Thiago Alcántara

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2013.06.01. 20:40:15

Semmi gond nincs ezzel a madridi vonallal, fizetünk még rá egy 10-15 misit és jöhet Casillas akkor pedig meg van Valdes "utódja". 8) :) Problem? :D

Viccet félre téve, az egész világ rajtunk röhögne, ha ez így létre jönne.. 18 aprópénz érte.. amikor felkerült mindenki a nagy utódnak kiáltotta ki, messze a legtehetségesebb középpályás, nem csak a klubban, de európában is a korosztályában. Xaviban szerintem jó erős két év van, több nem hiszem, utána övé a porond. Itt dől el, mennyire is szereti a klubot, és van a helyén a szíve.
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15503
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2013.06.01. 20:27:42

Felesleges matekozni a játékpercein, tök mindegy mekkora a kivásárlási ára, ha akar marad,ha menni akar megy. majd eldönti.
Ha 18 de maradni akar, akkor fejre állhatnak Perezék,akkor is itt marad,felesleges miről beszélni.
ha meg nem akar maradni, és Madridba vágyódik,akkor egészségére, majd nézzen tükörbe utána, ha bír.

Türelmesnek kéne lennie, Xavinak 1-2 éve van maximum, utána jöhet.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2013.06.01. 20:22:10

Azon kevés játékosok egyike lett ma, aki egy meccs alatt megötszörözi az árát #RESPEKT :mrgreen:

Remélem nálunk marad, még akkor is, ha ...
Nem Ede72 írta:...annyi labdát ad el egy meccsen, mint a többiek összesen...

speciel az iménti gólt is az ő labdavesztéséből kaptuk...
A labdavesztéssel meg automatikusan üresen meg kell kapnia a labdát a srácnak és alapvető, hogy így is találja el...
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Nem Ede72
Jugador del Barça
Hozzászólások: 159
Csatlakozott: 2011.11.24. 15:04:14

2013.06.01. 20:14:47

Én nem sajnálom Thiagot!! Annyi labdát ad el egy meccsen, mint a többiek összesen...speciel az iménti gólt is az ő labdavesztéséből kaptuk...3 perce volt a pályán.
connor
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 429
Csatlakozott: 2012.12.17. 22:18:01

2013.06.01. 19:50:13

Gareth Tello írta:
Yaya(07-10) írta:köszi, ezt nem tudtam, még nem hallottam róluk. a dátum az első csapatban töltött szezonokat jelenti gondolom. elég érdekes, főleg a második illetőnél, aki elég sokat lehúzott nálunk...
Igen, azt jelenti.
Nem mintha nagy kaliberű játékosokról lenne szó, csak a pontosság kedvéért írtam be őket ide. :)
Azért én Luis Milla-ról nem feledkeznék meg. Ő elég jól nyomta mindkét csapatban.
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2013.06.01. 19:45:46

Ha igazán okos a vezetőség,és sikerül idén megtartani valahogy Thiagot,akkor remélem hűek maradunk saját magunkhoz,és kötünk vele egy olyan szerződést,hogy jövőre 30bajnokin 3400 percet kell játszania,különben 5milliót fizetünk annak a csapatnak amibe menni akar....A legszomorúbb az egészben,hogy a sok ésszerű döntés után ezt halál komolyan ki is nézem a vezetőinkből...
mvik
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 304
Csatlakozott: 2009.06.05. 22:43:57

2013.06.01. 18:58:38

üdv. hát ez a Thiago meg a drága apukája kicsit kezdi szerintem túlzásba vinni a dolgot. jó annyiban igazat adok nekik h a BL-ben nem játszott sokat (szám szerint 2 meccset), de akkor is nem értem mire fel hőbölögnek annyira most nézem h eddig a bajnokságban (37 meccsből) 26-on pályán volt, igaz ebből 11-szer csereként jött be, de akkor is mire föl sírnak. a Xavi, Iniesta szintjéhez képest még igen sokat kell tanulnia, Fabregas gyenge formás szintjét már elérte egy párszor de azért még mindig jobb nála. ezek után egyszerűen nem értem őket, de főleg inkább az apucit mert szerintem nagyban befolyásolja Thiagot, h mégis mit vár h ültessék le a padra Xavi, Ini, Fabre hármas közül mindig vkit h az ő kisfia játszhasson. fenyegetőzhetnek itt azzal, h elmegy akkor a madridba v a MU-ba, mit hisznek h ott majd ennél többet fog játszani, mert nem hiszem. szóval szerintem abbahagyhatná az apuci a kaki keverést és nyugton maradnánk, pár éven belül stabil kezdő lehet itt, csak nyugton ki kell várni azt és élni addig is a kapott lehetőségeivel. na egy kicsit elragadott az indulat :D, de nekem ez a véleményem.
mvik
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.06.01. 18:57:21

Yaya(07-10) írta:köszi, ezt nem tudtam, még nem hallottam róluk. a dátum az első csapatban töltött szezonokat jelenti gondolom. elég érdekes, főleg a második illetőnél, aki elég sokat lehúzott nálunk...
Igen, azt jelenti.
Nem mintha nagy kaliberű játékosokról lenne szó, csak a pontosság kedvéért írtam be őket ide. :)
Yaya(07-10)
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 447
Csatlakozott: 2010.06.07. 18:43:09

2013.06.01. 18:54:42

köszi, ezt nem tudtam, még nem hallottam róluk. a dátum az első csapatban töltött szezonokat jelenti gondolom. elég érdekes, főleg a második illetőnél, aki elég sokat lehúzott nálunk...
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.06.01. 18:50:37

Yaya(07-10) írta:saját nevelésként madridba igazolni nagyon necces. nem is volt ilyenre példa.
1. Albert Celades
1995-1999: Barcelona
1999-2000: Celta Vigo
2000-2005: Real Madrid
2. Justo Tejada
1952-1961: Barcelona
1961-1963: Real Madrid
Mindkettő saját nevelés volt.

Remélem, nem Thiago lesz a harmadik.
Yaya(07-10)
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 447
Csatlakozott: 2010.06.07. 18:43:09

2013.06.01. 18:44:32

saját nevelésként madridba igazolni nagyon necces. nem is volt ilyenre példa. a madrid kizárható, csak heccelik a barcát, ami nem hiszem, hogy jót tesz thiago megítélésének. persze nem akárkiket kell kiszorítania a kezdőből, és ezért nem hibáztatnám ha elmenne.

Cesc azért kicsit más tészta. a világ egyik ha nem a legjobb menedzsere kezei alatt, Berkamp, Henry, Ljungberg szintű csókákkal rúghatta a bőrt, és tette mindezt 17 évesen. ő akkor jó döntést hozott az eligazolással, thiago viszont ilyen szempontból már elkésett.

ha eddig kitartott a barca mellett most már maradnia kellene, és kivárni a sorát. ha elég jó, akkor 23-24 éves korára alapember lehet. drukkolok neki.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Yaya(07-10) 2013.06.01. 18:51:33-kor.
Renka
Barça B
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2013.01.31. 13:18:28

2013.06.01. 18:32:00

Subinho írta:a sértődöttség durva dolgokra képes! ha nem lesz az amit szeretne, amiért itt harcolt eddig, akkor dacból csak azért is a Realba mehet... sajnos
Én csak nagyon-nagyon ritkán éreztem azt nála, h harcol...ezért azt gondolom, h nincs mire megsértődnie, pattognia...sem neki, sem apunak.
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2013.06.01. 18:31:27

Most kivételesen egyetértek Luival. Ilyen még meg sem szabadna forduljon a fejében.... Nem lett ezzel a gesztussal szimpatikus (ha igaz persze a dolog)
"And my heart will leave you never."
Avatar
fcjoc
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2182
Csatlakozott: 2005.08.20. 22:41:37

2013.06.01. 18:23:43

Most "olvastam"(:lol:) a Sport.es-n hogy Tito szeretné ha velük maradna Thiago, illetve hogy ő a Barca jövője.. na ez megint érdekessé teszi a dolgokat, mert sokan arról vitáztak itt hogy ő nem akarja h maradjon.
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2013.06.01. 18:21:34

Nem tudom amúgy ezeknek a híreknek mekkora az igazságtartalma, de ha valóban megfordult a gyerek fejében a Madridba való távozás, akkor takarodjon. Ne menjen, takarodjon.
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2013.06.01. 18:19:04

Saviola is anno azt hitte, hogy kitol a Barcelonával azzal a bosszúval, hogy a Realba ment. Ő is azért ment el, mert kevés lehetőséget kapott. Igaz, Madridban is kispadkirály volt...
Kép
Kép
Kép
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4185
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2013.06.01. 18:08:46

a sértődöttség durva dolgokra képes! ha nem lesz az amit szeretne, amiért itt harcolt eddig, akkor dacból csak azért is a Realba mehet... sajnos
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21325
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2013.06.01. 17:33:42

Yaya(07-10) írta: a helyében maradnék, mert nem látok olyan csapatot, akik a barcához hasonló célokért küzdene és bérelt helye lenne ott. nem kell semmit siettetni, még nagyon fiatal, bőven van ideje nagy játékossá válni. erre a barcában lehet a legnagyobb esélye, ahol a legjobbaktól tanulhat. ha elmegy az unitedbe, ugyan kitől tudná ellesni a szakma csínyját-bínyját?
most még tanulni kell, és nagyon keményen dolgozni.
Miért, Fabregas kitől tanulta a szakmát az Arsenalban? Szerintem a MU igenis jó választás lenne neki, én helyében oda mennék.
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.06.01. 17:16:08

Biztos vagyok benne, hogy nem fog a Realba menni. Azért ez annyiban más, mint anno a Figos eset, hogy most egy saját nevelésű játékosról beszélünk, aki minden bizonnyal sokkal jobban tiszteli az anyaegyesületét, mint hogy a legfőbb riválishoz igazoljon. Legyen bármekkora hatással is rá az apja, biztos vagyok benne, hogy ha el is igazol, akkor nem a Realban fogjuk jövőre látni. Szerintem Manchester vörös felén lenne a legjobb helyen, ha már a távozik. De bízom benne, hogy sikerül marasztalni és hogy Titoék is látják, hogy mekkora kincs a srác.
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
westerngom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2007.12.15. 21:33:00
Tartózkodási hely: West Side

2013.06.01. 17:14:09

- itt a ziccert az a 18 milla - kivásárlási ár - adja most minden klubnak és a semmirekello apjának is...., csak 50 millánál is megnézném ezt a tülekedést iránta vagy az apja arcoskodását.
Értékes lehetőségek rejlenek a srácban, de ha nem tud a seggén maradni még 1-2 évet, háááát vigye a madrid vagy az ördög, DE! 50 milláért!

Egyébként nagy kedvencem nekem is, DE! az ilyen viselkedés kib*ssza a biztosítékot nálam!, még hogy mindjárt a madridba....
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2013.06.01. 17:12:59

Mikaos írta:Legnagyobb probléma, hogy amikor lehetőségeket kapott, nem tudott vele rendesen élni. Mert kapott bőven lehetőséget, szerintem. Egy fiatal játékosnak a világ (most már csak) EGYIK legjobb csapatában álomnak is erős lenne ilyen sok játékperc. Úgy gondolom, hogy egy rossz szó nem lehet a klub felé, amelynek középpályáján ott van Xavi és Iniesta, meg egy Fabregas is mellékesen. Ugyanakkor sem Xavi, sem Fabregas nem tudta konstansan hozni a legjobb formáját, így szinte hatalmas ziccer hullt Thiago ölébe, mégsem érzem azt, hogy kihasználta.

Volt pár remek csele, volt pár remek indítása, majdnem kitűnő volt a passz mutatója...de volt jó pár hihetetlenül veszélyes és felelőtlen eladott labdája, amik legalább annyira emlékezetesek, mint a pozitív megoldásai*. Ez azt jelenti, hogy még nem elég érett, és tanulnia kell. Mondjuk még egy fél évet, vagy 1 évet, de az a lényeg, hogy még egyáltalán nem komplett játékos.
Ha van egy kis esze, meg az apjának is, akkor marad. (Ha pedig a Madridba menne, akkor pedig nemcsak az eszével lennének problémák)

*szerk.: és sajnos egy meccs 50%-ában el-eltűnik...de hangsúlyozom: ez nem durva hiba egy fiatal játékosnál, azt jelzi, hogy tanulnia kell még
Teljesen adom. Bőven kapott lehetőséget.
Az meg hogy szóba jön nála a Real Madrid egyáltalán, egyszerűen nem értem... Fura ez a srác, meg az apja is nekem. Ha a Madridon gondolkozik egyáltalán, akkor menjen is oda.
Laza
Capitá del Barça
Hozzászólások: 528
Csatlakozott: 2007.10.26. 21:44:21
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.06.01. 16:57:50

Én azt nem értem..
hogy Miért Thiago a hibás azért mert:
-Ilyen szerződést adtak neki hogy 18 milliós kivásárlási ára lesz ha nem játszik x meccset.

-Azért mert egy gyengébb szezont futó Xavi,Cec, Sérült Busi mögött kevés meccsen játszott.(a szerződése alapján)

-Mert egyébként is több lehetőséget érdemelt volna.

-És ha már mi elpazaroljuk a játékosainkat...ilyen szerződés kötésekkel, akkor miért ő a hibás mert meghallgatná a Madrid ajánlatát.

-És ha eligazol a Madridba az nem Thiago hibája..hanem a vezetőségé.


mert nem várhatjuk el egy játékostól sem hogy maradjon Barcelónába ahol nem kezelik olyan szinten mint ahogy bármelyk más klub,és ne igazoljon el akár a Madridba...magasabb fizetésért és több játékpercért.

ezeh azért hozzáteszem,hogy emberileg tényleg nem "sportszerű"vagy hogy is mondhatnám...

szóval nem szimpatikus döntés lenne de megérteném...

és a vezetőség helyében elgondolkodnék...
hogy miért megy oda több játékosunk is viszont ide nem igazán...

nah m1..remélem marad...
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2013.06.01. 16:44:14

Legnagyobb probléma, hogy amikor lehetőségeket kapott, nem tudott vele rendesen élni. Mert kapott bőven lehetőséget, szerintem. Egy fiatal játékosnak a világ (most már csak) EGYIK legjobb csapatában álomnak is erős lenne ilyen sok játékperc. Úgy gondolom, hogy egy rossz szó nem lehet a klub felé, amelynek középpályáján ott van Xavi és Iniesta, meg egy Fabregas is mellékesen. Ugyanakkor sem Xavi, sem Fabregas nem tudta konstansan hozni a legjobb formáját, így szinte hatalmas ziccer hullt Thiago ölébe, mégsem érzem azt, hogy kihasználta.

Volt pár remek csele, volt pár remek indítása, majdnem kitűnő volt a passz mutatója...de volt jó pár hihetetlenül veszélyes és felelőtlen eladott labdája, amik legalább annyira emlékezetesek, mint a pozitív megoldásai*. Ez azt jelenti, hogy még nem elég érett, és tanulnia kell. Mondjuk még egy fél évet, vagy 1 évet, de az a lényeg, hogy még egyáltalán nem komplett játékos.
Ha van egy kis esze, meg az apjának is, akkor marad. (Ha pedig a Madridba menne, akkor pedig nemcsak az eszével lennének problémák)

*szerk.: és sajnos egy meccs 50%-ában el-eltűnik...de hangsúlyozom: ez nem durva hiba egy fiatal játékosnál, azt jelzi, hogy tanulnia kell még
Avatar
Messidona10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1642
Csatlakozott: 2007.12.19. 18:44:50

2013.06.01. 16:35:30

Hmm, ez olyan mint mikor a székely fiú belevágja az apjába a baltát. Viccnek durva...

Remélem, hogy ebből nem lesz semmi, mert hatalmas ostobaságnak tartanám, ha Thiagót elküldenék. Mondom ezt úgy, hogy engem a pénzügyi dolgok abszolút hidegen hagynak. Nem is értettem egész évben, hogy miért nem kap több játéklehetőséget, helyette a bújócska-világbajnok Fábregast kellett állandóan pátyolgatni, és nézni hétről hétre, hogy mennyire balfácán a kapu előtt. Nagyon csalódott lennék, ha nem maradna, mert én nagyon bírom a játékát, a stílusát, és a jövőben fontos tagja lehetne ennek a csapatnak, ha Xavi és Iniesta már nem fér be.

Nyilván több játéklehetőséget szeretne, ezt legkönnyebben úgy lehetne orvosolni, ha megadnák neki. Semmi akadályát nem látom ennek, legfeljebb nem kell fiatalokat beépíteni a középpályára, helyette játsszon ő. Megérdemli.

Viszont ha képes lenne a Madridba menni, akkor igencsak megváltozna a véleményem róla. De ez így lenne akárki mással is.
mes
Capitá del Barça
Hozzászólások: 831
Csatlakozott: 2010.06.21. 16:40:13
Tartózkodási hely: Marosvasarhely
Kapcsolat:

2013.06.01. 16:33:18

Ha a Madridba igazol, akkor menjen.Ha ilyen semmi egy ember, akkor ne is maradjon itt :!:
Lezárt