Claudio Bravo

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Hány pontra értékeled az idei szezonját?

1
0
0 szavazat
2
0
0 szavazat
3
0
0 szavazat
4
0
0 szavazat
5
1
2%
6
0
0 szavazat
7
6
14%
8
12
29%
9
15
36%
10
8
19%
 
Szavazatok száma: 42
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2195
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2016.06.07. 21:33:29

Nero. írta:Pacekra nekem is szimpatikusabb a német, de ha a színtiszta teljesítményt nézem akkor azt kell látnom hogy Bravonak 2 év alatt összesen egy olyan hibája volt, amiből gól lett ugye az a Sevilla elleni, bár olyan óriási nagy hiba az se volt mert Banega nagyon eltalálta. Ter Stegennek meg mennyi potyája volt? 4-5 minimum? A bekapott gólok számáról meg ne is beszéljünk.
Annyira sok potyája egyiknek sincs, hogy számítana. Voltak a németnek is olyan nagy védései, hogy lehet azt mondani rá, hogy alkalmas a ligára.

Ki mennyit hibázik, azt azért nehéz eldönteni, mert az egyik játékban van a másik meg nem. A többi tényező meg mindig változik. Ellenfél, védelem. A lényeg, hogy mindkettő remek kapus és az egyik már két éve véd, a másik meg nem.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2016.06.07. 21:22:33

Pacekra nekem is szimpatikusabb a német, de ha a színtiszta teljesítményt nézem akkor azt kell látnom hogy Bravonak 2 év alatt összesen egy olyan hibája volt, amiből gól lett ugye az a Sevilla elleni, bár olyan óriási nagy hiba az se volt mert Banega nagyon eltalálta. Ter Stegennek meg mennyi potyája volt? 4-5 minimum? A bekapott gólok számáról meg ne is beszéljünk.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2016.06.07. 21:06:21

Szerintem pedig mindkét oldalon meg lett említve a hiba, s egyik esetben sem arról szólt a fáma, hogy ez határozza meg a személyt. Miről beszélünk? :D
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2016.06.07. 21:03:10

Nero. írta:Nevetséges hogy mennyire rárepültök egy egy kisebb hibájánál, Ter Stegennek meg mindent elnéztek. :lol: Ezért nem érdemes amúgy kezdőcsapatról meg játékpercekről vitatkozni, mert a legtöbb embernek itt a személy fontos és nem a teljesítmény lásd. Bartra vs Mathieu, Pedro vs Munir stb. Mit művelt a német múltkor a válogatottba megint... Az persze senkit nem érdekel.

veb +6172588 Annyira idegesítő már hogy azzal jöttök ki hány éves.
Mert te most nem azt csinálod, amit mások? Csak te pont Bravoval szimpatizálsz.
A teljesítmény meg elég szubjektív, de ezt láthatjuk is.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2016.06.07. 20:53:07

Nevetséges hogy mennyire rárepültök egy egy kisebb hibájánál, Ter Stegennek meg mindent elnéztek. :lol: Ezért nem érdemes amúgy kezdőcsapatról meg játékpercekről vitatkozni, mert a legtöbb embernek itt a személy fontos és nem a teljesítmény lásd. Bartra vs Mathieu, Pedro vs Munir stb. Mit művelt a német múltkor a válogatottba megint... Az persze senkit nem érdekel.

veb +6172588 Annyira idegesítő már hogy azzal jöttök ki hány éves.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2195
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2016.06.07. 19:19:53

Chino írta:
Bob_Marley írta:Nem volt agyonhelyezve, szerintem is védhető volt, sőt kellett is volna.
Ez akárhogy is nézzük elég potya volt. Ilyenért Ter Stegennek le lenne szedve a feje. Túl erős sem volt, helyezve sem, oda a rövidre nem szabad ilyet kapni még egy közepes képességű kapusnak sem. Én nagyon kedvelem, plusz csak a mi játékosunk, de ezen nincs mit szépíteni.
Nem nagyon szoktam dicsérni, de ezek nem potyák, inkább bravúr, ha megfogja. Jó helyre volt helyezve mindkét lövés és elég közel is voltak. Talán a másodiknál állhatott volna egy méterrel arrébb. A lényeg ilyen gólok miatt nem kell szégyenkeznie. Szerintem
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7486
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2016.06.07. 18:43:32

Bob_Marley írta:Nem volt agyonhelyezve, szerintem is védhető volt, sőt kellett is volna.
Ez akárhogy is nézzük elég potya volt. Ilyenért Ter Stegennek le lenne szedve a feje. Túl erős sem volt, helyezve sem, oda a rövidre nem szabad ilyet kapni még egy közepes képességű kapusnak sem. Én nagyon kedvelem, plusz csak a mi játékosunk, de ezen nincs mit szépíteni.
Forca Barca!!!!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19632
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.06.07. 17:15:23

Nem volt agyonhelyezve, szerintem is védhető volt, sőt kellett is volna.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2016.06.07. 15:04:47

Nem volt olyan nagy baki, de azért egy nem 3 méterről érkező viszonylag gyenge lövést ami ráadásul a rövidbe ment egy ilyen kapusnak illik kiszedni. Egyébként az egész meccsen furcsa volt. Ezen kívül nem kellett olyan nagyot védeni-e, de látszott rajta, hogy nem nagyon érzi ezt a meccset.
FOOTBALL AND HANDBALL
Kép

TITO ETERN
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.06.07. 14:44:39

Hát de attól még, hogy lőheti bárhova, ha a kezeihez lövi azt azért illik megfogni. Ez szerintem is elég béna mozdulat volt, hál istennek ő is ellőtte ezt most válogatott meccsen, nálunk ilyenkor jöhet a bravúr.. :D
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2016.06.07. 14:21:37

Tromort77 írta:Nem láttam a meccset, nem tudom amúgy miket védett, de ez elég béna volt:
https://streamable.com/xwoj

A második meg elég szerencsétlenül pattant meg:
https://streamable.com/w2tf
Di Maria lendületből, egy kis túlzással már szemben a kapuval, lőhette bárhova kb, ilyen elég rossz szitu egy kapusnak, elő nem venném miatta.
madridista
Tromort77

2016.06.07. 13:55:30

Nem láttam a meccset, nem tudom amúgy miket védett, de ez elég béna volt:
https://streamable.com/xwoj

A második meg elég szerencsétlenül pattant meg:
https://streamable.com/w2tf
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2016.05.27. 14:54:06

visca el barca írta:
szted hol érdekli LE-t az idő? fogadjátok már el, hogy neki az századik szempont, hogy ki hány éves, meg mi lesz 5 év múlva itt. ez csak nektek ilyen beteges mániátok, hogy állandóan 10 éve ciklusban gondolkoztok egy játékos kapcsán. amúgy is honnan veszed egyáltalán, hogy TS-t választja? komolyan kíváncsi vagyok mi alapján mondod ezt... majd kijavítasz ha tévedek, de nekem úgy rémlik, hogy bravo kifejezetten LE kérésére jött. akkor miért a németet favorizálná?
Nem tudom, hogy Marcot választaná-e vagy sem, ugyanannyi esély van rá, hogy Bravora tenné a voksát. Viszont mivel a választottjának a riválisa szinte biztosan távozni fog így egy ilyen döntésnél szerintem teljesen logikus, hogy két ugyanolyan képességű kapus közül azt tartja meg aki egyrészt fiatalabb másrészt pedig bőven fejlődőképesebb. Bravoban 33 évesen már nem valószínű, hogy van egy minőségi ugrás, míg a németben megvan a potenciál, hogy egyszer a világ legjobb kapusa legyen. Félre értés ne essék nem azt mondom, hogy Bravo nem jó kapus mert ez nem igaz, jelenleg nagyjából egy szinten van a némettel viszont a különbség az az, hogy Bravo már ennél -az egyébként baromi magas szintnél- feljebb már nem nagyon fog menni. Legalábbis kevésbé valószínű. Nyilván vannak kivételek mint pl Van der Saar aki bőven 33 fölött védett elképesztő színvonalon, de a többség példájából kiindulva 33 fölött a kapusok maximum szinten tudják tartani magukat ( vagy még azt sem lásd Casillas). Én ezért támogatnám Stegent és mivel logikusabb is ezért fogja ezt választani Lucho, legalábbis szerintem . Azt leszögezném, hogy ez egy magánvélemény nem tényként kezelem, ugyanakkora az esélye annak is, hogy az általam felvázolt forgatókönyv teljes ellentéte fog megvalósulni.A Bravo LE kérésére jött részhez meg csak annyit, hogy ha nincs Stegen sérülése a szezon elején akkor lehet, hogy a régi rendszer lenne ahol Marc lenne az első számú kapus, de ugyebár a fociban nincs ha.
FOOTBALL AND HANDBALL
Kép

TITO ETERN
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.05.27. 14:20:47

Alfa írta: Ebben az esetben nyilván érthető lenne a részéről a távozás viszont nem nagyon tudna olyan helyre menni ahol komoly trófeákért harcolhatna. ... Nem tűnik nekem olyan embernek aki végigpadozná a karrierje hátralévő idejét csak azért, hogy nyerjen trófeákat.
Egy az, hogy leírtad te is amit gondolok róla, nem tűnik olyannak, aki megelégszik a második hellyel. Kettő meg, hogy igazából 2 év alatt begyűjtött 7 kupát ha jól számolom, egyedül a Spanyol Szuperkupa hiányzik a vitrinből, ez már nem ok a maradásra szerintem, hogy nyerhet trófeákat..

Fura lenne amúgy, ha távozna, lévén a világ egyik legjobb kapusa jelenleg, csodálkozok is ezen a híren. De annak én is örülnék, ha MAtS előrébb lépne a ranglétrán jövőre, nálam az pluszpont lenne Luchonak, mert a jövőre gondolna ezzel a lépéssel egyértelműen. De szerintem Bravo akkor se menne el rögtön, max utána 1 évvel. Mondjuk ha tényleg Pep hívja, akkor még talán, de amúgy nem látnék logikát ebben se - csak úgy, mint Masch eligazolásában se.
visca el barca írta:majd kijavítasz ha tévedek, de nekem úgy rémlik, hogy bravo kifejezetten LE kérésére jött. akkor miért a németet favorizálná?
Mindenki azokra a hírekre reagál, miszerint lehet távozik Bravo, mert Lucho megcseréli a sorrendet. Legalábbis az újságírók már többször megrebesgették, hogy ez a terv, és most ezek a Bravos hírek is erre engednek következtetni.. Nyilván lehet kacsa, akkor az egész okfejtés értelmetlen, de ez az Alves és Masch ügynél is így van.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.05.27. 14:17:11

Alfa írta:Az valószínűsíthető, hogy ha Lucho döntést fog hozni a nyáron akkor Marc mellé fogja letenni a voksát hisz hiába vannak kb egy szinten a chileivel az idő nem neki dolgozik
szted hol érdekli LE-t az idő? fogadjátok már el, hogy neki az századik szempont, hogy ki hány éves, meg mi lesz 5 év múlva itt. ez csak nektek ilyen beteges mániátok, hogy állandóan 10 éve ciklusban gondolkoztok egy játékos kapcsán. amúgy is honnan veszed egyáltalán, hogy TS-t választja? komolyan kíváncsi vagyok mi alapján mondod ezt... majd kijavítasz ha tévedek, de nekem úgy rémlik, hogy bravo kifejezetten LE kérésére jött. akkor miért a németet favorizálná?
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2016.05.27. 14:04:50

Ezt a kapuskérdést nem lehet halogatni tovább. Luchonak végre el kell döntenie, hogy ki az első számú kapus és ki az aki csak a kupában fog védeni. Én személy szerint Stegen mellé tenném a voksomat, de ez csak egy zárójeles megjegyzés, nem áll szándékomban újabb értelmetlen vitát kirobbantani erről a kérdésről. Az valószínűsíthető, hogy ha Lucho döntést fog hozni a nyáron akkor Marc mellé fogja letenni a voksát hisz hiába vannak kb egy szinten a chileivel az idő nem neki dolgozik. Az is szinte biztos, hogy egy ilyen döntés után a "vesztes" fél távozni fog.
Tromort77 írta:
Nem hinném, hogy örülne neki Ter Stegen ha csak szerepcsere lenne. Ő már szerintem a ligában és a bl-ben is védeni akar. Kupa meg kevés lenne Bravo-nak. 33 éves és nyílván nem padon akarja vesztegetni az idejét, hanem amit lehet kipréselni a karrierjéből. Ha látja, hogy erre itt nincs esély, biztos megy. De majd kdierül mi lesz vele. Még semmi sem biztos. Hosszú nyár lesz ez. :D
Nem lesz könnyű helyzetben Bravo, hogy ha Stegen lesz az első számú kapus. Ebben az esetben nyilván érthető lenne a részéről a távozás viszont nem nagyon tudna olyan helyre menni ahol komoly trófeákért harcolhatna. Az összes nagy csapatnál meg van oldva a kapuskérdés talán még a Citybe mehetne ha esetleg Pep nem lesz megelégedve Harttal. Ha pedig itt marad akkor valószínűleg a visszavonulásáig hülyére nyeri magát, de évente jó ha lejátszik 10-15 meccset. Nem tűnik nekem olyan embernek aki végigpadozná a karrierje hátralévő idejét csak azért, hogy nyerjen trófeákat.


Bravo távozása esetén Reina megszerzése nem lenne olyan nagy hülyeség. Reina egy baromira tapasztalt és jó képességű kapus aki ráadásul meg saját nevelés is. A válogatottal mindent megnyert viszont klubszinten nem nyert túl sok trófeát ( főleg hazai terepen). Nem örülnék Bravo távozásának, de ha már bekövetkezik akkor én nagyon szívesen elnézném itt Reinát.
FOOTBALL AND HANDBALL
Kép

TITO ETERN
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3550
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2016.05.27. 13:57:34

messideco írta:Barcelona goalkeeper Claudio Bravo (33) is considering to accept one of the offers he has from Italian and English clubs. -Mundo

A francba, ő is? :cry:
Hát azért valjuk meg őszintén két ilyen kapust tartani luxus.S jövő pedig nem az ő irányába mutat.Valahol érthető.
Kép
Tromort77

2016.05.27. 13:35:52

Kovbal88 írta:
Számomra egyáltalán nem érthető, még akkor se ha jövőre második számú kapus lenne, bár erről szó se volt. Eddigi eredmények alapján inkább a német húzhatja a száját és nem a chilei.
Ha netán nem ő védene rögtön lelép, tényleg profi hozzáállás.
Számomra az lenne az igazságos, ha jövőre bajnokság Stégen, Bl és kupa Bravo.
Nem hinném, hogy örülne neki Ter Stegen ha csak szerepcsere lenne. Ő már szerintem a ligában és a bl-ben is védeni akar. Kupa meg kevés lenne Bravo-nak. 33 éves és nyílván nem padon akarja vesztegetni az idejét, hanem amit lehet kipréselni a karrierjéből. Ha látja, hogy erre itt nincs esély, biztos megy. De majd kdierül mi lesz vele. Még semmi sem biztos. Hosszú nyár lesz ez. :D
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2195
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2016.05.27. 13:22:43

Tromort77 írta:Pár hónappal ezelőtt nagyon sokszor merült fel az, hogy Ter Stegen lelép. Aztán ezek a hangok gyorsan megszűntek. Elképzelhető, hogy megígérték neki, hogy jövőre ő lesz az elsőszámú és emiatt Bravo menni akar. 33 éves, most még kaphat egy csúcs szerződést. Érthető ha menni akar. De nagyon sajnálnám, iszonyat jó kapus.
Számomra egyáltalán nem érthető, még akkor se ha jövőre második számú kapus lenne, bár erről szó se volt. Eddigi eredmények alapján inkább a német húzhatja a száját és nem a chilei.
Ha netán nem ő védene rögtön lelép, tényleg profi hozzáállás.
Számomra az lenne az igazságos, ha jövőre bajnokság Stégen, Bl és kupa Bravo.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.05.27. 13:07:52

reináról már évek óta szó van. nem értem, mégis minek jönne ide? napoliban stabil kezdő.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Tromort77

2016.05.27. 12:52:24

Pár hónappal ezelőtt nagyon sokszor merült fel az, hogy Ter Stegen lelép. Aztán ezek a hangok gyorsan megszűntek. Elképzelhető, hogy megígérték neki, hogy jövőre ő lesz az elsőszámú és emiatt Bravo menni akar. 33 éves, most még kaphat egy csúcs szerződést. Érthető ha menni akar. De nagyon sajnálnám, iszonyat jó kapus.
Avatar
looka
Capitá del Barça
Hozzászólások: 966
Csatlakozott: 2008.05.07. 08:47:29

2016.05.27. 09:07:23

Barcaforever írta:másodsorban felvetődött Callejón neve is.
Azt a nevet el is vethetnénk gyorsan... :D

Az a helyzet, hogy se ő, se Stegen nem igazán elégedett a jelenlegi helyzettel, mert egy kupában minimum csak névleges a győzelmük minden idényben... Valószínűleg ez áll a váltás hátterében (már ha vált).
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2016.05.27. 07:03:17

messideco írta:Barcelona goalkeeper Claudio Bravo (33) is considering to accept one of the offers he has from Italian and English clubs. -Mundo

A francba, ő is? :cry:
Szerintem igen vagy vmi van a hatterben, mert tegnap előtt Barcelonaban volt a Napoli sportigazgatója és elsősorban Reina-ról tárgyaltak, másodsorban felvetődött Callejón neve is.
Kép
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2016.05.27. 02:07:03

Barcelona goalkeeper Claudio Bravo (33) is considering to accept one of the offers he has from Italian and English clubs. -Mundo

A francba, ő is? :cry:
"And my heart will leave you never."
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3550
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2016.05.24. 01:13:11

Nero. írta:
Feast4 írta:Ne jön az ő adó balhéja.
Tegyük hozzá, hogy anno a Sociedadnal trükközött de így is nevetséges. Hova csalnak ezek úgy hogy álomfizetést kapnak és azt csinálják amiért élnek? Elvből nem csinálnám.
Lehet egy idő után a pénz fontosabb mint bárki milyen elv.Nem tudom igazából szerintem egyikünk se fogja megtudni mert ennyi pénz egyikünk kezébe se kerül soha.
Kép
Lezárt