Javier Mascherano

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.05.18. 20:42:00

Megkapta a játékengedélyt a csapat orvosaitól, úgyhogy akár már holnap is pályára léphet. :P Remélem, csereként kap majd 15-20 percet, hiányzik már a Kisfőnök. :)
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7510
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.04.04. 16:27:34

Gareth Tello írta:
ab1daL írta:Május közepén épülhet fel.. Ha eljutunk a BL döntőbe, akkor ott játszhat talán.
Csak reménykedhetünk, hogy Puyol mihamarabb felépül, különben végignyomhatjuk a szezon hátralévő részét a Piqué-Bartra-Song-Busquets középső védelemmel... :D
Ugyan már! Ott van Lombán. Nem kell nekünk Hummels. :lol:
Forca Barca!!!!
herlius
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1435
Csatlakozott: 2008.11.10. 11:55:35
Kapcsolat:

2013.04.04. 13:43:10

Gareth Tello írta:
ab1daL írta:Május közepén épülhet fel.. Ha eljutunk a BL döntőbe, akkor ott játszhat talán.
Csak reménykedhetünk, hogy Puyol mihamarabb felépül, különben végignyomhatjuk a szezon hátralévő részét a Piqué-Bartra-Song-Busquets középső védelemmel... :D

Amúgy az lehetséges, hogy ez az első sérülése a Barçában?
Ha jól emlékszem legutóbb 2 éve az Arsenal elleni BL-visszavágón sérült meg, amikor a meccs utolsó perceiben szabadított fel Bendtner ellen. Ha ott nem csúszik be önfeláldozóan, akkor most egy BL serleggel kevesebbünk lenne:)
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2013.04.04. 13:29:16

Gareth Tello írta:Piqué-Bartra-Song-Busquets középső védelemmel... :D
Az remek hír... :lol:
Gareth Tello írta:Amúgy az lehetséges, hogy ez az első sérülése a Barçában?
Volt már neki korábban is sérülése, de nem ennyire súlyos. DE nem az első az biztos.
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.04.04. 11:54:27

ab1daL írta:Május közepén épülhet fel.. Ha eljutunk a BL döntőbe, akkor ott játszhat talán.
Csak reménykedhetünk, hogy Puyol mihamarabb felépül, különben végignyomhatjuk a szezon hátralévő részét a Piqué-Bartra-Song-Busquets középső védelemmel... :D

Amúgy az lehetséges, hogy ez az első sérülése a Barçában?
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2013.04.04. 11:45:48

barcastuff ‏@barcastuff
Being out for six weeks, Mascherano would miss 6 Liga games, second leg of CL quarter-final, and CL semi-final if Barcelona qualify.

Május közepén épülhet fel.. Ha eljutunk a BL döntőbe, akkor ott játszhat talán.
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
herlius
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1435
Csatlakozott: 2008.11.10. 11:55:35
Kapcsolat:

2013.04.03. 14:58:03

#David Villa# írta:
MQuC írta:Nem tudom hogy lesz megoldva a védő poszt :) Lehet, hogy Abidalt muszáj lesz rehabilitálni a játékba. Bár nem hiszem hogy kockáztatják az egészségét. De hétvégén szerintem játszik majd egy pár percet.

MAs helyén pedig Bartra játszik majd !? Meglátjuk.
Abidal már nem fog semmilyen szerepet játszani a Barcában, meg szerintem sehol sem. Egy ilyen műtét után örülhetünk, hogy egyáltalán életben maradt, és szépen felépült. Nem hinném, hogy ő is a focit tartaná szem előtt.
Na persze, azért jár edzésekre és hétvégén is csak azért ült a padon, mert épp nincs jobb dolga. Én semmi akadályát nem látom a visszatérésének, ha egészségügyileg rendben van és szép lassan visszanyeri a formáját, látjuk még őt a csapatban játszani.
Avatar
#David Villa#
Capitá del Barça
Hozzászólások: 886
Csatlakozott: 2011.03.17. 18:29:46

2013.04.03. 14:53:26

MQuC írta:Nem tudom hogy lesz megoldva a védő poszt :) Lehet, hogy Abidalt muszáj lesz rehabilitálni a játékba. Bár nem hiszem hogy kockáztatják az egészségét. De hétvégén szerintem játszik majd egy pár percet.

MAs helyén pedig Bartra játszik majd !? Meglátjuk.
Abidal már nem fog semmilyen szerepet játszani a Barcában, meg szerintem sehol sem. Egy ilyen műtét után örülhetünk, hogy egyáltalán életben maradt, és szépen felépült. Nem hinném, hogy ő is a focit tartaná szem előtt.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2013.04.03. 14:40:37

Pont ezért kellett volna venni egy középső védőt a nyáron, de bíztunk, hogy nem lesz komoly sérülés...
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2013.04.03. 09:24:10

Nem tudom hogy lesz megoldva a védő poszt :) Lehet, hogy Abidalt muszáj lesz rehabilitálni a játékba. Bár nem hiszem hogy kockáztatják az egészségét. De hétvégén szerintem játszik majd egy pár percet.

MAs helyén pedig Bartra játszik majd !? Meglátjuk.
Kép
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2013.04.03. 08:46:01

BritishKnight írta:HIVATALOS:
Mascherano térdsérülése 6 hét kiesést okoz a védőnek.
Sajnos a spanyol lapok is megerősítették, hogy 6 hétre kidőlt... Egyáltalán nem örülök, hiszen sem Puyol sem Adriano, Abidal is nagyon kérdéses... Nem tudom ki lenne a legmegfelelőbb a pótlására :roll:
Kép
komutnemukod
Jugador del Barça
Hozzászólások: 143
Csatlakozott: 2005.11.02. 19:20:59

2013.04.02. 23:09:58

BritishKnight írta:HIVATALOS:
Mascherano térdsérülése 6 hét kiesést okoz a védőnek.

forrás: FC Barcelona Hungarian Fan Club (Hungarian Culés) (facebook)
Ez viszont nagy baj. Sajnos Bartra nem tűnik túl acélosnak, de leginkább fiatal és rutintalan.
Bezzeg a világlegjobbja Varane... :wink:
Avatar
BritishKnight
Capitá del Barça
Hozzászólások: 684
Csatlakozott: 2012.07.01. 14:39:04
Tartózkodási hely: Kiskunfélegyháza

2013.04.02. 23:03:57

HIVATALOS:
Mascherano térdsérülése 6 hét kiesést okoz a védőnek.

forrás: FC Barcelona Hungarian Fan Club (Hungarian Culés) (facebook)
"Gloria Victis, dicsőség a legyőzötteknek, kik győzhetetlenek."
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.03.19. 20:49:33

Masch új hivatalos oldala: http://www.javier14mascherano.com/en/
Nagyon sztájlos lett. 8)
sura
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 427
Csatlakozott: 2011.02.06. 08:19:05

2013.03.15. 09:18:19

[quote="Mezner2"][quote="Yaya(07-10)"]azért én inkább Tourét tartottam volna meg...gyakorlatilag az ő helyére igazoltuk. de le a kalappal a kisfőnök előtt. a Poolban még csak egy idegbeteg favágónak tartottam, aztán kiderült mekkora játékos a srác. a középpályán még jobb játékra lenne képes.[/quote]

Ha az edző kitalálná, hogy lehet 3 védővel és 2 vkp-al játszani, jól elférnének Busival és kevesebbet kéne az elöl játszóknak visszajönni a saját 16-osunkra.
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2013.03.15. 08:59:10

Mezner2 írta:de továbbra sem KHV,ennek ellenére egy szó nélkül teszi a dolgát,óriási értéke ő a csapatunknak ,remélem innen vonul vissza!
A saját bevallása szerint már jobban szereti a belső védő pozíciót. Mindenesetre megnyugtató hogy van egy ilyen sokoldalú, csupaszív játékos a csapatban. Az utóbbi évek egyik, ha nem a legjobb igazolása. Ezt nem lehet eleget hangsúlyozni.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2013.03.15. 08:39:55

Yaya(07-10) írta:azért én inkább Tourét tartottam volna meg...gyakorlatilag az ő helyére igazoltuk. de le a kalappal a kisfőnök előtt. a Poolban még csak egy idegbeteg favágónak tartottam, aztán kiderült mekkora játékos a srác. a középpályán még jobb játékra lenne képes.
Senkit nem igazoltunk Yaya helyére, Touré-t Busi nyomta ki a kezdőből,ami utólag komolyan mondom,hogy az évtized legnagyobb edzői meglátásának bizonyult(Busi-t akkoriban elakarták adni a B csapatból!!! mára a világ és európa bajnok spanyol válogatott,talán legfontosabb eleme)!
Masch Busi tehermentesítésére jött (ezért sem igazoltuk Yaya helyére,mivel Yaya fél percig nem vállalta a csere kp. szerepét,ink. lelépett),de végül az élet közbeszólt,és más poszton kellett megvillantania a klasszisát,melyet tavaly kivétel nélkül minden lejátszott meccsén meg is tett!
Idén voltak gyengébb,és jobb meccsei,de továbbra sem KHV,ennek ellenére egy szó nélkül teszi a dolgát,óriási értéke ő a csapatunknak ,remélem innen vonul vissza!
Avatar
18Barca99
Capitá del Barça
Hozzászólások: 928
Csatlakozott: 2009.12.08. 19:36:08
Tartózkodási hely: Budapest

2013.03.15. 08:04:25

KÉP
Tényleg nagyon megviselte szegényt a gól még ünnepelni sem ment. De ez egy nagyon jó hozzáállás nem elszálltunk magunktól hogy most lőttünk 4et nesze neked Európa. Hanem próbálunk hibákat keresni és javítani azokat.
Ha el kell törnöm valamimet a pályán, akkor eltöröm, és nem panaszkodom, ha ez segít az edzői stábnak és a csapatomnak. Ez a fajta elkötelezettség a legfontosabb, hogy meglegyen mindenkiben. - Ivan Rakitic
Yaya(07-10)
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 447
Csatlakozott: 2010.06.07. 18:43:09

2013.03.15. 01:00:38

azért én inkább Tourét tartottam volna meg...gyakorlatilag az ő helyére igazoltuk. de le a kalappal a kisfőnök előtt. a Poolban még csak egy idegbeteg favágónak tartottam, aztán kiderült mekkora játékos a srác. a középpályán még jobb játékra lenne képes.
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.03.14. 18:17:28

S.Agüero írta:Javier Mascherano nevéhez köthető a hét barcelonai mondása. A dél-amerikai klasszis az AC Milan elleni, 4-0-ra megnyert találkozó után, melyen nem csak továbbjutott a Barça, de visszatalált régi önmagához is, elárulta, hogy ugyan rendkívül örül a sikernek, ám így is szomorúan tér haza.

"Nagyon elégedett vagyok a csapat teljesítményével, visszatértünk az eredetünkhöz, ahhoz a teljesítményhez, ami jellemzi valójában ezt a gárdát. Remélem, hogy nem lesz szükség több vereségre ahhoz, hogy ezt a színvonalat fenntartsuk."

"Az eredményen túl azonban szomorúan megyek haza, mert a Niang kapufája előtti hibám történelmi lehetett volna, és megváltoztathatott volna mindent. Ha a Barçában játszol, ilyen hibát nem engedhetsz meg magadnak."
Hihetetlen alázat rejlik benne, azt hiszem bőven fölül múlta mindenki elvárását. Anno nagyon nem tudtam elképzelni őt nálunk, de hatalmas fogás volt. Az utóbbi évek igazolásit figyelembe véve, az egyik legnagyobb pozitívum az ő megszerzése.
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Wolfy11
Jugador del Barça
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2011.08.12. 20:50:27

2013.03.14. 17:51:27

Chino írta:Hát igen, elhiszem, hogy megviselte egy kicsit szegényt, de kezd már a tököm tele lenni, azzal, hogy mindenki azt szajkózza, hogy ha Niang belövi kiesünk. Kérdem én, miért? Igen nehéz lett volna, de simán benne volt a meccsben még 4 gól. (Ini kapufájáról ne is beszéljünk)
Szegény Masch-ot meg mindenki ezzel cseszteti. A látványos szereléseit, labdaszerzéseit senki nem vette észre? Például, mikor az oldalvonal mellett egymás után kétszer is becsúszva szerelt. Persze a hibája volt a legfeltűnőbb, de az éremnek két oldala van.
+1

Persze mikor a múlt szezont hiba nélkül lehozta, senki sem beszélt róla. Most pedig mintha a Barca leggyengébb pontja lenne. elég elképesztő.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7510
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.03.14. 17:13:02

Hát igen, elhiszem, hogy megviselte egy kicsit szegényt, de kezd már a tököm tele lenni, azzal, hogy mindenki azt szajkózza, hogy ha Niang belövi kiesünk. Kérdem én, miért? Igen nehéz lett volna, de simán benne volt a meccsben még 4 gól. (Ini kapufájáról ne is beszéljünk)
Szegény Masch-ot meg mindenki ezzel cseszteti. A látványos szereléseit, labdaszerzéseit senki nem vette észre? Például, mikor az oldalvonal mellett egymás után kétszer is becsúszva szerelt. Persze a hibája volt a legfeltűnőbb, de az éremnek két oldala van.
Forca Barca!!!!
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2013.03.14. 16:36:51

Javier Mascherano nevéhez köthető a hét barcelonai mondása. A dél-amerikai klasszis az AC Milan elleni, 4-0-ra megnyert találkozó után, melyen nem csak továbbjutott a Barça, de visszatalált régi önmagához is, elárulta, hogy ugyan rendkívül örül a sikernek, ám így is szomorúan tér haza.

"Nagyon elégedett vagyok a csapat teljesítményével, visszatértünk az eredetünkhöz, ahhoz a teljesítményhez, ami jellemzi valójában ezt a gárdát. Remélem, hogy nem lesz szükség több vereségre ahhoz, hogy ezt a színvonalat fenntartsuk."

"Az eredményen túl azonban szomorúan megyek haza, mert a Niang kapufája előtti hibám történelmi lehetett volna, és megváltoztathatott volna mindent. Ha a Barçában játszol, ilyen hibát nem engedhetsz meg magadnak."
mrlevy
Jugador del Barça
Hozzászólások: 202
Csatlakozott: 2006.05.14. 13:12:39

2013.03.14. 16:18:35

Én nem tudok de mivel nekem egyik nagy kedvencem valamiért úgy érzem meg kell védenem :)

Hibázott egyet ez tény de - még ha elég nagy hibának is látszott elsőre- ez bele kell hogy férjen főleg hogy megúsztuk.
A jó belépők most is megvoltak és a becsúszó szerelések is jöttek , amit szerintem a világon a legjobban csinál.
Még az első félidőben volt egy jelenet az oldalvonalnál ellentmondást nem tűrően szerelt majd miután a labda tovább pattant egy másik milan játékoshoz akkor tovább dobta magát és még egyszer szerelt.
És ha jól emlékszem (de majd biztos kijavít valaki ha nem így van) a 3. gól előtt ő szerezte meg a labdát egy szép megelőzéssel.
Szóval én inkább erre emlékeznék a hibája helyett főleg hogy idén nem nagyon hozunk le hátul hiba nélkül meccset nélküle sem.
Avatar
BritishKnight
Capitá del Barça
Hozzászólások: 684
Csatlakozott: 2012.07.01. 14:39:04
Tartózkodási hely: Kiskunfélegyháza

2013.03.14. 15:57:52

Tud valaki egy olyan videót linkelni amin rendesen látszik Masch hibája?
Közelről, lassítva...
"Gloria Victis, dicsőség a legyőzötteknek, kik győzhetetlenek."
Lezárt