Yaya Touré

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2012.05.09. 22:02:02

Capon írta:Azért én nyugodtabb lennék ha nem Mas oldaná meg innentől kezdve a kh problémákat.
Oké vészmegoldásnak tökéletesnél is tökéletesebb volt, de jobban örülnék arra a helyre egy tényleges kh-nek. Mast egyik fegyverétől fosztjuk meg ha csak kh-et játszatnánk vele. Pont a pitbull természete miatt került ide hogy megegye a labdát cipelő játékost ha átlép a felezőn.

Inkább azt érzem, hogy még kapuba is beraknátok csak itt legyen.
Előre játékba meg úgy érzem vannak nála ügyesebb embereink a kp-n.

De kicsit félre érthető lehetek, nem Yayával van bajom csak próbálom elhelyezni a csapatban, de nem igazán találom a helyét.
Én sem vagyok 100%-ig biztos abban, hogy Yaya visszatérése jó ötlet lenne, de hogy megtalálná a helyét, az biztos. Mascheranos részhez meg annyit, hogy messze ő volt a legbiztosabb védő az egész szezonban nálunk, annak ellenére hogy ő eredetileg középpályás. Idén mikor nem védőt játszott, annyira nem is éreztem hasznosnak, mert bár remek labdákat tud adni és ad is, az ő védekezésére szükség van.
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2012.05.09. 21:55:44

Ha kizárólag szakmai alapon nézzük nem kell Yaya. Érzelmi alapon ez másképp lenne.
Nem sok City meccset láttam ugyan, de amiket láttam, ott nem abban a szerepkörben játszott Touré(meg ahogy olvasgattam a játékát elemző cikkeket). mint itt játszott, és amit játszik itt Busi. Felesleges lenne lebutítani Vkp-nek, ha ennyire jól megy neki a Box-to-Box. A középpálya kreatívabb részére meg már így is megvannak az emberek. P
Kép
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2012.05.09. 21:36:29

MessiFan írta:
Capon írta:Hogy oldanátok meg a kp-t? Lenne Busi, Mas, Yaya egy posztra.
Mert Mas sem védőt játszani jött csak vészmegoldás volt ami hála az égnek bevált.
Nem kis túlzásnak érezném ezt a 3 embert 1 csapatban 1 posztra.
Yaya egyáltalán nem ott, nem azzal a feladattal játszana mint Busquets, hiszen a Cityben sem szűrő. Előrébb játszana, Ini és Xavi között (szerintem). Szóval ezzel nem lenne gond, hiszen Masch szinte csak védőt játszik tökéletes munkával, Businak meg Keita a cseréje, de lehet Keita lelép nyáron.
Azért én nyugodtabb lennék ha nem Mas oldaná meg innentől kezdve a kh problémákat.
Oké vészmegoldásnak tökéletesnél is tökéletesebb volt, de jobban örülnék arra a helyre egy tényleges kh-nek. Mast egyik fegyverétől fosztjuk meg ha csak kh-et játszatnánk vele. Pont a pitbull természete miatt került ide hogy megegye a labdát cipelő játékost ha átlép a felezőn.

Inkább azt érzem, hogy még kapuba is beraknátok csak itt legyen.
Előre játékba meg úgy érzem vannak nála ügyesebb embereink a kp-n. Szóval megint hova?

De kicsit félre érthető lehetek, nem Yayával van bajom csak próbálom elhelyezni a csapatban, de nem igazán találom a helyét.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Capon 2012.05.09. 22:02:50-kor.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21245
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2012.05.09. 21:27:21

Subinho írta:Yaya nem kell!!! amikor elment én is sajnáltam, de az a múlt, túl kell rajta lépni. ennyi erővel hozzuk vissza Eto't, mert csatár kéne, vagy épp Ronaldinhot.... másrészről van egy sokkal jobb játékosunk helyette: Javier Mascherano!!!!! 8)
Nekem nincs semmi bajom Masch-kal, kiváló játékos, de hogy jobb lenne mint Yaya, az vicc.
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2012.05.09. 21:26:56

Capon írta:Hogy oldanátok meg a kp-t? Lenne Busi, Mas, Yaya egy posztra.
Mert Mas sem védőt játszani jött csak vészmegoldás volt ami hála az égnek bevált.
Nem kis túlzásnak érezném ezt a 3 embert 1 csapatban 1 posztra.
Yaya egyáltalán nem ott, nem azzal a feladattal játszana mint Busquets, hiszen a Cityben sem szűrő. Előrébb játszana, Ini és Xavi között (szerintem). Szóval ezzel nem lenne gond, hiszen Masch szinte csak védőt játszik tökéletes munkával, Businak meg Keita a cseréje, de lehet Keita lelép nyáron.
Avatar
Messi-Ini
Capitá del Barça
Hozzászólások: 538
Csatlakozott: 2011.03.26. 14:23:53
Tartózkodási hely: Pápa

2012.05.09. 21:20:04

azért ez elég vicces :D sokan támogatják Javi Martinez leigazolását,mert hogy univerzális...Yaya-nal univerzálisabb játékost a világon nem találni...Tökéletes védőként,védekező középpályásként,sőt,még támadó középpályásként is!és kitudja,ki lehetne próbálni csatárként is,hátha ott is menne neki :D
Javi Martinez ráadásúl 22 éves,kell neki a folyamatos játéklehetőség,jobban mint Yaya-nak...
Én maximálisan támogatnám Toure visszahozatalát,vele rengeteg probléma megoldódhatna.A gond csak az,hogy elég csekély az esélye annak hogy visszajön...sajnos... :(
Kép
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2012.05.09. 21:15:37

Hogy oldanátok meg a kp-t? Lenne Busi, Mas, Yaya egy posztra.
Mert Mas sem védőt játszani jött csak vészmegoldás volt ami hála az égnek bevált.
Nem kis túlzásnak érezném ezt a 3 embert 1 csapatban 1 posztra.
Ezt még a City sem engedhetné meg magának.
Avatar
kilibarca
Capitá del Barça
Hozzászólások: 756
Csatlakozott: 2007.06.13. 14:35:35
Tartózkodási hely: Lélekben Camp Nou

2012.05.09. 21:14:22

Subinho írta:Yaya nem kell!!! amikor elment én is sajnáltam, de az a múlt, túl kell rajta lépni. ennyi erővel hozzuk vissza Eto't, mert csatár kéne, vagy épp Ronaldinhot.... másrészről van egy sokkal jobb játékosunk helyette: Javier Mascherano!!!!! 8)
Valahogy így gondolom én is. De mért adná el az egyik legjobbját a city?! Másrészt padra felesleges lenne visszahozni Busq hasonló klasszis (sőt a játékunkba jobban is illik), csak ő nem olyan szimpatikus mint Yaya.

Normális keretek között én nem bánnám ha vissza jönne de erre 1% esélyt látok.
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4185
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2012.05.09. 21:02:53

Yaya nem kell!!! amikor elment én is sajnáltam, de az a múlt, túl kell rajta lépni. ennyi erővel hozzuk vissza Eto't, mert csatár kéne, vagy épp Ronaldinhot.... másrészről van egy sokkal jobb játékosunk helyette: Javier Mascherano!!!!! 8)
mcspell
Barça C
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2007.06.26. 19:44:36

2012.05.09. 20:52:35

Szerintem is jöhetne vissza Yaya, főleg, hogy bevethető vkp mellett akár védőként is. . .
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2012.05.09. 15:53:36

mahitoo írta:Híjjjjjnye, de jó lenne ha visszajönne! :D Ugye nyilatkozta is amikor elment, ő legalább nem a levegőbe beszélt. Valószínű Peppel nem jöttek ki, és nem a pénz volt az igazi indok, mint sokan gondolták.

Sokat adhatna a csapatnak.Ismét. :)
Az igazi indok az volt, hogy nem játszott eleget. Bármennyire is szeretném viszontlátni, ezen nem tudom hogyan változtathatnánk. A középpályán max Keita helyén férne most el, annyit meg azelőtt is játszott, hogy elment...
(adjuk el Busquets-et a Citynek 50 millió + Touréért :D )
Avatar
mahitoo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1193
Csatlakozott: 2009.11.05. 17:38:37
Tartózkodási hely: Veszprém-Budapest

2012.05.09. 15:34:13

Híjjjjjnye, de jó lenne ha visszajönne! :D Ugye nyilatkozta is amikor elment, ő legalább nem a levegőbe beszélt. Valószínű Peppel nem jöttek ki, és nem a pénz volt az igazi indok, mint sokan gondolták.

Sokat adhatna a csapatnak.Ismét. :)
"De a csaj adta meg a telefonszámát!!! Ez olyan, mintha elmennél vadászni, a szarvas kijön az erdőből, elveszi a puskádat, fejbelövi magát és bemászik a csomagtartódba. Persze hogy hazaviszed és megeszed!" :D
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2012.05.09. 15:31:29

Biztosak lehettek benne, hogy bár sajnos, de nem fog visszatérni hozzánk. Kulcsember a Cityben, jól is érzi ott magát, nagyon megy a játék is neki Angliában. Szerintem lassan meg fogja kapni a CSK szalagot is...
Szomorú, de ez van...
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2012.05.09. 14:10:11

Nem lehet tudni, mik lesznek a tervei Titoéknak, de biztosra veszem hogy az igazolások eltérnek majd Guardioláétól.
Viszont ettől függetlenül nem érzem úgy, hogy Yayat vissza akarnák majd nyáron hozni, de ha Keita elmegy, én is örülnék mindenképpen ha visszatérne. Sokat lendíthet majd a csapat játékán én úgy gondolom, hiszen sokoldalú, magasan képzett játékos és fizikuma miatt a pálya összes részén ott lenne. Védekezésnél és támadásnál egyaránt ugyan úgy hozzájárulna.
Kíváncsi leszek mond e valamit erre Tito, vagy Zubi.
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3777
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2012.05.09. 14:00:15

Nagyon boldoggá tenne, ha visszajönne. Egyik nagy kedvencem még most is, imádnám ha megint nálunk játszana.

COME BACK, YAYA!
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4513
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2012.05.09. 13:28:20

Példaértékű ez a hozzáállása, nyilatkozata, még úgy, hogy idén behúzzák a bajnokságot, illetve az, ahogy a vezetőség elküldte. Ritka játékos, de ezt tudjuk.

Nem csak neki, de nekem is az az egyik álmom, hogy vissza tér. Remélem. Jó lenne újra látni, ha újra haza térne, de csak akkor, ha kap lehetőséget a Szikla, annyit amennyit érdemel.
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21245
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2012.05.09. 13:18:25

messideco írta:Akkor nem voltam teljesen hülye, mikor felvetettem az esetleges visszatérését Pep távozása után...
Bódottá lenne, ha visszatérne.
Én nagyon szeretem Yayát, de padozni ne térjen vissza. Ha esetleg Tito úgy gondolná, h a kezdőbe kell neki, akkor jöhetne. Mondjuk még abban az esetbe is a City valószínűleg nem engedné.
Mondjuk elgondolkodtató, h azok után ahogy távozott, mégis így gondolkodik a Barcáról, nem szapulja utólag a volt klubját, és nem nyal be a Citynek, pedig nagyon sokan ezt tennék. :!:
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2012.05.09. 10:35:03

Keita to Milan, Yaya to Barca... :D Csak ugye az, amiért ő anno távozott, tehát a játéklehetősége, 100000 %, hogy nem növekedett...
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12234
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2012.05.09. 10:18:13

Akkor nem voltam teljesen hülye, mikor felvetettem az esetleges visszatérését Pep távozása után...
Bódottá lenne, ha visszatérne.
"And my heart will leave you never."
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2012.05.09. 10:07:03

"Két évvel ezelőtt azt mondtam, hogy egy napon visszatérek. A Barcelona volt a legfontosabb a számomra az eddigi pályafutásom során, és ha most hívnának, gondolkodás nélkül vissza térnénk oda. Barcelonát egyszerűen imádom, és egyszerűen szeretnék visszatérni oda. Az életben soha sem tudhatod, hogy mi fog történni holnap, a Barcelona az életem, és az álmom továbbra is az, hogy egy napon onnan vonulhassak vissza. Ha ez összejönne, csodálatos lenne."

http://barcanoticias.blog.hu/2012/05/09 ... isszaterek
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21245
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2012.05.01. 15:27:54

miihii írta:
kanty írta:De Touré miért jönne ide vissza? Angliában remekel, úgy néz ki, h bajnok lesz, esélytelen, h IDE visszajöjjön.

Tegnap tényleg remekül játszott, bár itt is jól játszott végig, de az angol foci jobban fekszik neki.
Pontyosan.
Beilleszkedett a Citybe,fekszik neki az angol foci (is),húzóember. Ezen felül alapembere a csapatnak,ami ugye fontos volt neki.Mindezt csilliárdokért. Miért is akarna visszajönni,HA esetleg meg is keresnénk? (Amire am sincs esély sztem...)
Így van. Attól függetlenül, h mi lesz a PL végeredménye, kijelenthető, h már a City is eljutott arra a szintre, h komoly címekre legyen reális esélyük, és ebben a csapatban Touré húzó ember, e mellett nem mellesleg igencsak szép fizetést kap. Valószínűleg boldog ott. E mellett kizárt, h a City eladná, mi sem akarunk vkp-t venni, nincs miről beszélni.
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2012.05.01. 15:15:26

kanty írta:De Touré miért jönne ide vissza? Angliában remekel, úgy néz ki, h bajnok lesz, esélytelen, h IDE visszajöjjön.

Tegnap tényleg remekül játszott, bár itt is jól játszott végig, de az angol foci jobban fekszik neki.
Pontyosan.
Beilleszkedett a Citybe,fekszik neki az angol foci (is),húzóember. Ezen felül alapembere a csapatnak,ami ugye fontos volt neki.Mindezt csilliárdokért. Miért is akarna visszajönni,HA esetleg meg is keresnénk? (Amire am sincs esély sztem...)
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2012.05.01. 13:35:35

De Touré miért jönne ide vissza? Angliában remekel, úgy néz ki, h bajnok lesz, esélytelen, h IDE visszajöjjön.

Tegnap tényleg remekül játszott, bár itt is jól játszott végig, de az angol foci jobban fekszik neki.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
samy85
Capitá del Barça
Hozzászólások: 879
Csatlakozott: 2008.12.01. 18:07:58
Tartózkodási hely: Jurassic Park

2012.05.01. 13:35:17

megmondom őszintén, hogy majdnem sírtam amikor eligazolt! Imádtam Yaya játékát! most azt mondom nekünk-főleg egy saját nevelésű-Busquets a jobb alternatíva... mondom ezt úgy hogy sokszor csak ámulok az elefént játékán! Miket tud ő támadásban!!!??? azt tudtam h védekezésben mit!:)
Kép
Nincs nappalom, de kárpótol ezeregy éjszaka!
"Foglalkoztat a jövőm, mivel hátralévő napjaimat ott szeretném eltölteni."
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2012.05.01. 13:32:01

sjd írta:
LG írta: Sőt, tegnap még szélsőként is feltűnt mind a jobb, mind a bal oldalon(egyik elfutásából majdnem gól lett).
Én pont gondoltam, hogy visszahozzuk Tello helyére baltámadóba, és pont jó is lesz :lol:
Ez a Barcelona erejét mutatja, hogy kipaterolták innen a világ legjobb vkp-jét :lol: (Vagy csak Pep volt a h.lye?)
Lezárt