Offtopic #2

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Melyik korcsoportba tartozol?

10 alatt
2
0%
10-15
52
12%
15-20
191
46%
20-25
114
27%
25-35
47
11%
35-50
7
2%
50+
5
1%
 
Szavazatok száma: 418
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21328
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2010.07.17. 14:11:10

El fanático írta:LG!

Ezért érdemes elolvsni a használati útmutatót, amin le van írva világosan, hogy a termék allergiás reakciót okozhat, ezért ha még nem használtál hasonló terméket, akkor ajánlatos bőrpróbát végezni egy kisebb bőrfelületen, várni pár óra hosszat és ha nincs gond, akkor mehet a dolog...
A gond az, hogy szteroidos krém lenne a legjobb, de az mind vényköteles, bőrgyógyászton kell feliratni, így azt javaslom, hogy vegyél "Sudocrem" nevű kenőcsöt, az jó lesz és ha gondolod, ihatsz egy-két kálcium pezsgőtablettát is, allergiás reakciók esetén segít - nem csak rovarcsípés esetén.
Az volt baj, h csak egy nyelven volt minden ráírva, franciául :roll: De annyit értettem belőle, h 3-6 perc között kellett rajtahagyni, én még a hármat sem vártam meg. Amúgy most már sebes-gennyes.
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2010.07.17. 13:14:46

Sanama írta:jóóó mert ejtőernyő nélkül valószínűleg kiugrik akárki is egy gépből :)
Pont ezért néztem volna meg :twisted:
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2010.07.17. 13:11:56

jóóó mert ejtőernyő nélkül valószínűleg kiugrik akárki is egy gépből :)
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2010.07.17. 13:08:02

http://sportgeza.hu/futball/2010/vb/hir ... z_fogadas/

Pedig Javi Martinezt azért megnéztem volna.
Remélem azért Puyolék nem sem léptek vissza
Avatar
El fanático
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1417
Csatlakozott: 2009.09.08. 12:36:46
Tartózkodási hely: Valahol a nagyon közel és a nagyon távol között...

2010.07.17. 01:45:14

LG!

Ezért érdemes elolvsni a használati útmutatót, amin le van írva világosan, hogy a termék allergiás reakciót okozhat, ezért ha még nem használtál hasonló terméket, akkor ajánlatos bőrpróbát végezni egy kisebb bőrfelületen, várni pár óra hosszat és ha nincs gond, akkor mehet a dolog...
A gond az, hogy szteroidos krém lenne a legjobb, de az mind vényköteles, bőrgyógyászton kell feliratni, így azt javaslom, hogy vegyél "Sudocrem" nevű kenőcsöt, az jó lesz és ha gondolod, ihatsz egy-két kálcium pezsgőtablettát is, allergiás reakciók esetén segít - nem csak rovarcsípés esetén.
Kép
Avatar
Tim
Mezei fórumozó
Hozzászólások: 3213
Csatlakozott: 2007.06.15. 21:52:33

2010.07.16. 19:49:55

[quote="LG"][/quote]

Hej LG koma,jobban jártál volna a borotvával :lol: Próbálj meg valami bőrnyugtató testápolót,vagy hintőport használni.Pár nap alatt elmúlik egyébként ne aggódj.Persze az igazán kemény fickók gyantát használnak 8)
Na az még egy próbatétel..Remélem csak a felsőtesteden használtad,és övön alul nem kenekedtél meg.Ha igen akkor részvétem :lol:
Kép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2010.07.16. 18:11:10

messideco írta:Nem kaptam alkalmasabb topicot:

http://www.youtube.com/watch?v=eMdvT7-m ... r_embedded
Ez nagyon... :lol:
Ezt hogy lehet ilyen fas.zán megcsinálni? :D
Ezen mióta röhögök. :lol:
Avatar
Ordog
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3013
Csatlakozott: 2004.10.08. 18:54:45
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2010.07.16. 18:03:40

Hjaaajstenem:DDD

Hát én feküdtem ezen a hsz-en... Micsoda probléma LG:) Bocsi, hogy ilyeneket írok, de téged meg a weet-et elképzelni...:DDD

Jobbulást mindenesetre.... Amúgy nem hiszem hogy ez lenne a megfelelő fórum ahol erre tudnál értelmes választ kapni, vagy vmi megoldás (persze próba cseresznye, miért is ne) :) Vmi témához vágó oldalon keresgess...

Én KO vok......:)
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21328
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2010.07.16. 08:20:21

Még hozzá szolnék a részeges dologhoz. Meg egy régebbi témához, a lány-fiú barátsághoz is kapcsolódik. Egyik lány ismerősöm mesélte: buliba volt, elég rendesen beivott. Megkért egy fiút, aki gyerekkori jó barátja, h kísérje haza. Ez meg is történt, csak közben a gyerek kihasználta az alkalmat....

Egy másik dolog, ami engem érint, és igencsak szívás. Mivel itt a nyár, a strandidő, úgy gondoltam, h szőrtelenítem a felső testem. Elősször hagyományosan, borotvával akartam csinálni, de egy ismerősöm mondta, h csinálja weet szőrtelenítő habbal, amit a nők használnak a lábukra. Azt mondta, h ő neki be vállt, figyelmeztetett, h első alkalommal egy kicsit csíphet. Az a baj, nem kicsit csipett, úgy nézek ki, mintha egy erdőtűz túlélő lennék. Nem tudok pólót venni, nem tudtam aludni, ha megizzadok fáj, ha lezuhanyzom felhólyagosodik...
De ezzel nem is lenne még baj, kibirom a fájdalmat, de nemszeretném, ha esetleg vmi szövődménye lenne, és nem tudom, h elmenjek-e orvoshoz, mert nagyon nem szeretek oda járni. Amúgy elméletileg ilyen sérülésekből nem lehetne komolyabb baj, de én amilyen szerencsém van mostanában, nem lepődök meg semmin. Mi lesz a következő, rám esik egy zongora? :evil:
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2010.07.16. 06:52:05

Krojf írta:
Lionel85 írta:Tüdő rendben!

Kép
Ha én és a Szávay Ági Fan Club nem segítjük Ágit ehhez a szép sikerhez, akkor a tüdő nem lenne annyira rendben!
K.
Miért,ti vettétek neki? :twisted: :lol:
Am tényleg szép "szemei" vannak 8)
(Bocsi :wink: )
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2010.07.16. 01:53:17

"And my heart will leave you never."
Krojf
Az Év Forumozója 2007 & 2008 :)
Hozzászólások: 3182
Csatlakozott: 2006.05.25. 17:48:41
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2010.07.16. 01:36:51

Lionel85 írta:Tüdő rendben!

Kép
Ha én és a Szávay Ági Fan Club nem segítjük Ágit ehhez a szép sikerhez, akkor a tüdő nem lenne annyira rendben!
K.
Blaugrana palocista maximalista!
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2010.07.15. 20:59:07

Tüdő rendben!

Kép
Kép
Kép
Kép
Avatar
VictorValdes19
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 2836
Csatlakozott: 2006.07.21. 13:09:35
Tartózkodási hely: Szentpétervár

2010.07.15. 19:17:59

Chris0527 írta: de én most kicsit más témában írok főleg Tezsvíírnek címezve:
Tezsvíír úgy néz ki h átugrok irsára :D
Azta rohadt... nem is tudtam erről.. szeretettel várlak Kiki :D, meg persze mindenkit aki jönne.

Majd megtekintheted az új stadiont is, pont a strand mellett van... :P 8)
" Ha nem lennének zsebtolvajok, nulla lenne a nemi életem." - Woody Allen
PUNK'S NOT DEAD!
"Szinte minden bánatunk a másokkal ápolt kapcsolatainkból fakad." - Schopenhauer
"..hogy élünk, vagy elégünk, azt a hatalom mondja meg.."
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21328
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2010.07.15. 18:52:27

Kalap1988 írta:Két rövid történet, az én régebbi ivós, utazós történeteimről: Az egyik: Szokásom a vonaton elaludni hajnalban ilyen ivások után, az már nem is sztori, hogy Vácról vagy Pestről hazajövet túlaszom a saját településemet Verőcét:D Mondjuk Nagymaroson vagy Kismaroson vagy Szobon kelek fel. Ilyen volt sok, két kezemen sem tudom összeszámolni:D Viszont ebből van a két durva sztorim. Az elsőnél Bp-én buliztunk haverokkal és az első vonattal jöttünk haza, elaludtam rajta. Előtte viszont beállítottam az ébresztőt. Sződligeten csörgött és a többiek annyit láttak (én erre nem emlékszem), hogy felugrok a fülemhez veszem a telefont és kifelé indulok (azt hitték, hogy nem hallom rendesen), viszont leszálltam a vonatról és az elment, nem tudtak mit csinálni. Lent felszálltam egy buszra és Sződön (ami visz. közel van szerencsére) keltem fel:D Erre mind nem emlékeztem a felkelésem pillanatában, épp ezért képzeljétek el a szitut: Lefekszetek egy vonaton teljesen matán aludni, és felkeltek egy buszon a világ végén, ahol még sosem jártatok:D:D A buszos visszavitt ingyen és bérmentve szerencsére a sződligeti állomásra.
A másik ilyen sztori szintén elalvós, de kicsit tovább tartott a séta. Egy teljesen ismeretlen állomáshelyen keltem fel,ahol szlovák felirat volt:D Leszálltam és hát gyorsan meg tudtam, hogy párkány után vagyok kb 5 kilométerrel:D Még a határőrök sem tudtak felkelteni, akik kérik a személyit :D:D Az állomáson szerencsére magyar vasutas volt, akinek elpanaszoltam a dolgot, meg hogy egy cent sincs nálam és kisegített pénzzel ill. tanáccsal:D Viszont visszafelé újfent elaludtam és túlmentem Verőcén:D Szerencsére csak eggyel arébb, Vácig mentem:D
Nekem a nagybátyám nagy party arc. Nyitrán fesztiválon a haverjával, alap, h mind2-n elitták az összes pénzüket, igy kénytelenek voltak gyalogolni, olyan 60 km-t. DE, kb. félúton Újvárban találkoztak egy ismerőssel, kértek pénzt vonatra. Abból vettek cigit, aztán gyalogoltak tovább :lol:
Chris0527
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1382
Csatlakozott: 2006.07.18. 21:42:31
Tartózkodási hely: Ágfalva-Sopron

2010.07.15. 16:42:41

ozsimiki írta:
buszos sztori engem nem érintett,vhogy kibírtam, páran nem
milyen rendes vagy hogy az ágfalvi buszos sztorit nem emlegeted itt :D:D

de én most kicsit más témában írok főleg Tezsvíírnek címezve:
Kedves barátaim a reggae-ben!

Egy jó hírrel jelentkezem. Sikerült megállapodnunk az albertirsai strandfürdő vezetőségével.

A megállapodás szerint az érvényes belépővel rendelkező camperek kedvezményes, 700 Ft-os áron látogathatják a strandot a Camp időtartalma alatt.

A strand megközelítőleg 12 km-re fekszik a Camp helyszínétől Albertirsa belterületén. Korrekt a hely, idén lett felújítva. Találhattok úszómedencét, több melegvizes medencét is, szóval lehet pancsizni...

Lehetőség szerint megpróbáljuk feltuningolni a helyi zenei felhozatalt egy kis reggae muzsikával!
Reggae Camp oldaláról másoltam. Tezsvíír úgy néz ki h átugrok irsára :D

Valaki esetleg nem jön a fórumról Camp-re?
Én már várom még 1 hét meló és utána huhúúúú :shock: :) :D
Avatar
chonggy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 959
Csatlakozott: 2008.06.03. 22:23:36
Tartózkodási hely: nagybecskerek (szerbia)

2010.07.15. 16:40:43

Kalap1988 írta:Két rövid történet, az én régebbi ivós, utazós történeteimről: Az egyik: Szokásom a vonaton elaludni hajnalban ilyen ivások után, az már nem is sztori, hogy Vácról vagy Pestről hazajövet túlaszom a saját településemet Verőcét:D Mondjuk Nagymaroson vagy Kismaroson vagy Szobon kelek fel. Ilyen volt sok, két kezemen sem tudom összeszámolni:D Viszont ebből van a két durva sztorim. Az elsőnél Bp-én buliztunk haverokkal és az első vonattal jöttünk haza, elaludtam rajta. Előtte viszont beállítottam az ébresztőt. Sződligeten csörgött és a többiek annyit láttak (én erre nem emlékszem), hogy felugrok a fülemhez veszem a telefont és kifelé indulok (azt hitték, hogy nem hallom rendesen), viszont leszálltam a vonatról és az elment, nem tudtak mit csinálni. Lent felszálltam egy buszra és Sződön (ami visz. közel van szerencsére) keltem fel:D Erre mind nem emlékeztem a felkelésem pillanatában, épp ezért képzeljétek el a szitut: Lefekszetek egy vonaton teljesen matán aludni, és felkeltek egy buszon a világ végén, ahol még sosem jártatok:D:D A buszos visszavitt ingyen és bérmentve szerencsére a sződligeti állomásra.
A másik ilyen sztori szintén elalvós, de kicsit tovább tartott a séta. Egy teljesen ismeretlen állomáshelyen keltem fel,ahol szlovák felirat volt:D Leszálltam és hát gyorsan meg tudtam, hogy párkány után vagyok kb 5 kilométerrel:D Még a határőrök sem tudtak felkelteni, akik kérik a személyit :D:D Az állomáson szerencsére magyar vasutas volt, akinek elpanaszoltam a dolgot, meg hogy egy cent sincs nálam és kisegített pénzzel ill. tanáccsal:D Viszont visszafelé újfent elaludtam és túlmentem Verőcén:D Szerencsére csak eggyel arébb, Vácig mentem:D
Durva. :lol:
Kép

„Madrid, cabron, salude al campeón”-Samuel Eto`o
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2010.07.15. 16:37:15

Két rövid történet, az én régebbi ivós, utazós történeteimről: Az egyik: Szokásom a vonaton elaludni hajnalban ilyen ivások után, az már nem is sztori, hogy Vácról vagy Pestről hazajövet túlaszom a saját településemet Verőcét:D Mondjuk Nagymaroson vagy Kismaroson vagy Szobon kelek fel. Ilyen volt sok, két kezemen sem tudom összeszámolni:D Viszont ebből van a két durva sztorim. Az elsőnél Bp-én buliztunk haverokkal és az első vonattal jöttünk haza, elaludtam rajta. Előtte viszont beállítottam az ébresztőt. Sződligeten csörgött és a többiek annyit láttak (én erre nem emlékszem), hogy felugrok a fülemhez veszem a telefont és kifelé indulok (azt hitték, hogy nem hallom rendesen), viszont leszálltam a vonatról és az elment, nem tudtak mit csinálni. Lent felszálltam egy buszra és Sződön (ami visz. közel van szerencsére) keltem fel:D Erre mind nem emlékeztem a felkelésem pillanatában, épp ezért képzeljétek el a szitut: Lefekszetek egy vonaton teljesen matán aludni, és felkeltek egy buszon a világ végén, ahol még sosem jártatok:D:D A buszos visszavitt ingyen és bérmentve szerencsére a sződligeti állomásra.
A másik ilyen sztori szintén elalvós, de kicsit tovább tartott a séta. Egy teljesen ismeretlen állomáshelyen keltem fel,ahol szlovák felirat volt:D Leszálltam és hát gyorsan meg tudtam, hogy párkány után vagyok kb 5 kilométerrel:D Még a határőrök sem tudtak felkelteni, akik kérik a személyit :D:D Az állomáson szerencsére magyar vasutas volt, akinek elpanaszoltam a dolgot, meg hogy egy cent sincs nálam és kisegített pénzzel ill. tanáccsal:D Viszont visszafelé újfent elaludtam és túlmentem Verőcén:D Szerencsére csak eggyel arébb, Vácig mentem:D
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2010.07.15. 16:33:12

sjd írta:
Victor_Valdes írta: de a legfájóbb pénzbe is az volt amikor egy éjszaka összehoztam egy laza 20 ezres telószámlát. :D
Osztálytársam egyszer felhívta részegen az ofőh.-nkat, úgy, hogy később nem emlékezett rá mit mondott. Ennek köszönhetően hétfőn egész nap azon izgult, h a tanár fog-e neki mondan vmit a hívásról (végül nem lett semmi)
buszos sztori engem nem érintett,vhogy kibírtam, páran nem, az volt a vicces,h a oszfőnk is eléggé leharcolt volt,és kumott az első ülésen, meg is kellett állni miatta :D

aztán aznap este már a szálláson, matt részegen össze akartuk hozni a sofőrrel (oszfőnk hölgy volt :) ) aki ugyanúgy nézett ki mint az egykori Leverkusen edző Klaus Töpmüller :D és ezt fenhangon előszeretettel énekeltük is...

többi részletre nem emlékszem,de házasság nem lett belőle.

többi sztori pedig még az offban se fér el részemről... :twisted: :D
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.07.15. 16:25:49

Buszos cucc nekem kimaradt. Mert itt még buszjárat se nagyon van, főleg éjszaka. :lol: :D
http://www.maon.hu - marketing - üzleti élet - motiváció - vállalkozás -
"mi leszel, ha nagy leszel? közgazdász, vagy bérgyilkos..a kereslet határozza meg a kínálatot.."
"tudom egyszer újra látlak, az imáim hozzád szállnak..." †
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2010.07.15. 16:17:20

Victor_Valdes írta: de a legfájóbb pénzbe is az volt amikor egy éjszaka összehoztam egy laza 20 ezres telószámlát. :D
Osztálytársam egyszer felhívta részegen az ofőh.-nkat, úgy, hogy később nem emlékezett rá mit mondott. Ennek köszönhetően hétfőn egész nap azon izgult, h a tanár fog-e neki mondan vmit a hívásról (végül nem lett semmi)
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.07.15. 16:12:32

Legdúrvább?
Nem is tudom, verekedés, teszkós lopás gyanú (de nem lotunk csak azt hitték :D ), de a legfájóbb pénzbe is az volt amikor egy éjszaka összehoztam egy laza 20 ezres telószámlát. :D
http://www.maon.hu - marketing - üzleti élet - motiváció - vállalkozás -
"mi leszel, ha nagy leszel? közgazdász, vagy bérgyilkos..a kereslet határozza meg a kínálatot.."
"tudom egyszer újra látlak, az imáim hozzád szállnak..." †
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2010.07.15. 16:05:35

nem nagyon hiszek az ilyesmiben, nem akarok senkit se belevinni semmibe, de egy próbát megér...

katt
van magyar nyelv, ott el tudjátok olvasni a fontos infókat ;)

ha regeltek, regeltek, ha nem, nem ;)

(bocsi, akit zavar, nem szokásom az ilyesmi...)

én egy teljes leírást kaptam levélben, feltöltöttem ide
(jah, a doc-ban levő linkre ne kattintsatok, a hivatkozást elfelejtettem eltávolítani...)
socio66

2010.07.15. 11:37:15

én még anno mikor elkezdtem(elengedtek) bulizgatni,akkor nem nagyon ismertem határokat,azt hittem én vagyok az éjszaka császára és bármit megtehetek,csak azért mert részeg vagyok.
aztán egyszer jött egy fickó aki ezt nem tolerálta.
azóta megtanultam ital nélkül bulizni(mert úgyis lehet,bármilyen hihetetlen egyeseknek),vagy kicsit ittasan is odafigyelni másokra és magamra.
ezért írtam a Piqué-ügyre is,hogy egy felnőtt embernek már illik tudni kontrollálni magát,főleg ha minden mozdulatát kamera lesi.
de részemről ennyi,ettől még nagyon bírom,nem is maga a videó miatt írtam,hanem a tapsoló,'ez nagyon nagy'-féléket kommentelő emberek miatt.
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2010.07.15. 01:52:54

Meg volt olyan is, hogy kitaláltuk, hogy biciklivel átnyomulunk kéthatár közé azt' veszünk 1 eurós vodkát. Ezzel baj nem lett vna, ha lett volna köztünk 1 ember is aki elmúlt 18. Visszafele, mindenki egy 7 dekással a kezében. Határőr kérdi mi van nálatok fijúk? Mondjuk vodka. Nézi, nézi ennyit mond rá: "legalább ne ilyen szrt innátok". :D

Egyik ismerősöm mesélte, hogy sünverdára ragasztottak egy "Műtrágya eladó" matricát.
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Lezárt