Ronaldinho Gaúcho #3

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
okos666
Jugador del Barça
Hozzászólások: 112
Csatlakozott: 2007.11.10. 19:19:01
Tartózkodási hely: Kemecse

2008.01.04. 16:51:58

Bodi írta:Miért lenne Rijkaard hibája???Ezt sose értettem.
A körülmények adottak Ronaldinhonak,csakis az ő hibája,hogy ilyen nulla állapotba került fizikálisan.A többi játékos hogy tudja jó kondiban tartani magát?Őket nem Rijkaard vezényli?
Ronaldinho maga tehet a visszaeséséről,és csak ő tud tenni ellene,bár az már teljes képtelenség,hogy a két évvel ezelőtti szintet teljesen elérje.
Akármennyire is sokat tett a csapatért,nem a szívünkre kéne már hallgatni,hanem az eszünkre.Az pedig azt jelentené,hogy távozik!
A vezetőség se teljesen hülye,el fogják adni nyáron,ha így megy tovább.

Tehát Ronaldinhonak még fél éve van bizonyítani,de akármennyire is szeretnénk,nem fog bizonyítani...Ez sajnos elég valószínű.
Szerintem van benne valami,de van ezellen kifogásom!!Rijjkard és Ronaldinho is hibás!!! Hogy melyikük hibásabb,én azt nem tudom..
De nézd + a Chelsea-t!!!:Mourinho kemény edző,és minden játékosából kihozta a maximumot..Franck is kitudta-de most már NEM!!!Szóval:Ahhoz hogy R10 ismét jó legyen vagy Rijjkard keményít be és R10 edzeni kezd SZORGALMASAN,vagy pedig Franck megy és Mourinho "fegyelmezi meg"!
Ennyi!
Imádlak BARCA!!!
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2008.01.04. 15:56:33

Ezt a 'kiégett' kifejezést nagyon nem szeretem,annyira sablonos,elfecsérelt és rossz szó!Azt mondod,h motivált?Akkor viszont mit jelent,h kiégett?Mert én ezt a kiégett kifejezést motiválatlanságnak értelmezem!Ha valakiben ennyi volt és nem több a régi szintet úgy is meg kellene ütnie (max nem fejlődik tovább),ha jó fizikailag és elég motivált!Ronnienál az elbbi biztos nem igaz,nagyon lassú az utóbbi pedig mostanában kezd újra igaz lenni,de előtte másfél évig nem!Ronnie 1,5 évig nem akart úgy teljesíteni,ahogy kell,forgatások,csajozás,szórakozás(a csajozás pl a vb-re igaz mikor kiszökött a barátnőjéhez).Viszont mint mondottam volt ebben az edzői stáb is nyakig benne van,erélyesebbnek kell lenni(nem olyan tutyi-mutyinak mint Rijkaard),meg izzasztani a hátsóját rendesen,nem hagyni h elmenjen gyúrni a konditerembe,mert ő nem Arnold Swarzeneger hanem Ronaldinho Gaucho a villámléptű(hol van ez már...)cselgép!A cikk szövegével majdnem teljesen egyetértek,de ennek ellenére adnék neki esélyt a bizonyításra legalább még egy évet,de sztem Rijkaarddal(annak ellenére,h mélyen tisztelem a hollandot)ez nem fog neki sikerülni!!
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2008.01.04. 15:35:37

Bárki bármit mondhat róla,csak tisztelettel tegye azt!
Nem akárkiről beszélünk...és nem kevés dolgot köszönhetünk neki!
Ő a legeslegnagyobb akit valaha játszani láttam...és szerintem még sokakanak!

Valószínűleg a visszaesés okait még ő maga sem tudja!Szerintem erre nem létezik válasz!Ez egy rejtély!Ha Rijkaard lenne az oka azt valószínűleg szóvá tenné!Úgyértem,h ha neheztelne Rijkaardra arról tudnánk,ha nem teccene neki a posztja arról is hallanánk valószínűleg!Így szerintem ennek nem Rijkaard az oka!Az is lehet,h egész egyszerűen kiégett!Ez van sajnos,ennyi volt benne,kifutotta magát!Mert azért a PSG-ben sem játszott sokkal gyengébben mint a Barcába...tehát van egy pár durva év a háta mögött,csak akkor nem volt annyira szem előtt!
Meg vannak olyan szeméyliségek akiknek hiába adod meg az esélyt a bizonyításra és hiába érzi a bizalmat,ha érzi magán,h valami nem az igazi!
Nyílván Ronaldinho is tudja,h valami nem az igazi!És nem jönnek az első passzok,nem jön be az első csel,akkor elmegy a kedve az egésztől!
És valljuk be őszintén....neki már nincs mit bizonyítania..bizonyított eleget!Így nem nagyon van ami visszahozza a kedvét szerintem!
A motiválatlanságról annyit,h van aki ezt is Rijkaard számlájára írja!Hát nem is tudom....!Kupák,címek,győzelmek,dícsőség...akinek ez nem jelent elég motívációt azzal baj van!Nem Rijkaardnak kell elmagyarázni ezeknek a srácoknak,h mekkora dolog blt nyerni,tudják ők azt maguktól is(Ronaldinho is)!És nem mondanám,h Ronaldinho motiválatlan...mert amikor játszik akkor látszik rajta,h nem az...küzd,akar!

Egy jófajta pszichológushoz kéne szerintem elküldeni a jóöreget(lehet az egész csapatot)!Fejben vannak a gondok(a nagyobbak)!Mert a fizikumát még visszanyerheti,az nem hiszem,h gondot jelentene(nem tudom,h hogyan,de nem is vagyok szakember)!

Igazából csak a vélemyénemet írtam le,megoldást nem tudok,de nem is az én dolgom,h megoldjam a Barca gondjait!
Mindenesetre Ronaldinhoval v nélküle,Rijkaardal v nélküle!
CSAK A BARCA!!!
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2008.01.04. 15:23:08

Bodi írta:Miért lenne Rijkaard hibája???Ezt sose értettem.
A körülmények adottak Ronaldinhonak,csakis az ő hibája,hogy ilyen nulla állapotba került fizikálisan.A többi játékos hogy tudja jó kondiban tartani magát?Őket nem Rijkaard vezényli?
Ronaldinho maga tehet a visszaeséséről,és csak ő tud tenni ellene,bár az már teljes képtelenség,hogy a két évvel ezelőtti szintet teljesen elérje.
Akármennyire is sokat tett a csapatért,nem a szívünkre kéne már hallgatni,hanem az eszünkre.Az pedig azt jelentené,hogy távozik!
A vezetőség se teljesen hülye,el fogják adni nyáron,ha így megy tovább.

Tehát Ronaldinhonak még fél éve van bizonyítani,de akármennyire is szeretnénk,nem fog bizonyítani...Ez sajnos elég valószínű.
Ebben sok igazságtartalom van,de azért sztem mindenképp Rijkaard hibája is!A többiek odateszik magukat és megcsinálják,amit kell míg Ronnie elblicceli azt,de Rijkaardnak erényesebbnek kellene lennie vele,olyan nincs,h ne edzzen rendesen,ezért kapja a fizetését és így sztem egyértelműen a stáb keze is nyakig benne van a dologban!!!
Bodi
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3395
Csatlakozott: 2004.10.08. 13:59:23
Tartózkodási hely: Kiskunfélegyháza

2008.01.04. 15:14:34

Miért lenne Rijkaard hibája???Ezt sose értettem.
A körülmények adottak Ronaldinhonak,csakis az ő hibája,hogy ilyen nulla állapotba került fizikálisan.A többi játékos hogy tudja jó kondiban tartani magát?Őket nem Rijkaard vezényli?
Ronaldinho maga tehet a visszaeséséről,és csak ő tud tenni ellene,bár az már teljes képtelenség,hogy a két évvel ezelőtti szintet teljesen elérje.
Akármennyire is sokat tett a csapatért,nem a szívünkre kéne már hallgatni,hanem az eszünkre.Az pedig azt jelentené,hogy távozik!
A vezetőség se teljesen hülye,el fogják adni nyáron,ha így megy tovább.

Tehát Ronaldinhonak még fél éve van bizonyítani,de akármennyire is szeretnénk,nem fog bizonyítani...Ez sajnos elég valószínű.
Szofi
Barça C
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2007.10.13. 18:17:59

2008.01.04. 15:08:31

Amúgy én nagyon kíváncsi lennék,hogy mi történt vele,hogy így visszaesett?!Frank miatt lehet?Vagy nincs már kedve itt játszani?(Nagyon szomorú lennék,ha elmenne :( ) Szerintetek mi az oka :?: :?:
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2008.01.04. 11:19:36

Andrisveres írta:Nem lehet , h ez a sérülés kamu , nem edz mert elmegy vhova máshova? most elkapott ez a megérzés.
Azért én ilyeneket nem gondolok Ronnie-ról! Mindenki tudja, hogy nincs formában de azért ilyeneket nem szabad még feltételezni sem róla! :?
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
Avatar
Ronal.10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2005.12.18. 09:10:35
Tartózkodási hely: Dunakeszi

2008.01.04. 11:17:57

vááuu tetszett a video már kezdtem elfelejteni ezeket... mekkora csel a werder ellen csinálta, video elején.
Már nem meri megcsinálni. :idea:
Andrisveres
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2007.08.22. 14:07:49

2008.01.04. 11:13:06

Nem lehet , h ez a sérülés kamu , nem edz mert elmegy vhova máshova? most elkapott ez a megérzés.
pistinho
Barça B
Hozzászólások: 61
Csatlakozott: 2007.05.11. 20:43:34

2008.01.04. 10:38:00

Fog ő még ilyeneket csinálni!

csak egy edző kell hozzá
Ten Cate megizzasztotta minden edzésen, mindig a maximumot követelte tőlle, és ha kellett akkor tovább maradtak edzeni.
Most meg inkább fáj valamilye és edzőteremben van, egyedül.

Jó volt szép volt amit riijkard tett a Barcáért, de ami nem megy azt ne erőltessük... Murinho-t a csapatba!
Avatar
Csak a Barca!
Capitá del Barça
Hozzászólások: 890
Csatlakozott: 2007.01.21. 09:52:27
Tartózkodási hely: Sin City
Kapcsolat:

2008.01.04. 10:10:11

sasi1 írta:Rossz nézni ILYEN videókat.............
Fáj az ember szíve.......... Ő úgy kapott arany labdát, ahogy szerintem előtte nagyon régen nem kaptak: nem volt kérdés, hogy ő a világ legjobbja, és mi lett vele????????????????..................
Ezután a videó után még inkább látható, a lassulása.............
Hát ezt tényleg rossz nézni, főleg a cseleket az elején. Brutális. Az a durva, hogy már bele se megy ilyen cselekbe, fel se vállalja, inkább egyből tovább paszolná, ha sikerülne neki.
Avatar
sasi1
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1291
Csatlakozott: 2005.07.09. 23:01:04

2008.01.04. 09:08:34

Rossz nézni ILYEN videókat.............
Fáj az ember szíve.......... Ő úgy kapott arany labdát, ahogy szerintem előtte nagyon régen nem kaptak: nem volt kérdés, hogy ő a világ legjobbja, és mi lett vele????????????????..................
Ezután a videó után még inkább látható, a lassulása.............
Avatar
Varga
Capitá del Barça
Hozzászólások: 866
Csatlakozott: 2007.07.28. 09:24:35

2008.01.04. 08:44:33

Ne már hogy ő is megsérült
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2008.01.03. 21:21:06

Olyan társakkal, mint Eto'o vagy Messi, könnyen megérti magát, jobban megy velük a játék, ezzel könnyebben tud formába lendülni, mintha egyik sem játszana és mindenki tőle várná, hogy nyerje meg a meccseket.
Kép
Kép
Kép
ronnie1002
Barça C
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2007.01.13. 11:02:34

2008.01.03. 21:04:32

talán az motiválná Ronaldinhót, ha visszatérne jóbarátja a pályára.
jó lenne ha most már v.mi más is motiválná, nemcsak csak az h mikor tér vissza Eto'o vagy Messi.
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2008.01.03. 20:57:01

Tomi`FCB írta:Güiza nagyon beindult
Őt majd Puyol kezelésbe veszi. :)

Ronaldinhónak még van helye a csapatban, hogy milyen megújulásra van szükség, azt nem tudom, de jó lenne, ha minél előbb megoldódna, mert most szükség van egy jó Ronnie-ra, és persze jó társakra is, mert egyedül nem tudná sokáig vinni a csapat szekerét, ha jó formában van, de még ettől is messze van most. Három meccset ki kell húzni, hogy visszajöjjön Messi, talán az motiválná Ronaldinhót, ha visszatérne jóbarátja a pályára.
Kép
Kép
Kép
dr. Mezey
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 424
Csatlakozott: 2007.12.23. 14:50:33
Tartózkodási hely: Moszkva

2008.01.03. 20:24:02

Persze nem egsezrű eldönteni mi legyen vele, de túl sokáig nem lehet húzni az időt. Vagy el kell adni, vagy hosszabbítani vele. Mindenestere az tuti nem használ, hogy ha egy újságíró éppen unatkozik akkor összerittyent egy cikket R10-ről függetlenül attól hogy van-e bármi alapja. Aztán meg gyűrűzik tovább és hárm naponta kell cáfolnia a híreket.
Rijkaardot illetően meg úgy látom tök mindegy mit csinál az csak rossz lehet. Ha ülteti ronniet az a baj, ha játszatja akkor meg az.
Tomi`FCB
Barça B
Hozzászólások: 82
Csatlakozott: 2007.10.13. 17:59:58
Tartózkodási hely: Sződ

2008.01.03. 20:22:19

hát elég fura lesz a keretünk. jelenleg az a lényeg hogy támadóink legyen ek mer tnehéz gólt lőni a Mallorcának modnjuk az sem árt ha védelmünk van meg Güiza nagyon beindult
BARCELONA MÉS QUE UN CLUB!
Aprieto

2008.01.03. 20:18:52

Nem játszik a Mallorca ellen.
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4094
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2008.01.03. 20:10:48

cobretti írta: először is hozni kéne egy normális edzőt, aki megadja Dinhonak a maximális bizalmat, és ha majd az új edző keze alatt Ronnie meg tudna újulni, akkor kéne beszélni szerződés-hosszabításról, addig semmiképp nem.
ennyit mindenképp megérdemelne, de többet nem. nincs szükség egy alibiző Ronaldinhóra, aki semmire nem jó azon kívűl, h keres egy halom pénzt, cserébe pedig csak rontja a csapatmorált és lassítja a támadásokat.
a lendületessége nélkül semmit nem ér, forintos labdákat más is tud adni, a pontrugásokat meg más is jól tudja lőni.
a pályánléte nem ad a csapatnak már egyfajta mentális pluszt, mint volt ez 2 éve, amikor a társak sohase játszottak görcsösen még hátrányban se, mert tudták, h velük van a világ legjobbja, aki majd a vállára veszi a csapatot
Mintha csak a saját gondolataimat látnám leírva :D =D> =D>
Kép
ssj4vegeta
Barça C
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2007.12.21. 20:38:53

2008.01.03. 20:07:49

kíváncsí leszek hosszabítanak-e vele!!!!!!!!!!
cobretti
Barça C
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2008.01.01. 21:08:31
Tartózkodási hely: Szeged

2008.01.03. 20:06:16

dr. Mezey írta:Állítólag jan végén tárgyalnak R10 szerződéshosszabbításáról, akkor végre vége lenne egy pár évre ennek az elmegy-nemmegy cirkusznak.
először is hozni kéne egy normális edzőt, aki megadja Dinhonak a maximális bizalmat, és ha majd az új edző keze alatt Ronnie meg tudna újulni, akkor kéne beszélni szerződés-hosszabításról, addig semmiképp nem.
ennyit mindenképp megérdemelne, de többet nem. nincs szükség egy alibiző Ronaldinhóra, aki semmire nem jó azon kívűl, h keres egy halom pénzt, cserébe pedig csak rontja a csapatmorált és lassítja a támadásokat.
a lendületessége nélkül semmit nem ér, forintos labdákat más is tud adni, a pontrugásokat meg más is jól tudja lőni.
a pályánléte nem ad a csapatnak már egyfajta mentális pluszt, mint volt ez 2 éve, amikor a társak sohase játszottak görcsösen még hátrányban se, mert tudták, h velük van a világ legjobbja, aki majd a vállára veszi a csapatot
dr. Mezey
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 424
Csatlakozott: 2007.12.23. 14:50:33
Tartózkodási hely: Moszkva

2008.01.03. 18:39:45

Állítólag jan végén tárgyalnak R10 szerződéshosszabbításáról, akkor végre vége lenne egy pár évre ennek az elmegy-nemmegy cirkusznak.
Amúgy iniestát azért kell rakosgatni mert ha ronnie nincs akkor a posztján játszik, és be kell látni hogy mostanában jobban is csinálja. Viszont ronniet is kell játszatni különben soha nem lesz már semmi belőle, ilyenkor megy vissza xavi mellé, ez szerintem nem bűn, úgyis jól játszik mindenhol.
Avatar
okos666
Jugador del Barça
Hozzászólások: 112
Csatlakozott: 2007.11.10. 19:19:01
Tartózkodási hely: Kemecse

2008.01.03. 18:16:22

Szandi írta:
okos666 írta:Őt mondjuk játszatja,de össze-vissza rakosgatja a pályán,és ezt minden játékos utálja....!!!Lehet hogy hülyeség,de én így gondolom!!!
Iniesta kb (nálam) idény legjobbja. Ok Leo után. De szal hihetetlen munkát végez. Szinte, az észszerűség határain belül mindegy hol futballozik, mindenhol kiemelkedik.Bocs az offért.
home írta: .és rijkaard mellett még most is kitartok...és itt is Pont.
Kezd unalmassá válni, hogy csak ezt hajtogatod. Támaszd alá érvekkel, amit állítasz! (jó bocs ez most így nagyon Varga Tamásosan hangzott, de komolyan.) Sztem sokan kíváncsiak lennének rá.
Így igaz!!! Én sokszor próbáltam (nem csak itt)védeni Franckot,de amit csinál,az már felháborító!!!!!!!!És Szandi:a Tamásunk egy jó ember,legalább megpróbálnk reálisan gondolkodni,ha érvelünk!!(amit Tamásról gondolok,azt már leírtam,bocs az offért)
Imádlak BARCA!!!
Szandi
Főnökasszony
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2007.07.12. 21:01:59

2008.01.03. 18:06:07

okos666 írta:Őt mondjuk játszatja,de össze-vissza rakosgatja a pályán,és ezt minden játékos utálja....!!!Lehet hogy hülyeség,de én így gondolom!!!
Iniesta kb (nálam) idény legjobbja. Ok Leo után. De szal hihetetlen munkát végez. Szinte, az észszerűség határain belül mindegy hol futballozik, mindenhol kiemelkedik.Bocs az offért.
home írta: .és rijkaard mellett még most is kitartok...és itt is Pont.
Kezd unalmassá válni, hogy csak ezt hajtogatod. Támaszd alá érvekkel, amit állítasz! (jó bocs ez most így nagyon Varga Tamásosan hangzott, de komolyan.) Sztem sokan kíváncsiak lennének rá.
"Jeff Buckley a világ legkirályabb jelensége a rántotta feltalálása óta"
Nobody fucks with the Jesus.
Art too bad to be ignored.
Lezárt