Bajnokok Ligája & Európa Liga

Foci a Barçán kívül
Avatar
JimmyJump
Jugador del Barça
Hozzászólások: 190
Csatlakozott: 2016.12.08. 11:59:14

2017.04.13. 17:10:47

IscoDisco írta:Érdekes, hogy csak ezeket jegyzed/jegyzitek meg. Azt nem, hogy Benzema fejesét bravúrral kapufára pöcizte Neuer még 0-0-nál. Vagy Bale fejesét még szintén 11 a 11 ellen
Ilyen szintű csapatnak természetesen vannak lehetőségei, nekünk is voltak annak ellenére, hogy le lettünk focizva. Ettől függetlenül az összkép nekem az volt, hogy a Bayern veszélyesebben játszik és nüanszok kellettek a 2-0-hoz.
Én azt látom, hogy Zidane óta a Madrid szinte minden rangadón beáll egy türelmes, biztonsági játékra, nem dominálnak, nem igazán akarják kézbe venni az eseményeket, ennek ellenére rendre jól alakulnak a dolgok, ezt érzem egy kicsit már aránytalannak. Nálunk is megvolt sokszor a szerencse, vagy a bírói szimpátia a győztes években, de közben játékban is a mezőny felett voltunk. A tavalyi, vagy az idei Madridot szerintem még a saját szurkolói sem tartják kiemelkedőnek, vagy különösebben emlékezetesnek, eredményekben mégis lassan korszakos lesz a csapat.
markionni
Capitá del Barça
Hozzászólások: 517
Csatlakozott: 2016.12.12. 12:28:14

2017.04.13. 16:31:33

Feast4 írta:
markionni írta: Milyen okadek? Komolyan valaki mar az Allianzban torteno gyozelemhez se tud oszinten gratulalni... A Bayernnek ket db kapura meno lovese volt. Egy a fejesgol, meg egy gyengecske loves. Vegyuk le a kiallitasos idoszakot: ez 60 perc alatt is gyenge adat.
Miben volt jobb a Bayern? Hazai palyan kellett menniuk az elony szerzesert ahhoz kepest ez 60 percig is igen kevesnek bizonyult aztan a kiallits utan plane elfogytak.
Egy szóval se kötöttem bele a tegnapi meccsbe.Jobbak voltatok a kiállítás után meg végképp állt a zászló rendben is volt.

Ami dühítő az az számomra hogy a Real egy latvanytalan döcögő célfocit játszik, aminek az eredményességét nem lehet vitatni de az utóbbi 5 évben is volt ennél jobb Real.Kicsit olyan érzésem van mint az Internél oké övék volt akkor a BL, tényleg nagyon jók voltak, de hányinger volt nézni.

Nem a tegnapi meccs az szépen összeállt megérdemelten jött de általában rohadtul nem hoztok élvezhető játékot.Ez a az ami szerintem okádék, még ha eredményes is.
Miert milyen jatekot varsz idegenben a Bayern ellen? Mindenki tamad ezerrel es fejetlenul megyunk elore? Szerintem jatekban mindent sikerult kihozni a meccsbol amit lehetett annyi kockazatot vallalva amennyi pont idealis volt.
IscoDisco
Barça B
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2017.03.17. 13:26:15

2017.04.13. 16:09:47

JimmyJump írta:Én is úgy láttam, hogy teljes létszámban inkább a Bayern akarata érvényesült, veszélyesebbek voltak, egy félidő 2-0 után pedig egész máshogy alakult volna minden. Aztán viszont jöttek a meccsfordító momentumok, kihagyott büntető, piros, beakadt egy lövés, minden a Madridnak kedvezett, onnantól kezdve csak éltek a lehetőséggel.
Érdekes, hogy csak ezeket jegyzed/jegyzitek meg. Azt nem, hogy Benzema fejesét bravúrral kapufára pöcizte Neuer még 0-0-nál. Vagy Bale fejesét még szintén 11 a 11 ellen. A Bayernnek sem volt semmi keresnivalója a gólon kívül, meg a másik Vidal fejesen. Annyi, hogy az első felesben többet volt náluk a labda. Ez a dominancia? Mert szerintem ez annyiban kimerült, hogy többet passzoltak. A 2. felesre már teljesen máshogy jött ki a Madrid, nem véletlen kapták a sárgákat a Bayernből. Érdekes, hogy mindenki a Bayern-t akarta elkerülni, most hirtelen fomán kívül vannak, meg mégsem olyan erősek. Nem akarok "megtéríteni" senkit de elég érdekesen látjátok.
Avatar
JimmyJump
Jugador del Barça
Hozzászólások: 190
Csatlakozott: 2016.12.08. 11:59:14

2017.04.13. 13:31:56

Én is úgy láttam, hogy teljes létszámban inkább a Bayern akarata érvényesült, veszélyesebbek voltak, egy félidő 2-0 után pedig egész máshogy alakult volna minden. Aztán viszont jöttek a meccsfordító momentumok, kihagyott büntető, piros, beakadt egy lövés, minden a Madridnak kedvezett, onnantól kezdve csak éltek a lehetőséggel. Nehéz erre mit mondani, mert a győzelmek ellenére továbbra sem játszanak jól, nem dominálnak, egész évben nincsenek jó formában a támadóik, főleg Ronaldo, Zidanenak vannak hibái, sok a sérültjük, tehát nem nagyon látni, hogy miben adnak extrát. És főleg nekünk nehéz ez, mert mi a Bl győzelmekkor egyértelműen a legjobbak voltunk a mezőnyben, látványos, domináns meccsekkel, nagy Clasico győzelmekkel, bajnoki címekkel együtt.
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2017.04.13. 12:22:14

S.Agüero írta: Tegnap a Real azt hozta, amit tud, nyomtak-nyomtak, aztán jöttek a belőtt labdák, a Bayern meg elég gyengén védekezett, meg is lett az eredménye. Sajnos megérdemelték, jobbak voltak, azért a nagyobb meccsekre még össze tudják szedni magukat, ha még a kis meccseken gyengék is.
Teljes létszámban jobb volt a Bayern. Egyáltalán nem voltam elájulva tegnap a Madridtól.


Akárhogyis nézzük, a bíró megint keményen beleszólt a meccsbe. Állítom, nincs az a kamutizi, jobban jár a Bayern. Hihetetlen, hogy Zidane alatt mindig mindenből a Real jön ki jobban.
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10112
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.04.13. 12:20:11

S.Agüero írta:
konkrétan jobb helyzetben vannak mint mi
Ezt meddig számoltad? :mrgreen:

Tegnap a Real azt hozta, amit tud, nyomtak-nyomtak, aztán jöttek a belőtt labdák, a Bayern meg elég gyengén védekezett, meg is lett az eredménye. Sajnos megérdemelték, jobbak voltak, azért a nagyobb meccsekre még össze tudják szedni magukat, ha még a kis meccseken gyengék is.
Szerintem az Atleti-Leicester meccsről volt szó :D
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.04.13. 12:13:23

konkrétan jobb helyzetben vannak mint mi
Ezt meddig számoltad? :mrgreen:

Tegnap a Real azt hozta, amit tud, nyomtak-nyomtak, aztán jöttek a belőtt labdák, a Bayern meg elég gyengén védekezett, meg is lett az eredménye. Sajnos megérdemelték, jobbak voltak, azért a nagyobb meccsekre még össze tudják szedni magukat, ha még a kis meccseken gyengék is.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.04.13. 11:39:14

visca el barca írta:nem, de sztem kb ez volt céljuk, hogy kihuzzak egy 1-0, 0-0-ás eredménnyel
Jaja, az sanszos. Gondolom kontrákra beálltak, hátha találnak egy gólt, de amúgy a cél a lőtávon belül maradás volt. Az össze is jött végülis, konkrétan jobb helyzetben vannak mint mi.. :D
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.04.13. 11:21:44

palesz77 írta:Hogy ne csak a BM-RM meccs legyen a téma. Tegnap Vardy 77 perc alatt 1 sikeres passzt hajtott végre. :D Tudom, hogy középcsatár, de az azért baromi kemény.. Az első félidőben a játékosok helyezkedése. Elég egyoldalú meccs lehetett.. :D
nem, de sztem kb ez volt céljuk, hogy kihuzzak egy 1-0, 0-0-ás eredménnyel
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.04.13. 11:19:10

Hogy ne csak a BM-RM meccs legyen a téma. Tegnap Vardy 77 perc alatt 1 sikeres passzt hajtott végre. :D Tudom, hogy középcsatár, de az azért baromi kemény.. Az első félidőben a játékosok helyezkedése. Elég egyoldalú meccs lehetett.. :D
Yokozuna
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1645
Csatlakozott: 2008.11.22. 18:54:18

2017.04.13. 11:13:17

Stalkyard írta:A Real csak a szokásosat hozta.

Ami óriási csalódás volt az a Bayern. Kb majdnem olyan amatőrök voltak, mint mi idén. :D

Amúgy jelenleg a kutyát nem érdekli, hogy címet véd-e a Real, vagy sem. Nekünk sokkal komolyabb problémák vannak jelenleg a saját házunk táján, sajnos.
Azért az nagyon fájna, ha címet védene. És mi megint nem tudjuk megakadályozni, mert előbb elvérzünk. És ez meg dühítő. A PSG talán képes lett volna rá, de nem volt szerencséjük.
A mi gyengeségünk azért is annyira fájdalmas, mert ilyenkor teret nyitunk a Reálnak a trófeákhoz, amiktől hosszú évekig jó távol voltak hála az égnek.
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2017.04.13. 11:05:38

Ennyit a nagy Bayernről, 20-30 pontokkal nyerik a bajnokságot aztán a spanyol bajnokság a leggyengébb, jóvicc.
Remélem úgy helyben hagyja a Real a Bayernt, hogy azt sem tudják mennyi 1+1 aztán egy életre kiszállnak a futball bizniszből, vérlázítóan szánalmas produkciót nyujtottak, még nálunk is szánalmasabbak.

Öcsém mikor megláttam a Bayern kezdőjét a hideg futkosott a hátamon, aztán még rúgtak egy gólt is, na mindom itt gyalázás lesz, majd ránézek a meccs végén látom 1-2 piroslappal, kihagyott büntetűvel...Vicc.

Illetve egy kevésbé támadó hangnemű hozzászólás: Nagyon fájna, ha a Real címet védene, de be kell látni, hogy a Barca-Real kettős közül utóbbi érdemli meg inkább, a bírói ítéleteken kívül már nincs nagyon semmi, ami miatt útálnom kellene a Madridot és már támadható felületük sem lesz, nem lehet mibe belekötni.
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15501
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.04.13. 10:15:58

Azért durva,hogy ez a bm középcsapat látszatát keltette a madrid ellen, mind erőnlétben,mint játékban...de minket így is megtömtek volna...szóval csak arra utalok, hogy a real erősebb bőven a mezőnynél, Juve kérdés, de elátkozott csapat lenne az is a real ellen, Higuainnal és Khedirával... :lol:
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3550
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2017.04.13. 09:48:02

markionni írta: Milyen okadek? Komolyan valaki mar az Allianzban torteno gyozelemhez se tud oszinten gratulalni... A Bayernnek ket db kapura meno lovese volt. Egy a fejesgol, meg egy gyengecske loves. Vegyuk le a kiallitasos idoszakot: ez 60 perc alatt is gyenge adat.
Miben volt jobb a Bayern? Hazai palyan kellett menniuk az elony szerzesert ahhoz kepest ez 60 percig is igen kevesnek bizonyult aztan a kiallits utan plane elfogytak.
Egy szóval se kötöttem bele a tegnapi meccsbe.Jobbak voltatok a kiállítás után meg végképp állt a zászló rendben is volt.

Ami dühítő az az számomra hogy a Real egy latvanytalan döcögő célfocit játszik, aminek az eredményességét nem lehet vitatni de az utóbbi 5 évben is volt ennél jobb Real.Kicsit olyan érzésem van mint az Internél oké övék volt akkor a BL, tényleg nagyon jók voltak, de hányinger volt nézni.

Nem a tegnapi meccs az szépen összeállt megérdemelten jött de általában rohadtul nem hoztok élvezhető játékot.Ez a az ami szerintem okádék, még ha eredményes is.
Kép
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2017.04.13. 09:28:00

Láttuk már idén sokszor gyengén focizni a Reált. Tegnap jók voltak, ezt nem lehet elvitatni. Egyenlő létszámban is voltak periodusok, mikor ők domináltak, de a München alig tudott helyzetet kialakítani. Szóval nem lebecsülendő ez a csapat, bármennyire is nem szeretném ezt mondani! Van szerencséjük is, mert ha Vidal belövi, valószínűleg nem így alakul a meccs. Amúgy a tizi jogtalan volt.
A München nekem csalódás volt, és ezt nem a reál lenézése miatt mondom. Nem nézek német focit, de azt látom, hogy hengerelnek. Azért ahol egy Ribery, Robbent, Müller, Lewa, Costa, Coman támadók közül kell 3at berakni, azt hittem komoly támadásokat látunk tőlük. Robben míg bírja szuflával, addig voltak jó megmozdulásai, Ribery inkább csak küzdött, Müller meg ott se volt...Azért Carlo előhozta azt, ami miatt a Madrid szurkolók is folyamatosan csesztették, azaz hogy nem tud cserélni. Levitte Xabit, aki iszonyat hiányzott középről, nyilván azért őt, mert nem akarta a támadást feladni a kiállítás után. Így is feladta, cserébe semmilyen szűrése nem volt a középpályának. Robbent végig fennhagyta, holott már menni sem bírt a csávó. Lehet csak rossz napot fogtak ki a fiúk, és Lewa hiányát értelem szerűen megérzik, de nekem nem volt nagy durranás tegnap a német brigád. Lehet ez mondjuk a Madrid dicsérete is. Azt megjegyzem, hogy ez a Martinez gyerek annyira nem középhátvéd, hogy az borzasztó. Pep is erőltette ezt, Carlo is. Tudom Hummels nem volt, de ez a srác nem való oda.
A visszavágó érdekes lesz, mert gondolom ennél tudnak többet is a németek (...vagy nem). De nem mehetnek ki beszari taktikával, mert 2 gól lőniük kell majd. Jó meccs lesz!
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2017.04.13. 09:11:58

Azért a Bayern is messze van a tavaly tavaszi formájától. Hol az a letámadás, hol az a sebesség? A lesajnált Pep mégis tudott adni valami olyat, ami most hiányzik nekik.
Ennek ellenére a Hummels-Lewa kettőssel kiegészülve simán elrakhatnak akár hármat is idegenben, úgyhogy itt még nagyon nincs lefutva a történet.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2017.04.13. 08:55:33

A Real csak a szokásosat hozta.

Ami óriási csalódás volt az a Bayern. Kb majdnem olyan amatőrök voltak, mint mi idén. :D

Amúgy jelenleg a kutyát nem érdekli, hogy címet véd-e a Real, vagy sem. Nekünk sokkal komolyabb problémák vannak jelenleg a saját házunk táján, sajnos.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4185
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2017.04.13. 08:43:16

Tegnap egyszerűen okosan játszott a Real, mert volt elképzelése, taktikája. Átengedték a területet, nem kapkodtak, amikor meg a BM játékosok szétfutották magukat szépen lassan elkezdték átvenni az irányítást, a végén meg kb egykapuztak. Kellett a kiállítás is, meg kellett Neuer is az eredményhez, de simán lehetett volna 3 vagy 4-1 is.
hdavid

2017.04.13. 08:24:58

Ebből olyan címvédés lesz, mint a sicc! Meg is raktam reált hogy nyerik a BL-t 3-as odds...
Res
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2014.08.06. 15:39:22

2017.04.13. 08:05:42

Samper írta:Ha valaki nem hajlandó belátni, hogy Zidane toronymagasan jobb edző, mint LE, az strucc.
Én meg azt gondolom, hogy szamárság ilyesmiket kijelenteni.

Mindenki változik: fejlődik, vagy éppen aktuálisan elveszti a fonalat.

Pár éve még minden Pep meg MU csatározásáról szólt. Aztán kiderült, hogy bizony vannak azon a szinten más edzők is.

Tavaly előtt a Barca szerintem minden idők egyik legnehezebb BL-jét (ami a sorsolást illeti) nyerte meg Enriquével + minden releváns címet begyűjtött. Akkor ki gondolta volna, hogy mára ide süllyedünk.

Ranieri-t a "Chosen One" lefikázta, aztán meg Félistenné léptették elő Leicesterben, Fél évre rá meg kirúgták.

Ez ilyen gyorsan változik....

Hogy ki mennyire jó azt talán majd egyszer 10-15 év távlatából eldönthetjük.
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1828
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2017.04.13. 07:20:28

Tegnap valami perverziótól vezérelve leültem nézni a bm-rm meccset . Mindkét csapatot kb. utálom de a jó focit szeretem,na az nem volt. Margit teljesen megérdemelte,semmi extrát nem csinálnak,de azt üzembiztosan és kb. mindig nyernek. Ennyi elég is idén minden színtéren.
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2017.04.13. 04:42:37

Ha valaki nem hajlandó belátni, hogy Zidane toronymagasan jobb edző, mint LE, az strucc.
markionni
Capitá del Barça
Hozzászólások: 517
Csatlakozott: 2016.12.12. 12:28:14

2017.04.13. 01:26:12

Feast4 írta:Amúgy ha az égiek egy kicsit is szeretik ezt a sportot a Bayern kiesik a Juventus a következő körben haza vágja a Realt.A Leicester meg a Monaco egymást kapja tovább jutóként és végre lenne egy döntő egy lesajnált csapattal meg egy olyannal aki évek óta építgeti magát erre és a mai szerintem egyre őszintétlenebb foci most nyerne valamit.

Na most a fikciókat félbe hagyva ez iszonyatos.Nem a Realtól sajnálom, hanem ettől a Realtól!Undorító!Annyi korszakos csapat volt.Mi, a Milan, a Pool, és a szomorú de a Galaktikus Madrid, de ez?Egy okádék!A Bayern megcsinálta a hülye hibákat amikkel maga fölé emelte a náluk sokkal gyengébb Realt és most ki is esnek.Hihetetlen...
Milyen okadek? Komolyan valaki mar az Allianzban torteno gyozelemhez se tud oszinten gratulalni... A Bayernnek ket db kapura meno lovese volt. Egy a fejesgol, meg egy gyengecske loves. Vegyuk le a kiallitasos idoszakot: ez 60 perc alatt is gyenge adat.
Miben volt jobb a Bayern? Hazai palyan kellett menniuk az elony szerzesert ahhoz kepest ez 60 percig is igen kevesnek bizonyult aztan a kiallits utan plane elfogytak.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.04.13. 01:21:22

Engem pont hogy a mai Real győzött meg arról hogy még se annyira fogalmatlanok. Sajnálnám ha ők nyernék a BLt, oriasi pofon lenne de el kell ismerni hogy Zidane egy nagyon okos csapatot talált ki reális elvárásokkal a játékosai felé akik hozzák is amit kell. Melós csapat lettek, de amikor kell villantanak valamit a régiből is. Teljesen megölték a Bayern játékát, pedig mindenki tudja hogy a bajorok brutál erősek. Most ne kezdjük el azt hogy Jajj mégse olyan jók, meg hogy majd akkor a Juve. Ők biztos nem kaptak volna ki tegnap 3-0ra. :roll:
A gólörömöknél, edzés felvételeken is látszik hogy Zidane visszahozta a csapategységet ami már nagyon nagyon rég volt és hiányzott a Madridnál.

Ennek ellenére szerintem a Bayern még simán tovább mehet ha a második meccsen lesz a lengyel, de ha tovább is mennek a BL cím még messze van, ahogy a bajnokságra is van esélyünk mert lesz még vereségük vagy két xük.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Nero. 2017.04.13. 01:32:48-kor.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3550
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2017.04.13. 01:08:13

Amúgy ha az égiek egy kicsit is szeretik ezt a sportot a Bayern kiesik a Juventus a következő körben haza vágja a Realt.A Leicester meg a Monaco egymást kapja tovább jutóként és végre lenne egy döntő egy lesajnált csapattal meg egy olyannal aki évek óta építgeti magát erre és a mai szerintem egyre őszintétlenebb foci most nyerne valamit.

Na most a fikciókat félbe hagyva ez iszonyatos.Nem a Realtól sajnálom, hanem ettől a Realtól!Undorító!Annyi korszakos csapat volt.Mi, a Milan, a Pool, és a szomorú de a Galaktikus Madrid, de ez?Egy okádék!A Bayern megcsinálta a hülye hibákat amikkel maga fölé emelte a náluk sokkal gyengébb Realt és most ki is esnek.Hihetetlen...
Kép
Válasz küldése