Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
ntibi67
Capitá del Barça
Hozzászólások: 611
Csatlakozott: 2013.06.16. 12:01:52

2016.12.20. 15:23:25

A FIFA ÁTIGAZOLÁSI SZABÁLYZATÁNAK 19. PONTJA

1. Futballisták nemzetközi átigazolása kizárólag 18 éves kor felett engedélyezett.

2. A következő három kitétel teljesülése esetén lehet kivétel.

a) A játékosok szülei is a szerződtető klub országába költöznek a futballhoz nem köthető okból.

b) A játékos 16 és 18 év közötti életkorú, és az Európai Unió területéről, vagy az Európai Gazdasági Térség területéről származik. Ebben az esetben a következő feltételeknek kell megfelelnie a szerződtető klubnak.

I.) A legmagasabb nemzeti szintű futballképzést és edzéslehetőséget kell nyújtania a játékosnak.
II.) A futballképzés mellett megfelelő iskolai, illetve szakmai képzést is biztosítania kell a klubnak, mely arra szolgál, hogy a játékos profi karrierje meghiúsulása esetén az élet más területén el tudjon helyezkedni.
III.) A klubnak biztosítania kell a játékos megfelelő gondviselését (megfelelő életszínvonal, fogadó család vagy elhelyezés a klubnál, mentorálás, stb.)
IV.) A klubnak minden esetben bizonyítania kell a nemzeti szövetség felé, hogy betartotta az említett rendelkezéseket.

c) A játékos nem él távolabb 50 kilométernél egy államhatártól, és a fogadó klub nincs távolabb 50 kilométernél az államhatár másik oldalán. A játékos otthona és a klub székhelye között 100 kilométer lehet a maximális távolság. Ilyen esetekben a játékosnak továbbra is a családjánál kell élnie, és a két érintett szövetség beleegyezését is ki kell kérni az átigazoláshoz.

3. A fenti szabályok vonatkoznak az összes játékosra, akit korábban még nem regisztrált futballklub, és nem a regisztráltató klub országának állampolgára.

4. Minden első regisztrációt vagy nemzetközi átigazolást a Játékosstátus-bizottság albizottságának kell jóváhagynia. A jóváhagyást az érintett, a játékost regisztrálni kívánó tagszövetségnek kell kérnie a bizottságtól. (...) A jóváhagyás megléte kötelező az átigazolási papírok kikérése, illetve az első regisztráció előtt. Bármilyen szabálysértés a FIFA fegyelmi bizottságának hatáskörébe tartozik. A játékost előzőleg regisztráló tagszövetség is szankcionálható, ha kiállítja a bizottság jóváhagyása nélkül a futballista átigazolási papírjait.

5. Az albizottság engedélyének kikéréséhez követendő procedúrát a szabályzat kettes melléklete tartalmazza.
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2016.12.20. 15:14:00

ntibi67 írta: Ha már vetted a fáradtságot,hogy ide regisztrálj,és látom madridi ügyekben jól informált vagy,megkérdezném Zidane fiai rendelkeznek spanyol állampolgársággal?
Magyar wikipedia, de remélem megteszi:

"Luca Zidane Fernández (Marseille, 1998. május 13. –) korosztályos francia válogatott labdarúgó, de spanyol állampolgársággal is rendelkezik. Jelenleg a Real Madrid Castilla játékosa."

"Enzo Alan Zidane Fernández francia születésű, de spanyol és algériai állampolgársággal is rendelkező labdarúgó, aki jelenleg a Real Madrid Castilla játékosa."

Tehát valószínűleg az összes gyereknek van
madridista
ntibi67
Capitá del Barça
Hozzászólások: 611
Csatlakozott: 2013.06.16. 12:01:52

2016.12.20. 15:09:12

Florentino Perez írta:
MessiNeymarSuarez írta:Na már eközben a Real hivatalos kommünikéje ekézi hogy nem voltak elég tökösek a tiltás teljes eltörléséhez... :lol: :lol: Van pofájuk.... Persze a sok elfogult meg el is hiszi, hogy tényleg 100%-ban ártatlanok, és a csúnya gonosz FIFA-UEFA-CAS a szemét :lol:
Érdekes mindig ilyen embereket olvasni, akik azt írják a másik oldal elfogult (bezzeg ők) , miközbe semmi rálátásuk sincs a dologra, csak annyit fognak fel a dologból, hogy a riválisnak csökkentették, tehát a "margit" ezt is megússza. Bár egy barca oldalon vagyok tudom, csak gondoltam leírom, hogy soha nem értettem az ilyeneket, akik 0 információ alapján ítélkeznek.

Az ügyhöz: "A Real Madrid játékosai közül 39-et vizsgáltak, de csak nyolc esetben találtak állítólagos szabályellenességet. Ez teljesen abszurd, mert a nyolc játékos között szerepel például Zidane két fia és Ezequiel Garay testvére is."

Én nem állítom, hogy az az 5 ismeretlen gyerek szabályosan lett átigazolva, de így, hogy Zidane fiai is ott vannak, nekem ez az egész ügy erőltetettnek tűnik, hogy akkor már a Madrid is kapjon valami büntetést.
Ha már vetted a fáradtságot,hogy ide regisztrálj,és látom madridi ügyekben jól informált vagy,megkérdezném Zidane fiai rendelkeznek spanyol állampolgársággal?
Florentino Perez
Barça C
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2016.12.20. 14:29:55

2016.12.20. 14:57:39

MessiNeymarSuarez írta:Na már eközben a Real hivatalos kommünikéje ekézi hogy nem voltak elég tökösek a tiltás teljes eltörléséhez... :lol: :lol: Van pofájuk.... Persze a sok elfogult meg el is hiszi, hogy tényleg 100%-ban ártatlanok, és a csúnya gonosz FIFA-UEFA-CAS a szemét :lol:
Érdekes mindig ilyen embereket olvasni, akik azt írják a másik oldal elfogult (bezzeg ők) , miközbe semmi rálátásuk sincs a dologra, csak annyit fognak fel a dologból, hogy a riválisnak csökkentették, tehát a "margit" ezt is megússza. Bár egy barca oldalon vagyok tudom, csak gondoltam leírom, hogy soha nem értettem az ilyeneket, akik 0 információ alapján ítélkeznek.

Az ügyhöz: "A Real Madrid játékosai közül 39-et vizsgáltak, de csak nyolc esetben találtak állítólagos szabályellenességet. Ez teljesen abszurd, mert a nyolc játékos között szerepel például Zidane két fia és Ezequiel Garay testvére is."

Én nem állítom, hogy az az 5 ismeretlen gyerek szabályosan lett átigazolva, de így, hogy Zidane fiai is ott vannak, nekem ez az egész ügy erőltetettnek tűnik, hogy akkor már a Madrid is kapjon valami büntetést.
Avatar
TripleH
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2014.09.01. 10:55:15

2016.12.20. 14:56:39

Kezd unalmas lenni már mind a 2 oldaltól, hogy jobban foglalkoznak a másik csapattal mint a sajátjukkal. Amint megjelenik egyik vagy másik oldalról valami, mint a hiénák 2 percen belül azt boncolgatják. Nem tudom, hogy ez csak nekem unalmas-e vagy másnak is. De gyakorlatilag már csak az megy, hogy Ronaldo így, eltiltás úgy, Perez így, csalás a sorsoláson úgy. Kezd olyan lenni, mintha az NSO-ra járnék időnként fel. Azt meg már csak halkan jegyzem meg, hogy mind a 2 oldal azzal van elfoglalva (tisztelet a kivételnek, mind a 2 oldalon), hogy a másik oldalon, ki mit ír, hogy aztán arról lehessen írni.
babaking
Barça B
Hozzászólások: 54
Csatlakozott: 2016.12.05. 12:16:37

2016.12.20. 14:25:02

Eredetileg 51 Madridi játékosról kértek be adatot, ebböl
-1 játékos kétszer szerepelt a listán
-10 játékos Spanyol nemzetiségü volt
-6 an elmúltak 18 évesek az igazolásukkor
-23an más spanyol csapattól érkeztek -
-2 játékost a Fifa engedélyével igazoltak
- 2 játékost még a törvény elött igazoltak, de törvénynek megefelelnének (ezek Zidane fiai)
- 3 játékos soha nem is tartozott a Madridhoz, el lett utasítva az átigazolásuk
-4 játékost -- elvileg-- a törvénynek megfelelöen igazoltak.

tehát elvileg 6 + a 23 spanyol klutól érkezett játékossal lehet baj, bár utóbbiak esetében a felelöség hivatalosan az öket elöször regisztráló klubbot terheli. Mondjuk a real jogi osztályának ezeket ki kellet volna szúrni és mint a 3nál elutasítani.
Madridista.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.12.20. 14:07:26

MessiNeymarSuarez írta:Én még anno valami olyasmit olvastam, hogy a Barcánál 8-10 eset volt szabálytalan, a Realnál ez 30-40 között van, az Atletinél meg valami 80-100 közötti számra emlékszek..
Megmondom őszintén azért ennél kicsit mélyrehatóbb információra gondoltam.. :D Ilyen nekem is rémlik, de nem tudom melyik klub mit követett el pontosan a gyerekek leigazolásánál, ez érdekelne.
MessiNeymarSuarez írta:Persze tudom ezért IP bannt kapok, de dühítő...
Mintha napi 5 IP bann-t szórnánk az oldalon úgy mondod ezt.
Avatar
BarcaFan1998
Barça B
Hozzászólások: 58
Csatlakozott: 2016.12.18. 13:55:12
Tartózkodási hely: Barcelona

2016.12.20. 14:06:41

MessiNeymarSuarez írta:Na már eközben a Real hivatalos kommünikéje ekézi hogy nem voltak elég tökösek a tiltás teljes eltörléséhez... :lol: :lol: Van pofájuk.... Persze a sok elfogult meg el is hiszi, hogy tényleg 100%-ban ártatlanok, és a csúnya gonosz FIFA-UEFA-CAS a szemét :lol:
gondolom azért a pénzért amit perez fizetett azt várták el, hogy teljesen eltöröljék. hihetetlenek :x :x
markionni
Capitá del Barça
Hozzászólások: 517
Csatlakozott: 2016.12.12. 12:28:14

2016.12.20. 14:02:47

ntibi: En sajnos nem vagyok tisztaban az ugy reszleteivel es igy nem tudom eldonteni hogy ennek fenyeben mekkora buntetes ez az eltiltas. Ha csak az erdekel hogy ez hatrannyal lehet a Realra mint csapatra akkor egyertelmuen nem a valaszom.
babaking
Barça B
Hozzászólások: 54
Csatlakozott: 2016.12.05. 12:16:37

2016.12.20. 14:00:41

markionni írta:
MessiNeymarSuarez írta:Egyik sem vagyok, de azért felettébb érdekes, hogy minden ilyen üggyel mi szívjuk meg, és minden ilyen ügyet a Real Madrid megúszik..

Persze tudom, a Barca egy aljas alvilági klub, és teljesen idióta alkalmatlanok vezetik, meg a Realban minden 100%-osan legális, és kisangyalok állnak az élén minden ügyben.
Az is 100%-ban a véletlen műve, hogy Messit már ezer éve pármillió euroért nyaggatják(amit befizetett már rég), míg Ronaldo a dörzsölt ügynökével évi 40-50 millió eurót úszik meg "adóoptimalizálás" néven...Ráadásul rögtön megkapta az államtól a kivonatot, amire nagy nevek is sokáig várnak ha kérnek...
Az 50-60-70-es évekbeli katalán elnyomás is csak egy gyenge kifogás, Francoék is csak megjátszották a katalán üldözést, Cruyffot is csak viccből kísérték le rendőrök a pályáról, az emberek is csak kitalálták hogy üldözve vannak, és csak egy PR fogás volt a "Több mint egy klub" kialakulása, és hogy az emberek a stadionban voltak nyugodtak :roll:

Persze tudom ezért IP bannt kapok, de dühítő...
Nem ertem a ket tabor miert foglalkozik ennyit a plyan kivuli esemenyekkel, rengeteg fusztracio van mindket reszrol. Regen ez ennyire nem volt jellemzo, nyilvan a media es az internet kora is okozza ezt, de nekem hianyoznak azok az idok amikor inkabb a palyan zajlottak az esemenyek.

ahogy leírtad: média és internet. Régen nem lehetett mindenféle baromsággal teleböfögni az inernetet. Meg lehetett nézni a meccset személyesen vagy el lehetett olvasni az újságban az összefoglalót. Amíg csak papíron jelent me sokkal szigorúbb volt a lektorálás, kevesebb volt a kontent. Ma bárki lehet újságíró, akárhogy is ír. khmm nso khm
Madridista.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10113
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2016.12.20. 13:59:58

Na már eközben a Real hivatalos kommünikéje ekézi hogy nem voltak elég tökösek a tiltás teljes eltörléséhez... :lol: :lol: Van pofájuk.... Persze a sok elfogult meg el is hiszi, hogy tényleg 100%-ban ártatlanok, és a csúnya gonosz FIFA-UEFA-CAS a szemét :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára MessiNeymarSuarez 2016.12.20. 14:00:44-kor.
ntibi67
Capitá del Barça
Hozzászólások: 611
Csatlakozott: 2013.06.16. 12:01:52

2016.12.20. 13:57:59

markionni írta:
MessiNeymarSuarez írta:Én még anno valami olyasmit olvastam, hogy a Barcánál 8-10 eset volt szabálytalan, a Realnál ez 30-40 között van, az Atletinél meg valami 80-100 közötti számra emlékszek..


Persze mi kaptunk 2 szezont 8-10 esetért, amit az ifjak eléggé megszenvedtek, a Real meg kap egy téli átigazolási tilalmat úgy hogy senkit sem akartak venni, vicc :lol: :lol:
Lenne ket kerdesem.
1. Ennyire tokeltesen tisztaban vagy az ugy minden reszletevel es a csapatok kozti szabalysertesek kulonbsegerol?
2. Jogasz vagy?
Ha ezekre nem a valasz akkor mi alapjan itelkezel? Felesleges gyulolkodes a tema pontos ismerete nelkul, sosem tudjuk meg hogy mi tortent tenylegesen ezekben az ugyekben.
Én meg csak EGY kérdést tennék fel neked!A téli átigazolási időszakból való eltiltást Te büntetésnek értékeled?
markionni
Capitá del Barça
Hozzászólások: 517
Csatlakozott: 2016.12.12. 12:28:14

2016.12.20. 13:56:56

MessiNeymarSuarez írta:Egyik sem vagyok, de azért felettébb érdekes, hogy minden ilyen üggyel mi szívjuk meg, és minden ilyen ügyet a Real Madrid megúszik..

Persze tudom, a Barca egy aljas alvilági klub, és teljesen idióta alkalmatlanok vezetik, meg a Realban minden 100%-osan legális, és kisangyalok állnak az élén minden ügyben.
Az is 100%-ban a véletlen műve, hogy Messit már ezer éve pármillió euroért nyaggatják(amit befizetett már rég), míg Ronaldo a dörzsölt ügynökével évi 40-50 millió eurót úszik meg "adóoptimalizálás" néven...Ráadásul rögtön megkapta az államtól a kivonatot, amire nagy nevek is sokáig várnak ha kérnek...
Az 50-60-70-es évekbeli katalán elnyomás is csak egy gyenge kifogás, Francoék is csak megjátszották a katalán üldözést, Cruyffot is csak viccből kísérték le rendőrök a pályáról, az emberek is csak kitalálták hogy üldözve vannak, és csak egy PR fogás volt a "Több mint egy klub" kialakulása, és hogy az emberek a stadionban voltak nyugodtak :roll:

Persze tudom ezért IP bannt kapok, de dühítő...
Nem ertem a ket tabor miert foglalkozik ennyit a plyan kivuli esemenyekkel, rengeteg fusztracio van mindket reszrol. Regen ez ennyire nem volt jellemzo, nyilvan a media es az internet kora is okozza ezt, de nekem hianyoznak azok az idok amikor inkabb a palyan zajlottak az esemenyek.
babaking
Barça B
Hozzászólások: 54
Csatlakozott: 2016.12.05. 12:16:37

2016.12.20. 13:56:31

markionni írta:
MessiNeymarSuarez írta:Én még anno valami olyasmit olvastam, hogy a Barcánál 8-10 eset volt szabálytalan, a Realnál ez 30-40 között van, az Atletinél meg valami 80-100 közötti számra emlékszek..


Persze mi kaptunk 2 szezont 8-10 esetért, amit az ifjak eléggé megszenvedtek, a Real meg kap egy téli átigazolási tilalmat úgy hogy senkit sem akartak venni, vicc :lol: :lol:
Lenne ket kerdesem.
1. Ennyire tokeltesen tisztaban vagy az ugy minden reszletevel es a csapatok kozti szabalysertesek kulonbsegerol?
2. Jogasz vagy?
Ha ezekre nem a valasz akkor mi alapjan itelkezel? Felesleges gyulolkodes a tema pontos ismerete nelkul, sosem tudjuk meg hogy mi tortent tenylegesen ezekben az ugyekben.
A Madrid kapcsolatában én 8 névre emlékszem, ezek közül 3 Zidane fia. (forrást még nem találtam, de keresem )
Madridista.
Avatar
BarcaFan1998
Barça B
Hozzászólások: 58
Csatlakozott: 2016.12.18. 13:55:12
Tartózkodási hely: Barcelona

2016.12.20. 13:56:07

MessiNeymarSuarez írta:Egyik sem vagyok, de azért felettébb érdekes, hogy minden ilyen üggyel mi szívjuk meg, és minden ilyen ügyet a Real Madrid megúszik..

Persze tudom, a Barca egy aljas alvilági klub, és teljesen idióta alkalmatlanok vezetik, meg a Realban minden 100%-osan legális, és kisangyalok állnak az élén minden ügyben.
Az is 100%-ban a véletlen műve, hogy Messit már ezer éve pármillió euroért nyaggatják(amit befizetett már rég), míg Ronaldo a dörzsölt ügynökével évi 40-50 millió eurót úszik meg "adóoptimalizálás" néven...Ráadásul rögtön megkapta az államtól a kivonatot, amire nagy nevek is sokáig várnak ha kérnek...
Az 50-60-70-es évekbeli katalán elnyomás is csak egy gyenge kifogás, Francoék is csak megjátszották a katalán üldözést, Cruyffot is csak viccből kísérték le rendőrök a pályáról, az emberek is csak kitalálták hogy üldözve vannak, és csak egy PR fogás volt a "Több mint egy klub" kialakulása, és hogy az emberek a stadionban voltak nyugodtak :roll:

Persze tudom ezért IP bannt kapok, de dühítő...
teljesen igazad van. nem értem ezt hogy nem látja más is :x mondjuk mi több bajnokságot nyertünk az "elnyomás" alatt mint a margit, de ez lehet csak véletlen is.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10113
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2016.12.20. 13:51:59

Egyik sem vagyok, de azért felettébb érdekes, hogy minden ilyen üggyel mi szívjuk meg, és minden ilyen ügyet a Real Madrid megúszik..

Persze tudom, a Barca egy aljas alvilági klub, és teljesen idióta alkalmatlanok vezetik, meg a Realban minden 100%-osan legális, és kisangyalok állnak az élén minden ügyben.
Az is 100%-ban a véletlen műve, hogy Messit már ezer éve pármillió euroért nyaggatják(amit befizetett már rég), míg Ronaldo a dörzsölt ügynökével évi 40-50 millió eurót úszik meg "adóoptimalizálás" néven...Ráadásul rögtön megkapta az államtól a kivonatot, amire nagy nevek is sokáig várnak ha kérnek...
Az 50-60-70-es évekbeli katalán elnyomás is csak egy gyenge kifogás, Francoék is csak megjátszották a katalán üldözést, Cruyffot is csak viccből kísérték le rendőrök a pályáról, az emberek is csak kitalálták hogy üldözve vannak, és csak egy PR fogás volt a "Több mint egy klub" kialakulása, és hogy az emberek a stadionban voltak nyugodtak :roll:

Persze tudom ezért IP bannt kapok, de dühítő...
markionni
Capitá del Barça
Hozzászólások: 517
Csatlakozott: 2016.12.12. 12:28:14

2016.12.20. 13:31:26

MessiNeymarSuarez írta:
palesz77 írta:Nem tud valaki valami cikket adni arról, hogy mi volt a különbség a 3 csapat ügyében? Így már eléggé érdekelne a dolog.
Én még anno valami olyasmit olvastam, hogy a Barcánál 8-10 eset volt szabálytalan, a Realnál ez 30-40 között van, az Atletinél meg valami 80-100 közötti számra emlékszek..


Persze mi kaptunk 2 szezont 8-10 esetért, amit az ifjak eléggé megszenvedtek, a Real meg kap egy téli átigazolási tilalmat úgy hogy senkit sem akartak venni, vicc :lol: :lol:
Lenne ket kerdesem.
1. Ennyire tokeltesen tisztaban vagy az ugy minden reszletevel es a csapatok kozti szabalysertesek kulonbsegerol?
2. Jogasz vagy?
Ha ezekre nem a valasz akkor mi alapjan itelkezel? Felesleges gyulolkodes a tema pontos ismerete nelkul, sosem tudjuk meg hogy mi tortent tenylegesen ezekben az ugyekben.
Avatar
Tomsa
Capitá del Barça
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2007.10.14. 12:31:53

2016.12.20. 13:25:56

Na, látom elég jó példát statuáltak akkor velünk. :lol:
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10113
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2016.12.20. 13:16:31

palesz77 írta:Nem tud valaki valami cikket adni arról, hogy mi volt a különbség a 3 csapat ügyében? Így már eléggé érdekelne a dolog.
Én még anno valami olyasmit olvastam, hogy a Barcánál 8-10 eset volt szabálytalan, a Realnál ez 30-40 között van, az Atletinél meg valami 80-100 közötti számra emlékszek..


Persze mi kaptunk 2 szezont 8-10 esetért, amit az ifjak eléggé megszenvedtek, a Real meg kap egy téli átigazolási tilalmat úgy hogy senkit sem akartak venni, vicc :lol: :lol:
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6741
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2016.12.20. 13:12:56

visca el barca írta:most ezen komolyan meglepődött bárki is? :D
Nem hiszem...nekem legalábbis nem ment feljebb a pulzusom a hír hallatán.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.12.20. 13:12:39

Nem tud valaki valami cikket adni arról, hogy mi volt a különbség a 3 csapat ügyében? Így már eléggé érdekelne a dolog.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.12.20. 13:10:43

most ezen komolyan meglepődött bárki is? :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
B. Tamás
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.02.25. 21:20:32
Kapcsolat:

2016.12.20. 13:09:51

Veidt_madridista írta: CR lott egyet meg a rendes játékidőben, 75. perc korul lehetett, de az biztos h mar 2-2 volt az allas. Befujtak lesnek de nem volt az, a tuloldalt belogott egy védő.
Erre gondolsz? Ez les volt. Képet szerkeszteni sajnos nem tudok, úgyhogy a védők ténylegesen kiléptek időben. :)

Kép

Az átigazolási ügy ítélete pedig a következetesség csodálatos példája.
.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10113
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2016.12.20. 12:58:45

Na CAS ítéletet hozott, kőkemény bűntetést kaptak: kitiltották őket a téli átigazolás

Vicc :lol: :lol:

És még ezek után van arcuk azt a szöveget nyomni hogy a Barcát tolják, és hogy a Real Madridban mindenki tökéletes és minden szabályos... :D Szerintem nem kell emlékezni hogy mennyire nagy fikaáradat jött a Barcára a világból mikor kiderült hogy eltiltást kapnak...

Ezek után van még kérdése valakinek hogy Perezéknek mekkora befolyásaik vannak?


SZERK: Atletinek elvileg maradt a 2 szezon, bravo... =D>
hdavid

2016.12.20. 12:54:41

na kisírták maguknak h csak 1 igazolási időszak alól tiltsák el őket xD =D>
Válasz küldése