Bajnoki Mérkőzések 08-09

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
csabimo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 946
Csatlakozott: 2006.01.13. 02:09:37
Tartózkodási hely: bonyhád

2008.08.31. 21:17:48

Több dolod is bosszant...Az elsö h ez a meccs hiányzott a tippmixemröl :evil: Egyszer már leirtam h az ilyen kiscsapatok mindig ezt a bunkerfocit játszák ellenünk ( Margit-valencia-sevilla-villareal ez a 4 csapat nem fog beállni 85 percet védekezni), és ha nem tudunk ezzel mit kezdeni akkor nem fogunk bajnokságot nyerni!!!
Az ilyen bunkerfoci ellen egy f.szság a 4-3-3 mert etoo elveszik a védök között, henry-messi ki van szoritva a pályáról, és csatlakozik a támadáshoz xavi-ini mert toure ugye megint a kezdökörbe ácsorog...+abidal-alves de ök is a szélen és csak beadni tudnak...

Én ugy érzem hogy belefáradt a csapat ebbe a 4-3-3mas felállásba, ezt bizonyitotta a mai mecss is ahol a numancia bebizonyitotta h megtudnak ölni minket ezzel az antifocival...

Nem tudom h mit kéne tenni de én biztos h nem játszanék vkp-vel az ilyen tömörülö csapatok ellen mert elvesz 1 embert a támadásból...És ez csak egy sz.ros numancia volt :?
Avatar
maxilopez
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 374
Csatlakozott: 2008.05.13. 15:37:32

2008.08.31. 21:17:18

Szandi írta:
vale írta:Ki nem s.zarja le hogy mi lesz 6 mecs mulva? Az a lényeg hogy mi van most , az van hogy mindenidők leggyengébb barcája volt ez a numancia ellen (mondjuk ezzel a kerettel nem is csodálom de ez nem ide való). Az a lényeg hogy ha az 1. fordulóba nem motiváltak annyira hogy egy töbgólos győzelmet elérjenek egy feljutó ellen akkor mit akarnak? Pep meg a híres nagy szigora meg tüze nincs sehol ahogy a játékunk se volt sehol. Erről a mecsről nem tudunk pozitívumot kiemelni ugyhogy ne is erőltessétek.

Jóva, akkor nem régóta szurkolsz te se a Barcelonának asszem, ha ezt így megállapítottad.
Vale ha szereted a Barcát legyél türelmes. Mellesleg elég merész dolog pálcát törni Pep fölött kíváncsi vagyok jobban csinálnád-e?...
Szandi egyetértek...
El Payaso
Capitá del Barça
Hozzászólások: 527
Csatlakozott: 2005.06.15. 15:17:08
Tartózkodási hely: Eger

2008.08.31. 21:17:00

vale írta:
torrestoni írta: Ezt azzal kezdve, hogy minden idők leggyengébb..., gondold át újra, s ha reálisan nézed belátod, hogy ordító baromság!
Mindenidők leggyengébb barcája a Numancia ellen , mivel még sosem kaptunk ki , nem tudom ezzel hogyan tudsz vitatkozni...
Ez mekkora sarkítás :lol: :lol:
Köszönöm Istenem, hogy nem lettem realos!
Kép
Avatar
vale
Capitá del Barça
Hozzászólások: 529
Csatlakozott: 2008.07.25. 18:02:12

2008.08.31. 21:15:32

torrestoni írta: Ezt azzal kezdve, hogy minden idők leggyengébb..., gondold át újra, s ha reálisan nézed belátod, hogy ordító baromság!
Mindenidők leggyengébb barcája a Numancia ellen , mivel még sosem kaptunk ki , nem tudom ezzel hogyan tudsz vitatkozni...
Kép
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2008.08.31. 21:15:06

az a keméyn, h ezeknél többnyire csak jobb csapatokkal fogunk játszani, úgyhogy vagy összeszedik magukat a zsugások v felejtős ez az idény is.
nem probléma, senkinek sem az élete múlik ezen, de ha már akkora földindulást csináltak nyáron, amekkorát, azért jó lenne látni vmi eredményt is...
temetni persze nem kell, még semmi sincs veszve, csak az a gáz, h az ilyen zakóink az ellenfeleknek olyanok, mint a dopping.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Gyurinho
Capitá del Barça
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2008.07.18. 11:06:00
Tartózkodási hely: Budapest

2008.08.31. 21:14:40

1. Ne egy meccs alapján ítélj!
2.Szvsz nem a támadásokon hanem az egy pillanatra kihagyó védelmen ment el ez a meccs.
3.A mai meccsen a számomra csalódást keltő játékosok:Dani Alves:-nem a hozzáállásával volt a baj szerintem hanem a beadásaival,és a pontatlan passzaival ...az egy dolog hogy néha kirúgta majdnem a stadionból a labdát de én azt mondom a hozzáállása jó volt csak szerencsétlen volt és most nem volt bombaformában.
Hleb vele se a hozzáállásával volt a baj hanemazzal hogy a jobboldalt kellett játszania az más kérdés hogy korábban a Stuttgartban és eleinte az Arsenalban játszott itt is és nagyon jól hát most neki se ment igazán pedig én tőle sokat vártam ezen a meccsen
3.Abidal számomra most ő volt a negatív csúcs a gólt is az ő helyéről katuk de nemcsak az ő hibája de akkor sehol se volt :roll: ...majd legközelebb bár ezek után én kipróbálnám Sylvinho-t ha őse jó akkor meg valamelyik új szerzeményt.
Keita na az ő beállása nem javított gyakorlatilag semmin amikor a tizenhatosig ment akkor ott forgolódott pedig vagy kiugrathatott volna valakit vagy bátran neki lódulhatott volna(bár ezt tőle azért nem várom de azért néha kéne)
Eto'o hát neki volt egy két nagy helyzete és most nem villantott de alapvetően rosszul nem inkább középszerűen játszott.
Számomra ők voltak a legjobbak:Henry ő önzetlen volt igaz nem villantott ő se ahogy tőle várhatnánk de igazi csapatjátékos volt most is.
Bojan na ő a többiekhz képest nagyon jó volt ,veszélyesen játszott az ellenfél kapujára emellett még Messivel elégedett vagyok mert úgy éreztem hogy ő bármit csinál nincs társa pedig ez nem igaz csak azokat a labdákat amiket ő jól megjátszott azt kényszerítőben nem kapta vissza rendesen ,pontosan is csak ritkán,Puyol se volt rossz de a védelemben Márquezzel együtt kevés volt sajna :( ....ez az é véleményem összegezve csak a játékosokról sorry hogy nagyon hosszú lett de legalább nem 8-10 hszszel oldottam meg hanem 1 nagyban.
Avatar
vale
Capitá del Barça
Hozzászólások: 529
Csatlakozott: 2008.07.25. 18:02:12

2008.08.31. 21:14:15

torrestoni írta: Mit is akartál ezzel mondani, mert köze nincs ahhoz, amire én céloztam.
A tavalyi hasonló vereségekre, gyenge játékra.
Egyébként meg mit beszélsz? Egy meccs :!: :!:
Ezért már arra hivatkozol, hogy tavaly jobban teljesített a csapat :?: :?:
Az egész előszezonban jobban játszottunk idén:!: :!:
A tavalyi hasonló borzalmakhoz képest is többet nyújtottunk.
Az elmúlt szezonból könnyű találni 4-5 jó mérkőzést, ahol hozták amit elvártunk, erre te most 1 mérkőzésből ezt mondod...
Előszezon , ezt szeretem hogyha ezzel jönnek az előszezonban ennél a Numanciánál sokszor gyengébb csapatokkal játszuttunk abból sosem szabad következtetést levonni.
"Az elmúlt szezonból könnyű találni 4-5 jó mérkőzést, ahol hozták amit elvártunk, erre te most 1 mérkőzésből ezt mondod..."
1 mecs alapján ami olyan borzalmas volt mit a tavalyiak akkor te miért mersz következtetni?
Kép
torrestoni
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1690
Csatlakozott: 2007.12.14. 01:52:23
Tartózkodási hely: somewhere over the rainbow
Kapcsolat:

2008.08.31. 21:14:02

vale írta:Ki nem s.zarja le hogy mi lesz 6 mecs mulva? Az a lényeg hogy mi van most , az van hogy mindenidők leggyengébb barcája volt ez a numancia ellen (mondjuk ezzel a kerettel nem is csodálom de ez nem ide való). Az a lényeg hogy ha az 1. fordulóba nem motiváltak annyira hogy egy töbgólos győzelmet elérjenek egy feljutó ellen akkor mit akarnak? Pep meg a híres nagy szigora meg tüze nincs sehol ahogy a játékunk se volt sehol. Erről a mecsről nem tudunk pozitívumot kiemelni ugyhogy ne is erőltessétek.
Ezt azzal kezdve, hogy minden idők leggyengébb..., gondold át újra, s ha reálisan nézed belátod, hogy ordító baromság!

A hibákat már mindenki leírta, Pep dolga, hogy kijavítsa, de a játékosoktól is többet kell. Ez azért még mindig bivalyerős keret, ebből kell kihozni a lehető legtöbbet. Ha maximumot nyújtanak, még ezzel a némelyek által "gyenge" kerettel is könnyedén lehet bajnok a csapat.
Az pedig, hogy valaki elégedetlen érthető, bizonyos idő eltelte után, amely teljes csődöt jelent. Egy mérkőzés után nem kell a hajunkat tépni, mert az esetleges győzelmi sorozatot, amiben én töretlenül hiszek, nos azt kopaszon lehet átélni, s ezzel együtt örülni.
Túl szélsőségesen nyilatkoztok (akinek nem inge...), egy győzelem után orgazmus, egy vereség után harakiri...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára torrestoni 2008.08.31. 21:16:45-kor.
"As I walk through the valley of the shadow of death, I have no fear because I am the meanest motherfucker in the whole valley" - Gen. George S. Patton
El Payaso
Capitá del Barça
Hozzászólások: 527
Csatlakozott: 2005.06.15. 15:17:08
Tartózkodási hely: Eger

2008.08.31. 21:13:47

Ezt nem hiszem el. Mit kell türelmetlenkedni emberek??? Első pár forduló után még azért ne húzzuk már rá a vizes lepedőt senkire sem. Köszi.
Köszönöm Istenem, hogy nem lettem realos!
Kép
Szandi
Főnökasszony
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2007.07.12. 21:01:59

2008.08.31. 21:13:10

vale írta:Ki nem s.zarja le hogy mi lesz 6 mecs mulva? Az a lényeg hogy mi van most , az van hogy mindenidők leggyengébb barcája volt ez a numancia ellen (mondjuk ezzel a kerettel nem is csodálom de ez nem ide való). Az a lényeg hogy ha az 1. fordulóba nem motiváltak annyira hogy egy töbgólos győzelmet elérjenek egy feljutó ellen akkor mit akarnak? Pep meg a híres nagy szigora meg tüze nincs sehol ahogy a játékunk se volt sehol. Erről a mecsről nem tudunk pozitívumot kiemelni ugyhogy ne is erőltessétek.

Jóva, akkor nem régóta szurkolsz te se a Barcelonának asszem, ha ezt így megállapítottad.
"Jeff Buckley a világ legkirályabb jelensége a rántotta feltalálása óta"
Nobody fucks with the Jesus.
Art too bad to be ignored.
Avatar
BarcasKrisz
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 375
Csatlakozott: 2006.05.07. 22:46:31

2008.08.31. 21:11:32

Én úgy gondolom, a 10. meccsig mindenképpen várni kéne. Azután viszont lépni és ha kell Pep-et, ha kell, több játékost elküldeni.
" A hazád nélkül, senki sem vagy
Nincs már helyed, nincs életed,
Jöttment lett a bélyeged..."

/Ismerős Arcok/
http://www.ismerosarcok.hu
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2008.08.31. 21:11:17

Én várok még 2 meccset, és betellik a pohár. Messi szabadrugásán kívül semmi kiemelhető tett nem volt a csapatban. Átlövés megint KEVÉS,pedig ma kellett volna. Mind1, 2meccset várok,ha nem lesz változás akkor betellik a pohár. Ugyanaz a fejetlen játék van mint tavaly.. :cry:
Avatar
vale
Capitá del Barça
Hozzászólások: 529
Csatlakozott: 2008.07.25. 18:02:12

2008.08.31. 21:11:08

Ki nem s.zarja le hogy mi lesz 6 mecs mulva? Az a lényeg hogy mi van most , az van hogy mindenidők leggyengébb barcája volt ez a numancia ellen (mondjuk ezzel a kerettel nem is csodálom de ez nem ide való). Az a lényeg hogy ha az 1. fordulóba nem motiváltak annyira hogy egy töbgólos győzelmet elérjenek egy feljutó ellen akkor mit akarnak? Pep meg a híres nagy szigora meg tüze nincs sehol ahogy a játékunk se volt sehol. Erről a mecsről nem tudunk pozitívumot kiemelni ugyhogy ne is erőltessétek.
Kép
Szandi
Főnökasszony
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2007.07.12. 21:01:59

2008.08.31. 21:10:41

Varga Tamás írta: Még 9 meccs, addig tart nálam. Se tovább, se előbb!

És akkor mi lesz...? :-s (mé pont 9?)

Ha most nyertünk volna 2-1-re akkor mindenki már a BL győzelemről meg a bajnoki címről beszélne, most meg a tömeg nagy része temetné az egész bagázst, meg visszahívná Frenknyuszt meg a franc tudja, lízingelné R10et...

Első meccs, ezen semmi nem úszott el, bár a végére majdnem nekem is leállt a szívem, de ebből akkor sem lehet messzemenő következtetéseket levonni.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Szandi 2008.08.31. 21:11:39-kor.
"Jeff Buckley a világ legkirályabb jelensége a rántotta feltalálása óta"
Nobody fucks with the Jesus.
Art too bad to be ignored.
Kluivert23
Barça B
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2008.02.21. 19:02:38

2008.08.31. 21:10:30

2 éve semmi... de hogy a 3.-at is ilyen rosszul kezdjék ez már felháborító! Haza mennek rájuk gyujtják kb. a stadiont!

Mi a ***** kell a kapu szájába kényszerítőzni, ahelyett hogy rálőnék a labdát??? Bevinni 10 ember közé az kell... ahelyett, hogy egy normális támadást felépítenének nem pedig 51szer is bepasszolják a 16sra!

Hihetetlen, hogy nem tudnák váltani erről az eredménytelen fociról valami pörgősebbre, 70% náluk a labda, van vagy 10 szöglet, 26 kapura lövés és kitörölhetik vele... ez már lassan röhejes!!!

Már majdnem megbántam, hogy Henry-t leszóltam de ma megint rászolgált a dicséretre, aztán ennek szánnak most jóval nagyobb szerepet! Szép, még jó, hogy Eto'o maradt. Hajrá Samu te vagy a legjobb!

Baas11-nek igaza van, mákos blancok tuti bekotornak egyet még ilyen játékkal is, de hát a foci minden csak nem igazságos!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Kluivert23 2008.08.31. 21:15:18-kor.
Avatar
fcjoc
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2182
Csatlakozott: 2005.08.20. 22:41:37

2008.08.31. 21:10:28

teljesen egyet értek gekkodan-al. ííírjátok hogy nem kell balszélső.. áá nem kell.. csak egy épkézláb akció nem volt ott. így nem lehet meccset nyerni.
Avatar
maxilopez
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 374
Csatlakozott: 2008.05.13. 15:37:32

2008.08.31. 21:09:34

Vt!
Nem értelek,9 meccs aztán átnyergelsz madridra?!
Van idő ez egy lecke,amiből feltehetően tanultak.Már csak a "Szuper Deporba
" lehet bízni :D A mutatott játékkal szerintem senki nem elégedett,de ha majd az 5. fordulóban 3 pontja lesz a csapatnak akkor lehet elgondolkodni, hogy gondok vannak. Addig várjuk míg összerázódik a csapat.
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.08.31. 21:09:24

ozsimiki írta:
Varga Tamás írta: Még 9 meccs, addig tart nálam. Se tovább, se előbb!
és akkor milesz :?: :lol: :lol: nem írsz,nem nézed a meccseket? gondolom ez sokat nyom a latba a teljesítményükben majd,meg mindenben.
De igen, nézem a meccseket, és leírom a véleményem. A csapatról, a játékról. Viszont Pepet addig békén hagyom, nem véleményezem.
Kép
torrestoni
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1690
Csatlakozott: 2007.12.14. 01:52:23
Tartózkodási hely: somewhere over the rainbow
Kapcsolat:

2008.08.31. 21:09:01

vale írta: Nincs igazad , tavaly nem voltunk rosszabbak (sőt) év elején pedig egyenesen jók voltunk , persze nem az 1. fordulóba... itt viszont egy fantáziátlan pozíció játék volt az elenfél tudta hogyha kiveszik Messit már nem lesz nagy ügy , kivették. A többiek meg hozták magukat. Mégsem azok voltak a bűnösök akiken elverték a balhét tavaly. :roll: =D> =D>
Mit is akartál ezzel mondani, mert köze nincs ahhoz, amire én céloztam.
A tavalyi hasonló vereségekre, gyenge játékra.
Egyébként meg mit beszélsz? Egy meccs :!: :!:
Ezért már arra hivatkozol, hogy tavaly jobban teljesített a csapat :?: :?:
Az egész előszezonban jobban játszottunk idén:!: :!:
A tavalyi hasonló borzalmakhoz képest is többet nyújtottunk.
Az elmúlt szezonból könnyű találni 4-5 jó mérkőzést, ahol hozták amit elvártunk, erre te most 1 mérkőzésből ezt mondod...
"As I walk through the valley of the shadow of death, I have no fear because I am the meanest motherfucker in the whole valley" - Gen. George S. Patton
Avatar
FCBarca88
Capitá del Barça
Hozzászólások: 611
Csatlakozott: 2006.02.24. 15:35:59
Tartózkodási hely: Isaszeg

2008.08.31. 21:08:37

Aki Barcás az örökre az marad :) vagyis remélem mindenki így van vele
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.08.31. 21:08:22

Zozzy 5 írta:
Varga Tamás írta: Idő, nincs!
Tavaly után senki ne várja el, hogy türelemmel legyünk! Tavaly is, tavalyelőtt is ez volt! Türelem! És mi lett? Nihil!
Nincs idő, csak győzelem, és győzni akarás lehet az elfogadható! A türelem ideje lejárt!
Még 9 meccs, addig tart nálam. Se tovább, se előbb!
És a 9 meccs az nem idő ?
Na jó, az. De csak 9 bajnoki. Addig Pep nálam tabu. Hacsak nem csinál valami égbekiáltót addig.
Kép
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2008.08.31. 21:07:06

Varga Tamás írta: Még 9 meccs, addig tart nálam. Se tovább, se előbb!
és akkor milesz :?: :lol: :lol: nem írsz,nem nézed a meccseket? gondolom ez sokat nyom a latba a teljesítményükben majd,meg mindenben.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Bogi63
Capitá del Barça
Hozzászólások: 577
Csatlakozott: 2008.07.08. 22:56:04
Tartózkodási hely: Villa Complov SC Komló Yeah!

2008.08.31. 21:06:07

Mint Guardiola fan, nem hagyom ezeket a hsz-eket szó nélkül! :evil:
Először is: Pep nem a csapat!!!
Könyörgöm! Hogy lehet egy emberre kenni 20 teljesítményét? :shock:
Nem gondoljátok komolyan, hogy Pep gondolatai zeonzöld fényárral párosulva átszállingóznak a játékosok fejébe, és minden lépésüket az irányítja.
Másodszor: Busz...
Na ez tényleg h.lye ötlet volt. Nem tudom mi volt az oka annak, hogy busszal mentek. Lehet, hogy a sok repülőbaleset miatt pár játékos nem akart repülni??? :roll: Szóval ez tényleg sz.r ötlet volt.
Harmadszor: Magyar otthon ülős szurkolóként senkinek sincs joga kritizálni őt. (Najó van, de nem ilyen élesen..)

Ez az én véleményem.
Kép
Nyitva van a pálya! Komló játszik rajta!...
És igen Valdes feneke direkt olyan. Mert így a style-os!8)
torrestoni
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1690
Csatlakozott: 2007.12.14. 01:52:23
Tartózkodási hely: somewhere over the rainbow
Kapcsolat:

2008.08.31. 21:05:50

Varga Tamás írta: Idő, nincs!
Tavaly után senki ne várja el, hogy türelemmel legyünk! Tavaly is, tavalyelőtt is ez volt! Türelem! És mi lett? Nihil!
Nincs idő, csak győzelem, és győzni akarás lehet az elfogadható! A türelem ideje lejárt!
Még 9 meccs, addig tart nálam. Se tovább, se előbb!
Mégis azt kel mondani van pozitív változás, a meccsről már korábban leírtam amit akartam.
Csak megemlítem, hogy Mourinho is betlizett..., pedig komoly ellenfele egyedül ő volt Guardiolanak.
Maradjunk annyiban, hogy ég most sem kaptunk pontos képet arról, mire képes ez a csapat, ebben a formában.
"As I walk through the valley of the shadow of death, I have no fear because I am the meanest motherfucker in the whole valley" - Gen. George S. Patton
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8569
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2008.08.31. 21:05:27

Varga Tamás írta: Idő, nincs!
Tavaly után senki ne várja el, hogy türelemmel legyünk! Tavaly is, tavalyelőtt is ez volt! Türelem! És mi lett? Nihil!
Nincs idő, csak győzelem, és győzni akarás lehet az elfogadható! A türelem ideje lejárt!
Még 9 meccs, addig tart nálam. Se tovább, se előbb!
És a 9 meccs az nem idő ?
Lezárt