Frank Rijkaard #2

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
mrmonster
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1195
Csatlakozott: 2004.12.18. 13:54:14
Tartózkodási hely: Budapest XX. ker.

2007.11.13. 18:24:27

Vazquez véleménye az, amivel abszolút egyetértek, és én is egyfolytában ezt hajtogatom (bár én is ritka író vagyok a fórumon), csak én sose tudtam ilyen tömören és egyszerűen, de a lényeget összefoglalva leírni!
Előre a TITOlusokért!
Kluivert55
Barça B
Hozzászólások: 97
Csatlakozott: 2004.10.08. 17:55:39
Tartózkodási hely: Sárospatak

2007.11.13. 17:43:31

Vazquez írta:Sziasztok!

Én nem szoktam hozzászólni a fórum témáihoz, csak olvasni szoktam a véleményeket. De most szót kell emeljek Rijkaard mellett.
Nekem a 2000-es EB óta a kedvenc edzőm. A hollandokkal olyan focit játszatott, hogy élmény volt nézni. Sajnos nem nyerték meg, de utána önkritikusan félreállt, nem hosszabított a szövetséggel.
A Laporta-éra egyik legjobb húzásának tartottam, hogy leigazolták edzőnek, amit bizonyított is.
Tény, hogy tavaly óta nem látni azt a Barcelonát, akik lefocizzák az ellenfelet, de szerintem ennek nem (csak) az edző az oka.
Ezek a játékosok egytől-egyig profik, tudniuk kell felpörögni adott szituációkban. Ahogy Puyol fogalmazott, nem hajtanak egymásért.

Én hiszem, hogy Rijkaard-dal kijut ebből a gödörből a csapat! Ha ő úgy érzi, hogy nem megy, akkor ő fog félreállni.
Én is ritkán írok ide, de ezzel teljesen egyetértek és bízom benne, hogy ha Rijkaard nem tud megbírkózni a feladattal Ő maga fog felállni! Ami a lényeg az nekem a szép játék amit azzal a holland válogatottal produkált és amit eddig a barcával is (kivétel ez az időszak)!
doki
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1160
Csatlakozott: 2005.05.31. 22:04:36
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

2007.11.13. 17:29:27

Én most is Wenger-t látnám szívesen,de erre elég kicsi az esély.Mourinho is jó lenne ,bár én sem szimpatizálok vele.Van Basten-nek még tanulnia kell.
Vazquez
Barça C
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2007.06.25. 09:49:45

2007.11.13. 17:17:15

Sziasztok!

Én nem szoktam hozzászólni a fórum témáihoz, csak olvasni szoktam a véleményeket. De most szót kell emeljek Rijkaard mellett.
Nekem a 2000-es EB óta a kedvenc edzőm. A hollandokkal olyan focit játszatott, hogy élmény volt nézni. Sajnos nem nyerték meg, de utána önkritikusan félreállt, nem hosszabított a szövetséggel.
A Laporta-éra egyik legjobb húzásának tartottam, hogy leigazolták edzőnek, amit bizonyított is.
Tény, hogy tavaly óta nem látni azt a Barcelonát, akik lefocizzák az ellenfelet, de szerintem ennek nem (csak) az edző az oka.
Ezek a játékosok egytől-egyig profik, tudniuk kell felpörögni adott szituációkban. Ahogy Puyol fogalmazott, nem hajtanak egymásért.

Én hiszem, hogy Rijkaard-dal kijut ebből a gödörből a csapat! Ha ő úgy érzi, hogy nem megy, akkor ő fog félreállni.
Dagoth ur
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 418
Csatlakozott: 2006.02.27. 20:56:39

2007.11.13. 17:14:05

A téli szünetig én még megadnám neki az esélyt,hogy bizonyítson.Ha addig sem változik a helyzet,akkor viszont feltétlenül edzőt kell váltani.Nem is tudom ki lenne a legmegfelelőbb most a Barca kispadjára,ezt döntse el a vezetőség.Nekem Mourinho nem kellene,a Chelsea elleni meccseket egyszerűen nemtudom elfelejteni.
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2007.11.13. 17:06:31

Arra sincs garancia, hogy :
1. Megfelelő edzőt-nem vészmegoldást-találunk -e mostanában. A vészmegoldás, átmeneti edző idehozatala nem alternatíva.
2. Ha találunk.-amit kétlek-abban az esetben mire lehet számítani? Új edző, új elképzelések. Ez rengeteg idő. Ennyi időnk pedig nincs. Ha most edzőt váltunk, elúsdzott a szezon.
Egy karizmatikus, óriási tekintélyű másodedző szerződtetése a legjobb húzás. Legalábbis szerintem.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2007.11.13. 17:03:56

tagore írta:Közben eszembe jutott a Milan. Ugyebár jelenleg 11-ek a bajnokságban. Érdekes, Ancelotti segge alatt meg se rezzen a kispad. Most akkor ez hogy? Berlusconinak mindegy?
Ott hogyhogy nem fröcsögnek? Tizenegyedik hely....

Hümm.

(Mellesleg látom, hogy azóta sem merült fel itt a fórumon a játékosok felelőssége, még 1%-ban sem. Érdekes. Sokan - úgy látom - csak gyűlölködni járnak ide. Na, ők a múltkor általam említett primitív, szakmaiatlan vadparasztok. Ne feledjétek, akinek nem inge.... Hehe.)
tagore MR. :D :D :D :arrow:
Kép
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8568
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2007.11.13. 16:57:59

haze71 írta:Teljesen zavart vagyok. Azt szeretném, hogy Rijkaard helyett új edző legyen, de az csk úgy lesz, ha a következő meccseken kudarcot vallunk. Most melyik a jobb? Marad Rijkaard vagy lemaradunk a bajnokságban. Melyiknek örülnétek jobban??? A régi edző - sikeres mérkőzések párosításban ne reménykedjetek...
Az a baj, hogy Laportánál nem lehet tudni, meddig van a tűréshatár. Ha még1 vereség kéne ahhoz, hogy Franket kirugják, akkor azt mondom, hogy belefér. Viszont ha amúgy is szaroznának tovább, akkor meg csak nyerjünk.
Avatar
haze71
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1003
Csatlakozott: 2006.02.28. 09:04:53

2007.11.13. 16:48:05

Teljesen zavart vagyok. Azt szeretném, hogy Rijkaard helyett új edző legyen, de az csk úgy lesz, ha a következő meccseken kudarcot vallunk. Most melyik a jobb? Marad Rijkaard vagy lemaradunk a bajnokságban. Melyiknek örülnétek jobban??? A régi edző - sikeres mérkőzések párosításban ne reménykedjetek...
Los Banditos
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 7702
Csatlakozott: 2005.05.29. 18:40:20
Tartózkodási hely: Coruscant

2007.11.13. 16:32:53

Van Basten: Egyszerűen gyenge edző

Capello: Megölné a Barça szép fociját, de lehet, hogy eredményesebbek lennénk, ami jelen pilanatban fontosabb, mint a szép játék.

Clemente: Nem tartom elég jó edzőnek ahoz, hogy leüljön a Barça kispadjára.

Mourinho: A lehető legjobb edző, csak akkor 90%, hogy Eto'o távozna, aki a csapat egyik legnagyobb sikerkovácsa:

Ha akkor se leszünk jók, ha Eto'o visszatér, akkor Rijkaard tényleg menjen...
in to exile
Vito
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5426
Csatlakozott: 2005.02.07. 10:36:32
Tartózkodási hely: Szeged city

2007.11.13. 16:29:51

tagore írta:Közben eszembe jutott a Milan. Ugyebár jelenleg 11-ek a bajnokságban. Érdekes, Ancelotti segge alatt meg se rezzen a kispad. Most akkor ez hogy? Berlusconinak mindegy?
Ott hogyhogy nem fröcsögnek? Tizenegyedik hely....

Hümm.

(Mellesleg látom, hogy azóta sem merült fel itt a fórumon a játékosok felelőssége, még 1%-ban sem. Érdekes. Sokan - úgy látom - csak gyűlölködni járnak ide. Na, ők a múltkor általam említett primitív, szakmaiatlan vadparasztok. Ne feledjétek, akinek nem inge.... Hehe.)
a Milan kerete a Barcahoz képest nem egy súlycsoport: Kaka, Seedorf, Pirlo (?) a többi a vének tanácsa.
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8568
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2007.11.13. 16:15:53

tagore írta:Közben eszembe jutott a Milan. Ugyebár jelenleg 11-ek a bajnokságban. Érdekes, Ancelotti segge alatt meg se rezzen a kispad. Most akkor ez hogy? Berlusconinak mindegy?
Ott hogyhogy nem fröcsögnek? Tizenegyedik hely....

Hümm.

(Mellesleg látom, hogy azóta sem merült fel itt a fórumon a játékosok felelőssége, még 1%-ban sem. Érdekes. Sokan - úgy látom - csak gyűlölködni járnak ide. Na, ők a múltkor általam említett primitív, szakmaiatlan vadparasztok. Ne feledjétek, akinek nem inge.... Hehe.)
Mellesleg látom, azóta sem sikerült elolvasnod és értelmezned a hsz-eket.
Avatar
csabimo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 946
Csatlakozott: 2006.01.13. 02:09:37
Tartózkodási hely: bonyhád

2007.11.13. 16:10:19

Nekem már elegem lett Rijaardbol, a tavaly év gyenge játéka után idén sem változott sok minden! a 4 minöségi igazolással mindenki megnyugtatta magát,de a szép játék idáig elmaradt. ezért pedig csak az edzöt lehet hibáztatni!!!! ilyen kerettel nem ilyen játékot akarok látni ha leülök mecset nézni. 90 perc alatt 1 helyzet a getafe ellen ez siralmas!!! nem lehet mindig a messitöl várni h mindenkit kihuzzon a szarbol! lásd ronaldinho rikaard xavi gyenge játék stb....
Guardiola
Capitá del Barça
Hozzászólások: 699
Csatlakozott: 2004.10.14. 10:40:57

2007.11.13. 16:00:02

Replay írta:
Titinho írta:Az El Mundo-n tegnap volt egy szavazás, hogy ki a megfelelő edző a Barca kispadjára! Eléggé meglepett, hogy 66% voksolt Mourinho-ra! :shock: A 2. helyen amúgy Wenger és Rijkaard végzett döntetlen állással!

Most pedig már az van kitéve, hogy ki jöhetne Rijkaard helyett? 44% Mourinho, 30% Wenger! Nemtudom ti hogy vagytok vele, de én egy kicsit meglepőnek tartom a spanyolok/katalánok Mourinho-hoz való ragaszkodását! :? :shock:

Én amúgy Rijkaard mellett MÉG kitartok :!: Még egy utolsó esélyt szerintem megérdemel és bízok is benne, hogy talpraállunk! :wink:
Mourinho azért már dolgozott Barca-nál, illetve ő igazán feltüzelheti a csapatot, győztes tipus.
Lehet hogy igazatok van es Rijkard nem kepes elegge hatni a csapatra lehet hogy o is tulnyerte magat a Barcaval es nincs eleg motivacioja ahoz hogy jatekosait tudja motivalni. A valtozas pl. Murinho eredmenyeket hozhat, de azert ne irjuk meg le Frankot, apro dolgok hozhatnak oriasi valtozasokat viszont vegtelensegin nem lehet ezekre az apro dolgokra varni...
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4516
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2007.11.13. 15:27:09

Nekem Murinho személye azt érte el korábban hogy ne szimpatizáljam a chelsea-t.. remélem ha Barcába jön nem ezt fogja elérni..
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
grecki
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 5041
Csatlakozott: 2006.01.03. 21:02:29
Tartózkodási hely: Lincoln Financial Field

2007.11.13. 15:24:25

Semmi gond, végülis így is megírhatom, csak így már oda a meglepetés ereje... Nem kell írnod előtte, szíved joga azt fórumozni, amit szeretnél. Csak direkt azért vártam, mert tegnap, amikor észrevettem, még elég kevesen (asszem összesen 8000-en) voksoltak.
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2007.11.13. 15:21:50

grecki írta:
Titinho írta:Az El Mundo-n tegnap volt egy szavazás, hogy ki a megfelelő edző a Barca kispadjára! Eléggé meglepett, hogy 66% voksolt Mourinho-ra! :shock: A 2. helyen amúgy Wenger és Rijkaard végzett döntetlen állással!

Most pedig már az van kitéve, hogy ki jöhetne Rijkaard helyett? 44% Mourinho, 30% Wenger! Nemtudom ti hogy vagytok vele, de én egy kicsit meglepőnek tartom a spanyolok/katalánok Mourinho-hoz való ragaszkodását! :? :shock:

Én amúgy Rijkaard mellett MÉG kitartok :!: Még egy utolsó esélyt szerintem megérdemel és bízok is benne, hogy talpraállunk! :wink:
ÁÁÁÁÁÁÁÁ, ebből akartam cikket írni...
Akkor majd keresek más témát... :x
:oops: Jujjjj!!!! 10000000 bocsi!!!! :oops: Nem tudtam! :roll: Legközelebb előbb írok neked, hogy miről akarsz írni és azt nem írom fórumba! :oops: Mégegyszer bocsi! Remélem nincs harag! :wink: Na peace Grecki! 8)
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2007.11.13. 15:18:49

fcjoc írta:ígyvan! gyere mourinho! én bízok benned és edzői stábodban!
Én is bizok benne!
Remélem karácsonyra jön!
grecki
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 5041
Csatlakozott: 2006.01.03. 21:02:29
Tartózkodási hely: Lincoln Financial Field

2007.11.13. 15:17:54

Titinho írta:Az El Mundo-n tegnap volt egy szavazás, hogy ki a megfelelő edző a Barca kispadjára! Eléggé meglepett, hogy 66% voksolt Mourinho-ra! :shock: A 2. helyen amúgy Wenger és Rijkaard végzett döntetlen állással!

Most pedig már az van kitéve, hogy ki jöhetne Rijkaard helyett? 44% Mourinho, 30% Wenger! Nemtudom ti hogy vagytok vele, de én egy kicsit meglepőnek tartom a spanyolok/katalánok Mourinho-hoz való ragaszkodását! :? :shock:

Én amúgy Rijkaard mellett MÉG kitartok :!: Még egy utolsó esélyt szerintem megérdemel és bízok is benne, hogy talpraállunk! :wink:
ÁÁÁÁÁÁÁÁ, ebből akartam cikket írni...
Akkor majd keresek más témát... :x
ultrasur
Madridista
Hozzászólások: 1063
Csatlakozott: 2007.08.17. 08:53:26
Tartózkodási hely: Bp

2007.11.13. 14:59:36

Ha jönne bármely uj edző az azt jelentené , hogy nagyon lel lesz maradva a Barca az első helyezettől,mert ha jo lenne a játé és a helyezésk sztem nem kűldik el Frankot így ez egy realos szemszögéből naonjo helyzet...
Avatar
fcjoc
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2178
Csatlakozott: 2005.08.20. 22:41:37

2007.11.13. 14:50:47

ígyvan! gyere mourinho! én bízok benned és edzői stábodban!
Replay
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2930
Csatlakozott: 2006.05.17. 23:14:40

2007.11.13. 14:33:24

Titinho írta:Az El Mundo-n tegnap volt egy szavazás, hogy ki a megfelelő edző a Barca kispadjára! Eléggé meglepett, hogy 66% voksolt Mourinho-ra! :shock: A 2. helyen amúgy Wenger és Rijkaard végzett döntetlen állással!

Most pedig már az van kitéve, hogy ki jöhetne Rijkaard helyett? 44% Mourinho, 30% Wenger! Nemtudom ti hogy vagytok vele, de én egy kicsit meglepőnek tartom a spanyolok/katalánok Mourinho-hoz való ragaszkodását! :? :shock:

Én amúgy Rijkaard mellett MÉG kitartok :!: Még egy utolsó esélyt szerintem megérdemel és bízok is benne, hogy talpraállunk! :wink:
Mourinho azért már dolgozott Barca-nál, illetve ő igazán feltüzelheti a csapatot, győztes tipus.
Avatar
Saviola
Júdás 2, az áruló
Hozzászólások: 4961
Csatlakozott: 2004.10.08. 20:00:31
Tartózkodási hely: Tolna

2007.11.13. 14:22:55

Van Basten - Soha!

Capello - Soha!

Clemente - ?

Murinho - :?
,,Azt hitted, hogy mi történt."
Richi
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 349
Csatlakozott: 2005.06.12. 18:32:16

2007.11.13. 13:46:21

én úgy gondolom h a felmerülő nevek közül meg amúgy is Murinnyót hoznám ide!!!útáltam amiatt az ember miatt a cselszit amit azelőtt még kedveltem!!!de ha visszagondolok a sok sztárból képes volt csapatot csinálni!!!sztem egy nagycsapat nem volt annyira CSAPAT mint a cselszi 1-2éve!!!nálunk jelenleg pont ezen kéne változtatni!!sztárok vannak mindenhol szal nem kell ide abramovics h játékosok legyenek!!!szeretem Frankot de lejárt az ideje sajnos :cry: :roll: !!!Zsozé kell nekünk 8) !én aztmondom...
Avatar
Mr. Master
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2815
Csatlakozott: 2005.01.03. 11:11:00
Tartózkodási hely: @home

2007.11.13. 13:32:32

Titinho írta:Az El Mundo-n tegnap volt egy szavazás, hogy ki a megfelelő edző a Barca kispadjára! Eléggé meglepett, hogy 66% voksolt Mourinho-ra! :shock: A 2. helyen amúgy Wenger és Rijkaard végzett döntetlen állással!

Most pedig már az van kitéve, hogy ki jöhetne Rijkaard helyett? 44% Mourinho, 30% Wenger! Nemtudom ti hogy vagytok vele, de én egy kicsit meglepőnek tartom a spanyolok/katalánok Mourinho-hoz való ragaszkodását! :? :shock:

Én amúgy Rijkaard mellett MÉG kitartok :!: Még egy utolsó esélyt szerintem megérdemel és bízok is benne, hogy talpraállunk! :wink:
Az utols esély nálam karácsoonyt takarja. Ha a szégyenteljees idegenbeli mérleg nem változik, mennie kell isten hírével :!: Egy edzőt (akár a csatárt a góljai) az eredményei minősítenek...
------------------ pisti.blog.hu --------------------

--------------- napverse.blog.hu -----------------
Lezárt