Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2017.03.27. 17:43:08

ntibi67 írta: Nem Villareal,ha nem Villarreal
Ez itt egy öngól. Az állás 1-1.
ntibi67
Capitá del Barça
Hozzászólások: 611
Csatlakozott: 2013.06.16. 12:01:52

2017.03.27. 17:16:18

markionni írta:
MessiNeymarSuarez írta:Áhh, a RM-os bőrönd/szatyros fazon.. :DVillarreal elnöke jol oda is szolt neki

Ez állitotta ki Lajost a kupa elődöntőn
Igen, jol oda is szolt neki aztan masnap jottek a kepek, hogy a partjelzok meg Villarealos szatyrokkal jottek ki es minden klubnal bevett szokas osztogatni ilyeneket. :)

*ő alitotta ki
Nem Villareal,ha nem Villarreal
markionni
Capitá del Barça
Hozzászólások: 517
Csatlakozott: 2016.12.12. 12:28:14

2017.03.27. 16:09:26

MessiNeymarSuarez írta:Áhh, a RM-os bőrönd/szatyros fazon.. :DVillarreal elnöke jol oda is szolt neki

Ez állitotta ki Lajost a kupa elődöntőn
Igen, jol oda is szolt neki aztan masnap jottek a kepek, hogy a partjelzok meg Villarealos szatyrokkal jottek ki es minden klubnal bevett szokas osztogatni ilyeneket. :)

*ő alitotta ki
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10113
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.03.27. 13:18:24

Áhh, a RM-os bőrönd/szatyros fazon.. :DVillarreal elnöke jol oda is szolt neki

Ez állitotta ki Lajost a kupa elődöntőn
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.03.27. 13:17:52

nem ez a pali az, akit a multkor lekaptak a sajtó folyosón egy realos szatyorral? :lol:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2017.03.27. 13:02:31

Gil Manzano vezeti majd a Klasszikust. Egy kis statisztika :

https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/ ... e=596D6DFE
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2017.03.26. 11:17:30

csababarca írta:Veb, ismersz. Tudod hogy nem így van, amit állítasz rólam.

Idén írtam szeptemberben, hogy MOST ebben a szezonban prioritás nálam. Az okait lentebb írtam, plusz tudom hogy ez kell az aranylabdához.
És engem érdekel az is, hogy nehogy 5-5re kihozzák Cét Messihez, mert nem fair így sem, hogy pont az utóbbi években odaadogatták a portugálnak a bogyót, holott pont az utóbbi 2-3 év volt az, amikor nagyon nagyra nyílt az olló közöttük.

Én most idén (!!!) ezért akarok bl-t.
Amúgy én is bajnokságot preferálom, csak a "trendek" miatt, amik az aranylabdánál vannak, a bl számít. Sajnálom, de így van.
Nekem fontos Messi, látom az első pályára lépése óta, vagyok olyan önző ember, hogy figyelembe veszem ezt is, mikor ilyeneket írok, hogy mi a fontos, mi nem.
(mivel felkértél, hogy írjak többet, ezért reagálok most :D )

Biztos csak véletlen, hogy egy napon születtünk és a gondolkodásunk is közel áll egymáshoz, de ez a része mindegy.

Amivel messzemenőkig egyetértek, hogy a mostani szezon számomra legfontosabb célja, hogy a Real ne nyerjen BL-t! Ez nem ellenszurkolás, sokkal inkább a csapatunk nimbuszának megőrzése miatt van így.
Miért?

1, ahogy te is leírtad, hogy a BL-címvédés és az utóbbi évek teljesítménye után ez az "egalizálás" (mégha en bloc nézzük nem is lesz egál) elhomályosíthatja a PEP-team dominanciáját, amelyet jelenleg is próbálnak rendesen a hülyeségekkel jópáran megtenni (övrebő, arsenal elleni "csalás" stb...), de ez lenne az az esemény, amely egyszerűen túl sokat nyomna a latba és ezt én magam se tudnám megemészteni! pláne nem a tavalyi mák-szériájuk után! (nagyvonalúan elfelejtik a lesgólt a döntőben és továbbra is övrebőznek, mintha "szeretett" politikusaink emútnyócévét hallgatnánk, tehát terelnek...)

2, Messi. Nem tudok jobbat mondani, mint azt, hogy szellemileg sérült az, aki összehasonlítja őt Cével és győztesnek hozza ki a luzitánt... (már elnézést ezért!)
Ha a nem számszerűsíthető faktorokat nézzük, közel sincsenek ugyanazon a szinten és nem is voltak soha. Ha csak a számok számítanának, Xavi sose lett volna zseniként nyilvántartva, de még klasszisként is nehezen)
Egyszerűen nem lehet, hogy ugyanannyi aranybogyóval vonuljanak vissza, nincs igazság, ha ez megtörténik! (mondjuk Cé EB-címe is kb annyira igazságtalan, mint a tavalyi bl-győzelmük, de úgyis megkapom, hogy elfogult vagyok...)

Szóval: Azzal, hogy nem akarom/akarjuk, hogy BL-t nyerjenek, azzal pont a saját csapatunk renoméját akarjuk megőrizni, és nem a Real ellen szurkolunk... Szóval nyerjük meg mi, az a biztos! :D

Jöhetnek a kövek, úgyis ritkán írok :P :D
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15503
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.03.26. 10:52:20

Nem tudom, de ha emlékeim nem csalnak, 1-1 trófea járt mindkét esetben. Vagy mi kettőt kaptunk?
A végeredmény ugyanaz, rajtunk kívül franc sem emlékszik a meccs képére, vagy a szezonra.


Azért örülök, hogy valakikhez eljutott az üzenet, amit próbáltam megfogalmazni. Veb kisegített, és neki sikerült egy mondatba összefoglalni a lényeget. Aki érti érti, aki nem az nem.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7510
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2017.03.26. 10:29:01

Bob_Marley írta:Nem hiszem, hogy aranylabdánál a BL számítana, Messi is kapta meg úgy, hogy nem nyert, Sneijderékről meg nem is beszélve, akik meg nem kapták meg.....De az egészet én nem is nézném, a fontos, hogy a csapat sikeres legyen, s recrea pl erre akart szerintem utalni, hogy hogyan lehetne eldobni azt, hogy a csapat most továbbjusson mert később esetleg kikaphat. Meg, hogy mit mondanak mások. Én ezt az érvelést nem tudom elfogadni, magunkért vagyunk, nem másokért. De az élet úgyis olyan, hogy ha azt akarja, hogy elbukjunk elfogunk, teljesen mindegy ki ellen és mikor.

Pénz részét meg nem is mondom, hogy plusz két meccs egy elődöntőben azért összeg.
Az aranybogyót akkoriban azért nem lehetett összehasonlítani a mai helyzettel. Akkor két játékos annyira kimagaslott, hogy vicc lett volna ha Sneijder kapja, hiába futott aCSAPATÁVAL JÓSZEZONT.
visca el barca írta:egyébként nálam csaba jár leginkább közel ahhoz amit érzek, nekünk egy vereséggel sokkal több vesztenivalónk lenne mint nekik
Ez az a mondat ami szerintem legjobban fedi a valóságot. A Real pont ellenünk védene címet, ami a sorozatban még senkinek sem sikerült, Cr megkapná a bogyóját a semmire stb. Ez mind egy-egy szálka. Ha ők kikapnak szinte egy vesztes Clasicót jelent.
Ennek ellenére én nem dőlnék a kardomba, ha velük döntőznénk, magunkat valamivel esélyesebbnek is érzem. A nagy meccsekre azért rendre felszívjuk magunkat, a bajnokságban sem a rangadók miatt vagyunk lemaradva.
Forca Barca!!!!
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.03.24. 16:21:54

“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19639
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.03.24. 16:16:36

Nem hiszem, hogy aranylabdánál a BL számítana, Messi is kapta meg úgy, hogy nem nyert, Sneijderékről meg nem is beszélve, akik meg nem kapták meg.....De az egészet én nem is nézném, a fontos, hogy a csapat sikeres legyen, s recrea pl erre akart szerintem utalni, hogy hogyan lehetne eldobni azt, hogy a csapat most továbbjusson mert később esetleg kikaphat. Meg, hogy mit mondanak mások. Én ezt az érvelést nem tudom elfogadni, magunkért vagyunk, nem másokért. De az élet úgyis olyan, hogy ha azt akarja, hogy elbukjunk elfogunk, teljesen mindegy ki ellen és mikor.

Pénz részét meg nem is mondom, hogy plusz két meccs egy elődöntőben azért összeg.
Kép
Kép
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.03.24. 15:35:12

visca el barca írta:de én inkább abba gondolok bele, hogy a guradiola-éra óta nyertünk + 5 spanyol bajnokságot, + 2 spanyol kupát (ami remélhetőleg +3 lesz) és akkor a millió mikiegér serlegről nem is beszélek.
Plusz milyen játékot produkáltak a srácok hétről-hétre. Most videók miatt elkezdtem Cruyff féle Dream Team és Pep csapat meccseit nézegetni vissza, amit Xavi és Ini leműveltek akkoriban.. A Sevilla elleni 4-0-nál volt a legdurvább talán, akkor ugye nem volt Messi, de ketten lehozták a meccset, főleg Ini remekelt akkor - 1 gól 3 gólpassz. Nem cserélném el semmire azt az időszakot.

Ez most nem is igazán a felmerült a vitához szólt, csak kiegészítésnek gondoltam leírom. De nekem ezért nem összehasonlítható a 2 "korszak" - Real mostani 4 éve, meg a mi akkori 4 évünk -, mi javarészt azért hál istennek elégedettek lehettünk a mutatott játékkal is, nekem meg az köztudottan jobban számít. Aztán közbe meg lehet, hogy a Real ebben a 4 éves ciklusban több BL-t fog behúzni, de minimum ugyanannyit.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15503
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.03.24. 15:10:37

Veb, ismersz. Tudod hogy nem így van, amit állítasz rólam.

Idén írtam szeptemberben, hogy MOST ebben a szezonban prioritás nálam. Az okait lentebb írtam, plusz tudom hogy ez kell az aranylabdához.
És engem érdekel az is, hogy nehogy 5-5re kihozzák Cét Messihez, mert nem fair így sem, hogy pont az utóbbi években odaadogatták a portugálnak a bogyót, holott pont az utóbbi 2-3 év volt az, amikor nagyon nagyra nyílt az olló közöttük.

Én most idén (!!!) ezért akarok bl-t.
Amúgy én is bajnokságot preferálom, csak a "trendek" miatt, amik az aranylabdánál vannak, a bl számít. Sajnálom, de így van.
Nekem fontos Messi, látom az első pályára lépése óta, vagyok olyan önző ember, hogy figyelembe veszem ezt is, mikor ilyeneket írok, hogy mi a fontos, mi nem.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.03.24. 14:55:13

nagyatyesz írta:Szóval az, hogy a mi korszakosnak vélt csapatunk a jelenlegi korszakosnak nem nevezhető Reállal szemben "csak" 1 darab bl serleggel nyert többet, az kicsit szívszorító.
Csabával az a """""""baj"""""", hogy abszolút a BL címek bűvöletében él, neki valahogy ezerszer többet ér mint bármilyen más kupa és ezt nem is rest hangoztatni. Én megértem ezt is, hogy valakinek ez a csúcs, meg hogy neked "szívszorító" érzés, hogy ez a nulla real csak 1 bl-el nyert kevesebbet, de én inkább abba gondolok bele, hogy a guradiola-éra óta nyertünk + 5 spanyol bajnokságot, + 2 spanyol kupát (ami remélhetőleg +3 lesz) és akkor a millió mikiegér serlegről nem is beszélek.

sztem rohadtul nem fair, hogy csak a BL címek alapján méritek össze a két együttest
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
gamerpapa
Jugador del Barça
Hozzászólások: 128
Csatlakozott: 2007.09.05. 14:44:16

2017.03.24. 14:21:23

Leírtátok többé kevésbé amit érzek. A küszöbén vagyunk valaminek, ezt érzem az elmúlt 1-2 évben. Vagy nagyot bukunk, vagy újra robbanunk mint amikor feltöröltük Európával a padlót. Habár inkább a hanyatlást érzem. Rossz érzésem van azzal kapcsolatban is, hogy a Madrid egy felejthető csapattal nyert ennyi BL-t az elmúlt időben, és papíron nem sokkal többet érnek a mi címeink, amiket világverő és egész évben élvezhető, látványos focival produkáltunk. De valljuk be, ennyi örömet amit mi átélhettünk, általában egy másik csapat szurkolója egy élet alatt nem ét át. Mindössze visszakerültünk az "átlag elit" közé, ahol nem tudunk stabilan kiemelkedőt nyújtani. Iszonyú nagy félelmem hogy Messi visszavonulása után még gyengébbek leszünk, habár nagyon bízom abban hogy Neymar átveszi majd a karmesteri pálcát ahogy anno Messi tette Dinhotol.
Azt várom az elkövetkezenő 1-2 évben, hogy stabillá váljunk. Mentalitásban, elképzelésben. Az új edző talán elhozhatja ezt nekünk.
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2017.03.24. 13:15:58

Amúgy érdekes dolog, amit Csababarca írt. Én is elég sokat beszélgettem hasonló dolgokról az egyik (egyetlen) Reálos barátommal. Bár én a Rijkard féle, Ronaldinho Barcát is egy kiemelkedő csapatnak tartom, de való igaz, hogy Peppel valami más vette kezdetét, akkor voltunk tele saját nevelésekkel és "létrehoztuk" a focit, amin ámult a világ (korábban csak Dinhon ámult inkább mindenki). Szóval azt kérdeztem, hogy ő korszakos csapatnak tartja-e a Pep-féle csapat óta a Barcát. Azt mondta igen... Kérdeztem, hogy a Reált annak tartja-e jelenleg? A válasza az volt, hogy nem. Valahogy olyan ez, hogy bármennyire is rajongtam a Rivaldo, Kluivert, Pap, LE...féle Barcáért a 2000-es években, akkor sokkal inkébb volt a Madrid korszakos csapat Raullal, Casillalssal, Morintessel, Salgadoval...Tény, hogy akkor mi nem nyertünk bl-t, de 4be kerültünk. Szóval az, hogy a mi korszakosnak vélt csapatunk a jelenlegi korszakosnak nem nevezhető Reállal szemben "csak" 1 darab bl serleggel nyert többet, az kicsit szívszorító. És ezzel nem magunkat akarom fényezni, és a reált lenézni...
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.03.24. 12:09:10

csababarca írta:...
Így nagyjából értem, köszi. Nero neked is, csak azt nem idéztem most be, ez hosszabb volt.. :D

Meg mondjuk nem értem, de azt én már milliószor írtam, hogy nekem ugye nem a trófea jelenti elsősorban azt, hogy melyik csapatot hogy ítélem meg, bár természetesen egy kupák nélküli csapat jó eséllyel gyengébb is.. De ha nyernek most 3 BL-t egyhuzamban, akkor se tudom azt mondani, hogy behozták az elmúlt 10 éves "hátrányukat", és feledtetik azokat a sikereket. Nálam azt a korszakot nagyon nehéz lesz bárkinek is überelnie, ez a Madrid meg jelenleg messze van attól, hogy olyan korszakos csapatnak tartsam, mint Pep Barcáját. Még ha esetleg kevesebb BL-t is nyerünk, mint ők.

De így világos amit mondtok, azzal még talán egyet is értek, hogy egy lezárása lenne egy esetleges BL vereség a korszaknak. De természetesen csak akkor, ha nem indul be ettől a henger, és verjük végig a világot jövőre, ez is benne lenne ugye, amilyen a keret.. :D
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.03.24. 11:49:11

egyébként nálam csaba jár leginkább közel ahhoz amit érzek, nekünk egy vereséggel sokkal több vesztenivalónk lenne mint nekik
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
JimmyJump
Jugador del Barça
Hozzászólások: 190
Csatlakozott: 2016.12.08. 11:59:14

2017.03.24. 11:33:27

Nero. írta:Mint amikor focizunk a grundon és hiába vezet az egyik csapat 30-12re, amikor végeznétek jön a "aki az utolsót lövi nyer" szabály.
Jó a hasonlat, igen. Bár a valóságban szerintem nem létezne totális győzelem, mert a vesztes fél a sérültekben, bírókban és a szerencsében látná a vereség okát, menne a magyarázkodás, fellebbezés, bármi ami elveszi a figyelmet az eredményről. Ahogy ez most, a 6-1 kapcsán is megfigyelhető.
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2017.03.24. 11:04:24

Ha úgy hozná a sors, hogy Madrid vs Barca BL döntő, szerintem fogynék vagy 10-15 kilót a meccsnapig mer olyan gyomoridegem lenne, hogy egy falat nem menne le a torkomon. :D
Jöjjön aminek jönnie kell, ha zakó, akkor valószínűleg lezárul egy korszak, de nem bánnám...Kitudja, lehet 20-30 év múlva még az utóbbi 10 évnél is nagyobb csapat fog épülni Barcelonában.
Kép
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.03.24. 10:48:34

Én se tudom normálisan megfogalmazni palesz, egyszerűen lenne egy ilyen all in jellege. Mint amikor focizunk a grundon és hiába vezet az egyik csapat 30-12re, amikor végeznétek jön a "aki az utolsót lövi nyer" szabály. És az elmúlt 10 évbe inkább miénk a 30 és a madridé a 12, de mint mondtam én nem félek és nagyon szeretnék egy klasszikus döntőt pláne Messivel és CRrel.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6741
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2017.03.24. 10:36:14

Tehát inkább essünk ki a Juve ellen, minthogy a Reallal döntőzzünk? :D #-o
Nagy baj van a fejekben, már ne haragudjatok.

Azért ilyen frusztráltak a habehér kollégák, mert az elmúlt 10 évben kb 5-ször voltak porig alázva, sportnyelven értve persze, ami nem lett eddig visszaadva, nem tudják elengedni ezeket, meg Pep sikereit. Nem néztem, de gondolom örömújjongás volt a City kiesés után :oops: Jól eső dolog a kárörvendés, de sokmindent elárul a Pep korszakról, h 5 év után is vele foglalkoznak, pedig vélhetően sosem lesz itt újra edző, legalábbis ha van egy kis esze, márpedig van neki.

Visszatérve, bármikor aláírom BL döntőben a klasszikust, nem is értek más hozzáállást.
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2200
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2017.03.24. 10:30:11

Én nem szeretném annyira megmondom őszintén, nekem a Clásico az bajnoki, máshol nem olyan feelinges. Lehet azért, mert az első nem La Liga Clásicot kb 5-6 évvel az után láttam, hogy elkezdtem a csapatnak szurkolni - mondjuk az az elődöntő Messi szólója miatt már megérte -, aztán utána jött egy időszak, amikor egymás hegyén hátán jöttek a Barca-Real meccsek, kupában, BL-ben, kupadöntőkben.. Nekem ott egy kicsit akkor el is vesztette a varázsát, azt se tudom abból az időszakból, hogy melyik meccsen mi is volt, úgy egybefolynak. Persze nyilván nem halnék bele, ha találkoznánk a döntőben velük, de én jobban szeretem, ha csak 2-szer játszik a két csapat egymás ellen.
Így van, egyáltalán nem volt valami izgalmas mikor egy hónapon belül háromszor is játszottunk egymás ellen. Viszont ez mindig benne van a pakliban, mivel két olyan csapatról van szó, amelyik minden sorozatban a végsőkig érdekelt.

Másrészt meg essenek inkább ki most, a Bayern ellen. Döntőben valahogy mindig szerencsések. Szóval nem hiányzik.

És ha már netán döntőznénk is velük, ami valljuk be nagyképűség erről beszélni jelenleg, akkor se most kellene, hanem amikor csúcsformában játszottunk, pl a Pep féle BL győzelem idején. Na akkor ott legyőzni őket, 3-4 góllal az nagyon legendás eredmény. De most kizárt, hogy jobbak legyünk nálunk, max 50-50%
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15503
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.03.24. 09:30:18

Az a baj Palesz hogy nem tudom jól kifejezni ezt írásban. Fejemben kavarognak a gondolatok és ott értem hogy mire gondolok de nem tudom visszaadni ebben a formában.

De úgy értettem a "semmissé tételt" hogy van egy korszakos csapatunk, én a Pep éra óta tartom ezt a korszakot. Nyertünk három blt, ami tökre rendben van, bár szerintem hiányérzetünk is lehet bőven, mert ennél is több volt ebben a csapatban (cselzi elleni vicc).
És akkor jön a madrid akit szerintem senki nem tart korszakos csapatnak, legalábbis ezt a 2010es évek madridját nem, és van 2 bl címük.
Teszem azt ellenünk megszereznék a harmadikat, plusz címvédés ( ezt személy szerint nem tartom relevánsnak) akkor az elég furán hatna nekem. És igen , konkrétan lezárnák a korszakunkat (ami előbb utóbb megtörténik, de ne így már), és joggal emelkednek a magasságunkba, három év alatt (4szezon) 3 bl cím.
Megkérdőjelezném hogy akkor melyik is a korszakos csapat. Persze lehet mindkettő nyilván az. Csak nekem furán jönne ki ez.

Így sem érthető hogy mit akarok kihozni ebből, de hátha közelebb visz.

A lényeg hogy egy bl cím önmagában nagy dolog, nem kell ezt még spékelni hogy a nagy rivális ellen szerzi meg a csapat. Szerintem. Nem szeretném megadni a lehetőséget hogy ellenünk nyerjenek közvetlenül, nehezen dolgoznám fel.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2017.03.24. 09:19:44

Némileg vicces lenne ha a Juve és München menne tovább, mi meg már tervezzük a Barca - Real döntőt :D
Válasz küldése