Zlatan Ibrahimovic

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2010.08.26. 12:16:19

Komolyan mondom tiszta lázban vagyok az ügy miatt :D Mindenkiből kijön vagy az hogy "Mennyé vissza olaszba", vagy "Maradj Ibra". Én az utóbbi mellett vagyok :wink: VAMOS IBRA!
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2010.08.26. 12:15:51

Ibra-nak itt nem volt olyan nyilatkozatai, mint az Interben és nem csinálta a "széttárom a kezem és király vagyok" gólörömét, amit Interben közkedvelten szeretett. Szerintem ő is tudta,h ha nagyképű lenne itt a Barcában arra amit eddig csinált nem nagyon jönne ki jól. Biztos saras valamennyiben és biztos, h a személyisége miatt, de tény most sokkal visszafogottabb mint Internél volt. Meg akkor minek hozta ide Pep, ha látta mennyire van magával az Interben(persze volt mire...)?
Mindketten sarasak, de Pepnek nem kéne ilyen sunyinak lenni, itt szerintem ez zavar mindenkit és csak másodlagosan az, h távozhat...
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5727
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2010.08.26. 12:11:16

bence-barca írta:El mundon azt olvastam egyre távolabb Ibra a Milantól! :)
Helyes, Rosell se hülye, hogy 30-ért szóbaálljon Gallianival...
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2010.08.26. 12:08:37

Charlie írta:Lehet Ibra stílusa nem változott az öltözőben és edzéseken? C.
Erre én is gondoltam. Mert, hát ugye ez az Ibra ugyan az az Ibra aki nem is olyan rég saját szurkolóinak ajánlotta fel a pélóját étkezési célokra.
Nem venném 100-ra, hogy ideérkezése óta varázsütésre angyallá változott, hétvégente templomba jár, és kussol, mint a kígyó az edzéséken.

Szerintem Pep-nél betelhetett a pohár, főleg akkor amikor a teljesítmény esett, de az arc nem akart kisebb lenni. Nem kell mindenért Pep-et elővenni, mert szerintem a svédnek is ugyanakkora sara van abban, hogy ez a helyzet kialakult. Ha ő akar akkor változtathatott volna.
Az meg, hogy így a semmiből kiböfög ilyen dolgokat a sajtónak, nálam elég szánalmas. Nekem az jön le belőle, hogy igenis visszavágyik olaszba ahol megint ő lehetne a kiskirály. Főleg egy olyan csapatban ahol öreganyám nővére is fiatal lenne.

De ettől függetlenül ez sem ok arra, hogy ilyen hosszú időn keresztül alig beszéljenek.
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
menczel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1623
Csatlakozott: 2006.04.11. 14:16:25

2010.08.26. 12:06:23

IGazat adok az elöttem szólónak, kis megjegyzés, hogy Alves is nagy vagány, mégis szereti.

De nem értem miért kell a 'mit is' ? kavarni, mikor van egy világon valaha volt legjobb csapatunk, világbajnokokkal, sima liba lehetne egy újabb 6 kupás idény ha összetartás lenne. És főleg Pep kavarja, mert Ibra viselkedésén én semmi rosszat nem látok, sőt. Alázatos, szerény srác lett. Ha kétszer beszéltek fél év alatt az egyértelműen Pep hibája, a játékos mégis hogy menne már oda az edzőhöz beszélgetni, ez fordítva szokott megtörténni.

Remélem Ibra marad, Pep meg megembereli magát és a csapat érdekeit nézi és nem kezdi el padoztatni a 70 millios játékost, miközben az abszolut súlytalan Bojan középen vergődik.

Én is vagyok rosszban ismerőssel, kollegával, de attól lehet egy normális viszonyt fenntartani és együtt dolgozni.
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2010.08.26. 12:05:20

ne haragudj Tamás, de nem értem miért kell minden esemény után Pep-nek lennie az erkölcsi győztesnek? miért kell úgy beállítani Pep-et, mint vmi gyomírtó hős, aki csak jót tesz a Barcával?

Samu eset: Samu egy szemét, pénzéhes senkiházi :arrow: Pep jól döntött
Yaya eset: Yaya türelmetlen volt, ezért akart távozni :arrow: Pep annyira sajnálta az esetet, de jól döntött, h elengedte...
Zlatan eset: a svéd beszól neki :arrow: rosszul viselkedik, Pep-nek kötelessége eltávolíttatni...

tényleg nem tűnik fel, h Pep manipulálja a közvéleményt?

a játékostársak imádták Samut, Pep nem :arrow: elküldve
a játékostársak imádták Yayát :arrow: már ő sincs itt
a játékostársak most nyáron is mind azt mondták, h biztosak benne, h Zlatannak jó szezonja lesz, ő is mondta, meg az ügynöke is, h maradni fog( pedig az ügynökök jobban járnak egy eligazolással, ezt a parazita szeluk óta tudjuk... :x ) :arrow: most meg sanszos az ő távozása is...

Pep nagyon okos ember, túlságosan is az....
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2010.08.26. 12:04:22

El mundon azt olvastam egyre távolabb Ibra a Milantól! :)
katalunya
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 297
Csatlakozott: 2009.10.18. 17:43:30
Tartózkodási hely: Ghana

2010.08.26. 12:02:30

Nagyon meg fogom utálni Pep-et ha elküldi Ibrát :? Az,hogy az emberi dolgokat előrréb helyezi(és ráadásul IBra ebbe is fejlődött barcás korszaka alatt) mint a játéktudást,ebbe mélységesen elítélem Guardiolát.A jellem nagyon fontos emberi tényező,de a futball pályán vagánynak,lazának kell lenni. Ezek után minden következő Pep-IBra beszélgetés "kényes" lesz,és ez Pep hibája.
Kép
Dream Team: Valdés-Dani A.,Beckenbauer,Piqué,Roberto C.- Y.Touré-Xavi,Iniesta-Messi,Eto'o,Henry
"Csak türelmesen, és minden jól fog elsülni” - Pep Guardiola
Make the ball happy :)
Avatar
OvaMind
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 486
Csatlakozott: 2007.09.28. 14:49:49

2010.08.26. 11:56:25

Nekem nagyon unszimpatikus lett Pep emberileg, nem egyenes. Eto'o-nak a sajtóban üzent, hogy távoznia kell, most pedig nem beszél Ibrával.

Ibráról már tudni lehetett, hogy egy nagyképű barom, ehhez képest nálunk visszavett az arcából, alázatos a hozzáállása. Ezen felül mit vár Pep?

Vagy akkor jöhetett volna egy kevésbé karakteres csatár... ezt mérlegelhette volna az edző.

Egyértelmű h Guardiola a "szürke egereket" szereti, a vagányabb, lazább egyéniségeket: Eto'o-t, Tourét, Ibrát rendre kifúrja a csapatból. Egyáltalán nem tetszik, ahogy kezeli a konfliktusokat, nem áll szóba a számára problémás játékossal. Pep eredményes edző, és szerintem az is lesz, viszont emberileg sunyi, kétszínű. Ez a véleményem, nyilván sokaknak lesz ellenvetése.
Avatar
Charlie
Öreg Harcos
Hozzászólások: 6901
Csatlakozott: 2004.10.08. 11:13:39
Tartózkodási hely: East Side

2010.08.26. 11:56:15

Zolika10, már az első hozzám intézett mondatodnál megbukott az egész replikázásod. Szóval bocsi, szövegértelmezés 1es, nem én szurkolok 20 éve , már ne haragudj, de, ha értékelhetetlen a hozzászólása akkor mit csináljak? Kultúráltan szóltam. Veled ellentétbe aki nekem ugrott, hogy ne ugassak le senkit, távol álljon tőlem, mert ki vagyok én?!

Húúú a mindenit, ez a sztori nagyon megbonyolódott. Hirtelen a felszínre kerültek a dolgok, ez a nem beszélősdi elég érdekes. Nehezen tudom elképzelni, hogy nem beszéltek fél éve. Lehet Pep szokott a játékosokkal hosszabban időközönként és Ibra ebből kimaradt? Mi lehet az oka vajon? Lehet Ibra stílusa nem változott az öltözőben és edzéseken? Kezd kusza lenni.
C.
"A spanyol futball jelenlegi problémája az, hogy mindenki azt gondolja, hogy olyan játékosai vannak, mint a Barcának. A Barca játékosaiban olyan technikai tudás van, amely a világ egyetlen másik csapatában sincs. Ezért nem próbálkozhatsz úgy játszani, ahogy ők, ez lehetetlenség." - Fabio Capello
B. Tamás
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.02.25. 21:20:32
Kapcsolat:

2010.08.26. 11:52:47

Tim írta:Ha mindketten ezt mondják,csak van benne valami.
Idéznék pár sort egy Mourinho interjúból:
"Hibázhatsz, hozhatsz rossz döntéseket, de a játékosaiddal mindig legyél őszinte. Ha én kritikus vagyok a játékosaimmal, azt soha nem mástól hallják, mindig személyesen mondom meg nekik. Természetesen vannak kellemetlen pillanatok, mert a futballista egy külön állatfaj, és ezt most szeretetből, nem pedig kritikaként mondom. Az egyik jellemzője az, hogy ha nem játszik, nem boldog. Ez folyamatosan feszültségeket szül, de ha őszinte és közvetlen vagy, sokkal könnyebb. Én nem vagyok az a típusú edző, aki megmagyarázza a játékosoknak a döntéseit, de ezeket mindig meg tudom indokolni. Ha egy játékosom tudni akarja, nagyon egyszerű a helyzet: az irodám ajtaja mindig nyitva áll."
Utálom ezt a fickót,de valahogy így kellett volna ezt az affért is kezelni szerintem.
Az a helyzet, hogy Pep is elmondta: az irodája neki is nyitva áll. Azt pedig végképp nem értem, hogy a maradni szándékozó Ibra miért tárja a nyilvánosság elé ezt a szennyest. Ha maradni akarok valahol, akkor nem szólok be az edzőnek, mert tudom, ezzel csökkentem az esélyeimet a kezdőtagságra.

Nekem nagyon nem tetszik ez a nyilatkozat, mert mondom: ha maradni akar, ne a 'mix' zónába menjen, és beszéljen a svéd szerkesztővel, hanem menjen fel Pep irodája elé, és várja meg ott Guardiolát.
.
Avatar
faithnomore
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1186
Csatlakozott: 2008.05.29. 20:24:00
Tartózkodási hely: Gyula city

2010.08.26. 11:48:40

Nagyszerű lesz, ha megint eladjuk egy kulcsjátékosunkat mert Pep nem "jön ki vele". Nem is emlékszem, kinek az ötlete volt, hogy Ibra jöjjön mindenáron? Fú segítsetek már... ja, hogy Guardiola ötlete volt? Ahha értem, szóval egy évvel ezelőtt kikönyörgi a vezetőségnél hogy Ibra jöjjön Eto'o helyett, 1 év múlva meg ad egy olyan nyilatkozatot ami kb annyit jelent, hogy lesz*rom mit csinálsz.

Most nem oda akarok kilyukadni hogy milyen rossz igazolás volt- sőt, nekem személyes kedvencem, nagyon örültem hogy jön- de szerintem ez nem így megy hogy egyik évben kedvenc játékosom (Pep nyilatkozta ha jól emlékszem hogy csípi Ibrát) következőben meg nem érdekel mit csinálsz, lesz*rlak.

-fnm-
Kép
El hombre Martín...igazi balfék! A szöcske!- Horti 'Mester' Gábor
www.perfectinsanity.blog.hu
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.08.26. 11:44:46

Elég kényelmetlen szituációba került Ibra ez tény! Az világosan kiderült számomra a nyilatkozatokból hogy valami nincs rendben közöttük! És ha ilyen feltételek mellett maradna itt Ibra akkor az nem szülne sok jót. Én szinte biztosra veszem hogy el fog menni. És azt is hogy jobb helye lesz neki a Milanban! Nem bántásként mondom ezt, hanem azért mert tisztán látszik hogy az a játékstílus amit ő képvisel nem igazán illik a mi rendszerünkbe! Korábban is leírtam hogy az Olasz foci az ő világa!
Ettől függetlenül még egyszer megemelem a kalapom előtte azért, mert látszott hogy akart, és képes volt levetkőzni a régi énjét!

A legrosszabb húzás az volt Pep-től szerintem hogy elengedte Eto'ot! :roll:

Ja és nem hinném, hogy ettől nem lenne esélyünk címeket nyerni, meg ilyesmi. Meg hogy ez a keret már csak a bajnokságra elég. Nem! Én úgy fogom fel, hogy Bojan és Pedro, elsősorban előbbi, sokkal több lehetőséghez fog jutni. És az is valószínűsíthető hogy Mascherano érkezni fog!
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
zsoltfree
Capitá del Barça
Hozzászólások: 976
Csatlakozott: 2006.01.10. 11:45:38
Tartózkodási hely: Budapest

2010.08.26. 11:44:33

Jó, mindketten mondják, de elég sok olyat olvasok, hogy nyilatkozik az egyik fél aztán a másik, aztán egy sajtótájékoztatón tagadja hogy bárkinek is nyilatkozott volna... A Fabregas ügyben is nagyon sok ilyen volt. Nem tűnik nekem ez kivitelezhetőnek hogy 2 ember nem beszél....aki az edző, és a kezdő csatár....
Tim írta:
zsoltfree írta:A sportban elég érdekesek ezek a nyilatkozatok. De azért az hogy 2szer beszéljenek...ezt nehezen tudom elképzelni. Gyakorlatilag a Pep a főnöke, ráadásukl a Pep arról híres hogy nagyon szoros a kapcsolata a játékosokkal...
Ha mindketten ezt mondják,csak van benne valami.
Idéznék pár sort egy Mourinho interjúból:
"Hibázhatsz, hozhatsz rossz döntéseket, de a játékosaiddal mindig legyél őszinte. Ha én kritikus vagyok a játékosaimmal, azt soha nem mástól hallják, mindig személyesen mondom meg nekik. Természetesen vannak kellemetlen pillanatok, mert a futballista egy külön állatfaj, és ezt most szeretetből, nem pedig kritikaként mondom. Az egyik jellemzője az, hogy ha nem játszik, nem boldog. Ez folyamatosan feszültségeket szül, de ha őszinte és közvetlen vagy, sokkal könnyebb. Én nem vagyok az a típusú edző, aki megmagyarázza a játékosoknak a döntéseit, de ezeket mindig meg tudom indokolni. Ha egy játékosom tudni akarja, nagyon egyszerű a helyzet: az irodám ajtaja mindig nyitva áll."
Utálom ezt a fickót,de valahogy így kellett volna ezt az affért is kezelni szerintem.
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2010.08.26. 11:43:54

Tim írta: Ha mindketten ezt mondják,csak van benne valami.
Idéznék pár sort egy Mourinho interjúból:
"Hibázhatsz, hozhatsz rossz döntéseket, de a játékosaiddal mindig legyél őszinte. Ha én kritikus vagyok a játékosaimmal, azt soha nem mástól hallják, mindig személyesen mondom meg nekik. Természetesen vannak kellemetlen pillanatok, mert a futballista egy külön állatfaj, és ezt most szeretetből, nem pedig kritikaként mondom. Az egyik jellemzője az, hogy ha nem játszik, nem boldog. Ez folyamatosan feszültségeket szül, de ha őszinte és közvetlen vagy, sokkal könnyebb. Én nem vagyok az a típusú edző, aki megmagyarázza a játékosoknak a döntéseit, de ezeket mindig meg tudom indokolni. Ha egy játékosom tudni akarja, nagyon egyszerű a helyzet: az irodám ajtaja mindig nyitva áll."
Utálom ezt a fickót,de valahogy így kellett volna ezt az affért is kezelni szerintem.
Egyetértek!Igen fúrcsa ez,de azért fene tudja mi zajlik a háttérben,a Barca elég jó az infók eltitkolásában!Nem szeretik,ha kiszivárognak dolgok!
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
Avatar
Tim
Mezei fórumozó
Hozzászólások: 3213
Csatlakozott: 2007.06.15. 21:52:33

2010.08.26. 11:39:18

zsoltfree írta:A sportban elég érdekesek ezek a nyilatkozatok. De azért az hogy 2szer beszéljenek...ezt nehezen tudom elképzelni. Gyakorlatilag a Pep a főnöke, ráadásukl a Pep arról híres hogy nagyon szoros a kapcsolata a játékosokkal...
Ha mindketten ezt mondják,csak van benne valami.
Idéznék pár sort egy Mourinho interjúból:
"Hibázhatsz, hozhatsz rossz döntéseket, de a játékosaiddal mindig legyél őszinte. Ha én kritikus vagyok a játékosaimmal, azt soha nem mástól hallják, mindig személyesen mondom meg nekik. Természetesen vannak kellemetlen pillanatok, mert a futballista egy külön állatfaj, és ezt most szeretetből, nem pedig kritikaként mondom. Az egyik jellemzője az, hogy ha nem játszik, nem boldog. Ez folyamatosan feszültségeket szül, de ha őszinte és közvetlen vagy, sokkal könnyebb. Én nem vagyok az a típusú edző, aki megmagyarázza a játékosoknak a döntéseit, de ezeket mindig meg tudom indokolni. Ha egy játékosom tudni akarja, nagyon egyszerű a helyzet: az irodám ajtaja mindig nyitva áll."
Utálom ezt a fickót,de valahogy így kellett volna ezt az affért is kezelni szerintem.
Kép
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2010.08.26. 11:37:58

bence8 írta:Pep nagyon jó edző ezt az eredmények is bizonyítják.
DE lássuk be hogy igazolásokba nagyon "amatőr".
Nem sorolnám a rossz igazolásokat.
De pl.:Samu jól is teljesített egyedül csak neki volt vele baja.(azt viszont nem tudhatjuk mi volt az oka ennek a rossz kapcsolatnak). Uganezt látom most Ibránál. Szazon elején jól teljesített a végén nem annyira. Úgy gondolom hogy egy ilyen kaliberű focista simán megérdemel még egy évet mivel interben és ősszel is láttuk mit tud. A másik meg hogy mint tudjuk a milan-nak nincs pénze. Nehogy már odaadjuk alacsony áron.
Jajj már megint Eto'o!Én is eladtam volna!Amit nyújtott 08-09-ben az nem elég!Sok gólt lőtt igaz,node azok 90%-át bárki berúgta volna!De most tényleg ha visszanézzük az évi góljait,akkor láthatjuk,hogy nem nagy dolgokat csinált!Csak a Bl döntőben voltam vele megelégedve,de ne feledjük előtte 2 hónapig nem lőtt gólt!Ha jól visszaemlékszünk azért nem volt senki megelégedve vele annyira!Nem tudott egy az egyben megverni senkit,ha kapussal szembe volt belerúgta!Az Interben sem győzött meg!Messze nem az igazi már!Igaz Ibra nem jött be annyira,lehet más kellett volna helyette,node azért ne legyünk vele igazságtalanok,ne feledjük,hogy sokat volt sérült!Én adnék neki még egy évet!

Sztem csak azért akarják kiebrudalni,mert az évi 12 millás fizetése horribilis,ez az Ibra nem ér meg évi 12-t,úgy hogy zsákbamacska!Én megértem a vezetőséget meg Pepet is pont ezért!Itt egy játékos aki drága,és zsákbamacska!Akkor már inkább vki zsákbamacska olcsón,gondolhatják!Az persze tény,hogy nem az utolsó pillanatban kéne ezt rendezni!De egyébként meg lehet hogy csak kifele kommunikálva ennyire utolsó pillanatos a dolog,az is benne van,hogy már rég le van tárgyalva vkivel a dolog,tudom is én Robinhoval,vagy olyannal akire nem is gondolunk!Pl. Rosell jóba van a brazilokkal,lehet ide hozza Neymart,aki ugyan zsákbamacska,de még mindíg olcsóbb mint Ibra,és lehet,hogy nagyot fogunk vele(tudom a Chelsea akarja 25mért,node mint mondtam,Rosell a brazilokkal jóba van,lehet le tudná/letárgyalta!).Rosell azért sokakkal van jóban! :wink:
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2010.08.26. 11:24:57

Boixos írta:olyan nincs, h akármekkora király valaki, nem áll be a sorba, a csapat egysége mindennél fontosabb. hiába van mondjuk 10 messi + 1 casillas a brigádban, ha nem egyfelé húznak, szrt sem ér az egész.
remélem, kiegyenesedik ez a szitu és ibrahimovics is megtalálja a helyét.
túl jó zsugás és túl sok pénzbe került ahhoz, h most kikukázzák.
No igen egyetértek!Ha nem áll be a sorba,menjen!A csapategység a legfontosabb!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bestbarca 2010.08.26. 11:38:26-kor.
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2010.08.26. 11:24:57

S.Agüero írta:
Egy igen gyenge reálból tudott kiemelkedni
Ha jól tudom Ő egy bajnok Reálból emelkedett ki.
Nem volt olyan gyenge az a Real. :wink:
Rákövetkező évben 2008-09-ben ezt a reált aláztuk. Te is tudod, hogy bajnok és bajnok közt is van különbség. Sajnos a spanyol bajnokság két csapatos, így, ha az egyik gyenge egy adott időszakban (márpedig mi azok voltunk akkor), abban az esetben a másik egy középszerű, kicsivel jobb teljesítménnyel is bajnok lehet. Márpedig a reál nem parádézott akkor sem, a bl-ből repültek, és a játékuk nem volt túl meggyőző.
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2010.08.26. 11:17:59

olyan nincs, h akármekkora király valaki, nem áll be a sorba, a csapat egysége mindennél fontosabb. hiába van mondjuk 10 messi + 1 casillas a brigádban, ha nem egyfelé húznak, szrt sem ér az egész.
remélem, kiegyenesedik ez a szitu és ibrahimovics is megtalálja a helyét.
túl jó zsugás és túl sok pénzbe került ahhoz, h most kikukázzák.
PUYOL-XAVI-INIESTA
bence8
Barça B
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2008.08.06. 12:03:17
Tartózkodási hely: gépnél

2010.08.26. 11:17:38

Pep nagyon jó edző ezt az eredmények is bizonyítják.
DE lássuk be hogy igazolásokba nagyon "amatőr".
Nem sorolnám a rossz igazolásokat.
De pl.:Samu jól is teljesített egyedül csak neki volt vele baja.(azt viszont nem tudhatjuk mi volt az oka ennek a rossz kapcsolatnak). Uganezt látom most Ibránál. Szazon elején jól teljesített a végén nem annyira. Úgy gondolom hogy egy ilyen kaliberű focista simán megérdemel még egy évet mivel interben és ősszel is láttuk mit tud. A másik meg hogy mint tudjuk a milan-nak nincs pénze. Nehogy már odaadjuk alacsony áron.
Ibra99
Barça C
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2010.02.27. 15:16:38
Tartózkodási hely: Szerbia Mohol, 24435
Kapcsolat:

2010.08.26. 11:07:33

Kicsit szemetek vele nem gondoljátok?
„Öt esztendőre írtam alá, nagyon boldog vagyok itt, és eszem ágában sincs eligazolni Barcelonából.”-mpndta Ibrahimovics
Forza Barca
Barca 4ever
Avatar
szajko
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4907
Csatlakozott: 2008.04.07. 18:14:42

2010.08.26. 11:06:56

Nagyon remélem,hogy nem adjuk el...

Villa-Ibra-Messi... úristen mekkora trió:D
P_e-d_r-o
Barça B
Hozzászólások: 96
Csatlakozott: 2010.08.24. 08:21:49

2010.08.26. 11:05:01

Hát fiúk,számomra ez az ügy eldőlt!Pep azzal a bizonyos mondattal hogy:a személyiség mindig a játékos státusz előtt jár.”,ezzel nekem ez az ügy tutira meg egyezik etoé-val,és most már aztmondom,Ibra tuti menni fog,ha a a csapatok meg tudnak egyezni a pénzt illetően!És ha sikerül megállapodni,akkor ez egyetlen poszt ahol megvolt a kellő létszám,most már az is lyukas lesz!Egyébként nem tudom párótoknál miért merült fel ismét Robinho!Ha jól emlékszem egyszer elhohattuk volna,de Gaurdiola-nak nemkellett,és a játékosok sem igazán támogatták a leigazolását,szóval szerintem ő tuti nemjön!Vagy azt fogjuk csinálni,hogy az átigazolásokra szánt 50 millát,és az ibráért kapott pénz egy részét odaadjuk a Pollnak Mascherano-ért,a maradékból pedig egy visszautasíthatatlan ajánlatot adunk vkinek egy csatárért,vagy nemjön senki!És én nemakarok vészmadár lenni,d ha nemjön még legalább 1-2 játékos,akkor már csak a bajnokságért küzdhetünk idén,mert ilyen kerettel nem nyerünk bl-t!!!!! :?
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5727
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2010.08.26. 11:04:14

S.Agüero írta:
Egy igen gyenge reálból tudott kiemelkedni
Ha jól tudom Ő egy bajnok Reálból emelkedett ki.
Nem volt olyan gyenge az a Real. :wink:
Nagyon középszerű volt az a Real, csak volt egy hullagyenge Barcelona, hogy asszisztáljon egy bajnoki duplához...
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Lezárt