Tito Vilanova

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2013.07.22. 21:11:35

Én is a belső edzőt támogattam,de Tata közel nem annyira ijesztő mint pl Biesla vagy Hiddink lett volna...Az utóbbi 2 nagy bombázó...Ott tuti nagy keretátalakítások lettek volna...Tatanál nem hiszem...Hasonló futballfilozófiát is vall mint a Barcáé...Sztem hoz egy center védőt,max egy ember még vhova kiegészítőnek azt jólvan...No persze mindíg lehetnek meglepik,de gondolom a vezetőséggel megbeszélte mik a tervei...Nem hinném hogy nagy robbantásokba belementek volna...Kizárt...A fiatolokra meg csak támaszkodni fog,a Barca utánpótlása a legjobb,hülye az aki nem támaszkodna vmiylen szinten rá...Nyilatkozta is (a sport lehozta),hogy az utánpótlás meghatározó része minden csapatnak...Amúgy én még mindíg reménykedek VV elzavarásában,ezt hogy túl nagy a nyomás elmegyek, de hopp maradok még,nekem nem szimpatikus...

Az meg hogy a saját segédeivel dolgozik természetes...

Kicsit ilyen arany középútnak érzem,új impúlzust adni fog tuti, de valszeg nem fog akkorát robbantani...
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.07.22. 21:08:00

Örülök Tatának, jobb megoldás szerintem, mint AVB (túl nagy rizikó lett volna a stílusa miatt) vagy LE (nem tudom, mennyi pluszt tudott volna adni a csapatnak...).
Valahogy annyira "barçás", hogy ő jött, és nem Bielsa vagy AVB, egy noname emberke a tengerentúlról. :D
Szerintem jó lesz, remélem, pont annyira fog beleavatkozni a dolgokba, amennyire kell.
Aztán Vertonghent elhozhatná nekünk. :D
visca el barca írta:Bob, nyiss meg egy hideg sört, aztán még 6-ot
Az úgy pont 7 lesz. :twisted: :twisted: :twisted:
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2013.07.22. 21:00:23

bob, szorobánnal szoktál még számolni gyertyafénynél ? :lol:

ne félj az újtól, 7-nél biztos nem kapunk többet jövőre 2 meccsen senkitől sem. 8)
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.07.22. 20:54:13

Bob_Marley írta:Az meg hogy mindegy-e hogy milyen a kapusedző, te se gondolhatod komolyan, főleg egy ilyen klubnál, ahol elég fontos szerepe van a katalán öntudatnak.
Mégis mi köze van a katalán öntudatnak ahhoz h milyen munkát végez a kapusedző? De most komolyan. Te kicsit elbódultál ettől a pár éve divatos "katalán öntudat" dologtól, nem kell átesni a ló túloldalára mint a bilbao...

Nem fog ő itt felrúgni semmit, kicsit Te is ugy állsz hozzá a dologhoz mintha valami szellemileg retardált embert hoztunk volna ide, aki olyan mint Csank mester h fiatalon betanult egy sémát oszt' azt nyomatta világ életében :D

Bob, nyiss meg egy hideg sört, aztán még 6-ot, jók leszünk megnyugtatlak. Ha meg mégsem ,akkor jöhet Le akit annyira vártál :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2013.07.22. 20:53:38

Bob_Marley írta:..Lehet jönni, hogy ez kell meg az kell, meg hú de változás kell, mire fel?Igen voltak gyengébb meccsek, a csapatjáték nem úgy működött, ahogy az ki volt találva, pont ezért kellett volna olyan aki ezt ismeri, s még többet gyakoroltatja, legideálisabb nyilván Tito lett volna, de őt sajnos tudjuk.
Szkeptikus vagyok, de a bizalom meg van, ahogy Neymar felé is.
..
Elolvastam a hsz-ed, van amiben egyet is értek, bár máshogy látjuk a dolgokat sok mindenben arra már rég rájöttem. Viszont ezt a részét nem igazán értem hogy hogy érted.. Ezt a gyakoroltatós részt. Mármint Pep alatt 4 évig ez a játék ment a legmagasabb fokon, eléggé begyakorolták már, nem hiszem hogy azért volt döcögős sokszor az idei játék, mert nem tudták alapból a dolguk. Vagy ha nem így értetted akkor bocsi, nem kötözködésnek szántam, csak ez most "nem jött át".

Amúgy én tárt karokkal fogadom Tatát, reméltem hogy egy hasonló vérmérsékletű edző jön - már ha tényleg olyan temperamentumos mint Bielsa kb -, mert én elsősorban a fásultság, és a motiválatlanság miatt tartom ezt egy gyengébb szezonnak, a 100 pont ellenére. Túl sok volt a lötyögős sörmeccs, remélhetőleg ez változni fog. Drukkolok neki, kíváncsi vagyok mik fognak változni az új szezonban.
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3800
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2013.07.22. 20:39:33

Szerintem tök természetes, hogy hozza a maga "stábját", azt a 2 embert maga mellé. Mintha Pep nem hozta volna Titot, Tito meg Rourát, most meg Rubit... :)

Új elképzelések is vannak gondolom Tatánál, nincs ezzel semmi gond.
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3985
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2013.07.22. 20:36:36

Ezt a Hiddink vonalat nem tudom ki melegítette itt fel, szerintem csak egy véletlen egybeesés.
Tito bejelentésénél nyilatkozott a vezetőség, abban már ott volt a sorok között, hogy konkrét elképzelés van az edzőről és megegyezés.

Egyébként nem lennék meglepve, ha Hiddink Monacóban kötne ki, a két szégyenteljes felkészülési meccs után.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19614
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.07.22. 20:26:54

visca el barca írta:Oszt' most nem mindegy h spanyol vagy argentín a kapusedző? Bob, néha kicsit túlzásba viszed ezt a konzervatív szemléletet meg ragaszkodást :D

Tavaly a két szemeddel láthattad, hogy a családias, baráti légkörből lett egy olyan brutálisan motiválatlan társaság h tényleg rossz volt meccset nézni.

Én meg kifejezetten örülök h hozza a segítőit, dolgozzan csak azzal akivel évek óta együtt van.
Ezzel nem értek egyet, továbbra is beállítod, beállítjátok, hogy mintha valami borzasztó gyenge lett volna a szezon.Ez meg nem igaz.Az meg hogy mindegy-e hogy milyen a kapusedző, te se gondolhatod komolyan, főleg egy ilyen klubnál, ahol elég fontos szerepe van a katalán öntudatnak.

Lejjebb leírták a kérdés hogy áll az egész dologhoz hozzá, vagy ő csinálja a saját dolgát, vagy illeszkedik az ittenihez.Az hogy hozz pár embert értem én is a logikát, meg nem ezzel van a baj, mint írtam a döntést nem értem, mert következett ebből ez, hogy hoz új embert, mint írtam lehet hoz új játékost is, mert ez is teljesen érthető lenne, de a kérdés nekünk erre van valóban szükségünk?
Ugyanarról "vitatkozunk", mint adott esetben Neymarral kapcsolatban, nála is nem az a kérdés, hogy egyénileg mit tud, hanem beépíthető-e, szükség kell-e rá?Ugyanez az új edzőnél, nem a szakmai tudása megkérdőjelezhető, hanem hogy amit képvisel arra szükségünk van-e vagy sem.Véleményem szerint nem.
Ti is hányszor leírjátok, hogy mondjuk Lewandowski nem illik ide, ami igaz is, ugyanez a gondolatmenetem nekem is.Van egy kialakult játékrendszer, felépített csapat, felépített utánpótlás bázis, én nem azt mondom úristen összeomlik minden, de ezeknek a döntéseknek racionális magyarázata nincs.Lehet jönni, hogy ez kell meg az kell, meg hú de változás kell, mire fel?Igen voltak gyengébb meccsek, a csapatjáték nem úgy működött, ahogy az ki volt találva, pont ezért kellett volna olyan aki ezt ismeri, s még többet gyakoroltatja, legideálisabb nyilván Tito lett volna, de őt sajnos tudjuk.
Szkeptikus vagyok, de a bizalom meg van, ahogy Neymar felé is.

Mondok egy példát, lehet vele vitatkozni, hogy jó vagy sem.
A gondolatmenete jó. :P Nem kell messzire menni ott a RM esete, volt egy felépített rendszerük, voltak saját nevelésű vagy legalább spanyol játékosaik, volt egy kiváló edzőjük VDB személyében, igen meg Perez megvett hiányzó elemeket, de évekig tökéletesen működő rendszer volt, aztán elkezdtek belebabrálni, s 10 éve keresi magát a RM, volt már ott egy tucat edző, s pl ott van Mourinho is, nem a szakmai tudásával volt a gond, s mondjuk azért ő feljebb is hozta őket, hanem hogy ezek más klubok mint egy Chelsea akár.Vannak szabályok, rendek, elvárások, tradícióknak megfelelni, nálunk katalánnak lenni stb.

Félre értés ne essék, én most nem világvégéről beszélek, de Rossell nyári döntéseinek alap értelmezésben normális magyarázata nincs.Lehet nagyot szakít, nyilván én is ezért szurkolok, meg a csapat sikerességért.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7464
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.07.22. 20:11:18

Nagyon kíváncsi leszek mi sül ki ebből. Azt egyáltalán nem tartom meglepőnek és kirívónak, hogy hozza a stábját, sok esetben így van. Velük biztosan együtt és olajozottan tud dolgozni. Gondoljunk bele mekkora kavar lett volna ha a szakmai stáb és az edző között is nézet -és szakmabeli eltérések lennének.
Még mindig tartom, hogy a legnagyobb gondot nem az edző személye jelentheti, hanem hogy nagyon kevés ideje lesz. Főleg ha egy másfajta ideológiát új taktikai elemeket akar bevezetni, egyes játékosokra más szerepkörökben számít vagy akarja-e őket egyáltalán. Most féltem egy kicsit Bartra-t, de méginkább S. Roberto-t. Ezért jelentett volna kisebb kockázatot Luis Enrique. De az sem elképzelhetetlen, hogy Tito irányvonalát fogja követni.
Forca Barca!!!!
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2013.07.22. 20:11:11

connor írta:Számomra Martino szerződtetése olyan, mintha valaki választhatott volna 3 autó közül: egy Ferrari, egy Mercedes és egy Renault közül... és a Renault vitte volna el...
Martino-ban elképzelni sem tudom mit látott a vezetőség. Nincs se barcelonai, se cruyff-i vonal, nincs európai tapasztalat, se igazán nagy eredmény. :roll:
Érdekes, nekem pont ezekért tetszik Tata. Én úgy gondolom, hogy Ő egy abszolút jó döntés volt és jó munkát fognak végezni. Tapasztalt edző, biztosan meg lesz a respectje, ha pedig jó motivátor, akkor meg még jobb.
A legnagyobb feladata egyértelműen Neymar beépítése lesz a csapat játékába, és remélhetőleg védő oldalon is tud újítani.
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3800
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2013.07.22. 20:09:18

Én örülök Tatának. Persze így hogy Hiddink felszabadult, más az én szám íze is, de nem vagyok elégedetlen. Mindenképp külsős edzőt szerettem volna, és örülök neki hogy minden bizonnyal lesz egy kis felpezsdülés a klubon belül, s remélhetőleg játékban is. Valahogy nem tudom elképzelni, hogy megbukjon. Sok sikert neki, én bízom benne és nagyon várom a ténykedését.
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3732
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.07.22. 20:08:41

1 dolgot kérek: ne barmoljon szét semmit :!: Hozzanak még 1 védőt és menjen minden úgy, mint eddig. Mondjuk ez totálisan új edzői gárdával érdekes lesz, de meglátjuk. A keret bőven alkalmas különböző taktikákra, de a stílus és a hatékonyság állandósuljon amíg csak lehetséges.

Titkon még reménykedek, hátha egy új kapus után nézünk Valdes helyett. Mi a francnak reménykedek...? :cry:
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2013.07.22. 20:08:24

Ne tessenek fikázódni, Rijkaard és Guardiola érkezése előtt is sokat fanyalogtunk! Bízzunk benne, még meg sem érkezett, nem volt egy meccse se, de már mindenki elitéli!
Kép
Kép
Kép
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2013.07.22. 20:07:48

Kemény.
fukkin sötét ló a fater és ezzel semmit sem mondtam.
kívánom, h legyen igazuk roselléknek.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
Castiel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 954
Csatlakozott: 2012.07.11. 10:45:01
Tartózkodási hely: Csurgó

2013.07.22. 20:06:27

Az azért mennyire jó lenne hogy itt picsogunk ki mennyire örül, illetvekevésbé üdvözli Martino érkezését, közben meg bejelentenék Guus-t! :D :mrgreen:
Kép
Fc Barcelona-Csurgói KK-Scuderia Ferrari-
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2013.07.22. 20:05:08

Engem leginkább 2 dolog érdekel majd...Egyrészről mennyire számít majd a fiatalokra,kit hogy akar beépíteni...

Másrészt az igazolások,ami az előbbi függvénye is részben...Nagyon kiváncsi leszek kit képzel el center védőnek...Hogy ő is számít e Mascheranora mint center bekk...Hogy Bartra nála fog e lehetőséget kapni...Elől Pedroval,Sanchezzel mit kezdd,Tellora hogy számít...Illetve Neymart hogyan tudja beépíteni...Továbbá VVt elküldi e a fenébe,asszem ez is jogos felvetés...

Hát marhára kiváncsi leszek mit nyilatkozik mik a tervei a kerettel...Ez rövid időn belül el fog dőlni...

Aztán hogy taktikailag mit hoz majd elválik...Ahogy utánna olvasgattam,meg csapatairól néztem egykét videot,sztem újra megfog jelenni az erős feltolt letámadás,ami sztem nagyon is kell...Illetve a széljátékot is úgymondd erőlteti,ami szintén hiányunk sokszor...De majd elválik...

Az tuti hogy szenvedélyes ember,tud motiválni,tud tüzelni...Ami nagyon ránkfér...És tiszta egyenes elképzelései vannak,letámadás,az ellenfél megfolytása, majd labdaszerzésből támadás,és teljes dominancia...Azért ez nem hangzik rosszul,pláne felénk... :wink:
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2013.07.22. 20:04:42

Barcelona sources say they can not yet officially confirm that Argentine coach Tato Martino (50) will be the successor of Vilanova. [rac1]

Eddigi tapasztalataim alapján az egyik leghitelesebb forrás. Mondjuk ez is csak azt mondja, hogy nem hivatalos.

De ez a Hiddink sztori sem egyszerű, nyilván mennek a tárgyalások napok óta, erre berobban a holland, azért ilyen esetben csak nekünk, mindenféle felelősségtől mentesen könnyű voksolni egy-egy névre. Lemondhatott volna napokkal ezelőtt is. :) Holnap talán okosabbak leszünk.
connor
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 429
Csatlakozott: 2012.12.17. 22:18:01

2013.07.22. 20:02:55

Számomra Martino szerződtetése olyan, mintha valaki választhatott volna 3 autó közül: egy Ferrari, egy Mercedes és egy Renault közül... és a Renault vitte volna el...
Martino-ban elképzelni sem tudom mit látott a vezetőség. Nincs se barcelonai, se cruyff-i vonal, nincs európai tapasztalat, se igazán nagy eredmény. :roll:
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.07.22. 20:00:51

Oszt' most nem mindegy h spanyol vagy argentín a kapusedző? Bob, néha kicsit túlzásba viszed ezt a konzervatív szemléletet meg ragaszkodást :D

Tavaly a két szemeddel láthattad, hogy a családias, baráti légkörből lett egy olyan brutálisan motiválatlan társaság h tényleg rossz volt meccset nézni.

Én meg kifejezetten örülök h hozza a segítőit, dolgozzan csak azzal akivel évek óta együtt van.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2013.07.22. 20:00:34

Bob_Marley írta:Nem erről van szó, hogy nem láttam még edzőváltást.Elindult egy út, egy folyamat, még jó pár évvel ezelőtt.Cserélődtek a stábtagok is, voltak külföldi edzők stb, de az utóbbi időben ebben is beállt egy rend, B edzők, kapusedzők, technikai vezetők, portások mind olyanok, akik ismerik, átérzik, átélik az egész szituációt, közeget.
S ez remekül működött ez a rendszer, még jobban elősegítve a fiatalok fejlődését.
Nem azzal van a baj, hogy hoz valaki egy "havert" vagy sem, hanem hogy van egy kisebb törés ebben az egész folyamatban (lejjebb leírtam), s biztos vagyok benne, hogy nem segíti elő hogy mondjuk jön egy argentin kapusedző.Nem a tudása, ami számomra kifogásolandó, hanem hogy ebben a szituban, ahol mondjuk Valdes az se tudja mit akar, mennyivel jobb lenne egy olyan ember, aki megélt már ezt azt, de itt a klubbon belül.Most csak mondtam egy példát.Odamegy elmondja, "nosztalgiázik".

Jó hát elsülhet fordítva is, de a jelenlegi helyzetet figyelembe véve, józan paraszti ésszel belegondolva inkább talán az a verzió igaz, hogy baromi nagy kockázat ez most.
Elmegy pár forduló nem jön az eredmény, vele szemben még annyi türelem sem lesz mint bárki mással szemben.
Az egyezség alapján 'Tata' három évre fog aláírni, és két segítője, Elvio Paolorroso másodedző és Jorge Pautasso erőnléti tréner is követik őt Katalóniába.

2ember nem hiszem hogy megszakítja ezt a folyamatot. Nem 25fős stábot hoz magával :)
Avatar
JOseppe
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 335
Csatlakozott: 2012.12.20. 16:48:57
Tartózkodási hely: Camp Nou, My House

2013.07.22. 19:57:56

Rosselék nem véletlenül szerződteték, valószinű hogy ők is pontosan látják a csapat helyzetét, ezért kellett olyannak jönni , aki rendet tud teremteni mind a taktika fejlődésében és mind a játékosok fejében is.Amit Piqúé, Váldés, Cesc, Sánchez és Pedró produkált az előző szezonban az botrány volt, alibizés és full motiválatlan módon ténykedtek a pályán. :x Remélhetőleg ez megváltozik. :roll:
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára JOseppe 2013.07.22. 20:05:53-kor.
Tata:" Fontos hogy magabiztosak legyünk. Nem kérek sokat a csapattól csak azt hogy egész évben játszunk jól és nyerjünk meg mindent.".
FCB: Ter Stegen, Mário Fernandes, Hummels, Piqué, Alba, Cesc Fabregas, Busquets, Iniesta, Neymar, Messi, Griezmann. Edző: G.Tata Martino
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2013.07.22. 19:57:32

Mit mondjak...jobban örültem volna Luchonak, de hát ez van, engem nem kérdeztek Rosellék. Mindenesetre sok sikert neki, muszáj hinnünk benne.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19614
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.07.22. 19:55:53

Nem erről van szó, hogy nem láttam még edzőváltást.Elindult egy út, egy folyamat, még jó pár évvel ezelőtt.Cserélődtek a stábtagok is, voltak külföldi edzők stb, de az utóbbi időben ebben is beállt egy rend, B edzők, kapusedzők, technikai vezetők, portások mind olyanok, akik ismerik, átérzik, átélik az egész szituációt, közeget.
S ez remekül működött ez a rendszer, még jobban elősegítve a fiatalok fejlődését.
Nem azzal van a baj, hogy hoz valaki egy "havert" vagy sem, hanem hogy van egy kisebb törés ebben az egész folyamatban (lejjebb leírtam), s biztos vagyok benne, hogy nem segíti elő hogy mondjuk jön egy argentin kapusedző.Nem a tudása, ami számomra kifogásolandó, hanem hogy ebben a szituban, ahol mondjuk Valdes az se tudja mit akar, mennyivel jobb lenne egy olyan ember, aki megélt már ezt azt, de itt a klubbon belül.Most csak mondtam egy példát.Odamegy elmondja, "nosztalgiázik".

Jó hát elsülhet fordítva is, de a jelenlegi helyzetet figyelembe véve, józan paraszti ésszel belegondolva inkább talán az a verzió igaz, hogy baromi nagy kockázat ez most.
Elmegy pár forduló nem jön az eredmény, vele szemben még annyi türelem sem lesz mint bárki mással szemben.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Bob_Marley 2013.07.22. 19:59:57-kor.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Dr.Dre
Capitá del Barça
Hozzászólások: 592
Csatlakozott: 2012.08.23. 17:04:58
Tartózkodási hely: Szerbia,Vajdaság (Szaján)

2013.07.22. 19:55:38

Én kifejezetten örülök Martino-nak. Jobb,mint ha LE-t hozták volna.
És szerintem az sem gond hogy a segítőit is hozza.Sanama tökéletesen megfogalmazta.
Roura mehet nyugodtan, és szerintem Rubí is.
Valószínű hogy "Tata" Martinonak is könnyebb azokkal dolgozni,akiket már régebb óta ismer.
Sok sikert neki(k) Barcelonában!
VISCA EL BARCA!
Kép

Titi - The Legend!
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2013.07.22. 19:52:56

Bob_Marley írta:Nyilván túlzás volt a stadionos dolog, annak is szántam, de a többit nem.Gondolj bele mi történt eddig?Eladtunk egy olyan embert aki azért nagy haverja volt mindenkinek (elment, eladtuk mindegy).Rá nem sokkal kiderül az edző megint súlyos beteg, nem bírja tovább, elkezdődik a felkészülés, totális zavar lehet a fejekben, plusz az érzelmi sokkról nem ebszélek.Jön egy új edző, aki gondolom a játékosoknak is totál ismeretlen, s még hoz szintén totál ismeretlen embereket, ez hogy nem segít a "felépülésben" az biztos.Ezért írtam korábban is nyugodtság, higgadtság kell, mert nyakunkon a bajnoki rajt, mindenki készül, mi meg azt se tudjuk A vagy B pontba tartunk.
Gondolj bele mi van ha tényleg azt mondja kell még x ember,mi lesz Sergi Roberto beépítésével, kicsit tartok az egész folyamattól.Mert minden körülmény arra enged következtetni, hogy nagyon nehéz szezon vár ránk.

S te is írod, ismeretlen, egy ilyen puskaporos szituba még hozunk egy embert, aki ismeretlen nem az a lényeg hogy a futballvilágban, hanem az egész szituációban, számomra ez óriási merészség, s egyáltalán nem racionális.
Ismeretlent én az edző szempontjából írtam, nem mindegy! Nem mindegy, hogy egy jól ismert munkatárssal fogja átbeszélni a kérdéseket, vagy számára ismeretlennel. Nagyon ritka az, te is tudod, hogy edzőváltással nem jön a saját embere.
Ezeket pedig, amiket leírsz, ugyanúgy elsülhet fordítva is, jövőre Titóért játszanak a fiúk, stb.
Lezárt