Gerardo Martino

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Szerinted jó döntés volt 'Tata' kiválasztása

A szavazás 2013.08.22. 13:14:28-kor befejeződött.

Igen
75
86%
Nem
12
14%
 
Szavazatok száma: 87
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2014.03.27. 17:49:33

off
pep-et majd akkor fogják elismerni, ha a bmonacoval elhozza most is a bl-vázát, eddig egyedüliként a történelemben. mert ez is bőven benne van. utána majd lehet "nemvállalttúlnagykockázatot"-ozni.
on

remélem, ehhez az öregnek és a barcának is lesz egy-két szava
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2014.03.27. 17:39:58

Én nem divatból szidom..valóban amikor átvette nem volt a csúcsra járatva a csapat, de aztán jöttek az igazán jó évek és akkor ki is volt Ő?A B csapat edzője, a Barca volt sztárja szinte nulla edzői rutinnal és nulla presztízzsel,így szerintem bátran vágott bele, mert olyan nagyot nem bukhatott volna ...Nem azt állítom, hogy más edző is elérte volna ugyan ezt, de ki tudja?Ezt sosem fogjuk megtudni...És igenis kíváncsi lettem volna pl. egy City élén mire vitte volna vagy MU élén, egy olyan bajnokságban amelyben márciusban nem szokás bajnokot avatni.Ezzel szemben Ő elment egy olyan csapathoz egy olyan bajnokságba, ahol igazán komoly rivális sem anyagilag sem keretállományban nincs...Kiváló edző..Nagy stratéga...de...én akkor is kíváncsian várnám, hogy vállaljon egy igazi kihívást..Mert mondjuk most már, ha beletörne a bicska valamelyik csapat irányításába akkor tuti betalálnák, és tegyük hozzá jogosan...Én úgy gondolom a Bayern padjára leülni nem volt nagy kihívás és inkább egy biztonsági döntés volt...
Kép
herlius
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1434
Csatlakozott: 2008.11.10. 11:55:35
Kapcsolat:

2014.03.27. 11:45:43

albicelesteX írta:Én amondó vagyok, hogy megérdemelné, hogy hosszabbítson Vele a vezetés és megerősítse a keretet a saját elképzelései szerint.Én megmondom őszintén kedvelem és elismerem a munkáját valljuk be ez a "kiégett keret" nem éppen egy leányálom. Pep-et is elismerem, de nagyon várom, hogy egyszer ne egy olyan csapatot irányítson ami a csúcsra van járatva..
Már ne haragudj, de szerinted a 2008-ban Pep által átvett Barca csúcsra volt járatva? Az a Barca, amelyik pár hónappal korábban szégyenszemre sorfalat állt a Bernabeuban és a Real feltörölte vele a padlót? Az a csapat óriási gödörben volt és pontosan Pep volt az, aki kirángatta őket. Divat lett manapság Pep képességeit megkérdőjelezni, de aki szerint ez a Barca nélküle (vagy komoly edző nélkül) is hasonlóan sikeres lett volna, annak fogalma sincs a mai fociról.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2014.03.27. 11:41:27

Oh hey hey hey :D hol voltunk mi a csucsra jaratott csapattol mikor idekerult? :D ugyertem Pep elso eveben. Nagyon nagyon messze.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2014.03.27. 10:54:42

Én amondó vagyok, hogy megérdemelné, hogy hosszabbítson Vele a vezetés és megerősítse a keretet a saját elképzelései szerint.Én megmondom őszintén kedvelem és elismerem a munkáját valljuk be ez a "kiégett keret" nem éppen egy leányálom. Pep-et is elismerem, de nagyon várom, hogy egyszer ne egy olyan csapatot irányítson ami a csúcsra van járatva..
Kép
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2014.03.27. 10:19:00

lassan (nem is olyan lassan) át kell értékelnem az öregől a véleményemet... egyre jobban becsülöm.
vastagon megérdemelné, hogy az idén végére gazdagon el legyen látva vázákkal!
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2014.03.26. 21:02:33

Most akkor gondolom illik megdícsérni. Meg is teszem :)

Persze még hiányzik egy második félidő, ahol inkább cserélni kéne mint hagyni lődörögni a többieket, az utsó 10 percben már mutatkoztak ennek a jelei. Remélem eszébe jut, hogy az emberek szórakoznának. Ha spórolni kell, cserélni kell.

Song helyett egyébként mindig Sergi Robertot játszatnám ilyenkor, nem csípem a srácot, baromi színtelen, szagtalan a játéka, és még hatékonyságban se csillog olyan elképesztően , főleg ahhoz képest hogy alig akad dolga.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2014.03.25. 22:52:28

Ez nekem is nagyon tetszik, mármint hogy ez a négyes pályán van együtt, és ez a legjobb megoldás is, ugyanakkor pontosan azt az érzést erősíti bennem amiről írtam :D hogy felküldi a pályára ömlesztve a legjobbakat, hátha megoldják. szerencsére megoldják amúgy!

Szerencsére ilyenkor nem Fabregas a harmadik támadó már, hanem Iniesta, ez komoly fejlődés mondjuk az idény első feléhez képest. Volt most is egy váltás, de pár perc után visszarendeződtünk, mert Fabregas kb mint vemhes csiga az enyves fazékban.. neki arcal előre kell játszania, és amikor lehet mélységből.

Sanama, jól emlékszel, én voltam az, örülök is nagyon amikor ezt látom. De nemtudom ezt mennyiben lehet taktikai elemnek tekinteni. Legalábbis, mondjuk úgy, nem erre gondolok. Inkább a játékban keresek különböző sémákat, de nem annyira járok sikerrel. Persze nyugodtan lehet segíteni nekem a keresgélésben, örülök ha felhívjátok olyasmire a figyelmem, ami elkerülte azt.

A motiváltság kérdését pedig nemrég nagyon egyértelműen leírtam: szerintem a nagy meccseken, mint amilyenből közvetlen közeli példa a clasico vagy a két city meccs, a motiváció a legkevésbé sem szempont, nem kérdés, és ha mégis megfogalmazzuk szempontként, akkor pontosan ezeken a meccseken ez nem az edző felelőssége. Itt akkora a nyomás minden létező irányból, akkora a tét, a presztízs, hogy fel se merül, hogy egy játékos ne legyen tökéletesen motivált, mindenféle edző ráhatás nélkül.

A hozzáállást éppen a kisebb meccseken kell elővenni, szerintem csak ott kérdés, és ott az edző feladata. Persze pechje is van azért Martinonak, mert lassan ott tartunk, hogy a legnagyobb spanyol csapatok sem kecsegtetnek komoly meccsel számunkra.
Ha már felhoztad Guardiolát, egyrészt meg kell nézni hogy milyen munkát végez a németeknél is, hogy ők hogy tolják a legkisebb meccseken is. Akárhányszor kérdezik, mindig meg is mondja, azért jött el első sorban 4 év után, mert nem volt képes tovább motiválni a srácokat.

És erre viszont rosszul emlékszel, én Peppel is mindig baromi kritikus voltam. :) Ettől függetlenül őt értékelem edzőként a legnagyobbra, főleg mióta Hiddink eltűnt a színről.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2014.03.25. 22:48:58

Andris írta:De valamit tudtok felvonultatni? :D úgyértem, én harmadszor nézem vissza a meccset épp most, és baromira semmi visszatérő element nem tudok felfedezni. Sem a posztok mozgásában támadásnál, sem védekezésben, pl : teljesen ugyanolyan szituációknál akár két percen belül másképp védekezünk. ugyanaz a támadásminta, egyszer embert fogunk, egyszer területet védekezünk. Se egyszerűbb, se bonyolultabb mintákat nem vagyok képes felfedezni.

Az egyetlen, ami magyarázattal szolgál számomra, hogy ugyanúgy 0 megvalósítható elképzeléssel lépünk pályára, csak épp akkora a fegyelmezettség és a technikai fölény, hogy az ilyen súlyú meccseket eldönti, ha a világ 10 legjobbjából 5-6 pályán van a mi mezünkben. Csak azt látom, hogy egész más a játékosok hozzáállása, ezen felül a világon semmit. És ezt egész egyszerűen nem lehet Martinonak odaítélni pozitívumként.
Nem Te voltál, aki anno Henry helyett Iniestát követelted a bal szélre? Most megkapod, és nem tudod kiemelni ezt a taktikai elemet? Konkrétan ezzel nyertük a City ellen is, és a Real ellen is.
Bezzeg amikor Guardiola húzott egy váratlan elemet, hogy pl. Alves jobb szélső volt majdnem, akkor hűűűűű mekkora zseni. Ami igaz is, csak akkor ezt most Martinonak miért nem lehet piros pontként odaadni? Ja mert utálni kell.
Másodszor, ha motiváltak a játékosok, azt nem írod Martinonak, de ha nem motiváltak, azt már igen, hm...

Piquevel meg Guardiola se tudott már mit cisnálni, mióta celeb, Martino se tehet erről.
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2591
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.03.25. 22:19:48

Martino mellet én egy új a nagyok ellen eddig nagyon beváló húzását tudom kiemelni,azt,hogy egyszerre van a pályán az alábbi 4es:Busi-Xavi-Fabregas-Ini (aki a baloson fellép előre).
Valamint szintén a nagyok ellen volt igazán látható a kontratámadásaink (és a gólok).
Végre nem az van,hogy mindig kismillió passzból próbáljuk a gólvonalig becipelni a labdát.
Többet lövünk távolról is és egész hatékonyan.
A botrányos védelemmel amíg nem jön 1-2 jó védő,ő sem nagyon tud mit csinálni.
Én ezeket látom de aki jobban ért hozzá az nyugodtan egészítsen ki/cáfoljon meg. :)
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2014.03.25. 21:32:03

De valamit tudtok felvonultatni? :D úgyértem, én harmadszor nézem vissza a meccset épp most, és baromira semmi visszatérő element nem tudok felfedezni. Sem a posztok mozgásában támadásnál, sem védekezésben, pl : teljesen ugyanolyan szituációknál akár két percen belül másképp védekezünk. ugyanaz a támadásminta, egyszer embert fogunk, egyszer területet védekezünk. Se egyszerűbb, se bonyolultabb mintákat nem vagyok képes felfedezni.

Az egyetlen, ami magyarázattal szolgál számomra, hogy ugyanúgy 0 megvalósítható elképzeléssel lépünk pályára, csak épp akkora a fegyelmezettség és a technikai fölény, hogy az ilyen súlyú meccseket eldönti, ha a világ 10 legjobbjából 5-6 pályán van a mi mezünkben. Csak azt látom, hogy egész más a játékosok hozzáállása, ezen felül a világon semmit. És ezt egész egyszerűen nem lehet Martinonak odaítélni pozitívumként.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2591
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.03.25. 15:40:25

Tata lenyilatkozta,hogy kitölt a szerződését: 8)

http://www.marca.com/2014/03/25/en/foot ... 51736.html" target="_blank

A csapat utoljára igazán motivált nagyok ellen a 10-11es szezonban volt,azóta a Real is elkalapált minket párszor, A Chelsea ellen kiestünk a BL-ből, a Milan is adott egy laza 2-0-t tavaly, a PSG ellen 2xel mentünk tovább,a Bayern agyonvert minket,idén ehhez képest nagyon hajtanak a srácok a komoly meccseken és biztos Tatának is köszönhető valamennyire! :)
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3974
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2014.03.23. 23:38:12

Andris írta:Egyrészt: iszonyú jól cserélt, pontosan ugyanekkor és ugyanezeket léptem volna.

Másrészt: én továbbra is tartom magam hozzá, hogy ezek a nagy eredményeink a szerencsén múlnak erősen, többek között, nem úgy mint pl Guardiolánál amikor mindenki tudta és várta hogy mi vagyunk a jobbak, és úgy is volt. Valamint felhívnám rá a figyelmet, h a legtöbb meccsen motiválatlan és elképzeléstelen a játék. És a nagy meccsek pontosan ezt a terhet veszik le minden edző válláról: a motiválás itt nem szükséges, a tét, a presztízs és a nyomás ezt megteszi.

Kihangsúlyoznám: ma amiben lehetett, jó döntést hozott. Inkább csak azért írok, hogy látható legyen: ez a véleményem nem csak vesztes meccsek után áll fent, egyelőre nem láttam semmi olyat ami meggyőzne róla hogy ő megfelelő kaliber a kispadunkra.
Persze minden edzőnek megkell adni az esélyt, ami nem fél meg 1 évet jelent szvsz. Csak ezt manapság az üzlet és az érzelmek elsöprik.
Én úgy gondolom, hogy a nagy meccseken igenis jó taktikai megoldásokat talál ki. Gondolj vissza az őszi El Classicora, ahol a védekezésünk egészen kitűnő volt. A City elleni odavágó, ahol előzetesen attól rettegett mindenki, hogy pontrúgások, szögletek hárításával mi lesz. 87. percben rúgták az első szögletet a City részéről. Ezek úgy gondolom nem véletlenek, teljesen tudatos taktika részei.
Sajnálatos, hogy vannak jól látható fogyatékosságaink hátul, de ezt próbálja kompenzálni a lehető legjobb eszközökkel.
Remélhetőleg jövőre hoznak megfelelő megoldást a hátsó alakzatba.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2014.03.23. 23:24:28

Egyrészt: iszonyú jól cserélt, pontosan ugyanekkor és ugyanezeket léptem volna.

Másrészt: én továbbra is tartom magam hozzá, hogy ezek a nagy eredményeink a szerencsén múlnak erősen, többek között, nem úgy mint pl Guardiolánál amikor mindenki tudta és várta hogy mi vagyunk a jobbak, és úgy is volt. Valamint felhívnám rá a figyelmet, h a legtöbb meccsen motiválatlan és elképzeléstelen a játék. És a nagy meccsek pontosan ezt a terhet veszik le minden edző válláról: a motiválás itt nem szükséges, a tét, a presztízs és a nyomás ezt megteszi.

Kihangsúlyoznám: ma amiben lehetett, jó döntést hozott. Inkább csak azért írok, hogy látható legyen: ez a véleményem nem csak vesztes meccsek után áll fent, egyelőre nem láttam semmi olyat ami meggyőzne róla hogy ő megfelelő kaliber a kispadunkra.
Persze minden edzőnek megkell adni az esélyt, ami nem fél meg 1 évet jelent szvsz. Csak ezt manapság az üzlet és az érzelmek elsöprik.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
MyShadow
Jugador del Barça
Hozzászólások: 182
Csatlakozott: 2013.08.25. 12:39:42

2014.03.23. 23:17:22

Leon írta:Nem semmi az,hogy egy Európában soha semmilyen csapatnál nem dolgozott,erre 1. barcelonai szezonjában a Barcával tönkreveri oda-vissza a ManCity-t és a Real-t is.
Ha így folytatja akkor még nagyon nagy dolgokat érhet el!Már most azt mondhatom,hogy remélem még évekig a csapatnál lesz! =D>
Hát azért a mai meccs nem volt egy tönkreverés, de azért respect neki:)
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2591
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.03.23. 23:14:39

Nem semmi az,hogy egy Európában soha semmilyen csapatnál nem dolgozott,erre 1. barcelonai szezonjában a Barcával tönkreveri oda-vissza a ManCity-t és a Real-t is.
Ha így folytatja akkor még nagyon nagy dolgokat érhet el!Már most azt mondhatom,hogy remélem még évekig a csapatnál lesz! =D>
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3974
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2014.03.23. 23:05:23

Nagy meccs volt, jól játszott a csapat, de kevés szó esik erről a paliról ilyenkor.
Egy újabb fontos rangadót nyert meg a csapat vele! Nagy és fontos meccset nem veszített még ez az ember a szezonban.

Jár a gratuláció neki is mindenképpen. =D>
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2591
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.03.13. 14:25:34

Én remélem,hogy marad a pali mert igen is jók a húzási.
Ami még jobban tetszik,hogy egyetlen nagy csapattól sem kaptunk még ki ebben a szezonban és a Kupa döntőben is bent vagyunk...március közepén!Mikor fordult ez elő utoljára? :roll:
Remélem tetszett Martino mester tegnapi magán produkciója is az őt elküldeni vágyóknak mert Tata végig ott őrjöngött a vonal mellett,még Klopp is megijedt volna tőle! :mrgreen:
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2014.03.13. 14:07:56

Jó ez a taktika, nekem tetszik. A hagyomásnyos 4-3-3 kifutottnak tűnik a jelenlegi forma-és a mozgásmennyiség alapján. Labdabiztosak vagyunk, ami tetszik, és benne van a veszély a játékunkban, sőt, a labda visszaszerzése is jobban, dinamikusabban megy a két city meccs alapján.
Más kérdés, hogy ebben a formációban még nagyobb súlya van az egyéni villanásoknak. Ha Messi, és Neymar-aki tán leginkább formán kívül van- folyamatosan hozná amit tud, akkor jó lesz ez nagyon is...
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
kurdt
Megmentő :)
Hozzászólások: 1884
Csatlakozott: 2006.10.30. 15:59:29
Tartózkodási hely: hütte

2014.03.13. 13:49:12

Hú, srácok, most olyat fogok csinálni, amit már rég nem: írok egy kicsit a csapatról! 8)
De nyugi, nem sokat, még a végén azt hinnétek, hogy valami bajom van... :lol:

Azért ide, mert Martino személye számomra kardinális tényező a dolgok megítélésében.
Tény, hogy nem egy Guardiola az emberünk, de senki sem az, úgyhogy a dolog ezen részét szerintem felejtsük is el gyorsan.
Én még mindig eléggé bírom Tatát. Szerintem alkalmas arra, hogy a Barça edzője legyen az elkövetkező években és az ez idő alatt növekvő európai rutinja is meg fog látszódni előbb-utóbb.

Igazából két észrevétel miatt írok, az egyik a jelenhez kapcsolódik, a másik a jövőhöz, amit én egyelőre még mindig Martinóval képzelek el:

1) A csapat jelenleg nem hogy nem képes felpörögni kiscsapatok ellen, de majdhogynem teljes egészében beleszarnak azokba a meccsekbe. Ez közel sem cool, de segíteni sem nagyon lehet rajta...
Ezért gondolom én is azt, hogy nagyobb esélyünk van idén BL-t és kupát nyerni, mint bajnokságot. A BL-ben ugye mindig megtörténhet bármi, de ha a döntőig elkerüljük a Bayernt, akkor jelenleg nem látok olyan csapatot, akit a tegnapi és a manchesteri koncentrációval ne tudnánk két meccsen legyőzni. Pontosan: se a Chelsea, se a Real, se senki, csak a Bayern. Ott sem lenne akkor zakó, mint tavaly, de azért mégiscsak toronymagasan ők most a legjobbak (szerintem még jobbak is, mint tavaly), tehát óriási szerencse kéne ahhoz, hogy komoly esélyünk legyen továbbmenni.
Egy meccsen ugyan bármi megtörténhet, de ott sem mi vagyunk az esélyesek. Mindegy, a lényeg az, hogy akár két trófeával is zárhatjuk az évet. Még a bajnokságról sem mondtam le teljesen, de a triplázás most gyakorlatilag esélytelen...
Erről ennyit, másik dolog.

2) Taktikai szempontból két formáció variálásában látom a jövőt. Ez már megvan idén is. Az egyik a megszokott 4-3-3, a másik ez a 4-4-2/4-4-1-1-szerűség, amit tegnap és az odavágón is láthattunk.
És komoly személyi változtatások sem kellenek. Az esetleges távozókat kell pótolni és legalább egy középhátvédet is kell igazolni, ha nem kettőt. Emellett Rafinha-nak nagyon sok lehetőséget kell adni, mindkét formációban. És mindezt leginkább Xavi kárára...
Aztán 2015-ben majd jöhet Halilovic...

asszem ennyit akartam
Kép
Your village called. Their idiot is missing.
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2014.03.13. 13:43:18

Tényleg, és Fabregas gyakorlatilag többet védekezett, mint amennyit támadott, így Xavi bóklászhatott elől :) Ért a taktikához, a Realt is megbabrálta már 8)
"And my heart will leave you never."
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2014.03.13. 13:33:18

Most amúgy jót húzott.
Iniesta bal szélen játszatása, és Neymar jobb oldalon jó döntés volt, a City egyértelműen nem erre számított. Plusz Xavi is megjelent elől, majdnem center helyen.
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3974
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2014.03.13. 13:03:19

Chino írta:Nem kell komolyabb hitelt adni, most a City-meccs után megint elhalkulnak ezek a hangok.
Ezt te csak úgy gondolod. Szerintem a katalán rádió nagyon "komoly hírforrás" lehet. Olyan Boros-Bochkor szintű információ, amit kiszivárogtattak. 8)

Mellesleg tényleg: március eleje van és még nincs a kezünkben a Bl. Én nem ezt vártam Tatától, amikor idejött. Mindössze megverni egy Cityt oda-vissza? Szerintem ez édeskevés! :roll:
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7445
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.03.13. 12:56:21

kas7as írta:TATA Lelep a szezon vegen!!!

http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labd" target="_blank ... ir-2321487
Ez ugyanaz a hír, amit napok óta nyomatnak. Még félhiteles forrás sincs. Ezt minden klubnál be szokták dobni, amikor gödörbe kerül a csapat.
Nem kell komolyabb hitelt adni, most a City-meccs után megint elhalkulnak ezek a hangok.
Forca Barca!!!!
Avatar
kas7as
Jugador del Barça
Hozzászólások: 189
Csatlakozott: 2009.04.30. 12:14:28
Tartózkodási hely: Csíkszereda

2014.03.13. 07:39:00

TATA Lelep a szezon vegen!!!

http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labd ... ir-2321487" target="_blank
"Szabadidejében gombát szed - és aki gombát szed, rossz ember nem lehet."
Guardiola állítása Xaviról.
Lezárt