FC Barcelona 18/19

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Mit tippelsz szezon végére?

Nem nyerünk 1 kupát se a 3-ból
24
18%
Megnyerjük a Bajnokságot
21
16%
Megnyerjük a BL-t
3
2%
Megnyerjük a Kupát
15
11%
Megnyerjük a Bajnokságot és a Kupát
28
21%
Megnyerjük a Bajnokságot és a BL-t
11
8%
Megnyerjük a BL-t és a Kupát
1
1%
Triplázunk
32
24%
 
Szavazatok száma: 135
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19598
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.04.18. 22:04:33

Bajnokira rámentem, de a kupában gyáva voltam bevallom őszintén, de ez a Sevilla bakker annyira tipikus kupacsapat, hogy addigra már tényleg mindenki csak arra fog gondolni, hogy EB, Copa anyám kínja és fáradtság a köbön lesz szerintem.

Szóval az az 1 gyáva én voltam, vállalom. :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.04.18. 21:56:24

Új szavazás, kíváncsi vagyok most mekkora a letargia. :D

Az előző szavazás eredménye: Szezon elején az emberek 38%-a gondolta úgy, hogy triplázunk, 35% 2 kupára tippelt, 1 kupát pedig 24% jósolt.
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2185
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2016.04.18. 20:55:57

bp20030918 írta:December felé szerintem senki nem gondolta volna ezt. :cry:
De bizakodónak kell lenni lényegében nekünk van a legkönnyebb sorsolásunk.
Remélem összeszedi magát a csapat.Ha nem akkor sincs szerintem tragédia,az a baj,hogy az emberek nagyon gyorsan felejtenek.Pár héttel ezelőtt még nagyban ment a sorozat és a csúcsforma akkor mindenki imádta a csapatot,De most ,hogy nem annyira megy 2 hét után mindenki elfelejtette azt a kb 6 hónapot amit ez a csodálatos csapat adott nekünk szurkolóknak :(
Nehéz úgy megélni, hogy 1 hónapja toronymagasan a legjobb csapat, vezetünk 10 ponttal a bajnokságban, aztán széthullik minden. Más innen harmadiknak lenni és megint csak más a 10. helyről feljönni a harmadikra.

Aztán megy a duma, hogy majd most megmutatjuk nincs több lehetőség hibázni, ezt már háromszor hallottuk.

Most nem fogunk kikapni már szerintem, legalább egy X -re hozzuk a meccset, bár valószínűleg, kínkeservesen nyerünk, aztán megint jön a szöveg, hogy jó úton járunk, hatalmas győzelem, stb. majd a következő fordulóban kikapunk vagy X. ilyenkor megint jön a szöveg, hogy végsőkig küzdeni kell, a liga még nem dőlt el.

A BL megbocsátható, de a liga már nem, az nem fér bele.

jelenlegi esélyek a végső győztesre, 40 % Atletico (Torres nagyon megtalálta a formáját és van egy pont előnyük a Real ellen. 35 % A Real esélye, a helyes útra léptek, nem mondanám, hogy nagyon jól játszanak, de rúgdossák a gólokat. Komoly sérültjük nincs.
A Barcának 25 % nem játszunk, nagyon rosszul, de idén elől már nem fog összeállni a gépezet.

Sajnos
bp20030918
Barça B
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2015.04.03. 12:32:29

2016.04.18. 20:05:05

December felé szerintem senki nem gondolta volna ezt. :cry:
De bizakodónak kell lenni lényegében nekünk van a legkönnyebb sorsolásunk.
Remélem összeszedi magát a csapat.Ha nem akkor sincs szerintem tragédia,az a baj,hogy az emberek nagyon gyorsan felejtenek.Pár héttel ezelőtt még nagyban ment a sorozat és a csúcsforma akkor mindenki imádta a csapatot,De most ,hogy nem annyira megy 2 hét után mindenki elfelejtette azt a kb 6 hónapot amit ez a csodálatos csapat adott nekünk szurkolóknak :(
Mindegy kinek szurkolsz
Akkor is a Barca a legjobb!
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2016.04.18. 19:55:28

FCB mindfelett írta: +1! Ha csak 50%on pörögnének a srácok akkor is triplázna a csapat. Nem véletlenül szurkolok nekik, magánéletben is maximalista vagyok,hozzám nem illene más csapat csak ez, mint a nevem is sugallja, mindfelett áll a Barca. Ezt csak az nem látja, vagy fogadja el aki nem ért a csapathoz. Ellenünk max megvenni lehet a bírókat, vagy szétrúgni a játékosokat. Ez a csapat annyira egyben van, amilyen nem lesz más helyen. Ha pedig kiöregednek a legjobbak úgy is idejönnek, a legjobbak helyére, lásd Suarez és neymar.
Azért remélem, a csapat nem így gondolkodik, mert ezzel a hozzáállással könnyen elbukhatnak mindent.

Ja, és a te logikáb alapján, én nem "értek" a csapathoz. :lol:
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
ALEXDP
Capitá del Barça
Hozzászólások: 583
Csatlakozott: 2008.08.18. 11:37:11

2016.04.18. 17:39:21

LG írta:
ALEXDP írta:Azért nem tudom ki hogy van vele, de engem megnyugtat az, hogy a legjobb ellenfeleink legjobb teljesítménye is akkor elég ellenünk, ha mi visszaesünk. Ez így persze nem vigasz, viszont fontos tény. Nem úgy jön ki eddig a tavasz, ahogy vártuk , de tartom, hogy a legjobb csapat vagyunk Európában. Ja és ez akkor is áll , ha végül semmit sem nyerünk a szezonban...
Nem tudom, hogy ez valóban igy van-e. Tavaly pl. a madridisták ugyanezt mondhatták volna, amig formában voltak velük sem bírt senki. De pl. a tavalyi Bayernt is úgy ütöttük, hogy ők is messze voltak a csúcsformától és fontos játékosaik hiányoztak.

Szóval szerintem kár ezzel vigasztalódni, nem elég papíron a legjobbnak lenni, mert ha a pályán ez nem jön ki, akkor tudjuk mit lehet azzal a papírral kezdeni...

Ez helytálló, ilyen formán. Nem azt írtam, hogy vigasztal, hanem hogy ez önmagában nem az. Mindennel együtt, azt gondolom, hogy csúcsforma esetén a Barcelona a legerősebb. Úgy emlékszem, hogy a Madridot akkor is legyőztük... Összességében azt látom, hogy csúcsforma esetén a zseni faktorral jobbak vagyunk, de azt is hogy a középpálya nem stabil, lehet hogy nem is elegendő, és azt is gondolom, hogy taktikailag sem állunk fényesen...
A lényeg ebben az, hogy azért nem akkora a vész, mint ahogy most sokan érzik/érezzük, de butaság lenne a hibákat nem észrevenni, és nem próbálni javítani.. Lucho még mindig kérdőjel...
Szerintem a Pep féle Barca erősebb volt.. ezt gondolom.
A papíros felvetésre meg annyit, hogy valóban nem ér gyakorlati értelemben sokat, de az, hogy milyen a csapat, az nem csak abban mérhető. Engem nem zavar ha nem nyerünk meg mindig mindent, az jobban zavarna, ha azt látnám, hogy azért nem nyerünk, mert nem tudunk elég jók lenni hozzá...
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21246
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2016.04.18. 16:43:46

ALEXDP írta:Azért nem tudom ki hogy van vele, de engem megnyugtat az, hogy a legjobb ellenfeleink legjobb teljesítménye is akkor elég ellenünk, ha mi visszaesünk. Ez így persze nem vigasz, viszont fontos tény. Nem úgy jön ki eddig a tavasz, ahogy vártuk , de tartom, hogy a legjobb csapat vagyunk Európában. Ja és ez akkor is áll , ha végül semmit sem nyerünk a szezonban...
Nem tudom, hogy ez valóban igy van-e. Tavaly pl. a madridisták ugyanezt mondhatták volna, amig formában voltak velük sem bírt senki. De pl. a tavalyi Bayernt is úgy ütöttük, hogy ők is messze voltak a csúcsformától és fontos játékosaik hiányoztak.

Szóval szerintem kár ezzel vigasztalódni, nem elég papíron a legjobbnak lenni, mert ha a pályán ez nem jön ki, akkor tudjuk mit lehet azzal a papírral kezdeni...
FCB mindfelett
Barça C
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2016.04.18. 15:08:49

2016.04.18. 15:50:36

ALEXDP írta:Azért nem tudom ki hogy van vele, de engem megnyugtat az, hogy a legjobb ellenfeleink legjobb teljesítménye is akkor elég ellenünk, ha mi visszaesünk. Ez így persze nem vigasz, viszont fontos tény. Nem úgy jön ki eddig a tavasz, ahogy vártuk , de tartom, hogy a legjobb csapat vagyunk Európában. Ja és ez akkor is áll , ha végül semmit sem nyerünk a szezonban...
+1! Ha csak 50%on pörögnének a srácok akkor is triplázna a csapat. Nem véletlenül szurkolok nekik, magánéletben is maximalista vagyok,hozzám nem illene más csapat csak ez, mint a nevem is sugallja, mindfelett áll a Barca. Ezt csak az nem látja, vagy fogadja el aki nem ért a csapathoz. Ellenünk max megvenni lehet a bírókat, vagy szétrúgni a játékosokat. Ez a csapat annyira egyben van, amilyen nem lesz más helyen. Ha pedig kiöregednek a legjobbak úgy is idejönnek, a legjobbak helyére, lásd Suarez és neymar.
ALEXDP
Capitá del Barça
Hozzászólások: 583
Csatlakozott: 2008.08.18. 11:37:11

2016.04.18. 15:35:38

Azért nem tudom ki hogy van vele, de engem megnyugtat az, hogy a legjobb ellenfeleink legjobb teljesítménye is akkor elég ellenünk, ha mi visszaesünk. Ez így persze nem vigasz, viszont fontos tény. Nem úgy jön ki eddig a tavasz, ahogy vártuk , de tartom, hogy a legjobb csapat vagyunk Európában. Ja és ez akkor is áll , ha végül semmit sem nyerünk a szezonban...
Avatar
Waleba10
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 283
Csatlakozott: 2015.04.16. 21:02:20

2016.04.18. 04:22:36

S.Agüero írta:
S.Agüero írta:Március 20 : Villarreal (i)
Április 2 : Real Madrid (o)
Április 5 : Atlético Madrid (o)
Április 9 : Real Sociedad (i)
Április 13 : Atlético Madrid (i)
Április 17 : Valencia (o)
Április 20 : Deportivo (i)

Nem fogunk unatkozni a következő egy hónapban. :)
3 győzelemmel és négy döntetlennel is elégedett lennék, ha a Realt megverjük, és az Atléticót kiejtjük.
Ezt írtam egy hónapja. a 3 győzelem már nem lesz meg... :roll:
döntetlen, vereség, győzelem, vereség, vereség, vereség... és az sincs kizárva hogy a depor is elver minket..... :shock: 12 pontal mentünk, ez szerdára, akár 2 pontos hátrány is lehet, és még a végén örülhetünk a 3. helynek.... ezt kigondolta 1 hónapja.... zsinorban 3 vereség, a jó isten se tudja ilyen mikor volt, a 4 meg szerintem már abszolut rekord lehet =D> no comment
Sergi 94:38 Roberto
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2016.04.18. 02:31:42

MSN jatekpercei az elmult egy evbol:16058 min. Bayern tamadotrio:13598 City: 11274 Real: 10298 Atletico: 9843

Evkozben szinte en voltam az egyetlen aki allandoan szova tette, hogy nincsenek rotalva es allandoan lelettem oltva erte, de Pedro elengedese is csak nekem meg Bobnak fajt anno.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2016.04.17. 22:29:03

S.Agüero írta:Március 20 : Villarreal (i)
Április 2 : Real Madrid (o)
Április 5 : Atlético Madrid (o)
Április 9 : Real Sociedad (i)
Április 13 : Atlético Madrid (i)
Április 17 : Valencia (o)
Április 20 : Deportivo (i)

Nem fogunk unatkozni a következő egy hónapban. :)
3 győzelemmel és négy döntetlennel is elégedett lennék, ha a Realt megverjük, és az Atléticót kiejtjük.
Ezt írtam egy hónapja. a 3 győzelem már nem lesz meg... :roll:
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2016.04.10. 19:48:35

Érdekes, tavaly ugye januárban között voltunk hullámvölgyben, akkor jött a Sociedad elleni idegenbeli 1-0-és vereség, és azután megindultunk, amikor elvertük 3-1-re az Atléticót.
Most ez megismétlődhet akár. :P
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6739
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2016.04.07. 10:12:36

Ez az "x százalékon pörgött a csapat" magyarázat nekem annyira sánta, meg tudatosan így meg így játszottunk. Mindenki úgy játszik, ahogy hagyják, még mi is, bármilyen furcsa ez. Első félidőben 1, azaz 1 db helyzet volt, Neymar fejese, azon kívül az ég világon nem tudtunk mit kezdeni velük, jobban is fociztak. Szóval az, h erre pihentünk a klasszikuson, itt meg is dől, mert itt sem pörögtünk jobban. Második félidő más, annak az akarásnak nagyon örülök, ezt szerettem volna látni a hétvégén is, és nekem olybá tűnt, h tegnap, a rohamok közepette sem hajtotta halálára magát a csapat.

Szimplán kaki formában vagyunk, ennyi a magyarázat, fáradtság, csömör miatt, nem tudom.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2016.04.07. 09:55:47

Ez a lassú, hátrapasszos kivárós játék nem a fáradtság jele, hanem ez a csapatjátékunk, amiből MSN párszor villant összjátékot, gólokat - és ennyi általában elég. Erős ellenfél ellen, vagy ha egy kevésbé erős nekivadul, akkor bizony nem elég. De váltani sajnos nem tudunk. Így úsztak el pontok 2 gólos vezetés után. A Real vereség más káposzta: ott kidolgozott taktika volt az 5 támadó játékosunk megfogására. Ez lett volna az ATMA ellen is - de gólhátrányban és emberelőnyben végre játékot tudtunk váltani. Ezt - legalább B-tervként - a szezon végéig használni kell, különben nem lesznek trófeák. Tény, hogy 1 év alatt kiismerték a játékunkat - ezért kell B-terv. Formaproblémát csak Neymanál látok: túl sokat cipeli a labdát öncélú cselekkel és így meghalnak az akciók. Ha ő feljavul és gólerős is lesz, akkor kevesebb figyelem marad Messire és újra életveszélyes lesz a támadójátékunk.
Res
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2014.08.06. 15:39:22

2016.04.07. 09:07:49

Minden évben szokott lenni egy ilyen "lustább" periódusunk, amikor mintha összeadódna az egész éves fáradtság. Azonban ideális esetben egy kicsit korábbi időpontra szokott esni ez. Általában február környékén ér utol bennünket és így van időnk év végére felpörögni. Most viszont ez elmaradt.
Remélem, hogy tévedek, és idén kimarad a visszaesés, mert egy döntetlent és egy egygólos vereséget azért még nem nevezhetünk annak. Van egy kisebb hullámvölgy a játékban, de ha túléljük az ATMA elleni kört, akkor még bármi lehet. A többi csapat verhető, egyedül a BM ellen kell a 100%.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2016.04.07. 01:41:59

Szerintem semmi extra nem történt. A Villarreal ellen a második félidőben tudatosan vett vissza a csapat, a Real ellen kb. 40%on pörgött a brigád, szintén tudatosan, tegnap meg az első félidőben szokás szerint csak tapogatóztunk bár azért 2-3 komolyabb sansz így is megvolt. A második félidőben látott 2x15 perces űrfoci (szerintem amúgy nem volt betervezve, de Torres gólja miatt muszáj volt) lehet kb. a 90-100%os Barca, dehát úgy nem hogy egy évet, de még egy meccset se lehet végigjátszani. Így is rengeteg energiába került a tegnapi , hétvégén komoly pihentetésre lesz szükség hogy legyen kraft a Calderonban is. Nagyon brutális szezonunk volt, kezdve a rühes amerikai túrával, a fárasztó szuperkupa meccsekkel, sürített menetrend, a kupát idén is végigvittük stb. Szerinten ez hasonló év lesz mint a 2010es,ahol a bajnokság meg a kupa meglett, de a BLt egyszerűen már nem bírta ki fizikálisan a csapat. Tavaly olyan simán nyertünk BLt, ahogy előtte még soha senki, mellé mondhatjuk, hogy magabiztosan jöttek a hazai trófeák is, és szerintem ez főleg annak volt köszönhető hogy tavasszal top formában volt a csapat, idén ez pedig biztos nem lesz meg. Ennek ellenére triplázhatunk, de szerintem most egy jó Bayern kiejtene minket.

Idén nyáron viszont nem túrázunk, ami nagyon jó jel. BLt csak akkor nyertünk, ha kihagytuk a nyári bohóckodást és helyette valami értelmes edzőtábort tartottunk Európában.

Érdekesség hogy idén ez volt a harmadik Barca-Atletico és mindhárom 2-1 lett nekünk, úgy hogy mindig az Atletico szerzett vezetést.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2016.04.07. 00:59:28

Nagyon remélem ez a fáradt, elfásult, lassú focit játszó periódust még élve megússzuk, és tudunk újabb lendületet szerezni a végső finishre. Mindesetre érdekes, hogy két hét alatt mindenki egyszerre pukkadt volna ki ?! Abszolút nem voltak fáradságra utaló jelek eddig, és most hirtelen jött két egyérelműen fáradt meccs- ahol többen messze alul múlták magukat. Az viszont megint érdekes, hogy akkor meg a második féidőben, hogyan tudtunk 3 sebességgel gyorsabban focizni mint előtte?

Én egyelőre az UEFA szünetnek tudom be ezy a két gyengébb meccset, illetve 39 meccs után, ideje is volt már kikapni. De rögtön jön két pokolian nehéz idegenbeli, túra ahol megint csak nagyon nagy lesz a tét. Pihenni nincs idő, de új lendületet, frisseséget kellene szereznünk.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21246
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2016.04.06. 11:54:54

A másik Vidal, látszik rajta, hogy akar, Montoyanal bőven jobb, viszont Alvest kb. még jövőre is simán kezdhetne, ha ilyen teljesítményt hoz le, mint a fontos mérkőzéseken. Nem mintha baj lenne nekem, mert én imádom a brazilt, egyik fő kedvencem a csapatból, és én mindig kiálltam mellette.
Most tényleg nagyot játszott Alves, nálam a meccs embere volt. De én úgy érzem védekezésben mindig benna van a játékában a hiba, pl. a Klasszikus. Tegnap azért eléggé megkönnyitette a dolgát, hogy a 2. félidőben szinte nem is kellett védekeznie, támadások segitésében pedig mindig is jó volt, most annyi volt a plussz, hogy a beadások is összejöttek.
Ami Vidalt illetti, cserének megteszi, hisz Alves sokat nincs pihentetve. Ha viszont egy olyan embert keresünk, aki a jövőben átveheti a brazil helyét a kezdőben, azt én sem benne látom.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10108
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2016.04.06. 11:36:22

visca el barca írta: ezt is csak a madridisták hajtják, bár a helyükben, látva a látványos csalásokat amiket évek óta kapnak a bl-ben csendben lennék. nekünk többnyire arsenal, atleti, mancity, psg féle gárdák jutnak. ők meg kapják a róma, wolfsburg, apoel féle töltelékeket.
Bírom hogy ők nyomják a szöveget, miközben pont ellenük is ki lett állítva visszavágón egy fontos Atleti játékos (szevasz Arda :mrgreen: ).
Amúgy nem csak a madridisták nyomják(sokan pl elismerik hogy teljesen jogos volt a kiállítás és idióta volt Torrestől), hanem rengeteg Barca-ellenes van akik más csapatnak szurkolnak, csakhát ugye ilyen nagy ellentáborral jár az, ha egy csapat olyan sikeres hogy sorra árazza be a másik csapatokat, és ezeknek már akkor gutaütésük van ha annyit mond az ember hogy" Barcelona"

Bírom ezt a logikát, biztos minket tolnak és biztos belerokkanna az UEFA ha kiesnénk, de azért megkapjuk pont azt a csapatot amelyiknek olyan stratégiája van hogy talán legesélyesebb hogy legyőzzön minket, míg a többi nagy ehhez képest lepkefing csapatot kapott :lol: =D>
Ha annyira minket akarnának tolni, akkor megkaptuk volna a City-PSG-t most, oszt szevasz, úgy fel se kellett volna bontaniuk a Bayern-Benfica, Real-Wolfsburg párosításokat.
Avatar
roby122
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2014.05.26. 15:22:23

2016.04.06. 11:27:42

Azért az érezhető, hogy meglehetősen kezd fáradni a gárda - ez teljesen érthető - így a végéhez közeledve.
Ilyenkor jön ki az eltiltás, hogy a mostani új igazolásoktól mekkora lendítést vártunk, és mennyire nem adnak a csapatnak semmilyen pluszt, valamint nem vesznek le a "gálakezdő" játékosairól még egy kis terhet sem.
Tavaly Xavi nagyon kellett, hogy Rakiticet letudjuk hozni általában mindig a 60. percben, mert a hátsóján vette a levegőt. Ilyenkor hiányzik az öreg, mert jelenleg Arda sem a horvátot, sem Iniestat nem tudja tehermentesíteni.
Ezért is örülök baromira Rafinhanak, tegnap bőven túl teljesítette azt mire én gondoltam. Na ő biztos plusz lesz nekünk erre az utolsó 2 hónapra. Sociedad ellen kezdhetne is szerintem, a horvát pihenhetne.
A másik Vidal, látszik rajta, hogy akar, Montoyanal bőven jobb, viszont Alvest kb. még jövőre is simán kezdhetne, ha ilyen teljesítményt hoz le, mint a fontos mérkőzéseken. Nem mintha baj lenne nekem, mert én imádom a brazilt, egyik fő kedvencem a csapatból, és én mindig kiálltam mellette.
Rajta érzem azt egyedül a csapatból most, hogy meg sem érezte a válogatott meccseket, úgy futosgál fel-le, mint a mérgezett egér.
De Vidalra visszatérve szerintem ő sem váltotta meg itt a világot, és nem is fogja.

Összegezve én azért csalódott vagyok az Arda-Vidal kettőssel kapcsolatban, én sokkal többet vártam volna tőlük, de ez inkább a töröknek szól, a spanyol cserének, meg a kis-közép csapatok ellen tökéletes.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.04.06. 11:03:00

Nero. írta:Erre a Barcára is úgy rálesz húzva az, hogy a bírók által tolt csapat, hogy az nem igaz. Esküszöm idegesebb lettem Torres pirosánál mint Simeone. Guardiola időszakban is elviselhetetlen volt, amit kaptunk más szurkolóktól meg a médiától a pirosak meg a tizik miatt. Űrfocival is védhetünk címet, most a bélyeg megint ottlesz
ezt is csak a madridisták hajtják, bár a helyükben, látva a látványos csalásokat amiket évek óta kapnak a bl-ben csendben lennék. nekünk többnyire arsenal, atleti, mancity, psg féle gárdák jutnak. ők meg kapják a róma, wolfsburg, apoel féle töltelékeket.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Tromort77

2016.04.06. 00:56:58

Nero. írta:Erre a Barcára is úgy rálesz húzva az, hogy a bírók által tolt csapat, hogy az nem igaz. Esküszöm idegesebb lettem Torres pirosánál mint Simeone. Guardiola időszakban is elviselhetetlen volt, amit kaptunk más szurkolóktól meg a médiától a pirosak meg a tizik miatt. Űrfocival is védhetünk címet, most a bélyeg megint ottlesz
És az kit érdekel? Minden éppeszű foci szerető ember elismeri, hogy ez jogos kiállítás volt. A feltüzelt bunkeresek átka, pontosan ez, hogy néha nem tudják hol a határ. Simeone annyira túltolja őket, hogy nagy esélyel hülyeséget csinálnak. Legalább elég tökös volt a bíró és kiszórta, az más kérdés, hogy amúgy összevissza fújt. A lényeg az, hogy mindig azt kell nézni, hogy ki mondja. Megyei féltékeny gyenge elméjűekkel nem kell foglalkozni.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2016.04.06. 00:34:35

Erre a Barcára is úgy rálesz húzva az, hogy a bírók által tolt csapat, hogy az nem igaz. Esküszöm idegesebb lettem Torres pirosánál mint Simeone. Guardiola időszakban is elviselhetetlen volt, amit kaptunk más szurkolóktól meg a médiától a pirosak meg a tizik miatt. Űrfocival is védhetünk címet, most a bélyeg megint ottlesz
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2016.04.04. 16:38:46

nzxtpo írta:A tegnapi egy rangadó volt, amit illett volna legalább x-re hozni, de benne van a pakliban. Remélem a végelszámolásnál nem fog ez számítani, és nem adtunk, most egy nagy lökést nekik a szezon hátralevő részére. Ami sokkal fájóbb az a 2-0-ás vezetésről elrontott idei meccseink...

Én azt érzem egyébként, hogy a támadósorig nagyjából mindent klappol, és klappolt is a tegnapi meccsen Rakitic elfáradásáig/cseréjéig, utólag lehet okoskodni, hogy lehet hogy SR nagyobb stabilitást hozott volna, jobb lett volna a védekezőmunkája a törökénél, de kár ezen rágódni, meg utólag úgyis mindenki okos.

A legnagyobb probléma, hogy elmaradt a varázslat a támadóhármastól, egyiken sem érzem azt, hogy hú de kirobbanó formában lennének. Messin látom azt, hogy fokozatosan lépi talán a szinteket mióta visszatért a sérüléséből. Viszont se Neymar, se Suarez nem közelíti meg az őszi teljesítményét, pedig a 3-ból két jó napot kifogó tag kellene legalább, ahhoz, hogy továbbmenjünk a BL-ben.

A bajnokság továbbra is a kezünkben, viszont a BL-ben nem lesz több könnyű meccsünk, ennél sokkal nagyobb fokozaton kell majd pörögni.
Az az igazság, hogy a Madrid nagyon jól szervezte meg a védekezését. Nem úgy, mint ősszel. Saját-térfélen védekeztek és nagyon szervezetten. Ezért volt nehezebb a csatáraink dolga. Persze egy toppformában lévő tridentének ez sem okozna problémát, de attól most nagyon messze voltak. Amíg bírta a középpályánk, addig nem is volt gond. Nálunk volt a labda és ugyan sok gólhelyzetünk nekünk sem volt, de abban a félidőben egyáltalán nem éreztem a Madrid esélyét a győzelemre. A másodikban a gól után lelassultunk, körülményesek és pontatlanok voltunk. Úgy tünt, mint ha megelégedtünk volna az 1:0-val. A Madrid meg egyre jobban kapott vérszemet. Az egyenlítő gól után, ami valljuk be nagy pech illetve mák volt, már érezni lehetett, hogy nagy malacra lenne szükségünk az x-hez. Még az sem adott lendületet, hogy Ramost kiállították.
Ez a reál simán verhető lett volna, ha nem félgőzzel játszunk. Egy góllal minimum jobbak vagyunk tőlük. Okos taktikával Zidan kihozta belőlük a legtöbbet, de csak ennyit. Nem világverő csapat ez.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Lezárt