A Magyar Barca Zártosztály #2

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
Melkor
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1355
Csatlakozott: 2004.10.10. 16:16:41
Tartózkodási hely: Szigethalom

2006.07.01. 22:05:52

Silvanus írta: Na, nem folytatom... Szerintem erre még aludj egyet, gondold át - A BÁTTYÁDDAL EGYÜTT!!!
Ezt most nem igazán értem :evil: , én alvás és magambanézés nélkül is meg tudom mondani hogy rosszul játszottam ma (főleg a Roma ellen) - és ezért elnézést is kérek mindenkitől - , de ez nem csak rajtam ment el, hanem az egész! csapaton, ezért nem kezdtem el senkit vádolni, úgyhogy téged is megkérlek, hogy ne személyeskedj!!
MELKOR 4 - Hungarian F.C. Barcelona
Silvanus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2807
Csatlakozott: 2004.10.08. 09:02:59
Tartózkodási hely: Budapest

2006.07.01. 21:04:25

Jól van Marci. Hagyjuk! Ez van, jobb, ha elfelejtjük!
"Més Cuen un Club"
Avatar
Marci
Capitá del Barça
Hozzászólások: 828
Csatlakozott: 2005.09.16. 20:19:45
Tartózkodási hely: /home/marci

2006.07.01. 20:34:08

Silvanus írta:MAGADBA IS NÉZHETNÉL EGY KICSIT!!!
Magamba néztem már az előző hozzászólásomban is. Az én és a bátyám egyéni hibáimból kaptunk kia róma ellen gyakorlatilag. Meg mert nem tudunk gólt lőni.
De nyugodtan hagyjatok ki mindent a jövőben is és mondjátok hogy a védőkön múlik.... berci nagyon jól védekezett, de lecselezte a milános csatár a végén, peche volt egyszer, de ettől még jó volt. gólt kellett volna lőni.

Ja és rosszul védett a Tomi egyébként is. De nem kezdtem volna el szórakozni, ha nem szól be. És ha olyan nagy szívesség, Zoli is védhetett volna. Nem is tudom miért nem ő védett. Elvileg ő a kapus, és most játszott is. (és volt cucca. nem csak a bátyámat lehetne lecserélni, ha rosszul játszik.) A bátyámmal tudott üvölteni. Amikor segítenie, irányítania kellett volna azt még ha tette is, sokkal halkabban csinálta, hogy nem is lehetett hallani. Biztos tartalékolta a tüdejét.
Megtettél amit lehetett. Szerinted én nyaraltam a pályán? A milán ellen se voltak jók a passzaim annyira, de mindent el tudtam rúgni, ami felém ment, akár úgy is, hogy nem az én emberemre kellett kiváltanom. A róma ellen meg nem jött össze.

A másik, amitől már falra mászok, az az, amikor elkezdtek sírni, ha felcserélődnek a posztok átmenetileg. "Miért a Zsolti van hátul?"
MERT Ő LEGALÁBB PRÓBÁL MOZOGNI!! Meg az is akivel cserél. Variáció a támadójátékban. Annyira nem bonyolult. Igazán leszokhatnátok arról hogy annyira szigorúan vegyétek a posztokat.

Ja és tényleg ne személyeskedjünk, mert a fél csapatot fel lehetne sorolni.
Nem rád lettem ideges. De nem nekem kell befognom a számat. Tominak nem kellett volna kinyitnia. Ezen kívül annyira nem lett volna vele bajom. Begurult a lába alatt a labda, védhetett volna jobban is, de annyira nem volt rossz. És foghatott volna még 1-2-t, de a mezőnyben dőlt el inkább.

És nem magamat akarom védeni. Mint mondtam, nem kell szigorúan venni annyira a posztokat, az én támadójátékomra is szükség lenne ahhoz, hogy rúgjunk gólt. Miattam is [auto_cenzúra] többek között a támadójáték. De ne ugasson nekem a kapus ÍGY ha én fizetem a játékát.
A potyájában meg nem az volt a csúnya, hogy elcsúszott a talpa alatt, hanem az, hogy ahelyett, hogy lehajol, és megfogja, inkáb agyatlanul megpróbálta elrúgni.
Marci 3 - Hungarian F.C. Barcelona
Ronaldinho 17
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1942
Csatlakozott: 2004.10.17. 18:13:25
Tartózkodási hely: Csepel

2006.07.01. 20:15:48

"azt hiszem a cicázás sokat elárult az esélyeinkről egyébként..."

Ezt mondtam én is :wink: :oops:

Jaa a Milan-Milan B döntő már nagyon csúnya :lol: :cry: (amúgy 4-2 lett)
ZSOLTI 10 - Hungarian F.C. Barcelona
Avatar
Marci
Capitá del Barça
Hozzászólások: 828
Csatlakozott: 2005.09.16. 20:19:45
Tartózkodási hely: /home/marci

2006.07.01. 20:08:49

Most olvasom, hogy a milán, aki csak az év kapushibájábül tudott megverni minket nyerte a tornát. Mondjuk nem meglepő annyira.... de ami igazán borzalmas ebben az egészben, az az, hogy a Milan B ellen játszották a döntőt................
és a (csak Boixos miatt nem írok jelzőket) roma lett a 3. helyezett
(ja és mielőtt félreértenénk, ezt a roma szurkolói csapatára értem)
ha más nem, legalább az hajt majd engem, hogy ilyen ne legyen többet....... inkább nyerjen a madrid mint hogy mégegyszer kénytelen legyek milán házidöntőt elszenvedni....

azt hiszem a cicázás sokat elárult az esélyeinkről egyébként...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Marci 2006.07.01. 20:44:51-kor.
Marci 3 - Hungarian F.C. Barcelona
Silvanus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2807
Csatlakozott: 2004.10.08. 09:02:59
Tartózkodási hely: Budapest

2006.07.01. 20:03:13

Marci írta:Ha fizetik a focimat, ha olyan gólt kapok amilyet, én csendben maradtam volna, és nem kezdek el pofázni. Főleg ha csak vendégkapus vagyok. Ja és emellett is rosszul védett....
Marci - Ne haragudj, de ezt most nem tudom megállni, hogy erre ne reagáljak! Minden tiszteletem ellenére azt kell hogy mondjam neked: INKÁBB TÉNYLEG MARADJ CSÖNDBEN! DE TE, és nem a Tomi!!! Szerinted rajta ment el a torna? Szerinted rosszul védett? Ha így gondolod, akkor elképesztően nem látsz tisztán (itt kb. 28-szor fogalmaztam át a mondatot, hogy ne sértselek meg...)!!! MAGADBA IS NÉZHETNÉL EGY KICSIT!!!

Na, nem folytatom... Szerintem erre még aludj egyet, gondold át - A BÁTTYÁDDAL EGYÜTT!!!

Ui.1: A Tomi szivességet tett, hogy kisegített minket, és megtette amit tudott. Így, itt, és csak most ezt beírni Marci... hát lelked rajta! Szerintem ez elég gusztustalan!

Ui.2: Mielőtt sárdobálásba mennénk át (amit nagyon nem szeretnék!): nekem sem volt közöm az egész naphoz rohadtul, de megtettem amit tudtam (abban a pár percben, amíg a pályán voltam...)!
"Més Cuen un Club"
Avatar
Marci
Capitá del Barça
Hozzászólások: 828
Csatlakozott: 2005.09.16. 20:19:45
Tartózkodási hely: /home/marci

2006.07.01. 18:01:36

Ha fizetik a focimat, ha olyan gólt kapok amilyet, én csendben maradtam volna, és nem kezdek el pofázni. Főleg ha csak vendégkapus vagyok.
Ja és emellett is rosszul védett.
Béna voltam a roma ellen, ott a védők egyéni hibái miatt kaptunk ki, és kivételesen nem csak azért, mert képtelen vagyunk gólt lőni elől. visszagondolva be kellett volna csúsznom hátha eltöröm sign lábát.
A milán meccset hozhattuk volna. Ott valamiért még több kreativitás volt, és a védekezés is jobban ment.
Bartos Pali hazajöhetne...
Ja és valamiért nem hajtottunk, nem futottunk feleannyit se mint kellett volna.
Marci 3 - Hungarian F.C. Barcelona
Silvanus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2807
Csatlakozott: 2004.10.08. 09:02:59
Tartózkodási hely: Budapest

2006.06.30. 18:42:28

Nincs hozzáfűzni valóm, tökéletesen egyet értek Bercyvel! GYERÜNK FIÚK MUTASSUK MEG!!! HAJRÁÁÁÁÁ!!!!!!
"Més Cuen un Club"
Bercy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1807
Csatlakozott: 2004.10.12. 13:08:24
Tartózkodási hely: Budapest

2006.06.30. 15:53:57

No emberek!

Mivel lassan a munkaidőm végére érek és sajnos a mai napon halodott a topic egy kis zárszóval szeretném befejezni az mai napi pályafutásomat itt.

Nagyon kérek mindenkit, hogy a holnapi napon 1000% tegye oda magát a tornán és adjon ki magából mindent, hogy végre visszakerüljön a trófea hozzánk.

Mindenki nyugodtan fusson annyit amennyit bír, mert csere ember mindig lesz, de ha csak lézengünk a pályán akkor elvesszük a lehetőséget mások elől. Szóval mint már rengetegen mondták elöttem PASSZ-FUTÁS-PASSZ. Ha elfáradtál akkor cserélj.

Megkérem a támadókat, hogy ha nem kidobásból jön a labda akkor támadják a labdás játékost, ja és rúgják be az összes helyzetet!

A középpályűsok pedig szűrjék minél jobban a támadásokat, hogy a védőknek már csak annyi dolguk legyen, hogy a gyeptéglát rádobják az ellenfélre.

És ne féljünk taktikai faultokat alkalmazni, ne féljünk ütközni (ha kell és nem brutálisan).
Tessék határozottan fellépni a tamadókkal szemben!!!

Sok sikert holnapra és hozzuk el a kupát másodszorra is!!!

Sajnos a pontos keret nem ismert így nem tudom felrakni, de remélem aki megígérte az el tud jönni!

Sziasztok
Bercy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1807
Csatlakozott: 2004.10.12. 13:08:24
Tartózkodási hely: Budapest

2006.06.30. 14:47:38

barcafan írta:FIZETETT POLITIKAI HIRDETÉSÜNKET LÁTJÁK:

ma reggel bejutott vki am topikba, pedig elvileg zárt... egy juvés...

áram ellátást meglehet oldani a pályán :?: mindenki hozzn barcás cd-t amit tud, mp3 cd nem jó :!:

Juvésoknak vigyünk bundás kenyeret :D

ja és a tornára melyik csapat játékosa hívja a bírót :?: :D :D :D

na ennyi
Csongor a Te agyadnak mostanság elég sok kimenőt adnak :lol:
Silvanus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2807
Csatlakozott: 2004.10.08. 09:02:59
Tartózkodási hely: Budapest

2006.06.30. 13:55:31

Kedves HFCB, kedves tornán résztvevő csapattagok!!!

SZOLGÁLATI KÖZLEMÉNY KÖVETKEZIK:

Azzal kezdeném, hogy elnézést kérek, amiért ezt kissé feledékeny, és trehány agyam miatt csak most írom ide, de talán még most sem késő!?...
Tomiról, a holnap ideiglenesen minket kisegítő kapusunkról van szó.

Már anno jeleztem, hogy a srác szívesen jön, és kisegít minket, DE! Ennek sajnos lesz némi áldozata is, amit nekünk kell vállalni! Mivel a srác sajnos anyagilag abszolút nem áll jól (szinte sehogy sem áll), nem tudja finanszírozni ezt a napot, még 500 Ft-ot sem (tényleg, higgyétek el, én ismerem!), így az rá eső részt holnap a csapatnak kéne majd összedobnia. ez szétosztva 9 emberre szerintem nem lesz majd több fejenként plusz 200 forintnál, de ha ez valakinek nagy teher, ígérem én átvállalom az Ő részét... bár azt gondolom, hogy ezt megtehetjük érte, ahogy Ő is értünk! Nagyon bízom benne, hogy rá is fog szolgálni keményen!!! Még egyszer bocsi, hogy csak most írtam be, de elsiklottam felette...

Szóval holnap 10 emberre 9-en fizetünk!

Kellemes napot, HOLNAP VÉRENGZÉS!!! :twisted:
"Més Cuen un Club"
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2006.06.30. 09:43:37

barcafan írta:Boixos nem kötekedésből, Barca vs Román ki az első, frankón nem kötekedés, csak kiváncsiság :D
nem tudok és nem is akarok választani közülük, mivel már mindkettő több évtizedes történet. :D
na de off vége.

a lényeg, h SOK SIKERT A SZURKOLÓI TORNÁN!!!

HAJRÁ HFCB!!!
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
Charlie
Öreg Harcos
Hozzászólások: 6901
Csatlakozott: 2004.10.08. 11:13:39
Tartózkodási hely: East Side

2006.06.29. 23:00:51

Szőke vagyok, akkor hogy is van ez most?Lehet esélyem?

Belejavítanék a hozzászólásodba, de sajna nem tudok!Egyenlőre, majd követelem a jogaim. :D :arrow: Kréta!

Ne tudd meg milyen hálás vagyok ezért hogy beleolvasgathatok itt a témába. :D Amúgy tudom, hogy azért tok mert küldtél, mondtad.

Na nem rontom a levegőt.Menjen arról a téma amiről mennie kell.
C.
"A spanyol futball jelenlegi problémája az, hogy mindenki azt gondolja, hogy olyan játékosai vannak, mint a Barcának. A Barca játékosaiban olyan technikai tudás van, amely a világ egyetlen másik csapatában sincs. Ezért nem próbálkozhatsz úgy játszani, ahogy ők, ez lehetetlenség." - Fabio Capello
Avatar
Charlie
Öreg Harcos
Hozzászólások: 6901
Csatlakozott: 2004.10.08. 11:13:39
Tartózkodási hely: East Side

2006.06.29. 22:24:20

Charlie nem tudott bejönni? :o

Menni akartam fel szurkolni, mivel hál' istennek elkezdődött nekem is a nyár, meg barcafan hívószavának nehéz ellenállni :D

De sajnos,

Nem leszek itthon a torna napján,de gondolok rátok srácok, és szorítok.Bármikor amikor mérkőztetek az elsők között voltam (ha nem az első) aki a fórumon kifejezte a szurkolását!

Éljen a HFCB!Sok Sikert 8) Nyáron összejön a találka,akkor majd fogtok sírni a közös foci után :D

Minden Jót!
C.
"A spanyol futball jelenlegi problémája az, hogy mindenki azt gondolja, hogy olyan játékosai vannak, mint a Barcának. A Barca játékosaiban olyan technikai tudás van, amely a világ egyetlen másik csapatában sincs. Ezért nem próbálkozhatsz úgy játszani, ahogy ők, ez lehetetlenség." - Fabio Capello
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2006.06.29. 19:40:26

még ha ismerném azokat a srácokat, akik ott fociznak, akkor sem.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
Marci
Capitá del Barça
Hozzászólások: 828
Csatlakozott: 2005.09.16. 20:19:45
Tartózkodási hely: /home/marci

2006.06.29. 19:33:42

Boixos írta:
barcafan írta:és mint megtudtam a modik se tudnak bejönni :D
azért erre ne fogadjál nagy lóvékban 8) :D :D
Leadod a drótot a Rómának, mi? :D
Marci 3 - Hungarian F.C. Barcelona
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2006.06.29. 19:30:47

barcafan írta:és mint megtudtam a modik se tudnak bejönni :D
azért erre ne fogadjál nagy lóvékban 8) :D :D
PUYOL-XAVI-INIESTA
Lezárt