Barca vs. Real

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
torotam
Jugador del Barça
Hozzászólások: 232
Csatlakozott: 2009.04.21. 23:24:43
Tartózkodási hely: Budapest

2009.04.24. 21:23:26

10 meccses eltiltás? Teljesen korrekt, ezt vártam. Kellőképpen szigorú szankció. Azt pedig gondoltam, hogy higany sárgáját sztornózzák....
Visca el BARCA!
Avatar
ElBartimaeus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2271
Csatlakozott: 2009.03.25. 00:11:43
Tartózkodási hely: Budapest

2009.04.24. 20:29:29

XaviMessifan írta:hali
vki dobnaegy linket a pepe esetröl?
http://www.youtube.com/watch?v=c1Otea6qiVY
XaviMessifan
Capitá del Barça
Hozzászólások: 510
Csatlakozott: 2006.06.06. 20:22:09
Tartózkodási hely: kanizsaaaaaaa

2009.04.24. 20:22:55

hali
vki dobnaegy linket a pepe esetröl?
Kép

Més qué un Club!!!
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5727
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2009.04.24. 20:09:48

ElBartimaeus írta:
Fecooo írta: Gonzalo Higuaín sárga lapját viszont eltörölték.
Mi az hogy eltörölték?! :x Ezeknek a majmoknak miért törlik el a sárgát? ( Ha jól tudom, akkor ki kellett volna hagynia a Sevilla elleni meccset, de nem biztos :? ) Nálunk meg Messi esetében meghagyták a sárgát. Hát akkor kérem szépen hagyják meg a Higuaínét is!
Messi sárgája a BL-ben volt, így arról értelemszerűen nem a Spanyol Szövetség dönt. :roll: És az amúgyis csak az első sárgája volt, így csak kiállítás esetén kényszerül további mérkőzéseket kihagyni a BL-ben.

Az meg engem különösebben nem érdekel, hogy a Madrid Higuaínnal vagy nélküle szenved a Sevilla ellen, ha mi nyerjük a meccseinket, akkor a madrid 10-0-ra is nyerhet felőlem...
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
ElBartimaeus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2271
Csatlakozott: 2009.03.25. 00:11:43
Tartózkodási hely: Budapest

2009.04.24. 20:05:21

Fecooo írta: Gonzalo Higuaín sárga lapját viszont eltörölték.
Mi az hogy eltörölték?! :x Ezeknek a majmoknak miért törlik el a sárgát? ( Ha jól tudom, akkor ki kellett volna hagynia a Sevilla elleni meccset, de nem biztos :? ) Nálunk meg Messi esetében meghagyták a sárgát. Hát akkor kérem szépen hagyják meg a Higuaínét is!
Avatar
Carles Puyol Saforcada
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 282
Csatlakozott: 2008.07.02. 13:09:52
Tartózkodási hely: Budapest, 22.

2009.04.24. 19:43:53

Fernando írta:Szerintem fölösleges őket összemérni. Mind a kettő más. Rijkaard ebben jobb, Capello abban. Csak Capellonak megvan az az előnye amit úgy hívnak: Rutin.
ez teljesen igaz.Capello valóban tapasztaltabb de Rijkaard is össze tud dobni egy jó kis gárdát :lol:
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2009.04.24. 19:13:29

péntek, 17:49 - Friss hír: A Fegyelmi Bizottság első fokon 10 mérkőzéses eltiltással büntette Pepét, a Real Madrid portugál hátvédjét. A Real Madrid fellebbezhet, s adott esetben ezen az ítéleten még enyhíthet a Fellebbviteli Bizottság. Gonzalo Higuaín sárga lapját viszont eltörölték.

péntek, 17:58 - A Fegyelmi Bizottság két különálló tettként kezelte a Casquero elleni támadást, így emiatt 8 mérkőzést kapott (2x4), további 1-et a gólhelyzet megakadályozása miatt, 1-et pedig a negyedik bíró inzultálása miatt. Tíz napja van a Real Madridnak fellebbezni az ítélet ellen.

tehát valóban a szöveget fogalmazták meg bénán: van a 2x4 meccses eltiltás+ még 2x1 meccset kapott az említett okok miatt ;)

szerk: újraolvasva már látom a különbséget :D, tehát a kiemelt kifejezés utólag került be :D
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2009.04.24. 19:11:02

ozsimiki írta:
faithnomore írta:péntek, 17:58 - A Fegyelmi Bizottság két különálló tettként kezelte a Casquero elleni támadást, így emiatt 8 mérkőzést kapott (2x4), egyet a gólhelyzet megakadályozása miatt, egyet pedig a negyedik bíró inzultálása miatt. Tíz napja van a Real Madridnak fellebbezni az ítélet ellen.

szóval összesen 10 meccs, de ebből még biztos faragni fog kicsit a madridi vezetőség :? :?
he :?:

1. gólhelyzet megakadályozása
2. bírókkal szembeni affér

hol van a szándékos belerúgás 2x? vagy azért jár "csak" a 2 forduló?
vagy hiányos az infó,vagy :evil: :evil: :evil:
Béna a megfogalmazása a szövegnek... :wink:

ühüm, kösz, értem, azt hittem,h a 2x 4et bontja ki a továbbiakban. Ozsi
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2009.04.24. 19:08:26

faithnomore írta:péntek, 17:58 - A Fegyelmi Bizottság két különálló tettként kezelte a Casquero elleni támadást, így emiatt 8 mérkőzést kapott (2x4), egyet a gólhelyzet megakadályozása miatt, egyet pedig a negyedik bíró inzultálása miatt. Tíz napja van a Real Madridnak fellebbezni az ítélet ellen.

szóval összesen 10 meccs, de ebből még biztos faragni fog kicsit a madridi vezetőség :? :?
he :?:

1. gólhelyzet megakadályozása
2. bírókkal szembeni affér

hol van a szándékos belerúgás 2x? vagy azért jár "csak" a 2 forduló?
vagy hiányos az infó,vagy :evil: :evil: :evil:
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2009.04.24. 19:02:53

LM10 írta:Pepe megérdemli ezt a 10 meccset. Ez ellen nem hiszem, hogy lenne fellebbezés. Egyébként szinte bizots, hogy De la Red visszavonul!
:( :( Kár érte mert jó kis játékos volt.
biztos fognak fellebbezni, ilyenkor ez a szokás... a legtöbb esetben, mégha tudják is, h nincs esélyük, akkor is fellebbeznek, h az ítélet később emelkedhessen jogerőre.De La Red jó kis focista volt a getafe-ban :(
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2009.04.24. 18:34:56

Pepe megérdemli ezt a 10 meccset. Ez ellen nem hiszem, hogy lenne fellebbezés. Egyébként szinte bizots, hogy De la Red visszavonul!
:( :( Kár érte mert jó kis játékos volt.
Cali
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1090
Csatlakozott: 2008.04.05. 18:15:31

2009.04.24. 18:30:54

Nem csak Pepe volt hülye a pályán a Getafe ellen, hanem Marcelo is. Igaz amiket csinált nem volt annyira dúrva mint a portugálé.
ITT A VIDEO
00:44-nél és 01:03-nál kell figyelni.

Reagálva Perrero írására elmondanám, hogy teljesen igaza van! Nekem is az egyik legjobb barátom madridista, de attól nem [auto_cenzúra] ember! Nem az alapján kellene megítélni valakit, hogy melyik csapatnak szurkol.

Pepéről még annyit, hogy örüljön, hogy ennyivel megúszta!
Avatar
faithnomore
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1186
Csatlakozott: 2008.05.29. 20:24:00
Tartózkodási hely: Gyula city

2009.04.24. 18:25:04

péntek, 17:58 - A Fegyelmi Bizottság két különálló tettként kezelte a Casquero elleni támadást, így emiatt 8 mérkőzést kapott (2x4), egyet a gólhelyzet megakadályozása miatt, egyet pedig a negyedik bíró inzultálása miatt. Tíz napja van a Real Madridnak fellebbezni az ítélet ellen.

szóval összesen 10 meccs, de ebből még biztos faragni fog kicsit a madridi vezetőség :? :?
Kép
El hombre Martín...igazi balfék! A szöcske!- Horti 'Mester' Gábor
www.perfectinsanity.blog.hu
Avatar
torotam
Jugador del Barça
Hozzászólások: 232
Csatlakozott: 2009.04.21. 23:24:43
Tartózkodási hely: Budapest

2009.04.24. 17:38:43

Fecooo írta:torotam, arra kérlek ismerd el, h túlzásba vitted, a Barca-drukkerekre( a legtöbbre itt a fórumon...) nem ez a mentalitás jellemző, értelmetlen szidni a real-t, attól nem leszel nagyobb, és a real se lesz rosszabb... van benne vmi, amit leírtál, de miért kell nekimenni a real-osoknak, akik esetleg olvassák az eurobarca-t? azért, h vita, veszekedés legyen? ez hülyeség... örülj, h ilyen a "csapatunk", és csak ezzel foglalkozz, ne az ellenféllel, legyél olyan, mint a csapat, szerény, visszafogott, és akkor örülj, ha eljön az ideje...
Rendben, igazad van, túlzásba vittem, úgy tűnik még tényleg erősen dúlnak bennem a negaítv emlékek. Igazad van, a szerénység a fő! Amiket a realra írtam, most visszavonom!
Ezennel részemről a témát zárom is!
Visca el BARCA!
Avatar
IvánC
Madridista
Hozzászólások: 177
Csatlakozott: 2008.12.10. 15:55:24
Tartózkodási hely: Brno, Osztrák-Magyar Birodalom

2009.04.24. 17:34:16

Gago szintjére..
Mér Gago szegény szerencsétlen mit csinált?
Kép
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2009.04.24. 17:28:33

torotam, arra kérlek ismerd el, h túlzásba vitted, a Barca-drukkerekre( a legtöbbre itt a fórumon...) nem ez a mentalitás jellemző, értelmetlen szidni a real-t, attól nem leszel nagyobb, és a real se lesz rosszabb... van benne vmi, amit leírtál, de miért kell nekimenni a real-osoknak, akik esetleg olvassák az eurobarca-t? azért, h vita, veszekedés legyen? ez hülyeség... örülj, h ilyen a "csapatunk", és csak ezzel foglalkozz, ne az ellenféllel, legyél olyan, mint a csapat, szerény, visszafogott, és akkor örülj, ha eljön az ideje...
Avatar
torotam
Jugador del Barça
Hozzászólások: 232
Csatlakozott: 2009.04.21. 23:24:43
Tartózkodási hely: Budapest

2009.04.24. 16:54:27

mindorokke_barca írta:
Majd nemsokára megmutatjuk ennek az antifocit játszó, saját mezét bemocskoló, a filozófiáját elhagyó, ellenfelet provokáló és ellenfelet rugdosó "királyi" gárdának, hogy mi is a foci valódi lényege és hogyan is kell profin focizni
Barcáé a szived és így viselkedsz? Mégis ki a példaképed? Xavitól Iniestatól Puyoltól ilyet nem tanulhattál. Biztos nagyon büszkék lennének rá, hogy ilyen szurkolójuk van... Az arcból vissza kéne venni, még semmit sem nyertünk idén. Ki is kaphatunk Madridban. 90 perc fog dönteni. bármi megtörténhet.
Nagyon fáj amiket reagálsz a hozzászólásaimra!
Sosem hittem volna, hogy egy barca drukkler pont a barca magyar szurkolói oldalán fog ilyen beszéddel megalázni! Mindörökké barca, ez a neved és belém rúgsz ilyen beszéddel. Nem ismersz engem, és elítélsz, mikor annyit mertem mondani, hogy szeretném, ha legyőznénk a realt...
Én felülemelkedek most magamon és nem szólok vissza neked, de kérlek többet egy barcelona szimpatizánsnak se mond azt, hogy a játékosok szégyelnék ha olyan ember szurkolna nekik, mint ő! Ez a legnagyobb sértés amit barca drukkernek mondhatsz!
Kicsit te szállj magadba és ne ítélj meg másokat, ahogy jelwaz mondta!
És bízzál már végre a csapatban! Mert lefogadom, hogy a szíved mélyén te is arra vágysz, hogy legyőzzük a realt a bernabeuban! Ha nem, akkor a te szíved nem a barcelona címerért dobog!
Visca el BARCA!
TZS
Capitá del Barça
Hozzászólások: 675
Csatlakozott: 2005.02.02. 11:15:36

2009.04.24. 16:13:16

faithnomore írta:
TZS írta:A 8 meccses eltiltás egész korrekt lenne....

Hol olvastad ezt a hírt?
www.madridista.hu

párszor ránézek egy nap, kíváncsi vagyok ott mi történik, ti is lehettek kicsit tájékozottabbak, nem kell mindig találgatni, elég csak rákeresni -tisztelet a kivételnek-
Szoktam én is olvasni a madridistát, csak nem a legsűrűbben, sőt még regisztráltam is ott.....
De többet akkor nem teszek fel ilyen fogós kérdést.... :twisted:
Kép
„’Ini’ mindig csinál valami olyat, amivel elkápráztatja mind a közönséget, mind minket.
Egyszerűen ő a legjobb játékos a világon!” - Eto'o
Avatar
jelwaz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1145
Csatlakozott: 2005.07.10. 18:38:11
Tartózkodási hely: A barikádokon...

2009.04.24. 16:09:48

mindorokke_barca írta:Fantasztikus... Amúgy ez a forrása mindennek. Mielőtt leírtad is biztos voltam benne. Valami miatt mégis elkezdődőtt ez a láncreakció. Te biztos nem rúgtál egy madridistába sem azután a bizonyos 0-3 után, 2005 őszén. Mit vársz akkor, hogy veled, hogyan viselkedjenek. Komolyan mondom, felnőtt emberek(tisztelet a kivételnek) és sokan úgy viselkednek mint valami óvodások. Azt hiszitek a Madridnak vagy a Barcának szurkolni olyan mint filmekben jó- vagy rosszfiúnak lenni. Ez természetesen mindkét oldalra érvényes. Borzasztóan gyerekes hozzállás. Főleg annak tudatában, hogy miken múlhat az, hogy valaki kinek kezd el szurkolni gyerekkorában. Biztos vagyok benne, hogy amikor a Barca mellett tetted le a voksod nem úgy választottad ki, hogy elolvastad vagy 10 klub történelmét és az alapján a Barca volt a legszimpatikusabb. Nüanszokon múlik. Ha 2001-2002ben kezdesz el focit
nézni lehet, hogy épp Real drukker lettél volna. Tiszteld az ellenfelet és az ellenfél szurkolóit is, még akkor is ha az ősi rivális Real Madridnak drukkol.
Döngetik a mellüket a klub ikonjaival, mint Puyol,Xavi vagy túloldalról Casillas, Raúl, de a szurkolók mégis sokszor lesüllyednek Eto'o vagy Gago szintjére...
Mindegy, ez csak az én véleményem.
Ettől meg én kérek engedélyt a a kiakadásra! Egyrészről ez a ,,gyerekes" meg ,,óvodás" rész haláli. Mindenkinek magvannak a maga fokozatai, hogy mihez hogy viszonyul, mennyire fontos, értékrend stb., és az, hogy a te értékrended nem egyezik a másikéval, az egy teljesen szubjektív szempont (értéket-értékkel összehasonlítani nem lehet). Társadalmilag ez a hozzáállás lenne a helyes (szerintem is), elvileg, de a társadalom sok helyen rosszul működik, az elfogadott dolgok, nem biztos, hogy mindig helyesek. Másrészről nem tudod a saját szemszögeden kívül látni a dolgot. Valakinek igenis olyan ez a kérdés, mintha a filmben a jónak vagy a rossznak szurkolna. Attól, hogy ez neked még csak sport, másnak lehet ennél komolyabb is (ahogy nekem is az).
Azt meg, hogy ki miért olyan, amilyen, végképp ne elemezd légyszíves. Nem ismered az okokat, csak a végeredményt. Én pl. anno, még az elején Barca drukker lévén a Real Madridnak is szurkoltam (még mezem is volt, amit igaz, hogy ajándékba kaptam, és nem hordtam, de elraktam, és örültem neki). Akkor kezdtem el megutálni őket, mikor a Barca történelmét olvastam, később szerencsém volt kapcsolatot kialakítani katalán emberekkel, akikkel természetesen erről is beszéltünk. Tehát lehet, hogy a Real gyűlöletem összefügg a Barca szeretetemmel, de nem abból fakad (példának okáért a Chelsea-t is utálom, pedig nem igazán vannak a Barcával összefüggésben, pusztán azért, mert úgy gondolom, hogy az a csapat nem dolgozott meg azért, hogy sikereket érjen el, csak jött egy milliárdos, aki ezt lehetővé tette).
És vannak fogalom beli különbségek is két ember között. Én például szeretném azt, ha a Barca megalázná a Realt. De ezalatt nem azt értem, hogy lejáratja a csapatot, sárral dobálózik és szavakkal hősködik vagy Pepe meg Robinho féle dolgokat művel. Nekem ez azt jelenti, hogy játszik egy 5- vagy 6-0-ás meccset, maximálisan a sportszerűség keretein belüli megmozdulásokkal, ahol végig hajt, esélyt sem hagyva az ellenfélnek egyetlen gólra sem.
Mindkét oldalon színes a paletta, ne ítélkezz, azokkal vegyülj, akikkel egyetértesz. Lényeg, hogy a radikálisabbak ne vonják bele a "játékba" a mérsékeltebbeket és akkor a két csapat ultrái egymás között elintézik. de nem hiszem, hogy feladatod lenne ítélkezni, és lelki üdvösséget szerezni nekünk.
Avatar
faithnomore
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1186
Csatlakozott: 2008.05.29. 20:24:00
Tartózkodási hely: Gyula city

2009.04.24. 16:07:35

TZS írta:A 8 meccses eltiltás egész korrekt lenne....

Hol olvastad ezt a hírt?
www.madridista.hu

párszor ránézek egy nap, kíváncsi vagyok ott mi történik, ti is lehettek kicsit tájékozottabbak, nem kell mindig találgatni, elég csak rákeresni -tisztelet a kivételnek-
Kép
El hombre Martín...igazi balfék! A szöcske!- Horti 'Mester' Gábor
www.perfectinsanity.blog.hu
TZS
Capitá del Barça
Hozzászólások: 675
Csatlakozott: 2005.02.02. 11:15:36

2009.04.24. 15:56:36

Úgy értettem, hogy a lehetséges megoldásokból a 8 meccses, azaz a "maximum" lenne a legjobb, az alapján, amit beírtak ide.

Én is több hónapos eltiltást tartanék egyébként jogosnak!
Kép
„’Ini’ mindig csinál valami olyat, amivel elkápráztatja mind a közönséget, mind minket.
Egyszerűen ő a legjobb játékos a világon!” - Eto'o
Morminho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2005.04.27. 20:41:13

2009.04.24. 15:48:07

TZS írta:A 8 meccses eltiltás egész korrekt lenne....

Hol olvastad ezt a hírt?
A 8 meccses eltiltás egyáltalán nem lenne korrekt, hónapokra kéne eltiltani. Akkor is ezt mondanám ha Barca játékosról lenne szó.
"Nekünk nem az számit,hogy mi kik vagyunk...Hanem hogy játsszunk szenvedéllyel... És nem az számit, hogy mi van a mezünk hátulján, hanem az, hogy mi van a mez elején... Ami a mez elején van név sokkal fontosabb, mint ami a hátulján van..."
royalbarca7
Barça C
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2008.09.02. 20:15:10
Tartózkodási hely: Erdely

2009.04.24. 15:39:36

Ha 2001-2002ben kezdesz el focit
nézni lehet, hogy épp Real drukker lettél volna.

Ja, ezzel teljesen egyetertek, mert altalaba olyan csapatot szertesz meg ,aki jol jatszik abban a pillanatban....ez termeszetes......
en kicsikoromba (barmilyen hihetetlen is) a Reallal voltam mert mindeki( a barataim kozul) a madriddal volt, es ugy mond divatbol szerettem en is + meg, h jok vtak. DE en ugy lettem Barcas, h a 05-06as szezonba megneztem a bernabeus el classicot es a lelegzetem el volt allva. azt hittem a real legyozhetetlen(plane beckham, ronaldo, raullal hazai palyan), de tevedtem es attol az estetol BARCA FAN vagyok.mindig kiallok melettunk, bizok bennuk, megnezem a meccseket es nyilvan vallalom mindenki elott, h a granat-vorosok a legjobbak!!!!!!!!!!!
amugy en birom mocskolni az ellenfelt....
:D
FORCA BARCA!!!!!! VISCA!!!!!!!!!! CATALUNYAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! alves the best
Forca Barca!
TZS
Capitá del Barça
Hozzászólások: 675
Csatlakozott: 2005.02.02. 11:15:36

2009.04.24. 14:52:55

A 8 meccses eltiltás egész korrekt lenne....

Hol olvastad ezt a hírt?
Kép
„’Ini’ mindig csinál valami olyat, amivel elkápráztatja mind a közönséget, mind minket.
Egyszerűen ő a legjobb játékos a világon!” - Eto'o
Lezárt