Eurobarca Blog

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
kiszeusz
Barça C
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2010.10.25. 10:29:04
Tartózkodási hely: Barcs

2010.11.24. 14:54:38

Köszi!!!!!! :D
bowlinggolyo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1984
Csatlakozott: 2006.05.10. 11:15:00

2010.11.24. 14:46:29

kiszeusz írta:Sziasztok!Nem tudja valaki hol lesz a Barca-Panathianikos meccs?
Köszi :)
De Athénban lesz a Panathinaikosz stadionjában,egyébként neten fogod tudni nézni a meccset,mert a digi is a Schalke-Lyon meccset adja.

De ez itt OFF

Ha az adminok megengednek még egy offolást akk a Varga Tamás által írt üzenetet nem lehetne törölni,mert széthúzza a fórumot,előre is köszönöm.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bowlinggolyo 2010.11.24. 14:55:53-kor.
Visca el Barca!!!
GO Colts GO!!!
kiszeusz
Barça C
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2010.10.25. 10:29:04
Tartózkodási hely: Barcs

2010.11.24. 14:28:16

Sziasztok!Nem tudja valaki hol lesz a Barca-Panathianikos meccs?
Köszi :)
Guardiola
Capitá del Barça
Hozzászólások: 699
Csatlakozott: 2004.10.14. 10:40:57

2010.05.20. 14:30:05

Igen érdekes kérdést vet fel Rosell, erre nem számítottam mint kampánytémára, pedig kézenfekvő a gazdasági helyzetet elővenni. Tudjuk, hogy az utóbbi években a klub profitot hozott, így a hitelezők szemében a klub megbízható és valószínű, ha kellene plusz hitelt is kapnánk, ezért hiába a hitel nem beszélhetünk gazdasági problémáról. Mivel ez a gazdasági modell amit Laportáék létrehoztak működik, de ha igaz és még mindig jelentős az adóságállomány, akkor egy két gyengébb év, és a kevesebb bevétel alapjaiban rendítheti meg a klubot. Ezért Rosell szerintem jogosan jött elő a témával.

U.I. Ez nagyon off itt, valahova át kellene menni a témával.
Illetve kérdem a modikat, egy két ilyen fordítás megvitatása, belefér ebbe a topikba?
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2010.05.20. 13:10:02

Colos írta: ...
Köszi a felvilágosítás :!: :) Így már kapizsgálom a dolgokat :wink:
Kép
Avatar
Colos
Capitá del Barça
Hozzászólások: 729
Csatlakozott: 2005.09.28. 14:12:43
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

2010.05.20. 13:04:47

salas9 írta:
Guardiola írta:..........Üzbegisztán:
Ez egy ellentmondás, nem lehet, hogy a melleden hord az UNICEF logóját és evvel egy időben együttműködj egy olyan országgal mint Üzbegisztán. Ha létezik ilyen megegyezés, azt azonnal meg fogjuk szüntetni.
Most ebben mi a probléma? Miért fáj ez neki, miért akarja a szerződést megbontani?
Wikipedia: Az elnököt személyi kultusz övezi, az ellenzéki pártokat betiltották.
Talán ezért.
salas9 írta:
Guardiola írta:.......... Foster projekt:
A hatalmas költségeket figyelembe véve, nem fogjuk támogatni, ahogy meg vagyok győződve nem támogatná senki. Lehetetlen, hogy véghezvigyél valami hasonlót. Szeretnénk újraformálni a stadiont és be is szeretnénk fejezni.
Itt most mi nem tetszik neki? Az, hogy nem úgy lenne ahogy ő akarja? Vagy mi?
Szerintem a válaszában benne van. A hatalmas költségek nem tetszenek neki.
salas9 írta:
Guardiola írta:.......... az ultrák radikális csoportjai:
Gratulálok Laportanak a bátor elhatározásért, hogy ezeket a szélsőséges csoportokat, a stadionon kívül tartsa.
Ez ilyen csipkelődős beszólás vagy ő is támogatja ezt?
Nekem őszintének tűnt. Már csak azért is, mert 2004-ben, mikor kitiltották őket a stadionból, még ő is az elnökség tagja volt.
Kép
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2010.05.20. 11:51:28

Guardiola írta:..........Guardiola:
...Meg fogjuk hallgatni a kéréseit, de csak azokat fogjuk teljesíteni amikkel 100%-osan egyetértünk. Ha valami olyasmit kér, ami nem szerepel a terveinkben, azt nem fogjuk teljesíteni...
Ezt most hogyan értsem? Mert számomra úgy hangzik mintha ilyen nagyképűen azt sugallaná meghallgatlak, de úgyis az lesz amit én mondok...
Guardiola írta:..........Üzbegisztán:
Ez egy ellentmondás, nem lehet, hogy a melleden hord az UNICEF logóját és evvel egy időben együttműködj egy olyan országgal mint Üzbegisztán. Ha létezik ilyen megegyezés, azt azonnal meg fogjuk szüntetni.
Most ebben mi a probléma? Miért fáj ez neki, miért akarja a szerződést megbontani?
Guardiola írta:..........Fernando Torres:
Nem beszéltem vele, és jelenleg nem megoldás számunkra.
Kiváncsi vagyok, sok helyen emlegették hogy Rosell őt akarja. De én azt mondom csak akkor ha Zlatan megy, akkor jöjjön.
Guardiola írta:..........választási szövetség:
Nem fogunk senkivel egyezséget kötni.
Ezt le mertem volna fogadni...
Guardiola írta:.......... Foster projekt:
A hatalmas költségeket figyelembe véve, nem fogjuk támogatni, ahogy meg vagyok győződve nem támogatná senki. Lehetetlen, hogy véghezvigyél valami hasonlót. Szeretnénk újraformálni a stadiont és be is szeretnénk fejezni.
Itt most mi nem tetszik neki? Az, hogy nem úgy lenne ahogy ő akarja? Vagy mi?
Guardiola írta:.......... az ultrák radikális csoportjai:
Gratulálok Laportanak a bátor elhatározásért, hogy ezeket a szélsőséges csoportokat, a stadionon kívül tartsa.
Ez ilyen csipkelődős beszólás vagy ő is támogatja ezt?


Nem tudom, nekem nem szimpatikus a Rosell. Sajnos ő fogja megnyerni ebben valamilyen szinten biztos vagyok, de nem csípem az embert. Ám ha csak jókat tesz a klubnak akkor oké. Kíváncsi vagyok mi lesz ebből...
Kép
Guardiola
Capitá del Barça
Hozzászólások: 699
Csatlakozott: 2004.10.14. 10:40:57

2010.05.20. 11:32:41

Nem tudtam hova írjam, ha gondoljátok helyezzétek majd át relevánsabb topikba. Ez a cikk egy fordítás fordítása, ezért elképzelhető, hogy vannak elfordítások, sajnos az eredetiét nem találtam meg de azért törekedtem, hogy megfelelő képet nyújtsak Rosell választási programjáról.


Sandro Rosell választási programja

Sandro Rosell legjelentősebb kijelentései, az Fc Barcelona jövőbeli politikájáról, amennyiben megnyeri a 2010-es választásokat.

Sandro Rosell sajtótájékoztatót tartott ahol hivatalosan is bejelentette indul az Fc Barcelona elnöki székéért a 2010-es választásokon, itt beszélt programjáról is.

..........Átigazolások:
Amennyiben Pep egyetért támogatunk minden átigazolást, beleértve a választások előttieket is. De tapasztalatból tudjuk, hogy a választások előtt vásárolt játékosok ára 30-50% al is megemelkedhet. Ezt jó volna szem előtt tartani.

..........Txiki Begiristain:
Nem hiszem, hogy itt lenne az ideje, hogy beszéljünk arról kik fogják elhagyni vagy maradni a klubnál. Erről majd június 14.-e után kell beszélnünk. Ha igaz, hogy Txiki el szeretne menni, akkor biztosítani fogjuk a megfelelő jelölteket a helyére.


..........Guardiola:
Nem hiszem, hogy a Barcelona elnökjelöltjei Guardiolaról kellene most beszéljenek, csak azért, hogy jó benyomást keltsenek a szurkolókban, de igaz, hogy én és Pep jó barátunk vagyunk több mint 20 éve. Lehetséges, hogy nem fogunk mindennel egyetérteni amit ő kér. Még nem hosszabbította meg a szerződését, de megígérte, és én biztos vagyok abban, hogy maradni fog.
Meg fogjuk hallgatni a kéréseit, de csak azokat fogjuk teljesíteni amikkel 100%-osan egyetértünk. Ha valami olyasmit kér, ami nem szerepel a terveinkben, azt nem fogjuk teljesíteni. De meggyőződésem, hogy ha nyerünk, ésszerű lesz és 15 perc alatt egyességre jutunk vele. Azt szeretném, ha még sok évig itt maradna, egyfajta Fergusonként ha úgy tetszik, bár erről beszéltek már a klubbon belül és más volt az edző álláspontja.


..........a klub gazdasági helyzete:
Ha nyerünk azonnal készítünk egy kimutatást, hogy a szurkolóink is megismerhessék a klub pontos anyagi helyzetét, függetlenül attól, hogy jó vagy kevésbé jó képet mutat.


..........Üzbegisztán:
Ez egy ellentmondás, nem lehet, hogy a melleden hord az UNICEF logóját és evvel egy időben együttműködj egy olyan országgal mint Üzbegisztán. Ha létezik ilyen megegyezés, azt azonnal meg fogjuk szüntetni.


..........Informatika:
A web 2.0-ás technológiák nagyon fontosak, hogy kapcsolatban legyünk a szurkolóinkkal.

..........Fernando Torres:
Nem beszéltem vele, és jelenleg nem megoldás számunkra.

.......... Barcelona Atlètic:
Ha a csapat feljut a másodosztályba, hazai meccseit a Nou Campban fogja játszani.

..........választási szövetség:
Nem fogunk senkivel egyezséget kötni.

.......... Foster projekt:
A hatalmas költségeket figyelembe véve, nem fogjuk támogatni, ahogy meg vagyok győződve nem támogatná senki. Lehetetlen, hogy véghezvigyél valami hasonlót. Szeretnénk újraformálni a stadiont és be is szeretnénk fejezni.

.......... az ultrák radikális csoportjai:
Gratulálok Laportanak a bátor elhatározásért, hogy ezeket a szélsőséges csoportokat, a stadionon kívül tartsa.
Bianca55
Barça C
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2010.05.20. 01:00:54
Tartózkodási hely: Spanyolország, Girona

2010.05.20. 01:13:19

fúú nem tudtam hogy otthon Magyarországon ilyen sok Barça drukker van! :D :D
Én Barcelona melett élek, és csak kíváncsiságból kerestem hogy van e othon valami a Barçaról, és ezt talátam!! :) tök szuper!!! :lol:

Sziaztok!!!!
Avatar
davidvillabest
Jugador del Barça
Hozzászólások: 171
Csatlakozott: 2010.05.12. 18:08:45
Tartózkodási hely: Várpalota

2010.05.16. 13:53:07

Shai! Szerintem Kiváló Ötlet :D! Veled tartok :D!
Kép
¡illa, illa Illa, Villa maravilla!
Guardiola
Capitá del Barça
Hozzászólások: 699
Csatlakozott: 2004.10.14. 10:40:57

2010.05.16. 13:52:38

socio66 írta:Nem hiszem hogy a több száz(ezer?) felhasználónk közül nincs pár ember aki szívesen írogatna.
Alapból itt vagy Te,Bányásznak is van blogja,gondolom ide is írogatna néha,ha lenne lehetőség,Tamás is cikkezget néha és engem is érdekelne a dolog.
Szerintem van rá igény és nem feltétlenül kell kétnaponta új dolgoknak jönniük.Ha csak 3-4 jó eszmefuttatást olvashatunk havonta,már azzal is jól jártunk,emelkedik velük az oldal színvonala is.
szerintem.
Hetente egy cikket vagy fordítást, ami nem jelenik meg az oldalon bevállalnék én is.
Avatar
Shai
Barça C
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2009.04.28. 20:22:42
Tartózkodási hely: Budapest

2010.05.16. 13:44:50

socio66 írta:Nem hiszem hogy a több száz(ezer?) felhasználónk közül nincs pár ember aki szívesen írogatna.
Alapból itt vagy Te,Bányásznak is van blogja,gondolom ide is írogatna néha,ha lenne lehetőség,Tamás is cikkezget néha és engem is érdekelne a dolog.
Szerintem van rá igény és nem feltétlenül kell kétnaponta új dolgoknak jönniük.Ha csak 3-4 jó eszmefuttatást olvashatunk havonta,már azzal is jól jártunk,emelkedik velük az oldal színvonala is.
szerintem.

Én is kérdeztem már nem egyszer, de sosem kaptam választ, pedig kedvem is lenne hozzá:/
"Give more than One reason to Stare at your feet." Lionel Messi
Avatar
Shai
Barça C
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2009.04.28. 20:22:42
Tartózkodási hely: Budapest

2010.05.16. 13:40:35

FELHÍVÁS!

Készítek egy videót, egy évösszesítő videót. Benne lesz minden: jók, rosszak, lőtt és kapott gólok, örömek és fájdalmak, stb. A videót egy képsor zárná:

Legalább 10-15 ember egy csoportban egyszerre ordítani, hogy VISCA EL BARCA, Y VISCA CATALUNYA!

A legjobb az lenne, hogy nyáron összeröffennénk, és közösen felvennénk, de ehhez rengeteg egyeztetés kéne.

A másik variáció, hogy mindenki otthon leül a kamera, illetve fényképező elé, és Barca mezben, sálban, sapkában stb felveszi, hogy a már fent leírtakat ordítja szenvedélyesen a kamerába. Jelezném, nem csak hang hanem KÉP is szükséges a felvételhez. A videot egy 10 perc körülire tervezem.

Ez nem egy verseny, nem valamiféle pályázatra csinálnám/csinálnánk. Szimplán a saját szórakoztatásunkra, szenvedélyünk jeleként.

Aki benne van, lenne kedve, ideje és egyéb szükéges izébézi-je a videóhoz, az írjon rám vagy itt, vagy vegyen fel skypera illetve msnre. (MSN-en ritkán vagyok).
Skype: gerieee23
MSN: sgery92@hotmail.com

Remélem sokan leszünk:)
Köszönöm!
"Give more than One reason to Stare at your feet." Lionel Messi
Avatar
barcelona74
Barça B
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2010.03.09. 14:26:27

2010.05.15. 14:14:30

Sziasztok tudnátok-e több képet feltenni a játékosokról?Egyébként KIRÁLY AZ OLDAL HAJRÁ BARCA!Sziasztok
Avatar
Shai
Barça C
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2009.04.28. 20:22:42
Tartózkodási hely: Budapest

2010.03.28. 00:36:20

Üdv!

Már más fórumrészhez írtam, csak nem kaptam választ, lehet h itt kéne próbálkozni. Cikkíráshoz lenne kedvem, és az a kérdésem az, hogy valami infot kaphatnék a "bekerülés" procedúráról?
socio66

2009.06.02. 17:38:19

Nem hiszem hogy a több száz(ezer?) felhasználónk közül nincs pár ember aki szívesen írogatna.
Alapból itt vagy Te,Bányásznak is van blogja,gondolom ide is írogatna néha,ha lenne lehetőség,Tamás is cikkezget néha és engem is érdekelne a dolog.
Szerintem van rá igény és nem feltétlenül kell kétnaponta új dolgoknak jönniük.Ha csak 3-4 jó eszmefuttatást olvashatunk havonta,már azzal is jól jártunk,emelkedik velük az oldal színvonala is.
szerintem.
B. Tamás
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.02.25. 21:20:32
Kapcsolat:

2009.06.02. 17:30:45

socio66 írta:Ide milyen formában lehet írni?
úgy látom nem mostanában íródott az uccsó hsz,nem egy forgandó topik, pedig én szívesen olvasgatnék hosszabb témakifejtéseket,eszmefuttatásokat másoktól..
És írogatnék is néha,mert kíváncsi vagyok rá,hogy mit tudnék kihozni magamból.
Szóval annyi a kérdésem hogy milyen témákban,kb. milyen terjedelemben,illetve milyen formában(sima hsz-ben?) tudok én ide firkálni?
Nem, nem hsz formában működött a Blog rész, hanem a főoldalon volt egy kisebb "ablaka". Azonban nagyon kevesen vették a bátorságot, és írtak oda, szóval megszűnt.

Ahogy Iván is mondta, ha lehetne rendszeresen frissíteni, akkor beindulhatna.
.
socio66

2009.06.02. 16:46:17

Ide milyen formában lehet írni?
úgy látom nem mostanában íródott az uccsó hsz,nem egy forgandó topik, pedig én szívesen olvasgatnék hosszabb témakifejtéseket,eszmefuttatásokat másoktól..
És írogatnék is néha,mert kíváncsi vagyok rá,hogy mit tudnék kihozni magamból.
Szóval annyi a kérdésem hogy milyen témákban,kb. milyen terjedelemben,illetve milyen formában(sima hsz-ben?) tudok én ide firkálni?
Avatar
rhynn
A Stadionturista
Hozzászólások: 1583
Csatlakozott: 2004.10.08. 17:03:56
Tartózkodási hely: Springfield
Kapcsolat:

2008.10.26. 09:32:40

Varga Tamás írta:Az Eurobarca Blog megszűnt létezni?
A napokban gondolkodtam rajta, hogy írnék egy kis szösszenetet a Barcelona legendás kapusairól, amelyben szerepelhetne Ramallets, Sadurni, Artola, Miguel Reina, Urruti, Zubizarreta.
Kérdezem a T. Szerkesztőktől!
Bár az olasz foci elfoglalta a helyét...
Ha esetleg a Barcáról írnál olyanokat, amik nem teljensen férnek be az oldal szerkesztési keretei közé, ergo eléggé blogtémájúak, hozzám jöhetsz vendégbloggernek! Bár az említett cikk oda túl komoly lenne :)
Új projektem, olvassátok, lájkoljátok:
http://stadionturista.blog.nepsport.hu
Rhynnblog:
http://rhynn.blog.nepsport.hu
Avatar
Z. Iván
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1365
Csatlakozott: 2004.10.08. 19:04:18

2008.07.02. 22:17:29

17 nap vagy fél év, teljesen mindegy. A moderátorok belső topicját nem néztem meg már vagy két hónapja, pedig finoman szólva is lényegesebb, mint ez. Van fontosabb, dolgom is, mint a számomra érdektelen topicokat ellenőrizni.

De legalább ezzel eszembe jutott, hogy oda most kivételelesen be kell írnom :)
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.07.02. 20:39:52

Iván!
17 nap alatt???
Ne haragudj, ha belegázoltam a lelkivilágodba/tokba! Nem volt szándékos, csak fel kívántam hívni a figyelmet.
Kép
Avatar
Z. Iván
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1365
Csatlakozott: 2004.10.08. 19:04:18

2008.07.02. 20:23:06

Ne haragudj, de így ne minősíts minket, hogy "no comment"! Ha nem is válaszolunk akkor is simán előfordulhat, hogy nem vettük észre...
Egyébként jelen esetben erről van szó, én nem láttam, mindig csak az észrevételek topicot nézem meg, hogy jött-e valami. Az is a véletlen műve, hogy éppen frissítettem az oldalon, és megláttam a hozzászólást a fórumajánlóban. Hogy más a csapatból látta-e ezt, arról nincs tudomásom.

A lényegről:

A Blogot ideiglenes jelleggel vettük le, de a fönntartására nincs kapacitásunk, ezért nem valószínű, hogy visszakerül a közeli jövőben. A távoliban jövőben már könnyen kaphat helyet az oldalon, ha megoldjuk a rovat rendszeres frissítését, mert egyébként lenne helye az oldalon föltétlenül.

A fölvetett témaötleted egyébként érdekes, úgyhogy ha megcsinálod igényesen, garantáltan kikerül főoldali cikknek, egyébként is oda való lenne inkább, s nem blogtéma, ami véleményalkotásra alkalmas elsősorban.
Úgyhogy ezen ne múljon, ha írni szeretnél, biztos érdekelné az olvasókat :)
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.07.02. 20:08:04

Varga Tamás írta:Az Eurobarca Blog megszűnt létezni?
A napokban gondolkodtam rajta, hogy írnék egy kis szösszenetet a Barcelona legendás kapusairól, amelyben szerepelhetne Ramallets, Sadurni, Artola, Miguel Reina, Urruti, Zubizarreta.
Kérdezem a T. Szerkesztőktől!
Bár az olasz foci elfoglalta a helyét...
Örülök, hogy a 17 napja feltett kérdésemre egyetlen illetékes sem mozgatta még a füle botját sem.
No comment...
Kép
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.06.15. 10:39:19

Az Eurobarca Blog megszűnt létezni?
A napokban gondolkodtam rajta, hogy írnék egy kis szösszenetet a Barcelona legendás kapusairól, amelyben szerepelhetne Ramallets, Sadurni, Artola, Miguel Reina, Urruti, Zubizarreta.
Kérdezem a T. Szerkesztőktől!
Bár az olasz foci elfoglalta a helyét...
Kép
Avatar
Colos
Capitá del Barça
Hozzászólások: 729
Csatlakozott: 2005.09.28. 14:12:43
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

2008.04.24. 14:03:58

Örülök, hogyha tetszett az írásom. A helyzet az, hogy én nagyon szívesen böngészem a régebbi meccsek eredményeit, és imádom az ilyen statisztikákat. Szóval, ha van rá igény, szívesen küldök még hasonó írásokat (ma például átnéztem, mi lett az eredménye a hazai pályán elért döntetlenek visszavágóinak), csak olyan kevesen írnak a blogba, hogy nem akartam, hogy csak az enyéimmel legyen tele... :-)
Kép
Lezárt