Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
ntibi67
Capitá del Barça
Hozzászólások: 611
Csatlakozott: 2013.06.16. 12:01:52

2017.01.30. 21:28:17

Levonnám a konklúziót.Mostantól csak veidt hiteles információira hagyatkozzunk.Hiszen ő nem olvassa a madridi média Barcával foglalkozó írásait,de persze a katalán sportsajtó madriddal foglalkozó írásait bőszen elemzi....teljesen hihető!
Amúgy az úriember erősen csúsztat..pl Piquéval kapcsolatban is,hiszen ő Tebasnak csak feltett egy kérdést,miszerint,láttad? Igen te láttad? Nem tett utalást a bírók befolyásolására.Tehát ön sem különb a Deákné vásznánál!
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2786
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2017.01.30. 21:19:37

palesz77 írta:...Nem kell felteni egyik lapot se szerintem, de igazabol komolyan venni se, egyik "nagy lap" se tul nivos sajnos, tobb a hulyeseg, mint a valos tartalom.
Kicsit off, de Denzel Washington egy monológját idézném:

"Ha valaki nem olvas újságot tájékozatlan lesz, ha olvas, félretájékoztatott ... Olyan társadalomban élünk most, ahol csak elsőnek kell lenni. Kit érdekel más, érj oda elsőként. Nem számít, hogy kit sértesz meg, nem számít, hogy kit teszel tönkre, nem számít, hogy igaz-e. Csak mondd el, add el."

A sajtó manapság.
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.01.30. 20:59:12

Veidt_madridista írta:Én sosem szoktam olvasni a madridi lapok Barcelonával kapcsolatos híreit, de abban látatlanban is biztos vagyok, hogy nem csöpög az egész hazugságoktól, undorító ferdítésektől.
Emlekszem meg a regi szep idokre, amikor jatekost photoshoppoltak odebb az AS-nel vagy a Marcanal.. :D Mostanaban amugy tenyleg visszavettek, a katalan lapok sajna tobbet foglalkoznak a tuloldallal. Bar a Marca is rendszeresen rendkivuli forrasokbol szerez a Barcarol belsos infokat, amik 90%-ban tok hulyesegek.. Nem kell felteni egyik lapot se szerintem, de igazabol komolyan venni se, egyik "nagy lap" se tul nivos sajnos, tobb a hulyeseg, mint a valos tartalom.
Avatar
Veidt_madridista
Madridista
Hozzászólások: 836
Csatlakozott: 2016.05.25. 22:41:18
Tartózkodási hely: Miskolc

2017.01.30. 20:53:50

Normandia,

Én sosem szoktam olvasni a madridi lapok Barcelonával kapcsolatos híreit, de abban látatlanban is biztos vagyok, hogy nem csöpög az egész hazugságoktól, undorító ferdítésektől. Vagy én még nem láttam olyan madridi címlapot, ami tényszerűen lecsalóz más csapatot. Csak nézd meg ezeket a címlapokat, hűen tükrözi a különbséget...
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/ ... e=590BB6C7" target="_blank
(pedig a Mundoval nekem pl semmi bajom nincs, teljesen korrektek)

Igen, értem amit bemásolsz, de nem tudok erre mást mondani, minthogy hazugság. Látom hogy magyar oldal is átvette, de ezt is megmondom látatlanban, hogy a SPORT a forrás. Érdekes módon kizárólag ez az újság olyan jól értesült Spanyolországban, hogy az összes nagy madridi összeesküvésről lerántja a leplet. Miközben némi utánajárással (és spanyol tudással) bárki meggyőződhet arról, hogy éppen úgy történt, ahogy én írtam le (a katalánok kérték Messire a büntetést, nem az ügyészség). Az viszont igaz, hogy Marta volt a Madrid elnökségében. Erre annyit mondok, hogy és akkor mi van? Ez már egyből azt jelenti, hogy korrupt és nem végzi tisztességesen a munkáját? Én egyáltalán nem gondolom ezt. Ráadásul amint írtam, neki pl nem sok köze van az adóügyekhez. De ugyanez igaz Tebasra is. Madridista, igen, és....? Le merném fogadni hogy az elnökségben meg ül matracos, culé meg deportivista is. És....? Én nem hinném, hogy Tebasnak volt bármilyen olyan jellegű intézkedése, ami egyértelműen azt mutatná, hogy milyen igazságtalan előnybe került volna bármilyen szempontból a Real Madrid. Ráadásul nem tudom ki hiszi azt, hogy ő egyedül hozza a döntéseit. Mert kb. 2 tucatnyi ember jóváhagyása szükséges bármihez. Piqué is nagy bőszen odaszólt neki a Villarreal után, csak azt felejtette el hogy a liga vezetőségének az ég világon semmi köze nincs a bírókhoz.
Kép
ntibi67
Capitá del Barça
Hozzászólások: 611
Csatlakozott: 2013.06.16. 12:01:52

2017.01.30. 19:59:38

Ronaldóra egy rossz szót se,hiszen ő a R E Adóoptimalizáló L csapat játékosa!!
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2017.01.30. 19:31:57

Veidt_madridista írta:Ez az első számú katalán szennylap újabb agyatlan propagandája, semmi más. Az ügyészség semmilyen büntetést nem kért Messire és apjára. A katalán feljebbviteli bíróság tette ezt meg, mindkettőjüknek 22 hónap körüli letöltendőt kértek. Az ügyészség később ezt nem vétózta meg, ennyi történt. Ugyanez a minősíthetetlen trágyakupac terjesztette el azt is 1 hónappal ezelőtt, hogy a nőt (Marta Silva) kirúgták korrupció miatt. Természetesen ebből sem volt igaz az égvilágon semmi. Ugyanígy nem volt igaz az sem, hogy a Neymar ügyének újranyitását kérő ügyész korábban a madridi vezetőség tagja lett volna, mert valójában egy 12 főből álló bizottság rendelte ezt el. Egyébként Neymar maga mondta el egy interjúban, hogy ebből a rengeteg Madrid-ellenes propagandából semmi sem igaz. Mondjuk már az is sokatmondó, hogy azt írják a cikkben, hogy Ronaldo bezzeg nagyobb összegek elcsalásáért semmit sem kapott, mikor a spanyol kincstári hivatal közleményben jelentette ki hogy ő minden bevételét lekönyvelte. Temérdek hazugság. De a legszomorúbb, hogy erre igény is van.

szerk: itt is van az interjú http://en.as.com/en/2016/12/08/football ... 82004.html" target="_blank
Szennylap van mind a két oldalon, nem feltétlenül minősítenék helyedbe.:-D Nyilván Ney nem zárja be maga előtt a kaput, mert azért bármennyire is szeretem, nem vagyok biztos abban, hogy nem fog játszani madridban.
Én azt olvastam korábba, hogy Messi ellen a katalán ügyész megszüntette volna az eljárást, de .....Marta Silva de Lapuerta főügyész volt az a személy, aki nem hagyta, hogy lezárják Messi ügyét, és aki 2000 és 2006 között a Real vezetőségének tagja volt Pérez első elnöksége alatt, valamint 2003 és 2009 között a Real elnökének támogatásával és segítségével lett a Sacyr Vallehermoso nevű madridi építőipari cég általános titkára...
Tehát azért valami nem kerek.
Nem azzal van bajom, hogy az adócsalást elítélik tegyék, azzal viszont már annál több, hogy ezt nem egyenlő mércével teszik. Lásd a spanyol infásnő esete, akit ugyan azzal a váddal illettek, mint Leot, szintén azt vallotta, hogy nem tudott ezekről az esetekről és láss csodát fel is mentették.:-D Úgy hogy lehet itt mosdatni Perezt, de nem sok értelme.:-D
Szerk: A főügyész biográfiája a wiki szerint. Tudom, katalánok szerkeztik.:-D
https://es.m.wikipedia.org/wiki/Marta_Silva_de_Lapuerta" target="_blank
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Normandia 2017.01.30. 20:02:08-kor.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
markionni
Capitá del Barça
Hozzászólások: 517
Csatlakozott: 2016.12.12. 12:28:14

2017.01.30. 18:38:04

MessiNeymarSuarez írta:
visca el barca írta: ebben az a vicc, hogy nagyon nem is próbál elbújni, hanem ott pöffeszkedik a VIP-ben :lol:
Igazából nincs is miért neki, ha valaki megemlíti a Barcások közül akkor jön a megtorlás [-X

markionni :
Oké hogy nem kellett volna adót csalni(NADE vajon miért csak a Barcát szivatják folyton az adóval?? Biztos mindenki más full kisangyal, nem érdekes?..), de nem furcsa hogy 1000-redjére is újranyittatja pont ez az ügyintéző Neymarék, Messiék ügyét, mikor már többször is megtárgyalták?
Messinél is elvileg elég bizonyíték sem volt, mégis ő sürgette annyira a vádemelést ellene..
Neymar ügyét is most ő nyittatta ki.

Kb annyira nem gyanús, mintha Piqué foglalkozna 20 év múlva ilyen ügyekkel és pont épp Real Madriddal kapcsolatos ügyeket sürgetne..
Ez csak egy tipp de:
En siman eselyesnek gondolom, hogy a jatekosaitok ugyeiben valoszinuleg ugyanaz a konyvelo/konyvelo iroda lehet a felelos, el nem hiszem hogy ezek az ugyek fuggetlenek egymastol. Vagy a jatekosok ajanlottak ugyanazokat a konyveloket egymasnak mert lattak hogy jol jonnek ki a konyveleseikbol. Vagy egyszeruen ez csak valami nagy ceg lehet a varosban. Nem hinnem hogy barmit tudtak a csalasrol maguk a jatekosok, de ez mar nagyon tipp es nagyon off. :D
Avatar
Veidt_madridista
Madridista
Hozzászólások: 836
Csatlakozott: 2016.05.25. 22:41:18
Tartózkodási hely: Miskolc

2017.01.30. 18:24:13

Ez az első számú katalán szennylap újabb agyatlan propagandája, semmi más. Az ügyészség semmilyen büntetést nem kért Messire és apjára. A katalán feljebbviteli bíróság tette ezt meg, mindkettőjüknek 22 hónap körüli letöltendőt kértek. Az ügyészség később ezt nem vétózta meg, ennyi történt. Ugyanez a minősíthetetlen trágyakupac terjesztette el azt is 1 hónappal ezelőtt, hogy a nőt (Marta Silva) kirúgták korrupció miatt. Természetesen ebből sem volt igaz az égvilágon semmi. Ugyanígy nem volt igaz az sem, hogy a Neymar ügyének újranyitását kérő ügyész korábban a madridi vezetőség tagja lett volna, mert valójában egy 12 főből álló bizottság rendelte ezt el. Egyébként Neymar maga mondta el egy interjúban, hogy ebből a rengeteg Madrid-ellenes propagandából semmi sem igaz. Mondjuk már az is sokatmondó, hogy azt írják a cikkben, hogy Ronaldo bezzeg nagyobb összegek elcsalásáért semmit sem kapott, mikor a spanyol kincstári hivatal közleményben jelentette ki hogy ő minden bevételét lekönyvelte. Temérdek hazugság. De a legszomorúbb, hogy erre igény is van.

szerk: itt is van az interjú http://en.as.com/en/2016/12/08/football ... 82004.html" target="_blank
Kép
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10109
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.01.30. 18:08:35

visca el barca írta:
Robcsyy írta:https://cdn.ampproject.org/ii/w1200/ima ... 40x361.jpg

Ez volt már?
Az államügyész, aki Messi es Neymar adóügyét viszi :lol:
ebben az a vicc, hogy nagyon nem is próbál elbújni, hanem ott pöffeszkedik a VIP-ben :lol:
Igazából nincs is miért neki, ha valaki megemlíti a Barcások közül akkor jön a megtorlás [-X

markionni :
Oké hogy nem kellett volna adót csalni(NADE vajon miért csak a Barcát szivatják folyton az adóval?? Biztos mindenki más full kisangyal, nem érdekes?..), de nem furcsa hogy 1000-redjére is újranyittatja pont ez az ügyintéző Neymarék, Messiék ügyét, mikor már többször is megtárgyalták?
Messinél is elvileg elég bizonyíték sem volt, mégis ő sürgette annyira a vádemelést ellene..
Neymar ügyét is most ő nyittatta ki.

Kb annyira nem gyanús, mintha Piqué foglalkozna 20 év múlva ilyen ügyekkel és pont épp Real Madriddal kapcsolatos ügyeket sürgetne..
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2017.01.30. 16:33:12

markionni írta:
S.Agüero írta:Sőt, szerintem menjünk vissza a tyúkhoz és a tojáshoz.
Persze nyilvan ki lehet kerulni az erdemi valaszadast egy ilyen semmitmondo hsz-el de engem szemely szerint nem nagyon erint meg amikor egy bunelkoveto sir az ugyesz szemelye miatt, legyen az akar Neymar, Szabo Lajos vagy Ronaldo. Ez van, viseljek a tetteik kovetkezmenyet, elobb kellett volna gondolkodni.
Mondasz valamit, vagy csak rosszabb az adótanácsadója a srácoknak.:-D
Egyébként vonatkoztatva minden szereplőre "nem elég becsületesnek lenni, annak is kell látszani" és vonatkozik bíróra, ügyészre, na meg játékosra is. Azzal, hogy ott pöffeszkedik, nem feltétlenül látszik annak.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.01.30. 15:22:55

Azt láttam mondjuk köpött is feléjük egyet meg rázta a fejét szóval nem hazudtolta meg magát. :D
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
ntibi67
Capitá del Barça
Hozzászólások: 611
Csatlakozott: 2013.06.16. 12:01:52

2017.01.30. 15:21:29

S.Agüero írta:Most már minden meccsük után csinálnak egy ilyen képet? :mrgreen:

A Celta remélem, hogy elkapja őket hétvégén. :)
A liga elnök Tebas nincs még rajta a képen?
markionni
Capitá del Barça
Hozzászólások: 517
Csatlakozott: 2016.12.12. 12:28:14

2017.01.30. 15:17:06

S.Agüero írta:
markionni írta:Ha nem csaltak volna adot a lehetosege se merulne fel, hogy Madrid erzelmu ember vezesse az ugyuket.
Sőt, szerintem menjünk vissza a tyúkhoz és a tojáshoz.
Persze nyilvan ki lehet kerulni az erdemi valaszadast egy ilyen semmitmondo hsz-el de engem szemely szerint nem nagyon erint meg amikor egy bunelkoveto sir az ugyesz szemelye miatt, legyen az akar Neymar, Szabo Lajos vagy Ronaldo. Ez van, viseljek a tetteik kovetkezmenyet, elobb kellett volna gondolkodni.
Avatar
barca_bome
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 444
Csatlakozott: 2009.03.09. 22:50:08

2017.01.30. 14:44:33

Nero. írta:Nem lattam a meccset most nezem az osszefoglalot. CR lázas vagy mi van vele? Visszajárt védekezni, gólpasszt adott, kereste a társakat, de ami a legmegdöbbentőbb volt hogy az egyik szabadrúgást nem ralotte hanem beivelte es gól is lett belole. Igazán szürreális jelenetek a portugáltól, na egy ilyen Ronaldonak még valóban van 2-3 éve Madridban.
Lehet azért, mert az első félidőben egyszer, mikor nem ért el egy labdát kifütyülte a madridi közönség. :lol:
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.01.30. 14:37:25

Nem lattam a meccset most nezem az osszefoglalot. CR lázas vagy mi van vele? Visszajárt védekezni, gólpasszt adott, kereste a társakat, de ami a legmegdöbbentőbb volt hogy az egyik szabadrúgást nem ralotte hanem beivelte es gól is lett belole. Igazán szürreális jelenetek a portugáltól, na egy ilyen Ronaldonak még valóban van 2-3 éve Madridban.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.01.30. 14:06:00

markionni írta:Ha nem csaltak volna adot a lehetosege se merulne fel, hogy Madrid erzelmu ember vezesse az ugyuket.
Sőt, szerintem menjünk vissza a tyúkhoz és a tojáshoz.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.01.30. 13:39:23

Robcsyy írta:https://cdn.ampproject.org/ii/w1200/ima ... 40x361.jpg

Ez volt már?
Az államügyész, aki Messi es Neymar adóügyét viszi :lol:
ebben az a vicc, hogy nagyon nem is próbál elbújni, hanem ott pöffeszkedik a VIP-ben :lol:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
markionni
Capitá del Barça
Hozzászólások: 517
Csatlakozott: 2016.12.12. 12:28:14

2017.01.30. 12:34:20

Ha nem csaltak volna adot a lehetosege se merulne fel, hogy Madrid erzelmu ember vezesse az ugyuket.
ntibi67
Capitá del Barça
Hozzászólások: 611
Csatlakozott: 2013.06.16. 12:01:52

2017.01.30. 12:33:13

S.Agüero írta:Most már minden meccsük után csinálnak egy ilyen képet? :mrgreen:

A Celta remélem, hogy elkapja őket hétvégén. :)
A liga elnök Tebas nincs még rajta a képen?
Avatar
Robcsyy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1134
Csatlakozott: 2006.07.10. 21:34:57

2017.01.30. 12:28:44

https://cdn.ampproject.org/ii/w1200/ima ... 40x361.jpg" target="_blank

Ez volt már?
Az államügyész, aki Messi es Neymar adóügyét viszi :lol:
Before you laugh at kids who believe in Santa, remember there are grown men who believe that Cristiano Ronaldo is a better footballer than Lionel Messi.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.01.30. 12:20:00

Most már minden meccsük után csinálnak egy ilyen képet? :mrgreen:

A Celta remélem, hogy elkapja őket hétvégén. :)
Avatar
Veidt_madridista
Madridista
Hozzászólások: 836
Csatlakozott: 2016.05.25. 22:41:18
Tartózkodási hely: Miskolc

2017.01.30. 01:07:15

Eltiltás, ötödik sárgát kapta ma.
Kép
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10109
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.01.29. 23:26:50

Tobias88 írta:
roby122 írta:Mindkét csapatot rossz nézni. Nagyon gyenge mérkőzés. Sociedad idegenben extra nulla.
Én pont ebben reménykedem, hogy a Madrid továbbra is gyenge. Az mindenesetre nagyon jó hír nekünk, hogy Kroos kihagyja a Celta elleni idegenbeli meccset 8)
Eltiltás, vagy mi miatt?

https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/ ... e=59085435

Hogy feszengenek amúgy :mrgreen:
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1622
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2017.01.29. 21:40:50

roby122 írta:Mindkét csapatot rossz nézni. Nagyon gyenge mérkőzés. Sociedad idegenben extra nulla.
Én pont ebben reménykedem, hogy a Madrid továbbra is gyenge. Az mindenesetre nagyon jó hír nekünk, hogy Kroos kihagyja a Celta elleni idegenbeli meccset 8)
94:39 6 - 1
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10109
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.01.29. 21:37:04

Jellemző hogy az első kapura lövésükből betalálnak... :lol:

Nekünk is ezt kellett volna ma..
Válasz küldése