Jeremy Mathieu

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Hány pontra értékeled az idei szezonját?

1
3
7%
2
2
4%
3
2
4%
4
2
4%
5
8
17%
6
5
11%
7
16
35%
8
6
13%
9
0
0 szavazat
10
2
4%
 
Szavazatok száma: 46
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7466
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.11.01. 03:46:39

Messias2 írta:
Normandia írta:Ma nyugodtan dicsérhetjük, mert a jobbak között volt az egész meccsen.
Valóban nem hibázott, de kb. annyi feladata is volt, mint hétközben Vermáéknak. Tehát szinte semennyi. A kapunkig alig jutottak el.
Tényleg nem volt sok dolga, bár az elején nagyon otthagytak egy támadót, amiből könnyen gól lehetett volna, de szerencsére mellélőtték. Viszont nem volt nagy egyéni hiba, ami eddig mindig becsúszott a hátvédeknél, szóval ezt ki kell emelni.
Forca Barca!!!!
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2015.11.01. 00:17:15

Normandia írta:Ma nyugodtan dicsérhetjük, mert a jobbak között volt az egész meccsen.
Valóban nem hibázott, de kb. annyi feladata is volt, mint hétközben Vermáéknak. Tehát szinte semennyi. A kapunkig alig jutottak el.
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2015.10.31. 23:25:56

Normandia írta:Ma nyugodtan dicsérhetjük, mert a jobbak között volt az egész meccsen.
Ha a BATE meg a Villarreal ellen is ő fog játszani és mindezt hasonló színten teszi, akkor szerinten a klasszikusra bent is hagyja.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2015.10.31. 22:38:43

Ma nyugodtan dicsérhetjük, mert a jobbak között volt az egész meccsen.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7466
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.10.19. 21:46:16

mahitoo írta:z.

És igen, Bartra. Én is az egyik "híve" vagyok. Ha ő kapna ennyi lehetőséget, és így játszana, akkor azt mondanám, hogy sajnos nincs helye nálunk. De ahogy Palesz, úgy én is csak néztem, hogy Verminator mit hozott a szezon elején, és egyikünk sem követelte Marc-ot a helyére. Viszont a többi középhátvédünk csak idén csinált annyi komoly hibát, ami Bartra azon a kőkemény x meccsén a Barcelonában összesen.
Ennyi a lényeg igazából. Itt volt egy Verma, aki amennyi lehetőséget kapott élt vele és senki nem mondta, hogy a helyére kellene Bartra. Ez az amit meg kellene érteni. Hogy nem azért favorizálnánk őt, legalábbis én nem, mert saját nevelés stb., hanem amikor lehetőséget kapott bizonyította, hogy lehet rá számítani, és hosszútávra is megoldás lehet, nem úgy, mint pl. Matyi.

És meddig nyomjuk Mascheranot meg Mathieut? Idén eddig játszott 8 meccset és jóindulattal is 1 max. 2 meccsen nyújtott elfogadhatót, de akkor is csak elfogadhatót. Rossz volt nézni miket művel, nem egy gólt kaptunk róla.
Mascherano dettó, csak nála az is gond, hogy tavaly a szezon vége felé sem volt túl meggyőző. Meddig kell még őket erőltetni, hogy hátha elkezdenek majd javulni?! Ha Bartranál arról beszélünk, hogy türelem kell, akkor Matyi iránt mennyi türelem volt. Szerintem volt bőven. Kapott elég időt, hogy bebizonyítsa van helye itt. Azért az, hogy a szezon kezdete óta nem nyújt értékelhetőt azt én nem tudom egy kis hullámvölgynek nevezni. De amíg tudják, hogy biztos helyük van nem is hiszem hogy változni fog. Tavaly is akkor kezdett el Piqué javulni miután LE felhajította a lelátóra. Amíg bztos helye van neki második/harmadik számúként nem igazán várok túl nagy javulást.

Inkább azt érzem, hogy a tavalyi éve volt a pályafutásában kimagasló (azért tegyük hozzá, hogy inkább egy stabil teljesítmény volt, mintsem egy nagyszerű játék) és ez az igazi Mathieu.

Nagyon várom Vermaelent, ha már Bartra-t hanyagolják és remélem a kezdőben kap helyet.
Forca Barca!!!!
Avatar
mahitoo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1193
Csatlakozott: 2009.11.05. 17:38:37
Tartózkodási hely: Veszprém-Budapest

2015.10.19. 21:21:59

Igazad van, és nem is veszekedni akarok. Én többet látok bele a srácba, te kevesebbet. De akkor mégis ki fogja ezt megtörni? 50-ért kell valakit igazolni, hogy a többiek összekapják magukat? Akkor inkább zavarom el mind a 3-at, mert nehogymár egy Barcelonában ilyen szinten motiválni kelljen valakit, hogy az NB1-nél jobb teljesítményt hozzon le. Tavaly Piqué mellőzésénél bíztam Lucho-ban, hogy tudja fegyelmezni a játékosokat. Idénre ezt már nem hiszem, sőt...

Matyi topik, úgyhogy full OFF az egész. De hogy nektek mi a fene bajotok van Bartrával, Ha egyszer kapott volna legalább 10 meccset egyfolytában, megérteném. De nem. És itt mondtok magatoknak ellent, mert hogy a 32 éves játékosnak kell a folyamatos játéklehetőség... Nincs értelme. Ha az edző akarta, hogy maradjon, akkor meg el ne kezdjétek ezt A "biztos nem hiába nem bíznak benne az edzők" szöveget. Sajnos sokkal kevesebb perccel, mint a sztárjaink, de csak ő, és Verma tudott értékelhetőt hozni idén.
"De a csaj adta meg a telefonszámát!!! Ez olyan, mintha elmennél vadászni, a szarvas kijön az erdőből, elveszi a puskádat, fejbelövi magát és bemászik a csomagtartódba. Persze hogy hazaviszed és megeszed!" :D
MR. TROMORT777

2015.10.19. 21:12:45

mahitoo írta:Mr Tromport. Ha ezt követjük, soha senki sem fog bekerülni a csapatba, majd Matyi meg Masch is 70 évesen még kezdők lesznek. LE volt, aki meggyőzte Bartrát, hogy számít rá. Akkor bizonyítsa be. És teljesen igazad van, az egész csapat gyenge, csapatvédekezésünk sincs. Csak itt a 3 szuper középhátvédünknél olyan hibákról beszélünk, amiért egy 10 éves gyereket is felpofoznak.

Maschnak és Matyinak idén nem volt értékelhető meccse, Piqué meg eltiltatta magát, ami nálam még nagyobb hiba. És folyamatosan ők játszanak, folyamatosan. Ezt így nem lehet. Miért mondják a legnagyobb csapatoknál is, hogy kell a konkurencia? Biztos nincs igazuk. Semmi az ég adta világon nem sarkallja jobb teljesítményre a játékosainkat, mert ha 4 labdát szórnak el utolsó emberként, akkor is fix kezdők. És nem javulnak. Volt rá több mint 10 meccsük.
Kell konkurencia, csak éppen szerintem Bartra nem az. Illetve úgy tűnik, hogy LE-nél sem és más edzőknél sem. Jó lenne ha valaki megversenyeztetné Piquet és Maschot vagy éppen Mathiue-t, de szerintem Batra-val nem vagyunk beljebb. Ez az alapvető dolog amiben Te és én nem értünk egyet.
Avatar
mahitoo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1193
Csatlakozott: 2009.11.05. 17:38:37
Tartózkodási hely: Veszprém-Budapest

2015.10.19. 20:58:07

Mr Tromport. Ha ezt követjük, soha senki sem fog bekerülni a csapatba, majd Matyi meg Masch is 70 évesen még kezdők lesznek. LE volt, aki meggyőzte Bartrát, hogy számít rá. Akkor bizonyítsa be. És teljesen igazad van, az egész csapat gyenge, csapatvédekezésünk sincs. Csak itt a 3 szuper középhátvédünknél olyan hibákról beszélünk, amiért egy 10 éves gyereket is felpofoznak.

Maschnak és Matyinak idén nem volt értékelhető meccse, Piqué meg eltiltatta magát, ami nálam még nagyobb hiba. És folyamatosan ők játszanak, folyamatosan. Ezt így nem lehet. Miért mondják a legnagyobb csapatoknál is, hogy kell a konkurencia? Biztos nincs igazuk. Semmi az ég adta világon nem sarkallja jobb teljesítményre a játékosainkat, mert ha 4 labdát szórnak el utolsó emberként, akkor is fix kezdők. És nem javulnak. Volt rá több mint 10 meccsük.
"De a csaj adta meg a telefonszámát!!! Ez olyan, mintha elmennél vadászni, a szarvas kijön az erdőből, elveszi a puskádat, fejbelövi magát és bemászik a csomagtartódba. Persze hogy hazaviszed és megeszed!" :D
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2015.10.19. 20:47:11

S.Agüero írta: Amúgy én nem érzek nagy különbséget a csúcsformában lévő Bartra és Mathieu között még mindig.
Én érzek. Bartra javára.
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2015.10.19. 20:45:24

Játszatni kell Őt is és Masche-t is, mert majd meghálálják amikor a legjobban fog számítani.
Csak nehogy késő legyen... :roll:

Amúgy én nem érzek nagy különbséget a csúcsformában lévő Bartra és Mathieu között még mindig.
MR. TROMORT777

2015.10.19. 20:39:33

Elsőszámú védőnk Pique és Mascherano, utána jön Mathiue/Verma majd Bartra. Ez nem az én sorrendem, hanem ami megmutatkozik tavaly óta. Ezek közül Verma sérült, a másik 3 meg iszonyatos formában van. Cseréljük le mindhármat? Nem életszerű. Jól látszik, hogy LE nem az aktuális forma alapján szavazza meg a bizalmat, hanem hosszútávon. Jelenleg igenis erőltetni kell őket, mert aláírom, lehet, most sokkal jobb lenne Bartra mondjuk Mscherano-nal, de amikor a szezon fontos meccseihez érünk, akkor egy csúcsformás Masche vagy egy csúcsformás Bartra között egyértelmű a különbség. Én ideveszem Mathiue-t is. Láttuk mire képes tavaly, amit kellett megoldott és fizikálisan sokkal erősebbek vagyunk vele, ha formában van. Ő is krízisben van. De ha végig megyünk a csapaton, ki nem? Talán Neymar, Alba, meg Sergio Roberto az akire nem lehet panasz. Szóval én megértem a játszatását és vakmerő hibái voltak, de már voltak biztató jelek és voltak nagy mentései is. Játszatni kell Őt is és Masche-t is, mert majd meghálálják amikor a legjobban fog számítani. Aztán jövőre kiderül, hogy LE szerint van-e benne még egy év. Bár szerintem 5. számúnak jövőre is maradhatna, ha elfogadja a szerepet.

Egyébként meg az egész csapatvédekezés botrányos és ebből következik, hogy az ellenfél minden második támadásából szabadon futhat a védőinkre. Ezek az emberek nem lettek rosszabbak tavaly óta. Csak egységes mozgás nincs és a letámadás írtó gyenge. Presszingelünk, feltolt védekezéssel, de nincs meg a tempó és még egy Rayo is símán kipasszolja ezt és már létszámfölényben vannak. Erre kellene megoldást találni sokkal inkább, mintsem, hogy x vagy y játszik.
Avatar
mahitoo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1193
Csatlakozott: 2009.11.05. 17:38:37
Tartózkodási hely: Veszprém-Budapest

2015.10.19. 20:20:07

Én őszintén mondom, hogy bírom az emberüket. Teljesen átlagos, képességei alapján sem egy klasszis focista, tavaly pedig jó volt. Múlt évben a csapat is megkapta, amiért ide lett hozva, és ő is, mivel triplázott, és BL-t nyert. Azért aki tudásra Matyi közelében van, annak a 99,5%-a nem nyer BL-t főleg a csapat aktív részeseként. 20 millió akkor is sok volt érte, de szerintem így belefért.

Viszont én év végén megválnék tőle. Ő elmehetne levezetni valahova, jó pénzt kapna, szüntekben rágyújtana, meg pattintana 2 sört mellé, és a kutyát nem zavarná. :) Mindenki jól járna, és Barcelonában is szeretnék, mert hozzátett a triplázáshoz.

És igen, Bartra. Én is az egyik "híve" vagyok. Ha ő kapna ennyi lehetőséget, és így játszana, akkor azt mondanám, hogy sajnos nincs helye nálunk. De ahogy Palesz, úgy én is csak néztem, hogy Verminator mit hozott a szezon elején, és egyikünk sem követelte Marc-ot a helyére. Viszont a többi középhátvédünk csak idén csinált annyi komoly hibát, ami Bartra azon a kőkemény x meccsén a Barcelonában összesen. És hagyjuk már azt, hogy melyikből kaptunk gólt, mert az rohadtul nem a játékoson múlik utána. Ha a Real elleni kupadöntőn a félig sérült Barta a kb 10. meccsén a szezonban a hibája után egy szögletnél eldönti nekünk a meccset, akkor ő lenne a király? Sokaknál igen. Lehet makkolni, mint idén Masch, Piqué, Alves, Matyi, hogy a kapitális hibáikból nem kaptunk fejenként 5 gólt. És a rutin. Pont, hogy rutinból legalább egy Celta vagy Rayo ellen le kéne hozni meccseket, de a rutin idén olyan szinten sült be (nem csak a védelemben), hogy az már kabaré. Ha a meccseink csak a hátvédjeinken múlnának, idén pontunk sem lenne. Mert az ilyan hibák egy 20 éves kölyöktől beleférnek egy darabig (Puyol, Piqué anno), de már Bartrától sem, a legrutinosabb, meg "top 3"-as védőktől meg végképp nem.

Ha Marc-nak lett volna ennyi és ilyen hibája egyhuzamban, sokan már fordított kereszten égetnék a Bernabeu előtt. De a klasszisoknál belefér. Jah nem. Ha meg őt nem akarja használni LE, akkor Matyit zavarja el télen Bartrával együtt, Masch padozzon, Piqué meg megint mehet a lelátóra, és vegyünk 2 minőségi középhátvédet. 27 felett..
"De a csaj adta meg a telefonszámát!!! Ez olyan, mintha elmennél vadászni, a szarvas kijön az erdőből, elveszi a puskádat, fejbelövi magát és bemászik a csomagtartódba. Persze hogy hazaviszed és megeszed!" :D
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.10.18. 10:35:12

Kovbal88 írta:A tegnapi meccsen nem játszott rosszul, próbált ügyesen indítani, a labdát is szépen felhozta a félpályáig, a meccs vége felé meg leeresztett a csapat, kár az ő nyakába varrni a dolgokat. Szóval a tegnapi meccs alapján nem bántanám.
Végülis azt a 3-4 orbitális hibáját leszámítva tényleg nem volt rossz, csak ezen a poszton egy Barcában ezek nem férnek bele. Mondjuk most legalább gólokat nem kaptunk belőlük, javarészt hála Bravonak.
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2015.10.18. 10:33:08

Kovbal88 írta:A tegnapi meccsen nem játszott rosszul, próbált ügyesen indítani, a labdát is szépen felhozta a félpályáig, a meccs vége felé meg leeresztett a csapat, kár az ő nyakába varrni a dolgokat. Szóval a tegnapi meccs alapján nem bántanám.
Nem játszott rosszul?! Egy hetven éves részeg öregasszony reakcióideje is jobb lett volna, mint az övé.
A Fifa egy szégyen
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2189
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2015.10.18. 10:25:35

A tegnapi meccsen nem játszott rosszul, próbált ügyesen indítani, a labdát is szépen felhozta a félpályáig, a meccs vége felé meg leeresztett a csapat, kár az ő nyakába varrni a dolgokat. Szóval a tegnapi meccs alapján nem bántanám.
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2015.10.18. 00:12:43

Nero. írta:Tényleg volt már jobb formában, de sokan nagyítóval keresik a hibát a játékában Bartra miatt. Párharcokban nagyob jó l, de Bartra és Vermaelen letudná hozni a francia jelenlegi teljesítményét.
Szerintem nem kell nagyítóval keresni a hibáit, és nem Bartra miatt, hanem a csapat érdekében lenne jobb, ha nem kezdene a kövi meccseken.
Verma és Bartra is jobb teljesítményt nyújtott, amikor lehetőséget kaptak, tehát hagyjuk ezt a lenéző szöveget velük szemben.
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2015.10.18. 00:05:42

Tényleg volt már jobb formában, de sokan nagyítóval keresik a hibát a játékában Bartra miatt. Párharcokban nagyob jó l, de Bartra és Vermaelen letudná hozni a francia jelenlegi teljesítményét.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19614
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.10.17. 23:26:41

Legtöbb szerelés, legtöbb labdaszerzés, s labdakihozatalnál is rendre ügyesen megtudta oldani, mikor letámadott a Rayo. És a jó mozgást erre értettem, mellette viszont beragadt, nem tudott tisztázni stb.

Nincs ez csűrve-csavarva, egyértelmű hogy gondban van, én bízok benne és remélem javul is, mert hát nyilván mindenki ezért szurkol, mert nálunk van. :D Az a stabil, egyszerű, biztos játéka hiányzik, ami megvolt neki, most valóban kaotikus. Szerintem bőven tud javulni és mutat is jeleket, de egész egyszerűen most gödörben van, szerintem lelkileg és ez kihat a teljesítményére.

4 labdaszerzés, 4 tisztázás, 100% párharc nyerés, 2 blokk ez azért rendben van.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7466
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.10.17. 23:18:59

Bob_Marley írta:
Messias2 írta:A télen, de leginkább nyáron eladnám. Alapvetően kedvelem a srácot, de ebben a szezonban eddig katasztrófa. Ráadásul jobb játékosok ülnek miatta a padon. Valahol olvastam is, h benne van a levegőben az eladása. Remélem igazak a hírek, mert Verma visszatérésével megtudjuk oldani a kh kérdést.
Majd ha a belga letol egymást követően 10 meccset akkor azt lehet mondani, hogy talán-talán számíthatunk rá, addig továbbra is lutri.

A francia viszont gyenge formában van, eladni nem adnám el, mert szükség van minden emberre jelenleg, de egész egyszerűen mélyponton van mentálisan. És ilyenkor ahogy lenni szokott csőstül jön a baj....Ma is kifejezetten jól mozgott, de mégis nagy hibái voltak. A tavaly stabil teljesítménye sehol és ez komoly gond.
Lehet csűrni-csavarni Bob, de be kell látnod, hogy az eddigi meccsein nem volt egy olyan pillanat, amikor reménykedni lehetett volna, hogy ez csak egy hullámvölgy.

2 rossz meccs. Nem baj megeshet. 3-4 még talán-talán belefér, de ez már nem csak egy formaingadozás és meccsek mehetnek el rajta. (volt már példa) A képességeit illetően pedig nem lehet abban bízni, hogy egy kicsit egyenesbe jön aztán magas szinten tolja. Egyszerűen nincs benne annyi, mint Piquében, Vermaelenben, vagy Bartraban. Tavaly el tudta látni a dolgát egyszerűen, az alapok mentek és ez elég is volt.

Komolyan. Olyan alap hibákat vét, amit egy Levanteban sem engednének meg. Rendre ő az aki játékban tartja az ellenfelet, mert soha nem képes jó ütemben kilépni. Határozatlan, lehet itt testi erővel stb. jönni, amíg nem használja ki semmit sem ér. Ha Bartranál hiányoltad a tökösséget akkor a franciánál még kevesebb van. A sebessége meg... Ha nem lenne mellette egy kiemelkedően gyors balhátvéd nézhetnénk nagyokat.

Be kell látni, hogy kb . 5. számúnak felel meg, azt meg felesleges tartani. Szimpi a srác meg minden, de amit csinál az már több, mint sok.
Forca Barca!!!!
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2015.10.17. 23:09:08

Bob_Marley írta: Majd ha a belga letol egymást követően 10 meccset akkor azt lehet mondani, hogy talán-talán számíthatunk rá, addig továbbra is lutri.

A francia viszont gyenge formában van, eladni nem adnám el, mert szükség van minden emberre jelenleg, de egész egyszerűen mélyponton van mentálisan. És ilyenkor ahogy lenni szokott csőstül jön a baj....Ma is kifejezetten jól mozgott, de mégis nagy hibái voltak. A tavaly stabil teljesítménye sehol és ez komoly gond.
Elvileg egy ballábas kh-t keresünk, aki bhv-t is tud jászani. És így már teljesen logikus lenne az eladása.
Az tényleg vicces, h a stabilitás, amire mindenki hivatkozik/hivatkozott Mathieu-Bartra összevetésben, nincs meg nála. Elmondható, h a francia semmivel sem megbízhatóbb Marcnál. Sőt, idén sokkal kaotikusabb teljesítményre képes.
Mondjuk nem értem, mire érted azt, h jól mozgott. Én pont azt vettem észre, h nagyon gyengén helyezkedett. És mégegyszer mondom, nem lenne gond ezzel, ha Lucho nem játszatná. Mert minedenkinek vannak rossz időszakai, csak általában ilyenkor az edző nem erőlteti az adott játékost. Főleg akkor nem, ha van kivel helyettesíteni.
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19614
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.10.17. 22:36:54

Messias2 írta:A télen, de leginkább nyáron eladnám. Alapvetően kedvelem a srácot, de ebben a szezonban eddig katasztrófa. Ráadásul jobb játékosok ülnek miatta a padon. Valahol olvastam is, h benne van a levegőben az eladása. Remélem igazak a hírek, mert Verma visszatérésével megtudjuk oldani a kh kérdést.
Majd ha a belga letol egymást követően 10 meccset akkor azt lehet mondani, hogy talán-talán számíthatunk rá, addig továbbra is lutri.

A francia viszont gyenge formában van, eladni nem adnám el, mert szükség van minden emberre jelenleg, de egész egyszerűen mélyponton van mentálisan. És ilyenkor ahogy lenni szokott csőstül jön a baj....Ma is kifejezetten jól mozgott, de mégis nagy hibái voltak. A tavaly stabil teljesítménye sehol és ez komoly gond.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2015.10.17. 22:31:25

A télen, de leginkább nyáron eladnám. Alapvetően kedvelem a srácot, de ebben a szezonban eddig katasztrófa. Ráadásul jobb játékosok ülnek miatta a padon. Valahol olvastam is, h benne van a levegőben az eladása. Remélem igazak a hírek, mert Verma visszatérésével megtudjuk oldani a kh kérdést.
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2015.10.17. 22:25:49

Nem baj, tavaly fejelt két gólt. 8) =D>
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2015.10.17. 22:03:35

Vermaelen felépült már?
A Fifa egy szégyen
Avatar
defender3
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1186
Csatlakozott: 2007.02.04. 14:58:23

2015.10.17. 21:46:05

Az a 20 millió meg, hogy LE embere elég arra, hogy benntartsa a kezdőben pedig rég csak a kispadon lenne a helye.
Lezárt