David Villa

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2013.07.08. 17:34:22

A vezetőség hülye.
A Fifa egy szégyen
Avatar
fcb77
Barça B
Hozzászólások: 86
Csatlakozott: 2005.06.10. 09:21:50
Tartózkodási hely: Budapest

2013.07.08. 17:34:20

Azért ez az 5,1 millió nagyon nevetséges összeg. Magában is az lenne, nem csak úgy, hogy 2,1 + 2 + 1, szóval egyelőre csak 2,1 millió biztos...
Nem értem én ezt a vezetést, mindenki áron alul, vagy ingyen távozik. Nem kell a pénz a klubnak, vagy csak szimplán szeretetszolgálatot játszanak?
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2013.07.08. 17:23:41

Lionel Kicsi Messi írta:...
Sajnos hivatalos. Az NSO is a Barcelona hivatalos oldaláról szedte le az információkat. Nevetséges üzlet...
Kép
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.06.03. 16:14:20

Képességeihez mérten, azért jóval többet vártam volna tőle ennél. Igaz, hogy nem az eredeti posztján játszott és igaz, hogy nem rá volt kihegyezve a játék, de nagyon sokszor beleszürkült a mezőnybe és a ziccerek értékesítése sem ment úgy zsigerből, mint anno Valenciában. Úgyhogy nem érzem azt nála, hogy kihozta volna a maximumot a helyzetből, viszont ennek ellenére is sok szép pillanatot szerzett nekünk, amiért hálásak lehetünk.
Viszont én személy szerint nem fogom őt hiányolni a csapatból, ha valóban távozik.
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4525
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2013.06.03. 15:10:54

Talán Henry után Villa volt az, akinek a góljai nálam külön aranyat értek, élményszámba ment ha betalált, az olyan tökéletes érzés volt. Nash-ra szokták mondani, minden dobását precízen előkészít majd kivitelez, mindegyik egy tanári munka, valahogy ő is az a játékos, és nálam ezért volt még inkább szimpatikus. Bárhová is teszik be, ontotta a gólokat, a sérüléséig sajnos. Kíváncsi vagyok mi lesz a sorsa, vélhetőleg távozik, bár egy 2. számú csatárnak elnézném, viszont az neki lenne túl nagy luxus.. Amit múltkor is írtam a kapcsán, hiba volt anno 1 évet várni, hogy leigazoljuk, óriási hiba.. de hát késő bánat, talán úgy teljes lehetett volna ez a Barcelonai álom neki, bár így se olyan csúnya. A MU elleni gólját sose felejtem el, tudta mindig, mikor kell a gyilkos Daviddal elő drukkolni. Jövőre a világbajnokságon remélem láthatjuk Iniestáékkal, ahogy győzelemre viszik a válogatottat.
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2562
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2013.06.03. 14:49:42

Mihu írta:Óriási kedvencem, de sajnos Neymar érkezésével és Sanchez maradásával neki itt tényleg nincs jövője :( Nagyon sajnálom, hogy nem tudott nálunk akkora karriert befutni, mint amekkorára hivatott lett volna, de az élet már csak ilyen. Talán ha egy évvel hamarabb jön. Talán...
Ibrahimovicsot el sem kellett volna hozni, hanem egyből Villát. Eto'oval kölcsönös szerződésbontás és 40 millió a Valenciának. Nem kellett volna ezzel a tulokkal végig hajcihőzni egy évet, mert bohócot csinálnia magából a vezetőségnek. Sok mindent meg lehetett volna spórolni...

Villa ugyan nem váltott be mindent, amit szerettünk volna, de összességében szólva nem volt rossz karrierje nálunk, de olyan szépen csillogó sem. A csapat viszont hasznát vette, normális játékos volt, nem felejtem el a munkálkodását. Gracias!
Football, bloody hell. /SAF/
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2013.06.03. 14:38:13

Sajnálom,hogy huzamosabb idejid nem láthattuk az igazi Villat itt Barcelonában. Voltak jó meccsei, jó hetei, de az hogy fél évig lássuk a gyilkos valenciai Villát, az sajnos nem jött össze.

Ennek ellenére, ahogy alattam is írják, sajnálom hogy távozik. Semmi probléma nem volt vele, csinálta, amit kiosztottak rá, viszont el kell fogadni, hogy ő nem szélső, másik oldalról meg el kell fogadni hogy van egy Messi is a csatársorban, így nem Villa volt a középpontban, mint a válogatottban, vagy Valenciaban.

Szóval, én kívánok neki minden jót, sok sikert, mert 99%ra veszem, hogy távozik.
A BL döntős tekerését sosem fogom elfelejteni, illetve a Madridnak hintett dupláját az 5-0kor.

ui: tipikusan nála érzem, hogy 1évvel később érkezett a kelleténél.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7496
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.06.03. 13:32:33

Nem érzem hogy kivert kutyaként távozna. Ez baromság. A szurkolók és csapattársai is szeretik, biztos hogy ő is sok szép emléket őriz barcelonai karrierjéről. Nem lehet Ibrával összehasonlítani a helyzetét. Ő egy sértődött kisfiúként távozott, aki szerint mindenki hibás csak ő nem. David nagyon jó szezont futott a sérüléséig, visszatérése után tényleg gyengébb volt, de így is fontos tagja maradt a csapatnak.
Az, hogy Messi kiesésével nem tudjuk majd pótolni a center-posztot nem Villa hiánya okozza. Eddig se ő játszott helyette. Amellett Alexis is képes jó teljesítményre középen. Emiatt én a legkevésbé sem aggódom.
Forca Barca!!!!
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2013.06.03. 11:40:19

Nagyon kíváncsi leszek Neymár teljesítményére. Ez annak lehet a próbája, hogy végre posztra igazoltunk mert a brazil ügye klasszikus szélső és Villa szerepkörét tölti majd be. Sajnos én úgy érzem, hogy Villa, és Ibra sem volt kihasználva. Mindkettő egy kivert kutyaként távozik a Nou Campból, pedig nem hinném, hogy rászolgáltak. Igazság szerint teljesen feleslegesen igazoltuk le őket, és némileg kitoltunk velük. Viszont úgy néz ki legalább tanult a vezetőség a korábbi hibákból. Viszont felmerül a kérdés, hogy Messi esetleges sérülése után elegendő e, ha Fabre játszik középen. Szóval marad egy ember aki center. Villa esetében megnyugtatott, hogy az eredeti posztja és bármikor bevethető ott. Vannak ebből fakadó félelmeim a jövőre nézve még ha egyenlőre előrelépés is ami a kerettel történik.

Érzelmi alapon pedig Villa nekem baromira fog hiányozni. Nagyon kedveltem. Ő azon kevés játékosok egyike akit úgy szerettem, hogy nem a Barcába játszott. Nem voltak sztárallűrjei, és az embernek megvolt az az érzése a leigazolása után, hogy mindig is idetartozott. Az első szezonja szerintem baromi jó volt. Utána elképzelésem sincs mi tört meg benne még a sérülése előtt.

Kíváncsi vagyok hova fog kikötni. Lévén Spurs szimpatizánsként örülnék ha Észak Londont választaná, de az Atletit sem tartom hülye döntésnek. A kettő közül valamelyiknek örülnék, akkor értelmesen követném tovább karrierje utolsó éveit. Remélem még képes lesz meghatározó ember lenni az új csapatánál és nem durran ki teljesen az önbecsülése mert távoznia kellett.

Gracías David!
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4094
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2013.06.03. 11:12:13

Hát ebből a 3 évből születhetett volna egy ettől kétszer hosszabb összeállítás is :( Sajnos az a sérülés teljesen kettétörte az itteni karrierjét. Azért lehet látni, hogy abban a szezonban a törésig is elég szépen termelte a gólokat.

Nekem abszolút személyes kedvencem a Milan elleni gólja a hosszúba, a második helyen a real elleni csodálatos lövése, a harmadik pedig a MU elleni tekerése.


Óriási kedvencem, de sajnos Neymar érkezésével és Sanchez maradásával neki itt tényleg nincs jövője :( Nagyon sajnálom, hogy nem tudott nálunk akkora karriert befutni, mint amekkorára hivatott lett volna, de az élet már csak ilyen. Talán ha egy évvel hamarabb jön. Talán...
Kép
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.06.03. 10:55:35

David Villa ● All 48 Goals in FC Barcelona
http://www.youtube.com/watch?v=7mOcF--xlqY
Azért vannak gyöngyszemek itt is, nekem a Gijón elleni emelés örök kedvenc. 8)
Yaya(07-10)
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 447
Csatlakozott: 2010.06.07. 18:43:09

2013.05.30. 01:11:12

varnagykrisztian írta:Én inkább adnám el Alexis-t mint Villát, a Chilei elég [auto_cenzúra] idényt produkált idén, igaz Villa sem volt a toppon de......
eladnál egy 24 éves srácot, de megtartanál egy 31 éveset, úg hogy a fiatalabb gyorsabb, jobban cselez, és az egyetlen hibája, hogy nincs önbizalma...okos.
Avatar
bennike123
Jugador del Barça
Hozzászólások: 172
Csatlakozott: 2012.03.18. 19:02:58

2013.05.29. 23:41:51

az utobbi idoben borzalmasan szerepel, minden helyzetet kihagy, szegény Albanak nem tudom hanyadik jo beadasat puskazza el! nem tudom mi lehet a baja...
socio66

2013.05.17. 13:03:34

az a baj, hogy az egyetlen érv amit mellette hozunk fel, az a többiek gyenge formája, ami persze jogos, de ha már választani kell, nyilván a két fiatalabb, atletikusabb, szerkezetbe jobban illő játékost tartjuk meg.
vagy valaki szerint egy neymar-messi-villa támadósor működőképes lenne? :)
én is nagyon szerettem, mielőtt idejött, anno a fénykorában lévő eto'o-t is elcseréltem volna rá, de sajnos olyan szerepkört szabtunk neki, ami csúnyán rávilágított a gyengeségeire, ráadásul meg is sérült, mindenkinek jobb lesz, ha elengedjük, van olyan csapat, ahol még hasznos tudna lenni, de azok nem mi vagyunk.
Avatar
varnagykrisztian
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1115
Csatlakozott: 2007.07.11. 10:26:29
Tartózkodási hely: Kaposvár

2013.05.17. 11:53:52

Én inkább adnám el Alexis-t mint Villát, a Chilei elég [auto_cenzúra] idényt produkált idén, igaz Villa sem volt a toppon de......
VÁRNAGY HANNA BOGLÁRKA: 2014. MÁRCIUS 20. 07:22
PEP GUARDIOLA: 2008. JÚNIUS - 2012. MÁJUS
HÁZASSÁGKÖTÉS: 2011. SZEPTEMBER 26.
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2013.05.17. 10:53:42

connor írta:Sajnálatos, hogy valószínűleg ő fog távozni és nem más. Nálam osztályokkal jobb csatárnak számít, mint Sánchez vagy Pedro. Bármelyiküket szívesebben láttam volna a csapaton kívül, mint Villa-t, még akkor is, ha tudom, hogy Villa pár évvel idősebb.
Az a baj, hogy Barcelonában még nem bizonyította, hogy annyival jobb lenne Alexisnél vagy Pedrónál. Voltak jó meccsei, emlékezetes góljai, de ennyi. Egy kezemen meg tudnám számolni ezeket a meccseket. Alexisben még látni az akarást, a küzdést, hogy szinte feltúrja a pályát, de Villa szépen elvan elől és ennyi. Ha helyzetbe kerül, akkor 10 esetből 9-szer a kapusba veri a labdát. Meg kell köszönni neki az eddigieket és szépen megválni tőle.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Facsy
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 255
Csatlakozott: 2010.11.30. 21:53:16
Tartózkodási hely: Tószeg

2013.05.16. 14:51:08

sztem az év legnagyobb hibája az elengedése, Abidal elengedése mellet. egyszerűen nem értem miért ő megy és miért nem Pedro. nem bírom felfogni. az a taktika amit pl a 4-0-ával végződő Milan elleni meccsen csináltak Pedroval soha nem jöhetet volna össze. nem akarom h igazam legyen de nagyon fog ő hiányozni jövőre...főleg ha Neymar mégse jön. sajnálom hogy elmegy.
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.05.13. 12:08:12

Ebben az Atleticoban tökéletes helye lenne szerintem. Falcao szinte biztosan távozik, így egyrészt a matracosok könnyedén megtudnák fizetni Villát, másrészt pedig, így ő venné át a kolumbiai szerepét, ami számára a legjobb szerepkör. A legtöbb támadás rá lenne kihegyezve, kis túlzással annyi feladat lenne középen, hogy rugdossa a gólokat.

Mondjuk, furcsa lenne a Valencia illetve utánunk még az Atleticoban is látni, de manapság ez már nem sokat számít.
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2013.05.13. 08:46:18

Csoda gólt lőtt tegnap :lol: Szakadtam, hogy ezzel nyertük meg a meccset
Kép
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7496
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.05.12. 15:54:25

connor írta:Sajnálatos, hogy valószínűleg ő fog távozni és nem más. Nálam osztályokkal jobb csatárnak számít, mint Sánchez vagy Pedro. Bármelyiküket szívesebben láttam volna a csapaton kívül, mint Villa-t, még akkor is, ha tudom, hogy Villa pár évvel idősebb.


Teljesen más stílusú játékos mint Alexis, össze sem lehet hasonlítani őket. Sajnálom, hogy így fog távozni(?) a sérüléséig nagyon hasznos tagja volt a csapatnak, utána nem sikerült visszanyernie a formáját, de én cseppet sem bánom hogy leigazoltuk, mégha egy kicsit irreális áron is. Egy Arsenalban vagy Atleticoban 2-3 jó év még simán benne van. Abszolút nem hibáztatom, hogy nem vállalja ezt a Larsson-szerepkört sokkal tövv van még benne, így simán kint lehet még a VB-n.
Forca Barca!!!!
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4525
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2013.05.11. 22:32:04

Hihetetlenül sajnálom, hogy távozni fog. Valahogy ez a Barcelonai álom nem vált valóra a számára.. úgy ahogy szerette volna. "pont" rosszkor volt rossz helyen..? Talán ha egy évvel korábban érkezik, mint ahogy szerettük volna.. más lenne a gyerek fekvése, de így csak momentumai maradtak. Azok viszont felejthetetlenek. Ez az ember a gól lövésre született, mindig is csodáltam, bármilyen csapatban, bárki ellen benne volt. Sajnálatos módon ez a sérülés nagyon vissza vetette, pedig korszakos alakja a spanyol és világ focijának.
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
N98Adam
Barça C
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2012.08.02. 21:56:39
Tartózkodási hely: Iklad

2013.05.11. 22:10:55

kár hogy el megy :/ többet is kihozhatott volna magából ha nem lett volna az a sérülés de hát ez van nekem szimpatikus volt ő is és a játéka is
connor
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 429
Csatlakozott: 2012.12.17. 22:18:01

2013.05.11. 20:32:26

Sajnálatos, hogy valószínűleg ő fog távozni és nem más. Nálam osztályokkal jobb csatárnak számít, mint Sánchez vagy Pedro. Bármelyiküket szívesebben láttam volna a csapaton kívül, mint Villa-t, még akkor is, ha tudom, hogy Villa pár évvel idősebb.
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2013.05.11. 19:43:29

Sajnálom, hogy nem tudta beteljesíteni a karriert, ami itt várta volna. Az ő kapcsán azt érzem, hogy korábban kellett volna leigazolnunk ( és most ezt érzem Thiago Silva-nál is ), már Eto'o távozása után, Ibra helyett. Így mire idekerült, már 29 éves volt, ráadásul a második szezonja teljesen ugrott a sérülés miatt. Idénre ki is szorult a kezdőből. Szerencsétlenül jött ki a lépés számára, egyértelműen több volt benne itt, ebben a csapatban. Ennek ellenére így is sok szép, és néhány felejthetetlen pillanattal ( Wembley, 3. gól ) gazdagított minket, az egyik kedvencem volt és lesz is.

Igazából még nem kéne búcsúbeszédeket írnom, mert jelenleg még a csapat tagja, de biztosra veszem, hogy távozni fog. :(
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2013.05.11. 17:35:29

nagyiibarca írta:Nagyon nem örülök a távozásának (már biztosnak érzem hogy elmegy)
de nincs mit tenni! Szívem szerint innen vonulna vissza mert kedvenc játékosom ,de a távozás neki és a csapatnak is jó lesz.JKell a hely Neymarnak illetve most láthatunk érte utoljára komolyabb összeget. Remélem az Atmába igazol. Anglia nem feküdne neki szerintem.
Bárhová is megy :"illa illa illa, Villa maravilla" :)
Áhh ugyanígy érzek. Gyakorlatilag az egyetlen futballista volt akiért úgy rajongtam hogy nem nálunk játszott. Amikor idejött egy álom vált valóra, de szószerint kell venni. A rosz teljesítménytől eltekintve is mindíg az volt az érzésem mintha ősidők óta játszana nálunk. Sajnálom az egész csatáros kavarodást pár éve.

Még Eto'o melett is elnnéztem volna.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Lezárt