Bajnokok Ligája & Európa Liga

Foci a Barçán kívül
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21271
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2017.03.19. 18:58:40

etooka9 írta:Juve-Barca: 45-55% az MSN miatt

Bayern-Real: mester vs tanítványa, szerintem carlo elkapja őket, taktikailag pedig lesimázza

Dortmund-Monaco: úgy érzem, hogy két sok gólos mérkőzésen fog továbbmenni a dortmund

Atleti-Leicester: kiváncsi vagyok mire megy az atleti egy bekkelős csapat ellen, de szerintem már otthon eldöntik
Hasonlóan látom az esélyesek, egyedül a saját párharcunkat nem. Az MSN számokban ugyan nem rossz a szezonban, de közel sincs meg az a harmónia közöttük, ami az előző két szezonban, nem beszélve arról, ha a középpályán megfojtanak minket, akkor el sem jut nagyon hozzájuk a labda. Erősebb csapat, mint a PSG, és ők nem hiszem hogy megremegnének, ha fél lábbal már továbbjutottak.

A bajoroknak is nagyon fogok szurkolni. Ha a Real megy tovább, akkor majd mondhatják, hogy tavaly sem a könnyű sorsolás miatt nyertek, nem rajtuk múlt, hogy nem kaptak erős ellenfelet, és íme, most kaptak, és nyertek. Ha viszont kiesnek, akkor mi mondhatjuk, két év alatt egy komolyabb ellenfelük volt az egyenes kieséses szakaszban, és egyből kicsapták őket. :mrgreen:

A Dortmund, Atletico kettőst én is továbbjutónak érzem, de egyiket sem tartom egyértelmű párharcnak. Az Atletico egyelőre gyengélkedik, jó lenne, ha idén már nem is térnének magukhoz. Kicsit reménykedem az angol továbbjutásban, ha esetleg továbbmennék, velük mégis könnyebb lenne.

Örülök a kiegyensúlyozott párharcoknak, ugyanakkor a Juve-Barca, Bayern-Real elődöntő szintű összecsapások, ők a top 4 csapat.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.03.19. 18:57:20

Én a Barca-Real-Monaco-Atma 4-esre nyomtam. Sajnálnám a Münchent és a Dortmundot is, de sajna ezt érzem.. :D
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19614
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.03.19. 18:22:53

palesz77 írta:
Bob_Marley írta:Tudom mire szavaztál. :D
Én még nem szavaztam, háh! :D Még van olyan amelyiknél nem tudok dönteni, majd utólag szavazok csak, aztán menőzök, hogy én tudtam.. :mrgreen:
Hmm. :D
Akkor valaki nagyon gyors volt, s leadott egy Barcelona-Bayern-Dortmund-Atletico tippet. :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.03.19. 16:36:13

Bob_Marley írta:Tudom mire szavaztál. :D
Én még nem szavaztam, háh! :D Még van olyan amelyiknél nem tudok dönteni, majd utólag szavazok csak, aztán menőzök, hogy én tudtam.. :mrgreen:
etooka9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 649
Csatlakozott: 2014.05.06. 14:22:57

2017.03.19. 16:15:27

Juve-Barca: 45-55% az MSN miatt

Bayern-Real: mester vs tanítványa, szerintem carlo elkapja őket, taktikailag pedig lesimázza

Dortmund-Monaco: úgy érzem, hogy két sok gólos mérkőzésen fog továbbmenni a dortmund

Atleti-Leicester: kiváncsi vagyok mire megy az atleti egy bekkelős csapat ellen, de szerintem már otthon eldöntik
Kép
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2017.03.19. 15:42:05

Juve-Barca: totál 50-50%, nyilván magunkra nyomtam, de megjósolhatatlan.

Bayern-Real: 55-45%, Ancelotti miatt egy hajszálnyival esélyesebbnek tartom a németeket, de itt is bármi lehet, egyik továbbjutása se lepne meg.

Dortmund-Monaco: Itt én úgy érzem a Monaco megy tovább, mindkét védelem elég sebezhető, viszont a franciák támadógépezete idén lehengerlő, emiatt sokgólos meccseken őket érzem befutónak.

Leicester-Atleti: Rutin és keret miatt egyértelmű Atleti az esélyes, de én úgy érzem a két masszív csapat megszenvedhet egymással, nem biztos, hogy sima lesz.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19614
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.03.19. 15:31:48

Tudom mire szavaztál. :D

Részemről három spanyol és Monaco. Mi egyértelmű, Atleticonak papíron a legkönnyebb, németeknek nem szorítok főleg egy spanyol ellen, Monacot meg francia. :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.03.19. 15:22:04

Új szavazás.

A City-Sevilla kettősnél mellélőtt előző körben a többség, de amúgy jók lettek a tippek.
csabooo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 789
Csatlakozott: 2008.10.19. 18:20:56
Tartózkodási hely: Székelyföld

2017.03.18. 10:13:29

Itt eleg sokan biztosak a Real veresben, aminek persze en is orulnek, vegre egy komoly ellenfel, raadasul jelenleg eg, es folg a ket csapat kozott. De valahogy en nem elem bele magam, ez a Real meg igy is tovabb mehet, ha osszejon nekik minden, hiaba hogy gyengek, de meg igy is ketelkedem a biztos Bayert tovabbjutasban. Addig meg 3 het van, s megtapasztalhattuk mi is mekkorat fordulhat a vilag.

Magunkkal kell foglalkozunk, s valahogy vergodjunk at ezen a Juven, utana meg mar hatha nem lesz Real, de 2 komolyabb csapat biztos tavozik, a sorsolas nyertese egyertemuen a Tico, innen akar begyalogohatnak a dontobe is, ami azert nem kicsi dolog lenne 4 ev alatt 3 szor, ezzel a kerettel. A BVB Monaco erdekes lesz, asszem megnezem :mrgreen:
Barça,Barça,Baaarça!!!
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2017.03.18. 09:54:21

Beszéltem pár ismerősömmel, akik semleges futball nézők, tehát sem Barca, sem Madrid sem pedig Juve fanok és ők azt mondták, hogy mindkét meccsen a juvét fogják megrakni. Mondjuk ők a PSG-re tették a visszavágon is, bár ott a Barca szimpatizánsokon kívül más nem hitt a továbbjutásban.

A legerősebb, legszívósabb Barcára lesz szükségünk ezeken a meccseken, nem hiába mondják, hogy ez az eddigi egyik legerősebb Juventus.
A Realra pedig ráfér egy alapos nagy verés, illetve reménykedem abban, hogy az elkövetkező 5-6 meccs után mindkét sorozatból kiszállnak tisztességgel.
Kép
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1824
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2017.03.18. 08:39:10

Normandia írta:Hagyjuk már a részünkről a reagálásokat és akkor nem görgetnénk tovább ezt a sehová sem vezető témát. Nyilván nehéz nekik ezt megemészteni, hála az égnek a gyomorgörcsért, de ahányszor reagáltok, annyiszor megy tovább az ő elképzelésük szerint. Ahogy a dal is mondja, "engedem had menjen".:-D
Így van,amúgy is csak a bűnös magyarázkodik :-) Az irigység már csak ilyen, az eddigi legnagyobb fordítás sem a margit nevéhez fűződik. Az első bl duplázok még lehetnek :)
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2017.03.18. 06:12:41

Hagyjuk már a részünkről a reagálásokat és akkor nem görgetnénk tovább ezt a sehová sem vezető témát. Nyilván nehéz nekik ezt megemészteni, hála az égnek a gyomorgörcsért, de ahányszor reagáltok, annyiszor megy tovább az ő elképzelésük szerint. Ahogy a dal is mondja, "engedem had menjen".:-D
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2017.03.18. 05:53:30

Nero. írta:
markionni írta: Egyebkent szerintem siman tovabbmentek a szintelen szagtalan Juven, nincsen komoly meccset eldonto jatekosuk, valamint a kp-juk se olyan eros hogy felulkerekedjen a tieteken, pedig lathatoan iden a kulcs a legyozesetekhez ez volt. Ugyhogy a helyetekben en pozitivan varnam a parharcot. :)
Pont az ilyen nagyképű mentalitás is hozzá állás miatt esik ki mindig a Real a Juve ellen.
Buffon még mindig parádé, a Barzalghi-Chiellini páros a legerősebb most Európában, Alves valószínűleg az összes kóláját felszívja ellenünk, kpn nagyon szervezettek Pjaniccal és Khedirával, Dybala 100 fölött megy nyáron a Realba, Higuain pedig nagyon levan sajnálva de top 5os kilences.
Csak akkor megyünk tovabb ha elejétől a végéig nagyot küzdünk.

Az meg döbbenet hogy újabb es újabb madridisták jönnek ide magyarázni a 6-1et. Szerintem már a Barcások nagy része is meg tudta emészteni a történteket, de a realosok még mindig vonyítanak.
Gondolom kilettetek vágva otthonról mert nem Benzemát mondtátok aranylabdásnak.
Pláne, hogy két éve ez a színtelen szagtalan Juve verte ki madridékat az elődöntőben.. :lol:
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2017.03.18. 02:38:03

Nem értem a madridista kollégák felháborodását Suarez színészkedese és a bírói ténykedés ellen. Mindegyik oldalra van tévedés,elismerem a Pep fele csucsrajaratott Barcanak több kedvező ítélete volt mint ellene,aki lát ezt nem vitatja. Viszont az utóbbi években ez volt az egyetlen "kirívó" eset,ezt is azért fújják fel mert tovabbmentunk.

A másik a szineszkedes. Nem szeretem én sem,de azért kedves madridistak nálatok is van egy Pepe vagy akar CR,aki mutogatja a bodybuilder testét,a pályán viszont egy erősebb széllökés után reklamál.

Bocsánat a szemelyeskedesert.
“...I like the idea of a black sun; like a black hole is space, sucking everything into darkness, where we came from and where we’re heading...”
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.03.18. 01:06:03

markionni írta: Egyebkent szerintem siman tovabbmentek a szintelen szagtalan Juven, nincsen komoly meccset eldonto jatekosuk, valamint a kp-juk se olyan eros hogy felulkerekedjen a tieteken, pedig lathatoan iden a kulcs a legyozesetekhez ez volt. Ugyhogy a helyetekben en pozitivan varnam a parharcot. :)
Pont az ilyen nagyképű mentalitás is hozzá állás miatt esik ki mindig a Real a Juve ellen.
Buffon még mindig parádé, a Barzalghi-Chiellini páros a legerősebb most Európában, Alves valószínűleg az összes kóláját felszívja ellenünk, kpn nagyon szervezettek Pjaniccal és Khedirával, Dybala 100 fölött megy nyáron a Realba, Higuain pedig nagyon levan sajnálva de top 5os kilences.
Csak akkor megyünk tovabb ha elejétől a végéig nagyot küzdünk.

Az meg döbbenet hogy újabb es újabb madridisták jönnek ide magyarázni a 6-1et. Szerintem már a Barcások nagy része is meg tudta emészteni a történteket, de a realosok még mindig vonyítanak.
Gondolom kilettetek vágva otthonról mert nem Benzemát mondtátok aranylabdásnak.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10109
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.03.18. 00:31:54

markionni írta:MSN: Folyamatosan ferditesz minden temaban, aztan amikor meg szamonkerik rajtad annak rendje es modja szerint nem valaszolsz soha.

Egyebkent szerintem siman tovabbmentek a szintelen szagtalan Juven, nincsen komoly meccset eldonto jatekosuk, valamint a kp-juk se olyan eros hogy felulkerekedjen a tieteken, pedig lathatoan iden a kulcs a legyozesetekhez ez volt. Ugyhogy a helyetekben en pozitivan varnam a parharcot. :)
Érdemes megnézni a rivális oldalak posztjainál lévő hozzászólásokat, ott azért eléggé átszálltak sokan a ló túlsó oldalára.
Nyilván a Barcánál is vannak kirívó esetek, de messze nem annyi.

Madridom meg áhh...Át lehetne nevezni antiBarça, AntiPiqué oldalnak... :lol:

Azért erre a Juventusra nem lehet mondani hogy színtelen-szagtalan lenne, messze kiemelkedik az olasz mezőnyből, és nagyon kellemetlen ellenfél. Nemrég azt írtam hogy titkos favorit, nem véletlen. Tavaly a Bayern is kiesett volna ellenük ha jól döntenek a bírók, és azóta talán még erősödtek is.

IscoDisco
: Neymart olyanért kiszorni? Csúnya volt, remélem leszokik erről a lehető leghamarabb, de ilyenért manapság nem állítanak ki rögtön pirossal ilyen feszült meccsen...
De viszonyításképp akkor már hamarabb lemehetett volna Menuier akinek 5 durva szabálytalansága volt csak Neymar ellen, és egyikért sem kapott sárgát pedig a labdának köze nem volt hozzá. A folyamatos időhúzásokról nem is beszélve.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.03.18. 00:02:18

Griezmannék szerintem már az elso meccsen kicsontozzák a Leicestert, az elődöntő is hatalmas eredmény de az elődöntőbe bárkit megfoghatnak már, 4 éven belül 3 donto ilyen keretekkel földöntúli lenne.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2189
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2017.03.17. 18:38:37

Cestus írta:Ha javasolhatok valamit, szerintem a kételkedők nézzék meg újra a meccset és írogassák fel maguknak, hogy mikor melyik oldal javára született egy-egy bírói ítélet. Tekintve, hogy már másfél hete pörögnek ezen a másik oldal szurkolói, szerintem nem nagy fáradság ez, viszont így megalapozottak lesznek az állításaitok, ha maradnak.
Sőt az első meccset is meg lehet nézni, mert ott is születtek, azért ítéletek. És én már olyat is láttam, hogy a Realnak kedveztek, bár azt lehet csak álmodtam.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2017.03.17. 16:32:30

Ha javasolhatok valamit, szerintem a kételkedők nézzék meg újra a meccset és írogassák fel maguknak, hogy mikor melyik oldal javára született egy-egy bírói ítélet. Tekintve, hogy már másfél hete pörögnek ezen a másik oldal szurkolói, szerintem nem nagy fáradság ez, viszont így megalapozottak lesznek az állításaitok, ha maradnak :).

Elég kemény kijelentésekkel jöttök a meccsel kapcsolatban, de pontos számok nélkül ezek nem megalapozottak. Lehet kiragadott esetekkel példálózni, de ha pl. a már sokat emlegetett vallon védőt kiállítják Neymarról, akkor egyből több akciógól lett volna, és a Suarez tizire sem lett volna szükség :).
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
Legendinho
Jugador del Barça
Hozzászólások: 177
Csatlakozott: 2017.02.14. 23:46:16

2017.03.17. 16:22:49

IscoDisco írta:
Legendinho írta:Mondanál konkrétumot is?
Neymar esete az utánrúgásért. Egyetlen egy konkrétum. Lehetne még, de a többit hagyjuk, mert nem ennyire egyértelmű mint ez, fogjuk rá, hogy védhetőek. De a Neymar-é az mi volt? Ibra törlesztésért kapott 3 meccset. Csak ő könyökölt, Neymar meg szét rúgta Marquinhos (?) bokáját. Ugyanaz volt mindkettő. Tisztán látta a spori. Ha ott kiszórja, akkor nincs csodafordítás.
Legendinho írta:Érdekes, hogy ha a 50/50 eseteket egy bíró befújja a Barcának, akkor az már uefalona, meg csalás, meg a spori megnyeri a Barcának a meccset, de mikor pl ellenünk fújnak, akkor a bírói hiba része a játéknak PSG elleni meccsen is volt nem 1 olyan eset, amikor nem fújt be ezt-azt a bíró, de az soha nincs felhozva
Nem azt írtam, hogy szándékosan csinálta, le is írtam, hogy nem direkt nyúlt bele a meccsbe. De tévedés volt, amivel eldöntötte a meccset. Ha más ellen történt volna, akkor is ugyanolyan gáz lenne. Sőt, (bár ezt úgy sem fogjátok elhinni) ha a Real-lal történt volna ilyesmi, nem lenne jó a szám íze. Nyílván örülnék neki, de ha ilyen tiszta bírói hibákkal mennének tovább, akkor nem lenne teljes az örömöm. Mint ahogy közületek is leírták páran teljesen korrekten, hogy azért nem volt ez annyira álomszerű, mint amilyennek látszott.

Bale sem kapott pirosat, csak sárgát, ugyan az a szitu... (Bale-nek leszakadt a roló, a belépő után is még keménykedett, arra kapott még egy bónuszt...) Verratti se kapott pirosat a sárga utáni becsúszásért, de lapot se kapott mikor Messi-t rángatta meg a 16os vonalán... A Neymart fogó végő még lapot se kapott, pedig volt néhány szép szerelés/becsúszás... Meg ugye ott volt az az érdekes eset, amikor két kézzel húzta vissza Neymart a 16oson belül, de az ugye senkinek semmi... Ennyit a lapokról csak így hirtelen.

Suarez esetre csak ennyi írok...
https://twitter.com/fiazhamzath/status/ ... 0866842624" target="_blank
Itt nincs miről beszélni, ez jó esetben is csak 50/50 de inkább adható, mint nem... Lábbal is, meg kézzel is nekiment Suareznek, fújható volt, főleg úgy, hogy a labdát nem is nézte a védő. Az h Suarez még eljátszotta a nagyhalált nem teszi a belépőt szabályossá... Én se szeretem a színészkedést, meg a fetrengést, de azon, hogy volt kontakt nem nagyon van értelme vitatkozni.
Bartomeu, OUT NOW!
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4519
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2017.03.17. 16:15:04

Na ez már beszéd, egész komoly párharcok lettek. reál végre kapott olyan bl ellenfelet aki fog kapura lőni és átlépi a félpályát, Juve formájában pedig mi is kaptunk egy komoly ellenfelet. Őszintén szólva gőzöm sincs mire leszünk képesek, ha akarunk játszani bárkit megverünk, ha nem akkor itt vége a dalnak. Jó lenne fejben összekapná magát a társaság.
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
IscoDisco
Barça B
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2017.03.17. 13:26:15

2017.03.17. 16:14:50

visca el barca írta:most te is idejöttél provokálni mint markionni haverod? neked is pont ua. javaslom mint neki, húzzál vissza a mardidomra, ott ömlengjél, ott vevők erre, itt nem.
Jöttem provokálni? Nem is én hoztam fel a témát. Csak arra reagáltam, hogy érthető, hogy kiakadt jó pár madridsta azután a meccs után. Fordított esetben ugyanez lenne.
S.Agüero írta:Túlzás, hogy szétrúgta, de ilyen alapon Verrattinak és Meuniernek sem kellett volna befejeznie a meccset. Messze volt az az egyértelmű pirostól, ilyen kiélezett párharcban azért ritkán látunk ilyenért egyből pirosat, persze adható lett volna, de nem volt olyan egyértelmű.
Ennél egyértelműbb piros nincs. Ha Ramos csinálja ezt, akkor is azt mondom. Semmi köze nem volt a labdához, idegből ráment és rárúgott a bokájára. Vagy ott van Bale. Már a lökés előtt ki kellett volna szórni a Las Palmas ellen.
Cestus írta:Arról pl. mi a véleményed, hogy Mönjé ötször faltolta le Neymart és egy sárgát sem kapott?
Nem mindegy a szabálytalanság milyensége. Kaphatott volna sárgát, de nem volt olyan kemény azért, hogy 2 sárgával ki kellett volna állítani. Szerintem. De hagyjuk, mert nem megmondó ember akartam látni és már így is küldenek vissza a "sötét oldalra". :D
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2017.03.17. 16:05:23

Isco!

Arról pl. mi a véleményed, hogy Mönjé ötször faltolta le Neymart és egy sárgát sem kapott? Tévedések voltak ám a PSG javára is, de Real szimpatizánsként ezeket kevésbé láttátok.

Az meg megint erős kijelentés, hogy a Suarez tizi nélkül nem jutott volna tovább a Barca. Ha nem fújja be azt az esetet a bíró, befúj helyette egy másikat, vagy egy szabadrúgást, és az megy be. A PSG a védekezős, bekkelős, lerúgós játékával predesztinálta azt, hogy rengeteget fújnak majd ellenük a saját tizenhatosuk környékén vagy azon belül.

Ne feledjük, hogy a visszavágó után sokan abban is kételkedtek, hogy a Barca egyáltalán leikszel vagy becsületgyőzelmet arat a franciák felett. A Barca mégis lőtt legalább öt gólt, melyeket a másik oldal rajongói is elismertek. Innentől miért nehéz elképzelni, hogy a Barca rúgott volna egy hatodikat is, ha Suareznek nem adnak büntit? :)
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.03.17. 16:02:25

Túlzás, hogy szétrúgta, de ilyen alapon Verrattinak és Meuniernek sem kellett volna befejeznie a meccset. Messze volt az az egyértelmű pirostól, ilyen kiélezett párharcban azért ritkán látunk ilyenért egyből pirosat, persze adható lett volna, de nem volt olyan egyértelmű. :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára MatyiG 2017.03.17. 16:05:48-kor.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.03.17. 15:59:03

IscoDisco írta:...
most te is idejöttél provokálni mint markionni haverod? neked is pont ua. javaslom mint neki, húzzál vissza a mardidomra, ott ömlengjél, ott vevők erre, itt nem.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Válasz küldése