EB - 2016

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Összességében elégedett vagy az EB-vel?

Igen
12
29%
Nem
30
71%
 
Szavazatok száma: 42
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.07.11. 00:53:09

Messias2 írta:...
En a nemre, pont azert is, mert csak a mieink teljesitmenye az, ami jo volt. Amugy nem tul jol meccsek tomkelege, az egyenes kieseses szakaszban meg asszem 2 meccs volt, amire csettintettem. Tobb szorakozast vartam volna az EB-tol, hal istennek a fiaink azert orok elmenyekkel gazdagitottak. :) De a mi meccseiken kivul egyre se fogok emlekezni szerintem par ev mulva mar.
Avatar
roby122
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2014.05.26. 15:22:23

2016.07.11. 00:52:00

Nálam Sissoko volt a meccs embere.
Nagyot játszott, küzdött, hajtott. Remélem talál magának valamilyen értelmes csapatot. Franciák elfogytak a németek ellen.
Portugáliának gratulálok. Nem vagyok elragadtatva tőlük, de a sorsolás és a szerencse így hozta.
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2016.07.11. 00:51:17

A nemre nyomtam, és nem azért, mert a portugálok nyerték az Eb-t, és nem azért, mert nem örülök a magyar sikereknek.

Azért nyomtam a nemre, mert nem tetszik az, amilyen irányba a foci halad, és ezt ez a torna remekül bemutatta. Ma már nem az a cél, hogy egy csapat gólt lőjön, hanem az, hogy ne kapjon. Ez a hozzáállás távol áll tőlem, és nagyon remélem, hogy valamelyik edzőzseni kitalál valamit a bekkelő csapatok ellen, mert bár imádom a focit, ezzel egyre kevésbé tudok azonosulni. Nem véletlen, hogy ma már néhány nagyobb rangadótól eltekintve kizárólag a Barca meccseit nézem meg. Ott legalább az egyik csapattól azt kapom, amit elvárnék.

Értem, hogy a cél szentesíti az eszközt, de számomra - és szerintem sokak számára - ez élvezhetetlen.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Petr 2016.07.11. 00:52:34-kor.
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2016.07.11. 00:46:55

palesz77 írta: Irok ki egy zaro szavazast, kivancsi vagyok ki milyen szajizzel emlekszik vissza a tornara.
Én az Igenre nyomtam, mivel a fiaink szereplése überel mindent. Magyar emberként sokkal nagyobb örömöt és euforiát okoz egy ekkora magyar siker, mint pl. egy Barca által szerzett kupa vagy bármi. De gondolom ez mindenkinél így van, legalábbis remelém. Ezért tartom furcsának, hogy valaki rossz évnek tartja az ideit sport szempontból. Az elmúlt 30 év legkomolyabb sportsikerét értük el srácok. Legyünk büszkék, és örüljünk ennek.
Az EB színvonala egyébként gyenge volt, de pl. Mi ezt csak növeltük, ezért is lehetünk elégedettek.
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.07.11. 00:35:09

Na, ropke 3/4-e a szavazok ak benezte a gyoztest.. :D

Irok ki egy zaro szavazast, kivancsi vagyok ki milyen szajizzel emlekszik vissza a tornara.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19612
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.07.11. 00:32:09

Stats Umtiti vs Portugal: 114/122 passes, 93% pass completion,129 touches, 3/5 successful clearances, 3/5 aerial duals, 1 tackle

Meccs legjobbja Pepe lett, de szerintem a tornáét is megkaphatná, mindig is benne volt ez a képesség, de ő fejben gyenge és nem tudja ezt hozni hosszútávon, pedig korszakos védő is lehetett volna.

Griezmann hetvenedik meccse volt idén.....Embertelen.
Kép
Kép
Kép
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10108
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2016.07.11. 00:23:58

LG írta:
MessiNeymarSuarez írta:
Lebuktam, sorry :mrgreen:
Ugyanúgy néztem, mint Ronaldo fia, amikor megtudtam hogy nem Argentína játszik az EB döntőben, és át lettem verve pedig azt hittem EB esélyes :lol:
Esélyesek is voltak...csak sajnos visszavonultak. :mrgreen:

Kis amerikai EB kiruccanás után el is ment a kedvük?! :lol:


Amúgy ki lett a torna legjobb játékosa?
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21255
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2016.07.11. 00:19:23

MessiNeymarSuarez írta:
Lebuktam, sorry :mrgreen:
Ugyanúgy néztem, mint Ronaldo fia, amikor megtudtam hogy nem Argentína játszik az EB döntőben, és át lettem verve pedig azt hittem EB esélyes :lol:
Esélyesek is voltak...csak sajnos visszavonultak. :mrgreen:
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10108
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2016.07.11. 00:08:16

Bob_Marley írta:Franciáknak nem jött össze, de az út szerintem egyértelműen jó, ma is az a forgatókönyv történt, amit elterveztek, de nem jött össze, de megvan a képesség ebben a csapatban, hogy akár a VB-n érjen oda. Most nem jött össze, sőt kilehet jelenteni chokerkedés volt otthon kikapni, de fel kell állni és a VB-n ugyanúgy lerendezni a németeket vagy aki szembe jön. :D

Allez

Hogyne lennének csapat az argentinok? Együtt visszavonultak. :D Micsoda szolidaritás....

Viccet félre téve, eléggé offnak tartom Argentínát meg a Copát emlegetni egy EB kapcsán, vagy Voksán Virág te vagy az? :mrgreen:
Lebuktam, sorry :mrgreen:
Ugyanúgy néztem, mint Ronaldo fia, amikor megtudtam hogy nem Argentína játszik az EB döntőben, és át lettem verve pedig azt hittem EB esélyes :lol:
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19612
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.07.11. 00:04:01

Franciáknak nem jött össze, de az út szerintem egyértelműen jó, ma is az a forgatókönyv történt, amit elterveztek, de nem jött össze, de megvan a képesség ebben a csapatban, hogy akár a VB-n érjen oda. Most nem jött össze, sőt kilehet jelenteni chokerkedés volt otthon kikapni, de fel kell állni és a VB-n ugyanúgy lerendezni a németeket vagy aki szembe jön. :D

Allez

Hogyne lennének csapat az argentinok? Együtt visszavonultak. :D Micsoda szolidaritás....

Viccet félre téve, eléggé offnak tartom Argentínát meg a Copát emlegetni egy EB kapcsán, vagy Voksán Virág te vagy az? :mrgreen:
Kép
Kép
Kép
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10108
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2016.07.11. 00:03:41

hajnesz írta:
MessiNeymarSuarez írta:
De Messi meg 3 döntőt veszít el zsinorban, mert nem képesek a csapattársai gólt lőni ha ő nem lő gólt...Pedig állítilag FIFA ranglista elsők, és Roni válogatottja meg "semmi" Ronaldo nélkül.
Hát mivel kihagyta a tizit, semmi értelme nincs ennek a hsznek. Utat mutathatott volna a csapattársaknak.
Akármennyire is útálom, és leri Ronaldoról az összes 7 osztály amit befejezett (oldalvonal melletti megnyilvánulása), Ronaldo egy igazi vezér idén, amikor kellett odarakta magát, maximálisan. Nem érdemelték meg a portugálok, de a franciák se.
Annak örülök a legjobban, hogy egy full néger, szaladós, hajtós kps csapat nem nyert egy ekkora trófeát. 0 kreativitás volt a 3 négerben ott középen, biztonsági játékot akarták, megérdemelték. Portugália úgyszintén, de nekik játékban ez a maximum Ronaldo nélkül.
Tavaly meg ő lőtte be a tizit, és az összes többi csapattársa kihagyta...
Mellesleg Vidal is kihagyta, szóval ott tartottak mintha mindketten belőtték volna..

Őszíntén szólva megérdemlik a portugálok, mégha nem játszanak jó focit, de CSAPATKÉNT egyben voltak, úgy is hogy Ronaldot nélkülözni kellett..Egy ilyet Higuainék nem tudnak, és nem is fognak sosem lehozni, mert csapatként nem sikerül együttműködniük olyan szinten, mint pl a portugálok, hiába állnak nagyobb nevekből.
Volt egy kép, ahol kielemezték, hogy Messi 3 játékost végigcselez, kipasszolja társnak, aztán ahelyett hogy a társa visszaadta volna kapu elé Messinek, ahol 1v1-be lőhette volna kapura, inkább a társa ellőtte a világ végére a labdát...És csak egy tipikus példa erről..Nem is csodálom hogy lemondta a válogatottságot.

Persze a legboldogabb akkor lennék, ha mindketten megnyerték volna a válogatottal a trófeát, mindketten megérdemelnének egy ilyen megkoronázást egy hihetetlen pályafutásra...
Ronaldonak megvan már, DE Messinek soha az életben nem lesz meg. Ez már akkor eldőlt amikor a spanyolok helyett a hazáját választotta, akik cserébe nem becsülik és nem tekintik igazi argentínnak.
Daweed
Jugador del Barça
Hozzászólások: 101
Csatlakozott: 2011.03.13. 23:25:18

2016.07.11. 00:00:33

Jó unalmas egy döntő volt, na nem baj. Majd CR kap egy aranylabdát amiért elbukdácsoltak a döntőig, és játszott 20 percet :D vagy ha nem, majd meghosszabbítják a szavazást, hátha :D
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2163
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2016.07.10. 23:58:19

Nevetségesen viselkednek itt egyesek. Nélküle/Vele könnyebb. Fejezzétek be a fikázást. Mindenki jópofizik ha nyer. :)

Portugália nyert. Ronaldo is nyert. Pont. :)
més que un club
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2016.07.10. 23:57:08

MessiNeymarSuarez írta:
De Messi meg 3 döntőt veszít el zsinorban, mert nem képesek a csapattársai gólt lőni ha ő nem lő gólt...Pedig állítilag FIFA ranglista elsők, és Roni válogatottja meg "semmi" Ronaldo nélkül.
Hát mivel kihagyta a tizit, semmi értelme nincs ennek a hsznek. Utat mutathatott volna a csapattársaknak.
Akármennyire is útálom, és leri Ronaldoról az összes 7 osztály amit befejezett (oldalvonal melletti megnyilvánulása), Ronaldo egy igazi vezér idén, amikor kellett odarakta magát, maximálisan. Nem érdemelték meg a portugálok, de a franciák se.
Annak örülök a legjobban, hogy egy full néger, szaladós, hajtós kps csapat nem nyert egy ekkora trófeát. 0 kreativitás volt a 3 négerben ott középen, biztonsági játékot akarták, megérdemelték. Portugália úgyszintén, de nekik játékban ez a maximum Ronaldo nélkül.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19612
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.07.10. 23:56:53

Egyáltalán nem volt rossz EB, megmutatkozott, hogy a "lesajnált" csapatok is megtanultak focizni, s nem is volt nagy arányú győzelem. Éles meccs volt mind, szép gólok, meglepetés csapatok, meglepetés eredmények. Én élveztem majdnem minden percét, főleg hogy mi is kint voltunk, de akár Izlandra gondolok, akár Wales teljesítményére akár az olaszokéra, vagy lengyel vagy más, jó látni hogy ésszel tolták a csapatok és szervezett magas szintű játékra voltak képesek. Sokkal inkább ez mint a Copa Americás ki rúg több gólt és fussunk míg nem érjük el a vonalat. Volt futás, de a labda futott, s végeredményében pedig egy olyan csapat győzött, aki a kieséses szakaszra csapattá érett és nem voltak kimagasló játékosaik, de Renatoról, Guerreiroról vagy éppen erre az Ederről még fogunk hallani.

Nagyok ki voltak facsarva ez is benne volt, de azért pl az olaszok, németek is nagyon jó focit toltak, franciák meg a legtöbb gólt vágták. Szóval még ezt se tudnám százszázalékosan kijelenteni, a szervezettség nyert és ennek örülök habár a franciák maradtak sajnos alul a döntőben.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2016.07.10. 23:52:00

palesz77 írta:
Messias2 írta:Miért is??? :lol:
Azert, amit eddig elert. Kijart neki mar egy valogatott siker, pont ugy mint Messinek is, csak neki - remelhetoleg csak eddig - nem jott ossze. Mindketto annyi mindent elert mar, szerintem ugy kerek az egesz, ha a valogatottjukkal is begyujtenek valamit - de ha Messinek esetleg nem jon ossze, akkor sincs semmi nyilvan, de megerdemelne o is mar.
Ja, hát így nézzük, akkor adom. De ha így marad, és Messi nem fog nyerni semmit az argentínokkal, akkor elég unfairnek fogom tartani. Na, mind1 is kövi szezon megint a Barceloná lesz.
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10108
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2016.07.10. 23:48:10

Bár Messi is a spanyol válogatottat választotta volna...
Ki se néznék, mikor a fél europai válogatottak feketéből állnak...
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2016.07.10. 23:45:48

Kiesett a portugál csapatból CR, az hogy ezek után se tudtak nyerni a franciák azt sztem nem kell tovább ragozni és magyarázni.
Töketlenek voltak, míg Santos bemerte tenni Édert egy középpályás helyett, látjuk az eredményét.
Rossz EB volt és franciák ezt benézték rendesen, míg a Portugálokra egy rossz szót nem szólhat senki itt a Döntőben, mentálisan rendben voltak, beletelt egy kis időbe de észhez tértek CR kiesése után és nem egy helyzetük is volt mellesleg.
madridista
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2016.07.10. 23:45:18

Pogba még csak meg sem izzadt...Mondjuk nem csoda, kettőt lép és már a 16-os előtt van.
Nyakbavertek ezek a franciák, nem jó, ha a csapat 95%-ka 180cm fölött van, nincs semmi dinamika, csak bukdácsolnak...És felvetődik az a kérdés is, hogy mi alapján kapta meg ez a 2 meccses bíró a meccset, mikor azt sem veszi észre, hogy milyen színű kéz ér a labdához.

Cr meg a világ legjobb játékosa egyértelműen, becsületes, fizeti az adót, és már EB-t is nyert a csapattal...BL-ről ne is beszéljünk, végig vezére volt mindkét csapatnak.
Na de végre megmutatkozott az a sérült térd, eddig azthittem, hogy ez csak valami tündérmese.
Kép
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3979
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2016.07.10. 23:44:57

Alcantara írta:Lehet melléfogok vele, de vagy egy olyan érzésem nőttek a portugálok esélyei CR kiválásával. Valahogy egységesebb a csapat, jobban megoszlik a teher.
Nem tartom lehetetlennek a portugál győzelmet.
A francért nem raktam meg a félidőben! :roll:

Bebizonyosodott, hogy a narcisztikus hajlamú ember nélkül a portugálok csapattá kovácsolódtak.
Semmit nem nyertek volna, ha nem sérül meg.
Nem is értem miért mutogatta a kamera a meccs vége felé őt. Hánynom kell attól a pózolástól amit ott végrehajtott.
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2016.07.10. 23:44:41

Nagy csalódás volt ez a döntő és a magyar sikert leszámítva az egész EB. Két olyan csapat játszott amelyek egyáltalán nem érdemelték meg, hogy a döntőben legyenek. A legjobban Hajdú Steve foglalta össze: a portugálok nem érdemeltek meg ezt a győzelmet a franciák viszont a döntőben nyújtott játékuk alapján megérdemelték a vereséget. Az egészben az bosszant a legjobban, hogy mi semmivel se vagyunk gyengébb csapat mint ez a portugál egy ilyen sorsolással akár mi is lehetnénk a helyükben (fantasy off).

Agyőzelmet nem kell magyarázni úgyhogy gratula a portugáloknak =D> .
FOOTBALL AND HANDBALL
Kép

TITO ETERN
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.07.10. 23:44:19

Messias2 írta:Miért is??? :lol:
Azert, amit eddig elert. Kijart neki mar egy valogatott siker, pont ugy mint Messinek is, csak neki - remelhetoleg csak eddig - nem jott ossze. Mindketto annyi mindent elert mar, szerintem ugy kerek az egesz, ha a valogatottjukkal is begyujtenek valamit - de ha Messinek esetleg nem jon ossze, akkor sincs semmi nyilvan, de megerdemelne o is mar.

Ezt meg az EB-rol.. :D Jo lesz mar Barca meccsekre varni.. :D
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21255
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2016.07.10. 23:43:18

Messias2 írta:
palesz77 írta: CR megerdemelte ezt mar.
Miért is??? :lol:
Ellenünk játszott jól egyedül, ott is mi voltunk picit naivak, ráadásul egyik gólja szabálytalan volt. Kb. annyi köze volt az egészhez, mint a Real BL címéhez. Semmi.
Ellenünk sorsdöntő meccsen 2 gól, 1 gólpassz, a horvátok elleni gólban is benne volt. Lengyelek ellen tényleg gyenge volt, ott akár el is mehetett volna rajta, de legalább a böntetőt berúgta. Wales ellen 1 gól, 1 gólpassz. Küzdött, hajtott, védekezésből kivette a részét. Úgy, hogy végig kisebb sérüléssel játszott, szerintem nem rossz. Megkapja az Aranylabdát is, és jogosan.

Azt meg ugye, hogy megmondtam, hogy Griezmann fel fog sülni. Ez az ember olyan csapatokra specializálódott, akiket én szeretek, vagy legalább szimpatizálok velük (Barca, Bayern, Izland, németek), bezzeg a Real ellen, meg ma... #-o
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára LG 2016.07.10. 23:45:08-kor.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19612
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.07.10. 23:40:14

palesz77 írta:Na hal istennek nem kell tovabb nezni. CR megerdemelte ezt mar.

Grizes meg 2 honap alatt 2 donto sult fel, remelem azert erosodik fejben tovabb - eddig azt tette evrol-evre -, mert alapbol birom, de ilyenkor is be kene loni a ziccereket..
Grizit is sajnálom, meg tényleg bakker kettőt is veszít rövid időn belül, de Pogbáért fáj leginkább a szívem, mert brutál mód beállt a sorba és hátrébb játszva nagyot darált nem csak ezen a meccsen és szívét lelkét kitette. Óriási mezőnymunka és mégis "mit sem ér". Egyáltalán nem volt látványos EB-je, de nem is ez kellett, ő nálam egy nyertes, mert fejben nagyon szépen teljesített és nem "arc" volt hanem csapatjátékos. Ha tényleg Manchesterbe megy akkor nagyot nyerhetnek vele, mert ez nem a szeleburdi Pogba volt, hanem egy állat, jó értelemben.

Ne vicceljünk már, Ronaldo egész madridi karrierje során nem melózott szinte ennyit mint ebben az egy hónapban a válogatottban. Kapu előtt tényleg béna volt, luftokkal, de hogy ne érdemelné meg azt nem hiszem. Bakker még sérülten is kapart volna tovább......
Kép
Kép
Kép
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10108
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2016.07.10. 23:39:41

Gratula nekik!
Nem szurkoltam nekik, de amiután Roni kiesett, és nem törtek össze, azt hiszem megérdemelték...
Éderék olyanra képesek, amikre egy holmi higuainék nem...

Bár igazságtalan a futball..Ha Messi és Roni nyer idén, akkor elégedett lennék..
De Messi meg 3 döntőt veszít el zsinorban, mert nem képesek a csapattársai gólt lőni ha ő nem lő gólt...Pedig állítilag FIFA ranglista elsők, és Roni válogatottja meg "semmi" Ronaldo nélkül.


De legalább elmondhatjuk hogy 3-mat lőhettünk fontos meccsen az EB győztesnek.. :lol:
Lezárt