Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
nzxtpo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 913
Csatlakozott: 2012.08.20. 18:12:58
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg, Győr

2017.06.01. 12:56:49

recrea írta:Srácok, a Real igazolhat a nyáron? Mi lett a vége az ügynek?
Ha jól tudom csak télen nem igazolhattak, de lehet akkor is igazolhattak volna. Nyáron biztosan megtehetik.
Kép
"I learned all about life with a ball on my feet." - Ronaldinho
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6739
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2017.06.01. 12:45:27

Srácok, a Real igazolhat a nyáron? Mi lett a vége az ügynek?
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2017.06.01. 12:27:43

Messias2 írta:
EBbetyar írta: attol hogy ezt tobbszor irod be meg nem lesz kevesbbe nevetseges. tenyleg elkepeszto hogy beszeltek a rivalisrol :D de itt irta is valaki hogy az aranylabda titeket mar jobban erdekel mint messit. szerintem o is pont letojja hogy mennyi van neki meg crnek.
Te vagy a nevetséges, hogy egy jobban sikerült Real szezon után átjössz ide osztani az igét.
Ezt én is bírom :D

Amúgy tök egyszerű eldönteni ki a jobb. Barcásként elcserélnéd Messit Ronaldora? Realosként elcserélnéd Ronaldót Messire? Teljesen egyértelmű, hogy melyik lenne a kimagasló. Még úgyis, hogy sok az elvakult.
Persze rákötve az agyadat egy hazugság vizsgálóra és ha hazugnak ítélne, egy tőrt döfne a gép a szívedbe, na így :lol:
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2017.06.01. 12:14:42

EBbetyar írta: attol hogy ezt tobbszor irod be meg nem lesz kevesbbe nevetseges. tenyleg elkepeszto hogy beszeltek a rivalisrol :D de itt irta is valaki hogy az aranylabda titeket mar jobban erdekel mint messit. szerintem o is pont letojja hogy mennyi van neki meg crnek.
Te vagy a nevetséges, hogy egy jobban sikerült Real szezon után átjössz ide osztani az igét.
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
markionni
Capitá del Barça
Hozzászólások: 517
Csatlakozott: 2016.12.12. 12:28:14

2017.06.01. 11:38:49

Mindket oldaltol kerdeznem? Nem unjatok meg? :D Kb a Bayern elleni meccsek ota megy ez a meddo vita ahol mindket fel probalja gyozkodni a masikat teljesen ertelmetlenul es eredmenytelenul. Semmi ertelme, az elejen meg en is beleszalltam de mar azota szot se pazarolok ra. Honapok ota megy ugyanazon a vita.
Motaro
Jugador del Barça
Hozzászólások: 236
Csatlakozott: 2012.10.05. 12:08:07

2017.06.01. 11:15:15

Rivaldo11 írta: Messi totál más dimenzió, mint bárki más. Egyszerűen szintekkel áll a portugál fölött, messze nem egy kategória a két emberke. Ha ezt nézem, tényleg neki kéne adni folyamatosan, mert a közelében sincs senki.
Teljesen egyetértek minden szavával.
EBbetyar
Barça C
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2017.05.30. 21:29:05

2017.06.01. 10:10:24

Messias2 írta:Pár hete már leírtam, most megteszem még egyszer, mert idevág.

"Miközben Messi egy komplett fegyver, Cé a tökéletes nyílhegy egy jó fegyveren."

Messi labdarúgás Lebronja, az utóbbi évek Céje pedig max egy Klay Thompson. Az előbbi megteremti saját magának, illetve társainak a lehetőséget, míg utóbbinak többnyire megteremti a csapat a lehetőségeket.
attol hogy ezt tobbszor irod be meg nem lesz kevesbbe nevetseges. tenyleg elkepeszto hogy beszeltek a rivalisrol :D de itt irta is valaki hogy az aranylabda titeket mar jobban erdekel mint messit. szerintem o is pont letojja hogy mennyi van neki meg crnek.
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2017.06.01. 09:11:57

Veidt_madridista írta: Mindenki érti h miről beszélsz, csak nem értenek vele egyet. Gólfosó csatárok tényleg voltak korábban is, csak nem olyanok akik 10 szezonon keresztül meg 32 évesen is hozták a szintet. (éppen ezért is nonszensz CR-t egy szorgalmas atlétának titulálni. az ilyen embereknek nem ártana visszanézni pár videót a 2006 és 2013 közötti időszakból).
A mostani szezonjához annyi, hogy a 3 eldöntött meccs meg valójában 10-12 körül volt.

Ezerszer leírtam már, nem szeretem CR-t, nem érdekel az Aranylabda sem, de az enyhén szólva is nevetséges, amikor valaki a góllövést próbálja úgy beállítani mintha az nem érne semmit, mikor a sportág legmérhetőbb és legnagyobb jelentőséggel bíró részéről van szó. Az meg a másik ilyen, hogy Messi mellett az van felhozva, hogy több gólt rúgott idén mint CR, csak az nem hogy sokkal több rangadón is sült fel mellé. Mindenki úgy szemezget a releváns statisztikákból, hogy az ő kedvence jöjjön ki jobbnak.
Csakhogy azt felejted el, hogy Leónak már nem elsődleges feladata a góllövés. A besülést ilyenformán nem is értem. Nyilván megteszi, ha alkalma nyílik rá, de legtöbbször a társakat hozza helyzetbe. Szervez, visszajár labdákért stb. CR meg továbbra is gólfelelős, tőle elvárni a szervezést nem is lehet, mert alkalmatlan rá. Ez okból számomra még érdekesebb, hogy Leo még így is aranycipős lett és ha a "besült" meccseken megnézzük mennyi kulcspaszt adott, akkor árnyaltabb a kép.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2017.05.31. 20:17:49

Pár hete már leírtam, most megteszem még egyszer, mert idevág.

"Miközben Messi egy komplett fegyver, Cé a tökéletes nyílhegy egy jó fegyveren."

Messi labdarúgás Lebronja, az utóbbi évek Céje pedig max egy Klay Thompson. Az előbbi megteremti saját magának, illetve társainak a lehetőséget, míg utóbbinak többnyire megteremti a csapat a lehetőségeket.
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.05.31. 18:27:58

Pazarlás lenne Messit betenni középre, hiába rúgott 2012-ben 91 gólt, BL sem abban a szezonban nem jött, sem a következőben, illetve Bajnokságot sem nyertünk 2012-ben.
Avatar
Veidt_madridista
Madridista
Hozzászólások: 836
Csatlakozott: 2016.05.25. 22:41:18
Tartózkodási hely: Miskolc

2017.05.31. 18:23:36

Rivaldo11 írta:Erről beszélek. Az Inzaghis hasonlatot meg lehet kedvencnek választani, de érteni kéne először miről beszélek. Gólfosó csatárok voltak korábban is. A jelenlegi Ronaldo pedig már középcsatár. Ennyi és nem több-játékban sem. Ezért írtam, hogy ha mondjuk Benzema fog ki 3 meccset így, és dönt, akkor most ő lenne az aranylabda fő várományosa...?
Nincs lenézve, csak egész egyszerűen nem méltó arra, hogy ugyanannyi zsugája legyen, mint Messinek. Merthogy ég és föld a két pali tudása között a különbség. Ezt tartom.
Mindenki érti h miről beszélsz, csak nem értenek vele egyet. Gólfosó csatárok tényleg voltak korábban is, csak nem olyanok akik 10 szezonon keresztül meg 32 évesen is hozták a szintet. (éppen ezért is nonszensz CR-t egy szorgalmas atlétának titulálni. az ilyen embereknek nem ártana visszanézni pár videót a 2006 és 2013 közötti időszakból).
A mostani szezonjához annyi, hogy a 3 eldöntött meccs meg valójában 10-12 körül volt.

Ezerszer leírtam már, nem szeretem CR-t, nem érdekel az Aranylabda sem, de az enyhén szólva is nevetséges, amikor valaki a góllövést próbálja úgy beállítani mintha az nem érne semmit, mikor a sportág legmérhetőbb és legnagyobb jelentőséggel bíró részéről van szó. Az meg a másik ilyen, hogy Messi mellett az van felhozva, hogy több gólt rúgott idén mint CR, csak az nem hogy sokkal több rangadón is sült fel mellé. Mindenki úgy szemezget a releváns statisztikákból, hogy az ő kedvence jöjjön ki jobbnak.
Kép
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2017.05.31. 18:20:35

csababarca írta:
ferninho írta:

CRes vitához meg annyit, hogy olyan szinten és nevetségesen le van már nézve itt egyesek által, hogy röhej és emiatt felesleges is vitatkozni róla.
Nem gond, hogy valaki nem követi az összes Realos meccset, én se nézem meg a Barcás meccseket mindig, de olyan nevetséges általánosítások mennek, hogy az valami hihetetlen.
Inzaghi volt a kedvencem.. :lol:
az tényleg meredek, de nem egy az egyben kell érteni az összehasonlítást.
én sok real meccset néztem idén, viszonylag, és nem véletlen volt a bm elleni meccsekig ekézve nálatok is. és várta mindenki mint a messiást a Cé utáni időket.
Aztán aratott, és megváltozott a megítélése. de egész szinte egész szezonban gyenge volt játékban, plusz a gólok se jöttek addig tőle úgy, ahogy szoktak. az Céhez képest átlag alatti gólemnnyiség volt, amit addig lerakott a szezonban.

Góljai megjöttek, játékban továbbra is ugyanaz maradt szinte. Szerintem a Bm elleni odavágón jtszott úgy a góljai mellett, hogy arra azt lehet mondani hogy naigen. ott ényleg jól ment, ha leveszem a góljait akkor is.
Mégis a visszavágós teljesítménye után lett annyira felhúzva nálatok (is), amit én pl nem értek.
Pl Napoli elleni első meccsen is mezőnyben nagyot játszott, kiosztott 4-5 olyan labdát, amiből gól lehetett volna, erre egyedül Kroos tudta berúgni az egyiket, főleg Karim volt ügyes aznap.

Tud ő még ilyeneket, de nincs értelme ezt játszani. Más megoldja, ő meg befejezi, mert abban a legjobb.

Messi is hiába tojja a forintos labdákat, lehúzhatja a fenébe, ha nem rúgják be.
Feltolnám előre, raknák mögé egy fullos csapatot, akik tömik és azzal lenne a Barca is a leghatékonyabb.

Persze Messi is néha be tud csődölni legelől, de az ritka, Juve ellen is csak nêztem, hogy hagyott ki annyi lehetőséget a visszavágón, el se hittem.
Meg ilyen helyzetekre ott vannak a többiek, akiknek villaniuk kéne.
Realnál mindig jött valaki, sokszor a padról, emiatt is lett ilyen eddig a szezon, de ezt még meg is kell koronâzni.

CR azt játssza amit kell és ilyen szintre, ahova vitte csak a legeslegnagyobbak közül is kevesen voltak képesek.

Messinek meg a Barcânak ez a baja, nem annyira hatékony, amennyire lehetne
Messi ha elől van, nem kap labdát/nincs gól, ha hátrébb meg nem rúgják be a többiek. Persze a legtöbb meccsen vhogy megoldódott ez a gond, de sokszor előjött a legfontosabb pillanatokban.
Labdákkal tud több ember is tömni támadókat, főleg, hogy azt többen is csinálják egyszerre egy csapatban, de befejezni jelenleg Messi meg CR tud magasan a legjobban a mai napig.

Ezt nem kihasználni nagy hiba.
Real meg CR is egy szóval jellemezve jelenleg hatékony, de nagyon.
madridista
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6739
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2017.05.31. 18:11:29

Rivaldo11 írta:Nincs lenézve, csak egész egyszerűen nem méltó arra, hogy ugyanannyi zsugája legyen, mint Messinek. Merthogy ég és föld a két pali tudása között a különbség. Ezt tartom.
Félve írom le, h utóbbinak nem az Aranylabda a fokmérője, szóval ne vágj eret magadon, ha mégis megkapja :) Továbbá Messi sem fog emiatt álmatlanul forgolódni, abban biztos vagyok :)
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2017.05.31. 18:00:52

Erről beszélek. Az Inzaghis hasonlatot meg lehet kedvencnek választani, de érteni kéne először miről beszélek. Gólfosó csatárok voltak korábban is. A jelenlegi Ronaldo pedig már középcsatár. Ennyi és nem több-játékban sem. Ezért írtam, hogy ha mondjuk Benzema fog ki 3 meccset így, és dönt, akkor most ő lenne az aranylabda fő várományosa...?
Nincs lenézve, csak egész egyszerűen nem méltó arra, hogy ugyanannyi zsugája legyen, mint Messinek. Merthogy ég és föld a két pali tudása között a különbség. Ezt tartom.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.05.31. 17:15:42

“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15491
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.05.31. 16:32:24

ferninho írta:

CRes vitához meg annyit, hogy olyan szinten és nevetségesen le van már nézve itt egyesek által, hogy röhej és emiatt felesleges is vitatkozni róla.
Nem gond, hogy valaki nem követi az összes Realos meccset, én se nézem meg a Barcás meccseket mindig, de olyan nevetséges általánosítások mennek, hogy az valami hihetetlen.
Inzaghi volt a kedvencem.. :lol:
az tényleg meredek, de nem egy az egyben kell érteni az összehasonlítást.
én sok real meccset néztem idén, viszonylag, és nem véletlen volt a bm elleni meccsekig ekézve nálatok is. és várta mindenki mint a messiást a Cé utáni időket.
Aztán aratott, és megváltozott a megítélése. de egész szinte egész szezonban gyenge volt játékban, plusz a gólok se jöttek addig tőle úgy, ahogy szoktak. az Céhez képest átlag alatti gólemnnyiség volt, amit addig lerakott a szezonban.

Góljai megjöttek, játékban továbbra is ugyanaz maradt szinte. Szerintem a Bm elleni odavágón jtszott úgy a góljai mellett, hogy arra azt lehet mondani hogy naigen. ott ényleg jól ment, ha leveszem a góljait akkor is.
Mégis a visszavágós teljesítménye után lett annyira felhúzva nálatok (is), amit én pl nem értek.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2017.05.31. 16:24:41

recrea írta:Ronaldo 20-25 gólokat rúgott szezononként, mégis messze a történelem legjobb csatára volt...ha nem a legjobb focistája, széttört térddel, 90 kilósan :D
Hihetetlen, h milyen tehetséget meg észt kapott az az ürge.

Kár kupákon meg gólokon rugózni, látni kell :)
Nekem pl magasan ő a Top1, lehet itt Messizni meg CRezni.

MBappe is pont azért fogott meg ennyire, mert benne látom, hogy van benne valami Ronaldoból és ha már fele annyit tudna már magam alá csinálnék, de hát sajna túl magasak az elvárásaim :D Olyan nem lesz még egy, mint a brazil...


CRes vitához meg annyit, hogy olyan szinten és nevetségesen le van már nézve itt egyesek által, hogy röhej és emiatt felesleges is vitatkozni róla.
Nem gond, hogy valaki nem követi az összes Realos meccset, én se nézem meg a Barcás meccseket mindig, de olyan nevetséges általánosítások mennek, hogy az valami hihetetlen.
Inzaghi volt a kedvencem.. :lol:
madridista
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6739
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2017.05.31. 13:59:07

Ronaldo 20-25 gólokat rúgott szezononként, mégis messze a történelem legjobb csatára volt...ha nem a legjobb focistája, széttört térddel, 90 kilósan :D
Hihetetlen, h milyen tehetséget meg észt kapott az az ürge.

Kár kupákon meg gólokon rugózni, látni kell :)
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2017.05.31. 12:17:13

miro. írta:
Rivaldo11 írta:Ronaldo idei termelését-nem számoltam utána-de simán hozhatták. Még mindig csak erre a szezonra gondolok. Nyílván nem összességében hozom egy szintre a fent említett kettőssel a portugált, de ilyen szezont-gólokban, játékban-hoztak már ők is simán.
Egyetlen szezonja sikerült 44 gólosra RVN-nek,(Ronaldo most 40-nél tart).
Inzaghi kanyarba sem volt.
De azért tegyük hozzá hogy 32 évesen tudott lehozni egy ilyen szezont,amilyet a két említett játékosod összevetve egész karrierjük során egyszer tudott..
Tehát az a "simán" nem igazán állja meg a helyét..
Rúgózni lehet a darabszámokon, meg mondhattam volna más csatárokat is, de itt a lényeg az, hogy rúgott gól nélkül nincs jó meccse a palinak-vagy csak a legritkább esetben-ezt kár vitatni. Erre meg aranyzsugát ne osszanak már...
Ahhoz nálam egész egyszerűen "jobban kell tudni futballozni", mint amit Ronci mutat már vagy két éve.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.05.31. 09:42:00

EBbetyar írta:de itt rajtatok kivul(akik valamennyire objektivek) olyanokat irnak ami konkretan marhaság. ez az ami zavar nem az, hogy cr lassult meg mar nem olyan mint regen.
a karomkodassal igazad van, odafigyelek ra
Lévén ez egy Barca fórum, nem egy elfogult Barcás véleménnyel fogsz találkozni. Ezt sose értettem, hogy ezen miért lepődik meg sok Madridista. Azon a fórumon is pont ugyanígy megvannak az elfogult vélemények, csak arra nyitottabbak vagytok, ezért nem tűnk fel, ez velejárója az ilyen helyeknek.. :D Változtatni nem fogsz tudni ezen, hidd el nekem.
recrea írta:Palesz komám, eszem azt a jólelkű szívedet :D elképzelem, ahogy valaki felrúg a focipályán és elnézést kérsz tőle :D

Sztem meg Iniesta a kor legjobb focistája és két aranylabdát vettek el tőle :mrgreen:
Annyira azért nem vészes a helyzet, de tényleg nem vagyok egy vehemens vérmérsékletű ember. :D

Az Iniestás résszel viszont teljes mértékben egyetértek! :mrgreen:
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2017.05.31. 09:34:34

EBbetyar írta:oke en latom rosszul, igazatok van. cr nem csinal semmit csak "ott van" ahol kell.
Pontosan. Nyilván ehhez is kell tehetség nem vitatja senki, meg be is kell rúgni, nálunk Suarez még ezeket is kihagyta jó eséllyel.
Szóval régebben több lehetőséget teremtett magának, most inkább jókor van jó helyen. A kvalitásait itt sem kérdőjelezi meg senki, de őszintén mondod, hogy ez CR legjobb szezonja? Ennek ellenére a kb 5 jól lehozott meccsére fog aranylasztit kapni.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2017.05.31. 09:24:56

Rivaldo11 írta:Ronaldo idei termelését-nem számoltam utána-de simán hozhatták. Még mindig csak erre a szezonra gondolok. Nyílván nem összességében hozom egy szintre a fent említett kettőssel a portugált, de ilyen szezont-gólokban, játékban-hoztak már ők is simán.
Egyetlen szezonja sikerült 44 gólosra RVN-nek,(Ronaldo most 40-nél tart).
Inzaghi kanyarba sem volt.
De azért tegyük hozzá hogy 32 évesen tudott lehozni egy ilyen szezont,amilyet a két említett játékosod összevetve egész karrierjük során egyszer tudott..
Tehát az a "simán" nem igazán állja meg a helyét..
Cseri írta: vannak szorgalmas, megszállott atléták,mint Hiszti.
Csak azért mert szorgalmas vagy,és tökéletesre hozod ki a testi adottságaidat nem fogsz rúgni 500 gólt,csak szólok...
hogy cr lassult meg mar nem olyan mint regen.
Lassult,meg nem is olyan mint régen.
2 éve nem cselezett ki senkit egy az egybe.
Csak ugrál a labda fölött,majd ad egy visszapasszt.
De ez van nem 25 éves,átalakította a játékát..
TripleH írta:Miro, egyébként az a baj ezzel az aranylabdával, hogy se a BL/EB győztes Spanyol válogatottból nem kapta meg senki, a vb győztes németektől sem, az interből sem és a báyernből sem mikor tripláztak. Mellette a Chelseaből sem kapta meg senki mikor BL-t nyertek, az a nagy büdös helyzet, hogy ezek a címek, csak és kizárólag Messi és Ronaldo mellett érvek, a többiek esetében, a lőtéri kutyát nem érdekli.
Ezzel teljesen egyetértek. Viszont szerintem ez anno egy óriási hülyeség volt,sok-sok esetben.
Megkellett volna kapnia másnak is,remélem ebben az évben ez változik.
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6739
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2017.05.31. 09:21:38

Palesz komám, eszem azt a jólelkű szívedet :D elképzelem, ahogy valaki felrúg a focipályán és elnézést kérsz tőle :D

Sztem meg Iniesta a kor legjobb focistája és két aranylabdát vettek el tőle :mrgreen:
EBbetyar
Barça C
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2017.05.30. 21:29:05

2017.05.31. 09:13:39

oke en latom rosszul, igazatok van. cr nem csinal semmit csak "ott van" ahol kell.

palesz: megint nem ezt írtam, hogy ugyanugy cselez mint 20 evesen, nyilvan nem. de itt rajtatok kivul(akik valamennyire objektivek) olyanokat irnak ami konkretan marhaság. ez az ami zavar nem az, hogy cr lassult meg mar nem olyan mint regen.
a karomkodassal igazad van, odafigyelek ra
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2017.05.31. 09:03:32

Ledegradálni? Az mi? A degradálni azt jelenti,hogy lenézni,hogy lehet valakit le-lenézni? Vannak korszakos,ösztönös zsenik,mint Messi és vannak szorgalmas, megszállott atléták,mint Hiszti. Neki van még max. 2 éve,ha nem szenved sérülést. Nincs ezzel gond,ha valaki cr 'játékára' bukik,vannak olyanok is akinek murinyó focija is bejön,ezért szép a sport.Örülök az itt frissen megjelent balettosoknak,sok új szempontot hoznak,így 5 év után. :)
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Válasz küldése