Victor Valdés

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
D3fJam
Barça C
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2012.08.19. 21:55:48

2012.08.26. 21:34:12

ziipp írta:
csaby23 írta:Csak egy kérdès,van köztetek kapus?aki valóban ért ehhez a poszthoz az tudja,hogy Valdés a legideálisabb kapus a Barcának.senki,még az isteni Casillas sem tudná jobban megjátszani.miért?egyszerû.a csapat a kombinatív játékát a saját tèrfelérõl indítja,ha fent van az ellenfél ha nem.hogy ez mindig mûködjön,Victor rá van kényszerítve hogy ezt a legkényesebb szitukban is alkalmazza.csoda ha benne van a hiba?a Kopasz által nehéz helyzetekben kiválóan megjátszott labdák 70%-át más kapusok vaktában felrugdosnák,kikre is?Messire,Alexisre,Iniestára esetleg Pedrora,akik kimondva-kimondatlanul nem a levegõ urai..ezzel megszûnne a Barcelona védjegyévé vált meddõ labdabirtoklás..
Egyetértek. Ráadásul a hosszú kirúgásokban is rendkívül pontos Valdes. Labdái rendre megtalálják a szélső védőket még a oldalvonal előtt, amit azért koránt sem egyszerű kivitelezni. Aztán az utóbbi időben a szögleteknél is egyre jobb. A Madrid ellen is szépen lehúzta a beérkező labdák jó részét.
Egyébként ezeket a sosem-fociztam típusú szurkolókat sajnos más témákban is megtalálni. Csak egy példa: azt hiszik, könnyű átvenni egy negyven méteres labdát, mivel Alvesnek szinte mindig sikerül. Pedro szerintük egy középszerű játékos, mert Messi és Iniesta zsenijéhez vannak szokva. Szerintem nem is érzékelik azt a brutális iramot, amin ezek a játékosok játszanak. Vagy azt az erőt, amivel egymásnak passzolnak.
Igen van...........

Hm annyira nem lehet rákényszerítve mai meccsen is kényes szitukban szépen előre tudta vágni,úgy ahogy kell!Az meg egyértelmű ha van tiszta védő játékos akkor oda kell passzolni.....Jó hogy nem szobrot állítotok neki ezért mert képes passzolni:))Ennyi erővel állhatna egy jól passzoló kp is a kapuban........ Vagy egy csatár...Na ezt csak viccnek szántam...

Amiért nálam gyenge kapusnak minősül az csak annyi lenne,hogy egyszerűen a beadásoknál mintha nem is tudná mit kellene csinálnia. Ki menjek,ne menjek.......olyan mintha nem látná előre,márpedig szerintem egy kapusnak kicsit előre kell látni,hogy mi fog történni.Főleg egy beadásnál,nagyjából fel lehet mérni hol az ellenfél támadó játékosa és kb hova fog érkezni a laszti,de rendszeresen aláfut,vagy köze nincs a labdához.Pedig az 5-s az ő területe magabiztosan kellene kimenni minden labdára.Nem úgy hogy majd lesz ami lesz.....
Avatar
Zsazsa Jr
Barça B
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2012.02.28. 11:01:47

2012.08.26. 21:29:22

Capon írta:
ziipp írta: Egyébként ezeket a sosem-fociztam típusú szurkolókat sajnos más témákban is megtalálni. Csak egy példa: azt hiszik, könnyű átvenni egy negyven méteres labdát, mivel Alvesnek szinte mindig sikerül. Pedro szerintük egy középszerű játékos, mert Messi és Iniesta zsenijéhez vannak szokva. Szerintem nem is érzékelik azt a brutális iramot, amin ezek a játékosok játszanak. Vagy azt az erőt, amivel egymásnak passzolnak.
Hát ez azért... jó hogy nem kéne egy külön szoba a hülyéknek akik nem fociztak soha mert úgy sem értenek semmihez ami evvel a sporttal kapcsolatos.
Nem kell külön topik, de teljesen egyetértek azzal, h aki nem v csak nagyon amatőr szinten focizott, az egyáltalán nem látja át!!!Engem pl nagyon szokott idegesíteni az okoskodó kommentek főleg, h látom hülyeségeket irkálnak egyesek...és itt egy pl a szuperkupa meccs után:"Szerintem nem lesz rossz ez mert a kis kertitörpe Messit teljesen levették a pályáról. Ronaldo még sokat fog javulni mert most elég mélyről indított de Messi csúcson volt tegnap és ennyi tudott hozzátenni. Pepe visszatér és kicsit még fegyelmezi is akkor nem lesz baj hátul. Elől ha végre elfelejtjük az impotens Benzemát és kezdhet helyette egy focista Higuain személyében akkor lesz még több gól is. Özil hullámvölgyben van..."szted (ha láttad a meccset) ennek ez embernek mennyi köze van a focihoz?!Elmondom semennyi...aki olyat állít, h Messi top formában volt és ennyi telt tőle, meg h Özil hullámvölgyben, az egyszerüen buta és nem ért a focihoz!!!Mégis, h lenne egyik top formában, másik meg hullámvölgyben, ha még csak 2 meccset játszottak le az idei szezonkezdet óta?!
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Zsazsa Jr 2012.08.26. 21:39:35-kor.
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2012.08.26. 21:09:25

Ilyen sebességű, és ívű beadásra a jobb oldalról nem lehetett kijönni, vagy átérni. Jordi Alba beengedte Llorrentét a kapu szájába.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12233
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2012.08.26. 21:05:17

Mondjuk úgy, hogy a Alba és Társa kft. jól működött... :evil:
"And my heart will leave you never."
Avatar
kicsics
Jugador del Barça
Hozzászólások: 124
Csatlakozott: 2008.02.21. 14:02:37
Tartózkodási hely: Balmazújváros

2012.08.26. 21:05:09

Valdes és Alba is azt hitte, hogy nem lesz belőle semmi!Rosszul hitték...
Mindkettőnek a sara!
capon írta:
Hát ez azért... jó hogy nem kéne egy külön szoba a hülyéknek akik nem fociztak soha mert úgy sem értenek semmihez ami evvel a sporttal kapcsolatos.
Nem arról van szó,hogy hülye az aki nem focizott,de azért aki néhány évig legalább űzi ezt a sportot az többet ért hozzá és jobban átlátja a dolgokat mint valaki aki csak "képen látott labdát" :D

Persze kivételek vannak itt is és ott is :wink:[/b]
Avatar
VictorValdes19
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 2836
Csatlakozott: 2006.07.21. 13:09:35
Tartózkodási hely: Szentpétervár

2012.08.26. 21:01:01

Ez Alba gólja volt, Valdes talán 10%-ba volt benne.
Szélsővédőknek mindig tolódniuk kell, ergo közelebb vannak a labdához, mint az elvileg mögöttük lévő szélső/csatár. Alba nem követte a labdát, de még az emberről is lemaradt.
" Ha nem lennének zsebtolvajok, nulla lenne a nemi életem." - Woody Allen
PUNK'S NOT DEAD!
"Szinte minden bánatunk a másokkal ápolt kapcsolatainkból fakad." - Schopenhauer
"..hogy élünk, vagy elégünk, azt a hatalom mondja meg.."
Avatar
Piqué
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 321
Csatlakozott: 2010.11.17. 21:57:26

2012.08.26. 19:59:57

Alcantara írta:Valdes védelmezők beszámolóját várom a gólról!!!!!!
Ezt nem csak az ő nyakába kell varrni,Alba is nyugodtan megoldhatta volna.Mondjuk ha Valdes kijön és elüti akkor egyértelműen nincs gól,bár ilyen napsütésben...
Zsolti
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6156
Csatlakozott: 2004.10.12. 13:34:54
Tartózkodási hely: ,,!,.
Kapcsolat:

2012.08.26. 19:59:17

Ez megint elég ciki volt.... :roll: :lol:
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3974
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2012.08.26. 19:56:38

Valdes védelmezők beszámolóját várom a gólról!!!!!!
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2012.08.26. 19:54:32

ziipp írta: Egyébként ezeket a sosem-fociztam típusú szurkolókat sajnos más témákban is megtalálni. Csak egy példa: azt hiszik, könnyű átvenni egy negyven méteres labdát, mivel Alvesnek szinte mindig sikerül. Pedro szerintük egy középszerű játékos, mert Messi és Iniesta zsenijéhez vannak szokva. Szerintem nem is érzékelik azt a brutális iramot, amin ezek a játékosok játszanak. Vagy azt az erőt, amivel egymásnak passzolnak.
Hát ez azért... jó hogy nem kéne egy külön szoba a hülyéknek akik nem fociztak soha mert úgy sem értenek semmihez ami evvel a sporttal kapcsolatos.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
10Messi4ever
Jugador del Barça
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: 2009.05.24. 22:46:47
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2012.08.26. 18:54:42

kicsics írta:Zamora díjat pedig én is inkább védések alapján adnám az valahogy igazságosabb lenne szerintem.[/b]
Szerintem az lenne a legjobb, ha a szezonbeli védések számát elosztanák a kapott gólok számával, így kijönne egy reális rangsor, amiben gyakorlatilag nem játszik szerepet a védelem, mert pl. pont Valdésnak nem lenne esélye tisztán védésszám alapján való elbírálás esetén meccsenkénti 2 kapura lövéssel az ellenféltől.
J.S.Bach - J. Haydn - Liszt F. - E. Satie - Dukay B.

"Ne féljetek!"
Avatar
ziipp
Capitá del Barça
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2008.11.02. 01:06:21

2012.08.26. 18:48:56

csaby23 írta:Csak egy kérdès,van köztetek kapus?aki valóban ért ehhez a poszthoz az tudja,hogy Valdés a legideálisabb kapus a Barcának.senki,még az isteni Casillas sem tudná jobban megjátszani.miért?egyszerû.a csapat a kombinatív játékát a saját tèrfelérõl indítja,ha fent van az ellenfél ha nem.hogy ez mindig mûködjön,Victor rá van kényszerítve hogy ezt a legkényesebb szitukban is alkalmazza.csoda ha benne van a hiba?a Kopasz által nehéz helyzetekben kiválóan megjátszott labdák 70%-át más kapusok vaktában felrugdosnák,kikre is?Messire,Alexisre,Iniestára esetleg Pedrora,akik kimondva-kimondatlanul nem a levegõ urai..ezzel megszûnne a Barcelona védjegyévé vált meddõ labdabirtoklás..
Egyetértek. Ráadásul a hosszú kirúgásokban is rendkívül pontos Valdes. Labdái rendre megtalálják a szélső védőket még a oldalvonal előtt, amit azért koránt sem egyszerű kivitelezni. Aztán az utóbbi időben a szögleteknél is egyre jobb. A Madrid ellen is szépen lehúzta a beérkező labdák jó részét.
Egyébként ezeket a sosem-fociztam típusú szurkolókat sajnos más témákban is megtalálni. Csak egy példa: azt hiszik, könnyű átvenni egy negyven méteres labdát, mivel Alvesnek szinte mindig sikerül. Pedro szerintük egy középszerű játékos, mert Messi és Iniesta zsenijéhez vannak szokva. Szerintem nem is érzékelik azt a brutális iramot, amin ezek a játékosok játszanak. Vagy azt az erőt, amivel egymásnak passzolnak.
Avatar
K900
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 299
Csatlakozott: 2011.07.19. 19:10:29
Tartózkodási hely: "My heart is in Brazil, and the Nou Camp stadium".

2012.08.26. 17:52:09

Szerintem azzal együtt hogy Tito és Zubi is védelmébe vette, az én számomra sztem ezzel azt is közölni akarták vele hogy nem pótolhatatlan a csapat számára, és ha ezt fogja művelni akkor valószínűleg eladhatóvá válhat majd.Kétségtelen tény hogy Cassilas meg Buffon szint sohasem lesz, de attól tartok hogy még Neuer vagy Hart szintjét sem éri el. :cry: Annó Riijkaard is sokat tett a csapatért,de annyit hibázott hogy vele nem lehetet tovább folytatni.Ez sztem Váldésnél is így van,elismerendő amit a csapatért tett és tesz,de ha ezt fogja művelni továbbra is akkor neki is mennie kell.Ő sem sérthetetlen, az egész történetben még az a durva hogy egy zamora díjas kapusról beszélünk, aki ilyen amatőr tévedések sorozatát csinálja, ami sajnos pontokba is kerülhet/került a csapat számára. :?
Horthy Gabi:"Madridban akkor szokták a legtöbb kávét főzni, hogyha a barcelona ott jár."
Avatar
kicsics
Jugador del Barça
Hozzászólások: 124
Csatlakozott: 2008.02.21. 14:02:37
Tartózkodási hely: Balmazújváros

2012.08.26. 17:06:40

Egyetértek az előttem szóló csaby23-al!Én is lehúztam már pár évet hálóőrként és azt tanultam meg elsők között, hogy nem minden áron kell megjátszani egy labdát.Ha előre vágja Messiékre vagy ki a közönségbe az akkor még mindig 3-1 és nem 3-2.Ha el kell rúgni akkor el kell rúgni.
Tényleg az a legnagyobb baj Valdessel,hogy a legfontosabb pillanatokban hibázik.Magas labdákat nem nagyon érzi de ezt pl egy De Gea is elmondhatja magáról :D Egy az egyben viszont Valdes nagyon jó.Én személy szerint nem kedvelem és szerintem lehetne jobb kapusa is a Barcának,már amikor a szerződés hosszabbítási herce hurca ment,másik kapus után néztem volna hátha egy kicsit magához tér.kicsit el lehetett szállva magától amekkora összegeket kért.Viszont azt el kell mondani, hogy az elmúlt években rengeteget fejlődött ami a folyamatos játéklehetőségeknek is köszönhető.Ha pedig másik kapust akarna igazolni a Barca aki jobb mint ő az igen zsebbe nyúlós lenne.Hibázott az ő sara!Nyilván az edző megvédi,de szerintem azért kapott egy dádát.Zamora díjat pedig én is inkább védések alapján adnám az valahogy igazságosabb lenne szerintem.[/b]
Avatar
csaby23
Jugador del Barça
Hozzászólások: 127
Csatlakozott: 2009.06.16. 15:20:36
Tartózkodási hely: Schalchen, Oberösterreich, Ausztria

2012.08.26. 16:28:13

margarin írta:
csaby23 írta:Csak egy kérdès,van köztetek kapus?aki valóban ért ehhez a poszthoz az tudja,hogy Valdés a legideálisabb kapus a Barcának.senki,még az isteni Casillas sem tudná jobban megjátszani.miért?egyszerû.a csapat a kombinatív játékát a saját tèrfelérõl indítja,ha fent van az ellenfél ha nem.hogy ez mindig mûködjön,Victor rá van kényszerítve hogy ezt a legkényesebb szitukban is alkalmazza.csoda ha benne van a hiba?a Kopasz által nehéz helyzetekben kiválóan megjátszott labdák 70%-át más kapusok vaktában felrugdosnák,kikre is?Messire,Alexisre,Iniestára esetleg Pedrora,akik kimondva-kimondatlanul nem a levegõ urai..ezzel megszûnne a Barcelona védjegyévé vált meddõ labdabirtoklás..


Nem igazán értek a kapus poszthoz,de nagyon osztom a véleményed.
Ez csak szubjektív vélemény,de jó ideje állok már a kapuban,így valamelyest szakmai véleményt fogalmazhatok meg.ilyen szemmel nézve az a nonszensz számomra hogy valakiben felmerül a bizonyos "nembarcaszint" kérdés.
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2012.08.26. 14:47:09

westerngom írta:
Capon írta:
Így legalább több izgalom jut nekem egy meccsre :)
- húúú apám, ez már kimeríti a perverzitás fogalmát! :lol: :lol:
Ez az abszolút perverzitás! :lol:
Olyan kapus véd akit nem tartok sokra a játéktudása miatt, viszont már már kedvelem "emberileg" mert régóta itt van. Mondjuk ez is túlzás mert mikor szerződés hosszabbításra kerűlt a sor azt hitte ő Buffon és Casillas közös gyereke és kicsit elszállt magától fizetés ügyileg.

A Zamora díjról jut eszembe, hogy ez is jó nagy hülyeség. Most vagy a legjobb védelemnek kéne kapnia amit lehetne a gólok száma alapján odaítélni (ahogy most is van), vagy úgy kéne a kapusoknak adni, hogy ki hány lövést fogott a szezon során, mert a mostani formájában semmi értelme nincsen.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
margarin
Jugador del Barça
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2010.08.02. 00:12:41
Tartózkodási hely: Budapest

2012.08.26. 14:40:14

csaby23 írta:Csak egy kérdès,van köztetek kapus?aki valóban ért ehhez a poszthoz az tudja,hogy Valdés a legideálisabb kapus a Barcának.senki,még az isteni Casillas sem tudná jobban megjátszani.miért?egyszerû.a csapat a kombinatív játékát a saját tèrfelérõl indítja,ha fent van az ellenfél ha nem.hogy ez mindig mûködjön,Victor rá van kényszerítve hogy ezt a legkényesebb szitukban is alkalmazza.csoda ha benne van a hiba?a Kopasz által nehéz helyzetekben kiválóan megjátszott labdák 70%-át más kapusok vaktában felrugdosnák,kikre is?Messire,Alexisre,Iniestára esetleg Pedrora,akik kimondva-kimondatlanul nem a levegõ urai..ezzel megszûnne a Barcelona védjegyévé vált meddõ labdabirtoklás..

Nem igazán értek a kapus poszthoz,de nagyon osztom a véleményed.
19 éves koromig játszottam a Barca csapatában aztán felébredtem:):):)):):
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3974
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2012.08.26. 14:40:02

REMY írta:
Rabbid írta:http://www.youtube.com/watch?v=vLYaff8vpK8
Tessék, más kapusokkal is megesik, csak Victor a legfontosabb meccsekre tudja időzíteni. Amúgy azt se feledjétek, az utóbbi jó pár évben mindig elhozta nekünk a Zamora trophyt.
Nem rajta múlott. Azt a védelem nyeri meg neki. Casillas 1x-es Zamora díjas, míg Valdes már 4x nyert. Mégis meglátszik ki az első számú kapus a válogatottban. Persze a karrierjében szépen mutat és ezt nem veheti el senki tőle, de nagyrészt nem csak a kapuson múlik az a díj. Ilyen védelemmel mint amik az elmúlt években voltak tuti, hogy Pinto is nyert volna díjat.
Tudomásom szerint Pintonak is van 1 Zamora díja, amit nem a Barcelona színeiben ért el! Semmivel nem rosszabbb kapus, sőt!
Avatar
csaby23
Jugador del Barça
Hozzászólások: 127
Csatlakozott: 2009.06.16. 15:20:36
Tartózkodási hely: Schalchen, Oberösterreich, Ausztria

2012.08.26. 14:13:22

Csak egy kérdès,van köztetek kapus?aki valóban ért ehhez a poszthoz az tudja,hogy Valdés a legideálisabb kapus a Barcának.senki,még az isteni Casillas sem tudná jobban megjátszani.miért?egyszerû.a csapat a kombinatív játékát a saját tèrfelérõl indítja,ha fent van az ellenfél ha nem.hogy ez mindig mûködjön,Victor rá van kényszerítve hogy ezt a legkényesebb szitukban is alkalmazza.csoda ha benne van a hiba?a Kopasz által nehéz helyzetekben kiválóan megjátszott labdák 70%-át más kapusok vaktában felrugdosnák,kikre is?Messire,Alexisre,Iniestára esetleg Pedrora,akik kimondva-kimondatlanul nem a levegõ urai..ezzel megszûnne a Barcelona védjegyévé vált meddõ labdabirtoklás..
Avatar
Szuszimester
Jugador del Barça
Hozzászólások: 100
Csatlakozott: 2007.06.25. 19:55:16
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2012.08.26. 12:24:58

Szerintem ez - lehet, hogy őrültség, de - belefért.
Ilyen játékkal meg tudjuk verni a Madridot idegenben is.
Szuszimester
Avatar
westerngom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2007.12.15. 21:33:00
Tartózkodási hely: West Side

2012.08.26. 12:18:11

Capon írta: Ez tuti. Én anno az összes hajamat kitéptem miatta.
Ahogy ziipp is írja mostanra már viszont tényleg rengeteget fejlődött és ami a legfontosabb tudja hogy mit várnak tőle mi a csapat taktika. Iszonyat nehéz ide kapust hozni aki kifejezetten jól is teljesít ezért sem szabad az eladásán gondolkozni. Amíg ő van nekünk, addig meg kell elégedni vele, mert még sokáig itt fog védeni.


Így legalább több izgalom jut nekem egy meccsre :)
- húúú apám, ez már kimeríti a perverzitás fogalmát! :lol: :lol:
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2012.08.26. 11:52:12

A barcában védeni teljesen más tészta a domináns labdabirtoklás, és játékstílus miatt. Rüstü a világ egyik legjobbjaként jött ide a 2002-es vb után....de írkáljátok csak a neveket, hogy ki lenne jó ide.i
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4185
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2012.08.26. 11:17:39

REMY írta:
Rabbid írta:http://www.youtube.com/watch?v=vLYaff8vpK8
Tessék, más kapusokkal is megesik, csak Victor a legfontosabb meccsekre tudja időzíteni. Amúgy azt se feledjétek, az utóbbi jó pár évben mindig elhozta nekünk a Zamora trophyt.
Nem rajta múlott. Azt a védelem nyeri meg neki. Casillas 1x-es Zamora díjas, míg Valdes már 4x nyert. Mégis meglátszik ki az első számú kapus a válogatottban. Persze a karrierjében szépen mutat és ezt nem veheti el senki tőle, de nagyrészt nem csak a kapuson múlik az a díj. Ilyen védelemmel mint amik az elmúlt években voltak tuti, hogy Pinto is nyert volna díjat.
ebben maximálisan egyetértek!!!
de azért, mert így igazságos, a korábbi videóhoz itt a párja, top5 valdes védés:

http://www.youtube.com/watch?v=4cNIEHhAe8A
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2012.08.26. 10:49:59

Rabbid írta:http://www.youtube.com/watch?v=vLYaff8vpK8
Tessék, más kapusokkal is megesik, csak Victor a legfontosabb meccsekre tudja időzíteni. Amúgy azt se feledjétek, az utóbbi jó pár évben mindig elhozta nekünk a Zamora trophyt.

Meg ez:

http://www.youtube.com/watch?v=K_2ptjgJBuw

Nem kicsit hasonlít a Valdes mostani hibájára?
KépKép
Avatar
Gery0704
Jugador del Barça
Hozzászólások: 116
Csatlakozott: 2010.04.12. 14:55:06

2012.08.26. 10:26:28

Hibázott nagy meccsen már máskor is előfordult de nincs olyan kapus aki nem hibázik az hogy ő egy Real ellen míg Iker pl Zaragoza ellen ha jól emlékszem az már mulik a szerencsén is és a koncentráláson is kicsit... Nem kell szidni sok mindent tett már a csapatért és kapusként nekem is könnyebb szokott lenni ha támogatnak a hiba után! Ha a hibát megjegyezzük akkor ezeket se feledje senki: http://www.youtube.com/watch?v=OB1cyfhccNg
Lezárt