Bajnokok Ligája & Európa Liga

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
daman
Barça B
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2009.12.13. 19:12:25
Tartózkodási hely: Madrid

2010.03.10. 23:34:53

Ha egy embert mindenaron ki kene emelni pozitiv ertelemben, akkor az nalam Guti lenne! Nem mondhatnam,h kedvencem,de ma ra nem sok panasz lehetett!
Avatar
daman
Barça B
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2009.12.13. 19:12:25
Tartózkodási hely: Madrid

2010.03.10. 23:24:57

Rivaldo11 írta:Ma bebizonyosodott, hogy nem elég 250 milla a Bl serlegre, és nagyon szeretném látni perez savanyú pofáját, vajon mit szól ehhez? Ronaldo is visszább vehet az arcából, meg az igérgetésből... Hiba volt azt hinni 2 jó meccs után a madridistáknak, hogy övék a világ. Itt az ellenfelek nem kikapni jönnek a Bernabeuba. 2 komolyabb rivális vendégeskedett náluk ebben a Bl szezonban, és egyik ellen sem tudtak nyerni ( Milan, Lyon)
1)Perezt lathattad a vegen, amint gratulalt a Lyon elnokenek.
2)Ronaldo mit igert?
3)Aki realisabban latta a dolgokat, az nem hitte, hogy a Madride a vilag.
4)En a Milan meg a Lyon elleni kudarcot is ugyanannak a szamlajara irom: "jo" jatek (jobb, mint az ellenfel) egy ideig, kb fel ora, max 1 felido, utana meg mint aki megnyerte a meccset, kimennek a palyara es setalgatnak kocognak, magyarul szorakoznak mikozben tudjak a Lyon ellen pl., hogy egy gol, aztan meg lohetnek 2t.. Egyertelmu, hogy nem a csapat erossegevel van IDEN a baj (senki nem gondolhatja komolyan, hogy ez a Lyon erosebb lett volna), hanem a hozzaallasa miatt esett ki. Egy felidoben nyujtottak azt amit tudnak, es nem azert mert a tobbiben a Lyon annyira megfogta volna oket.. Gyulolom ezt a hozzaallast.

Most itt a hsz. vegere Ronaldoval kapcsolatban talaltam valamit, amiben igazad lehet: " Tudjuk, hogy nehéz, de lehetséges. Mindent megteszünk, ami tőlünk telik, az elsőtől az utolsó pillanatig" Hat ez nem sikerult...
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2010.03.10. 23:22:31

mess2009 írta:C.Ronaldónál már több meccsen is bejött, hogy az első 3-5 percben lerohan a szélen és gólt lő, ezt jó lenne nekünk külön is megjegyezni!
Amióta ismerem, ezt csinálja. Mert rendesen felpörög minden alkalomra, és mindig elintézi a csapatának a meccset az első 25 percben, hogy aztán már csak a védekezésre kelljen figyelniük. Ezért nagyon nagy kincs egy csapat számára - de az már tényleg menthetetlen, ha ezt egy nagy csapat nem tudja kihasználni.
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2010.03.10. 23:16:36

hehe,most látom, tegnapi Fio-Bayern után megkérdezték VanBommeltől,h kit szeretne a továbbiakban ellenfélnek, annyit válaszolt,hogy csak a Barcelonát ne,a többi mind1 :D legyen igaza,és érvényesítsük az általa (is) megállapított papírformát.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2010.03.10. 23:15:40

elképesztő amit aLyon csinált! egyszerűen nem mertem elhinni az első félidő után, hogy van keresni valójuk. ezért csodálatos a foci! két érdkesség: C.Ronaldónál már több meccsen is bejött, hogy az első 3-5 percben lerohan a szélen és gólt lő, ezt jó lenne nekünk külön is megjegyezni!
a franciák gólja félelmetes, volt! nem csak maga a támadás, hanem ahogy az a srác százas tempóban egy villanásnyi idő alatt, szorongatott helyzetben bevágta! tanítani kellene.mindég az ehhez hasonló gyors lendületes támadást hiányolom sajnos manapság a mi játékunkból!
hátmost két variáció, lehet vagy megroggyan a Real, vagy a bajnokságban még vadabbul mnetelnek tovább, és csak nekünk marad sanszunk megállítani őket.
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2010.03.10. 23:14:07

Maxsteel666 írta:Azt hiszem idén a két francia csapattal komolyan számolni kell idén a BL-ben
Csak addig, amíg nem kapnak egy komoly ellenfelet. A Madrid ( :P ) és az Olympiakos nem az.
Amint a Barca, vagy valamelyik angol csapat az útjukba kerül...
Persze, a portoi BL győzelem óta nem mehetünk 100%-ra, ez is biztos. Szóval távol álljon tőlem, hogy tippelgessek, inkább úgy fogalmaznék, hogy megnézném ezt a két francia csapatot egy komoly ellenféllel szemben.
Gali
Capitá del Barça
Hozzászólások: 576
Csatlakozott: 2009.07.19. 20:37:16

2010.03.10. 23:07:35

[quote="csabooo"]

Összességében egy jó meccs volt szerintem, remélem jövő héten Szerdán a Barca is produkál valamit és úgy ahogyan az tavaly ilyenkor a Bayern ellen csinálta(5-1,1-1, aki nem emlékezne :) ).

Ne haragudj, hogy kijavítalak, de tavaly ilyenkor pont a Lyont búcsúztattuk (1-1, 5-2) úgy, hogy a Camp Nouban már az 1. félidőben eldölt a továbbjutás kérdése, hiszen 3-mal mentünk.
Ami a mai meccset illeti, én csak a 2. félidőt láttam, de annak alpján a Lyon teljesen megérdemelten jutott tovább. Taktikusan, szervezetten játszottak és nagyon szép akció végén egyenlítettek, a két kihagyott zicerről már nem is beszélve.
Olvasva a Real játékosainak nyilatkozatait, úgy érzem lebecsülték a Lyont. Meg is lett ennek az eredménye, Tv-n vagy a Bernabeuban nézhetik a BL döntőt.
A Real Madrid legyőzéséhez nem kell pluszmotiváció. Főleg nem egy barcelonai játékosnak!
"Lionel Messi"
Avatar
van Bommel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 507
Csatlakozott: 2005.12.07. 15:42:36
Tartózkodási hely: Szarvas,Szeged

2010.03.10. 23:01:13

Persze nagy öröm a Madrid-ot (ismét) bukni látni, és elhiszem, hogy ez sokaknak nagy öröm(köztük nekem is). DE! A Barca sem nyert még idén semmit, a Madridnak meg marad a bajnokság, biztos, hogy nagyon fel fogják szívni magukat. Ha a bajnokságot is megnyernénk előttük, én lennék az első, aki kárörvendő mondatokat írna, de még -ismétlem önmagam- mi se nyertünk semmit. Jelen pillanatban a Barca legyen nekünk az első, a Madriddal ráérünk a végén foglalkozni. Vamos Barca!
Láb a lábé, kar a karé, láb a karé, KARALÁBÉ
Hajrá CSABACSÜD!!!
Adamik-Varga,Kis,Gombár,Viszkok-Virág,Szilágyi,Steigler,Borgulya-Gulyás,Gazsó
www.csabacsudse.gportal.hu
Andrisr10
Barça B
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2009.09.23. 12:15:24

2010.03.10. 23:01:05

Ha belegondolok, ez a legjobb, ami csak történhetett. Így nem jutott tovább a real, és mivel már csak a bajnokság van nekik hátra, mindennél jobban hajtanak, hogy megkaparintsák. Remélem a lelkesedésük visszahozza a tavalyi versenyszellemet a barcába. Nem szabad lemaradni az ősi rivális mögött. Bárcsak így lenne... Hajrá Barca!!!!
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2010.03.10. 22:57:01

Ma bebizonyosodott, hogy nem elég 250 milla a Bl serlegre, és nagyon szeretném látni perez savanyú pofáját, vajon mit szól ehhez? Ronaldo is visszább vehet az arcából, meg az igérgetésből... Hiba volt azt hinni 2 jó meccs után a madridistáknak, hogy övék a világ. Itt az ellenfelek nem kikapni jönnek a Bernabeuba. 2 komolyabb rivális vendégeskedett náluk ebben a Bl szezonban, és egyik ellen sem tudtak nyerni ( Milan, Lyon).
Ami a ligát illeti, kérdéses, hogyan hat a kiesés Raúlékra. Már csak a liga maradt a kalapban, meg fognak tenni mindent, hogy megnyerjék, sőt, még annál is többet. Nekünk is legalább annyit kell nyújtani.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2010.03.10. 22:55:29

MR. TROMORT777 írta:Én nem csak azért vagyok most boldog, mert kiesett a Reál(Boccs Madridisták), hanem azért is mert bebizonyosodott(?), hogy a pénz nem minden. Lehet sztárjátékosokat venni száz milliókért, de ez magában véve nem hozza meg a sikert.
MasterCard-al köthetnének egy reklámszerződést, ugye van ami megfizethetetlen....(és a reklámban szépen időrendben az átigazolási költségek,majd az összesített eredmények amikkel kiestek 2002/2003as szezontól...degonosz vok ma) :twisted:

M.U.-Milan :arrow: :lol: 8) kb ennyi, hazagurítottuk őket ahogy kell, csak bele belenéztem, R80fantastico jó volt? :D

Rooneyt szntem Zidan megtanította fejelni,mert elképesztő hatékony mostanában,azért a 2.gólja is eleganteee.

David becseréléséért köszönet Leonardonak, az álmok színháza állva tapsolta
8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ozsimiki 2010.03.10. 22:57:51-kor.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Maxsteel666
Jugador del Barça
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2010.02.10. 08:02:21
Tartózkodási hely: Remélem egyszer: Barcelona!

2010.03.10. 22:54:54

Én nem lepődtem meg h kiesett a Real! Nagyon jó csapat, kiváló edzővel! Szerintem az edzőnek köszönhetik a továbbjutást, nem tudom mit mondhatott a félidőben de bevált! Plussz az a kettős csere, jó ötlet volt.
Azt hiszem idén a két francia csapattal komolyan számolni kell idén a BL-ben!

A Milan meg b*ssza meg h nem tudott egy gólt se lőni! :evil: :twisted:
Amiket kihagytak az egész meccsen....atya úr isten!
"Katalónia egy ország, a hadseregét pedig úgy hívják, FC Barcelona!"
/Sir Bobby Robson/
davebarca
Barça C
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2006.03.05. 22:28:21

2010.03.10. 22:51:21

na mivan? nem lesz cé ripirt? :o :lol:
MR. TROMORT777

2010.03.10. 22:49:33

Én nem csak azért vagyok most boldog, mert kiesett a Reál(Boccs Madridisták), hanem azért is mert bebizonyosodott(?), hogy a pénz nem minden. Lehet sztárjátékosokat venni száz milliókért, de ez magában véve nem hozza meg a sikert.
csabooo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 789
Csatlakozott: 2008.10.19. 18:20:56
Tartózkodási hely: Székelyföld

2010.03.10. 22:47:56

Na legalább ebben a napban van valami jó is...

Hidegen hagy mit mondanak mások, NEM szeretem a Real-t, és ha nekem jól jött le akkor én azt figyeltem meg hogy hiába a sok klasszis, sztár, de egy olyan ellenféllel szemben aki mer úgy már más a Madridiak helyzete...A Lyon nem egy Tenerife akit kitömnek 5-góllal, teljesen megérdemelten jutottak tovább, mert mertek focizni a fehérek ellen.

Összességében egy jó meccs volt szerintem, remélem jövő héten Szerdán a Barca is produkál valamit és úgy ahogyan az tavaly ilyenkor a Bayern ellen csinálta(5-1,1-1, aki nem emlékezne :) ).

Jó éjt mindenkinek :!: :twisted:
Barça,Barça,Baaarça!!!
Avatar
daman
Barça B
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2009.12.13. 19:12:25
Tartózkodási hely: Madrid

2010.03.10. 22:47:03

Grat. a Lyonnak. Kesz vicc volt amit muveltunk megint.. Az a nevetseges, hogy siman meglehetett volna ez a meccs, de nagyon nagyon nagyon megerdemeltuk, hogy kiessunk, mivel a viszonylag jo elso felido utan (ahol mar siman el lehetett volna donteni a meccset) megint ezt az undorito 'mit is' ? jatszottuk, amit a legjobban utalok, seta, kocogas, stb, semmi szervezettseg, majd lesz valami, elso felidobe megmutattuk mit tudunk, mostmar felmegyunk labdazni aztan csak beakad meg 1-2.. Ezt utalom legjobban es a Sevilla ellen ez az aminek vegre az ellentete latszott, de ugy latszik nem megy folyamatosan ez. Szoval emiatt a [auto_cenzúra] hozzaallas miatt megerdemeltuk, hogy kiessunk, nem is emlitve az elso meccsen bemutatott szanalmat. Es most nem jatekosokrol beszelek, hanem ahogy van, a csapatrol.. En nem emelnek ki senkit, hogy rajta ment el a meccs, mert semmi ertelme itt atkozni a jatekosokat kulon kulon. Egyszeruen a hozzaallas miatt estunk ki es megerdemeltuk, ennyi. Remelem ettol vegre eszhez ternek paran.
Avatar
-BlancoMark-
Barça B
Hozzászólások: 93
Csatlakozott: 2009.03.03. 18:53:02
Tartózkodási hely: Miskolc

2010.03.10. 22:47:00

Victor_Valdes
Hidd el, nem tudom milyen rossz érzés hatszor egymás után így kiesni.
Pedig Higuaín eldönhette volna az első félidőbe. :cry:
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2010.03.10. 22:46:10

örülök, h ismét bebizonyosodott, h a perez-féle "szívlapáttalszóromapénzt" bugi nem elég az üdvösséghez.

grat lion!
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.03.10. 22:45:26

Tim írta:
kurdt írta:akkor most madridban kezdődhet a népfelkelés, nekünk meg már nincs nagyon ellenfél innentől a Bl-ben szvsz, csak a Chelsea meg a mai játéka alapján a MU....
Én azért megvárnám a svábok elleni visszavágót...Pláne ha úgy játszunk mint
az utóbbi meccseken.
Ígyvan, ne feledjük, hogy minket is megizzasztott 'egy' Stuttgart .
http://www.maon.hu - marketing - üzleti élet - motiváció - vállalkozás -
"mi leszel, ha nagy leszel? közgazdász, vagy bérgyilkos..a kereslet határozza meg a kínálatot.."
"tudom egyszer újra látlak, az imáim hozzád szállnak..." †
Avatar
Tim
Mezei fórumozó
Hozzászólások: 3213
Csatlakozott: 2007.06.15. 21:52:33

2010.03.10. 22:44:26

kurdt írta:akkor most madridban kezdődhet a népfelkelés, nekünk meg már nincs nagyon ellenfél innentől a Bl-ben szvsz, csak a Chelsea meg a mai játéka alapján a MU....
Én azért megvárnám a svábok elleni visszavágót...Pláne ha úgy játszunk mint
az utóbbi meccseken.
Kép
Avatar
Dave87
Capitá del Barça
Hozzászólások: 509
Csatlakozott: 2007.12.06. 20:42:02
Tartózkodási hely: Magamon kívül

2010.03.10. 22:43:12

Kíváncsi vagyok, Perez kit vesz még meg a nyáron, már ha nem vág eret magán ma este a szerencsétlen... :lol:
Visca el Barca!!!
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5727
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2010.03.10. 22:42:38

kurdt írta:akkor most madridban kezdődhet a népfelkelés, nekünk meg már nincs nagyon ellenfél innentől a Bl-ben szvsz, csak a Chelsea meg a mai játéka alapján a MU....
A Chelseat meg remélhetőleg megüti az Inter. 8)

Pérez meg megeheti a 260 millióját. :lol:
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Lionel Kicsi Messi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 988
Csatlakozott: 2007.12.28. 12:51:09
Tartózkodási hely: Kaposvár

2010.03.10. 22:41:50

ozsimiki írta:VÉGE 8) :D

Real legalább nem zökken ki a 6éve megszokott ritmusból :twisted:

BARCA drukkerként,és nagy Real ellendrukkerként nagyon örülök ennek (nem érdekel,h bajnokságot ezek után még jobban akarják), akárki akármit mond Perez bá bevásárlása,és ekkora összegű transzfereiben bőven,bőven szerepet játszott a 2010es MADRIDI BL finálé,ezt akarták mindenképp megnyerni,és IDÉN. nem jött össze.

rajtunk a sor,h ismét kupa nélkül maradjon a madrid, meg kell nyerni előttük a bajnokságot.
teljesen eggyetértek és én is így gondolom!!!
és mi nyerjük a bajnokságot remélem :wink:
na hali skacok mentem!
herlius
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1434
Csatlakozott: 2008.11.10. 11:55:35
Kapcsolat:

2010.03.10. 22:41:37

Azért azt mindenképpen figyelembe kell venni, hogy ezzel a kieséssel egy hatalmas motiváló erő tűnik el a Real számára. Ők elsősorban a BL-re készítették a keretüket, ezt többször is hangoztatták, a madridi döntőnél nagyobb motiváció nem lehet egy Real játékos számára. Bár fizikálisan talán valóban előnyükre válik majd a kiesés, ez nem feltétlenül jelent majd előnyt nekik a végelszámolásnál, mint ahogy tavaly sem jelentett. És ezen a meccsen bizony az is beigazolódott, hogy korrekt játékvezetéssel és bátor, taktikusan játszó ellenféllel szemben ez a Real még elég hullámzó. 1 félidőnyi jó játék kevés ezen a szinten, a Lyon abszolút megérdemelten jut tovább, összességében jobbak voltak. A második félidőben már érezhető volt, hogy elszántak, nagyon akarják a sikert és látszott, hogy nem tizikre játszanak, bár taktikusan, de folyamatosan a gólt keresték. Gratula nekik.
MR. TROMORT777

2010.03.10. 22:41:15

Na mit mondtam?
Ez a Real még mindig elég gyenge. Komoly csapatok ellen ez van. Ezért nem aggódok a bajnokság miatt. Egy Sevillat megtudnak verni, de minket nem, ha van kedvünk játszani.
Lezárt