Tito Vilanova

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2012.04.28. 16:19:13

visca el barca írta:
- nem lesz tekintélye sem a játékosok, sem a közvélemény előtt
- nem az az irányító típus, inkább a csendestárs szerepe áll neki jól
- nem lesz igazi vérfrissítés, sem a keretben, sem a taktikában
- ahelyett hogy igazolna ahova kellene, inkább még hoz fel a B-ből játékost
-a tekintéllyel sztem nem lesz baj, 4 éve ott van ő is mint főnök, csak a háttérben. de volt már, hogy ő irányított a meccsen.
-ezt mire alapozod? sosem volt még vezetőedző. soha nem derülhetett ki, hogy mennyire határozott, vagy mennyire nem, mennyire irányító v mennyire nem. ezt majd a következő szezonban látni fogjuk.
-hol szeretnél vérfrissítést igazán? a keretünk, főleg a kezdőnk nagy része fiatal, 30 alatti ( Alves, Piqué, Masch, Adriano, Busquets, Iniesta, Cesc, Alexis, Pedro, Messi, Thiago, Cuenca ), és mind meg is állják a helyüket bőven. Aki picit idősebb, az Puyol, Xavi, Keita, Villa. A védelembe mindenképp kell vki, de inkább 2 ember, Xavi még 1-2 évet mindenképp bír, elöl van elég emberünk, és Villa sem nyugdíjas még. a taktika meg tökéletes, ha berúgjuk a helyzeteket a chelsea ellen, vagy messi nem hagy ki tizit az atma ellen, meg a getafe ellen a végén a nagy ziccer nem jön ki a kapufáról, vagy befújják a tizit az espanyol ellen stb. akkor most a triplázás lenne a küszöbön, és nem bukott szezonról beszélnénk. kis szerencse hiányzott ehhez az évhez, ami a madridnak és a chelseanek megvolt. ha megtanítja a csatárainkat ziccert értékesíteni, már jó döntés :D
-valszeg fogunk igazolni a védelembe, de az alapkoncepció akkor is az, hogy a saját nevelések alkossák a csapatot, egy-két kötelező igazolással. ha montoya, muniesa, bartra feljön az A-kerethez, az egy érdekes lépés, bár montoyánál abszolút megértem. a védelembe igazolni kell, mert nincs balhátvédünk, illetve középen is kevesen vagyunk ( minőségi védők ). de ennyi, ezen kívül nem kell máshol hozzányúlni a csapathoz, az esetleges sérüléseket meg megoldják a fiatalok.
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2012.04.28. 14:33:23

Nem igazán örülök az ő kinevezésének, de természetesen sok sikert kívánok neki, remélem, h rám fog cáfolni.

Ha már Pep ment, akkor azt szerettem volna, h egy olyan edző jöjjön, aki nem teljesen a Guardiola által képviselt stílust viszi majd tovább. Hát erre jelenleg nem sok esély van.

Igazán okosat most nem lehet mondani, drukkolni kell neki is és a csapatnak is, nem lesz egyszerű dolga az biztos. :)
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
mahitoo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1193
Csatlakozott: 2009.11.05. 17:38:37
Tartózkodási hely: Veszprém-Budapest

2012.04.28. 13:52:21

Sok sikert Titonak, én bízom benne! :) Az ő kinevezésében is benne van a lehetősége a visszasésnek, de ez új edzővel sem lenne másként.Nagyjából minden érvet és ellenérvet leírtatok már. :)

Neki is volt ugye egy súlyos betegsége, akkor a játékosok egytől egyig kiálltak érte.A saját neveléseink pedig már régóta ismerik.Nem hiszem, hogy nem lesz tekintélye az öltözőben.

Részemről annyi az elvárás felé, hogy az évek óta ismert hibáinkat próbálja kijavítani, próbálkozzon 1-2 új dologgal, merje variálni a posztokat.

Ja, és még 1 dolog, ezen már sokat gondolkodtam.A hátralevő meccseken vajon mennyire adja át neki Pep a karmesteri pálcát?A kupadöntőt leszámítva persze.Jót tehetnek ezek a már tétnélküli meccsek, a játékosok is szokhatják az új szitut, ha már most lesz esetleg beleszólása.Mellette is ott lesz még a Mester(e) . :) Aztán lehet Guardiola irányít majd még teljes mértékben.Ti erről mit gondoltok?
"De a csaj adta meg a telefonszámát!!! Ez olyan, mintha elmennél vadászni, a szarvas kijön az erdőből, elveszi a puskádat, fejbelövi magát és bemászik a csomagtartódba. Persze hogy hazaviszed és megeszed!" :D
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3732
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2012.04.28. 13:47:01

visca el barca írta:aludtam egyet a döntésre, és továbbra sem érzem magam meggyőzve, hogy jó választás lenne.

az alábbi dolgoktól tartok leginkább

- nem lesz tekintélye sem a játékosok, sem a közvélemény előtt
- nem az az irányító típus, inkább a csendestárs szerepe áll neki jól
- nem lesz igazi vérfrissítés, sem a keretben, sem a taktikában
- ahelyett hogy igazolna ahova kellene, inkább még hoz fel a B-ből játékost

igaz arra sincs garancia, ha ide jött volna bielsa vagy akárki, nem barmol szét mindent amit eddig építgettünk..

nekem van egy olyan érzésem h nem veszünk játékost, viszont, muniesa, montoya, fontas, kis dos santos, tello, cuenca még többet fog játszani. és ez bizony nem tul jo ötlet.

a mégrosszabb verzió, h majd rosell irányítja az egészet, megveszi akiben pénzt lát, aztán kötelezi tito-t h játszassa. ergo egy báb lesz az egész ürge.

áh, de jó lenne ha már október tájékán lennénk, addig csak az okoskodás lesz :lol:
Először is nyerjük még meg Peppel a CDR-t. Aztán nagyon hamar ki fog derülni, hogy ez a csapat mennyire is lesz jó. Rögtön 2 klasszikussal nyitunk. Ha sikerrel vesszük a párharcot, vagy legalább úgy bukjuk el, hogy jobbak vagyunk, mint a Real, akkor lehet esélyünk bármire. Ha nem akkor 1 év levesbe. Azt meg csak én is remélni tudom, hogy ez a saját nevelés dolog nem lesz túlzásba víve. HA vki olyan szintre eljut, akkor ok játsszon. De amikor pl. Sergio Roberto végignyomta az Osasuna elleni vesztes meccsen az agyamat tudtam volna eldobni. És ez igaz mindenkire. Kellenek a saját nevelések, de vannak olyan posztok, ahová muszáj igazolni.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
sopisz
Jugador del Barça
Hozzászólások: 123
Csatlakozott: 2010.07.05. 01:07:02

2012.04.28. 13:29:46

Respect Guardiola!!
Szerintem annyiban nagyon jó lesz edzőnek hogy G. alapköveire alapoz majd, úgyan az a taktika stb.,de még fog hozzá adni valamilyen pluszt ami mondjuk először "vadnak",váratlannak fog tüni,de ezeken lehet meccsek fognak múlni.
"Absque pugna non est victoria"
Avatar
kurdt
Megmentő :)
Hozzászólások: 1884
Csatlakozott: 2006.10.30. 15:59:29
Tartózkodási hely: hütte

2012.04.28. 13:22:26

visca el barca írta: az alábbi dolgoktól tartok leginkább

- nem lesz tekintélye sem a játékosok, sem a közvélemény előtt
Egytől az egytől én nem tartok. A játékosokkal nem lesz baj, a közvélemény kit érdekel.
A többitől viszont én is tartok, majd meglátjuk.

Extrém esetben az is lehet, hogy Tito a négy év alatt végig tele volt vad ötletekkel (középcsatár, kontrák, távoli lövések, ilyenek), csak Pep makacs volt...
Kép
Your village called. Their idiot is missing.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2012.04.28. 13:18:11

aludtam egyet a döntésre, és továbbra sem érzem magam meggyőzve, hogy jó választás lenne.

az alábbi dolgoktól tartok leginkább

- nem lesz tekintélye sem a játékosok, sem a közvélemény előtt
- nem az az irányító típus, inkább a csendestárs szerepe áll neki jól
- nem lesz igazi vérfrissítés, sem a keretben, sem a taktikában
- ahelyett hogy igazolna ahova kellene, inkább még hoz fel a B-ből játékost

igaz arra sincs garancia, ha ide jött volna bielsa vagy akárki, nem barmol szét mindent amit eddig építgettünk..

nekem van egy olyan érzésem h nem veszünk játékost, viszont, muniesa, montoya, fontas, kis dos santos, tello, cuenca még többet fog játszani. és ez bizony nem tul jo ötlet.

a mégrosszabb verzió, h majd rosell irányítja az egészet, megveszi akiben pénzt lát, aztán kötelezi tito-t h játszassa. ergo egy báb lesz az egész ürge.

áh, de jó lenne ha már október tájékán lennénk, addig csak az okoskodás lesz :lol:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
kakasugynok007
Capitá del Barça
Hozzászólások: 555
Csatlakozott: 2011.01.26. 22:28:59

2012.04.28. 13:13:32

Biztos vagyok benne,hogy fog ő váratlanokat húzni.Például mint Mourinho a Malaga elleni kupameccsen amikor nem ment a játék és a félidőbe behozott 3 új embert és 4 gólt rúgtak!Ha nem megy a játék akkor mi értelme van neki erőltetni.Pár csere és szerkezeti változás meghozhatja a dolog nyitját.Ez hiányzott Guardiolából!Remélem Tito ezeket alkalmazza mint már lejjebb is írták a Valencia ellen.

Semmi baj gyereke nem lesz itt gond!
Kép
Visçค Єℓ Bคrçค Visçค Єℓ кคтคℓuภyค!
Avatar
Tdavid
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1334
Csatlakozott: 2009.05.09. 13:26:14
Tartózkodási hely: Itt is, ott is.

2012.04.28. 13:11:53

Tito-ról azonnal ez a videó ugrik be.

http://www.youtube.com/watch?v=zlH4Exz9svc

Szép füles. :D
Kép
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2012.04.28. 13:05:51

ozsimiki írta:Még nem köszöntöttem...

Sok sikert immáron a Barca élén Tito!

Meg kell neki adni a bizalmat, beszéljenek az eredmények majd hétről hétre!

Max annyi elő véleményem van róla, hogy elég csendes, visszahúzódó tagnak tűnik, remélem ha valójában ilyen, akkor ez nem lesz negatív hatással az edzői pályájára. Persze lehet,hogy látunk majd egy vehemens, maximálisan átszellemülő Titot a partvonal mellett :)

Hajár Tito!
Én is köszönteném az új vezetőedzőt és rengeteg közös sikert kívánok magunknak!Kívánom neki,h tudja folytatni a megkezdett utat és töretlen lendülettel,erőtől duzzadó,látványos futballal örvendeztessen meg minket.

Kíváncsian várom a pálya széli tevékenységét,mert ugye tényleg elüldögélt a háttérben ,visszafogott,csendes emberkének tűnik (kivéve amikor jo5éval akciózik). Érdekes lesz látni ezer fokon égve a pálya szélén,mert biztos kibújik ez belőle is.

Egy bazi nagy cilinderrel,Tito!!!

VAMOS VILANOVA! =D>
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
TT
Capitá del Barça
Hozzászólások: 963
Csatlakozott: 2010.01.03. 15:09:29

2012.04.28. 12:56:55

sjd írta:No, kutakodtam egy kicsit

Eszerint Tito a 2009/10-es szezonban a Valencia elleni 3-0 alkalmával irányíthatta a csapatot Guardiola eltiltása miatt (kérdés, mennyire irányított ő ténylegesen?)

Ha emlékeztek még, ez volt az a meccs, ahol nagyon nem tudtunk mit kezdeni a Valenciával. Viszont a félidőben jött Henry Bojan helyére, középcsatárnak (!!!! főleg így a Clasico után) és így adott 2 gólpasszt is Messinek, és végül az argentin mester3asával nyertünk.

http://www.youtube.com/watch?v=umEE0ZWYn88

Emlékszem, hogy valamelyik blogon még egy egész posztot is írtak arról, hogy mekkora taktikai húzás volt Henry-t középcsatárnak, Messit meg fals9-nek betenni. Szóval ha ez nem Guardiola ötlete volt, akkor hatalmas piros pont Titonak
volt egy másik meccs is, ahol nem eltiltása volt Pepnek, hanem a derekával bajlódott; ott is húzott valami váratlant, vagy érdekes volt a kezdő már nem emlékszem. bár lehet valami mással keverem :roll: :)

szerk.: amúgy Bojanra leszek kíváncsi, szüksége lenne-e rá Titonak, játszatná-e ha esetleg visszajönne
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2012.04.28. 12:52:40

Még nem köszöntöttem...

Sok sikert immáron a Barca élén Tito!

Meg kell neki adni a bizalmat, beszéljenek az eredmények majd hétről hétre!

Max annyi elő véleményem van róla, hogy elég csendes, visszahúzódó tagnak tűnik, remélem ha valójában ilyen, akkor ez nem lesz negatív hatással az edzői pályájára. Persze lehet,hogy látunk majd egy vehemens, maximálisan átszellemülő Titot a partvonal mellett :)

Hajár Tito!
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Firefox
Capitá del Barça
Hozzászólások: 772
Csatlakozott: 2011.06.03. 21:06:35

2012.04.28. 12:42:34

Enjoy írta:
kakasugynok007 írta:Kíváncsi vagyok,hogy hogyan fogja a csapatot irányítani a meccsek folyamán a kispad mellett.Szokatlan lesz nem úgy látni a csapatot,hogy Guardiola 5-0ás állásnál a 88.percben egy eladott labdáért kiabál,vagy csak egyszerűen vehemensen mutogat :) .
Szerintem ő az öltözőben fogja megvitatni a szitukat halkan,csendben.

Szerintem ez a Tito egy hidegvér!Ami nekem olyannyira bejön mint Pepnek az eszeveszett mutogatása!Úgy érzem ő nekem nagyon szimpatikus figura lesz!

Főleg ha címeket is nyer... :)




Minden jót Tito!
Szerintem is a hidegvérűség-lazaság jellemzi legjobban Tito-t, ill. hogy ő nem fog elegánsan kiöltözni minden egyes meccsre. Csak szép lazán, barca címeres melegítőkben a vonal mellett állva sugározza a csapatnak a nyugalmat, s hogy no para.. :)

Hajrá Tito! szúrj vissza Mou-nak :D
Bielsa-t nézd majd meg Bilbao meccseknél :lol: Bilbao címeres kabát vagy pulcsi, meg egy mackóalsó :lol:
Sok sikert Titanic! Csak el ne süllyedj! :roll:
Gracias Pep Guardiola! Visca el Barcaaaaa!!!
Fuc*k off Madrid!
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2012.04.28. 12:41:22

No, kutakodtam egy kicsit

Eszerint Tito a 2009/10-es szezonban a Valencia elleni 3-0 alkalmával irányíthatta a csapatot Guardiola eltiltása miatt (kérdés, mennyire irányított ő ténylegesen?)

Ha emlékeztek még, ez volt az a meccs, ahol nagyon nem tudtunk mit kezdeni a Valenciával. Viszont a félidőben jött Henry Bojan helyére, középcsatárnak (!!!! főleg így a Clasico után) és így adott 2 gólpasszt is Messinek, és végül az argentin mester3asával nyertünk.

http://www.youtube.com/watch?v=umEE0ZWYn88

Emlékszem, hogy valamelyik blogon még egy egész posztot is írtak arról, hogy mekkora taktikai húzás volt Henry-t középcsatárnak, Messit meg fals9-nek betenni. Szóval ha ez nem Guardiola ötlete volt, akkor hatalmas piros pont Titonak
Enjoy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 693
Csatlakozott: 2008.07.15. 14:07:18
Tartózkodási hely: Győr

2012.04.28. 12:33:26

kakasugynok007 írta:Kíváncsi vagyok,hogy hogyan fogja a csapatot irányítani a meccsek folyamán a kispad mellett.Szokatlan lesz nem úgy látni a csapatot,hogy Guardiola 5-0ás állásnál a 88.percben egy eladott labdáért kiabál,vagy csak egyszerűen vehemensen mutogat :) .
Szerintem ő az öltözőben fogja megvitatni a szitukat halkan,csendben.

Szerintem ez a Tito egy hidegvér!Ami nekem olyannyira bejön mint Pepnek az eszeveszett mutogatása!Úgy érzem ő nekem nagyon szimpatikus figura lesz!

Főleg ha címeket is nyer... :)




Minden jót Tito!
Szerintem is a hidegvérűség-lazaság jellemzi legjobban Tito-t, ill. hogy ő nem fog elegánsan kiöltözni minden egyes meccsre. Csak szép lazán, barca címeres melegítőkben a vonal mellett állva sugározza a csapatnak a nyugalmat, s hogy no para.. :)

Hajrá Tito! szúrj vissza Mou-nak :D
Kép
kakasugynok007
Capitá del Barça
Hozzászólások: 555
Csatlakozott: 2011.01.26. 22:28:59

2012.04.28. 12:14:34

Kíváncsi vagyok,hogy hogyan fogja a csapatot irányítani a meccsek folyamán a kispad mellett.Szokatlan lesz nem úgy látni a csapatot,hogy Guardiola 5-0ás állásnál a 88.percben egy eladott labdáért kiabál,vagy csak egyszerűen vehemensen mutogat :) .
Szerintem ő az öltözőben fogja megvitatni a szitukat halkan,csendben.

Szerintem ez a Tito egy hidegvér!Ami nekem olyannyira bejön mint Pepnek az eszeveszett mutogatása!Úgy érzem ő nekem nagyon szimpatikus figura lesz!

Főleg ha címeket is nyer... :)




Minden jót Tito!
Kép
Visçค Єℓ Bคrçค Visçค Єℓ кคтคℓuภyค!
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2012.04.28. 12:13:18

@@Laguna@@ írta:Sok sikert kívánok Tito-nak! Amikor tegnap este végre leültem a gép elé, és elolvastam a híreket valahogy nem bolydult fel nagyon a lelkivilágom! Lélekben kész voltam Pep távozására...
Ezzel tökéletesen én is így vagyok. Valahol én is számítottam rá, hogy az idei az utolsó szezonja Pepnek. Kisebb meglepetés talán csak az volt számomra, hogy nem vált nyárig, hanem most döntött így. Mert ha az lenne, hogy edzőt kell keresni utána, akkor megérteném, de Titót azonnal kinevezték utána. De nem gond. Nem gond, mert olyan ember veszi át Guardiola helyét, aki végig itt volt a csapattal az utóbbi 4 évben, minden sikerben és kudarban ő is kivette a részét!

Visca Tito!
Kép
Kép
Kép
Avatar
@@Laguna@@
Jugador del Barça
Hozzászólások: 155
Csatlakozott: 2011.04.25. 21:13:53
Tartózkodási hely: itt-ott

2012.04.28. 12:04:59

“A csönd és a nyugalom nem fejleszti a jellemet. Csak a szenvedés és a megpróbáltatás nyomán erősödik a lélek, tisztul az éleslátás, támad fel az ambíció és jön el a siker.” /Helen Keller/

Sok sikert kívánok Tito-nak! Amikor tegnap este végre leültem a gép elé, és elolvastam a híreket valahogy nem bolydult fel nagyon a lelkivilágom! Lélekben kész voltam Pep távozására, és azért imádkoztam, hogy Tito lépjen a helyére. Izgatottan várom, hogy mit fog alkotni! Szerintem képes lesz győzelemre vinni minket!
Visca Tito!
"Amikor elkezdesz szurkolni egy csapatnak nem a trófeákért, a játékosokért, a csapat múltjáért teszed. Sokkal inkább azért, mert megtalálod magad valahol a csapatban, megtalálod a helyet, ahová tartozol."
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2012.04.28. 09:49:01

recrea írta:Nehéz megítélnünk Tito edzői kvalitásait, Pep annyira a középpontban állt, h én spec. alig figyeltem Tito-t. Bár róla is csak annyit tudtunk, h feltűnően sikeresen szerepel a második csapat. Mondjuk nagyon sikeresen.

Mindenesetre, h ennyi évig tudtak együtt dolgozni, akkor hasonló munkamoráljuk, hasonló nézeteik és elképzeléseik lehetnek. Pep azért igyekezett kiebrudalni a csapatból azokat, akik ennek nem feleltek meg.

Ha Tito is olyan maximalista, mint Pep, akkor nagy gond nem lesz. Biztos vagyok benne, ha velünk fordult volna elő, h a véletlen folytán az EL-ben kellett volna szerepelnünk (lásd: MU), akkor Pep ráment volna a sorozat megnyerésére, az a fickó nem tűrte el, h akárhol is kikapjunk, utál veszíteni, ezt a tulajdonságot pedig imádom egy emberben.

Tito sztem nem annyira érzelmes, legalábbis nem mutatja ki, viszont szvsz (nem is tudom mi a jó szó, remélem nem törlik) "ge.ibb" Pepnél. Csak a taslis jelenet jut eszembe, milyen gyorsan lereagálta a patkány szembenyúlását, keményen visszavágott, nem reklamált, nem fetrengett, nem hisztizett, puff egy nyakas. Remélem a csapatát is így fogja védeni és ilyen kemények és célratörők leszünk a pályán is. Nem durvák, vagy alattomosak, csak kemények.

A játékosok pedig biztosan elfogadják, ha nem így lenne, nem nevezték volna ki, ezt Pep is látja és Zubi is.

Még annyit, h nekem egyáltalán nem jött le Pep nyilatkozatából, h ő valaha is visszatérne, lehet én nem tudok olvasni a sorok között, de szemernyi utalást sem láttam erre.

Szerk és off: Nagyon-nagyon szívesen látnám egyszer a csapat élén Rivaldot, mind játékost, mind embert imádom, nem beszélve, h a szurkolók is imádják, igazi culé ő is.
Egyetértek veled. Meg most olvasok a Sporton egy cikket Titoról. Hogy 10 éve már összeismerkedett Messivel,Fabregasszal, és Piquével is, mert ő volt valami alsóbb csapatnál az edzőjük(ha jól értelmeztem). Érdeke cikknek tűnik, szívesen elolvasnám magyarul itt az eurobarcán is 8) :)
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6727
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2012.04.28. 09:33:23

Nehéz megítélnünk Tito edzői kvalitásait, Pep annyira a középpontban állt, h én spec. alig figyeltem Tito-t. Bár róla is csak annyit tudtunk, h feltűnően sikeresen szerepel a második csapat. Mondjuk nagyon sikeresen.

Mindenesetre, h ennyi évig tudtak együtt dolgozni, akkor hasonló munkamoráljuk, hasonló nézeteik és elképzeléseik lehetnek. Pep azért igyekezett kiebrudalni a csapatból azokat, akik ennek nem feleltek meg.

Ha Tito is olyan maximalista, mint Pep, akkor nagy gond nem lesz. Biztos vagyok benne, ha velünk fordult volna elő, h a véletlen folytán az EL-ben kellett volna szerepelnünk (lásd: MU), akkor Pep ráment volna a sorozat megnyerésére, az a fickó nem tűrte el, h akárhol is kikapjunk, utál veszíteni, ezt a tulajdonságot pedig imádom egy emberben.

Tito sztem nem annyira érzelmes, legalábbis nem mutatja ki, viszont szvsz (nem is tudom mi a jó szó, remélem nem törlik) "ge.ibb" Pepnél. Csak a taslis jelenet jut eszembe, milyen gyorsan lereagálta a patkány szembenyúlását, keményen visszavágott, nem reklamált, nem fetrengett, nem hisztizett, puff egy nyakas. Remélem a csapatát is így fogja védeni és ilyen kemények és célratörők leszünk a pályán is. Nem durvák, vagy alattomosak, csak kemények.

A játékosok pedig biztosan elfogadják, ha nem így lenne, nem nevezték volna ki, ezt Pep is látja és Zubi is.

Még annyit, h nekem egyáltalán nem jött le Pep nyilatkozatából, h ő valaha is visszatérne, lehet én nem tudok olvasni a sorok között, de szemernyi utalást sem láttam erre.

Szerk és off: Nagyon-nagyon szívesen látnám egyszer a csapat élén Rivaldot, mind játékost, mind embert imádom, nem beszélve, h a szurkolók is imádják, igazi culé ő is.
Avatar
Gergolino
Jugador del Barça
Hozzászólások: 149
Csatlakozott: 2005.12.05. 16:56:05
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

2012.04.28. 00:41:11

csababarca írta: Ez nem igaz. Amikor megnyertük a kupát+bajnokságot,akkor a Bilbaoval játszottunk nyáron,akiket a kupadöntőn vertünk.
A reallal csak tavaly játszottunk,amikor mi a bajnokságot,ők a kupát húzták be.
Jogos, bocsi, annyi sikeres szuperkupa párharcon vagyunk túl, hogy keverem a szezont a fazonnal :oops:
mindorokke_barca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1360
Csatlakozott: 2008.02.10. 10:48:21

2012.04.28. 00:37:46

A bajnoki másodikkal játszik
Amikor megnyertük a bajnokságot + kupát, akkor a szuperkupáért a bajnoki 2. Madriddal játszottunk, nem pedig a kupadöntős Bilbaoval.
Pedig de. A Bilbaoval játszottuk a szuperkupát, mivel a kupa döntősével játszik az, aki mindkét sorozatot megnyeri.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2012.04.28. 00:36:44

Gergolino írta:
A bajnoki másodikkal játszik :wink:
Amikor megnyertük a bajnokságot + kupát, akkor a szuperkupáért a bajnoki 2. Madriddal játszottunk, nem pedig a kupadöntős Bilbaoval. 8)
Ez nem igaz. Amikor megnyertük a kupát+bajnokságot,akkor a Bilbaoval játszottunk nyáron,akiket a kupadöntőn vertünk.
A reallal csak tavaly játszottunk,amikor mi a bajnokságot,ők a kupát húzták be.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2785
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2012.04.28. 00:36:24

Gergolino írta: A bajnoki másodikkal játszik :wink:
Amikor megnyertük a bajnokságot + kupát, akkor a szuperkupáért a bajnoki 2. Madriddal játszottunk, nem pedig a kupadöntős Bilbaoval. 8)
Ez nem így volt. Akkor játszottunk a Madriddal Szuperkupa döntőt, amikor ők nyerték meg a Spanyol Kupát.

VEB jól tudja, a Szuperkupa döntőt a bajnok és a kupagyőztes játssza. Amennyiben ez megegyezik, akkor a kupadöntőben legyőzött ellenféllel játszik a bajnok (2009-Bilbao, 2010-Sevilla, 2011-Real Madrid ellen játszottunk)
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Avatar
Gergolino
Jugador del Barça
Hozzászólások: 149
Csatlakozott: 2005.12.05. 16:56:05
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

2012.04.28. 00:32:39

visca el barca írta:
Barca96 írta:
Spanyol szuperkupa. oda-vissza vágós párharc,augusztus elején-közepén.
és ezt kik szokták játszani? első 2 a ligába?
a bajnok meg a kupagyőztes.

ha a kettő ugyanaz, akkor a bajnok azzal játszik akit megvert a kupában (asszem')
A bajnoki másodikkal játszik :wink:
Amikor megnyertük a bajnokságot + kupát, akkor a szuperkupáért a bajnoki 2. Madriddal játszottunk, nem pedig a kupadöntős Bilbaoval. 8)
Lezárt