Kérdések, észrevételek a FÓRUMMAL kapcsolatban

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Ötletelés a fórum átalakításához:

Cali vázlata:
4
80%
https://docs.google.com/document/d/17Z- ... 9ctPs/edit" target="_blank
1
20%
Ehhez lehet ötleteket írni még ide a topicba, amik aztán összegezve lesznek.
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 5
Avatar
Tim
Mezei fórumozó
Hozzászólások: 3213
Csatlakozott: 2007.06.15. 21:52:33

2018.01.28. 17:26:32

P.U.Y.O.L. írta:Ha már írtál ide, (LG) nálam te simán jelölt lennél moderátori rangra. Régi motoros vagy, jól fogalmazol és kellőképp objektív is. No meg persze aktív.
LG tényleg jó lenne erre a posztra, viszont sajnos ez is olyan dolog amit nem lehet rátukmálni senkire.
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15501
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2018.01.28. 17:04:53

Nekem sem frissül.
Viszont ha belekattintok egy adott topikban, onnan már a frisset mutatja a fórum ajánló oldalt.
De a főoldal nem.
Nem tudom mitől van, de hetek óta fennáll.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.01.28. 16:32:23

Most már nekem is megjavult, fura. :D
Avatar
18Barca99
Capitá del Barça
Hozzászólások: 928
Csatlakozott: 2009.12.08. 19:36:08
Tartózkodási hely: Budapest

2018.01.28. 16:26:22

Én inkább úgy mondanám, hogy nem mindig frissül. Én legtöbbször telefonról pötyögök. De ez nálam is fennáll, és az idő sem pontos.

Szerk.: az időt átállítottam a beállításoknál, az storno.

(Bár így is hatalmas köszönet az új fórumért, néha csak a kinézet miatt feljövök annyira bejön :D, így ég a pofám, hogy ilyen semmikért szólok, de kizárólag jelzési szándékkal.)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 18Barca99 2018.01.28. 16:32:56-kor.
Ha el kell törnöm valamimet a pályán, akkor eltöröm, és nem panaszkodom, ha ez segít az edzői stábnak és a csapatomnak. Ez a fajta elkötelezettség a legfontosabb, hogy meglegyen mindenkiben. - Ivan Rakitic
Avatar
P.U.Y.O.L.
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2814
Csatlakozott: 2010.01.22. 10:47:15
Tartózkodási hely: Irgumburg

2018.01.28. 16:20:13

Nálam jó elvileg.

Kérdések, észrevételek a FÓRUMMAL kapcsolatban
2018-01-28 16:15:12
Barca Igazolások 2017-2018
2018-01-28 16:14:34
Ousmane Dembélé
2018-01-28 16:09:42
Barça fiatalok
2018-01-28 15:34:27
Barca vs Real
2018-01-28 15:32:26
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.01.28. 16:15:12

Ami ennél komolyabb probléma, h nem frissül a főoldalon a fórum ajánló, egyelőre csak telefonon néztem (bár gépen nem is használom) nem látom, h hova írtak új hsz-t, hiába nyitom meg új ablakban.
Nekem sem frissül gépen.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6741
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2018.01.28. 15:20:21

Egy paraszt vagy Veb :mrgreen: és semmi személyeskedés, különben is, én így szeretlek.

Ami ennél komolyabb probléma, h nem frissül a főoldalon a fórum ajánló, egyelőre csak telefonon néztem (bár gépen nem is használom) nem látom, h hova írtak új hsz-t, hiába nyitom meg új ablakban.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.01.28. 11:26:11

Nero. írta:ha már “lövök” akkor olyat hogy füstöljön is.
nem olvasom a visszaröfögéseidet, meg a privátjaidat sem, nem érdekel.
LG írta:Veb-nél ezek a személyeskedő odaszúrások már mennek egy ideje több fórumozónak, Nerora pedig már kifejezetten utazott.
ez hazugság. sampert nem csesztetem, inkább röhögni szoktam rajta, atalanta az egyetlen akit fikázok, de ő meg egy buta troll, aki csak akkor jár fel óbégatni ha X-elünk vagy kikapunk és más is oltja ezerrel. nerora meg utazok de csak akkor amikor agresszívan fikázza a játékosokat vagy épp a realt isteníti betegesen. ha más témáról ír (ami mostanában nem megy neki) akkor normális hangnem van oda-vissza.

de látom a nagy többségnek csípem a szemét, majd próbálok megjavulni és nem foglalkozni vele.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
P.U.Y.O.L.
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2814
Csatlakozott: 2010.01.22. 10:47:15
Tartózkodási hely: Irgumburg

2018.01.28. 10:41:29

Ha már írtál ide, (LG) nálam te simán jelölt lennél moderátori rangra. Régi motoros vagy, jól fogalmazol és kellőképp objektív is. No meg persze aktív.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21304
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2018.01.28. 09:40:20

Nekem szimpatikus a jelenlegi moderálás, mindenképpen jobb, mint ami a rivális oldalán megy. Régebben azért volt itt is olyan, hogy néhány mod. vagy admin véleményem szerint visszaélt a hatalmával, kevesebbet is fórumoztam abban az időben, illetve egy elég hosszú ideig egyáltalán nem (és nem azért meg ki voltam tiltva, idáig sosem jutottunk). Nem szeretném, ha visszajönnének azok idők.

A mostani esetben viszont szerintem is messzire mentek a felek, de ennek voltak már előzményei, és nem szívesn írom ezt, mert mindkét forúmozót kedvelem, de elszaladt velük nagyon a ló.

Veb-nél ezek a személyeskedő odaszúrások már mennek egy ideje több fórumozónak, Nerora pedig már kifejezetten utazott.

De Nerot sem kell féltelni, megvannak a vesszőparipái pl. Neymar visszasírása, Dembelébe folyton belerúgás, egy időbe Suarez is nagyon komoly fikaáradatot kapott. Véleménye persze mindenkinek lehet, az is lehetm hogy az idő hosszútávon majd őt igazolja a témában, de annyira szélsőségesen és gyakran bicskanyitoagtóan nyilvánul meg ezekben a témákban, hogy megértem, hogy több ember szemét szúrja a dolog. Ez a nekem jobb életem van dolog meg eléggé kisebbségi komlexusra vall, már ne is haragudj, és ezt rohadtul nem ezen a fórumon kéne bizonygatni, itt ugyanolyan fórumozó a közmunkás, a volt focista, és az angol királynő.

Szóval ezeket hanyagolni kéne, mert nem építtik a fórum színvonalát. És elnézést, hogy beleszóltam, de nem a rosszindulat vezérelt, épp ellenkezőleg, remélem, hogy megoldósik békésen a helyzet, hiszen felnőtt, kultúrált emberek vagyunk, és még ugyanannak a csapatnak is szurkolunk.
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2018.01.28. 08:16:43

Szerintem pedig jó a buli csak...
"And my heart will leave you never."
Avatar
Tim
Mezei fórumozó
Hozzászólások: 3213
Csatlakozott: 2007.06.15. 21:52:33

2018.01.27. 23:41:32

MessiNeymarSuarez írta:Moderátornak hol lehet jelentkezni, és mik a feltételei?(vénaszkenner, GPS-es nyomkövető és társai? :D )
Én szívesen besegítenék a többieknek, amennyiben megfelelőnek találnak rá.
Írj egy privát üzenetet az illetékeseknek (Palesz, vagy Ákos), bár valószínűleg itt is olvassák.
Azt azért jobb ha tudod nem olyan jó buli, mint amilyennek látszik :D
Kép
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10112
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.01.27. 22:55:11

Moderátornak hol lehet jelentkezni, és mik a feltételei?(vénaszkenner, GPS-es nyomkövető és társai? :D )
Én szívesen besegítenék a többieknek, amennyiben megfelelőnek találnak rá.


Amúgy tényleg nem értem miért kell ilyen eseteknek előfordulnia, továbbra is ugyanannak a csapatnak szurkolunk, mindenkinek lehet véleménye, elvégre ezért is van a fórum hogy ezt megosszuk egymással.
Én is ezért jövök a fórumra, mert érdekel hogy rajtam kívül mások hogy látják a dolgokat, pont ez a lényege hogy más szemszögből is lássa az ember a dolgokat, mert sokszor a 2 között van az igazság, de most ezért leszólni és támadni a másikat amiért más véleményen van...
Tromort77

2018.01.27. 22:38:38

Palesz!

Csak kaptam róla emailt, hogy "kezelve" lett. Ezért nem értettem. (Most látom, hogy Enrique kezelte, az email szerint.) Később amikor írtam a hozzászólásom a komment még nem volt törölve. Utána lett nem sokkal.

Edit: Egyébként nem a Ti munkátokat akartam leszólni. Csak tisztázni a kérdést.

Én személy szerint azért nem jelentkezem moderátornak, mert van jó pár ember a tiltólistámon akiknek nem vagyok hajlandó olvasni az agymenéseit. Szóval respekt nektek a munkátokért!
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2018.01.27. 22:24:19

Tromort77 írta:Az ilyen jellegű kommentek mióta férnek bele?
Nem vagyok egy vamzer típus, de jelentettem kíváncsiságból, a jelentésem "kezelve" lett, de nem történt semmi. Elég érdekes, hogy akkor ez szerintetek oké.
Én speciel most néztem csak, a jelentések nem automatikusan azt jelentik, hogy törlődik a hsz, hanem szimplán ki van emelve és észreveszem ha ott vagyok, de mivel nem olvastam eddig a topicot, nem láttam.

Elég sok utólag is van törölve amúgy, csak gondolom 1-2 oldalakat senki nem lapoz vissza megnézni, hogy mi lett a hsz-el. Az meg lehet feltűnt, lehet nem, mostanában nem vagyok olyan aktív én se, úgyhogy sokszor csak topicot nyitni meg gyorsan beleolvasni néhány dologba jövök fel, sok dolog felett átsiklok én is, aztán utólag törölve van amit szerintem kell.

Személyeskedésre meg nem tudok mit mondani, amit ma rendeztek a felek az már szerintem is sok volt, amúgy odaszólogatásokat szerintem tök felesleges túlreagálni, de látom itt nagyon más a nézet. Szerintem felnőtt emberek vannak egy névtelen fórumon, ha valaki képes itt megsértődni egy hsz-en, amibe odaszúrnak neki.. Azt nyilván relatív dolog eldönteni, hogy mi lép át egy határt, nekem ez a mércém, majd a többiek törölnek többet akkor, ha ez túl engedékeny.

A moderátori stílusom meg lehet nem tökéletes, tisztában vagyok vele én is, hogy nem vagyok túl vérmes kezű sokszor. Én speciel szeretek szólni elsőre, mindenkinél ezt is csinálom - sokan érintettek is benne -, aztán törölni csak. 90%-ban nem követik el ugyanazt a hibát többet. Van aki igen, annak számolom is, Sampernél pl lassan kisárgázódnak már páran, ha már ő is szóba jött.

Viszont ha ekkora az elégedetlenség, akkor lehet jelentkezni az aktívabb fórumozók közül, a többiek meg majd kiválasztanak párat akik alkalmasak is lennének, és nem csak személyeskedni kezdenének, úgy akkor kevesebb lenne a gond. Múltkor már volt szó róla, akkor nem jelentkezett talán senki, most lehet fognak páran. szerk.: Na erre hajnesz leírta kb amit akartam. :D
Nero. írta:Egyébként a törölt hszemben egy csúnya szó sem volt, max. egy kis személyeskedés de minden egyes állítás igaz tény volt, talán ezért fájt annyira.
Mondjuk ezt meg remélem te se gondolod komolyan, hogy az egy normális hsz volt.. Rögtön én mondjuk ilyenre nem adok tiltást speciel, de több ilyen nem lesz szankció nélkül. Felnőtt ember vagy, gondolom magyarázat nélkül is tudod, hogy bőven átlépted a határt, legalábbis remélem.
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2018.01.27. 22:18:42

Tekintve, hogy a moderátorok ingyen csinálják a munkájukat, illetve mikor fel volt ajánlva az állás, senki se ugrált a lehetőségért, én nem hoznám fel a kettős mérce dolgot, a moderátoroknál semmiféleképpen sem.
Maradjunk annyiban, hogy fájdalmasabb, mikor valaki elkezd egy hülyeséget, a többi meg szövi tovább baromsággá, kezdve a 4 csatáros játékkal, stb. aztán meg Sampernek beszólnak a legkisebb indoknál, mert ő nem a klikk része :D
Annál lejebb meg nincs, mikor valaki egy fórumon már nem tud érdemben hozzászólni-érvelni , és akkor leoltja, hogy az ő élete pedig jobb :D Bár az is igaz, hogy valaki valaki érdemi beszélgetést akar a fociról, akkor nem feltétlen egy fórumra jön, ahova ugye akárki irhat, még az is, aki tornából fel volt mentve, meg az is, aki esetleg nb1-es játékos volt, de a felhasználó mögött ugyanannyit érnek.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15501
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2018.01.27. 22:06:25

davi10 írta:
Nem szoktam beleszólni a "nagyok dolgába", de itt a gond.
tudnék írni még 10 ilyen embert itt, sőt, lefogadom ha mindenki csinálna egy listát, hogy kikkel kivételeznek én is benne lennék valaki(k)nél.

valós a probléma, de mindenhol ez van, minden fórumon. ez van.

Nero, nekem mindegy, nem volt szép veb sokadszori odamondása, de ez a reakció, hogy én Thaiföldről jöttem haza wtf volt nekem. Pláne, hogy ezzel magyarázod a boldog, sikeres életed? Nem ez a mércéje, nálam biztosan nem.

Na mindegy, kezd off lenni, ha gondolod,én válaszolni szoktam a privátokra.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6774
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2018.01.27. 22:01:48

csababarca írta:
De igen, ezt is lehetett volna törölni, bár veb-től már megszoktuk. :mrgreen:
Nem szoktam beleszólni a "nagyok dolgába", de itt a gond.

És akkor már megragadom az alkalmat, szerintem is van egy bizonyos mértékű kettős mérce.
Samper nevű kollega szokott érdekeseket írni, ezt aláírom, de néha már nekem ég a pofám, hogy egyesek nagyítóval keresik, hogy éppen mibe lehet a hsz-ében belekötni, és ezt arcpirító módon meg is csinálják, (következmények nélkül).

Illetve VEB-bel nekem még nem volt soha nézeteltérésem, sőt, ha jól emlékszem több dologba inkább egyetértettünk, de az ő írásai is tudnak bicskanyitogatóak lenni.

Megfogadtam, hogy én nem fogok vamzerkedni soha, ha ez annak számít akkor sajnálom, de ha már téma, akkor kiírom magamból.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2018.01.27. 22:01:19

Soha nem kérkednék semmivel, a kifelé villantó embereket utálom a legjobban, de ő azt írta hogy elképzelni se tudja hogy nekem milyen rossz életem van, erre irtam azt hogy annak ellenére hogy egy tizessel fiatalabb vagyok nála én most jottem haza Thaiföldről, ő meg az offtopicban már többször is kifakadt hogy kudarcnak éli meg az életét (ő fogalmazott így nem én)

Az a bizonyos hsz abban a körülményben eléggé provokatív és sértő lett, de ha valaki hosszú távon cseszeget minden ok nélkül akkor elborul az agyam és ha már “lövök” akkor olyat hogy füstöljön is.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Nero. 2018.01.27. 22:02:38-kor.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15501
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2018.01.27. 21:55:46

Nero. írta: 27. ilyen kis aljas szurkálódása volt, privátban nem volt hajlando megmondani mi a problémája, most kapott egy komolyabbat (de tényleg csak fekete-fehér tények voltak) innentől kezdve nem hiszem hogy továbbra is merne kötekedni.
elhiszem, de akkor sem ide való, kérkedni azzal hogy neked jó az életed, neki meg ilyen rossz. ( a te szemüvegeden keresztül nézve)

oltsd vissza mással, vagy valami, de ezt a nekem több pénzem van, te meg anyáddal élsz dolgot nem érzem korrektnek. nem ide vonatkozott, amit ő írt, az meg már nem volt szép, lehet igaz se, de legalább témába vágott.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2018.01.27. 21:47:26

csababarca írta: Nem kis személyeskedés volt abban, én pont elolvastam, elég gyorsan törölve lett.
Hanem valami elképesztő arcoskodás és más életének degradálása.
A témához meg köze nem volt, mellesleg.

Amit utoljára írtál, azt meg nem te döntöd el
27. ilyen kis aljas szurkálódása volt, privátban nem volt hajlando megmondani mi a problémája, most kapott egy komolyabbat (de tényleg csak fekete-fehér tények voltak) innentől kezdve nem hiszem hogy továbbra is merne kötekedni.

Felőlem az se érdekel ha csak én kapok tiltást, lehet végleges is akkor se ugrok ki az ablakon, csak igazságtalannak tartom hogy ő naponta elereszt 3-4 provokálást és nem kap érte semmit.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15501
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2018.01.27. 21:42:59

Tromort77 írta:
Az ilyen jellegű kommentek mióta férnek bele?
Szerintem se férjen bele, de lehet elegánsan is kezelni, vagy egyszerűen nem reagálni rá érdemben és kész.

De igen, ezt is lehetett volna törölni, bár veb-től már megszoktuk. :mrgreen:
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Tromort77

2018.01.27. 21:35:05

matyika, megszokhattad már volna h állandóan a realt cumizza itt. nem is értem miért nem jár amoda oboázni
Az ilyen jellegű kommentek mióta férnek bele?
Nem vagyok egy vamzer típus, de jelentettem kíváncsiságból, a jelentésem "kezelve" lett, de nem történt semmi. Elég érdekes, hogy akkor ez szerintetek oké.

El kellene dönteni, hogy milyen irányba is kellene haladni. Én nem vagyok érzékeny a személyeskedésekre sem a trash talkra, annak is meg van a szépsége. Viszont a kettős mérce zavar. Ha ezt Janika01 írja be, akkor szerintem már törölve lett volna.

Láttam kommentet törölni +1 miatt. Miközben azt elvileg megszavaztuk, csak nem lett bevezetve. Akkor azzal kapcsolatban mi a tényállás?
Avatar
Enrique
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10124
Csatlakozott: 2004.10.08. 07:05:05
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2018.01.27. 21:16:39

Mi volt a kirohanás? Vagy már törlődtek a hsz-ek?
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15501
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2018.01.27. 21:15:27

Nero. írta: Ja, nyilván csak engem kéne kitiltani de ő nyugodtan provokálhat most is (lásd Barca vs Real topic).
Több privát üzenetemre se válaszolt, csak hátulról marogat. Egyébként a törölt hszemben egy csúnya szó sem volt, max. egy kis személyeskedés de minden egyes állítás igaz tény volt, talán ezért fájt annyira.
Ennek ellenére vállalom az egy hónapos kitiltást de akkor jön velem ő is.
Nem kis személyeskedés volt abban, én pont elolvastam, elég gyorsan törölve lett.
Hanem valami elképesztő arcoskodás és más életének degradálása.
A témához meg köze nem volt, mellesleg.

Amit utoljára írtál, azt meg nem te döntöd el.

Nem vagyok moderátor, de néhányan (köztük biztos én is) nagyon nagy arccal fórumoznak, és mondják meg a tutit.
Nem vagyok az a régen minden jobb volt sirató, de pár emberrel itt igencsak elszaladt a ló.
De meg van ez minden fórumon, ahol járok, nem véletlen hogy itt is ez van, és nem is az oldal hibája, nehéz ellene tenni.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Lezárt