Premier League / The FA Cup

Foci a Barçán kívül

Ki nyeri a 2023-24-es idényt?

Arsenal
7
15%
Manchester City
25
53%
Chelsea
0
0 szavazat
Liverpool
11
23%
Manchester United
0
0 szavazat
Newcastle
1
2%
Brighton
2
4%
Más csapat
1
2%
 
Szavazatok száma: 47
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2016.09.16. 20:08:34

Liverpool XI vs. Chelsea: Mignolet; Clyne, Lovren, Matip, Milner; Henderson, Wijnaldum; Lallana, Coutinho, Mane; Sturridge.

Chelsea XI vs. Liverpool: Courtois; Ivanovic, Cahill, Luiz, Azpilicueta; Kante; Willian, Matic, Oscar, Hazard; Costa.


Cou szabadjával nyer a Pool 2-1re. :D
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2016.09.15. 23:43:45

Állítólag Reus volt a fő célpontunk a nyáron.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.09.15. 20:24:54

Tromort77 írta:Pep Guardiola informed Max Eberl (sporting director of Gladbach) that he finds Dahoud, Christensen and Hazard "very exciting". [BILD] :wink:
El is hinnem, ha nem nemetorszagban lett volna tavaly edzo.. :D Igy viszont nem ertem, hogy miert pont most szolt volna roluk, tavaly jobban is jatszottak mindharman asszem Pep ellen. De azert Dahoud egy Pep teamben.. Szep lenne. :D Meg ha nincs is helye a kezdoben most.
Tromort77

2016.09.15. 19:22:24

:lol:

Pep Guardiola informed Max Eberl (sporting director of Gladbach) that he finds Dahoud, Christensen and Hazard "very exciting". [BILD] :wink:
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.09.15. 19:03:09

Avatar
Veidt_madridista
Madridista
Hozzászólások: 836
Csatlakozott: 2016.05.25. 22:41:18
Tartózkodási hely: Miskolc

2016.09.12. 22:03:49

Fernandinho kb 2 ember munkáját végzi. A PL-ben egyebkent sem domináns kozel sem annyira a csapatvedekezes, mint a spanyoloknal, olaszoknál. Ha megnézed, náluk sokkal tobb gól születik kontrabol például.
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.09.12. 20:53:47

Fernandinho es Gundogan lesznek leginkabb felelosek ezert gondolom.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2016.09.12. 20:49:14

Amúgy a ManCity hogyan oldja meg a (középpályás) védekezést? De Bruyne és Silva nem tűnik túl acélosnak nekem.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2016.09.12. 20:23:40

Az igaz, hogy Mou "ellen" kampányolt, viszont megköveti magát kb a felénél és nyomatékosítja, hogy José próbált reagálni és meg is volt az esély az egyenlítésről.

A lényegen a hangvétele nem változtat. Valóban lemeccselte Pep, bár lehet elfogult vagyok. Nem volt sétagalopp, de kontrol alatt tartotta szerintem végig a meccset.
Kép
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2016.09.12. 19:08:46

Veidt_madridista írta:Pedig a cikk szerzője MU-szurkoló. Egyébként nem mondanám noname oldalnak, kb az egyetlen angol focival érdemben foglalkozó oldal, bár néha tudnak hülyeségeket mondani, plusz ez az idegesítő #besztlíg hülyeség is tőlük indult.
Amit leírt Mourinho hibáiról, az rendben volt, de amit szerintem kihagyott, az olyan lényeges kérdés, hogy nem lehet mellette szó nélkül elmenni, ha már részletesen megpróbálta a meccset elemezni. Valószínű ez pont azért van, mert MU-szurkoló, és sokkal többet várna az edzőtől, csapattól, mint a hétvégi játék.
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Avatar
Veidt_madridista
Madridista
Hozzászólások: 836
Csatlakozott: 2016.05.25. 22:41:18
Tartózkodási hely: Miskolc

2016.09.12. 17:00:06

Pedig a cikk szerzője MU-szurkoló. Egyébként nem mondanám noname oldalnak, kb az egyetlen angol focival érdemben foglalkozó oldal, bár néha tudnak hülyeségeket mondani, plusz ez az idegesítő #besztlíg hülyeség is tőlük indult.
Kép
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2016.09.12. 16:34:21

Jó cikk LENNE, hogyha nem feledkezne meg szándékosan arról az egyszerű tényről, amit mindenki láthatott, aki megnézte a mérkőzést: A United simán kiegyenlíthetett volna a City ellen, erre több lehetősége is volt, még ha a kékek is közel jártak további 2 gól megszerzéséhez. Persze valamelyik oldalra oda kell állni, és a győztes szakvezető mellé sokkal könnyebb, meg így nagyobb lesz az elérése ennek a cikknek erről a relatíve noname oldalról. Ez a véleményem, és hogy a City megérdemelten nyerte meg a mérkőzést, de Guardiolának továbbra is nagy gondjai akadnak a védekezéssel, ami majd a BL-nyolcaddöntő környékén fog kijönni.
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2016.09.12. 15:05:28

Kicsit élvezi a cikk írója, hogy beletörölheti Joséba a lábát. Nem követem az oldalt, engem nem zavar, mert a portugál is egy arrogáns gyök.

Egyébként Bravo becsúszása nálam is büntető, de Otamendi szerintem nem kezezett. Ha jól emlékszem a jelenetre. Megérdemelt Pep győzelem volt, ezt egyébként Mou is elmondta, jobb volt a City. Abban viszont igaza volt, hogy volt, aki csalódást okozott. Blind nálam nem tartozik ide, mert ő konstans hulladék, de Lingard, mintha fel sem ébredt volna reggel....
Kép
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2016.09.12. 14:30:23

TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Tromort77

2016.09.11. 22:21:49

palesz77 írta: Usse ko, meghagyom.. :mrgreen:

Coutinho: Amen, ezt varom en is miota.. :D Kivancsi vagyok Klopp meglepi-e, de szerintem nem fogja soha, hosszabb idore legalabbis. Van egy tippem, hogy kovetkezo meccsen ugyanugy a Mane-Wijnaldum-Coutinho-Firmino 4-es fog kezdeni..

Hendot meg iden eddig en is komalom, az egyetlen olyan kozeppalyas mostansag, aki tenyleg arra hasonlit.. :mrgreen:
Hátha most meglátta ő is, hogyan jó ez a gépezet. Bár most sajnálnám ha Wijnaldum kikerülne, ő is jó volt.
Pedig Henderson eddig nem volt jó idén, sokat melózott, de nem volt az igazi. :D

Amúgy ma olvastam, hogy:
Adam Lallana broke his own record and ran 13.1km v Leicester - the most a player has covered in a Premier League game so far in 2016-17!

https://streamable.com/xnne Ejaria u23as gól. Klopp jelen volt.
Ings is már tolja ott. :P

Ibra Rashford-ról.
http://www.dailymail.co.uk/sport/footba ... thing.html
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.09.11. 20:48:03

Tromort77 írta: Coutinho-t vissza kellene tenni kp-ra mint anno Rodgers-nél volt néha.

Én Hendersonom meg felélett. ... Ha ilyen ütemben jön vissza formába akkor meg fogod érteni, hogy mit szeretek benne. :D

Boccs, kicsit több lett, maradhat? :D
Usse ko, meghagyom.. :mrgreen:

Coutinho: Amen, ezt varom en is miota.. :D Kivancsi vagyok Klopp meglepi-e, de szerintem nem fogja soha, hosszabb idore legalabbis. Van egy tippem, hogy kovetkezo meccsen ugyanugy a Mane-Wijnaldum-Coutinho-Firmino 4-es fog kezdeni..

Hendot meg iden eddig en is komalom, az egyetlen olyan kozeppalyas mostansag, aki tenyleg arra hasonlit.. :mrgreen:
Tromort77

2016.09.11. 00:50:22

hank1ee írta:
Ma elég vakon vagyok a PL-topikban :lol:
Ma nem kíméltem a topicot, nem csoda, ha túl sok volt. :D

Amúgy nem csak Kolarov küzdött hősiesen:

https://www.instagram.com/p/BKL3ph5Dfio/?hl=en :D

Ez meg... :P

https://i.imgur.com/F0w5UWU.jpg
palesz77 írta: Csak a szokasos, rangadon gyozelem, kovetkezo bajnokin jon majd a botlas.. :D

Par sort amugy tudnal irni a meccsrol, sajna nem lattam - lehet sok is. :D Coutinho meg ugyse marad ki sokszor, most a nagy utazgatas miatt nem jatszott csak szerintem.


Nem minden mozzanatát láttam a meccsnek, de ami a legfontosabb, hogy a Firmino, Mané, Studge hármas gyilkolt. Volt bennük tempó, erő és kreativitás is. Studge a kapu előtt gyengébb volt, de mezőnyben jó volt. Szerintem ezt Coutinho csak elrontaná. Jót tett a csapatnak, hogy elől nem volt tömörülés. Nem próbált mindenki szervezni. Egyedül Firmino kapott szabadabb kezet. Coutinho-t vissza kellene tenni kp-ra mint anno Rodgers-nél volt néha. (Wijnaldum helyére) Ott osztogathatja a jobbnál jobb labdáit, de a kapu közelében pazarlás. Nagy gólok ide vagy oda, annyit nem ér.

Wijnaldum is most javult a korábbiakhoz képest. De benne még ennél sokkal több van. Lallana hozta a melót meg egy szép gólt, ha jól tudom ő is lett a MOM. Letámadásban remekel a csávó. Én Hendersonom meg felélett. VKP-t játszott, de sokkal jobban érezte a mozgást. Mellette 95%os passzpontossággal zárt, 62 passzból. A 3 rontott is hosszú indítás volt. :wink: Hátul is remekül zárt vissza. A két gól előtti passza meg magáért beszél. Az első különösen szép volt. Stewart beállásával meg sűrűbben indulhatott előre ami még jobban feküdt neki. Ha ilyen ütemben jön vissza formába akkor meg fogod érteni, hogy mit szeretek benne. :D

Védelemben Lucas Leiva a buta hibáján kívül jó volt. Érdekes, hogy ő kezdett. Klopp nagyon bízhat benne. (Nagyon keresi a helyét.) Pedig Klavan is elérhető lett volna. (Sakho-ról meg nem is beszélve. Nem tudom volt-e már itt téma. Előszezonban hazazavarta az edzőtáborból Klopp, nem derült ki miért. Majd kölcsön akarta adni de Sakho nem volt hajlandó elmenni mert harcolni akar a helyéért. Edzéseken ott van, de keretbe nem jelöli.) Matip pedig megint remekül játszott. Biztos pont volt hátul. Megérte, főleg, hogy semmibe se került. :D
Milner és Clyne is jók voltak. Milner kezd beleszokni a pozícióba. Az az ember is hihetetlen. Pelle alatt még csatárt is játszott, most meg védő. Kincs egy ilyen játékos és nagy szó, hogy ennyi idősen is ilyen jól tud alkalmazkodni. Volt egy szép gólpassza is.

Migs-nek meg nagyon jót tett a konkurencia. Nagyon jól védett. Sok pontrúgásnál nem kímélte magát és rendre jól jött ki. Kapott is pár pofont.

Ez a meccs nagy fejlődést mutatott. Szép lassan helyre álltak a darabkák eddig és most ez ki is jött. Jól müködött összeségében mindenki. Ezt kellene valahogy továbbvinni és kiegyensúlyozotabb teljesítményt nyújtani és akkor ez egy nagyon jó kis szezon lehet. Jövőhéten pedig Chelsea-Liverpool.

Boccs, kicsit több lett, maradhat? :D
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2016.09.10. 23:15:59

Tromort77 írta:
Már linkeltem korábban. :mrgreen:

Pool meg szétszedte a Leicester-t. Jót tett Coutinho hiánya. Sokkal több helye volt Firmino-nak és élt is vele. Jó lesz ez.
Ma elég vakon vagyok a PL-topikban :lol:
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.09.10. 20:51:05

Tromort77 írta:Pool meg szétszedte a Leicester-t. Jót tett Coutinho hiánya. Sokkal több helye volt Firmino-nak és élt is vele. Jó lesz ez.
Csak a szokasos, rangadon gyozelem, kovetkezo bajnokin jon majd a botlas.. :D

Par sort amugy tudnal irni a meccsrol, sajna nem lattam - lehet sok is. :D Coutinho meg ugyse marad ki sokszor, most a nagy utazgatas miatt nem jatszott csak szerintem.
Avatar
TripleH
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2014.09.01. 10:55:15

2016.09.10. 20:49:57

Firmino gyerekben elég sok van, de en Coutinhot is nagyon csipazom. Mané elég jó igazolás volt, igazából e mögé a 3as mögé kene 2 dolgos pitbull, hogy a védekezés nagy részét levegyek a vallukrol, es szabadabban tudjanak építkezni.
Tromort77

2016.09.10. 20:23:27

Már linkeltem korábban. :mrgreen:

Pool meg szétszedte a Leicester-t. Jót tett Coutinho hiánya. Sokkal több helye volt Firmino-nak és élt is vele. Jó lesz ez.
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2016.09.10. 20:14:09

"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Avatar
TripleH
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2014.09.01. 10:55:15

2016.09.10. 20:05:04

Tromort77 írta:
TripleH írta:Látom idén is max a 4. Helyet célozta meg a losernal
Miért is?

Újabb szép gól.
https://my.mixtape.moe/bhzlyn.mp4
Henderson nem rossz labdát adott. :D
Őszintén szólva amig Wenger ott van szerintem semmit nem fognak nyerni, ugyan azt nyomatjak minden évben. Az igazolasaikat meg hagyjuk, közepes játékosok, egy közepes csapatba.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19639
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.09.10. 19:16:48

Félig off: Mindegyik videó tökéletesen működik nálam, hank1ee nálad lehet a hiba.
Kép
Kép
Kép
Tromort77

2016.09.10. 19:13:15

hank1ee írta:
Csak szólok, hogy egyik videót se lehet lejátszani, nekem legalábbis nem működik egyik sem. :mrgreen:
Szerintem nálad van a gond. Nekem mindenhol jók ezek a fajta videók. Maximum 3 mp-t várni kell, hogy betlöltsön.

Lucas Leiva adott is egy gólpasszt Vardy-nak. :roll:
https://my.mixtape.moe/oyleda.mp4
Hihetetlen jó érzékkel hozza vissza a játékba a Pool az ellenfeleit.
Válasz küldése