Thierry Henry

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8567
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2007.06.24. 20:04:07

Rivaldo11 írta:
Zozzy 5 írta:
Az nálatok hogy van, hogy egy ilyen szezon után, ahol szinte minden meccsen csak a helyet fogta még mindíg egy adott poszt 2. legjobbja tud lenni a világon? :roll:
A forma meg a képesség két külön dolog. Nem ment neki, de attól még nem rosszabb játékos. Formán kívül játszott, de visszakérdezek: Olyan játékmestereket kérnék-Kakán kívül, aki vitán felül pótolhatná. De ne ilyen Van der Vaartok, meg Diegok, meg Lampardok(ő a legnagyobb vicc) legyenek a jelöltek.
Mi az, hogy ne ilyen Vaartok, Diegok? :? Aki így áll hozzá más játékosokhoz, azzal felesleges vitatkozni. Akkor üldögéljünk a fenekünkön, és mondogassuk:"nem baj, hogy belexart az egész szezonba, ő még mindíg a legjobb". Ezzel sokat érünk...
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2007.06.24. 19:55:15

Bojan Krkic írta: És te Slither hogy küldenéd ki a Barcát ???
.........................Eto'o...............
...................Henry....................
............R10...................Messi...

............................Xavi.............
..............Touré.........................

Abidal...............................Zami
.............Chivu......Puyol............

....................Valdés..................

De igazából én rótálnék, és hagynám a 4-3-3-at. :roll:
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2007.06.24. 19:53:52

Zozzy 5 írta:
Rivaldo11 írta:Abban abszolút igaza van, FC_gábornak amit Deco kvalitásairól írt. Kakán kívül nincs jelenleg Decohoz hasonlítható játékmester. Helyet kell neki szorítani a csapatban. Nincs mese, rotálni kell elöl, középen Toure lesz a biztos pont, a maradék két helyre lesznek 3-an, ez még belefér, ráadásul lesz minőségi csere mindenhová.
Az nálatok hogy van, hogy egy ilyen szezon után, ahol szinte minden meccsen csak a helyet fogta még mindíg egy adott poszt 2. legjobbja tud lenni a világon? :roll:
A forma meg a képesség két külön dolog. Nem ment neki, de attól még nem rosszabb játékos. Formán kívül játszott, de visszakérdezek: Olyan játékmestereket kérnék-Kakán kívül, aki vitán felül pótolhatná. De ne ilyen Van der Vaartok, meg Diegok, meg Lampardok(ő a legnagyobb vicc) legyenek a jelöltek.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Bojan Krkic
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 368
Csatlakozott: 2007.05.26. 21:27:37
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

2007.06.24. 19:46:58

Slither írta:
Scorpio írta:Akkor én is megcsinálom a 07/08-as kezdő 11-et!
Biztos nem a legjobb megoldás, de szerintem nem lenne olyan rossz!

.....................Henry....Eto'o

............R10........................Messi

Zambrotta........Xavi/ Iniesta..........Iniesta (Mancini jó lenne)

...............Chivu....Márqez......Puyol

...........................Valdés
4 támadó és nincs vkp?! Eddig te is itt sírtál, hogy Henry érkezésének nem tudsz teljesen örülni, mert ilyen, meg olyan gyenge lesz a védekezés, erre meg ilyen öszeállításban küldenéd ki a Barcát? :?
És te Slither hogy küldenéd ki a Barcát ???
FC Barcelona!
ABIDAL!
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8567
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2007.06.24. 19:40:49

Scorpio írta:Mivel már itt van, így olyan lehetőséget kell keresni amiben ő is van! Továbbra se örülök az igazolásának! + írtam nem a legjobb megoldás!
Ez most kire vonatkozik? :roll: Henry leigazolásának nem örülsz?
Avatar
Scorpio
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1978
Csatlakozott: 2004.10.14. 15:47:40
Tartózkodási hely: Barcelona
Kapcsolat:

2007.06.24. 19:35:19

Mivel már itt van, így olyan lehetőséget kell keresni amiben ő is van! Továbbra se örülök az igazolásának! + írtam nem a legjobb megoldás!
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8567
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2007.06.24. 19:33:34

Rivaldo11 írta:Abban abszolút igaza van, FC_gábornak amit Deco kvalitásairól írt. Kakán kívül nincs jelenleg Decohoz hasonlítható játékmester. Helyet kell neki szorítani a csapatban. Nincs mese, rotálni kell elöl, középen Toure lesz a biztos pont, a maradék két helyre lesznek 3-an, ez még belefér, ráadásul lesz minőségi csere mindenhová.
Az nálatok hogy van, hogy egy ilyen szezon után, ahol szinte minden meccsen csak a helyet fogta még mindíg egy adott poszt 2. legjobbja tud lenni a világon? :roll:
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2007.06.24. 19:30:30

Scorpio írta:Akkor én is megcsinálom a 07/08-as kezdő 11-et!
Biztos nem a legjobb megoldás, de szerintem nem lenne olyan rossz!

.....................Henry....Eto'o

............R10........................Messi

Zambrotta........Xavi/ Iniesta..........Iniesta (Mancini jó lenne)

...............Chivu....Márqez......Puyol

...........................Valdés
4 támadó és nincs vkp?! Eddig te is itt sírtál, hogy Henry érkezésének nem tudsz teljesen örülni, mert ilyen, meg olyan gyenge lesz a védekezés, erre meg ilyen öszeállításban küldenéd ki a Barcát? :?
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2007.06.24. 19:24:53

Abban abszolút igaza van, FC_gábornak amit Deco kvalitásairól írt. Kakán kívül nincs jelenleg Decohoz hasonlítható játékmester. Helyet kell neki szorítani a csapatban. Nincs mese, rotálni kell elöl, középen Toure lesz a biztos pont, a maradék két helyre lesznek 3-an, ez még belefér, ráadásul lesz minőségi csere mindenhová.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8567
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2007.06.24. 19:21:20

varga tamás írta:FC_gábor értsd már meg végre, hogy mi senkit nem akarunk elküldeni, egyik sztár távozását sem kívánjuk - legalábbis a nagy többség nem. Don Quijote-i harcot vívsz. Csupán néhányan gondolják úgy, hogy ha van egy jó ajánlat, meg lehetne fontolni az eladását. Én is úgy gondolom, hogy az ideix@r teljesíménye ellenére, még egy esélyt adjunk neki. Aztán ha a következő szezonja is ugyanolyan nulla lesz, akkor pá-pá Deco.
Egyetértek. Decot is rengetegszer kitárgyaltuk már, én Henry érkezésével, és egy 4-2-3-1 kedvéért megfontolnék egy esetleges ajánlatot Decoért. Te marasztalod, oké. Én viszont simán el tudom képzelni azt, hogy Ronnie belépjen irányítani. Szerencsére rendkívül sokszínű játékos Eto'o, Henry és Ronnie is, szóval nem kellene mindenkinek mindíg egy poszton nyomni, lehetne cserélgetni egymást a posztokon, és Dinho is bármikor kiléphetne a szélre.
Avatar
elprat
Capitá del Barça
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2006.12.12. 19:12:40
Tartózkodási hely: Buda&Pest

2007.06.24. 19:18:13

Krojf írta:Monsieur Henry!
Krojf, az Eurobarca "pofázógépe" szeretettel üdvözöl Téged
a Barca-családban!.......
......Ennek reményében fogja figyelni egész szezonodat új komád, Krojf.
Visca, Thierry!
Hmmm,mit is mond6nék?Csatlakoznék Krojfhoz 8)
Isten hozott :wink:
Nem az a baj hogy nagy az Isten állatkertje hanem az,hogy alacsony a kerítès... "...szórjunk a fejre hamut ès aztán, nyomjuk tovább, ezt a kamu-kamut.." Fish!
Avatar
Scorpio
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1978
Csatlakozott: 2004.10.14. 15:47:40
Tartózkodási hely: Barcelona
Kapcsolat:

2007.06.24. 19:14:50

Akkor én is megcsinálom a 07/08-as kezdő 11-et!
Biztos nem a legjobb megoldás, de szerintem nem lenne olyan rossz!

.....................Henry....Eto'o

............R10........................Messi

Zambrotta........Xavi/ Iniesta..........Iniesta (Mancini jó lenne)

...............Chivu....Márqez......Puyol

...........................Valdés
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2007.06.24. 19:03:59

Sok sikert Henrynak :!:

A csapat összeállítása pedig legyen Frank gondja. Legalább nem R10 végzi el az összes szabadrúgást :)
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2007.06.24. 17:38:34

FC_gábor értsd már meg végre, hogy mi senkit nem akarunk elküldeni, egyik sztár távozását sem kívánjuk - legalábbis a nagy többség nem. Don Quijote-i harcot vívsz. Csupán néhányan gondolják úgy, hogy ha van egy jó ajánlat, meg lehetne fontolni az eladását. Én is úgy gondolom, hogy az ideix@r teljesíménye ellenére, még egy esélyt adjunk neki. Aztán ha a következő szezonja is ugyanolyan nulla lesz, akkor pá-pá Deco.
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4093
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2007.06.24. 17:36:42

Hozzáteszem már ha a gólaránynál vagyunk....megnéztem már itt az Eurobarcán a tabellát hogy pontosan hányat rúgtunk....NÉZZÉTEK MÁR MEG HOGY HOGY FEST A TABELLA ITT AZ EUROBARCÁN... :lol: :lol: Azért már elvből :D
Kép
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4093
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2007.06.24. 17:32:37

FCB_gábor írta: A reálosok lesz***** magukat, ha végre olyan játékosuk lenne kp-n, mint a portugál.
Ezt mire alapozod? Mert 2007-ben nem volt olyan középpályásuk mint Deco...és mi volt tavaly Zidane-al?A világ legjobb középpályása volt....szóval azért annyira nem szenvedtek hiányt a jó kp-sokban....Jut eszembe idén itt vold Beckham....sztem azért őt se a gyenge kezdő kategóriába kell sorolni :roll:
Kép
Avatar
FCB_gábor
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1014
Csatlakozott: 2006.10.21. 14:05:55
Tartózkodási hely: -]5200[-

2007.06.24. 17:26:59

Zozzy 5 írta:Ez persze nem azt jelenti, hogy akik eddig is itt voltak és jól teljesítettek azokra ne számítanánk. Ha meg Henryt padra kívánod minden körülmény között, akkor nem a csapat érdekeit nézed. A múltból nem lehet megélni, és ha egy Deco egész szezonban trágya volt, és jön helyette egy Henry akkor el kell küldeni. Megértem, hogy szívedbe zártad a tavalyi csapatot, csak a múlttal nem megyünk sokra.
Idén majd 80 gólt lőttünk(a bajnokságban) úgy hogy sérült volt Messi és Eto'o is. Nem értem minek belenyúlni abba ami jól működik.
Ki jött a portugál helyére? Deco meg Henry nem azonos poszt, ha viszont Ronaldinhot akarjátok kp-ra visszahozni **** szúrom magam.
Én úgy gondolom a csapatunk még nem a múlt kategória.
Sem Xavi sem Iniesta nem teljesített sokkal jobban sőt Xavi még talán jobban sem, mint Deco.
Senki sem nyújtotta azt amit tud és amit az előző években megszokhattunk tőle.
Nem vagyok olyan aki bálványoz, istenít játékosokat és aztán foggal-körömmel ragaszkodik hozzájuk. Nekem már a régi kedvenceim(Sergi, Lucho, Cocu, Riva, Kluivert stb) se hiányoznak, csak nem tartom még időszerűnek egyes játékosok eladását.
Egy kezemen megtudom számolni mennyi jó közésppályás irányító van európában és mi lemondanánk az egyik -hanem a- léegjobbról, egy gyengébb szezon után. :evil:
A reálosok lesz***** magukat, ha végre olyan játékosuk lenne kp-n, mint a portugál.
Kép
Krojf
Az Év Forumozója 2007 & 2008 :)
Hozzászólások: 3182
Csatlakozott: 2006.05.25. 17:48:41
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2007.06.24. 16:52:17

Monsieur Henry!
Krojf, az Eurobarca "pofázógépe" szeretettel üdvözöl Téged
a Barca-családban!
Nagyon remélem, hogy rengeteg csodálatos pillanat szerzője
leszel és hogy igen gyorsan beépülsz a "Rijkaard-univerzumba"!
Remélem, hogy Veled szeretett Barcánk új szárnyakat kap és
újult erővel fogja szelni a futballvilág egét!
Köszöntöm kedves családodat, akik megkülönböztetett figyelemmel
fognak találkozni Katalóniában!
És ami még fontosabb.
Veled a csapat is kiemelt figyelemmel lesz, aminek nem fog
elmaradni az eredménye!
Ennek reményében fogja figyelni egész szezonodat új komád, Krojf.
Visca, Thierry!
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8567
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2007.06.24. 16:20:18

FCB_gábor írta:
Evilgrim írta:Bárcsak már kezdődne a bajnokság,már úgy nézném a Barca meccseket Henry-val és Chivu-val Touré-val... :roll:
Zozzy 5 írta:Meg a remélhetőleg megújult Ronnieval, és a továbbra is nagy formában lévő Messivel
Én meg annak örülnék, ha azok játékosok lennének óriási formában és játszanának akik eddig is itt voltak és hozzásegítették a csapatot az eddig megnyert kupákhoz. Kivétel nélkül.
Nem érdekelne, sőt örülnék neki ha Henry alig kapna lehetőséget, mert nem lenne rá szükség.
Egyszerűen nem értem, hogy tudtok 1-1 Barca játékost csak úgy félrelökni, mert jött egy új játékos. Sokan azt se bánnátok, ha Eto'o vagy Deco esetleg min2 elmenne a csába. Pedig ők is hozzátettek annyit az eddigi sikerekhez, mint bárki más a csapatból.
Henry meg csak nyugodtan csücsüljön le a padra és hozza azt amit egy jó cserecsatártól elvárható. Annyi pont elég ha hozza azt amit Henke, a többiek majd lerendezik a többit.
Senki nem mondta, hogy félrelöknénk Eto'ot vagy Xavit, vagy Init, vagy Valdest, vagy Puyolt vagy...Had ne soroljak fel már mindenkit. Mivel most nyár van, ezért főleg az új igazolások kerülnek előtérbe. Ez persze nem azt jelenti, hogy akik eddig is itt voltak és jól teljesítettek azokra ne számítanánk. Ha meg Henryt padra kívánod minden körülmény között, akkor nem a csapat érdekeit nézed. A múltból nem lehet megélni, és ha egy Deco egész szezonban trágya volt, és jön helyette egy Henry akkor el kell küldeni. Megértem, hogy szívedbe zártad a tavalyi csapatot, csak a múlttal nem megyünk sokra.
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2007.06.24. 16:14:26

FC_gábor: senki nem akar elküldeni senkit. Főleg nem Eto'o-t. Akárhány hsz-t olvastam, mindenki a kameruni maradása mellett tör lándzsát. És a portugált sem akarja senki eladni, csak vannak akik azt írják: ha lenne érte egy jó ajánlat, akkor azt meg lehetne gondolni. Ennyi.
doki
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1160
Csatlakozott: 2005.05.31. 22:04:36
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

2007.06.24. 16:12:31

Nemrég hallottam ,hogy leigazoltuk.(nem volt közelemben újság,se net,se tv)Nagyon örülök,hogy egyik kedvenc csatárom hozzánk igazolt.
Los Banditos
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 7702
Csatlakozott: 2005.05.29. 18:40:20
Tartózkodási hely: Coruscant

2007.06.24. 16:00:54

Nem tudom, hogy mennyire lesz hasznos tagja a csapatnak, de az biztos, hogy a Barcelona történetének egyik legdrágábban vásárolt játékosa. :roll:

Te saludo, Titi!

UI: Én csak most tudtam meg, hogy leigazoltuk a francia srácot. :D
in to exile
Bojan Krkic
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 368
Csatlakozott: 2007.05.26. 21:27:37
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

2007.06.24. 15:48:12

Mihu írta:
FCB_gábor írta: Én meg annak örülnék, ha azok játékosok lennének óriási formában és játszanának akik eddig is itt voltak és hozzásegítették a csapatot az eddig megnyert kupákhoz. Kivétel nélkül.
Nem érdekelne, sőt örülnék neki ha Henry alig kapna lehetőséget, mert nem lenne rá szükség.
Egyszerűen nem értem, hogy tudtok 1-1 Barca játékost csak úgy félrelökni, mert jött egy új játékos. Sokan azt se bánnátok, ha Eto'o vagy Deco esetleg min2 elmenne a csába. Pedig ők is hozzátettek annyit az eddigi sikerekhez, mint bárki más a csapatból.
Henry meg csak nyugodtan csücsüljön le a padra és hozza azt amit egy jó cserecsatártól elvárható. Annyi pont elég ha hozza azt amit Henke, a többiek majd lerendezik a többit.
Nem hinném hogy Henry cserecsatár lenne attól függetlenül hogy már 30 éves...azért ő még sztem simán eljáccik egy Barcában is :roll: Még azért nem lehet azt a szerepkört odaadni neki mint amit Larsson játszott
Henry remekül ért ahhoz hogy meccseket eldöntsön amire a bajnoság során égető szükségünk lett volna, jó lehet ha a felállásban kevesebb lesz a védekező ember mint a támadó de remélem igy se lesz nagy gondunk a védekezéssel.
Csak attól tartok ha a támadósorba ott a rengeteg klasszis hogy ne csak egyéni megmozdulásaik legyenek hanem passzolásba is remekek legyenek .
Kiváncsi vagyok hogy fogja ezt megoldani Rijkaard....
FC Barcelona!
ABIDAL!
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4093
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2007.06.24. 15:38:31

FCB_gábor írta: Én meg annak örülnék, ha azok játékosok lennének óriási formában és játszanának akik eddig is itt voltak és hozzásegítették a csapatot az eddig megnyert kupákhoz. Kivétel nélkül.
Nem érdekelne, sőt örülnék neki ha Henry alig kapna lehetőséget, mert nem lenne rá szükség.
Egyszerűen nem értem, hogy tudtok 1-1 Barca játékost csak úgy félrelökni, mert jött egy új játékos. Sokan azt se bánnátok, ha Eto'o vagy Deco esetleg min2 elmenne a csába. Pedig ők is hozzátettek annyit az eddigi sikerekhez, mint bárki más a csapatból.
Henry meg csak nyugodtan csücsüljön le a padra és hozza azt amit egy jó cserecsatártól elvárható. Annyi pont elég ha hozza azt amit Henke, a többiek majd lerendezik a többit.
Nem hinném hogy Henry cserecsatár lenne attól függetlenül hogy már 30 éves...azért ő még sztem simán eljáccik egy Barcában is :roll: Még azért nem lehet azt a szerepkört odaadni neki mint amit Larsson játszott
Kép
Avatar
FCB_gábor
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1014
Csatlakozott: 2006.10.21. 14:05:55
Tartózkodási hely: -]5200[-

2007.06.24. 15:34:51

Evilgrim írta:Bárcsak már kezdődne a bajnokság,már úgy nézném a Barca meccseket Henry-val és Chivu-val Touré-val... :roll:
Zozzy 5 írta:Meg a remélhetőleg megújult Ronnieval, és a továbbra is nagy formában lévő Messivel
Én meg annak örülnék, ha azok játékosok lennének óriási formában és játszanának akik eddig is itt voltak és hozzásegítették a csapatot az eddig megnyert kupákhoz. Kivétel nélkül.
Nem érdekelne, sőt örülnék neki ha Henry alig kapna lehetőséget, mert nem lenne rá szükség.
Egyszerűen nem értem, hogy tudtok 1-1 Barca játékost csak úgy félrelökni, mert jött egy új játékos. Sokan azt se bánnátok, ha Eto'o vagy Deco esetleg min2 elmenne a csába. Pedig ők is hozzátettek annyit az eddigi sikerekhez, mint bárki más a csapatból.
Henry meg csak nyugodtan csücsüljön le a padra és hozza azt amit egy jó cserecsatártól elvárható. Annyi pont elég ha hozza azt amit Henke, a többiek majd lerendezik a többit.
Kép
Lezárt