Barca vs. Real

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
nexam
Jugador del Barça
Hozzászólások: 151
Csatlakozott: 2009.04.19. 14:11:58

2009.04.24. 00:10:50

pénzjutalmat kap mert eloltott 1 tüzet meg 1 darazsat is elüldözött :lol:
marci6p
Jugador del Barça
Hozzászólások: 235
Csatlakozott: 2009.02.13. 01:54:10
Tartózkodási hely: Hb City

2009.04.24. 00:09:57

Van-e itt olyan Real szurkoló, aki úgy gondolja, hogy Messi dobálja magát és hizstizik a meccseken?!?
Csak azért, mert most olvastam odaát(madridista) és valaki, aki így gondolja az kifejthetné, mert meghalok a röhögéstől.
TZS
Capitá del Barça
Hozzászólások: 675
Csatlakozott: 2005.02.02. 11:15:36

2009.04.24. 00:03:28

Hatalmas képek, főleg a darazsas!! :lol: :lol:
Ezek után kíváncsi vagyok milyen büntetést fog kapni. :D
Kép
„’Ini’ mindig csinál valami olyat, amivel elkápráztatja mind a közönséget, mind minket.
Egyszerűen ő a legjobb játékos a világon!” - Eto'o
Avatar
IvánC
Madridista
Hozzászólások: 177
Csatlakozott: 2008.12.10. 15:55:24
Tartózkodási hely: Brno, Osztrák-Magyar Birodalom

2009.04.23. 23:45:06

Pepe bőrszerkóban és napszemüvegben lépett pályára. És motorral szaladgált fel és alá.
Vicces, de igazad van:
http://img300.imageshack.us/img300/9858/pmangels.jpg
Egyre inkább fény derul Pepe sotét multjára is:
http://i41.tinypic.com/rjjrwm.jpg
Viszont egyes információk szerint csak segíteni akart Casqueron:
http://img9.imageshack.us/img9/5584/pep2.gif

Az igazság odaát van..........
Kép
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2009.04.23. 22:02:05

Azt hiszem eleget beszéltetek már erről az esetről,szóval itt az ideje befejezni!
Azon pedig gondolkozzanak el egy páran,hogy miket és milyen stílusban írtak a témával kapcsolatban.Szégyen gyalázat ami ebben a topikban ment!
B.
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
messi6502
Jugador del Barça
Hozzászólások: 154
Csatlakozott: 2006.06.28. 02:07:13

2009.04.23. 21:54:47

szégyen...
TI KOMOLYAN GONDOLJÁTOK, hogy ezt lehet olyan büntetésekkel semmisé tenni mint 5-6 meccses eltiltás? Ti mi a [auto_cenzúra] szarról beszéltek?
1 emberbe aki a földön van és a hátán fekszik, oda megy 2x belerúg, lenyomja földre rátapos lábára és leköpi (ez nem biztos, videón nem látszik)
Ezt az embert nem csak a focitól kell eltiltani, hanem ki kell vizsgálni pszichológiailag.
Szerintetek, ha utcán történik ilyen, szemtanukkal, mi történik? Beperelik és lecsukatják azt az örültet.
Aki azt mondja ez semmiség, az szálljon magába és gondolkodjon el mi lenne, ha ő feküdt volna ott, esetleg hozzátartozója.
És most ne azt nézzétek hol focizik, milyen mezt visel, vagy abba a csapatba kik fociztak, egyáltalán nem ez a lényeg
Ezzel pepe megszégyenítette magát, klubját nem, ehhez semmi köze hol focizik, nem a klubja tehet róla, hogy ilyen idegbeteg is tud lenni a játékosuk.

És komolyan gondoltam, hogy szálljanak itt páran magukba, földön fekvő emberbe, de még állatba se rúgok bele.
Ez az ember, emberileg 0, nyilatkozhat, hogy ő nem ilyen, mégis benne van, és kimondja meg mikor tör ki belőle megint?
Mit képzel magáról?
Nem kérek választ.
"Alcorcón? Az mi, egy madár?" Alcorcón - Real Madrid 4-0
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2009.04.23. 21:45:02

Kezditek túldramatizálni a dolgot.
Szerintem nyugi van.
Holnap meglátjuk mi lesz, utána érdemes csak folytatni...

Just be cool 8)
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Aprieto

2009.04.23. 21:40:16

cruyff: ajánlom egy kicsit nézz magadba mielőtt ilyeneket leírsz.
Nehéz nem átmenni személyeskedő hangvételbe, mert amit itt többen leírtok az kicsit durva.


És már csak azért is megkérdezem: ha Messinek a mezét húzta volna fel a stoplijával akkor már nem Marian Cozma GYILKOSÁHOZ, hanem egyenesen Bin Ladenhez hasonlítanád?

El nem tudom mondani mennyire leült a színvonal ebben a topikban és ehhez elég volt egy ilyen eset.
Már rég nem azon megy a vita, hogy megérdemli-e hogy eltiltsák 10-15 meccsről, hanem hogy a futballtól? Nevetségesnél is több ez már. :oops:
Avatar
nexam
Jugador del Barça
Hozzászólások: 151
Csatlakozott: 2009.04.19. 14:11:58

2009.04.23. 21:36:57

gondolom mennyire akart talpon maradni...
Avatar
torotam
Jugador del Barça
Hozzászólások: 232
Csatlakozott: 2009.04.21. 23:24:43
Tartózkodási hely: Budapest

2009.04.23. 21:27:57

szerintem attól a lökéstől simán el lehetett esni. Lendületben volt a srác és ő hátulról taszított rajta. Én fociztam versenyszerűen, hidd el, az a lökés bőven elég ahhoz, hogy eless. Mert ha oldalról taszítanak rajtad az még oké, de hátulról... És nem vállal, hanem kézzel, na ja...
Visca el BARCA!
mindorokke_barca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1360
Csatlakozott: 2008.02.10. 10:48:21

2009.04.23. 21:26:39

Húha, srácok pöttyet feszültek vagytok, lazítsatok már egy kicsit. Próbáljatok már elvonatkoztatni attól, hogy egy Real játékos tette azt, amit. Már rég nem beszélnétek erről. Holnap vizsgálják meg az ügyet. Az az érzésem, hogy utána még két napig megint erről fog szólni a topic, de nah ti tudjátok. Örüljünk, hogy nem sérült meg senki, így csak Pepe szív az eset miatt, holnap megkapja a büntetését.ennyi.
Avatar
bali 15
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2541
Csatlakozott: 2008.06.05. 20:18:25

2009.04.23. 21:26:23

[quote="cruyff"] Ez meg akarta semmisíteni azt az embert. De /quote]


:D Ennyi erővel Pepe bőrszerkóban és napszemüvegben lépett pályára. És motorral szaladgált fel és alá. YOU ARE TERMINATED.
Én nem is tudom hogy mi lenne a kiszabható büntetés. Eltiltás a szezon végéig?(Amiből már nincs sok hátra) Pénzbírság? De Pepe nem gyilkos. Tényleg nem azzal a tudattal ment ki a pályára hogy namostmindenkitkinyírokésnemkegyelmezek hanem normális tudattal. De ezentúl biztosan odafigyel magára. Emelt fővel várja az ítéletet és férfiasan fogja elviselni a következményeit. Reméljük.....de ezek után egy jégember lesz a fickó.( Amúgy nem kéne témát váltani?)
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára bali 15 2009.04.23. 21:28:08-kor.
Avatar
Dawe
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 292
Csatlakozott: 2007.09.15. 13:40:10
Tartózkodási hely: Barcelona

2009.04.23. 21:25:06

cruyff írta:nexam! Hetente történnek ennél rosszabb dolgok más ligákban? Ne nevettesd már ki magad! Itt nem arról van szó, hogy elkésett egy rossz ütemű becsúszás és eltörte a lábát... itt a szándék az ami egydülálló, példátlan. Ez meg akarta semmisíteni azt az embert. De ha ez szerinted semmi volt, vagy nem volt annyira súlyos, akkor nem tudom, Te mit szólnál, ha valaki téged rugdosna mialatt te a földön fekszel. Ha valaki nekifutásból teljes erőből lendítve beléd rúgna miközben te hason fekszel a földön. Aztán vagy fölállsz utána, vagy nem. Nagyon kiváncsi vagyok mi lesz a döntés a pepe-ügyben de szerintem végleges eltiltás.
Én mindenesetre nagyon remélem :o
Barca...Barca...BAAAAAAARCA
Ronaldinho: Nyerjen mindent a barca - úgy legyen - és úgy is lett :D
Messi?Igen, Ő a világ legjobbja, ez teljesen megkérdőjelezhetetlen, mert senki nem játszik és gondolkozik olyan gyorsan, mint ő. : Partik Kluivert
Torres told the press, "Barcelona are clearly the best side in Europe!"
Avatar
nexam
Jugador del Barça
Hozzászólások: 151
Csatlakozott: 2009.04.19. 14:11:58

2009.04.23. 21:25:05

Te mit szólnál, ha valaki téged rugdosna mialatt te a földön fekszel.
na és hogy került oda casquero???elmondom: színeszkedett...
elítélem én is pepét de azért nem gyilkos...
és az idei szezontól való eltiltás bőven elég neki...
cruyff
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1023
Csatlakozott: 2004.11.23. 14:09:50
Tartózkodási hely: Budapest

2009.04.23. 21:22:19

nexam! Hetente történnek ennél rosszabb dolgok más ligákban? Ne nevettesd már ki magad! Itt nem arról van szó, hogy elkésett egy rossz ütemű becsúszás és eltörte a lábát... itt a szándék az ami egydülálló, példátlan. Ez meg akarta semmisíteni azt az embert. De ha ez szerinted semmi volt, vagy nem volt annyira súlyos, akkor nem tudom, Te mit szólnál, ha valaki téged rugdosna mialatt te a földön fekszel. Ha valaki nekifutásból teljes erőből lendítve beléd rúgna miközben te hason fekszel a földön. Aztán vagy fölállsz utána, vagy nem. Nagyon kiváncsi vagyok mi lesz a döntés a pepe-ügyben de szerintem végleges eltiltás.
VISCA EL BARCA!
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2009.04.23. 21:17:35

Spityukámnak igaz van abban hogy igencsak durva dolog egy gyilkossághoz hasonlítani!
Ettől függetlenül gusztustalan húzás volt, és igen is megérdemelne most egy jó hosszú pihenőt.
Tehát azt mondani is baromság, hogy véletlen volt, meg hasonló hülyeségek.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
cruyff
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1023
Csatlakozott: 2004.11.23. 14:09:50
Tartózkodási hely: Budapest

2009.04.23. 21:14:34

Igaz, le is lőhette volna.
VISCA EL BARCA!
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5727
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2009.04.23. 21:13:31

Spityu írta: oké megrúgta a lábát, biztos nem fájt aláírom. Utánna hátba rúgta. Nem tudom neked mennyire esne jól ha épp téged rúgnának hátba.
ezek után még van pofája odamenni, beletérdel és még a fejét és lenyomja. Kérdem én, MINEK? Ez egy beteg.

Arról ne is beszéljünk hogy utánna még adott két öklöst.

Azért hogy ha ez a meccs idegenben lett volna a Madridnak, akkor biztos tömegverekedés lett volna a vége. az kétségtelen.
Ez mind igaz, ebben egyetértünk. Pepe egy 'mi is' ezt aláírom. De örökre eltiltani?... Volt már sok ilyen eset. És szerintem a "ráugrok a fejére verzió" még mindig rosszabb.
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
sergi1989
Capitá del Barça
Hozzászólások: 656
Csatlakozott: 2006.07.07. 17:21:27
Tartózkodási hely: atomcity

2009.04.23. 21:12:21

cruyff írta:bali15! A színjátszást most hagyjuk. Szerinted az életben csak a realon van nyomás???? A gyerek sprintelt, Pepe pedig tenyérrel lökte... a real madrid kapcsán pedig színjátszásról beszélni..bele lehetne ám menni... De itt mindenki félrebeszél. A lényeg... láttátok Casillas reakcióját? Egyetlen EMBER volt a realban azon az estén: Casillas. Olvastátok Pepe nyilatkozatát? Még mindig azt gondoljátok ez egy mindennapos dolog volt? Ismerek egy igazi real-szurkolót. Ő azt mondta: nálam pepe többé nem viselhetné a real madrid mezét. Nem méltó rá. Aki ezt nem így látja, az egy szinten van pepével. Ez már nem a ki kinek drukkol dolog! Aki ezt nem látja, nem érzi annak köze nincsen a futballhoz. Az egyszerűen hülye. Ez nem volt törlesztés, nem volt szándékos sérülés okozás. Ez példátlan. Az ilyen "emberek" ölték meg Marian Cosmát Veszprémben..... FÖLDÖN ARCCAL LEFELÉ FEKVŐ EMBERBE NEKIFUTÁSBÓL, KAJAKRA KÉTSZER BELERÚGOTT A SÍPSZÓ UTÁN! MIRŐL VITATKOZUNK AZ ISTEN SZERELMÉRE????

ne haragudj énnis elitélem de azért ez már sok!
azért mert utálod a reált nem kell ez a süket duma

elmondom neked hogy mien emberek ölték meg marián cozmát
1. sztm pepe aznap nem ugy ment ki a bernabeuba hogy megrugdosok ma vkit a földön fekve---még bodza szedő testvéreink készültek rá nem pont COZMA-ra de valakit el akartak kapni---sztm ez már egy fő külömbség előre megfontolt vagy hirtelen fellindulás asszem a büntető törvénykönyv is tesz némi külömbséget!

2.asszem ők nem bánták meg a tettüket csak megiettek és menekültek..

3. pepe tudja hogy hibázott--mig másik csapat azt tartja hibának hogy kiderült és hogy kamerák előtt történt a dolog..és hogy börtönbe kerültek azt leszarják hogy meghalt egy értékes ember!

ezek alapján sztm a két dolog köszönő viszonyban sincs egymással!
Avatar
nexam
Jugador del Barça
Hozzászólások: 151
Csatlakozott: 2009.04.19. 14:11:58

2009.04.23. 21:11:40

Te tényleg nem láttad a felvételt, vagy tényleg ennyire hülye
vagy
igen, én egy hülye idióta vagyok.
nektek van igazatok. ti mindent tudtok...
hetente történnek ilyennek és ennél durvább dolgok bármely más ligába...
ha nem a realba játszana akkor senki se tiltaná el örökre az tuti...
és most nem szeretnék egy olyan értelmes emberrel vitatkozni pepéről aki azt mondja róla hogy olyan mint egy gyilkos vagy az is...
bocsi de egykicsit túlzásba viszitek ezt azügyet...
és erre szinte akárki képes ha elszáll az agya...
és még valamire visszatérve:
Te tényleg nem láttad a felvételt
én az egész meccset végignéztem :wink: 2-1 re ment a getafe, guti szabad, 2:2, getafe támadás, pepe meglöki a gyereket amitől nem nagyon lehet elesni, befújják, tudja hogy 11-es, elszáll az agya mert tudja hogy elúszhat a bajnokság. de gondolom te nem láttad élőbe csak felvételről nézted és azt is úgy hogy már beléderősszakolták azt hogy pepe egy állat aki egy mészáros...
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2009.04.23. 21:03:56

Kedves cruyff!

Az első mondatod második felét átfogalmazhatnád, mert nem túl irodalmi és nem is idevaló.

Maradjunk meg a fórumszabályzat keretei között!
Köszönjük!
Kép
Avatar
torotam
Jugador del Barça
Hozzászólások: 232
Csatlakozott: 2009.04.21. 23:24:43
Tartózkodási hely: Budapest

2009.04.23. 21:03:23

Láttam a felvételt és nem vagyok hülye.
Egy dologba gondolj bele:
Egy profi focista nem találná el egy ember fejét fél méterről ha akarná????
Simán eltalálná! Még egy amatőr is.
Abban a pillanatban maradt benne annyi "higgadtság", hogy nem találta el a fejét. Ne a szerencsének tudd be.
Visca el BARCA!
cruyff
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1023
Csatlakozott: 2004.11.23. 14:09:50
Tartózkodási hely: Budapest

2009.04.23. 21:02:43

Nem csak rajta van nyomás! De biztos nehéz gyerekkora volt.....
VISCA EL BARCA!
cruyff
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1023
Csatlakozott: 2004.11.23. 14:09:50
Tartózkodási hely: Budapest

2009.04.23. 21:00:47

Te tényleg nem láttad a felvételt, vagy tényleg ennyire hülye vagy. Mi köze van az egésznek ahhoz, hogy nem sérült meg komolyan a srác? Ott is maradhatott volna örökre ha pepe a fejét találja telibe. Végül is nem sérült meg komolyan, akár még egy harmadikat is rá húzhatott volna. Az ilyen játékosok már 100 km/h-nál nagyobb sebességgel is megüthetik a labdát...képzeld el, ha egy ilyen rúgás "létfontosságú" szervet, testrészt (fej) talál. Nem azon az állaton múlott. Kérdezz mg bárkit aki valaha is futballozott. Az összes szakember, szakíró azt mondja, hogy pepét el kell véglegesen tiltani. Nem is lehet erre mást mondani. Ha az nem meccsen hanem az utcán történik, az bűncselekmény!!!!!
VISCA EL BARCA!
Lezárt