Marc Bartra

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Hány pontra értékeled az idei szezonját?

1
0
0 szavazat
2
1
3%
3
1
3%
4
1
3%
5
9
23%
6
5
13%
7
11
28%
8
8
20%
9
1
3%
10
3
8%
 
Szavazatok száma: 40
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6727
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2016.06.06. 08:47:49

roby122 írta:
recrea írta:Sőt, másnak sem kellett, nemcsak neki...még az utánpótlás-beépítés atyjának sem, másképp biztosan vitte volna ennyiért a hihetetlen izmos City védelembe.
Off: Ott lenne előtte Kompany, Otamendi, Mangala, Galatasarayból visszatérő Denayer. Ott sem lett volna helye, főleg nem a kemény Pl-be.
Nincs neki akkora fizikuma, hogy ott ellébecoljon még 3. számú védőnek, vagy 4.
Amúgy meg Laportot akarja vinni Pep.

On: Az elején jobban örültem volna ha marad a ligába, de lassan kezdem belátni, hogy neki Dortmundban tökéletes helye lesz.
Gyanítom, hogy Luchonak a fizikuma miatt nem kellett. Kb. Munir testalkattal rendelkezik. Ez nem fér bele Lucho elképzeléseibe. Lásd: Mathieu, Masch.
Kompany - azon felül, h egy jobb csatár bármikor megveri - a szezon 2/3-ban sérült volt, ahogy most is, Otamendi bekerült a szezon legrosszabb csapatába, Mangalaról még a franciákra élvezőknek is megoszlik a véleménye, a negyedikről sosem hallottam.

De, egyébként egyről beszélünk, a sokak által irtó tehetségesnek vélt Bartra ebbe a névsorba se férne be, akkor nálunk vajon hogyan.

Amúgy a spanyoloknak általában bejön Anglia, és sztem ez a fizikum dolog is túl van misztifikálva. Én még nem láttam, h Iniestat vagy Messit elnyomta volna valaha, valamelyik 85 kilós védő, pedig néhányszor csüngöttek rajtuk. Lehet mondani, h hülye a példa, mert ők kivételes tehetségek, de sztem egy átlagon felüli technikával és ésszel megáldott focista bárhol megállja a helyét.
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2016.06.05. 23:54:11

Maxi írta:Nekem pedig van egy olyan érzésem, hogy dortmunban is csak mellékszereplő lesz...
Fele olyan kaliber nincs mimt itt páran tartják.
Nem tudom szerintem nem a képességeivel van baj hanem ahogy látom az agilitása a személyisége olyan elnyomható vagy nem is tudom olyan halverű és kedves.Nem ilyennek gondolnám egy védelem vezérét.
Kép
Avatar
roby122
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2014.05.26. 15:22:23

2016.06.05. 23:49:44

recrea írta:Sőt, másnak sem kellett, nemcsak neki...még az utánpótlás-beépítés atyjának sem, másképp biztosan vitte volna ennyiért a hihetetlen izmos City védelembe.
Off: Ott lenne előtte Kompany, Otamendi, Mangala, Galatasarayból visszatérő Denayer. Ott sem lett volna helye, főleg nem a kemény Pl-be.
Nincs neki akkora fizikuma, hogy ott ellébecoljon még 3. számú védőnek, vagy 4.
Amúgy meg Laportot akarja vinni Pep.

On: Az elején jobban örültem volna ha marad a ligába, de lassan kezdem belátni, hogy neki Dortmundban tökéletes helye lesz.
Gyanítom, hogy Luchonak a fizikuma miatt nem kellett. Kb. Munir testalkattal rendelkezik. Ez nem fér bele Lucho elképzeléseibe. Lásd: Mathieu, Masch.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2016.06.05. 23:27:24

Remélem szép pályafutása lesz, sok sikert Dortmund-ban!
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6727
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2016.06.05. 22:41:15

Sőt, másnak sem kellett, nemcsak neki...még az utánpótlás-beépítés atyjának sem, másképp biztosan vitte volna ennyiért a hihetetlen izmos City védelembe.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2016.06.05. 22:32:38

Miért nem vagytok képesek tudomásul venni, hogy LE-nek nem kellett? Ő az edző, ebben ő dönt. Lehet, hogy tévedett, de ez az ő edzősége alatt nem derülhetett ki.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2016.06.05. 22:26:22

Leon írta:Szomorodna meg ez az szégyentelen hulladék vezetőség amiért elpazarolt egy ilyen tehetséget! :evil:
Sőt, takarodjanak is el a fenébe a klubtól szerintem!
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2590
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2016.06.05. 22:11:34

Szomorodna meg ez az szégyentelen hulladék vezetőség amiért elpazarolt egy ilyen tehetséget! :evil:
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2016.06.05. 15:33:47

Ez a lehető legjobb ami történhetett vele.
Nem örültem volna ha csak kölcsönbe megy, ideje volt végre hogy elengedje a klub, ennyit megérdemelt!
Bartra mindvégig hűséges volt a klubhoz, talán túlontúl is, kicsit már a karrierje rovására is ment szerintem.
Sok sikert!

Sokszor előjön, hogy nincsenek beépíthető fiataljaink, ha így folytatjuk nem is lesznek és meg sem érdemeljük, hogy legyenek, egyszerűen nem tudunk bánni velük.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2016.06.05. 10:25:49

Egyrészt Örülök hogy elmegy mert amit már csináltunk vele az tényleg a pofátlanság netovábbja volt.Másrészt elég gáz hogy 8 millió euróért mert még annyi lehetőséget sem kapott hogy kivasarlási ára legyen.

Az lesz végképp nonszensz ha 3 év múlva meg vissza akarjuk majd hozni 40 millióért.
Kép
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2016.06.05. 09:24:20

Nem véletlen hívták őt, továbbra is tartom. Én azt mondom, hogy megmutatja az őt lesajnálóknak, hogy mi van benne. 8) Jobb helyre nem is kerülhetett volna.
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.06.04. 14:08:00

Itt az összes gólja. Sok hasonlót Dortmundban is! :)
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21169
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2016.06.04. 13:28:00

Maxi írta:Nekem pedig van egy olyan érzésem, hogy dortmunban is csak mellékszereplő lesz...
Fele olyan kaliber nincs mimt itt páran tartják.
Erre mondtam, hogy majd a jövő eldönti. Ha úgy lesz, ahogy mondod, nincs miről beszéni.

De ha már belemegyünk jósolgatásokba, szerintem alapkezdő lesz, és Hummelst megfelelően fogja tudni pótolni.

Viszont nem biztos, hogy innen hiányozni fog. Pique-Masch kettősbe még lehet néhány év, a 3. számúnak Mathieu is jó, 4. számúnak meg kb. mindegy, ki jön.

Ilyen szempontból tényleg Thiagohoz hasonlítható, mindkettő szerencsétlen volt abból a szempontból, hogy nagyon erős volt a konkurenciájuk házon belül.
Maxi
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1933
Csatlakozott: 2005.03.20. 15:49:59
Tartózkodási hely: Szolnok

2016.06.04. 13:15:32

Nekem pedig van egy olyan érzésem, hogy dortmunban is csak mellékszereplő lesz...
Fele olyan kaliber nincs mimt itt páran tartják.
Forca Barca
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5726
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2016.06.04. 12:52:58

Tromort77 írta:25 évesen tartalék szintig jutott, néha odáig se. Ha tényleg olyan szinten lenne mint itt a fórum tartja akkor most nem keresnénk védőt, de keresünk mert nem tudta megugrani azt a szintet. Az, hogy kevés meccset játszott az utóbbi időben az egy dolog, de mindig el van felejtve, hogy nem csak a meccs számít. Nap mint nap látják az edzéseken. Pozíciós játékoktól kezdve mindenben. Az alapján úgy ítéli meg az edzői stáb, hogy ő csak 4.-5. számú akkor azt le kell nyelni. Ha nem lenne ilyen személyisége(ami becsülendő) akkor senkinek nem hiányozna.

Én Thiago-t sem adom. Amikor itt volt nem volt több pár flickflack-nál. Baromi látványosan játszik, de ez önmagában kevés. Az, hogy most kezd beérni az jó dolog, de mi nem várhattunk 3 évet.
Érdekes, del Bosquéék szerint pedig a 3. legjobb spanyol védő... :) És még egyszer mondom, nem az a baj, hogy kell Mathieu szilárdsága, mert igenis kell, én mindig védtem a franciát, de hogy 2014-ben például mi a fészkes fenéért kellett idehozni egy ötödik védőt Vermaelen személyében, az számomra rejtély. Csak és kizárólag arra volt jó, hogy elvegye Bartra elöl a perceket, semmit nem tett hozzá a játékhoz, szilárd aztán végképp nem volt, inkább csak az kórházi ágyat nyomta. De persze a népharag miatt Zubi elhozta sérülten is... A whoscored szerint Bartra és Vermaelen nagyjából 500-500 percet játszottak az idényben, és ha nincs a belga, akkor Bartra az 1000+ percével simán elégedett lehetne, nem vágyódna el, Mascherano esetleges távozásával pedig az előrelépés lehetősége is itt lenne előtte. Ja meg nem 8 millióért adtuk volna el, hanem 40, vagy ha így is menni akart volna, akkor lenne rá visszavásárlási opciónk.

Na mindegy, részemről lezárva a téma, nem ezen fognak múlni a jövő évi kupák, de en bloc ez a hozzáállás, hogy 7 év alatt ki sincs próbálva a saját nevelés, ráadásul még rendszeresen a nyakára is hozunk / akarunk hozni nála semmivel sem jobb vagy ígéretesebb védőket, illetve ilyen gyökerek vagyunk, hogy minimális erőfeszítéssel tarthatnánk 40-en az árát és elcsesszük, számomra ép ésszel nem felfogható.
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Tromort77

2016.06.04. 12:38:36

25 évesen tartalék szintig jutott, néha odáig se. Ha tényleg olyan szinten lenne mint itt a fórum tartja akkor most nem keresnénk védőt, de keresünk mert nem tudta megugrani azt a szintet. Az, hogy kevés meccset játszott az utóbbi időben az egy dolog, de mindig el van felejtve, hogy nem csak a meccs számít. Nap mint nap látják az edzéseken. Pozíciós játékoktól kezdve mindenben. Az alapján úgy ítéli meg az edzői stáb, hogy ő csak 4.-5. számú akkor azt le kell nyelni. Ha nem lenne ilyen személyisége(ami becsülendő) akkor senkinek nem hiányozna.

Én Thiago-t sem adom. Amikor itt volt nem volt több pár flickflack-nál. Baromi látványosan játszik, de ez önmagában kevés. Az, hogy most kezd beérni az jó dolog, de mi nem várhattunk 3 évet.

MichaaBee!

Nem Lucho dolga, hogy ilyen záradékokkal foglalkozzon, ha meg rászól a vezetőség akkor meg menne itt a Pérezezés, meg a hová sülyedtünk duma. Egy rendes csapatnál az edző dönti el a csapatot, nem a vezetőség.
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5726
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2016.06.04. 12:31:00

mvik írta:itt a klub részéről a thiago 2.0 ügy, hogy hogyan kell alamizsna pénzért megválni egy jó játékostól =D>
Pontosan. Most olvastam egyébként a sporton egy cikket, ami szerint állítólag a záradék a szerződésében úgy szólt, hogy a meccsek 30%-án kell játszania és lejátszott meccsnek az számít, ha legalább 60 percet tölt a pályán. Noha a meccsek 35%-án pályára lépett, 60 percet csak a meccsek 26%-án játszott, ami miatt 40-ről 8-ra esett a kivásárlási ára. Mivel nagyjából 60 meccsünk volt a szezonban, ez azt jelenti, hogy kb. +2 meccsen kellett volna kezdőként szerepelnie és máris nincs ez a blama. A cikkben az volt, hogy a vezetőség nem akart nyomást gyakorolni Luchóra, na erre mondom én azt, hogy elmennek a jó [oda], hogy rohadt két alibi meccsen nem bírták kezdetni és elestünk 32 millió eurótól vagy legalábbis a visszavásárlás jogától. =D> ](*,)

Úgyhogy maximálisan egyetértek veled, ez egy újabb inkompetenciáról tanúskodó eset a klubvezetés részéről...
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.06.04. 12:10:13

looka írta:Ugyanaz a sztori, folyamatosan. LE volt a negyedik edző, akinél még 3. számú hátvédnek sem tudott előlépni, 25 évesen... kell még valamiről beszélnünk?
Most komolyan, ki az a 4? Luchot elfogadom, de a másik 3-at hagyjuk már. Pep idejében feljött 2 meccsre, utána kezdett el beépülni, nem tudom őt miért kezdte el mindenki beleszámolni hirtelen, de nagyon nem kéne. Jött Tito, akinek a munkásságát megszépítik az évek és a tragédia sokaknál szerintem, nem volt vele nagyobb baj, de pl Thiago is javarészt miatta ment el*, és képes volt gálakezdőt felküldeni egy eldőlt bajnokságban csak azért, hogy meglegyen a 100 pontos szezon. Tata meg nem volt akkora karakter, hogy beépítsen bárkit is, nem véletlen, hogy nála sétált egyedül ennyire nagyon látványosan Leo egy negyeddöntőben, vagy hogy 1 rossz év után ment is. Halkan megjegyezném, hogy mindkettő edző szezon végén bedobta null km-esen kényszerből komoly meccsekre, és itt a fórumon is agyba főbe volt dicsérve, a körülményekhez képest rohadt jól játszott egy klubszinten olyan időszakban, amikor Masch és Piqué is árnyékaik voltak önmaguknak.. Persze tudom, Bale. Azon a meccsen, ahol alapból nem volt fullos állapotban - kicsit sérülten játszott, asszem a sprintjébe aztán ténylegesen megsérült -, és ő egyenlített. Lucho elfogadom, hogy érv valakinél, de az, hogy a másik két ember nem építette be.. Hát nem tudom, nekem ez nem ajánlólevél.

*Thiagot amúgy mostani formájában imádná a többség, sokat tisztult a játéka, még ha ez azzal is járt, hogy kevésbé látványos. Szép lassan átalakul inkább "Xavisba" a játéka, sokkal többször választja a biztos passzt, több kiugratása is volt idén mint tavaly - arányosan értem -, letisztultabb lett. Úgyhogy az ő eladása utólag tényleg blama, mert úgy tűnik, hogy jó focista lett belőle, de ez totál off, meg teljesen más dolog, ő legalább annyira ludas volt, mint a klub, nem is visszasírom ezzel, csak le akartam írni a véleményem róla. :D
mvik
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 303
Csatlakozott: 2009.06.05. 22:43:57

2016.06.04. 11:44:33

looka írta:Ugyanaz a sztori, folyamatosan. LE volt a negyedik edző, akinél még 3. számú hátvédnek sem tudott előlépni, 25 évesen... kell még valamiről beszélnünk?

A hozzáállása miatt bírtam a srácot, de szerintem a testfelépítése és a hézagos technikai tudása miatt nem sikerült sosem beépülnie a csapatba...
üdv. én nem értek egyet veled mert, egyedül LE-nél lett volna esélye bekerülni a csapatba, mert előtte Pepnél, Titonál és Tatanál még csak 20-22 éves volt és olyanok voltak előtte mint Puyol, Piqué, Javi, Abidal, mond meg nekem melyik edző rakta volna ezek a játékosok elé egy 20-22 éves gyereket? amióta LE az edző nincs már se Puyol, se Abidal lett volna esély játszatni, ha nem is vérre menő meccseken, de ilyen granadák ellen simán lehetett volna kezdő, mert Javi is elégé agyon volt hajtva a szezon vége felé, és Piquét is le lehetett volna ültetni a néha a padra, mert amikor játszott Bartra nem nyújtott rossz teljesítményt és Matyi se jobb mint ő. ja és az is elgondolkodtató h már vagy 2 éve folyamatosan ott van a spanyol válogatott keretben, úgyhogy annyira gáz nem lehet mert oda nem a két szép szeméért hívják be az embert. egyszóval én nagyon sajnálom h elmegy, mert egy nagyon szimpatikus és ügyes védőt veszített el ezzel a csapat. itt a klub részéről a thiago 2.0 ügy, hogy hogyan kell alamizsna pénzért megválni egy jó játékostól =D>
mvik
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21169
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2016.06.04. 11:33:03

looka írta:
Ugyanaz a sztori, folyamatosan. LE volt a negyedik edző, akinél még 3. számú hátvédnek sem tudott előlépni, 25 évesen... kell még valamiről beszélnünk?

A hozzáállása miatt bírtam a srácot, de szerintem a testfelépítése és a hézagos technikai tudása miatt nem sikerült sosem beépülnie a csapatba...
A másik oldalon viszont ott van a spanyol EB keretben, és elég jó csapatok akarták leigazolni. A Dortmund is Hummelst akarja vele pótolni, napjaink egyik legjobb védőjét. Tehát vannak olyanok, akik komoly lehetőségeket látnak benne. Majd meglátjuk melyik oldalnak lesz igaza. :wink:
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5726
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2016.06.04. 11:29:57

geridoss írta:Teljes mértékben igazad van! Nagyon nem tetszik nekem az utóbbi évek tendenciája ebben az ügyben. Persze, nagyon jó dolog, hogy halmozzuk a kupákat, de kezdik kiölni a csapatból azt, amiért különleges volt. Értem én, hogy eredménykényszer van. Oké. Ahhoz meg kell venni Suarezt, Neymart. Oké. Imádom mind a két játékost. De amikor házon belül meg lehet oldani, és helyette inkább veszünk valakit. Az nálam is kiveri a biztosítékot.
Ehhez még hozzátenném, hogy noha 10 éve nagyon el vagyunk kényeztetve, sorra hozzuk a kupákat, Messi megold mindent és pont volt egy Xavi-Iniesta-Puyol-Busquets generáció az utánpótlásból, lesz azért ez még így se... Eljön majd még az idő, amikor nem nálunk játszik mindenidők legjobb játékosa, nem mi adjuk az aranylabda gálára mind a 3 jelöltet és nem hozzánk fog akarni igazolni a világ legnagyobb tehetsége és legjobb középcsatára. Persze ez még nagyon odébb van, remélem, hogy akár több, mint egy jó évtizedre, de akkor majd nem lesz mindegy, hogy Mathieu és Arda Turan fémjelezte, nem rossz, de nem klasszis játékosokból álló csapatnak kell majd szurkolni, vagy Bartráknak és Sergi Robertóknak, akik minden héten a szívüket kint hagyják a pályán a csapatért, amiben felnőttek.

Nyilván most nem ilyen drámai a helyzet, nem akarom azt a képet festeni, hogy haladunk az apokalipszis felé, de vannak azért ennek a klubnak olyan értékei, amiket a legsikeresebb időkben sem szabad elfelejteni és nem csak akkor kapaszkodni beléjük, amikor épp nem jön össze semmi. Ennyit talán megért volna Bartra eröltetése (bár Isten igazából olyan nagyon eröltetni sem kellett volna, csak nem kellett volna ötödik középhátvédet idehozni pl. Vermaelen személyében) legalább 1-1,5 éven át, még ha ez egy újabb Copa del Rey-be is került volna. Szerintem.
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2785
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2016.06.04. 11:08:48

Nagyon sajnálom a srácot, nekem egyik személyes kedvencem volt itt. Sosem értettem, miért nem számolnak vele.

De most komolyan.. Videók alapján a társai szerették.
Teljesítményével sosem lógott ki negatív irányban.
Azt nem tudjuk, edzéseken mit csinált, de kizárt dolognak tartom, hogy éveken keresztül alibizzen az edzésen, amikor meccseken a belét is kihajtotta, amikor szökőévente lehetőséget kapott. :cry:

Rendkívül szomorú vagyok, mert én is a jövő kapitányát láttam benne már hosszú évek óta, viszont a helyzete semmit sem változott öt év alatt.

Nem tudom, valószínűleg sosem tudjuk meg, hogy mi zajlott a háttérben, mi miatt nem kapott lehetőséget a bizonyításra.

Szomorú vagyok a távozása miatt, az utóbbi években a legfájóbb számomra az ő távozása. :cry:

Sok sikert kívánok neki Dortmundban, remélem ott megkapja a kellő elismerést, ami szerintem megilleti.
:(
MichaaBee írta: Viszont érdemes elgondolkodni azon, hogy mennyire vagyunk húdebüszkék a sajátnevelésekre, ha 7 év alatt egyszer sem kap elég lehetőséget az egyik legtehetségesebb védőnk. Félreértés ne essék, nem állítom, hogy biztosan ő lett volna a következő Piqué, de hogy ennyi év alatt ki se lett igazán próbálva, hanem folyamatosan Vermaelen szintű töltelékek lettek elé hozva, az nálam kihúzza a gyufát.
Teljes mértékben igazad van! Nagyon nem tetszik nekem az utóbbi évek tendenciája ebben az ügyben. Persze, nagyon jó dolog, hogy halmozzuk a kupákat, de kezdik kiölni a csapatból azt, amiért különleges volt. Értem én, hogy eredménykényszer van. Oké. Ahhoz meg kell venni Suarezt, Neymart. Oké. Imádom mind a két játékost. De amikor házon belül meg lehet oldani, és helyette inkább veszünk valakit. Az nálam is kiveri a biztosítékot.
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5726
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2016.06.04. 11:06:44

Nem lepődnék meg, ha pár éven belül vinni akarná a Bayern... Nagyon sajnálom, hogy elmegy, s bár Barcelonában megy tovább minden, mint eddig, azért elgondolkodtató, hogy mi lett volna, ha kap annyi lehetőséget, mint Piqué. Sőt, megkockáztatom, hogy fele annyi játéklehetőséggel is beverekedte volna magát, semmivel sem volt soha rosszabb, mint a 21 éves Piqué, aki annak idején a 29 éves Márquez és az anno még hasonló tehetségnek tartott fiatal Cáceres rovására játszhatott irdatlanul sokat. Ehhez képest most 3 szezon óta arról szól a fáma, hogy Laporte-ot vagy Marquinhos-t hozzuk Bartra nyakára és a 32 éves Mathieu is kb. háromszor annyi percet kapott. :roll: Ellenérvként pedig továbbra is az van felhozva ellene, hogy 2 évvel ezelőtt nem pakolta ki a 15 kilóval nehezebb és jóformán mindenkinél utcahosszakkal gyorsabb Bale-t az oldalvonalon túlra egy piroslapért...

Mindegy, kár mostmár ezen vergődni, remélem beválik neki a németországi kaland és a szíve meg az ügynöke visszahozzák még Barcelonába. Viszont érdemes elgondolkodni azon, hogy mennyire vagyunk húdebüszkék a sajátnevelésekre, ha 7 év alatt egyszer sem kap elég lehetőséget az egyik legtehetségesebb védőnk. Félreértés ne essék, nem állítom, hogy biztosan ő lett volna a következő Piqué, de hogy ennyi év alatt ki se lett igazán próbálva, hanem folyamatosan Vermaelen szintű töltelékek lettek elé hozva, az nálam kihúzza a gyufát.

szerk.: a copa del rey döntőt javítottam 2 évvel ezelőttre, de tegyük hozzá, hogy azon a meccen eleve az ő fejesógljának köszönhetően voltunk még partiban.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára MichaaBee 2016.06.04. 11:19:06-kor.
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
roby122
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2014.05.26. 15:22:23

2016.06.04. 10:55:15

neobarca írta:Én is csak a legjobbakat kívánom neki! Sztem hűséges volt a végletekig. Köszönjük és hajrá! =D>

Azért halkan megjegyezném, hogy az EB keretben benne van. Lehet Del Bosque még így is jobban bízik benne, mint sokan másokban? LE miért nem tette?! :?
Az agyonajnározott Inigo Martinez sehol sincs, akit pár éve még a Real akart vinni, meg több nagy csapat.
Aztán valahogy mégis Bartra van ott már évek óta a válogatott keretbe.
Ezt csak Lucho tudja, hogy miért nem számolt vele.
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2016.06.04. 10:45:05

Bob_Marley írta: Nem szeretek egy-egy foszlányt kimásolni, de azért na. :D Valami ilyesmikről beszélt múltkor veb, hogy minden rossz. :D Én is sajnálom, mert csupa szív ember volt, de egy negyedik számú védőnk ment el, ilyenbe még csapat nem rokkant bele. Sok sikert neki, de konkrétan fel sem fog tűnni, hogy nincs, amennyit játszott annyira fogunk embert találni még a B-ből is.
Abba most ne menjünk bele, hogy mennyire volt jogos ez a 4.számú védő, de most nem is ez a lényeg. Amit írtam az szerintem bőven nem volt túlzás. Abban igazad van, hogy nem fog ebbe belehalni a klub viszont Bartra személyében valóban elvesztettük az egyik leendő kapitányunkat. Ő az a játékos akiben a legjobban ráismerek Puyolra. Minden megvolt benne, hogy az öltöző egyik vezéralakja legyen és Messiék után pedig kapitány. A keretben lévő fiatalok közül ő az akiben megvan minden ahhoz, hogy a karszalagot viselje.
looka írta:
Ugyanaz a sztori, folyamatosan. LE volt a negyedik edző, akinél még 3. számú hátvédnek sem tudott előlépni, 25 évesen... kell még valamiről beszélnünk?

A hozzáállása miatt bírtam a srácot, de szerintem a testfelépítése és a hézagos technikai tudása miatt nem sikerült sosem beépülnie a csapatba...
Hézagos technikai tudás :roll: :lol: ? Talán még Piquénél is jobban bánik a labdával. Lehet nála találni hiányosságokat, de azok közül egyik sem lehet a technikai tudása.
FOOTBALL AND HANDBALL
Kép

TITO ETERN
Lezárt