Gerardo Martino

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Szerinted jó döntés volt 'Tata' kiválasztása

A szavazás 2013.08.22. 13:14:28-kor befejeződött.

Igen
75
86%
Nem
12
14%
 
Szavazatok száma: 87
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7472
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.04.13. 14:08:29

Zozzy 5 írta:
Barcaman1993 írta: Részben egyetértek. A sajtós rész OK, elfogadom, ami mondasz, de ez ugyanúgy csak egy feltevés, ahogy van pénz, csak nem akarunk igazolni.

Tegyük fel, hogy úgy történt, ahogy Te mondod. A védő problémák már a szezon elején is nyilvánvalóak voltak, télen nyugodtan lehetett volna igazolni, ezzel is megoldva a problémát. Aztán Valdes sérülése után is igazolhattunk volna egy kapust. Ne mondja nekem senki, hogy 1 olyan kapus nem lett volna a spanyol bajnokságban, aki nem akart volna hozzánk jönni legalább a szezon végéig! Martino első nyilatkozata az volt, hogy nem kell kapus. No comment.

Télen nyugodtan lehetett volna igazolni? A világ összes szervezete kis túlzással azon pörgött a Neymar ügy kapcsán, hogy a Barcelona hogy intézi az igazolásait, mentek a vizsgálódások, Rosell meg lemondott. Hát szerintem ez minden, csak nem nyugodt terep. Aztán most "hirtelen" kiderült, hogy ezen kívül is voltak sumákolások, amikért szépen elmeszeltek. Számomra ezek elég érdekes egybeesések, és jó ok, hogy ne adjak Bartomeu meg a többi fontos emberke médiában történő megnyilvánulásaira.

A kapus dolog.
1. Tudtommal Valdes nem igazolási időszakban sérült meg, kit lehetett volna hozni?
2. Még ha lehet is, ki az a kapus szerinted, aki vészmegoldásként beugrik és legalább egy szinttel jobb, mint Pinto?
3. Úgy egyáltalán hogyan és mivel magyarázod meg Pintonak, hogy kb. 7 éve te vagy az, aki a tartalék abban az esetben, ha sérülés van, de most gyorsan hozunk vkit, te meg üljél a padon, köszi.

Összességében nekem ebből is csak az jön le, hogy találjuk meg Martinot lehetőleg minél több mindenért, mert nem tud minket, nagyra becsült szurkolókat olyan játékkal kényeztetni, amihez hozzászoktunk.
Ezzel egyetértek. Ráadásul télen milyen védőt lehetett volna igazolni, aki szerinted "megoldja a problémát", nem véletlen, hogy nyáron megy a játékosmozgás. Max. egy olyan másodvonalast akihez képest Masch top védő, nem fog senki eladni szezon közben olyan játékost akire szüksége van és nem tudja pótolni. Akkor még a Neymar-ügy is terítéken volt.
És én bátran mondom neked, hogy nem lett volna olyan kapus a ligában aki idejött volna a szezon végéig és jobb mint Pinto.

Értem én, hogy a tegnapi meccs van sok emberben, én is hihetetlenül haragszom a csapatra, és ha Tata lenne a hunyó szintén elővenném, de ebben most nem látom hogy ő lenne a hibás. Ha nem jöttek volna a helyzetek, nem találtunk volna fogást a Granadán, rossz lett volna a taktika, abban bőven sáros. De ez tegnap nem így volt. Ennek a Granadának minimum 6-ot kellett volna lőni a helyzetek alapján. Egy edző a partvonal mellől ezzel nem tud mit csinálni. Vagy nem koncentráltak eléggé a befejezéseknél, vagy a szerencsén múlt vagy a kapusuk védett olyat hogy az hihetetlen. Ilyenkor ordibálhat Klopp vagy Simeone mit tud csinálni.
Természetes hogy egy vereség után az első az edző akit elővesznek, és elő is lehet, de jelenleg nem ezért a meccsért.
Az pedig, hogy legyen neve az edzőnek baromság. Simeone-nak volt neve, Pep-nek volt neve, de lehetne sorolni. Vagy ott van Hiddink. Nála nagyobb nevű edző nem kell, mégis becsődölt a Cityvel. Vagy ancelotti elment a Realhoz és hibákat hibára halmoz sokszor és mentálisan sem nagyon felpörgetni a csapatot, pedig nem nyerték agyon magukat.

Én még mindig bízok benne, hogy meglehet a liga és a kupa is. Az valamennyire kedvez, hogy az Atmaval játszunk az utolsó fordulóban és ha nincs 3 pontnál több köztünk egy győzelem esetén odaérhetünk. De ez még messze van.

Lett volna lehetősége igazoltatni. A nyár közepén érkezett, a csapat igazi állapotáról sem tudott semmit, ennek ellenére ha igaz adott egy listát Zubinak csak a vezetőség nem volt képes David Luizért sem kiadni 32 milliót.
Forca Barca!!!!
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3733
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2014.04.13. 14:05:20

Zozzy 5 írta:Télen nyugodtan lehetett volna igazolni? A világ összes szervezete kis túlzással azon pörgött a Neymar ügy kapcsán, hogy a Barcelona hogy intézi az igazolásait, mentek a vizsgálódások, Rosell meg lemondott. Hát szerintem ez minden, csak nem nyugodt terep. Aztán most "hirtelen" kiderült, hogy ezen kívül is voltak sumákolások, amikért szépen elmeszeltek. Számomra ezek elég érdekes egybeesések, és jó ok, hogy ne adjak Bartomeu meg a többi fontos emberke médiában történő megnyilvánulásaira.

A kapus dolog.
1. Tudtommal Valdes nem igazolási időszakban sérült meg, kit lehetett volna hozni?
2. Még ha lehet is, ki az a kapus szerinted, aki vészmegoldásként beugrik és legalább egy szinttel jobb, mint Pinto?
3. Úgy egyáltalán hogyan és mivel magyarázod meg Pintonak, hogy kb. 7 éve te vagy az, aki a tartalék abban az esetben, ha sérülés van, de most gyorsan hozunk vkit, te meg üljél a padon, köszi.

Összességében nekem ebből is csak az jön le, hogy találjuk meg Martinot lehetőleg minél több mindenért, mert nem tud minket, nagyra becsült szurkolókat olyan játékkal kényeztetni, amihez hozzászoktunk.
Nem sikerült megértened. Mi köze a Neymar ügynek az átigazolási időszakhoz? Bemutatták a játékos szerződését, vége volt a dalnak. Semmi köze ennek ahhoz, hogy jött-e védő, vagy sem. Ez csak terelés. Pár éve bizalmatlansági szavazás történt a klubnál, ami sokkal komolyabb dolog volt, mint ez a Neymar mizéria. A vezetőség kicserélte a fél keretet és megalkották a klub történetének legjobb csapatát. Feel the difference!

1. Ha egy játékos 5 hónapnál tovább sérült, akkor átigazolási időszakon túl is lehet igazolni. Lásd, Fontás pl.
2. Inkább úgy tedd fel a kérdés, hogy ki nem lett volna jobb? Ez inkább helyén való. Csak azért nem kaptunk miatta a gólok garmadájából, mert az összes ilyen ziccerüket kihagyták az ellenfelek. Elég a 2 Atletico elleni meccset megnézni. Kit hoztam volna?: Casilla, Keylor Navas, Caballero, Diego Alves-Guaitta, vagy akárki mást az első osztályból. Azt hiszem van elég jó kapus "csak" a spanyol bajnokságban.
3. Ez nem egy jótékonysági intézmény, hanem egy futball klub. Amikor a Real sérülés miatt elvesztette Casillast, akkor mit csinált? Megvették Diego Lopezt. Az az Adán, aki meg végig ülte a szezont, előtte pedig végigvédte egész pályafutása során a Real korosztályos csapatait, az meg ment a lecsóba. Hogy jól döntöttek? Erre sztem egy madridista tudna igazán jól válaszolni, én csak ennyit mondok, hogy egy ennél jobban nem dönthettek volna.

Ezzel az utolsó szavaiddal mit kezdjek? Magáért beszélnek. Nem úgy játszunk, ahogy régen. Ez mindent elmond, pedig a tavalyi csapatot még Neymarral is sikerült tovább fokozni. Ha jól emlékszem Tito eljutott a BL-elődöntőig és 100 pontot hozott a bajnokságban egy ennél gyengébb kerettel. Nekünk hány pontunk lehet legjobb esetben? A Tito csapattal kaptunk fél év csodát és fél év vergődést. Játékban ez a mostani csapat nem nyújt semmivel sem többet.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Barcaman1993 2014.04.13. 14:09:20-kor.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.04.13. 13:29:36

azon gondolkodom h edzőt lehet igazolni a tilalom miatt? :D amugy én is elküldeném, de csak azért mert egyszerűbb egy embert kirakni mint 10 játékost. bár utobbi verzionak tény h jobban örülnék.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8569
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.04.13. 13:20:51

Barcaman1993 írta:
Zozzy 5 írta:Épp azt mondta Tamás, hogy annak megítélésében, miért nem igazoltunk senkit, ne csak abból induljunk már ki, hogy a sajtónak mit közvetítenek kifelé. Az újságíróknak azért nyilatkoznak, mert kötelező, és lehetőleg úgy formálják a mondandót, hogy semmi különös ne legyen benne. Bartomeu szavára meg a közelmúlt történései tükrében nyugodtan mondhatjuk azt, hogy nem adunk rá egy forintot sem.
Miért olyan nehezen elképzelhető, hogy ha egy laikusokból álló fórumon mindenki látja, hogy kellene védő, akkor egy profi edző is látja ezt. Nyilván mindenki meg akarja ezt érteni, hogy miért tartunk ott ahol, és ennek magyarázatában könnyebb egy embert kiragadni, hogy ez hülye volt és ezzel el van intézve, de a dolgok valószínűleg jelen esetben is, mint az életben általában, sokkal komplexebbek.
Részben egyetértek. A sajtós rész OK, elfogadom, ami mondasz, de ez ugyanúgy csak egy feltevés, ahogy van pénz, csak nem akarunk igazolni.

Tegyük fel, hogy úgy történt, ahogy Te mondod. A védő problémák már a szezon elején is nyilvánvalóak voltak, télen nyugodtan lehetett volna igazolni, ezzel is megoldva a problémát. Aztán Valdes sérülése után is igazolhattunk volna egy kapust. Ne mondja nekem senki, hogy 1 olyan kapus nem lett volna a spanyol bajnokságban, aki nem akart volna hozzánk jönni legalább a szezon végéig! Martino első nyilatkozata az volt, hogy nem kell kapus. No comment.

Télen nyugodtan lehetett volna igazolni? A világ összes szervezete kis túlzással azon pörgött a Neymar ügy kapcsán, hogy a Barcelona hogy intézi az igazolásait, mentek a vizsgálódások, Rosell meg lemondott. Hát szerintem ez minden, csak nem nyugodt terep. Aztán most "hirtelen" kiderült, hogy ezen kívül is voltak sumákolások, amikért szépen elmeszeltek. Számomra ezek elég érdekes egybeesések, és jó ok, hogy ne adjak Bartomeu meg a többi fontos emberke médiában történő megnyilvánulásaira.

A kapus dolog.
1. Tudtommal Valdes nem igazolási időszakban sérült meg, kit lehetett volna hozni?
2. Még ha lehet is, ki az a kapus szerinted, aki vészmegoldásként beugrik és legalább egy szinttel jobb, mint Pinto?
3. Úgy egyáltalán hogyan és mivel magyarázod meg Pintonak, hogy kb. 7 éve te vagy az, aki a tartalék abban az esetben, ha sérülés van, de most gyorsan hozunk vkit, te meg üljél a padon, köszi.

Összességében nekem ebből is csak az jön le, hogy találjuk meg Martinot lehetőleg minél több mindenért, mert nem tud minket, nagyra becsült szurkolókat olyan játékkal kényeztetni, amihez hozzászoktunk.
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3733
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2014.04.13. 12:40:15

Zozzy 5 írta:Épp azt mondta Tamás, hogy annak megítélésében, miért nem igazoltunk senkit, ne csak abból induljunk már ki, hogy a sajtónak mit közvetítenek kifelé. Az újságíróknak azért nyilatkoznak, mert kötelező, és lehetőleg úgy formálják a mondandót, hogy semmi különös ne legyen benne. Bartomeu szavára meg a közelmúlt történései tükrében nyugodtan mondhatjuk azt, hogy nem adunk rá egy forintot sem.
Miért olyan nehezen elképzelhető, hogy ha egy laikusokból álló fórumon mindenki látja, hogy kellene védő, akkor egy profi edző is látja ezt. Nyilván mindenki meg akarja ezt érteni, hogy miért tartunk ott ahol, és ennek magyarázatában könnyebb egy embert kiragadni, hogy ez hülye volt és ezzel el van intézve, de a dolgok valószínűleg jelen esetben is, mint az életben általában, sokkal komplexebbek.
Részben egyetértek. A sajtós rész OK, elfogadom, ami mondasz, de ez ugyanúgy csak egy feltevés, ahogy van pénz, csak nem akarunk igazolni.

Tegyük fel, hogy úgy történt, ahogy Te mondod. A védő problémák már a szezon elején is nyilvánvalóak voltak, télen nyugodtan lehetett volna igazolni, ezzel is megoldva a problémát. Aztán Valdes sérülése után is igazolhattunk volna egy kapust. Ne mondja nekem senki, hogy 1 olyan kapus nem lett volna a spanyol bajnokságban, aki nem akart volna hozzánk jönni legalább a szezon végéig! Martino első nyilatkozata az volt, hogy nem kell kapus. No comment.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8569
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.04.13. 12:33:50

Barcaman1993 írta:
B. Tamás írta: Nem tudhatjuk egyébként, mi zajlott a színfalak mögött tavaly nyáron azt illetően, hogy Martino nem akart igazolni vagy a vezetők intettek be. Ahogy azt Cruyff is elmondta, Zubi és a vezetőség össze-vissza dönt a játékosokat illetően az edző nélkül, szóval könnyedén lehet, hogy Tata az új fiúként elvitte a balhét, kiállt, és azt mondta, hogy Puyolra számít, és kész, nem kell igazolás, miközben a vezetők mondták azt, hogy erre a játékosra nincs pénz, azt a játékost pedig nem veszik meg neki.
Ezt nem tudom elfogadni érvként. Itt az eurobarcán jelent meg az a nyilatkozott Bartomeutól, hogy van pénz védő igazolására. És ezután nyilatkozta Tata, hogy nem kell védő.
Épp azt mondta Tamás, hogy annak megítélésében, miért nem igazoltunk senkit, ne csak abból induljunk már ki, hogy a sajtónak mit közvetítenek kifelé. Az újságíróknak azért nyilatkoznak, mert kötelező, és lehetőleg úgy formálják a mondandót, hogy semmi különös ne legyen benne. Bartomeu szavára meg a közelmúlt történései tükrében nyugodtan mondhatjuk azt, hogy nem adunk rá egy forintot sem. Amúgy nem mondhatta volna azt, hogy bocs, nincs pénz, még akkor sem, ha ez az igazság, mert akkor meg a világ összes komolyabb culéja le akarta volna vágni a töküket, hogy Neymarra meg mér' vót'?
Miért olyan nehezen elképzelhető, hogy ha egy laikusokból álló fórumon mindenki látja, hogy kellene védő, akkor egy profi edző is látja ezt. Nyilván mindenki meg akarja ezt érteni, hogy miért tartunk ott ahol (mármint most csak a keret összetételéről beszélek), és ennek magyarázatában könnyebb egy embert kiragadni, hogy ez hülye volt és ezzel el van intézve, de a dolgok valószínűleg jelen esetben is, mint az életben általában, sokkal komplexebbek.
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3733
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2014.04.13. 12:17:09

B. Tamás írta: Nem tudhatjuk egyébként, mi zajlott a színfalak mögött tavaly nyáron azt illetően, hogy Martino nem akart igazolni vagy a vezetők intettek be. Ahogy azt Cruyff is elmondta, Zubi és a vezetőség össze-vissza dönt a játékosokat illetően az edző nélkül, szóval könnyedén lehet, hogy Tata az új fiúként elvitte a balhét, kiállt, és azt mondta, hogy Puyolra számít, és kész, nem kell igazolás, miközben a vezetők mondták azt, hogy erre a játékosra nincs pénz, azt a játékost pedig nem veszik meg neki.
Ezt nem tudom elfogadni érvként. Itt az eurobarcán jelent meg az a nyilatkozott Bartomeutól, hogy van pénz védő igazolására. És ezután nyilatkozta Tata, hogy nem kell védő.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2014.04.13. 11:57:30

http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labd ... en-2328581" target="_blank

Táncoljunk még az idegeken... :)
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
B. Tamás
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.02.25. 21:20:32
Kapcsolat:

2014.04.13. 11:34:55

diagonal írta:
Andris írta:1 héten belül bebukhatunk mindent. Remélem hogy szerdán se fog menni a dolog, akkor biztosan nem lesz maradása ennek a bohócnak.

A világ toronymagasan legjobb kerete a rendelkezésére állt, ennyit sikerült kihozni belőle.
Nemtudom hogy kinek a számlájára lehet egyértelműen odaírni az egész dolgot rajta kívül.
:) Ez körülbelül egy éve már nem hogy a világ toronymagasan legjobb kerete, de még csak szimplán sem a legjobb
Tökéletesen egyetértek, ez már korántsem a legerősebb keret. A középpályán már nincs akkora fölény, mint néhány éve, a támadósorban a legjobbak ellen már akadozik a gépezet, a védelem meg még a legjobbak között sincs, és nagyon távol van az elittől.

Én továbbra sem legfőképpen Martino személyében látom a problémát, hanem inkább a vezetőségben. Teljesen impotensek, négy évente igazolnak egy játékost, ám azért az egyért is megbüntetik a klubot, amiért lemond az elnök, majd kizárják a klubot az átigazolási szezonokból. Ezek után a legkevesebb a lemondás lenne, de egy bocsánatkérést is szükségesnek tartanék a szurkolók felé.

Nem tudhatjuk egyébként, mi zajlott a színfalak mögött tavaly nyáron azt illetően, hogy Martino nem akart igazolni vagy a vezetők intettek be. Ahogy azt Cruyff is elmondta, Zubi és a vezetőség össze-vissza dönt a játékosokat illetően az edző nélkül, szóval könnyedén lehet, hogy Tata az új fiúként elvitte a balhét, kiállt, és azt mondta, hogy Puyolra számít, és kész, nem kell igazolás, miközben a vezetők mondták azt, hogy erre a játékosra nincs pénz, azt a játékost pedig nem veszik meg neki.

Martino intelligens edzőnek tűnik, szóval kívülről szerintem egyértelműen nem dönthető el, hogy ő lenne teljes mértékben a kudarcok mögött. Persze aztán lehet, hogy az öltözőben senkit sem érdekel, hogy mit is beszél, ezt nem tudhatom biztosan, még akkor sem, ha nem hiszem, hogy erről lenne szó.
.
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3991
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2014.04.13. 11:04:39

http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labd ... no-2328577" target="_blank

Egy ilyen nyilatkozatot vártam tőle. Azt gondolom fel kellene ébreszteni egy pár embert a klubnál, mert vagy nem értenek hozzá vagy tudatosan nem látják a problémát. :roll:
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2014.04.13. 10:57:39

Írhatunk ide bármit, senkinek ne legyen afelől kétsége hogy vele folytatjuk jövőre, legalábbis én nagyon meglepődnék ha nem.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15494
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2014.04.13. 09:54:45

Kíváncsi vagyok,hogy egy elbukott kupadöntő után lenne benne önkritika,és magától lemondana. ha nyerünk,akkor is elegáns lenne,ha megtenné.
De van egy olyan sejtésem,hogy nem fogja megtenni,mivel tudja,hogy az életében nem lesz még egy ilyen lehetősége,hogy ilyen nagy klubot irányítson.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
mes
Capitá del Barça
Hozzászólások: 829
Csatlakozott: 2010.06.21. 16:40:13
Tartózkodási hely: Marosvasarhely
Kapcsolat:

2014.04.13. 09:27:34

"Barca a Bajnokok Ligájában" topic után lassan ezt is lehetne zárni :lol:
Avatar
Nervo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 536
Csatlakozott: 2014.03.07. 14:50:11
Tartózkodási hely: Home, Workplace.

2014.04.13. 09:11:18

Léfe írta:Tatával az a gond -nem is vele, hanem a szituácioval - hogy egy leszállóágban lévő csapathoz jött. Nem hiszem, hogy ezzel a játékosállománnyal, / nem a képeségekkel/ ezzel a mentalitással lehetne komolyat alkotni. Neymár is,ha akkor jön amikor ugy ment a szekér mint Pep alatt nem kellene kinlodnia. Lejárt a lemez.
Megvolt a lehetősége a nyáron hogy változtasson a játékosállományon, de nem így tette, már akkor nem mutatkozott meg elég erőteljesen a szurkolók előtt. Az igazi áldozatok a szurkolók, és az olyan szaktekintélyek mint pl. [Johan Crujff], akik azért már lettetek valamit az asztalra ennél a klubnál. Ehhez még csak ennyi adalékot: http://barcanoticias.blog.hu/2014/04/13 ... alan_sajto" target="_blank
FCB: Stegen, Semedo, Piqué, Eric Garcia, Gaya, Riqui Puig, De Jong, Coutinho, Messi, Depay, Fati.
Oranje: Cillessen, Dumfries, De Ligt, Dijk, Aké, Van de Beek, De Jong, Wijnaldum, Depay, Malen, Bergwijn.
Kép
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2014.04.13. 08:58:40

Tatával az a gond -nem is vele, hanem a szituácioval - hogy egy leszállóágban lévő csapathoz jött. Nem hiszem, hogy ezzel a játékosállománnyal, / nem a képeségekkel/ ezzel a mentalitással lehetne komolyat alkotni. Neymár is,ha akkor jön amikor ugy ment a szekér mint Pep alatt nem kellene kinlodnia. Lejárt a lemez.
Fecó
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2014.04.13. 07:54:14

Dave87 írta:
trey88 írta:Ahogy én látom:.....
:lol: :lol: :lol: =D> =D>
Nem igen szeretem,szeretjük a csak smilekból álló hszeket,de ennek most itt volt a helye!

trey írj többet te is :wink:
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Dave87
Capitá del Barça
Hozzászólások: 509
Csatlakozott: 2007.12.06. 20:42:02
Tartózkodási hely: Magamon kívül

2014.04.13. 01:22:48

trey88 írta:Ahogy én látom:.....
:lol: :lol: :lol: =D> =D>
"A pénzem 90%-át italra és nőkre költöttem. A többit elherdáltam." - George Best
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2014.04.13. 00:33:25

egyszerűen nem látom, h hol tudna az öreg újítani, vagy vmi mást előadni, amivel fel tudná rázni ezt a brigádot egy "átlagos", azaz nem a real elleni meccsen... biztos vagyok benne, h neki túl nagy falat a barca. szrnak az egészre a játékosok, tinglitangliznak összevissza, az öreg meg nem tud velük mit kezdeni. egyébként inkább a zsugásokra haragszom, mint őrá, mert azért a lóvéjuk nem lett kevesebb, sőt, ehhez képest "öregednek ki", lazulnak, és utána röhögnek az egészen a twitteren meg a hasonló szarságokon.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
diagonal
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 408
Csatlakozott: 2013.03.21. 14:10:36
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.04.12. 23:46:41

Andris írta:1 héten belül bebukhatunk mindent. Remélem hogy szerdán se fog menni a dolog, akkor biztosan nem lesz maradása ennek a bohócnak.

A világ toronymagasan legjobb kerete a rendelkezésére állt, ennyit sikerült kihozni belőle.
Nemtudom hogy kinek a számlájára lehet egyértelműen odaírni az egész dolgot rajta kívül.
:) Ez körülbelül egy éve már nem hogy a világ toronymagasan legjobb kerete, de még csak szimplán sem a legjobb. Csak valahogy sokan nem akarták látni eddig ezt, illetve ki kellett essünk a BL-ből meg kikapni Valladolid, Granada szerű csapatoktól hogy végre mindenki meglássa azt ami legalább 1 éve nyilvánvaló. Még az Atma elleni BL kiesés után is csomó olyan komment volt itt, hogy jó jó, de majd értékeljük a szezont a végén, meg majd hátha valahogy megnyerjük a bajnokságot és akkor minden rendben van itt tulajdonképpen.
Egyébként Tata nagyrészt egy áldozat az egész történetben, attól függetlenül hogy nem olyan típusú edző akire most szükség lenne. Fejétől bűzlik a hal. Fej=vezetőség. De nem is folytatom mert leírtam már vagy 10x itt.
Az az érdekes hogy igazából nem maga a tény a baj, hogy nem nyerjük meg a bajnokságot és kiesünk a BL-ből. A baj az ahogy ez történik, de még sokkal inkább az, ahogy a csapat idáig jutott és ahogy ehhez az egész vezetőség asszisztál másfél éve kb.
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2194
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2014.04.12. 23:26:20

Nem Tata hibája, hogy a klubhoz került, hanem a vezetőségé aki idehozta, egy hiba mondjuk belefér a vezetőség részéről, de van itt jó pár, pl Valdes is mehetet volna pénzért. Ami itt folyik ezer sebből vérzik a klub. Vezetőség takarodj
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2786
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2014.04.12. 23:09:20

Én eddig voltam vele türelmes, itt változásra van szükség, amit vele kell kezdeni, és az új edző elképzeléseivel együtt felépíteni a követező Barcelonát. Amennyiben marad a FIFA szankció, akkor gyanítom elég sötét egy év vár ránk... Még ennél is sötétebb.
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Avatar
Dave87
Capitá del Barça
Hozzászólások: 509
Csatlakozott: 2007.12.06. 20:42:02
Tartózkodási hely: Magamon kívül

2014.04.12. 22:56:53

ozsimiki írta:...nem vagyok híve feltétlen annak,h mindenáron híres edzőt hozzunk, viszont most ez egyszerűen létszükséglet! És pont azért amiben a legnagyobb gond van: motiváció, egy edzőhatalom nem fog félni belenyúlni a csapatba,és rendbe tenni a srácokat, sőt érzékeltetni,h Ő A FŐNÖK! mivel ő már bizonyított kismillió csapatban,megvan a hírneve, a kultusza...amit pár ilyen kispados mint Tata pont úgy akarna,tudna elérni csak,h meghunyászkodik...

szimpi a tag,de ha marad még 1 évet, biztosra veszem,h óriási hiba lesz.
100%-ig egyetértek. Egy ilyen jàtékosàllomànyhoz, ekkora klubhoz, EBBEN A HELYZETBEN egyéniség kell.
"A pénzem 90%-át italra és nőkre költöttem. A többit elherdáltam." - George Best
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2014.04.12. 22:23:07

Frank esetében érthető volt,h kapott még 1 évet a bizonyításra, hiszen előtte azért nyert ezt azt velük, namármost Tata szükség megoldás volt, és ha nem sietnek eldönteni ott fent,h nem újítják meg a szerződését,akkor a köv edzőnk is az lesz, olyan értelemben,h nem ártana utolsó pillekre hagyni. De visszatérve...Tatának nem jár semmiféle új esély, 0 tekintélye van az agyonnyert srácoknál, erről persze nem feltétlen tehet,de pár dologról igen,amit alább írtak jó sokan.

Vezetők (remélem ott is lesz bőven változtatás, lehet,h Laportánál is voltak simlik,de nála az ilyesfajta dolgokat nem tudom elképzelni) csapatában is várom a változást, Laportát nagyon...

én nem vagyok híve feltétlen annak,h mindenáron híres edzőt hozzunk, viszont most ez egyszerűen létszükséglet! És pont azért amiben a legnagyobb gond van: motiváció, egy edzőhatalom nem fog félni belenyúlni a csapatba,és rendbe tenni a srácokat, sőt érzékeltetni,h Ő A FŐNÖK! mivel ő már bizonyított kismillió csapatban,megvan a hírneve, a kultusza...amit pár ilyen kispados mint Tata pont úgy akarna,tudna elérni csak,h meghunyászkodik...

szimpi a tag,de ha marad még 1 évet, biztosra veszem,h óriási hiba lesz.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2194
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2014.04.12. 22:14:44

visca el barca írta:ugyanazt az erőtlen tuszkolós ötlettelen nullát nyomatja mint vilanova.
Csak éppen még Tito-t se külde el senki, mondjuk neki segített a 100 pont. Dehogy az se volt jobb az biztos. Ronaldo meg köszöni szépen a harmadik aranylabdát!
Avatar
BarcasKrisz
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 375
Csatlakozott: 2006.05.07. 22:46:31

2014.04.12. 22:08:50

Szerintem már egy kupagyozelem esetén is el kell küldeni Martino-t.

12 pontot vesztettünk, olyan meccseken, amit nyerhettünk volna. Ha ezek a pontok megvannak, simán vezetnénk a bajnokságot.

Aztán egy olyan edzőt hozni, aki szabad kezet kap a keretet illetően. Ha kell, küldje el a legnagyobb sztárokat is akár, de olyan csapatot csináljon, hogy kaparjanak a palyan, ha kell.
" A hazád nélkül, senki sem vagy
Nincs már helyed, nincs életed,
Jöttment lett a bélyeged..."

/Ismerős Arcok/
http://www.ismerosarcok.hu
Lezárt