Bajnokok Ligája & Európa Liga

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
fcbarca0827
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3238
Csatlakozott: 2007.08.30. 14:29:21
Tartózkodási hely: Sülysáp

2009.08.26. 10:50:04

Forcabarca8 írta:de aztán hideg zuhanyként ért az 57. perc. egy olyan játékos, mint dombi, h lehet egy olyan csapatnak a tagja, ami a bl-ben fog játszani? labdát kezelni se tud, passzolás számára lehetetlen küldetés. azt hiszem, a bl legrosszabb játékosáról beszélünk, akinek egyetlen pozitívuma a gyorsasága. no mind1, legalább az első meccsen eltiltott lesz!
:?: :?: :?: :roll: :roll: :roll:
Láttad a sófiai gólpasszát? :wink: Láttad a Kalmar elleni gólpasszát (bedobásból)? :wink: Láttál te már a tegnapin kívül Loki meccset? :wink:
Tény, hogy nem a legjobb futballista, de nagyszerű csereember!
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára fcbarca0827 2009.08.26. 11:00:46-kor.
KowalskymegaVega,Supernem,HollywoodUndead,Fish!
Hiperkarma,VadFruttik,EstiKornél,AWS
30Y,BagossyBrothersCompany,Useme,Elefánt
Avatar
Forcabarca8
Capitá del Barça
Hozzászólások: 747
Csatlakozott: 2005.02.01. 11:47:15

2009.08.26. 10:46:04

nagyon szép eredmény, és az 57. percig még el is hitettem magammal, h nem vagyunk annyira lemaradva európától és ki tudja, sok szerencsével még égés sem lesz belőle. de aztán hideg zuhanyként ért az 57. perc. egy olyan játékos, mint dombi, h lehet egy olyan csapatnak a tagja, ami a bl-ben fog játszani? labdát kezelni se tud, passzolás számára lehetetlen küldetés. azt hiszem, a bl legrosszabb játékosáról beszélünk, akinek egyetlen pozitívuma a gyorsasága. no mind1, legalább az első meccsen eltiltott lesz!

am grat a Lokinak, remélem h amit idén kapnak pénzt jól forgatják majd és egy erősebb debrecennel találkozhatunk jövőre: mert lehet még fejlődni és a Lokinak most itt a nagy lehetőség!
Kép
Avatar
Kalti
Barça B
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2008.11.18. 20:26:37

2009.08.26. 10:45:22

Én már játszogatok a csoport beosztásokkal, a legdurvább sztem így festene:

Chelsea
Inter
Atletico Madrid
Debrecen

Még a pontszerzés is sansztalan lenne, de ez se lenne kutya:

Manchester United
Real Madrid
Fiorentina
Debrecen

Az általam relatíve legkönnyebbnek vélt sorsolás, bravúrral el lehetne csípni egy harmadik helyet:

Sevilla
Alkmaar
Olympiacos
Debrecen
Kép
csabooo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 789
Csatlakozott: 2008.10.19. 18:20:56
Tartózkodási hely: Székelyföld

2009.08.26. 10:45:19

noname írta:Ha összekerülne a Loki a Barcával, én inkább a Barcának szurkolnék, azon egyszerű okból h évek óta nem nézek magyar focit(mert nincs mit nézni rajta), viszont a Barcának évek óta szurkolok. Igen, nagyon szép volt Loki, de 2 meccs miatt nem fogok elkezdeni nekik szurkolni amikor a kedvenc csapatom ellen játszanak.
Támogatom :idea: =D>
Barça,Barça,Baaarça!!!
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2009.08.26. 09:04:51

Hatalamas Grat. a Lokinak =D> =D> =D>
Milyen érdekes sport ez a foci :wink:
Ha a Barca esne ki ilyen játékkal, mint a Levski az összesen tűntetnénk, h az ellenfél nem érdememlte meg, h továbbjusson(jogosan) stb. stb.

DE ezt a játékot GÓLOKRA játszák, ebben a Debrecen felülkerekedett a Szófián.
Tipikusan az a mecs volt, amelyen ha reggelig játszottak volna akkor se tudott volna az ellenfél gólt rúgni.
A Lokinak minden összejött. :wink:
Ha a játéktudásuk nem is üti a BL szintet(?), de fizikálisan és taktikailag nagyon jól fel vannak készülve.
Mégegyszer Gratulálok a DEbrecen csapatának!!!!Hatalmas tettet vittek véghez.
:wink:
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2009.08.26. 08:59:51

Ha összekerülne a Loki a Barcával, én inkább a Barcának szurkolnék, azon egyszerű okból h évek óta nem nézek magyar focit(mert nincs mit nézni rajta), viszont a Barcának évek óta szurkolok. Igen, nagyon szép volt Loki, de 2 meccs miatt nem fogok elkezdeni nekik szurkolni amikor a kedvenc csapatom ellen játszanak.
A Fifa egy szégyen
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2009.08.26. 08:55:02

Amikor a meccsre kapcsoltam még féltem, hogy egy borzasztóan unalmas mérkőzés elé nézünk.
Gondoltam a Loki biztos beáll majd védekezni.
Nem gondoltam, hogy felveszik a nyílt sisakos játékot.
Szemkápráztató két gólt lőttek.
Öröm volt nézni az első félidőt, hogy Magyar csapat képes ilyen eredményekre.
A második félidő olyan volt amilyen.
Tehát unalmas.
A java viszont most következik...
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8569
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2009.08.26. 08:47:25

bando8 írta: nem tudom hogy mennyire tudod, bár sejtem h eléggé, de ez egy olyan oldal ahol Barca-funok gyűlnek össze. Ezért talán nem meglepő ha vki a Barcanak szurkol...
Fun asszem a vidámpark, ide max fan-ok járnak, de jól sejted, hogy eléggé, szerencsére itt vagyok már 4. vagy 3. éve. Feltételezem, hogy a hsz-em olvasása közben kimaradt neked a 'magyar csapat elleni' rész. Mert gondolom azzal meg Te is tisztában vagy, hogy a személyiden melyik nemzetiség van feltüntetve..
House
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1548
Csatlakozott: 2007.10.14. 08:23:26
Tartózkodási hely: Budapest

2009.08.26. 07:23:38

Szép volt fiúk, 3 gyönyörű gól a bulgároknak. 8) Ria-Ria Hungária!
Történelem - 2008-2009
¡Gracias, Pep!
Kép
Asys
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1252
Csatlakozott: 2006.07.03. 11:05:00

2009.08.26. 07:05:06

Hatalmas grat a Lokinak! Fradi szimpatizánsként szorítottam nekik, mivel ez nemcsak a Debrecen hanem az egész nemzet sikere. S ennél nincs fontosabb! Hajrá Magyarok!

Remélem szeptember 5.-én majd újfent örülhetünk... szerencsére a Magyar - Svédet élőben látom majd :D
Avatar
elbandi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 516
Csatlakozott: 2008.06.22. 20:52:33
Tartózkodási hely: itt-ott

2009.08.26. 04:04:22

Széép volt fiúúk =D>
Hattrick:Manchester.City.
Barcelona és City mindörökre...:)
Avatar
mes_que_un_club_
Jugador del Barça
Hozzászólások: 100
Csatlakozott: 2008.06.06. 20:42:02
Tartózkodási hely: Miskolc

2009.08.26. 01:23:13

Áááh, hatalmas meccs volt. Élőben pedig áááhh... leírhatatlan. Én sem vagyok kimondottan Loki fan, de régóta szimpatizálok velük. A mai este viszont elsősorban a magyar futball számára volt siker és ünnep. Az, hogy mindezt a Debrecen érte el, másodlagos. Kb olyan volt a légkör, mint egy válogatott meccsen, ezer meg ezer magyar zászlóval... áááh leírhatatlan. Életem egyik legnagyszerűbb élménye.

Köszönöm Loki!
Valbali
Capitá del Barça
Hozzászólások: 547
Csatlakozott: 2008.06.25. 18:07:31

2009.08.26. 00:54:36

CFirpo3 írta:Hát, ez a hangulat ami a Puskás-ban volt! (kint voltam a meccsen)
Hatalmas volt! Szerencsém volt, hogy pont annál a kapunál ültem, ahol a két gól esett. :D
1500-ért nagyon megérte!

Ha tehetem, biztos ott leszek a következő meccseken is, hogy szurkoljak a csapatnak, annak ellenére, hogy nem vagyok Loki fan.
Magam se fogalmazhattam volna pontosabban meg az élményeimet, és a közeljövőt. ;)
Kép
Krojf
Az Év Forumozója 2007 & 2008 :)
Hozzászólások: 3182
Csatlakozott: 2006.05.25. 17:48:41
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2009.08.26. 00:53:16

Tyson93 írta:Huhh hát emberek :D élőben sikerült megnéznem ezt a parádés meccset a szívtiprók közül :D Ha kiesett volna a Debrecen akkor is örök élmény maradna de így még nagyobb :D Remélem lesz esélyem megnézni azt a meccset is amikor a világ egyik elitklubjával játszanak majd. :DTitkon remélem ez a Barcelona lesz... :D
Örülök az élményednek!
Remélem igazán jól érezted magadat!
A "Minden más" fórum "Portrék" topikjában mutatkozzál be bővebben is!
K.
Avatar
csabimo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 946
Csatlakozott: 2006.01.13. 02:09:37
Tartózkodási hely: bonyhád

2009.08.26. 00:52:55

Mi ez a hatalmas faxság h valaki nem szurkolna a barcának, ha a loki ellen játszana, mert hogy néz az ki hát magyarok vagyunk :D . Ez valami hatalmas!!! Ha összejönne a derbi, kimennék és szépen csendben semleges nézőként végignézném :lol:
Erre vártam 14 évig h jusson be végre valamelyik balek csapatunk, és jöjjön a Barca, de hajrá Lokika...az komoly egy este lenne.
Tyson93
Barça C
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2009.08.26. 00:35:43

2009.08.26. 00:45:38

Huhh hát emberek :D élőben sikerült megnéznem ezt a parádés meccset a szívtiprók közül :D Ha kiesett volna a Debrecen akkor is örök élmény maradna de így még nagyobb :D Remélem lesz esélyem megnézni azt a meccset is amikor a világ egyik elitklubjával játszanak majd. :DTitkon remélem ez a Barcelona lesz... :D
Krojf
Az Év Forumozója 2007 & 2008 :)
Hozzászólások: 3182
Csatlakozott: 2006.05.25. 17:48:41
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2009.08.26. 00:39:11

Én a komáimmal Balassagyarmat Liget Büfé nevű helyén néztem a meccset, ahonnan nemrég szabadultam és némileg be is rúgtam!
A góloknál hatalmas üvöltéseket csaptunk, a hangulat első osztályú volt!
A Szófia alig volt a pályán, de ettől eltekintve sok sikert kívánok nekik
az EL-ben!
Aki kint volt, azt irigylem, aki nem látta, azt sajnálom!
Hajrá Loki!
K.
Avatar
bando8
Jugador del Barça
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2006.02.11. 18:47:45

2009.08.26. 00:38:30

az rendben van ha vki nem tudja kinek szurkolna de azért olyat nem írnék le h ássa el magát aki nem a debrecennek.
Ronaldinho 17
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1942
Csatlakozott: 2004.10.17. 18:13:25
Tartózkodási hely: Csepel

2009.08.26. 00:37:25

kb 12% az esélye hogy a Barca jön, sajnos...

De itt már minden meccs ajándék, grat a lokinak hogy tudott élni a sorsolás és a platini rendszer adta eséllyel.
ZSOLTI 10 - Hungarian F.C. Barcelona
Avatar
danikaa10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1370
Csatlakozott: 2009.05.24. 19:20:25
Tartózkodási hely: Győr

2009.08.26. 00:25:14

Huh ha a Barca jönne Pestre tényleg nehéz lenne megmondani, hogy kinek szurkolnék, mert a szívem a magyarok felé húz és nem akarok és nem is tudnék ellenük szurkolni, viszont önfeledten se tudnék örölni se egy Barca se egy Loki gólnak, de hát ez a legkissebb bajom, csak jöjjön a barca peste.

Amúgy a nem olyan rutinos meccs játóknak ajánlom, hogyha mondjuk olyan csapatot kapunk aki ellen kiakartok menni, szerintem másnak szerezzetek be jegyet, mert kész ami itt van. 1-2 nap alatt elkapkodják a jegyeket, azt utána már max a legeslegszarabb helyre kapsz jegyet, ha kapsz, vagy veheted feketén 40000ft-ért.

Csak nekem furcsa, hogy arról bezsélünk hogy kivel kerülhet össze a Debrecen a BLben? :D
Valdes; Alves - Puyol - Piqué - Abidal; Iniesta - Torué - Xavi; Messi - Ibrahimovic - Henry.
Kép
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8708
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2009.08.26. 00:24:10

Igazából bennem is vegyes érzések dúlnának, ha a Barca játszana egy mérkőzést Budapesten a Puskásba a Loki ellen. Egyrészről ízig vérig Barca minden vénámban, eremben, végtagomban... másrészről mégis csak egy magyar csapat és 14 éve nem volt ilyen a futball történetében. Ráadásul a kedvenc magyar csapatom. Igaz nagy fannak nem mondanám magam. Megpróbálnám eredménytől függetlenül élvezni a mérkőzést és magamban a foci ünnepének kikiáltani a mérkőzést.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
bando8
Jugador del Barça
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2006.02.11. 18:47:45

2009.08.26. 00:18:07

Zozzy 5 írta:szépvolt loki meg minden..de vargajózsi.. :shock: na takarodj. ez az ember..hihetetlen...sokkal sokkal jobb csapatban a helye!

szerk: aki meg a barcának szorítana egy magyar csapat ellen az ássa el magát légyszi. köszi.[/b]


nem tudom hogy mennyire tudod, bár sejtem h eléggé, de ez egy olyan oldal ahol Barca-funok gyűlnek össze. Ezért talán nem meglepő ha vki a Barcanak szurkol...
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8708
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2009.08.26. 00:08:13

Én a Chelsea-t akarom! Nem kérdés kinek szurkolnék :lol:
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2009.08.26. 00:06:04

barca99 írta:Abszolút egyetértek torrestoni meglátásaival. Mindenki annak szurkol, hogy egy csoportba legyen a Barcával, majd kimenne szurkolni a Lokinak? :D

Számomra is semleges a Loki, mégha egy-két hazai kupameccsre ki is megyek, a Barca viszont "a" csapat. Bár látványosan nem tudnék egy magyar csapat ellen szurkolni, egy esetleges Barca-fieszta láttán nem vágnék eret.

Azért ilyen zárójeles megjegyzésként idetenném, hogy akik állandóan az antifoci ellen vannak, azoknak most kevesebbet ér a mai produkció? Szinte meg sem próbáltak komolyabban labdát birtokolni, vagy támadni.
És egy ilyen teljesítményt egy komoly csapat nagyon durván megbüntet.

Természetesen én sem vágnék eret, én csupán szeretném a Barcát látni játszani,főleg Magyarországon,és a meccsen egy x-nek örülnék a legjobban,vagy ha a Barca továbbjutásának már mind1,akkor miért ne nyerhetne a Loki? na de nem ez a lényeg, csak csupán azon meglátásodra írom,h mindenki szeretné a Barcát kapni,és utána a Lokinak szorítani. én csak élvezni mennék ki a meccset, a látványt,és reménykednék egy xben,ami egy csoda a LOKINAK,ÉS MAGYAROKNAK,és egy simán javítható eredmény lenne a BARCÁNAK!



Teljesen jó meglátás! Meg is követem magam,amikor szidtam a Rangerst,meg az ilyen csapatokat, ők olyan helyzetben voltak a saját szintjükön, mint most a Loki,a szófia ellen. az ő szurkolóikat se érdekelte akkor,h mivel érnek el sikereket,és minket se érdekel ma. így helyes, szóval valahol minden megérthető, de ez a fajta hozzáállás csak ilyen helyzetekben fogadható el tőlem, amikor ennyi minden múlik,és egyáltalán nem erősebb a mi csapatunk. mert ha egy súlycsoportban vannak, pl Chelsea,BARCA, akkor már nem nagy erény egy ilyesfajta játék, ezért is akadtak ki akkor annyian a Chelseare,mert másra is képesek lettek volna.

bár Rangersre is azért,mert volt több olyan meccs,ahol nem volt nagy szintkülönbség,és mégse változott a játék.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2009.08.25. 23:54:35

barca99 írta:Abszolút egyetértek torrestoni meglátásaival. Mindenki annak szurkol, hogy egy csoportba legyen a Barcával, majd kimenne szurkolni a Lokinak? :D
Hát én kb így lennék :D
A Barca val egycsoportba kerülésért azért szorítok mert szeretném látni ezt a csapatot, de a Loki(meg persze hogy magyar team :) ) ellen már nem tudnék szorítani , tök semlegesek voltak eddig de a selejtező során szivemhez nőtt a csapat.
Remélem túl nagy , megalázó veresége(ke)t nem szenvednek.
Lezárt