FC Barcelona 14/15

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Hány trófeát nyerünk az új szezonban?

1
69
34%
2
42
21%
3
60
30%
Egyet sem
32
16%
 
Szavazatok száma: 203
Avatar
Mental_Theo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 938
Csatlakozott: 2005.09.11. 11:38:40
Tartózkodási hely: Árnyékszék

2014.08.06. 07:44:24

barcafacan írta:
roby122 írta:Én mindig megnézem az edzéseket , ugye 5-7 percet láthatunk belőle általában. Utána LE zárt kapuk mögött tartja az edzéseit. Rakitic és Rafinha is nyilatkozta , hogy nagyon fáradtak és edzések után egy kis ping-pong/billiárdra vagy erejük. Nem véletlenül vannak kint a kamerák , sumákolás nincsen. :D
Ha így folytatják , tavaszra biztosan nem fognak elfáradni és nem lesz az ami tavaly volt.
Ami meg az 5-ös mezszámot illeti én Bartranak adtam volna , de Busquets is megérdemli , jó helye lesz ott is.
Semmi hír nem jött arról, hogy a 8 B-kerettag hogy bírja a kemény edzéseket. Ha netán bírják...
Bírni biztos hogy bírják, más kérdés, hogy hogyan teljesítenek. Bár az az érzésem, ha nagyon kiemelkedőt nyújtanának mind, akkor is maximum 2 vagy 3 játékos lehet a felnőtt keret tagja.
Sajnos ez politika és marketing. A nézők és rajongók nem az ifiket akarják nézni főként.
---=FORCA BARCA=---
ELADÓ DEDIKÁLT Barcelona mezek Certificate-tel, továbbá dedikált Spanyol,Barcastb fotók,kártyák. Iniesta és Messi KLUBVB-s logóval MEZ és NADRÁG!
ha érdekel írj: batikaa@freemail.hu
Avatar
Mental_Theo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 938
Csatlakozott: 2005.09.11. 11:38:40
Tartózkodási hely: Árnyékszék

2014.08.06. 07:41:41

Miért meglepetés?
Iniesta és Messi szótlan játékosok, szinte semmit nem beszélnek meccs alatt sem.
Busquets pedig inkább vezéregyéniségnek való, persze nem a kvalitásai alapján.
Anno Guardiola is csk volt mögötte Sergi és Rivaldo.
---=FORCA BARCA=---
ELADÓ DEDIKÁLT Barcelona mezek Certificate-tel, továbbá dedikált Spanyol,Barcastb fotók,kártyák. Iniesta és Messi KLUBVB-s logóval MEZ és NADRÁG!
ha érdekel írj: batikaa@freemail.hu
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2014.08.06. 04:34:21

Xavi , Ini, Busi, Messi a kapitányok sorrendje.

Busi meglepetés.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2014.08.05. 12:53:56

bowlinggolyo írta:
Akkor elnézést a téves riasztásért, most hogy mondod megnéztem az indexet, és tényleg :D.
Mentségemre szóljon, hogy ma még nem néztem az indexet és a cikket pedig úgy linkelték nekem fb-on.
bowlinggolyo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1984
Csatlakozott: 2006.05.10. 11:15:00

2014.08.05. 12:49:33

ZBarca írta:
Hát igen. Vannak beépített embereink a CAS-nál, az LFP-nél, a titkos maffiaszervezeteknél, sőt még a sarki hentesboltnál is! Mindenhol ott vagyunk és mindent befolyásolunk, amit csak tudunk. :lol: :mrgreen:

Amúgy most már tudom, miért nem olvasom olyan gyakran a SportGézát... [-X

Nem kell itt olyan mélyre szívni a dolgokat, mivel ma van a Konteónap, vagyis az összeesküvés elméletek napja és ennek keretében jelent csak meg a cikk. Nincs semmi valóság alapja :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bowlinggolyo 2014.08.05. 13:02:01-kor.
Visca el Barca!!!
GO Colts GO!!!
Avatar
ZBarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2717
Csatlakozott: 2013.07.18. 18:18:47
Kapcsolat:

2014.08.05. 12:41:16

Hát igen. Vannak beépített embereink a CAS-nál, az LFP-nél, a titkos maffiaszervezeteknél, sőt még a sarki hentesboltnál is! Mindenhol ott vagyunk és mindent befolyásolunk, amit csak tudunk. :lol: :mrgreen:

Amúgy most már tudom, miért nem olvasom olyan gyakran a SportGézát... [-X
Kép
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2014.08.05. 12:27:42

én elolvastam és azt hittem , hogy valakit széttépek de aztán inkább egy mozdulattal letöröltem a telomról az indexes alkalmazást
FOOTBALL AND HANDBALL
Kép

TITO ETERN
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.08.05. 12:24:50

tényleg, copa america lesz :D

így viszont a 3 legnagyobb sztár nem játszik, uhogy pénzt sem fognak annyit ajánlani.

gamper kupát kellene egy kicsit combosabbá tenni, bőven elég lenne bevételnek/felkészülésnek. idehozni 3 combosabb csapatot (mondjuk asenal/city, inter/milan, bayern/bvb) és azokkal küldeni.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2014.08.05. 12:03:59

#-o

Szélsőséges, elfogult és parasztvakító. Ha van értelmes ember a SportGézán, akkor 1 órán belül lekapják ezt a semmitmondó cikket.

Komolyan mondom, elképesztő, hogy 2009-es meccs miatt egy életen át képes pár ember UEFAlónának titulálni a csapatot. Ráadásul mint a cikkben is megemlíti a névtelen szerző (mert ugye én sem vállalnám ezt a firkálmányt), azóta nem vezethetett a meccs bírója BL-meccset... Mourinho meg 5:0-ás baráti fogadtatásunk óta csak bírózik a Barcával kapcsolatosan, neki csak annyit köszönhetünk, hogy megjelenése óta már nem a futballról szól az El Clásico...
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3733
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2014.08.05. 11:55:25

Aki szereti az összeesküvés elméleteket, az nyugodtan olvassa el. Aki a való világban él, annak fölösleges. A cikk elfelejti, hogy a Barcelona toronymagasan a legjobb csapat volt, ill. mindent kiemel, amikor a mi javunkra döntöttek. Amikor az ellenkezője történt (Inter, Real spanyol kupa, játékvezetés a 2011-12-es szezonban: csak a legfontosabbak), arról egy szót sem mond. Erről ennyit.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2014.08.05. 11:48:33

Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2014.08.04. 21:46:14

visca el barca írta:
Petr írta:Barcelona has been invited for preseason tournament in China, Japan, Indonesia and South Korea in 2015. Organizers want clasico in Asia [as]

Remélem nem lesz belőle semmi, jobbnak tartom az ideihez hasonló felkészülést.
márpedig mivel jövőre nincs vb-eb, jön a hakni. tul sok pénz ahhoz h nemet mondjanak.
De Copa America lesz. :wink:
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3733
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2014.08.04. 20:40:40

visca el barca írta:
Petr írta:Barcelona has been invited for preseason tournament in China, Japan, Indonesia and South Korea in 2015. Organizers want clasico in Asia [as]

Remélem nem lesz belőle semmi, jobbnak tartom az ideihez hasonló felkészülést.
márpedig mivel jövőre nincs vb-eb, jön a hakni. tul sok pénz ahhoz h nemet mondjanak.
Gondolom ez a Guinness Cup lenne. Nagy csapatok, erős ellenfelek... Külön pénzjutalom jár az első kettőnek a fellépési pénzen túl. Ez az ötlet tetszene, legalább kicsit harapósabb meccseink lennének. A Realnak viszont nem örülnék. Egy futball ünnepből nem szabadna hétköznapi sörmeccset csinálni.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.08.04. 20:31:27

Petr írta:Barcelona has been invited for preseason tournament in China, Japan, Indonesia and South Korea in 2015. Organizers want clasico in Asia [as]

Remélem nem lesz belőle semmi, jobbnak tartom az ideihez hasonló felkészülést.
márpedig mivel jövőre nincs vb-eb, jön a hakni. tul sok pénz ahhoz h nemet mondjanak.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2014.08.04. 20:10:36

Barcelona has been invited for preseason tournament in China, Japan, Indonesia and South Korea in 2015. Organizers want clasico in Asia [as]

Remélem nem lesz belőle semmi, jobbnak tartom az ideihez hasonló felkészülést.
barcafacan
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 341
Csatlakozott: 2014.04.19. 07:44:27

2014.08.02. 16:35:05

roby122 írta:Én mindig megnézem az edzéseket , ugye 5-7 percet láthatunk belőle általában. Utána LE zárt kapuk mögött tartja az edzéseit. Rakitic és Rafinha is nyilatkozta , hogy nagyon fáradtak és edzések után egy kis ping-pong/billiárdra vagy erejük. Nem véletlenül vannak kint a kamerák , sumákolás nincsen. :D
Ha így folytatják , tavaszra biztosan nem fognak elfáradni és nem lesz az ami tavaly volt.
Ami meg az 5-ös mezszámot illeti én Bartranak adtam volna , de Busquets is megérdemli , jó helye lesz ott is.
Semmi hír nem jött arról, hogy a 8 B-kerettag hogy bírja a kemény edzéseket. Ha netán bírják...
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2014.08.02. 15:10:58

Lionel85 írta:
roby122 írta:Én mindig megnézem az edzéseket , ugye 5-7 percet láthatunk belőle általában. Utána LE zárt kapuk mögött tartja az edzéseit. Rakitic és Rafinha is nyilatkozta , hogy nagyon fáradtak és edzések után egy kis ping-pong/billiárdra vagy erejük. Nem véletlenül vannak kint a kamerák , sumákolás nincsen. :D
Ha így folytatják , tavaszra biztosan nem fognak elfáradni és nem lesz az ami tavaly volt.
Ami meg az 5-ös mezszámot illeti én Bartranak adtam volna , de Busquets is megérdemli , jó helye lesz ott is.
Fáradjanak el, sírjanak csak, hogy kemény az edző, de meglesz az eredménye, ha a tavaszi szezonra nem fáradnak el, mint idén. Én örülök neki, ha meghajtja őket Lucho, kell a jó kondi, szerintem lehet egy eredményes szezonunk, éhes lesz ez a csapat :!:
Nagyon helyes szenvedjenek csak.
Csak azt bánom, hogy Messi és Neymar még nincsenek megfingatva.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2014.08.02. 14:55:22

roby122 írta:Én mindig megnézem az edzéseket , ugye 5-7 percet láthatunk belőle általában. Utána LE zárt kapuk mögött tartja az edzéseit. Rakitic és Rafinha is nyilatkozta , hogy nagyon fáradtak és edzések után egy kis ping-pong/billiárdra vagy erejük. Nem véletlenül vannak kint a kamerák , sumákolás nincsen. :D
Ha így folytatják , tavaszra biztosan nem fognak elfáradni és nem lesz az ami tavaly volt.
Ami meg az 5-ös mezszámot illeti én Bartranak adtam volna , de Busquets is megérdemli , jó helye lesz ott is.
Fáradjanak el, sírjanak csak, hogy kemény az edző, de meglesz az eredménye, ha a tavaszi szezonra nem fáradnak el, mint idén. Én örülök neki, ha meghajtja őket Lucho, kell a jó kondi, szerintem lehet egy eredményes szezonunk, éhes lesz ez a csapat :!:
Kép
Kép
Kép
Avatar
roby122
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2014.05.26. 15:22:23

2014.08.01. 17:29:56

Én mindig megnézem az edzéseket , ugye 5-7 percet láthatunk belőle általában. Utána LE zárt kapuk mögött tartja az edzéseit. Rakitic és Rafinha is nyilatkozta , hogy nagyon fáradtak és edzések után egy kis ping-pong/billiárdra vagy erejük. Nem véletlenül vannak kint a kamerák , sumákolás nincsen. :D
Ha így folytatják , tavaszra biztosan nem fognak elfáradni és nem lesz az ami tavaly volt.
Ami meg az 5-ös mezszámot illeti én Bartranak adtam volna , de Busquets is megérdemli , jó helye lesz ott is.
StickyFingaz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 808
Csatlakozott: 2012.07.12. 20:38:58

2014.08.01. 13:05:53

Lucho tízparancsolata

1. Egy órával az edzések előtt mindenkinek meg kell jelennie.

2. Tiltott mindenfajta alkohol fogyasztása a étkezésekkor.

3. A mérkőzés előtt 48 órával mindenkinek legkésőbb éjfélig haza kell érnie.

4. A súlyos szabályszegés büntetéssel, és a klubból való kizárással jár.

5. A játékosok nyilatkozataik során mindig tisztelettel kell, hogy beszéljenek.

6. A szabályok megszegéséért, súlyosságuktól függően 1000 és 6000 euro közötti összeget kell fizetni

7. A játékosoknak a hivatalos utazások, és klubesemények alkalmával formaruhában kell megjelenniük.

8. Mindenki felelősséggel tartozik a szociális hálókon megjelenő tartalmakért.

9. Tilos mindenfajta veszélyes sport űzése: motor, alpinizmus, búvárkodás...stb.

10. A kifizetett pénzbüntetéseket a klub jótékonysági célokra fordítja.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.08.01. 12:45:41

néztem az edzésről, pontosabban a kidobós játékról készült videót, hát kesztyű nélkül is meg lehetett volna mondani h kik a kapusok :lol:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2014.07.29. 16:40:26

palesz77 írta:középhátvédeknél ne a neveket nézzétek):

Támadás - Védekezés
Pedig muszáj. Gratulálok Matyinak, most már értem miért nem kellett Hummels, vagy más klasszis oda! :mrgreen:

Hát én nem tudom... Szerintem nem lesz 3 védős rendszer.
1. egyszerűen kevés ember van rá, és azok sem jók. Most egy Piqué-Matyiő-Busquets 3assal hátul kb egy Di Maria megindul és 2 védőnket állítják ki róla. Mindhárom lomha, lassú. Ha meg Mascherano játszik védőt, megint nem sokkal vagyunk előrébb tavalyhoz képest. (Ha meg pique-bartra-matyio 3as vedo van, akkor alba/alvesnek egszeruen nincs posztja a csapatban.)
Persze papíron jól mutat, hogy majd lövünk 15 gólt ilyen Suarez-Messi-Neymar-Iniesta-Alba-Cuadrado tengellyel, de a valóságban szerintem ennek megint csak annyi eredménye lenne, hogy meddő mezőnyfölényben lennénk a kaputól 30-40méterre. Szerintem mindegy, hogy Cuadrado-Iniesta-Rakitic van ott elől, vagy tavaly Fabregas-Xavi-Iniesta voltak.

Bár az is igaz, hogy Cuadrado ha ennyire kell, akkor gondolom csak valami hasonlóban gondolkozik LE, mert ő aztán minden csak nem védő. :D


UI: Vagyis most inkább még jobban belegondolva:
Amit írtál az 4-3-3, csak a 2 szélső hátvéd fent van a vkp meg visszalép, kb. ez ment tavaly is, így aztán méginkább azt mondom, hogy nem hinném ,hogy ez lenne a megoldás.
Ráadásul 3-4-3hoz Albának pl. nem lenne helye a csapatban, vagy a másik szélső védőnek(Alves/Cuadrado), khv.-k meg kevesen vannak így, szóval szerintem sehogy sem jó jelenleg.
Ja és még annyi, hogy a tavalyi csapatban azért a 3 csatárból 1 mindig visszajött Pedro/Sanchez, most már ez sem lesz, mert a Neymar-Messi-Suarez 3masból egyik se fog védekezni kb.
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2014.07.29. 15:00:49

palesz77 írta:Az átigazolások topicban megy itt a 3-4-3 meg 4-3-3 vita. Most lehet nagy ökörséget mondok, de igazából a meccsek javában ez a két taktika között váltogattunk nem..? Most csak gyorsan összedobtam, de ha pl érkezne Cuadrado, akkor simán lehetne így is(középhátvédeknél ne a neveket nézzétek):

Támadás - Védekezés

Védekezésben Rakitic kisegítené Cuadradot, Neymar és Suárez kicsit jobban kihúzódnának oldalra, Messi is visszább zárna - itt bukott meg az egész :lol: -, aztán egy 08/09-eshez hasonló csapatvédekezést bemutatna mindenki - sok kicsi sokra megy. Ha meg Xavi játszana - már ha marad tényleg -, akkor meg jöhetne Montoya, mert ő valamivel jobb védekezésben, így annyi "segítséget" talán nem igényel. Támadásnál meg lenne szélső a csapatban ugyan úgy, mint eddig, nem lenne az, hogy mindent középen erőltetünk csak. Persze ehhez egy brutál alapozás kell - ami elvileg megvan -, és az, hogy mindenki kellő mértékben kivegye a részét a védekezésből is - khm Messi khm -, de ha ezek megvalósulnak, szerintem simán működhetne.

Ha nagy hülyeséget mondtam, akkor javítsatok nyugodtan, a taktika annyira nem az én asztalom, de nekem kb így lenne logikus laikusként a dolog.

szerk.: Aaron3991 is hasonlót írt 2 napja az igazolások topicba, igazából csak minimálisan átalakítottam azt..

Én is így képzelem el a jövő évi taktikánkat. Így alapvetően tényleg 3 védővel tolnánk, ha támadunk éppen. Aki szerint ez kevés, az gondoljon a tavalyi évre, ahol Alves és Alba is ment előre, de csak ketten voltak hátul. Amúgy így elférhetne Cuadrado is, mert biztos támad annyira jól, mint Alves, és védekezésben sem hiszem, hogy gyengébb. Amúgy engem Alvesben két dolog idegesített fel igazán: egyarészt az értelmetlen és céltalan beadásai, másrsézt az, hogy sosem zárt vissza normálisan. Több meccsen figyeltem tavaly csak azt, hogy ha labdát veszített, akkor lötyögött vissza. Alba legalább visszasprintel, de Alves csak kocog, és szinte megáll nézni a meccset. Ez utóbbi a fő gond vele, mert a beadásokról le is lehetne szoktatni. Szóval jöhet Cuadrado...ja és még egy középhátvéd.
Egyébként a te általad leírt kezdőhöz az említett két posztot tekintve mindenkinek meglenne a cseréje: Bravo - Adriano, Piqué, ?, Alves/Cuadrado - Busi, Rafinha, Xavi - Pedro, Dongou, Deu

Ígí még el kell passzolni Songot, Affelayt és Alvest.
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2014.07.29. 14:54:28

ZBarca írta:Nekem tetszik az elképzelésed. Ha LE változás(oka)t szeretne, akkor egy ehhez hasonló felállást is kipróbálhatna.
hm?
amit palesz itt alább leírt az sima 4-3-3, gyakorlatilag ugyanaz mint ami eddig is volt, csak a nevek változtak meg.
ugyanúgy 3 középpályás van, a 3-4-3-ban meg ugye nem túl meglepő módon 4, csak védekezésben, amikor az ellenfél hosszabb ideig birtokolja a labdát, hogy meglegyen a kellő számú védő hátul az egyik középpályás hátracsúszik védőnek. vagy Busquets vagy Masch. a Pep féle 3-4-3-ban ez Busquets volt egyébként, de Mascherano is alkalmas lehet erre.
a 3-4-3 lényege épp az, hogy úgy tudsz berakni egy plusz középpályást a csapatba, hogy közben a támadópotenciálod sem csökken, mert ugyanúgy megvan a 3 támadód elől. csak jobban meg tudod szállni a kp-t. nálunk 3-4-3-ban így gyakorlatilag öt emberünk lenne a középpályán, mert Messi onnan indul, ugye.

ellenfél kontráit pedig talán jobban meg is tudná szűrni a Rakitic-Busi-Mascherano hármas, a középpályán le tudnák ütközni a támadókat. legalábbis sokkal kisebb teher hárulna a védőkre, nem kapnák egyből az arcukba a támadókat, mert a Xavi-Busi kettősnél az volt. rajtuk pillanatok alatt átrohantak, onnan meg veszett fejsze nyele, vihették rá lendületből a védőkre, azok meg szaladgáltak össze-vissza.
Kép
Avatar
ZBarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2717
Csatlakozott: 2013.07.18. 18:18:47
Kapcsolat:

2014.07.29. 13:42:06

palesz77 írta:Az átigazolások topicban megy itt a 3-4-3 meg 4-3-3 vita. Most lehet nagy ökörséget mondok, de igazából a meccsek javában ez a két taktika között váltogattunk nem..? Most csak gyorsan összedobtam, de ha pl érkezne Cuadrado, akkor simán lehetne így is(középhátvédeknél ne a neveket nézzétek):

Támadás - Védekezés

Védekezésben Rakitic kisegítené Cuadradot, Neymar és Suárez kicsit jobban kihúzódnának oldalra, Messi is visszább zárna - itt bukott meg az egész :lol: -, aztán egy 08/09-eshez hasonló csapatvédekezést bemutatna mindenki - sok kicsi sokra megy. Ha meg Xavi játszana - már ha marad tényleg -, akkor meg jöhetne Montoya, mert ő valamivel jobb védekezésben, így annyi "segítséget" talán nem igényel. Támadásnál meg lenne szélső a csapatban ugyan úgy, mint eddig, nem lenne az, hogy mindent középen erőltetünk csak. Persze ehhez egy brutál alapozás kell - ami elvileg megvan -, és az, hogy mindenki kellő mértékben kivegye a részét a védekezésből is - khm Messi khm -, de ha ezek megvalósulnak, szerintem simán működhetne.

Ha nagy hülyeséget mondtam, akkor javítsatok nyugodtan, a taktika annyira nem az én asztalom, de nekem kb így lenne logikus laikusként a dolog.
Nekem tetszik az elképzelésed. Ha LE változás(oka)t szeretne, akkor egy ehhez hasonló felállást is kipróbálhatna.
Annyit hozzáfűznék, hogy szerintem Busi nem állná meg olyan jól a helyét a védelem közepén, mert lassúbb - nem mintha Piqué nem lenne az... :roll: - és így szerintem gondban lennénk. Messivel meg nem nagyon lennének bajok, úgyis a kp-tól az ellenfél kapujáig mozog.
Ha ez a taktika megvalósulna, szerintem lenne egy eléggé erős csapatunk, amely bármelyik klubbal fel fogja tudni venni a versenyt. Retteg Real, jövünk :!: :twisted:
Kép
Lezárt