Victor Valdés

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2008.03.02. 22:58:13

Valdes-a hibái ellenére-a világ egyik legjobb kapusa. Nála jobb kapust nem könnyű idehozni. Ilyen fogadási csaló Buffon meg amúgy sem kéne.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
kicsics
Jugador del Barça
Hozzászólások: 124
Csatlakozott: 2008.02.21. 14:02:37
Tartózkodási hely: Balmazújváros

2008.03.02. 22:55:47

Valdes marad,sírhattok
majd eljon az ido amikor valdes nem lesz kezdo mert jobb kapusunk lesz!
es remelem minnel hamarabb
Avatar
Saviola
Júdás 2, az áruló
Hozzászólások: 4961
Csatlakozott: 2004.10.08. 20:00:31
Tartózkodási hely: Tolna

2008.03.02. 22:49:02

Kralo írta: Vajon miért mi kapjuk a legkevesebb gólt az utóbbi években?
Vajon milyen kapusok lehettek Valdes elött a Barcaban?
Vajon miért őt találtad meg?

Vajon mi történne, ha Buffon lenne a kapusunk?
Vajon vezetnénk a bajnokságot?
Vajon védelmünk átjátszhatatlan lenne?
Valdes marad,sírhattok. 8)
,,Azt hitted, hogy mi történt."
Avatar
Gomezinho
Capitá del Barça
Hozzászólások: 745
Csatlakozott: 2008.02.04. 14:20:41
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2008.03.02. 22:45:16

Na jó abba hagyom! nem érdemes vitatkoznunk tényleg ezen tovább! egyezzünk meg abban hogy második számu kapus lesz Buffon mellett! Rendben? ez nektek is jó lesz meg nekünk is! :D :D
Ronaldinho .... cserben hagytál minket!
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8568
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2008.03.02. 22:39:02

Gomezinho írta:11-esnél legalább láttam volna rajta hogy érdekli hova lövik és öszpontosít! Érted Morminho? :oops: fogd fel és utána szidjál le te is!
Na most érkezett el az a szint, amikor már a mélynél is mélyebben vagyunk...
Zozzy ezt nem neked irta hanem ritának mert ő mondta hogy nem igazol ugysem ide senki kapus! bocsika ha beleszóltam! csak javitok! Embarassed
Van idézet lehetőség is.
Morminho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2005.04.27. 20:41:13

2008.03.02. 22:37:29

Gomezinho írta:11-esnél legalább láttam volna rajta hogy érdekli hova lövik és öszpontosít! Érted Morminho? :oops: fogd fel és utána szidjál le te is!
De te szándákosan keresed benne a hibát. Biztos teljesen leszarja h hova lövik a tizenegyest, semmi sem érdekli... :roll:
"Nekünk nem az számit,hogy mi kik vagyunk...Hanem hogy játsszunk szenvedéllyel... És nem az számit, hogy mi van a mezünk hátulján, hanem az, hogy mi van a mez elején... Ami a mez elején van név sokkal fontosabb, mint ami a hátulján van..."
Avatar
kicsics
Jugador del Barça
Hozzászólások: 124
Csatlakozott: 2008.02.21. 14:02:37
Tartózkodási hely: Balmazújváros

2008.03.02. 22:34:42

igy van
akkor van baj amikor eccer nem mukodik elotte a vedelem vagy eccer eccer kihagy mert akkor lohetnek ez meg befele vedi inkabb mint kifele!
vagy csak atugrik alatta!
tenyleg ritanak irtam zozzy
Avatar
Gomezinho
Capitá del Barça
Hozzászólások: 745
Csatlakozott: 2008.02.04. 14:20:41
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2008.03.02. 22:33:40

11-esnél legalább láttam volna rajta hogy érdekli hova lövik és öszpontosít! Érted Morminho? :oops: fogd fel és utána szidjál le te is!
Ronaldinho .... cserben hagytál minket!
Morminho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2005.04.27. 20:41:13

2008.03.02. 22:32:33

Gomezinho írta:na akkor még valami! nem vagyok kapus de ennyit tudok!
1. gól minek ugrik el a lövés pillanatában amikor tudta volna követni a labda ivét!
2. gól abból a sarokból jó kapus gólt nemkap!
3. 11-esnél legalább láttam volna rajta hogy érdekli hova lövik és öszpontosít!
4.gól ezt egy jó kapus kiszedi! :oops: :twisted:
Vita lezárva részemről! 50 ből ha 10 jó meccse van az kevés!
Najó, ez már kicsit túlzás. Ne h már azt is a nyakábba vardd h nem fogta ki a 11-est. Az oké h nem bírod, de azért próbálj meg pártatlan maradni ilyenkor...
"Nekünk nem az számit,hogy mi kik vagyunk...Hanem hogy játsszunk szenvedéllyel... És nem az számit, hogy mi van a mezünk hátulján, hanem az, hogy mi van a mez elején... Ami a mez elején van név sokkal fontosabb, mint ami a hátulján van..."
Avatar
Gomezinho
Capitá del Barça
Hozzászólások: 745
Csatlakozott: 2008.02.04. 14:20:41
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2008.03.02. 22:29:51

Zozzy ezt nem neked irta hanem ritának mert ő mondta hogy nem igazol ugysem ide senki kapus! bocsika ha beleszóltam! csak javitok! :oops: :lol:
Ronaldinho .... cserben hagytál minket!
Avatar
Marci
Capitá del Barça
Hozzászólások: 828
Csatlakozott: 2005.09.16. 20:19:45
Tartózkodási hely: /home/marci

2008.03.02. 22:28:31

Szerintem sem világklasszis kapus, de nem rossz. Nem tesztelik túl sokat, mert viszonylag jó a védelem előtte, és ezért kevéssé tűnhet ki nagy védésekkel. Néha-néha kap egy-két olyan gólt amit kivédhetett volna, sajnos ez van. Az Atletico ellen nagyon rosszul jött a második gólnál a hibája, azt mindenképpen fognia kellett volna, a többit azért nem.
Én nem nagyon tudok olyan kapust, aki jobb nála és reális áron elérhető. Plusz katalán, ami itt egy olyan fontos dolog, amiért még Oleguert sem képesek kirúgni...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Marci 2008.03.02. 22:30:12-kor.
Marci 3 - Hungarian F.C. Barcelona
Avatar
Gomezinho
Capitá del Barça
Hozzászólások: 745
Csatlakozott: 2008.02.04. 14:20:41
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2008.03.02. 22:28:11

na akkor még valami! nem vagyok kapus de ennyit tudok!
1. gól minek ugrik el a lövés pillanatában amikor tudta volna követni a labda ivét!
2. gól abból a sarokból jó kapus gólt nemkap!
3. 11-esnél legalább láttam volna rajta hogy érdekli hova lövik és öszpontosít!
4.gól ezt egy jó kapus kiszedi! :oops: :twisted:
Vita lezárva részemről! 50 ből ha 10 jó meccse van az kevés!
Ronaldinho .... cserben hagytál minket!
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8568
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2008.03.02. 22:24:54

kicsics írta:ki mondta hogy el igazol?
vakeger!
te is jo kapus lennel olvasni se tudselottem irtak hogy mas kapusok nem igazolnanak a barcaba mert mas csapatban jaccanak!
nezd meg csak most ne felejtsd el a szemuvegedet felvenni elotte!
figyi mondd mar hol irtam?
valdes igazoljon el vagy aggyauk el valdest!
szolj ha meg talaltad!
Én írtam, hogy itt fogja befejezni a pályafutását, erre Te jöttél a fantasztikus figós példáddal. Okostojás.
gekkodan
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3683
Csatlakozott: 2007.08.15. 19:37:48
Tartózkodási hely: Curahee

2008.03.02. 22:23:46

Azt mondja el nekem valaki inkább, hogy mi a frászért kell Valdesről vitatkozni, miért ez a legparázsabb fórum-topci ma? Miért kérdezem? mert kötve hiszem, hogy ő lenne a csapat teljesítményének az okozója, ha benne is van, akkor is minimálisan és még mindig ő a legstabilabbak egyike.

Hagyjuk már a figurát és törődjön bele minden nagyokos, aki elkülldené, hogy Valdes a kapusunk és nagy eséllyel még egy ideig az is marad. Nem kell tovább szaporítani a szót.

Lehet a taktikáról, vagy Rijkaardól beszélgetni, mert annak legalább van alapja. Vagy lehet gondolkodni, hogy Deco miért ilyen formán kívüli, vagy mi történt 2 éve R10-el. De VV-t szivatni elég uncsi és baromság, mert nem rajta megy el itt a dolog...
Avatar
kicsics
Jugador del Barça
Hozzászólások: 124
Csatlakozott: 2008.02.21. 14:02:37
Tartózkodási hely: Balmazújváros

2008.03.02. 22:22:40

ki mondta hogy el igazol?
vakeger!
te is jo kapus lennel olvasni se tudselottem irtak hogy mas kapusok nem igazolnanak a barcaba mert mas csapatban jaccanak!
nezd meg csak most ne felejtsd el a szemuvegedet felvenni elotte!
figyi mondd mar hol irtam?
valdes igazoljon el vagy aggyauk el valdest!
szolj ha meg talaltad!
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8568
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2008.03.02. 22:19:44

kicsics írta:kiraly vagy!
annak idejen figora is azt mondtak hogy nem igazol a realba megis megtette!
szoval akkor a te erveidet nezve senki nem igazol sehova mert masik csapatban jaccik szeeeeeeeeeep!eszes vagy!
Jesszusom... ](*,)

Valdes saját nevelés, katalán és a nézők kedvence, mivel egy remek kapus, még ha Te ezt nem is látod a különleges "én kapus vagyok ezért jobban tudom" szemüvegeddel. Ezért nem fog elmenni innen, ahogy valószínű Puyol, Xavi és Ini se. Vetted?
Avatar
Gomezinho
Capitá del Barça
Hozzászólások: 745
Csatlakozott: 2008.02.04. 14:20:41
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2008.03.02. 22:18:33

valaki szereti Valdest valaki nem mi nem szeretjük őt! és nem is ismerjük el jó kapusnak! de azt mondom hogy válatani kell kapuspoaszton! most nemazért de ha van előtte egy beton védelem akkor persze hogy kevés gólt kap tavalyelőtt meg azért nemkapott sokat mert a mi térfelünkön szinte nemisvolt labda mi voltunk a világlegjobban támadó csapata mindig nálunk volt a labda! HIsz a legjobb védekezés a támadás erről ennyit akartam csak beszélni írni!valdes egy malac :D amuyg meg van kismillió jobb kapus mint ő! Cech-et sem ismerte senki a chelsea kora előtt mégis mindenki isteniti hogy mekkora!
Ronaldinho .... cserben hagytál minket!
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2008.03.02. 22:17:56

A Barcának azért mindig is gondjai voltak kapus téren(legalábbis az utóbbi időkben).
Rüstü is csak itt nem tudott védeni,pont mint Enke.
Az elején Valdesnek is voltak gondjai.
Tény,h kapott sok potyát,de akkor is megvoltak a bravúrjai.

Mostanra kevesebb a "potya" több a bravúr.
Beérett,ezt el kell fogadni.Parádé amit az idén mutat.
És ezt télleg a baráti társaságomból a legnagyobb kritikusai és ellenzői is elismerik.El kell fogadni,h van egy jó kapusunk végre.Várni kellett ugyan rá,de a jó kapus mint a jó bor akorral nemesedik :lol:

Lesz ez MÉGjobb is.
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
Avatar
kicsics
Jugador del Barça
Hozzászólások: 124
Csatlakozott: 2008.02.21. 14:02:37
Tartózkodási hely: Balmazújváros

2008.03.02. 22:14:27

kiraly vagy!
annak idejen figora is azt mondtak hogy nem igazol a realba megis megtette!
szoval akkor a te erveidet nezve senki nem igazol sehova mert masik csapatban jaccik szeeeeeeeeeep!eszes vagy!
egy szoval se mondtam hogy jobban vedek!
de nehogy valaki azt merje mondani nekem hogy akinek eleteben nem volt soha koze kapussaghoz jobban tuggya hogy mi egy kapus dolga!
mert akkor ott mar nagy baj van!
ugyan mar szimpi vagy nem szimpi kit erdekel ha jol ved de ez???
csere
ha meg tehetnem akkor mar beszeltem volna laportaval de korulbelul az en velemenyem is annyira erdekelne mint a tied!
max nekem igazat adna
Gaba
Jugador del Barça
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2006.09.25. 20:14:07

2008.03.02. 22:14:15

én egyértelműen a védelmemben venném valdest!
szerintem az utóbbi időben felnőtt a barca szintjére, és a világ egyik legjobb hálőrévé nőtte ki magát! hihetetlen dolgokat produkál, folyamatosan a legkevesebb gólt kapja a bajnokságban, és biztos pont ott hátul. ellenben hibája alig akad. a 2. gólban valóban benne volt, de mindenkinél előfordul a hiba, ezért nem kéne őt bántani!
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8568
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2008.03.02. 22:11:00

kicsics írta:valdes akkor sincsen barca szintu kapus azt hiszem mindenki egyet ert azzal hogy a barca a vilag legjobb klubbja :lol:
igy hat a vilag egyik legjobb kapusa kell az pedig minden csak nem valdes

puyol azt nyilatkozta hogy az elso 2 gol megtorte oket abbol pedig egy a valdese volt!
na ennyit donto potyarol!
erdekes sajnos valdes nyilatkozatat sehol nem talaltam!
vajon miert??
Oké. Tehát nem Barca szintű kapus, mert. Ennyi tellett ma, ez van.

És szerinted az ki érdeme, hogy lőttek 2 gólt? Vannak fent mezőnyjátékosok is, tudod? Az a világ vicce és hozzá nem értése, ha valaki ráfogja a tegnapit.

Remélem Valdes egy percig sem törődik az ilyen alacsonyszintű kritikákkal. És csak hogy a kedvetekben járjak: Valdes valszeg itt fogja befejezni a pályafutását :twisted:

A továbbit befejeztem, a körülmények nem biztosítottak egy értelmes vitához.
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2008.03.02. 22:10:41

Gomezinho írta:Valdes cserének jó! Én többször nembántom már szegényt mindig hozni akarok a helyére valakit de nemigaz hogy a vezetőség nem hoz a helyére egy világklasszis kapust!
Ha ekkora nagy szaki vagy, mondjál egy kapust, aki Valdesnél klasszisokkal jobb, és megszerezhető.

Kidobni ca. 50 milliót, hogy évente 2-val kevesebb gólt kapjunk? Szerinted?
Avatar
Rita
Jugador del Barça
Hozzászólások: 176
Csatlakozott: 2006.11.12. 13:28:20
Tartózkodási hely: Szeged

2008.03.02. 22:05:37

Kicsics drága!Nem idézem egyik hsz-ed sem,mer nem tudtam eldönteni,hogy melyik flörtelmet idézzem.
De sajnos rá kell ébredned,hogy Buffon és Casillas másik csapat kapusai,és eszük ágában sincs a Barcába igazolni.De valamiről azért sikerült meggyőznöd.Meggyőztél róla,hogy neked voltak kapusedzőid,hogy te értesz a focihoz,úgyhogy könyörgöm menj el Laporta bácsihoz és mond meg neki,hogy TE vagy számukra a megfelelő,megfizethető,tökéletes hálóőr.Te sosem bakizol,neked tapasztalatod van,életed a focié.

De ha lesz 1 db bakid is,akkor tőlem ne számíts jóra...

És az is föltűnt,hogy te azért akarod leültetni a padra mert nem szimpatikus a srác feje.Szted ő beképzelt és önfejű.Hát ha ennyire ismered akkor kérlek mutass már be neki,de ezért az égvilágon senki nem fogja leültetni a padra mert beképzelt. :roll:
Vedd már észre magad....Ő a feladatra a legmegfelelőbb. :roll:
Kralo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1923
Csatlakozott: 2004.10.08. 19:52:34

2008.03.02. 22:05:12

kicsics írta:puyol azt nyilatkozta hogy az elso 2 gol megtorte oket abbol pedig egy a valdese volt!
na ennyit donto potyarol!
erdekes sajnos valdes nyilatkozatat sehol nem talaltam!
vajon miert??
Vajon miért mi kapjuk a legkevesebb gólt az utóbbi években?
Vajon milyen kapusok lehettek Valdes elött a Barcaban?
Vajon miért őt találtad meg?

Vajon mi történne, ha Buffon lenne a kapusunk?
Vajon vezetnénk a bajnokságot?
Vajon védelmünk átjátszhatatlan lenne?
Avatar
kicsics
Jugador del Barça
Hozzászólások: 124
Csatlakozott: 2008.02.21. 14:02:37
Tartózkodási hely: Balmazújváros

2008.03.02. 22:04:33

en se bantani akarom csak magyarazom mert itt is sok mindenkinek az a baja mint a vezetosegnek el vannak szallva valdestol!
de en is hule vagyok mert hiaba magyarazom ugyse ertik!
majd meg latjak mennyivel masabb lesz ha eccerre vegre tudnak igazolni egy klasszis kapust!
Lezárt
cron