HOVA TŰNT DAMON HILL?! - Dühöngő:)

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2013.05.08. 17:40:27

Szerintem ne is tereljük homo-nem homo irányba a dolgot mert inkább az ízléses öltözködésről van szó meg a divatról.
ez igaz, de "sajnos" ezeknek ez a vonzata a való életben.

ha egy srácra a korábban említett dolgok közül, csak az egyik is jellemző, már buzizzák, és nagyon-nagyon sokan irigységből, mert nyilván a wow elől öcsifrizuban meg gagyikötöttpulcsiban soha a büdös életben nem talál csajt, míg az általa lebuzizott gyerek minden buliból hazavisz egyet.

a nőknél is ugyanez van, akinek jó melle van, szexi, jól néz ki, jól táncol, és társai, ezért kapós a paliknál, az "[auto_cenzúra]" meg "ribanc".
még akkor is, ha egyébként nem az feltétlenül.

mindegy, tényleg elkanyarodtam egyébként, csak én meg pont ezeket nem értem a társadalomban, pont úgy, ahogy ti nem értitek meg, hogy vehet fel egy férfi mittudomén rózsaszín pólót.

Amúgy én azt vettem észre, h attól h egyre népszerűbb ez a csőgatyás, Bieber-hasonmás stílus, kb. 16 év felett a csajok még mindig a kopasz, vízilabdás testalkatú srácok oldalán tűnnek fel.
ez így van, csak mondjuk egy "páwa" ha 14-20 éves korában kiéli ezt az időszakát, akkor van 6 éve, mikor minden kis hülye phecsát hazavisz.
ebben a korszakban a legjobb "élni", aztán amikor már komoly nőt keresel (aki családalapítás téma is lehet akár) akkor már úgy is csak a komolyabb nők jönnek szóba, akik ugyebár más stílusra buknak.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára shutterisland 2013.05.08. 17:44:39-kor.
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.05.08. 17:39:15

Tarsi88 írta: Én simán vásárolok piactól elkezdve bárhol, viszont cipőbe csak minőségieket veszek, ez a fétisem :D Még így is 2-3 havonta kuka egy cipőm, mert beletettem 100.000 km-t :D Az utolsó nem márkás cipőm nem húzta 2 hétig.
Azért megnézném, egy ilyen konzerv meddig bírná, ha beletennél 100 ezer km-t :D
Mondjuk pl. focicsukából én is minőségit vettem, mert annál volt igénybevétel, de nálam egyébként egy 7-8k-s cipő is simán kitart 2 évig.
shutterisland írta: hogy ? ahogy mittudomén 10-et egy dugásért a bordélyban, ahogy 15-20 rugót egy napszemüvegért, vagy 30-40-et egy óráért, ahogy 5-10-et elverni egy buliban viszkire meg sörre, ahogy havi 20-at elkölteni cigarettára....lehetne sorolni reggelig.
Ezt most sztem nem igazán sikerült megértened. Az nekem is leesett, h vannak emberek, akik 20 millióért vesznek kocsit, meg 10x ennyiért házat, és 10k-t is elisznak egy 7végén, de azért köszi. :D
De nekem úgy tűnt, h a kolléga nem éppen ebbe a burzsuj-sznob kultúrkörbe tartozik, legalábbis akkor nem bosszankodna a 18 ezer Ft-on, ezért vetődik fel jogosan a kérdés, h mi a fenéért kell akkor ennyit fizetni érte. (Főleg h maga a szóban forgó cipő is sztem jó ha feleennyit ér)
Ruháért, cipőért stb. pont azért nem vagyok hajlandó ennyit kifizetni, mert használódik, leöntik, lehányják, beázik stb. Én nem tudnám azt elképzelni, h hónapokig gyűjtök az új csili-vili cuccokra, aztán meg ülök a sarokban otthon, és ki sem merek mozdulni, nehogy valami károsodás érje, ha már ennyit költöttem rá.
csababarca írta:de a lényeg: egy piros cipő még senkit nem tesz homo-vá. sem egy barna nadrág.
Megszüntetve ezt a melegezést, sztem a szó amit kerestek a páwa. (szigorúan így, w-vel :D )
Amúgy én azt vettem észre, h attól h egyre népszerűbb ez a csőgatyás, Bieber-hasonmás stílus, kb. 16 év felett a csajok még mindig a kopasz, vízilabdás testalkatú srácok oldalán tűnnek fel.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15491
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2013.05.08. 17:35:22

Azért jó kis vihart indítottam el a cipővel,ami amúgy nem piros,hanem bordó... :D
Ízléses öltözködéshez annyit,hogy mindent tudni kell viselni. Lehet ízlséses egy fehér ing, nyakkendő, fekete nadrág, de ha nem tudja az ember viselni,akkor halott a dolog.
De én sem támogatom a lábak szőrtelenítését, de könyörgöm,egy piros cipő nem buzis. nyárra mászkálni mondjuk egy fesztiválon teljesen mindegy a szín. Converse-nél pont a színeken van a hangsúly, fekete az nagyon snassz,olyanért nem adnék pénzt pl.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.05.08. 17:30:40

Capon írta:Fú nekem NAGYON szúrja a szemem ha egy férfi piros cipőben flangál az utcán.
Egyetértek, egyik haverom (aki amúgy csak sznob, de nem páva) múltkor bejött suliba piros converse-jellegű cipőben, hát majdnem kidobtam az ablakon. :D
Tarsi88 írta:Attól, hogy valami divatos még lehet buzis.
Én a mostani "divatot" nézve egyenlőségjelet tennék a kettő közé... (Tisztelet a kivételnek.)
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2013.05.08. 17:30:24

csababarca írta:Shutterrel értek egyet, bár azért a szemöldökszedés,meg a szőrtelenítés kicsit meleg...:D kivéve egy két helyen,de mondjuk lábát valaki szőrteleníti,akkor jogos a gyanú, hogy más kapura játszik.

de a lényeg: egy piros cipő még senkit nem tesz homo-vá. sem egy barna nadrág.
Szerintem ne is tereljük homo-nem homo irányba a dolgot mert inkább az ízléses öltözködésről van szó meg a divatról.
Mondjuk tavaly nyáron meglepve láttam, hogy egyre több fiatal srácot látok teljesen tökig leborotvált lábbal és gondolom nem áll meg csak itt. Azért akkor már egy kicsit elkeseredtem.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
Tarsi88
Jugador del Barça
Hozzászólások: 236
Csatlakozott: 2013.02.01. 17:14:06

2013.05.08. 17:26:46

shutterisland írta:na és ha én hordok piros(inkább bordó),zöld,kék,vajszínű nadrágot ?
akkor biztos Elton vagyok ?
abszolúte semmi köze a kettőnek egymáshoz az égvilágon.
ez a divat, fiatal vagyok, jól állnak, tudok ugyanúgy változatosan öltözködni, az utcán már abszolút nem nézik ki az ilyet (szerencsére az emberek képesek megszokni a trendeket egy idő után) szerintem abszolút nem szégyen hordani, sőt.


ez meg megint olyan dolog, hogy azért mert valaki szedi a szemöldökét (nem mindenkinek nő ívesen, a partyszemöldök meg szerintem gáz) vagy ki van gyúrva, és szőrteleníti a testét, vagy teszem azt melírozza a haját, már egyből buzizzák.

jó, persze vannak határok, mikor már valaki valóban női felsőt hord, és lehetne sorolni, ami kiveri a biztosítékot, de az a gáz, hogy elég sokan (nem konkrétan rád gondolok) már a hiú, igényes embereket is lebuzizzák 1-2 olyan dolog miatt, ami kacagva belefér egy férfinél.


egy ember nemi identitását még mindig az határozza meg, hogy a nőkre, vagy a palikra gerjed e.
ezen nem változtat semmi, se a külső, se a beszédstílus, se semmi más.
maximum a börtön, ott változnak a dolgok :)
Nem attól, hogy bordó nadrágot hordasz nyilván nem vagy törvényszerűen meleg, de hogy nem vennélek komolyan benne az biztos. Attól, hogy valami divatos még lehet buzis.
Az, hogy valaki kiszedi a szemöldökét, hogy ne nőjön össze, az nem egyenlő azzal, hogy ívesre szedi. Azt meg ne mondja nekem senki, hogy az férfias, ha valaki lábán elcsúszik a légy mert gyantáztatja..
Nem ezektől függ, hogy valaki a lányokat, vagy a fiúkat szereti ez igaz, de attól a külvilág felé bizony nagyon nem azt a képet mutatja, hogy ő bizony egy szó-szoros értelembe vett férfi.
A lányoknak lehet, hogy ez tetszik, a nőknek nem.
Kép
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2013.05.08. 17:23:26

Én most épp térek át a színes ruhaváltozatra... van egy sötétciánkék feszülős nadrágom, egy krémszínű converse csuka hozzá (amit leöntöttem eperlimonádéval), és egy lila-fehér kockás ingem. Néha pólót is használok, de az is feltűnő.

Mint egy páva :D De kit érdekel, ha csajok rám tapadnak a bulin, akkor már megérte páváskodni :D Ami az illeti, volt már jó párszor az elmúlt hetekben, hogy szemezgettem velük.


A rózsaszínű ruházatokat már én is kerülöm.


Viszont piros csuka? hááát, kicsit meredek, DE! van ez a Converse piros színben:

Kép


Ez pl. tök zsír nyárra, a Balatonnál, vagy a szórakozóhelyeken. Munkahelyhez már vérciki :D


Viszont bírom az olyanokat, akiket ha felveszek piros csukát, vagy valamit, akkor egyből buzinak állítanak be engem. Hát nem érdekel kb. Ha a nőknek tetszik, akkor már megérte.
KépKép
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2013.05.08. 17:22:33

kivéve egy két helyen,de mondjuk lábát valaki szőrteleníti,akkor jogos a gyanú, hogy más kapura játszik.
akkor a focisták 95%-a (legyen az mb1, spanyol bajnokság vagy cseh 2) meleg kellene, hogy legyen. (van is köztük, biztos, csak nem nagyon hallottam még ilyenről.)
a szőrtelenítés kicsit meleg...
ha valaki fikázza azokat, akik szőrtelenítik a testüket, mindig ezt a két képet linkelem, aztán mindenki azt gondol a témáról, amit akar. :D

1
2
Xavi001
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 455
Csatlakozott: 2008.05.28. 13:52:13
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.05.08. 17:18:00

shutterisland Az utolsó mondaton kacagtam :D
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15491
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2013.05.08. 17:13:08

Shutterrel értek egyet, bár azért a szemöldökszedés,meg a szőrtelenítés kicsit meleg...:D kivéve egy két helyen,de mondjuk lábát valaki szőrteleníti,akkor jogos a gyanú, hogy más kapura játszik.

de a lényeg: egy piros cipő még senkit nem tesz homo-vá. sem egy barna nadrág.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2013.05.08. 17:02:27

na és ha én hordok piros(inkább bordó),zöld,kék,vajszínű nadrágot ?
akkor biztos Elton vagyok ?
abszolúte semmi köze a kettőnek egymáshoz az égvilágon.
ez a divat, fiatal vagyok, jól állnak, tudok ugyanúgy változatosan öltözködni, az utcán már abszolút nem nézik ki az ilyet (szerencsére az emberek képesek megszokni a trendeket egy idő után) szerintem abszolút nem szégyen hordani, sőt.
Mondjuk lehet nem meleg, sőt kb biztos is, de maga a kinézete teszi azzá a szememben, persze van 1 határ ami még tűrhető ami valóban ízléses.., de amikor túl lép minden határt.
ez meg megint olyan dolog, hogy azért mert valaki szedi a szemöldökét (nem mindenkinek nő ívesen, a partyszemöldök meg szerintem gáz) vagy ki van gyúrva, és szőrteleníti a testét, vagy teszem azt melírozza a haját, már egyből buzizzák.

jó, persze vannak határok, mikor már valaki valóban női felsőt hord, és lehetne sorolni, ami kiveri a biztosítékot, de az a gáz, hogy elég sokan (nem konkrétan rád gondolok) már a hiú, igényes embereket is lebuzizzák 1-2 olyan dolog miatt, ami kacagva belefér egy férfinél.

szóval szerintem a kritizálással is sokan legalább olyan csúnyán tulzásokba esnek, mint némely emberke a stílusával, vagy "cicafiú" mivoltával.

egy ember nemi identitását még mindig az határozza meg, hogy a nőkre, vagy a palikra gerjed e.
ezen nem változtat semmi, se a külső, se a beszédstílus, se semmi más.
maximum a börtön, ott változnak a dolgok :)
Xavi001
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 455
Csatlakozott: 2008.05.28. 13:52:13
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.05.08. 16:52:53

shutterisland írta:szerintem ez (mármint hogy mi az ízléstelen) dizájn és típus függvénye, láttam már én olyan fekete és fehér cipőt is, ami gusztustalan, de pl piros,lila vagy akármilyen nem szokványos férficipő színekből is lehet jót kihozni. (lásd stoplisok vagy teremcipők)

ha pedig nem csak a piros cipő zavar, hanem a lila, rózsaszín póló, a piros nadrág, meg társai is, akkor meg szerintem kicsit konzervatív vagy.
(ami nem azt mondom, hogy baj.)


a cicafiú-meleg témához meg annyit, hogy én pölö követem a divatot, van néhány olyan ruhám, amire ti itt benyomnátok, hogy buzis (van rózsaszín pólóm, lila cipőm, színes farmerhoz hasonló nadrágok, stb.) holott atomheteró vagyok és voltam is mindig.
abszolút nem függ össze szerintem az öltözködés a nemi identitással.
ismerek olyan gyereket, aki 3x nagyobb majom, mint akit te linkeltél, aztán több nővel szériázott, mint mi így hárman összeadva :D
a nőknek (vagyis hát a mai picsáknak) ez kell, ők ehhez alkalmazkodnak.
Mondjuk lehet nem meleg, sőt kb biztos is, de maga a kinézete teszi azzá a szememben, persze van 1 határ ami még tűrhető ami valóban ízléses.., de amikor túl lép minden határt. :/

"aki 3x nagyobb majom, mint akit te linkeltél, aztán több nővel szériázott, mint mi így hárman összeadva :D"

Ez tetszett :D Legalább van mire büszkének lennie :D
Kép
Avatar
Tarsi88
Jugador del Barça
Hozzászólások: 236
Csatlakozott: 2013.02.01. 17:14:06

2013.05.08. 16:49:15

Capon írta:
shutterisland írta:szerintem ez (mármint hogy mi az ízléstelen) dizájn és típus függvénye, láttam már én olyan fekete és fehér cipőt is, ami gusztustalan, de pl piros,lila vagy akármilyen nem szokványos férficipő színekből is lehet jót kihozni. (lásd stoplisok vagy teremcipők)

ha pedig nem csak a piros cipő zavar, hanem a lila, rózsaszín póló, a piros nadrág, meg társai is, akkor meg szerintem kicsit konzervatív vagy.
(ami nem azt mondom, hogy baj.)
Valószínűleg öltözködés terén az vagyok. De a piros nadrággal belenyúltál az még a cipőnél is borzalmasabb :D
Na a színes nadrágok már nálam is a nevetséges kategóriába tartoznak, pedig nagyon messze vagyok a konzervatívtól.
egy férfi ne vegyen már fel piros nadrágot, hacsak nem más bejáratot használ...
Kép
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2013.05.08. 16:42:51

shutterisland írta:szerintem ez (mármint hogy mi az ízléstelen) dizájn és típus függvénye, láttam már én olyan fekete és fehér cipőt is, ami gusztustalan, de pl piros,lila vagy akármilyen nem szokványos férficipő színekből is lehet jót kihozni. (lásd stoplisok vagy teremcipők)

ha pedig nem csak a piros cipő zavar, hanem a lila, rózsaszín póló, a piros nadrág, meg társai is, akkor meg szerintem kicsit konzervatív vagy.
(ami nem azt mondom, hogy baj.)
Valószínűleg öltözködés terén az vagyok. De a piros nadrággal belenyúltál az még a cipőnél is borzalmasabb :D

Úgy látom Xavi001-el egyet értünk.
shutterisland azzal nincsen komoly bajom, ha valaki színesebben öltözködik, mert ízlésesen is meg lehet ezt oldani. Csak hát az ízléses öltözködésnek és az össze illő színeknek nem most van a divatja az tuti.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Capon 2013.05.08. 16:51:27-kor.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2013.05.08. 16:40:05

szerintem ez (mármint hogy mi az ízléstelen) dizájn és típus függvénye, láttam már én olyan fekete és fehér cipőt is, ami gusztustalan, de pl piros,lila vagy akármilyen nem szokványos férficipő színekből is lehet jót kihozni. (lásd stoplisok vagy teremcipők)

ha pedig nem csak a piros cipő zavar, hanem a lila, rózsaszín póló, a piros nadrág, meg társai is, akkor meg szerintem kicsit konzervatív vagy.
(ami nem azt mondom, hogy baj.)


a cicafiú-meleg témához meg annyit, hogy én pölö követem a divatot, van néhány olyan ruhám, amire ti itt benyomnátok, hogy buzis (van rózsaszín pólóm, lila cipőm, színes farmerhoz hasonló nadrágok, stb.) holott atomheteró vagyok és voltam is mindig.
abszolút nem függ össze szerintem az öltözködés a nemi identitással.
ismerek olyan gyereket, aki 3x nagyobb majom, mint akit te linkeltél, aztán több nővel szériázott, mint mi így hárman összeadva :D
a nőknek (vagyis hát a mai picsáknak) ez kell, ők ehhez alkalmazkodnak.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára shutterisland 2013.05.08. 16:45:20-kor.
Xavi001
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 455
Csatlakozott: 2008.05.28. 13:52:13
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.05.08. 16:39:55

Mindenkinek a saját tiszte eldönteni, hogy mi mód öltözik, na de kérem... a stílust miért kellett ennyire elcseszni ? Régen, aki melegként öltözött, vagy meleg volt, megkövezték, mára pedig divattá teszik ?

Nem szeretem ezt a sok cicafiút, pózolnak, v nyakú rózsaszínpóló , full feszülős cső nadrág, hülye frizura.. ( persze vannak köztük jók, csak épp nekik nem áll jól :D ) kis egyszálbélűek és vagánynak hiszik magukat..., de miért ez kell a nőknek ?

Itt egy alany... ez számomra lány arcú fiú.. / és nem féltékenységből ő az alany. :) /

ALANY

Ha nekem ilyen fiam lenne..

Van egy almám..


Ha ilyen fiam lenne , kajak kitagadnám.. vagy elásnám a kertben.. szégyen a mai fiatal fiú/férfi társadalom...
Lehet én vagyok a maradi, de amikor egy cicafiút meglátok az utcán legszívesebben szemen köpném... , de biztos bennem van a hiba, hogy ba**a a csőröm az ilyen...[/url]
Kép
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2013.05.08. 16:30:23

shutterisland írta:
Fú nekem NAGYON szúrja a szemem ha egy férfi piros cipőben flangál az utcán. Legszívesebben addig pofoznám amíg le nem veszi.
miért is ? :roll:
Bővebben nem tudom neked kifejteni. Borzalmasan ízléstelennek tartom és iszonyat módon zavar. Tudom nem kell vele foglalkozni, de nem tehetek róla.
Piros cipőtől függetlenül :) igazából nem szeretem ha valaki úgy öltözik mint egy papagáj.
Sokan azt hiszik, hogy ha össze nem illő színeket vesznek fel akkor divatosak.
Minap láttam egy srácot egy elég érdekes színű cipőben, azt sem tudtam eldönteni, hogy piros,rózsaszín vagy lila. Mellé felvett egy gyönyörű szép tapadós barna nadrágot és ez zöld pólót. ](*,)
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2013.05.08. 16:27:54

Fú nekem NAGYON szúrja a szemem ha egy férfi piros cipőben flangál az utcán. Legszívesebben addig pofoznám amíg le nem veszi.
miért is ? :roll:
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15491
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2013.05.08. 16:26:10

Capon írta: Fú nekem NAGYON szúrja a szemem ha egy férfi piros cipőben flangál az utcán. Legszívesebben addig pofoznám amíg le nem veszi.
Szerintem borzalmasak a piros sportcipők még nőknél is.
élőben amúgy inkább bordó! plusz a fehérrel szemeztem inkább én is, viszont azt jobban félteném,kényesebb.
de mindegy,mert már nem lesz ilyen cipőm valószínűleg soha.:/
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2013.05.08. 16:22:54

csababarca írta:Deus! vigyétek el tisztítóba, ha nem jó,akkor csináld amit mondtam...tényleg nem veszíthetsz vele.

Amúgy én sem adnék ki Conversert annyi pénzt, kivéve egyért:

http://viacomit.net/en/2013/03/19/conve ... ollection/
Fú nekem NAGYON szúrja a szemem ha egy férfi piros cipőben flangál az utcán. Legszívesebben addig pofoznám amíg le nem veszi.
Szerintem borzalmasak a piros sportcipők még nőknél is.
Hála égnek a rózsaszín pólók már majdnem kimentek a divatból mert az kiborító volt. De a csúcspontja ennek az volt nálam amikor megláttam egy hapit rózsaszín kötött mellénybe, azt hittem lelököm a mozgólépcsőről.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Capon 2013.05.08. 16:27:43-kor.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15491
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2013.05.08. 16:15:12

Deus! vigyétek el tisztítóba, ha nem jó,akkor csináld amit mondtam...tényleg nem veszíthetsz vele.

Amúgy én sem adnék ki Conversert annyi pénzt, kivéve egyért:

http://viacomit.net/en/2013/03/19/conve ... ollection/

kár hogy csak a foot lcocker árulta, még nagyobb kár,hogy limitált széria, ezért csak keveset küldtek,és mire én mentem érte,már nem volt a méretemben. webáruházukban meg piros már nincs is semmilyen méretben, csak fehér. az is bejön, de Mo-ra nem szállítanak,sajnos. Plusz megnézettem angliai ismerősökkel, és már kint se találtak belőle.
ÉS ez teljesen kikészít, ritkán esek szerelembe cipő iránt, de ezt valahogy meg kell szereznem :D
abban reménykedem,hogy nyáron úgyis kint leszek amcsiban végig, és Manhattanban van vagy 10 FL üzlet, hátha ott jobban forgalmazzák.
jah,és ez csak 15ezer, és soha életbe nem vennék converse tornacipőt de ez bejön nagyon 8)
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2013.05.08. 15:27:17

btw, ha már dühöngő: HOGY LEHET 18 EZRET ADNI EGY CONVERSE CIPŐÉRT???? (az még csak hagyján, h én egyáltalán cipőért sem adnék ennyit, de főleg nem egy kvázi retkes tornacipőért
hogy ? ahogy mittudomén 10-et egy dugásért a bordélyban, ahogy 15-20 rugót egy napszemüvegért, vagy 30-40-et egy óráért, ahogy 5-10-et elverni egy buliban viszkire meg sörre, ahogy havi 20-at elkölteni cigarettára....lehetne sorolni reggelig.

attól, hogy te nem adnál ki ennyit érte (megjegyzem, a DC sorozaton kívül converse cipőre én sem adnék 10 felett) még elég megszokott dolog, hogy a cipőkre az embereket nem sajnálják a pénzt. (mert általában nem 1-2 hónapra veszik, hanem hosszabb távra)
Avatar
Tarsi88
Jugador del Barça
Hozzászólások: 236
Csatlakozott: 2013.02.01. 17:14:06

2013.05.08. 15:08:13

sjd írta:
btw, ha már dühöngő: HOGY LEHET 18 EZRET ADNI EGY CONVERSE CIPŐÉRT???? (az még csak hagyján, h én egyáltalán cipőért sem adnék ennyit, de főleg nem egy kvázi retkes tornacipőért)
Én simán vásárolok piactól elkezdve bárhol, viszont cipőbe csak minőségieket veszek, ez a fétisem :D Még így is 2-3 havonta kuka egy cipőm, mert beletettem 100.000 km-t :D Az utolsó nem márkás cipőm nem húzta 2 hétig.
Kép
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.05.08. 14:32:09

S.Agüero írta: Nem veszíthetsz vele. :D

Egyik ismerősöm vett egyszer egy cipőt, fél éves garancia volt rá, s azóta mióta azt a cipőt megvette, mindig szétcseszi a cipőt fél év előtt egy picivel, így már évek óta ingyen "vesz" cipőt. :mrgreen:
Pontosan, nekem csapattársaim művelik ugyanezt a Decathlonnal és a 20 ezres Nike focicsukákkal.

btw, ha már dühöngő: HOGY LEHET 18 EZRET ADNI EGY CONVERSE CIPŐÉRT???? (az még csak hagyján, h én egyáltalán cipőért sem adnék ennyit, de főleg nem egy kvázi retkes tornacipőért)
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2013.05.08. 14:28:19

Deus írta:
csababarca írta: csinálj rá valami sérülést, mondjuk a varrást szedd szét, aztán vidd vissza, mond hogy szétjött, cseréljék ki. hátha bejön, elvileg van rá gari. vagy előtte vidd el egy rendes tisztítóba! szappannal nem fog kijönni.

Hát azt baromira nem merem megcsinálni. :oops: szétszedem a varratot, azt visszaviszem, oszt mondom nekik, hogy kérek másikat, mert szétesett. Megnézik --> kérdezni fogják, hogy mik azok a foltok ott?...

Így rájönnek, hogy direkt szedtem szét a varratot...


Beszéltem faterral, elviszünk majd a vegytisztítóba, hátha...
Nem veszíthetsz vele. :D

Egyik ismerősöm vett egyszer egy cipőt, fél éves garancia volt rá, s azóta mióta azt a cipőt megvette, mindig szétcseszi a cipőt fél év előtt egy picivel, így már évek óta ingyen "vesz" cipőt. :mrgreen:
Lezárt