Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15503
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.01.26. 11:25:21

Persze igaz amit a felsővezetésről írsz, és Benitezről, az egy kókler, nem is tudom hogy gondolták.

De emlékezz vissza nálunk mi volt a triplázás előtt, januárban indultunk be, mégis jött a tripla, és továbbra is korszakos barcáról beszéltünk. Ők kiestek ugye egy hiba miatt tavaly a kupából, blt behúzták (így vagy úgy de az övék), és a bajnokságban is nagyot meneteltek.

Ettől nem korszakos csapat, nem ezt mondom. Arra a gondolatodra reagáltam, hogy több porondon nem tudják megállni a helyüket.
Szerintem ez téves, mert meg tudják, bizonyították tavasszal...sorra nyerték a bajnokikat is, nehéz bajnokikat, pl ellenünk is idegenben.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2017.01.26. 11:19:25

csababarca írta:
Ezek sem igazak feltétlen, tavaly a kritikus szakaszban hozták a bl-bajnoki meccseket is zsinórban, és nagyon ránk tudtak jönni a bajnokságban is.

Most nagyon sok a sérültjük, azért ezt nem biztos,hogy mi is elbírtuk volna...az odavágót elrontották, egy olyan mindig benne van mindenkinél, tegnap meg már nem voltak jó pozícióban.

Szerintem akarták ezt a kupát, a szurkolók biztosan, mert ők is így vannak, hoyg kellene egy dupla vagy tripla ahhoz, hogy korszakos csapat legyenek.
De ezek sem feltétlen igazak. :D

Mert ha arról a kígyóról akarunk beszélni aki mindig a saját farkába harap, tehát melyik a jobb/ korszakos csapat, akkor nem tudom értékelési szempontnak venni hogy tavasszal hozták a bajnokikat. Ezt nem jegyzi a történelem. Egy csapatnak egy klubnak a felső vezetés is része, tehát a klub felelőssége hogy Benitez elkótyavetyélte a bajnoki esélyeket. Én mindig vállszélességgel tartottam hogy pérez az egyetlen akadálya annak hogy a Real nem a legpusztítóbb erő mellettünk, és Triplázzák szét magukat.

A sérüléses rész okés.

Kétségem sincs afelől hogy mit akarnak a szurkolóik, de ők szívtáka vérünket ezzel a baromsággal.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15503
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.01.26. 10:50:54

Varatrix írta: Amúgy esküszöm nem értem hogy csinálják ezt minden évben. Azért nem egy olyan gyenge csapat hogy képtelenek legyenek megnyerni egy Király Kupát.

Viszont azt látom hogy van egy valami amire ők képtelenek top formájukban is. Több porondon hozni a meccseket.
Ezek sem igazak feltétlen, tavaly a kritikus szakaszban hozták a bl-bajnoki meccseket is zsinórban, és nagyon ránk tudtak jönni a bajnokságban is.

Most nagyon sok a sérültjük, azért ezt nem biztos,hogy mi is elbírtuk volna...az odavágót elrontották, egy olyan mindig benne van mindenkinél, tegnap meg már nem voltak jó pozícióban.

Szerintem akarták ezt a kupát, a szurkolók biztosan, mert ők is így vannak, hoyg kellene egy dupla vagy tripla ahhoz, hogy korszakos csapat legyenek.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2017.01.26. 09:32:49

Mindegy ahogy ők mondták nekünk a Bilbao elleni odavágó után. Nekik a kupa idén nem számít. :mrgreen:

Amúgy esküszöm nem értem hogy csinálják ezt minden évben. Azért nem egy olyan gyenge csapat hogy képtelenek legyenek megnyerni egy Király Kupát.

Viszont azt látom hogy van egy valami amire ők képtelenek top formájukban is. Több porondon hozni a meccseket.

Szeretik hangoztatni hogy jelenleg ők Európa/világ legjobbjai, és ez korszakos csapat. De addig nem fogom ezt elismerni amíg legalább egy duplázást nem tudnak felmutatni.

Komolyan érthetetlen számomra miért vannak ennyire eltelve ezzel a csapattal. Mindezt úgy hogy elismerem hogy idén eddig stabilabbak, de korszakos csapatnak én semmiképp nem nevezném.

Sajnos vakon követik továbbra is Florentino papát, aki összekeveri a szezont a plafonnal. Attól hogy ő fizet a legtöbbet játékosokért, nem lesznek a legjobbak. Bale, James, Isco, Danilo, Morata (Most már Benzema). Ezeknél mind hozhattak volna hasznosabb játékosokat, és jócskán túlárazva vették.

Hangsúlyozom továbbra is ők a fő várományosai a Bajnoki címnek... Sajnos...
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2017.01.26. 08:34:12

csababarca írta:
Ezt mondtátok tavaly is, egész tavasszal, és hoppá, végén csak felemelték a serleget.

Napolit kiverik, otthon van a visszavágó ha jól tudom, az már hatalmas előny nekik. Utána meg sorsolás, ott benne van,hogy nem túl acélos csapatot kapnak, és már ott is a 4.
Megjegyzem, nincs is rajtunk kívül csapat, max az atma, ha levetkőzik lúzer mentalitásukat.

Szóval nem olyan egyszerű ez, olyan minőségű játékosaik vannak, hogy rossz formában is, ha mind pályán van, kevés csapatnak van ellenük ellenszere.
maximálisan egyetértek.
tegnap is megvoltak a lehetőségeik (..pl.Ramos!! néhány centin múlott, CR.-ről nem is beszélve...) nem kérdés: minden meccset lehet és kell is szakmailag, vagy akár "szurkolóilag" értékelni de egy dolog mindent felül ír: a fociban soha nem sikerülhet minden folyamatosan a végtelenségig! az ami csoda volt egy hónapig eltűnhet - eltűnik -egy pillanat alatt és kialakulnak a sorsszerű periódusok...amit persze mindég meg lehet magyarázni.. :shock:
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21325
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2017.01.26. 08:04:54

Kash írta:
LG írta:Iniesta nélkül mi is szenvedtünk ősszel kis csapatok ellen, illetve a Celta ellen vele együtt is kikaptunk, szóval ezt nem hoznám fel.
Igen, mondtam is egy szóval, hogy mi ránk ez nem volt jellemző? Ettől függetlenül nekem egyszer sem jutott eszembe, hogy "jaj hát igen a sérültek...", miközben a pályán lévő keretünkkel is min 5-6 gólt kellett volna rúgnunk...Ez náluk valahogy nagyobb "divat" a sérültekre fogni vereséget. Mindenki tudja, hogy a Celta nagyon küzdős csapat, így taktikailag kellett volna valami nagyot húzni itt a végén.
Mert jóval több is náluk a sérült, ha visszanézed az elmúlt éveket, elég markáns különbség jön ki. Ezért nem csoda, hogy mi nem a sérülésekre fogjuk, viszont bírózunk, mákozunk.
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2017.01.26. 00:29:32

LG írta:Iniesta nélkül mi is szenvedtünk ősszel kis csapatok ellen, illetve a Celta ellen vele együtt is kikaptunk, szóval ezt nem hoznám fel.
Igen, mondtam is egy szóval, hogy mi ránk ez nem volt jellemző? Ettől függetlenül nekem egyszer sem jutott eszembe, hogy "jaj hát igen a sérültek...", miközben a pályán lévő keretünkkel is min 5-6 gólt kellett volna rúgnunk...Ez náluk valahogy nagyobb "divat" a sérültekre fogni vereséget. Mindenki tudja, hogy a Celta nagyon küzdős csapat, így taktikailag kellett volna valami nagyot húzni itt a végén.
Kép
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.01.26. 00:20:33

Tavaly benne volt, láttunk már ehhez hasonlót (Inter, Chelsea, portugálok stb,) de az ilyen csapatok soha nem kerültek még csak a címvédés közelében se.

Ott van még a Juve vagy a Bayern, de én a PSGtől is tartok. Ha már a Sevilla emlegetve lett pont ők verték őket majdnem kétszer 4 napon belül. A 100% az túlzás mert még a Leicesternek is van valami esélye, és a bajnokságot is nagy meló lesz visszahozni de szerintem meg lesz. De mint mondtam, térjünk erre vissza később reméljük igazam lesz.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15503
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.01.26. 00:12:22

Nero. írta:BLt ilyen játékkal 100% hogy még egyszer nem nyernek, az az 5 pont pedig még mindig csak 2 főleg hogy a Valencia kezd életjeleket adni.
Térjünk majd vissza erre a kérdésre 2 hónap múlva, jó?
Ezt mondtátok tavaly is, egész tavasszal, és hoppá, végén csak felemelték a serleget.

Napolit kiverik, otthon van a visszavágó ha jól tudom, az már hatalmas előny nekik. Utána meg sorsolás, ott benne van,hogy nem túl acélos csapatot kapnak, és már ott is a 4.
Megjegyzem, nincs is rajtunk kívül csapat, max az atma, ha levetkőzik lúzer mentalitásukat.

Szóval nem olyan egyszerű ez, olyan minőségű játékosaik vannak, hogy rossz formában is, ha mind pályán van, kevés csapatnak van ellenük ellenszere.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21325
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2017.01.26. 00:06:07

Azt azért még hozzátenném, hogy a sérüléshullám nem csak azzal hátráltatja őket, hogy játékosok hiányoznak, hanem azzal is, hogy akik a rendelkezésükre állnak, sokkal inkább ki lesznek zsigerelve. Szóval közel sem biztos, hogy ha visszatérnek a sérültek egy csapásra minden összeáll, márt a visszatérőknek is idő kell felvenni a ritmust, akik meg most egészséges addigra elfáradhatnak, illetve nagyobb eséllyel sérülnek meg ők is.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10113
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.01.26. 00:05:28

Nero. írta:BLt ilyen játékkal 100% hogy még egyszer nem nyernek, az az 5 pont pedig még mindig csak 2 főleg hogy a Valencia kezd életjeleket adni.
Térjünk majd vissza erre a kérdésre 2 hónap múlva, jó?
Azért óvatosan ezzel, megkaphatják még a Napoli után a Sevilla-Leicester páros győztesét, ha azon túl jutnak akkor a következő 3 meccsen meg bármi lehet még.
Elég megnézni a City elleni meccsüket ahol egy öngollal mentek tovább, sokan nem gondolták volna hogy látnak még valaha gyengébb meccset a 2003-mas Juventus-Milan meccs után, aztán képes volt a Real-City párharc felnőni erre a feladatra.

Sajnos tényleg benne lehet, ezért is írom mindig hogy rajtunk múlik, ha nem akarjuk hogy a Real címet védjen(a foci szégyene lenne ezzel a játékkal), akkor bele kell húznunk és nem hagyni őket, mert valószínű nincs más aki nagynehezen kiejthetné őket.(talán egyedül a Juve, vagy az Atleti 2 meccsen)
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.01.25. 23:56:48

BLt ilyen játékkal 100% hogy még egyszer nem nyernek, az az 5 pont pedig még mindig csak 2 főleg hogy a Valencia kezd életjeleket adni.
Térjünk majd vissza erre a kérdésre 2 hónap múlva, jó?
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5727
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2017.01.25. 23:53:44

Nero. írta:Pont hogy a Realosok verték a mellüket a Zidane-korszakra, holott a játék a Real Madridhoz képest méltatlan volt és az eredményeket is nagyban segítette az irdatlan nagy szerencse, de mindenki tudta hogy ennek előbb utóbb vége. És úgy látszik hogy most vége is. Ha fogadnom kéne akkor elfogultság nélkül azt mondanám hogy idén semmit se fog nyerni a Madrid.
Én sem csípem a Realt és én is örülök, hogy az elmúlt hetekben nem megy nekik annyira, de azért komolyan...
Kijelented, hogy idén nem nyernek majd semmit, azért, mert 9 hónapnyi veretlenség után egy sérüléshullám közepette kikaptak kétszer, egyszer a tabellán előttünk álló Sevillától, egyszer pedig a Celta Vigótól, aki mostanában velünk szokta otthon feltörölni a padlót? :roll:

Örüljünk, hogy a kupában egy gonddal kevesebb, de a bajnokságban még mindig mennek 5 ponttal és hosszú még a szezon minden sorozatban.
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
D.i.N.h.O
Jugador del Barça
Hozzászólások: 192
Csatlakozott: 2012.07.01. 17:33:06
Tartózkodási hely: otthon

2017.01.25. 23:50:34

palesz77 írta:
ferninho írta:Mentálisan vissza lehet szedni a csapatot bőven és ha emellé még feláll az "A" csapat rendesen és még picit menni is fog a játék bármire képes lehet a Real.
Ezzel egyetértek, alapból mindig szokott lenni egy szezonban formahanyatlás, nektek ahogy látom ez most jött ki, kérdés, hogy a BL-ig kitart-e.. De ezt a mostani meccset felesleges csak a sérülésekre fogni, ebbe Zidane keze is benne volt azért bőven.
Köszönöm, ezt mondtam én is. :D A madridisták értelmesebb része is talán máőr belátja, hogy túl lett fújva ez a ZZ lufi. Olyannyira, hogy csúnyát pukkanhat ha nem képes tanulni a hibáiból és a berögződéseit kitörölni büszke, kopasz fejéből.
"Rengeteg pénz költöttem piára, nőkre és gyors autókra-a többit elpazaroltam."
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15503
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.01.25. 23:44:59

ferninho írta:
Elhiszem, hogy örömteli fél év után kárörvendeni végre a Realon meg lehet itt mondani a nagy dolgokat, de hosszú még a szezon.
Mentálisan vissza lehet szedni a csapatot bőven és ha emellé még feláll az "A" csapat rendesen és még picit menni is fog a játék bármire képes lehet a Real.

Egyetértek, bár én is kárörvendek, bevallom.
De tavaszra ha felépülnek az emberek,nálam toronymagas favorit marad a real a bl-ben. Tudom ez sokakat kiakaszt,hogy így emlegetem a real, de ez a csapat arra lett kihegyezve, a játékosai is ott élnek igazán, az az ő terepük. Ezt el kell ismerni. És magunkon kívül én komolyan senkiben nem látom,hogy tényező lenne ellenük, mi is inkább két meccsen.

Szóval a lényeg,hogy jó itt örömködni, én is megteszem, természetes ez.
De hosszú a szezon, két hete máshogy állt a helyzet, most két hét múlva megint állhat máshogy. Ez egy ilyen sport.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.01.25. 23:39:05

ferninho írta:Mentálisan vissza lehet szedni a csapatot bőven és ha emellé még feláll az "A" csapat rendesen és még picit menni is fog a játék bármire képes lehet a Real.
Ezzel egyetértek, alapból mindig szokott lenni egy szezonban formahanyatlás, nektek ahogy látom ez most jött ki, kérdés, hogy a BL-ig kitart-e.. De ezt a mostani meccset felesleges csak a sérülésekre fogni, ebbe Zidane keze is benne volt azért bőven.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.01.25. 23:38:21

Pont hogy a Realosok verték a mellüket a Zidane-korszakra, holott a játék a Real Madridhoz képest méltatlan volt és az eredményeket is nagyban segítette az irdatlan nagy szerencse, de mindenki tudta hogy ennek előbb utóbb vége. És úgy látszik hogy most vége is. Ha fogadnom kéne akkor elfogultság nélkül azt mondanám hogy idén semmit se fog nyerni a Madrid.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10113
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.01.25. 23:35:28

francisco franco. írta:
ferninho írta: Elhiszem, hogy örömteli fél év után kárörvendeni végre a Realon meg lehet itt mondani a nagy dolgokat, de hosszú még a szezon.
Való igaz, hosszú még. A nagy okosságodba az a gond, hogy ez a bajnokságra illetve BL-re miért nem hatott ki a sérülés hullám?
Úgy nyerni BL-t, hogy egy bajnokság bajnokcsapatával sem találkozni, sőt még másodikkal is talán csak 1-el, na ez nem semmi.
Kihatott az, Legia ellen X-elni, stb... :lol:

De mondjuk a Sporting ellen mind2 meccset az utolsó percekben hozták.


Tavaly tartom, hogy ha nem kapnak EL szintű csapatot, akkor bizony kizúgtak volna a fenébe.
De már nincs HA, az viszont meg lehet akadályozni hogy ne védjenek BL címet és meg is kell!
Szóval remélhetőleg formába lendülünk fokozatosan, talán már kezd jó irány fele terelődni a csapat.
francisco franco.
Barça B
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2016.04.15. 11:48:57

2017.01.25. 23:30:14

ferninho írta: Elhiszem, hogy örömteli fél év után kárörvendeni végre a Realon meg lehet itt mondani a nagy dolgokat, de hosszú még a szezon.
Való igaz, hosszú még. A nagy okosságodba az a gond, hogy ez a bajnokságra illetve BL-re miért nem hatott ki a sérülés hullám?
Úgy nyerni BL-t, hogy egy bajnokság bajnokcsapatával sem találkozni, sőt még másodikkal is talán csak 1-el, na ez nem semmi.
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2017.01.25. 23:23:27

Messias2 írta:
ferninho írta:Egyszerűen eddig lehetett a folyamatos sérülteket pótolni és tartani a szintet, embertelen ez a sérüléshullám, most ez jön ki, semmi más.
Valamint Zidane taktikai zsenije.
Nehéz mit kezdeni, ha szeptember óta alig tudta feltenni a rendes kezdőt, mert folyamat sérült volt jó pár fontos kezdőember.
Mentálisan egyben volt a csapat, azért nem okoztak annyi gondot a sérültek, de az nem okés, hogy az a rotálás, hogy épp azt tesszük be, aki nem sérült... :D


Szépen felépül mindenki a szezon hajrájára és ha nem dől ki megint a fél csapat nem lesz itt gond.

Elhiszem, hogy örömteli fél év után kárörvendeni végre a Realon meg lehet itt mondani a nagy dolgokat, de hosszú még a szezon.
Mentálisan vissza lehet szedni a csapatot bőven és ha emellé még feláll az "A" csapat rendesen és még picit menni is fog a játék bármire képes lehet a Real.
madridista
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2017.01.25. 23:23:15

etooka9 írta:
Bob_Marley írta: Sorsolásnál egyértelműen Alavest szeretném, Celta na meg az Atletico nagyon veszélyes csapatok. Persze nekünk még tovább kell jutni, de otthon 1:0-ról ha nem megyünk tovább, ne is menjenek edzésre Péntektől......
Amennyiben továbbmegyünk én atleticot szeretném, 2 meccsen nyugodtabb lennék.
Az Atlético ellen 2 meccsen én is nyugodt lennék, mint macska a hideg vízben. :lol:
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21325
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2017.01.25. 23:22:58

ferninho írta:Egyszerűen eddig lehetett a folyamatos sérülteket pótolni és tartani a szintet, embertelen ez a sérüléshullám, most ez jön ki, semmi más.
Ha belegondolunk, ősszel is voltak bőven sérültjeitek, ahhoz képest bravúros volt ahogy teljesítettetek, de ezt a mostani sérüléshullámot már tényleg nem lehet bírni, egy ilyentől minden csapat visszaesne.

A kupa kiesés még nem akkora tragédia, legalábbis nekem nem lenne az, de esélyes, hogy a bajnokságban is jön most 1-2 pofon, és egyre inkább úgy érzem, az a Napoli elleni BL párharc sem lesz sima, az olaszok most télen egész komoly formába jöttek.
Most a sérültekre fogják. Csak azt nem veszik észre, hogy a sérülteket nem figyelembe véve is óriási különbség van a 2 csapat között, mind tudás, mind pénz-érték tekintetében, de hát ezt hiába mondják nekik, ha egy 5k össz euró értékű csapattól kapnak is ki ilyen kerettel, mint amivel ma felálltak, akkor is csak a sérültek miatt történhetett.
Iniesta nélkül mi is szenvedtünk ősszel kis csapatok ellen, illetve a Celta ellen vele együtt is kikaptunk, szóval ezt nem hoznám fel.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára LG 2017.01.25. 23:25:08-kor.
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2017.01.25. 23:21:48

S.Agüero írta:Hihetetlen, hogy ilyen nulla játékkal is rúgtak az utóbbi 2 meccsükön 4 gólt, persze mindet pontrúgásból. :)
a kis csapatok a pontrúgásokban bízhatnak. sokszor elhangzott már ez, sokak szájából.
és azért nekünk is sokat segített most Messi 3 szabi gólja. de azért meg lehet számolni, hogy a Real idén hágy ilyen gólt rúgott. de akárhogy is, kiizzadták az eredményeket... eddig.
nem volt véletlen, hogy LE szólt a skacoknak, hogy ne szabálytalankodjanak a kapu közelében.
francisco franco.
Barça B
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2016.04.15. 11:48:57

2017.01.25. 23:20:12

ferninho írta:Egyszerűen eddig lehetett a folyamatos sérülteket pótolni és tartani a szintet, embertelen ez a sérüléshullám, most ez jön ki, semmi más.
Pedig az a vicc, hogy rohadt mély a Real kerete.
Szerintem meg csak simán elfogyott a MÁK!
Sebaj ott van a Napoli, mert ugye nem szabad, hogy az Arsenalt vagy Juvet kapják...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára francisco franco. 2017.01.25. 23:22:05-kor.
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2017.01.25. 23:18:40

Tobias88 írta:Borzalmas volt a Madrid és még így is majdnem :D

Most legalább nem tudják Csevisev-re fogni
Most a sérültekre fogják. Csak azt nem veszik észre, hogy a sérülteket nem figyelembe véve is óriási különbség van a 2 csapat között, mind tudás, mind pénz-érték tekintetében, de hát ezt hiába mondják nekik, ha egy 5k össz euró értékű csapattól kapnak is ki ilyen kerettel, mint amivel ma felálltak, akkor is csak a sérültek miatt történhetett.

Mennyből a pokolba ha lehet így fogalmazni, bár az a játék amivel tartották a veretlenségi szériájukat is szánalmas volt.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Kash 2017.01.25. 23:20:32-kor.
Kép
Válasz küldése