Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
looka
Capitá del Barça
Hozzászólások: 966
Csatlakozott: 2008.05.07. 08:47:29

2017.08.28. 15:29:44

Veidt_madridista írta:Benzema Pérez szent tehene (is), ezt mindenki tudja. Tavaly még le is nyilatkozta, hogy olyan neki, mintha a fia lenne, és ha rajta múlik, akkor Madridból fog visszavonulni. De Capello is megmondta, szintén tavaly, hogy Benzema nagyrészt azért van a kezdőcsapatban, mert "ő az elnök úr üdvöskéje". Persze ezt már azóta lehet tudni, hogy anno a Higu-Benzema kérdésben a francia pártjára állt a vezetőség, pedig abban az időszakban sokkal gyengébb volt.
Anno Bale-lel kapcsolatban is ezt olvastam, meg itt is volt talán téma. Akkor még sincs annyira szabad keze Zidane-nak? Az a poén a dologban, hogy mivel jönnek az eredmények, ezért sem Péreznek nincs oka elgondolkodni rajta, hogy jó ötlet-e ennyire nyomatni a kedvenceit, sem Zidane-nak nincs alapja rá, hogy esetleg ágáljon a felsőbb utasítás ellen (már, ha egyáltalán akarna ilyet tenni). Azért szerintem ez így veszélyes játék, mert mi lesz akkor, ha idén nem menti meg a csapatot CR a BL-ben tendenciózus módon? Könnyen előfordulhat szerintem, hogy épp a sikerek okozzák majd a hanyatlást idén úgy, hogy egy kis váltással simán kiváló szezont futhatna megint a RM. Persze így is futhat, csak nem vagyok biztos benne, hogy idén is mindig odaér Ronaldo, ha baj van. Asensio meg a többiek meg tényleg nagyon tehetségesek, de, ha nem játszanak (eleget) a nagy meccseken, könnyen visszaüthet az a szemlélet, hogy ezzel a kezdővel is mindig nyertek, majd fognak most is...

Nem tudom, mennyire világos, amit írtam, napok óta nem alszom a diplomamunkám miatt, de a lényeg, hogy sokszor láttunk már olyat, hogy a sikerek közepette nem foglalkoztak a keret vagy a kezdő frissítésével és visszaütött. Többek között a katalán térfélen is volt erre bőven példa az elmúlt évtizedben.
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2017.08.28. 15:25:23

miro. írta:
Szerintem paran atfognak idejonni meg hozzatok a masik oldalrol,mert benzemacskat aki bantja az istent veszi a szajara ott..:D :D :D
Maradjanak csak ott, a "bármikor bármilyen körülmények között mérföldekkel színvonalasabb mint a eurobarca" oldalacskájukon, ahol minden második hsz káromkodás, a moderátor meg a legnagyobb troll az egész fórumon, és még egy inkorrekt paraszt is. OFF vége. :D

Remélem következő meccsen is kezd Bale, és Benzema. Kb az a színvonalú "sportszakmai" munka őket kezdetni folyamatosan, mint ami itt nálunk megy egy ideje.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
Veidt_madridista
Madridista
Hozzászólások: 836
Csatlakozott: 2016.05.25. 22:41:18
Tartózkodási hely: Miskolc

2017.08.28. 14:48:24

Benzema Pérez szent tehene (is), ezt mindenki tudja. Tavaly még le is nyilatkozta, hogy olyan neki, mintha a fia lenne, és ha rajta múlik, akkor Madridból fog visszavonulni. De Capello is megmondta, szintén tavaly, hogy Benzema nagyrészt azért van a kezdőcsapatban, mert "ő az elnök úr üdvöskéje". Persze ezt már azóta lehet tudni, hogy anno a Higu-Benzema kérdésben a francia pártjára állt a vezetőség, pedig abban az időszakban sokkal gyengébb volt.
Kép
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7466
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2017.08.28. 14:45:55

miro. írta: Szerintem paran atfognak idejonni meg hozzatok a masik oldalrol,mert benzemacskat aki bantja az istent veszi a szajara ott..:D :D :D
Én annyira nem vagyok ebben a dolgokban olyan nagyon jártas, de nem Zidane-nak a szent tehene Benzema? Mert nem hiszem, hogy Perez őt annyira erőltetné, mint Bale esetében. És a vele kapcsolatos interjúban is úgy érezni, hogy Zidane nem csak úgy diplomatikusan megvédi, hanem kicsit túl is tolja. És szerintem ezt Benzema is érzi, így amíg bérelt helye van a kezdőben, főleg, hogy Morata sem veszélyezteti a helyét, Mbappét megvette a PSG nem kell olyan ambiciózusnak lenni. A piacon nem is nagyon van olyan ember, aki ki tudná szorítani. (nem a tudása, hanem inkábbv a helyzete miatt) Mbappé lehetett volna, de róla lecsúsztatok. Olyan megszakadást se látni rajta, hogy csakazértis megmutatja, hogy kezdő szintű játékos.

Ráadásul, mikorra már az öregedés miatt háttérbe szorulna vagy eladnák, már Cr pótlásáról is komolyan gondolkodni kell.
Forca Barca!!!!
Avatar
dentomi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2017.08.12. 16:30:16

2017.08.28. 14:23:12

miro. írta:Hoher...Gyilkos,botronbe a helye nem?
Anno Nesta,Maldini vagy a rengeteg olasz vedo akkor mi volt?
Regen sokkal kemenyebb volt a foci,most sok a langyos,aztan ha valaki mar odacsap az hoher..

Szerintem paran atfognak idejonni meg hozzatok a masik oldalrol,mert benzemacskat aki bantja az istent veszi a szajara ott..:D :D :D

A kemény meg az alattomos nem éppen ugyan az a megítélés :)

Személy szerint, kifejezetten várok minden Real drukkert, nincsen azzal semmi gond ha elmondják a véleményüket, ez nem háború csak nézeteltérés :mrgreen:
Egyszer elmentem egy Fradi-Újpestl mérkőzésre, 2 hónap múlva hazaértem, csengettem az asszony kírúgott, ma sem értem miért tette!
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2017.08.28. 14:12:55

miro. írta:...
Az volt az érzésem, hogy a tegnapi Real meccset odaát a fél fórum nem fogja túlélni. Ma reggel felnéztem, nem tévedtem nagyot. :mrgreen:
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
hau30
Capitá del Barça
Hozzászólások: 854
Csatlakozott: 2008.05.19. 19:31:35
Tartózkodási hely: Pécs

2017.08.28. 14:12:09

dentomi írta:
hau30 írta: Olyan Albasan fetrengett? No nem Jessica Albasra gondoltam. :wink:
Nos, igen, kicsit "húzom a nyakam" Alba is szokott hasonlókat alakítani :)
Elfogult vagyok, talán nem is láttam ilyet Albánál? :mrgreen: :mrgreen:

A mi IMDB sünk legalább nem egy alattomos hóhér!
Érdekes ebben a témában nálam nem befolyásoló tényező ki hol játszik. Szíííjjjj már előre látom Neymar mennyi idegállapotot fog okozni. Egyszerűen nem bírom az ilyen játékosokat. Sajnos Alba a hasznos játéka mellett ebben is kiemelkedő. Óriási volt a bundásban a hétvégén,ahogy a Hamburg játékosát rendberakta a bíró a videó visszanézés segítségével.
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2017.08.28. 14:07:28

Hoher...Gyilkos,botronbe a helye nem?
Anno Nesta,Maldini vagy a rengeteg olasz vedo akkor mi volt?
Regen sokkal kemenyebb volt a foci,most sok a langyos,aztan ha valaki mar odacsap az hoher..

Szerintem paran atfognak idejonni meg hozzatok a masik oldalrol,mert benzemacskat aki bantja az istent veszi a szajara ott..:D :D :D
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
Avatar
dentomi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2017.08.12. 16:30:16

2017.08.28. 13:45:03

hau30 írta: Olyan Albasan fetrengett? No nem Jessica Albasra gondoltam. :wink:
Nos, igen, kicsit "húzom a nyakam" Alba is szokott hasonlókat alakítani :)
Elfogult vagyok, talán nem is láttam ilyet Albánál? :mrgreen: :mrgreen:

A mi IMDB sünk legalább nem egy alattomos hóhér!
Egyszer elmentem egy Fradi-Újpestl mérkőzésre, 2 hónap múlva hazaértem, csengettem az asszony kírúgott, ma sem értem miért tette!
Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2017.08.28. 13:35:49

A hírek szerint, leginkább az angol médiából, szóval kezeljük óvatosan, Mourinho 92 millió fontos ajánlatot tett le Bale-èrt.

Ez több mint amennyiért vettèk. Hülyèk lennének nem eladni, mikor van egy ilyen Asensiójuk. Apró pénzért meg vinnének a padra valakit.

Ráadásul sérülékeny is a walesi.
hau30
Capitá del Barça
Hozzászólások: 854
Csatlakozott: 2008.05.19. 19:31:35
Tartózkodási hely: Pécs

2017.08.28. 13:33:30

dentomi írta:A színnészi teljesítménye 10/10 imdb fizetne érte :)

Volt egy szitú amikor valaki lekönyökölte egy fejesnél, oké kapott, de amit ott lekavart a fentrengéssel, mint egy krokodil aki éppen széttépi áldozatát, ( tudjátok amikor forog ezerrel a vízben, meghaltam rajta :-)
Olyan Albasan fetrengett? No nem Jessica Albasra gondoltam. :wink:
A hozzászólást 4 alkalommal szerkesztették, utoljára hau30 2017.08.28. 13:45:18-kor.
mvik
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 303
Csatlakozott: 2009.06.05. 22:43:57

2017.08.28. 13:19:02

üdv. hát azt én se értettem hogy miért pont Moratát engedték el és miért nem az arabot, Benzema az utóbbi 2 évben már csak árnyéka régi önmagának, a spanyol meg amikor játszott mindig jól tolta. de egyébként sajnos nem lesz gondjuk a középcsatár poszttal mert tavasszal is már csomószor az volt hogy Roncika játszott középen, és szerintem ezután inkább őt fogják ott játszatni, mert őszintén megmondva a szélső játéka már kezd elégé visszaesni, tavasszal is akkor volt leginkább hasznára a csapatának amikor középre húzódva belődözte a beadásokat, főleg úgy hogy ilyen játékosokat mint Isco és Asensio luxus lenne a padon tartani, főleg egy gyenge Benzema miatt.
mvik
Avatar
dentomi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2017.08.12. 16:30:16

2017.08.28. 12:40:22

markionni írta:Jo azert nehogy mar ebbol a ket meccsbol induljunk ki, hogy ki hany golt kapott eddig foleg a szuperkupa fenyeben nem. :D Egyelore ez nem mervado.

Azért az látszott, a megszokott két belső védő nélkül igen csak gyenguska a madridi védelem.persze Ők "ellenféllel" játszottak!

Casemiro-nál az a csoda hogy pályán maradt 90 percig, néhány sárgát megint benyelt a spori.
A színnészi teljesítménye 10/10 imdb fizetne érte :)

Volt egy szitú amikor valaki lekönyökölte egy fejesnél, oké kapott, de amit ott lekavart a fentrengéssel, mint egy krokodil aki éppen széttépi áldozatát, ( tudjátok amikor forog ezerrel a vízben, meghaltam rajta :)
Egyszer elmentem egy Fradi-Újpestl mérkőzésre, 2 hónap múlva hazaértem, csengettem az asszony kírúgott, ma sem értem miért tette!
markionni
Capitá del Barça
Hozzászólások: 517
Csatlakozott: 2016.12.12. 12:28:14

2017.08.28. 12:13:19

Jo azert nehogy mar ebbol a ket meccsbol induljunk ki, hogy ki hany golt kapott eddig foleg a szuperkupa fenyeben nem. :D Egyelore ez nem mervado.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7466
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2017.08.28. 11:35:28

Bob_Marley írta:ű

Szerintem egész Európában RM a legjobb fizikálisan, simán bírnák ha 100 vagy 110 percig menne egy meccs. Ebben azért Valverde és az új erőnléti stáb miatt várok nálunk is javulást és ezért írtam délután is, hogy meló-meló-meló, ez kell legyen a kulcs nem a kreativitás. Szerencsére még nem kellett ezt bizonyítani, de hozzáteszem a Betis ellen már az elején az a pattogós, nagyon szívós letámadás rég nem látszódott a csapaton, ha ilyet tudnak a 75-ik perc után is, akkor az sokat jelenthet.
Sokat számít a meló, de a bajnokság 3/4-ében, többert számít a kreativitás, betörések, elvinni az embereket. Az Alves ellen melózhattunk volna bármennyit, és tettük is folyamatosan visszaszereztük a labdát, de nem volt aki feltörje a védelmet. Messire kiléptek 4-en a többiek pedig egy 1 vs 1-et sem tudtak megcsinálni. Neymar pont az ilyen dolgokban volt erős és ezért sikerült sokkal több helyzetet kialakítani. Előnyben pedig már ki kellett nyílni az ellenfélnek. Amikor Denis beállt például és megkevergette a védelmet sokkal közelebb álltunk a helyzetekhez, mint előtte.
A Real se azzal alakította ki a helyzeteit, hogy melóztak, mint a hülye, hanem Asensio vagy valamelyik játékosuk megvert 1-2 embert és sokkal több terület nyílt. Mondjuk a Valencia nem buszozott úgy, mint az Alaves.
Az emberelőnyös helyzetek se a sok meló miatt alakulnak ki, legalábbis nem elsősorban. Nem azt mondom, hogy nem kell, mert elengedhetetlen kelléke a játéknak, mindig is az volt. A letámadásunk is nagyon jól működik és nem kell ehhez Paulinho meg Casemiro duó.
Az erősebb ellenfelek ellen tényleg stabilabb védekezés kell már a kp-n, de ez rohadt kétélű fegyver is. Rengetegszer a bírónak köszönhette hogy a pályán maradt. Szigorúbb játékvezetőnél, majdnem garantálható a dupla sárga/piros.
A Real pl. elbírja azt, hogy Casemiro előrefelé dupla O mert van egy Modric-Kroos duó előtte. Ha az nem lenne megsüthetnék a brazilt.
Láthattuk mennyit számított amikor Bale lesérült és Isco került a csapatba, egyre többet játszott. Sokkal veszélyesebb lett a Real és hátrafelé se lettek gyengébbek. Akkor se, ha mondjuk Kovacic helyettesítette Casemirot. Sokszor szenvedtek, aztán jött Isco és hatalmas különbséget teremtett.

Az Alaves ellen is pont egy Neymar hiányzott aki betört volna vagy embert visz el. Ezt most legtöbbször Albanak kellett megtennie. Nem tudom mennyiszer láttad Coutinhot, de rohadtul nem büdös neki a munka. Dembelének meg kb. dupla tüdeje van és a nyakamat teszem rá, hogy mindig vissza fog zárni. Neymar is sokszor megtette, a trióból magasan ő védekezett a legtöbbet, Dembelével szerintem ez fokozódni fog. Főleg, hogy sokszor játszott kp-n is, tudja milyen hátrébb játszani.

Még egyszer kiemelem, nem vagyok az ellen, hogy nem kell egyáltalán munka, leginkább a kp-n, de meló és meló között is van különbség. Azért sokat elmond, hogy két meccs után gólt sem kaptunk, míg a Real benyelt hármat. És komoly helyzete is kb. háromszor, maximum négyszer volt az ellenfélnek.
Forca Barca!!!!
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2017.08.28. 11:29:19

Az a faek ha odakerult akkor beverte legalabb.
Az ugyetlen arabnak semmi koze nem volt a mult evi bajnoksag megnyeresehez ellenben a spanyollal.
Nem tartom extranak Morata,sot,de elkepeszto hogy Ot adtuk el.

Masodik fordulo,es mar -2 pont a Benny Hill miatt.
De nem baj,hat neki nem a golloves a feladata,jaaa es amugy neki Ronaldivak megy jol,ergo ha ott a portugal ezt berugja... :D :D :D :D :D
Varom a failzemas videokat,egy jo 40 percet osszelehet mar hozni az ugyetlenkedeserol.
Kivancsi lennek hogy ilyenkor nem eg e mint a rongy,a sok futballista,korabbi jatekosok ezt mind megnezik... :D :D
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
Avatar
Veidt_madridista
Madridista
Hozzászólások: 836
Csatlakozott: 2016.05.25. 22:41:18
Tartózkodási hely: Miskolc

2017.08.28. 11:21:31

dentomi írta: Az a "Faék" párszor megmentette a seg..tek :)
Igen, a padról beállva. Ő ebben volt jó, meg a kiscsapatok megszórásában. Nem bántom, de ez kevés a kezdőbe. Más kérdés, hogy Karim is...
Kép
Avatar
dentomi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2017.08.12. 16:30:16

2017.08.28. 11:17:14

Veidt_madridista írta: Morata egyszerű, mint a faék, sosem lesz Madridban kezdő egy hozzá hasonló stílust képviselő játékos.

Az a "Faék" párszor megmentette a seg..tek :)
Az meg hogy kikönyörögte vagy sem, ha folyamatosan azt látod, csak a kispadon van esélyed, lehet Te is kikönyörögnéd.

Térjünk vissza a kérdésre 1 év múlva amikor majd igazoltok valakit a(helyére).
Egyszer elmentem egy Fradi-Újpestl mérkőzésre, 2 hónap múlva hazaértem, csengettem az asszony kírúgott, ma sem értem miért tette!
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.08.28. 11:13:33

dentomi írta:Igen, de majd 1 év múlva 2x-3x ennyiért keresik az új igazolást.
Nem egy okos befektetés ha csak a mára gondolsz!
Pont ezért érte meg szerintem. Mbappé azért lett volna ennyi, mert ő 1-2 év múlva már kezdő lett volna, bár szerintem már idén is. Viszont ha csak csere szerepkörbe keresnek valakit, akkor Morata szintű embert nem találtak volna tavaly se. Így legalább 1 évig volt egy ilyen kaliber náluk, az is több mint a semmi. Tavaly se tudtak volna jobbat hozni padra, mert olyan a felhozatal, hogy megtehetik a tehetségesebb csatárok, hogy elmennek játszani máshova a kezdőbe. Szerintem legalábbis.

Mondjuk Marianot nem értem, hogy miért most adták el visszavásárlásival, és nem tavaly, szerintem ez nagyobb öngól, mint Morata esete. Tavaly fejlődhetett volna, idén meg visszatér tapasztalatot szerezve, ehelyett tavaly padozott, amikor nem volt rá szükség, idén meg amikor lenne, a Lyonban csapatja. Nekünk ez ismét csak jó mondjuk, de érdekes.
Avatar
Veidt_madridista
Madridista
Hozzászólások: 836
Csatlakozott: 2016.05.25. 22:41:18
Tartózkodási hely: Miskolc

2017.08.28. 11:08:05

dentomi írta:Morata mellőzését én sem nagyon értem, abnormális döntésnek tartom.
Bizony jó párszor kihúzta Öket a slamasztikából, előbb adtam volna el a Bale-Benzema párost!
Moratát senki sem akarta eladni, ő könyörögte ki a távozását. Eredetileg mindenki azzal számolt h marad, ezért is lett eladva mellőle Mariano. Mondjuk amit írtál, hogy "ő a jövő", eléggé távol áll a valóságtól. Morata egyszerű, mint a faék, sosem lesz Madridban kezdő egy hozzá hasonló stílust képviselő játékos.

Másik kommentedre reagálva, Bale rengeteget védekezik szélsőként, csak az a baj, hogy sajnos ennyi van a tarsolyában. Én nem vagyok egy agresszív ember, de amik tegnap hangzottak el a számból... :D
Kép
Avatar
dentomi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2017.08.12. 16:30:16

2017.08.28. 11:00:41

palesz77 írta: Padról beszállva nyert nekik nem egy meccset tavaly - aminek hála bajnokok is lettek -, aztán miután várható módon ezzel nem volt megelégedve, 2-szer annyiért eladták. Hülyék lettek volna nem kihasználni a lehetőséget szerintem.

Igen, de majd 1 év múlva 2x-3x ennyiért keresik az új igazolást.
Nem egy okos befektetés ha csak a mára gondolsz!

Persze mindenki úgy látja a dolgokat ahogy akarja, nekem kifejezetten öröm, nem látom a bajnokin a Classicon ellenünk játszani :)
Egyszer elmentem egy Fradi-Újpestl mérkőzésre, 2 hónap múlva hazaértem, csengettem az asszony kírúgott, ma sem értem miért tette!
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.08.28. 10:55:01

dentomi írta:Ha ez így van, akkor minek vitték vissza Moratat, elég nagy öngólt löttek maguknak.
Padról beszállva nyert nekik nem egy meccset tavaly - aminek hála bajnokok is lettek -, aztán miután várható módon ezzel nem volt megelégedve, 2-szer annyiért eladták. Hülyék lettek volna nem kihasználni a lehetőséget szerintem.

Asensio meg tényleg durva gyerek. Az utolsó 20 percet láttam csak, ott oktatott rendesen, de az az első gólja is.. Bazi nagy vétel volt nekik ennyiért. Douglast mondjuk felesleges belekeverni, mert attól még, hogy a katalán lapok leírták, hogy ezért meg azért nem hoztuk, az nem azt jelenti, hogy ő alapból minket választott volna, ha megkeressük. A hírek szerint nagy Madridista a gyerek, volt valami sztori is még emlékeim szerint, hogy a már sajnos elhunyt anyukájával azt tervezhették, hogy Real játékos lesz. Nem hiszem, hogy minket választott volna, ha egyszerre keressük őket..

Kíváncsi leszek Zidanera amúgy, mert neki is adott igazából a keret ahhoz, hogy Pephez hasonlóan egy korszakos csapatot összerakjon - lehet azon vitatkozni, hogy ez is az-e már, de már leírtam hogy mire gondolok ezen belül régebben, aki akarja az megérti úgyis -, de egyelőre úgy néz ki, hogy ő nem húzza meg azt, hogy a nagyobb neveket a padra rakja/kirakja a csapatból azok érdekében, akik 1-2 éven belül húznák a szekerét. Érdekes, remélem nem is változtat ezen a hozzáállásán, nekünk csak jó lenne. Mondjuk még így is őket tippelném a Bajnokság esélyeseinek most, és a BL-ben is fő esélyesnek tartom őket, Bale úgyse bírja sokáig, és megoldódnak a "játszatási gondjai".. :D
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2017.08.28. 10:49:08

Nem láttam a tegnapi Madrid meccset, de ahogy olvastam itt-ott volt bőven lehetősége a Mardidnak, csak Benzema mindent kihagyott, Bale meg ott sem volt.
Én tavaly is leírtam párszor, és most is tartom, hogy a Madrid tavaly azért tudott BL-t és bajnokságot nyerni, mert Bale sokat volt sérült - szerencséjükre, illetve a mi szerencsétlenségünkre. Tavaly a gálakezdő mellett epizodista tudott volna lenni csak Isco, de így hogy a vadló sérült volt előre lépett és parádés játékot hozott. Gondolom azzal mindenki egyetért, hogy lényegesen kevesebb szerepet kapott volna, ha Bale nem sérült. Ellenünk pl betette ZZ (szerencsénkre), Iscoval szerintem megettek volna minket.
Bale az ő André Gomesük, csak a mi szuperhősünk nem volt sokat sérült tavaly...
Tavalyhoz képest jelentős változás náluk, hogy egy parádés Isco mellett van még egy zseniális játékosuk előre Asensio személyében. Nem beszélve középen Kovaról, szóval Zizu idény nagy feladatot kap, azaz meg kell oldani a BBC mellett Asensio és Isco kellő játékpercét is. Ha meg padra tesz valakit a BBC-ből, abból lehet durcizás lesz. Nálunk kb ugyanez volt az MSN-nel annyi különbséggel, hogy nekünk 1 darab épkézláb cserénk nem volt aki megszorongathatta volna őket a kezdőbe kerülését.
Avatar
dentomi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2017.08.12. 16:30:16

2017.08.28. 10:46:25

markionni írta:Nyilvan dolgozott Morata hatrafele, de ket lehetoseg volt amikor Ronaldoval egyutt jatszott.
- Ronaldo centerben, Morata szelre kihuzodva, igy teljesen elvesztek a center erenyei es hasznalhatatlan volt
- A masik eset, hogy zavartak egymast a hasonlo helyezkedesukkel
Ha ez így van, akkor minek vitték vissza Moratat, elég nagy öngólt löttek maguknak.
Az meg hogy Bale-C.R. nem passzol egymásnak, egészen óvoda szint, van Tréner, vannak vezetők talán az asztalra kellene csapni?

Igazából oda akartam kilyukadni, nem C.R Meg Benzama a jövő, sokkal inkább Morata, ezért nem értem, miért (Kótyavetyélték el).
Egyszer elmentem egy Fradi-Újpestl mérkőzésre, 2 hónap múlva hazaértem, csengettem az asszony kírúgott, ma sem értem miért tette!
markionni
Capitá del Barça
Hozzászólások: 517
Csatlakozott: 2016.12.12. 12:28:14

2017.08.28. 10:29:50

@dentomi: Nyilvan dolgozott Morata hatrafele, de ket lehetoseg volt amikor Ronaldoval egyutt jatszott.
- Ronaldo centerben, Morata szelre kihuzodva, igy teljesen elvesztek a center erenyei es hasznalhatatlan volt
- A masik eset, hogy zavartak egymast a hasonlo helyezkedesukkel

Ezert is nem veletlen, hogy Morata mindig akkor villogott amikor Ronaldo nem volt a csapatban, amikor meg egyutt jatszottak a nullahoz konvergal a goljai szama.

Szerk.: a Bale-Ronaldo duoval meg sosem birt el a csapat egyszerre, ez sem igaz. Ha egyutt jatszottak jobbara csak szenvedes volt az egesz, nem veletlen hogy akkor jott a kirobbano jatek tavasszal amikor a brit leserult. Emlekeim szerint a Napoli elleni visszavagon amikor egyutt jatszottak 0, azaz 0 passzuk volt egymasnak. Na mar most ez egy tamadoharmason belul poen targya hogy ketto nem is passzolt egymasnak.
Válasz küldése