Martín Montoya

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12233
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2013.05.28. 11:39:30

Szerintem nem konkrétan a távozásra gondolt, csak a fejlődéséhez szükséges játékpercekkel kalkulált szerintem :) Remélem marad.
"And my heart will leave you never."
connor
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 429
Csatlakozott: 2012.12.17. 22:18:01

2013.05.28. 10:37:18

kristop írta:Montoya: "I played more than expected this season, but you always want more. Next season, I want to play at least 30 games."

tuti menni akar :roll:
Ha a fejlődési ütemét nézzük, akkor simán meglehet neki a 30 meccs. Tavaly 10 meccsen jutott szóhoz, idén felkerült a nagyokhoz és 23 meccsen jutott szóhoz (a Málaga ellen lehet a 24.). Jövőre az a plusz 7 meccs nem lenne sok.
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2013.05.28. 08:53:03

Montoya: "I played more than expected this season, but you always want more. Next season, I want to play at least 30 games."

tuti menni akar :roll:
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
Yaya(07-10)
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 447
Csatlakozott: 2010.06.07. 18:43:09

2013.05.20. 14:41:29

látom megint hülyeséget beszélnek itt néhányan...nem vagyok elájulva tőle, viszont tegnap remekül játszott. 1db labdakezelési hibája volt, nem tudom melyik mérkőzést nézted...a büntetőnél is a labdát sodorta el, nem volt 11-es. lehetne bátrabb, de aki ilyen keveset játszik, attól ne várjunk ennél sokkal többet. sosem lesz olyan jó, mint ALves, ami nem meglepő, mert robi carlos óta a legjobb szélső hátvédről beszélünk. talán még lahm aki a posztján hasonlóan kiváló teljesítményre képes. a lényeg, hogy nem okozott csalódást, jól játszott. egy stabil jó védekezőteljesítményt várok tőle.
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.05.20. 14:41:07

Mezner2 írta:Nem értem egyébként,hogy miért nem kezdő, ma is parádés teljesítményt hozott le !
Nem gyakran játszott tavasszal,de amikor igen akkor igazi értéke volt a csapatnak! Ja,hogy nem is !... Igazi kiskedvenc itt a fórumon,de az elmúlt fél évben azon ritka alkalmakkor amikor beszállt,akkor botrányos volt,kiváncsi vagyok,hogy meddig él meg az itteni közvélemény szemében abból az 5 jó meccsből amit az itteni karrierje alatt lehozott eddig.... Inkább hozzuk el a kolumbiai névrokonát :mrgreen:
Éppen ez a probléma, hogy nem játszott tavasszal. Utoljára JANUÁRBAN, a Málaga ellen kezdett jobbhátvédként! Gyakorlatilag négy hónap után kapott ismét lehetőséget az eredeti posztján... Ezek után én nem vártam tőle csodát, oké, kiharcolt egy tizenegyest, és egyébként sem hozta élete legjobbját, szidnám én is, mint a bokrot, ha korábban rendszeresen rotálva lett volna Alvessel a jobb oldalon, így viszonylag jó formában kezdett volna tegnap.
De nem... Négy hónapról van szó, ennek fényében nem értem, mit vártak tőle páran.

Akár el is adhatjuk nyáron, nem igaz?
connor
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 429
Csatlakozott: 2012.12.17. 22:18:01

2013.05.20. 02:56:18

Mezner2 írta: Azt,hogy játsszon egymás után 3 meccsen,azt pont az ilyen meccseken lehetne kiérdemelni,most Alves posztján játszott,ezért sírt már nagyon régóta a fél fórum,mégis a labdaátvétel is komoly gondot okozott neki sokszor...Nem igazán látom,hogy az őszi 3-4 jó meccsen kívül mi alapján érdemelne ő több játékpercet...

Én sem voltam annyira elájulva tőle, mint mondjuk a kommentátor... viszont a 11-es szerintem kamu volt, mert Montoya a labdát rúgat el előbb. Utólag mindegy.
Az viszont látszik, hogy nagy dolog lehet belőle. 1-2 év múlva alapember lesz, egyre többet fog játszani Alves helyett. Legalábbis ez lenne az ideális. Dani már 30 és nem hiszem, hogy innen fog visszavonulni, én max 2 évet "adok neki" (2015-ben jár le a szerződése).
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2013.05.19. 23:45:38

Sanama írta:
Mezner2 írta:Nem értem egyébként,hogy miért nem kezdő, ma is parádés teljesítményt hozott le !
Nem gyakran játszott tavasszal,de amikor igen akkor igazi értéke volt a csapatnak! Ja,hogy nem is !... Igazi kiskedvenc itt a fórumon,de az elmúlt fél évben azon ritka alkalmakkor amikor beszállt,akkor botrányos volt,kiváncsi vagyok,hogy meddig él meg az itteni közvélemény szemében abból az 5 jó meccsből amit az itteni karrierje alatt lehozott eddig.... Inkább hozzuk el a kolumbiai névrokonát :mrgreen:
majd ha egymas utan jatszik 3xminimim 65percet a sajat posztjan, akkor lehet ertekelni. de hogy mit keresett egesz evben a bal oldalon, azt nem tudom
Azt,hogy játsszon egymás után 3 meccsen,azt pont az ilyen meccseken lehetne kiérdemelni,most Alves posztján játszott,ezért sírt már nagyon régóta a fél fórum,mégis a labdaátvétel is komoly gondot okozott neki sokszor...Nem igazán látom,hogy az őszi 3-4 jó meccsen kívül mi alapján érdemelne ő több játékpercet...
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2013.05.19. 23:17:41

Mezner2 írta:Nem értem egyébként,hogy miért nem kezdő, ma is parádés teljesítményt hozott le !
Nem gyakran játszott tavasszal,de amikor igen akkor igazi értéke volt a csapatnak! Ja,hogy nem is !... Igazi kiskedvenc itt a fórumon,de az elmúlt fél évben azon ritka alkalmakkor amikor beszállt,akkor botrányos volt,kiváncsi vagyok,hogy meddig él meg az itteni közvélemény szemében abból az 5 jó meccsből amit az itteni karrierje alatt lehozott eddig.... Inkább hozzuk el a kolumbiai névrokonát :mrgreen:
majd ha egymas utan jatszik 3xminimim 65percet a sajat posztjan, akkor lehet ertekelni. de hogy mit keresett egesz evben a bal oldalon, azt nem tudom
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2013.05.19. 23:15:21

Nem értem egyébként,hogy miért nem kezdő, ma is parádés teljesítményt hozott le !
Nem gyakran játszott tavasszal,de amikor igen akkor igazi értéke volt a csapatnak! Ja,hogy nem is !... Igazi kiskedvenc itt a fórumon,de az elmúlt fél évben azon ritka alkalmakkor amikor beszállt,akkor botrányos volt,kiváncsi vagyok,hogy meddig él meg az itteni közvélemény szemében abból az 5 jó meccsből amit az itteni karrierje alatt lehozott eddig.... Inkább hozzuk el a kolumbiai névrokonát :mrgreen:
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2013.05.13. 16:43:05

Montoya messze van Alvestől. Igaz. Annyi golt kapni bal oldalról Montoya részidőre bontva biztosan nem kapott. Ha sosem játszik, hogyan fog fejlődni.
És olyan dermesztő sok elcse beadása sem volt. Inkább kevesebb, de jobb legyen.
Fecó
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2013.05.13. 15:58:12

PEdig a FIFA-ban gyorsabb, mint Alves ... :oops: 8) :lol:
Kép
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.05.13. 15:42:30

Chino írta:Ezt nagyjából adom, Montoya azért még messze áll Alves teljesítményétől és ez a mérközésszám is elfogadhatónak tűnik, ha statisztikailag nézzük.
AZONBAN. A spanyol többnyire csak akkor játszott, ha muszáj volt, amolyan kényszermegoldásként, sőt rengetegszer a bal oldalon kapott lehetőséget, mintsem Alves alternatívájaként. Amikor a brazil nem játszott/játszhatott volt, akkor is inkább Adriano volt aki elfoglalta a helyét. Tito látványosan nem bízik benne, csak ő tudja miért.
Ez sajnos nagyon igaz, ha nincs más, beáll egy Clasico-n is, amúgy meg még harmadosztályú csapatok ellen is Alves nyomja.
Kísérteties módon Bartrával is ugyanez volt a helyzet, sőt, ugyanez még mindig, csak kellő mennyiségű ember hullott ki előle, h végre ő is szóba jöjjön. Úgy néz ki a klub igyekszik azt kommunikálni a fiatalok felé, h van itt jövőjük...
Gokuci
Jugador del Barça
Hozzászólások: 150
Csatlakozott: 2011.01.24. 21:28:32
Tartózkodási hely: Eger

2013.05.13. 15:11:56

visca el barca írta:alves tupikusan az a jatekos aki ész nélkül rohangál fel-alá, amiből a legtöbb ember azt szűri le, hogy milyen jol jatszik :D
Hát mert nagyon sokat ad a támadójátékhoz a 10 meccsenkénti 1 jó beadással.
Meg azzal a rakat eladott labdával, amiből lekontráznak és gólt kapunk... :)
Kiváló netes foci, kézilabda és hokimanager:
Csak ajánlani tudom!


http://www.powerplaymanager.com/r896199" target="_blank
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.05.13. 15:08:09

alves tupikusan az a jatekos aki ész nélkül rohangál fel-alá, amiből a legtöbb ember azt szűri le, hogy milyen jol jatszik :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.05.13. 14:55:38

kristop írásával nagy részben egyetértek, annyit tegyünk még hozzá, hogy Montoya - éppen azért, mert nem megy olyan sokat előre - védekezésben jóval stabilabb teljesítményt tud hozni, mint Alves, és azzal, hogy nem marad rengeteget elöl, megelőzi a védekezés eltolódását is, amiből nem egy gólt kaptunk már idén. Ezen kívül szerintem stabilabb is, amikor előre kell mennie, mind a passzok, mind a beadások terén. Az igaz, hogy nem tud olyan szinten egyérintőzgetni Messivel, mint Alves, és nincs még annyi tüdeje, mint a brazilnak (akinek tudomásom szerint 4-5 van), de ezt szerintem bőven lehet fejleszteni, ha játszatjuk.
Nagyon fiatal még, de látszik, hogy van benne potenciál bőséggel, nagy baklövés lenne elpazarolni egy ilyen csillogó gyémántot.
Nem azt mondom, hogy adjuk el Alvest, és legyen Montoya az első számú jobbhátvéd, de azt megérdemli, hogy a jelenleginél magasabb szinten legyen rotálva Alvessel a jobb oldalon (ez is lényeges, azzal nem oldjuk meg teljesen a problémát, ha balhátvédként játszatjuk).
Mondjuk most, hogy végképp eldőlt a liga, valamint az ellenfelek sem lesznek már Atlético-szintűek (talán csak a Málaga), szerintem csak rájön Tito is, hogy jó lenne jelölni párszor a kezdőcsapatba.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.05.13. 14:47:14

kristop írta:
Itt nem a kiszorításról van szó, egyáltalán nem kapott lehetőséget a bizonyításra.
egyáltalán nem? végülis csak huszonhárom mérkőzésen lépett pályára, úgy, hogy az előző évben még a másodosztályban kergette a labdát.

arról beszélgethetünk, hogy lehetett volna több is ez, ezzel én is egyetértek, de hogy egyáltalán nem kapott lehetőséget, meg hogy olyan keveset kapott, amiért neki távoznia kellene az teljesen hülyeség.
Ezt nagyjából adom, Montoya azért még messze áll Alves teljesítményétől és ez a mérközésszám is elfogadhatónak tűnik, ha statisztikailag nézzük.
AZONBAN. A spanyol többnyire csak akkor játszott, ha muszáj volt, amolyan kényszermegoldásként, sőt rengetegszer a bal oldalon kapott lehetőséget, mintsem Alves alternatívájaként. Amikor a brazil nem játszott/játszhatott volt, akkor is inkább Adriano volt aki elfoglalta a helyét. Tito látványosan nem bízik benne, csak ő tudja miért.
Forca Barca!!!!
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2013.05.13. 14:28:13

Itt nem a kiszorításról van szó, egyáltalán nem kapott lehetőséget a bizonyításra.
egyáltalán nem? végülis csak huszonhárom mérkőzésen lépett pályára, úgy, hogy az előző évben még a másodosztályban kergette a labdát.

arról beszélgethetünk, hogy lehetett volna több is ez, ezzel én is egyetértek, de hogy egyáltalán nem kapott lehetőséget, meg hogy olyan keveset kapott, amiért neki távoznia kellene az teljesen hülyeség.
Montoya védekezése klasszisokkal Alvesé felett jár, az meg hogy nem mászik a szélső s.ggébe, odahúzva még egy embert, hogy szerencsétlennek még kevesebb területe legyen sztem még jó is.
A két Szélsővédőnek nem az alapvonalig kéne menni ész nélkül aztán szétrúgni a szemben lévő szögletzászlót, hanem a szélsőket támogatni.
Montoya ebben nagyon jó, sokat passzol, rendre pontosan és nem célja az alapvonalig rohanni.
montoya védekezésben még klasszisokkal elmarad alvestől. a brazil pont azért ilyen hatalmas fegyver, mert olyan szinten van a támadójátéka, mint egy klasszis szélsőnek, 1v1ben szinte bárkit megfog a védelemben és emellett hatalmas munkabírása is van. az, hogy nem ér vissza az nem védekezésbeli hiányosság, mert egyszerűen fizikailag képtelenség visszaérni miközben szélsőt játszik. ez így van betervezve, hogy valakinek a helyén kell kisegítenie. emlékezzünk arra, amikor alves is olyan típusú védőt játszott, mint montoya, mert arra kérte pep, hogy fogja meg cét. a portugálnak momentuma nem volt, amikor nem ment fel alves.

montoyával stabilabb a védelmünk, de nem azért, mert ő jobban védekezik, hanem mert egyszerűen nem tudja olyan szinten segíteni a támadásokat ezért okosan őt nem is küldik fel. más féle szélsőhátvéd. ha ő játszik, akkor az oldalán lévő szélső az oldalvonal mellé van kötve. ha alves, akkor az a szélső (mondjuk alexis) befelé mozoghat, akár beállva középcsatárnak, magyarul plusz egy ember középén (létszámfölény).
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
Gokuci
Jugador del Barça
Hozzászólások: 150
Csatlakozott: 2011.01.24. 21:28:32
Tartózkodási hely: Eger

2013.05.13. 14:02:36

kristop írta:
messideco írta:A helyében nagyon elgondolkoznék a távozás lehetőségéről.
szerencsére ő veled ellentétben a barcánál nőtt fel, ez volt az álma, és nem fog lelépni azért, mert az első felnőtt évében nem tudja kiszorítani alvest a kezdőből.
Bojan is a Barcánál nőtt fel az első évében szépen berobbant, szépen leépítették Pedro javára, majd kiszorította Ibrát és kapott maga elé egy Villát, akivel küzdenie kellett volna.

Montoya védekezése klasszisokkal Alvesé felett jár, az meg hogy nem mászik a szélső s.ggébe, odahúzva még egy embert, hogy szerencsétlennek még kevesebb területe legyen sztem még jó is.
A két Szélsővédőnek nem az alapvonalig kéne menni ész nélkül aztán szétrúgni a szemben lévő szögletzászlót, hanem a szélsőket támogatni.
Montoya ebben nagyon jó, sokat passzol, rendre pontosan és nem célja az alapvonalig rohanni.

De idén Alves Tolószékkel is pályán lett volna...
Kiváló netes foci, kézilabda és hokimanager:
Csak ajánlani tudom!


http://www.powerplaymanager.com/r896199" target="_blank
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2785
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2013.05.13. 13:42:25

kristop írta:
messideco írta:A helyében nagyon elgondolkoznék a távozás lehetőségéről.
szerencsére ő veled ellentétben a barcánál nőtt fel, ez volt az álma, és nem fog lelépni azért, mert az első felnőtt évében nem tudja kiszorítani alvest a kezdőből.
Itt nem a kiszorításról van szó, egyáltalán nem kapott lehetőséget a bizonyításra. Mikor Alves azt sem tudta, milyen rendezvényen van, akkor sem Montoya játszott helyette, hanem néztük, ahogy kirugdossa Alves a világból a labdákat beadás néven...

Még annyi lehetőséget sem kapott, amennyit első évében akár látatlanban érdemelne. Pedig amikor játszott, nem lógott ki negatívan a csapatból.
Ha jövőre ez nem változik, biztos, hogy váltani fog.
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2013.05.13. 12:33:32

messideco írta:A helyében nagyon elgondolkoznék a távozás lehetőségéről.
szerencsére ő veled ellentétben a barcánál nőtt fel, ez volt az álma, és nem fog lelépni azért, mert az első felnőtt évében nem tudja kiszorítani alvest a kezdőből.
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12233
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2013.05.13. 12:24:08

A helyében nagyon elgondolkoznék a távozás lehetőségéről.
"And my heart will leave you never."
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.05.13. 12:05:21

Barcaman14 írta:Egyre inkább úgy érzem, hogy ki fogjuk engedni Montoyát a kezünkből, pedig hatalmas kincs egy tehetséges szélső védő manapság. :roll:
ninics itt probléma, majd 2-3 év mulva veszünk egyet 30 millio eurorert
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.05.13. 12:01:12

Ha a hátralévő 3 fordulóban min. 2-ben nem kap lehetőséget, akkor tényleg azt mondom, hogy jobban jár ha távozik, mert Alves mellett itt esélye sem lesz.

Sokkal többet érdemelne ennél és tudjuk ugyan, hogy Alves egyszerűen fáradhatatlan, de ha néha őt is padra ültetné Tito, akkor lehet hogy koncentráltabb lenne és 10-ből 5 beadása már embert is találna.

Egyre inkább úgy érzem, hogy ki fogjuk engedni Montoyát a kezünkből, pedig hatalmas kincs egy tehetséges szélső védő manapság. :roll:
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.05.13. 11:55:54

visca el barca írta:nem. nála alves fél tüdővel, fél lábbal, gerinsérvvel is kezdő lenne...
És tényleg. :D

Utoljára írom le ebben a szezonban: tét már nincs, tapasztalatszerzési lehetőség annál inkább. Játsszon csak minél többet Montoya!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.05.12. 14:23:34

Gareth Tello írta:Remélem, Tito is így gondolja.
nem. nála alves fél tüdővel, fél lábbal, gerinsérvvel is kezdő lenne...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Lezárt