Kommentátori aranyköpések

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Vito
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5426
Csatlakozott: 2005.02.07. 10:36:32
Tartózkodási hely: Szeged city

2007.01.17. 11:22:48

"Ha egy sztárokkal telitűzdelt Barcelonaban Oleguernek kell szólózni, akkor az már aggodalomra ad okot!"

Horváth Feri
Avatar
elprat
Capitá del Barça
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2006.12.12. 19:12:40
Tartózkodási hely: Buda&Pest

2007.01.12. 17:47:22

Ja,bocsi,természetesen Horváth Feri :wink:
Nem az a baj hogy nagy az Isten állatkertje hanem az,hogy alacsony a kerítès... "...szórjunk a fejre hamut ès aztán, nyomjuk tovább, ezt a kamu-kamut.." Fish!
Avatar
elprat
Capitá del Barça
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2006.12.12. 19:12:40
Tartózkodási hely: Buda&Pest

2007.01.12. 17:46:13

Na végre van időm leírni,D.Alaves-Barcelona Király kupa(Guddyt becserélte Rijkaard):

"ÉS JÖN GUDJOHNSEN,HA ÉPPEN MÁR NEM JÖTT"

Jézus,le is írtam gyorsan....
:shock: 8) :shock:
Nem az a baj hogy nagy az Isten állatkertje hanem az,hogy alacsony a kerítès... "...szórjunk a fejre hamut ès aztán, nyomjuk tovább, ezt a kamu-kamut.." Fish!
Sylvinho_
Capitá del Barça
Hozzászólások: 600
Csatlakozott: 2005.02.06. 11:01:05
Tartózkodási hely: Biharöcsöge

2007.01.08. 18:33:30

Világi a most menő Bayern-Benfica meccsen: egy elég jó csajt mutatnak, erre megszólal: "Hát te kinek szurkolsz, drágám?" :lol: :lol:
"A játék az nem játék."-Johnny Filpo.
A lónak is négy lába van, mégsem asztal.
A disznónak is két oldala van, mégsem egyenlet.
Schweinsteiger, Hitzlsperger és Kohlschreiber jó barátok.
"Talán nem is vagyok méltó arra, hogy ennek az embernek a mérkőzését közvetítsem" - Farkas Norbi Messi-ről. :)
Avatar
elprat
Capitá del Barça
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2006.12.12. 19:12:40
Tartózkodási hely: Buda&Pest

2007.01.08. 18:13:06

Nincs sport kubunk,bár néha jól jönne mivel ugyebár lecsaptak 1-2 Barca meccsre.Ha lenne azt azért nem tudnám megtenni h ne nézzem,szóval hang nélkül nézném=annyira útálom az Rtl klubot és klónjait ,a nagy tudású műsorvezetőkről nem is beszélek....1szóval undorító :evil: :evil: :evil:
Nem az a baj hogy nagy az Isten állatkertje hanem az,hogy alacsony a kerítès... "...szórjunk a fejre hamut ès aztán, nyomjuk tovább, ezt a kamu-kamut.." Fish!
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2007.01.08. 13:35:17

Barcaforever írta:Nem tudom ki szokta nézni a Sport Klubbon van egy olyan rész h Barca Tv.

Mindig szoktak mutatni egy régi Barca meccset.Ahogy az a kommentátor beszél a csapatról. :shock: :roll: Egyszerűen undorító.

Pl:,,Gabri nem nézett még tükörbe h néz ki ezzel a hajjal?"
,,Attya világ Rivaldonak olyan szét álló lábai vannak mint egy birodalmi lépegetőnek!" :shock: ,,A Barca olyan gyengén játszik, hogy egy lány csapat is simán kiverné őket." :roll: Ez pont a Rivaldo-Figo féle csapatra sikerült mondani a Chelsea elleni meccsen amikor a Nou Campba játszottak egy 5-3at. :evil:

Nem tudom ki szokta még nézni?
én szoktam nézni, brazil bajnokikon jót röhögök rajta, de a barca TV adását mégsem kéne fikáznia! ha a barca TV-n leadott meccsen fikázza a cselszit, vagy a real, akkor az ugye természetes és ha csak úgy simán közvetít barca meccset akkor is beszólhat, kit érdekel, de ha a barca TV adását közvetíti, ne szidja már azt a csapatot, akiről épp a műsoridő szól! a kutya sem [auto_cenzúra] a saját helyére! nem??? szóval, tőlem röhöghet rivaldon, de ne akkor tegye, amikor a barca TV adása megy, mert ha eredeti hanggal hallgatnánk, biztosan nem mondana a katalán közvetítő ilyet, nem? remélem értitek mit akarok mondani!!! szóval, tudnia kéne hol a helye!!!
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2007.01.08. 13:23:14

grecki írta:
Kluivertinho írta:Nem megsérteni akarja a Barca játékosokat :) Mind ezeket poénból mondja :) Csak vannak akik erre érzékenyebbek :P
Engem nem különösebben zavar és érint érzékenyebben, de ki nem állhatom azt a pahasztot. Összevissza beszél folyamatosan baromságokat. Olyanokat, aminek semmi értelme nincs. Azt aláírom, hogy 1-2 vicceset szokott is néha mondani, de az üdítő színfolt csupán. Sztem tuti megtömi a bongot minden közvetítése előtt, azért röhög állandóan magában. Ja, és a szakmájához szvsz semmit nem konyít. Tudom (volt szerencsém kipróbálni), hogy mennyire nehéz mesterség az övé, de hogy még alapszinten sem képes feladatai ellátására, az fix!!
Abban igazad van,hogy össze vissza beszél,de 1 x.r brazil bajnokit végig lehet vele röhögni,egy élmény :wink: Viszont 1 fontos meccsre nem tenném be,mert az ember akkor nem feltétlenül röhögni akar végig...
de én nem tartom se pahasztnak se rossz kommentátornak Hortit!
Sőt szerintem sokunknak azért tetszik a stílusa,mert sokkal közvetlenebb ,nem annyira profi szemléletű :lol: Az pedig,hogy képes e feladatai ellátására,azért nem semmi átkösei vannak,plussz mondatalkotásilag se utolsó,igaz ezzel azok járnak jól,akik poénosabb beállítottságúak...
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2007.01.07. 20:47:42

Most a Depor-Madrid meccsen:

,,Itt már mindenki reklamál a pályán...Ha ott lennék én is reklamálnék, nehogy kilógjak a többi közül! :lol:
Kép
Avatar
elprat
Capitá del Barça
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2006.12.12. 19:12:40
Tartózkodási hely: Buda&Pest

2007.01.07. 20:45:45

Horváth Feri-Getafe+Barca:
...........elpittegett-pattogott a labda...... :wink:
Nem az a baj hogy nagy az Isten állatkertje hanem az,hogy alacsony a kerítès... "...szórjunk a fejre hamut ès aztán, nyomjuk tovább, ezt a kamu-kamut.." Fish!
Black_Cloud
Barça C
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2006.02.22. 10:11:42

2007.01.06. 22:57:51

Egy barátom csak úgy hívja mindenki kedvenc kommentátorát hogy "kornérosz" :P :D
grecki
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 5041
Csatlakozott: 2006.01.03. 21:02:29
Tartózkodási hely: Lincoln Financial Field

2007.01.06. 21:23:24

Kluivertinho írta:Nem megsérteni akarja a Barca játékosokat :) Mind ezeket poénból mondja :) Csak vannak akik erre érzékenyebbek :P
Engem nem különösebben zavar és érint érzékenyebben, de ki nem állhatom azt a pahasztot. Összevissza beszél folyamatosan baromságokat. Olyanokat, aminek semmi értelme nincs. Azt aláírom, hogy 1-2 vicceset szokott is néha mondani, de az üdítő színfolt csupán. Sztem tuti megtömi a bongot minden közvetítése előtt, azért röhög állandóan magában. Ja, és a szakmájához szvsz semmit nem konyít. Tudom (volt szerencsém kipróbálni), hogy mennyire nehéz mesterség az övé, de hogy még alapszinten sem képes feladatai ellátására, az fix!!
Avatar
Kluivertinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1334
Csatlakozott: 2005.06.06. 23:54:00
Tartózkodási hely: Szeged

2007.01.06. 21:13:22

Nem megsérteni akarja a Barca játékosokat :) Mind ezeket poénból mondja :) Csak vannak akik erre érzékenyebbek :P
Kép
Kép
Patje forever!!Visca el Barca!!!
"Mi lehetne bölcsebb tanács annál, mint amit magadnak is adnál?"
"A szex jó, de a póker tovább tart." - Alfred Alvarez
gagyireal
Barça C
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2006.05.16. 15:23:20

2007.01.06. 20:53:39

grecki írta:
Barcaforever írta:Nem tudom ki szokta nézni a Sport Klubbon van egy olyan rész h Barca Tv.

Mindig szoktak mutatni egy régi Barca meccset.Ahogy az a kommentátor beszél a csapatról. :shock: :roll: Egyszerűen undorító.

Pl:,,Gabri nem nézett még tükörbe h néz ki ezzel a hajjal?"
,,Attya világ Rivaldonak olyan szét álló lábai vannak mint egy birodalmi lépegetőnek!" :shock: ,,A Barca olyan gyengén játszik, hogy egy lány csapat is simán kiverné őket." :roll: Ez pont a Rivaldo-Figo féle csapatra sikerült mondani a Chelsea elleni meccsen amikor a Nou Campba játszottak egy 5-3at. :evil:

Nem tudom ki szokta még nézni?
Na, az a Horti, akit itt dícsér pár ember folyamatosan. Én pont láttam azt a meccset (egyébként 5-1 lett h.u.). Azon a meccsen Rivaldo kihagyott egy tiziz, és azon is szentségelt, hogy hogy lehet vki ekkora [auto_cenzúra]?? Az egy alkesz [auto_cenzúra]!
meg amikor Luis Figot FigÓ Lajosnak nevezi :D :D :D az a legjobb.És hogy Figonál a labda ittmár összekéne esnie, és összeesik nade Figó Lajos ki eszi ezt meg neked?XD
Amúgy én szeretem nézni a meccset ha ő a kommentátor, én jókat szoktam röhögni rajta :D.
el fuero
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1668
Csatlakozott: 2006.02.08. 08:55:48
Tartózkodási hely: IX. Ferencváros Üllői út. 129

2007.01.06. 20:02:42

Most ne vegyétek figyelembe h barca drukkerek vagytok és úgy ítéljétek meg Hortit. Mert ő nem csak a barcát oltja hanem mind a 2 csapatot aki játszik. És szerintem sokkal jobb és élvezhetőbb a kommentálása, mint pl: Világinak, Léderernek, Horváth Ferinek stb........
Avatar
lioka
Barça B
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2007.01.05. 15:35:56
Tartózkodási hely: (:pensando en fcb:)

2007.01.05. 20:03:20

én is láttam azt a meccset!!nagyon hülye az a kommentátor!!bár néha egész jókat röhögtem a beszédén!!
grecki
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 5041
Csatlakozott: 2006.01.03. 21:02:29
Tartózkodási hely: Lincoln Financial Field

2007.01.05. 18:31:22

Barcaforever írta:Nem tudom ki szokta nézni a Sport Klubbon van egy olyan rész h Barca Tv.

Mindig szoktak mutatni egy régi Barca meccset.Ahogy az a kommentátor beszél a csapatról. :shock: :roll: Egyszerűen undorító.

Pl:,,Gabri nem nézett még tükörbe h néz ki ezzel a hajjal?"
,,Attya világ Rivaldonak olyan szét álló lábai vannak mint egy birodalmi lépegetőnek!" :shock: ,,A Barca olyan gyengén játszik, hogy egy lány csapat is simán kiverné őket." :roll: Ez pont a Rivaldo-Figo féle csapatra sikerült mondani a Chelsea elleni meccsen amikor a Nou Campba játszottak egy 5-3at. :evil:

Nem tudom ki szokta még nézni?
Na, az a Horti, akit itt dícsér pár ember folyamatosan. Én pont láttam azt a meccset (egyébként 5-1 lett h.u.). Azon a meccsen Rivaldo kihagyott egy tiziz, és azon is szentségelt, hogy hogy lehet vki ekkora [auto_cenzúra]?? Az egy alkesz [auto_cenzúra]!
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2007.01.05. 18:25:38

Nem tudom ki szokta nézni a Sport Klubbon van egy olyan rész h Barca Tv.

Mindig szoktak mutatni egy régi Barca meccset.Ahogy az a kommentátor beszél a csapatról. :shock: :roll: Egyszerűen undorító.

Pl:,,Gabri nem nézett még tükörbe h néz ki ezzel a hajjal?"
,,Attya világ Rivaldonak olyan szét álló lábai vannak mint egy birodalmi lépegetőnek!" :shock: ,,A Barca olyan gyengén játszik, hogy egy lány csapat is simán kiverné őket." :roll: Ez pont a Rivaldo-Figo féle csapatra sikerült mondani a Chelsea elleni meccsen amikor a Nou Campba játszottak egy 5-3at. :evil:

Nem tudom ki szokta még nézni?
Kép
grecki
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 5041
Csatlakozott: 2006.01.03. 21:02:29
Tartózkodási hely: Lincoln Financial Field

2007.01.05. 18:17:48

Az egy pojáca!Ráadásul, ha nem spanyol meccset közvetít, akkor annyira el ban veszve, hogy csak na... A legjobb sztem akkor is Vitár Robi volt a torokköszörülésével, a papírcsörgésével, a nemtudásával, meg a balfarságával...

Pár évvel ezelőtt még ő nyomta a eurosporton a eurogoalst. Sose felejtem el, portugál összefoglaló, végén tabella. Utolsó helyen - pár fordulóval a vége előtt - asszem a Setúbal, de végülis mind1. Először elmondja nagyon helyesen, hogy már matematikai esélyük sincs a bentmaradásra, mert annyival le vannak maradva, hogy már nem tudnak annyit gyűjteni. Majd, az ökör, "észreveszi" a tabella legszélén, hogy mindenki 33 meccset játszott, és nagyon ügyesen azt hiszi annyi pontot gyűjtött mindenki. Majd rávágja, "Ja, még nem, mivel még több csapatnak is 33 pontja van".
Ezek után felteszi az i-re a pontot: Boavista - Porto meccs beharnagozója. Nyilatkozik a Boavista elnöke, kint van a felirat, hogy President. Erre ő fordít és mesél a jellegzetes öreguras, bohókás stílusában: "És akkor is legyőzzük a Portót - mondja ez a lelkes Boavista szurkoló! ÁÁÁÁÁÁÁÁ, kész! LOL
Los Banditos
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 7702
Csatlakozott: 2005.05.29. 18:40:20
Tartózkodási hely: Coruscant

2007.01.05. 17:53:39

Múltkor nézem a Chelsea meccset,mutatják Geremit erre Horváth úr elmondja hogy Geremi Njitap a teljes neve aztán jól elröhögte magát... :roll: Tény hogy elég vicces név meg elég furcsa feje van de attól még nemkéne. :roll:

Rasszista k*cs*g. :evil:
in to exile
grecki
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 5041
Csatlakozott: 2006.01.03. 21:02:29
Tartózkodási hely: Lincoln Financial Field

2007.01.05. 17:36:56

Te viccelsz? Az a tag folyamatosan részeg, nem lehet végignézni az ő kommentálásnak nem nevezhető baromkodása mellett egy meccset sem. Idióta barom állat, aki szó szerint röhög az embereken. Fel kéne lógatni, mint Száddám bácsit!
el fuero
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1668
Csatlakozott: 2006.02.08. 08:55:48
Tartózkodási hely: IX. Ferencváros Üllői út. 129

2007.01.05. 17:30:57

A legxarabb kommentátor akkor is a madridista Horváth Feri. Annyira lehet tudni hogy madrid drukker, és mindig ő közvetíti a meccseinket :evil: . Sajnos........................................
A legnagyobb arc akkor is A Horti Gábor. Amit senki nem nézni ilyen régi legendás meccseket is csak azért nézem hogy röhögjek. :D
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4093
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2006.12.27. 18:58:52

Világi Petike :lol: :lol: :lol: Liverpool Tv megy a Sport Klubbon...

Liverpool-Charlton meccs ebből az idényből..... :
"Alan Curbishley csapata"...... Hopp itt egyből feltűnt nekem valami....Ha egy félig kopasz ősz hajú szemüveg nélküli és Curbishley-re egyáltalán nem hasonlító palit mutatnak 5x és 5x mondja rá hogy ő Curbishley......Nem szóltak neki hogy már azóta nem ott edzősködik? :lol: :lol:
A másik: Eltörik a szögletzászló...derékból.....az egyik játékos visszaállítja azt mondja Peti:
"Ez nem tört el csak elhajlott....így van kitalálva hogy az alja a zászlótartónak rugós és ne okozzon sérülést"

No Comment ez a csávó :lol: :lol:
Azt már meg sem említem hogy Kuyt-ot Kájt-nak hívja folyamatosan :lol:
Kép
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2006.12.23. 17:55:06

A kommentátor neve nem jut eszembe, az előbb véget érő Aston Villa - Manchaster United (0-3) meccs végén:

"Saha megpróbál egy hátrahúzós ollózást csinálni.... Ollózni a Villa ellen... a Villa meg ma beledőlt a késbe..." :D
Forever Barcelona
Barça B
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2006.10.21. 07:59:23

2006.11.28. 19:48:05

Ja főleg a Villareal elleni meccsen egyfolytában a barcát kritizálta egy elméletben független kommentátor...Hogy a Barca így meg úgy és hogy felesleges volt a Gudi fejese.....Förtelmes!!!
Los Banditos
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 7702
Csatlakozott: 2005.05.29. 18:40:20
Tartózkodási hely: Coruscant

2006.11.28. 19:43:14

Mindenki sportklub!Most!Ráadásul Barca meccs! :lol:
in to exile
Lezárt