Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2011.05.04. 10:38:08

LM10 írta:A meg nem adott madridi gólnál szerintem szabadrúgással kellett volna jönnie a realnak. Annyi volt, hogy felrúgták Céert, ő meg ráesett Mascheranora. Én így láttam, de jobb ha tudja a Real, hogy ha a Barcának élet-halál lett volna a győzelem, akkor megcsinálják.
Annyira kicsinyes klub lett, félelmetes.

Összegezni kell egyből az eredményeket, az ő győzelmük CDR-t ért. A miénk Bl döntőt, és a bajnokságban is nekünk kedvező eredmény született, és akkor az 5-0-ról nem is beszéltem, mert 4 meccset szabad csak most nézni.

Pepe piros jogos, úgy ahogy a meg nem adott gól is. Ki lehet kockázni ezt is..

Mindenesetre megmutatták hogy támadó focival is lehet valamit kezdeni.
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3736
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2011.05.04. 10:30:47

Na végre egy igazi klasszikus. Végre egy jó meccset láttunk talán azt sajnálhatjuk, hogy hamar jött Pedro gólja, mert utána megállt a meccs. Azért grat a Realnak a pályán nyújtott teljesítményért, mert végre ők is akartak focizni. A játékvezetés meg elképesztő milyen magas színvonalon folyt. Nem gyakran lehet ilyet látni. Ebben a Real Madridban meg újra, meg újra csalódik az ember. Nem hiszem, hogy itt a fórumon annyira odavannak értük (mint ahogy én sem), de ennyire undorítóan, hogy lehet viselkedni? Már megint a játékvezetést szidják... Teszem hozzá, hogy Lasst simán, míg Xabi Alonsot vagy Adebayort nyugodtan ki lehetett volna állítani. Arbeolanak meg szintén grat, mert egy ilyen bunkó, favágó embertől most olyan meccset láttunk ahol talán ő volt a legsportszerűbb. Aztán Higuain gólját reklamálják... Ez hihetetlen. Egyértelmű, hogy Ronaldo nem szándékosan szabálytalankodott, de könyörgöm a labda irányába mozgó Masherano lábára esett rá! Mit várt ezek után? Aztán meg gratulálni sem tudnak. Amikor nekünk kellett volna osztani a játékvezetést (ráadásul joggal) a Kupa döntőben, Guardiola akkor sem tette, sőt még gratulált is a Realnak. Mourinho teljesen elvette az eszüket. Ennyire makacsan és öntelve nem lehet semmihez sem hozzáállni.

Na mindegy. Gratula a csapatnak. A kieséses szakaszban az 5 legerősebb ellenfél közül 3-at kiejtettünk. :D Arsenal-Sahtar-Real szép kis 3-as. :D Csak nyerjük meg a döntőt, mert 2 döntőt elbukni nagyon csúnya lenne. Azért tartok a Mu-tól, de remélem felülkerekedünk rajtuk.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21305
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2011.05.04. 10:16:27

putyo írta:"A Barca-drukkerek hatalmas élőképpel fogadták a Camp Nouba kivonuló csapatokat és a stadionba látogató 1500 Real-drukkert. 3000 madridi az első találkozó után visszaadta a jegyét."

Ez igazi tiltakozás Pérez vezetése, és murinnyó edzősködése ellen.
Nem hinném, h tiltakozni akarnának, inkább pl. azért adhatták vissza, mert már eldőlt a meccs. Vagy, ha tiltakoztak is, nem hinném, h Perez és Mourinho ellen, inkább az ellen, ami az első meccsen történt.

Amúgy bejött a magérzésem, a tegnapi meccs elég jó iramú volt, elég sok helyzettel mind2 oldalon.
Ami elszomoritó volt számomra, az majmok viselkedése volt, gondolok itt Diarra-ra és Adebayorra. Elnézést a majom jelzésért, de sztem a tegnapi viselkedésükkel bőven kiérdemelték, mert nem volt emberi. Diarra korrekt bíráskodás mellett sztem már kb. 20 perc után nincs a pályán, Adebayor meg beállása után csak szabálytalankodott. Most kompenzálta a bíró vmilyen szinten az első meccset, más okot nem tudok, h miért maradhattak a gorillák a pályán.
zsuni
Capitá del Barça
Hozzászólások: 606
Csatlakozott: 2009.02.08. 12:03:53
Tartózkodási hely: bp

2011.05.04. 09:59:44

Nos gratulálok a Barcelona-nak a döntöbe jutáshoz. A tegnapi volt a legjobb meccs, ez kétségtelen.
Ahogy visszatekintek az elmult 4 meccsre, igazábol teljesen elégedett vagyok az eredménnyel, 4 meccsből 2 döntetlen, 1 ide, 1 oda győzelem, 1gyel rúgott több gólt a Barca. Azt hiszem ez az elmult évek után hatalmas eredmény, és ennél már csak jobb jöhet, ha marad ez a Madrid. Játékban van hova fejlődni, de amint a kulcsjátékosok összeszoknak, és talán a brazil pénznyelő visszanyeri a régi formájának legalább 60%át, lesz talán szebb játék is.
Nem hiszem hogy sok csapat tudta volna 4 meccsből ezt az eredményt felmutatni a Barca ellen, akik még mindig jobbak természetesen, de talán jövőre jobban meg tudja a Madrid szorongatni az ősi riválist.
Avatar
samy85
Capitá del Barça
Hozzászólások: 879
Csatlakozott: 2008.12.01. 18:07:58
Tartózkodási hely: Jurassic Park

2011.05.04. 09:54:09

Bob_Marley írta:Ez off:de pl engem ma úgy fogadtak, hogy kicserélték a háttérképemet egy Lebron James háttérre….így is felforrt az agyvizem, hogy kikapott a Celtics, de ezen nem tudtam mit tenni, röhögtem!Szóval lesznek gonoszak, irigyek, meg lehet ezt normálisan is, ironikusan, picit odaszúrva a másiknak !
Örök igazság sajnos mindig a jókat utálják!
Egyszer már írtam, hogy Ali mondta azt, hogy ő azt szerette minél többen utálják, mire kérdezték miért? „Mert akkor tudom egyre jobb vagyok”!
On: hétvégén katalán derbi arra is figyelni kell nagyon, mert tudjuk az Espanyol sosem adja oclsón a bőrét, s nem egyszer megtréfál minket, s jó lenne „nyugodtan” várni a BL döntőt, nekem mindig is a Liga az első, s azt jó lenne megnyerni most már! :lol:
győzni kell... nincs mese Egy tartalékosabb csapat lehet nem tutira nyerne, de egy két embert pihentetni kéne... mint Valdes, Alves... Villa... Xavi.... írhatnám Messit is, de ő játszani fog, mert játszani akar... ez tuti... ezeket az embereket
Kép
Nincs nappalom, de kárpótol ezeregy éjszaka!
"Foglalkoztat a jövőm, mivel hátralévő napjaimat ott szeretném eltölteni."
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.05.04. 09:43:10

Ez off:de pl engem ma úgy fogadtak, hogy kicserélték a háttérképemet egy Lebron James háttérre….így is felforrt az agyvizem, hogy kikapott a Celtics, de ezen nem tudtam mit tenni, röhögtem!Szóval lesznek gonoszak, irigyek, meg lehet ezt normálisan is, ironikusan, picit odaszúrva a másiknak !
Örök igazság sajnos mindig a jókat utálják!
Egyszer már írtam, hogy Ali mondta azt, hogy ő azt szerette minél többen utálják, mire kérdezték miért? „Mert akkor tudom egyre jobb vagyok”!
On: hétvégén katalán derbi arra is figyelni kell nagyon, mert tudjuk az Espanyol sosem adja oclsón a bőrét, s nem egyszer megtréfál minket, s jó lenne „nyugodtan” várni a BL döntőt, nekem mindig is a Liga az első, s azt jó lenne megnyerni most már! :lol:
Kép
Kép
Kép
Avatar
samy85
Capitá del Barça
Hozzászólások: 879
Csatlakozott: 2008.12.01. 18:07:58
Tartózkodási hely: Jurassic Park

2011.05.04. 09:36:24

Bob_Marley írta:Szerintem durva általánosítás, hogy mindenki de értelek, de mondjuk nem az ellenfél szurkoló miatt fociznak, hanem értünk!És amíg a szakma elismeri a játékunkat, s 3 év alatt nem jött rá az ellenszerre, hogy mivel lehetne felülmúlni minket (Lassítani lehet a csapatot, de megverni szinte lehetetlen), addig tőlem fejükre is állhat minden más szrukoló!
Ebben igazad van...
értelek is... csak, akkor is az ember gyomra felfordul.. amikor az Inter a Chelsea, Arsenal, Mu szurkolók is ezzel fárasztják az ember agyát... tudom azt is, nem szabad foglalkozni ezekkel, és nem is nagyon érdekel, de mégis az emberbe "beleteszik" a revans vágyat... bár soha nem nyílvánulok meg válaszokban.. az ilyen provokatív kihívások nem találnak célt... a szomorú az hogy a Madrid még el is hiteti ezekkel az emberekkel hogy igazuk van...

Erre a legmegfelelőbb eszközeik is megvannak... Marca...As...
Kép
Nincs nappalom, de kárpótol ezeregy éjszaka!
"Foglalkoztat a jövőm, mivel hátralévő napjaimat ott szeretném eltölteni."
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.05.04. 09:30:10

samy85 írta:
Bob_Marley írta:samy85 mit foglalkozol ezekkel???, nem kell ennyit lovagolni rajta!Nyílván mindenki elfogult a saját csapatával szemben, ez egy olyan értelmetlen, világvégtelenségig nyúló vita, amibe felesleges belekezdeni! :lol: Peace van gyerekek :D
Bob, természetesen ezzel tisztában vagyok.... csak azért volt ez a "bemásolás", mert az ok , hogy valaki elfogult a csapatával szemen, de az hogy már az összes szurkoló csapatoktól függetlenül, mind ezt skandálja...
mint egy propaganda... csak azt nem tudom, kit akarnak ezzel meghatni... :D
Szerintem durva általánosítás, hogy mindenki de értelek, de mondjuk nem az ellenfél szurkoló miatt fociznak, hanem értünk!És amíg a szakma elismeri a játékunkat, s 3 év alatt nem jött rá az ellenszerre, hogy mivel lehetne felülmúlni minket (Lassítani lehet a csapatot, de megverni szinte lehetetlen), addig tőlem fejükre is állhat minden más szrukoló!

szerk:A döntőben meg valaki írta, nem olyan erős a támadósora a Unitednak, 1 még nem jutottak be :lol: 2; igaz ritkán látom az angol csapatot, de az a Hernandez gyerek vonzza a bőrt, s érzéke van arra, hogy jó helyen álljon, s bepofozza őket!Rooney egy kis puffancs, oda kell neki állni keményen, s akkor le lehet pattintani, mert ő csak borít mindenkit!De azért nem írnám le az angolok támadósorát sem!De nem azon fog múlni, továbbra is aki a kp-t tudja uralni (helyesbítve ha megoldják az angolok, hogy Xavinak kevés legyen a hely, s mindig legyen előtte 2 védő) az nyerhet!
Kép
Kép
Kép
zsoltfree
Capitá del Barça
Hozzászólások: 976
Csatlakozott: 2006.01.10. 11:45:38
Tartózkodási hely: Budapest

2011.05.04. 09:23:45

Nagyon nagy gratula a fiúknak. A tegnapi játék lehet nem volt gólerős, de az egész pályát felszántották, mindenki nagyon jó volt. Messiről 4 ember is kapott sárgát. Csak azért örülök hogy nem lett piros a Realban mert így Mourinho nem tudja már ezt a kudarcot is erre fogni.

A Classikókból remélem tanulnak a fiúk. Én szerintem ha még tud ez a csapat fejlődni akkor az pont ez. Az őszi az talán túlzás volt, mert a Madridnak ritkán van ilyen rossz napja. Az elmúlt 4 klasszikussal elégedett vagyok, de egy tüske azért van bennem. Tényleg tény hogy jobb volt mind a 4 meccsen a Barca, volt amelyiken egy picit, volt ahol látványosabban. Hatékonyságban viszont nem jeleskedtünk. 4 meccsből 1 nyert és 3 döntetlen ha a 90 perceket nézzük. 4 meccs alatt a legtöbb játékosunkat szétfaragták ugyan, de az eredményekből látszik hogy a szép játékunkban nem volt benne a hatékonyság. Az undorító José féle foci ellentétben hatékony volt nagyon is. Bár a fontosabb címeket elszedtük tőlük, de a jövőben remélem azért remélem hogy a mezőnyfölény és az összességében jobb játék gólokban is megmutatkozik.

A tegnapi meccsre viszont mindenkinek 5-öst adnék. Iniesta nem semmi formában van a kis sérülése után:)

A BL-döntőtől tartok picit mert a MU nagyon bosszút akar majd állni a 2 évvel ezelőttiért.

Ami előny, hogy azóta ők csak gyengültek egy Ronaldoval, és ha mi nyerünk hétvégén, akkor már 3 hétig csak a BL-döntőre koncentrálhatnak a fiúk. Látunk egy két fiatalt is játszani (köztük Tiágót is, aki nagyon jó lehet jövőre).

UI.: Egyébként ez a Real (aki tegnap támadott is, és Ramos, Pepe, José nem volt) nekem sokkal szimpatikusabb. Ha még nem lenne ott Arbeola, Carvalho, Lass, és Adebayor, akkor méltó lehetne a fehér mezhez.
Avatar
samy85
Capitá del Barça
Hozzászólások: 879
Csatlakozott: 2008.12.01. 18:07:58
Tartózkodási hely: Jurassic Park

2011.05.04. 09:21:09

Bob_Marley írta:samy85 mit foglalkozol ezekkel???, nem kell ennyit lovagolni rajta!Nyílván mindenki elfogult a saját csapatával szemben, ez egy olyan értelmetlen, világvégtelenségig nyúló vita, amibe felesleges belekezdeni! :lol: Peace van gyerekek :D
Bob, természetesen ezzel tisztában vagyok.... csak azért volt ez a "bemásolás", mert az ok , hogy valaki elfogult a csapatával szemen, de az hogy már az összes szurkoló csapatoktól függetlenül, mind ezt skandálja...
mint egy propaganda... csak azt nem tudom, kit akarnak ezzel meghatni... :D
Kép
Nincs nappalom, de kárpótol ezeregy éjszaka!
"Foglalkoztat a jövőm, mivel hátralévő napjaimat ott szeretném eltölteni."
dr. Mezey
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 424
Csatlakozott: 2007.12.23. 14:50:33
Tartózkodási hely: Moszkva

2011.05.04. 09:16:06

Elég gáz amit a Reál megint művel a meccs után. Saját magukat alázzák tovább. Valószínűleg ettől már az értelmesebb Madrid fanok is rosszul vannak. Egyébként tőlem megadhatta volna a Higany gólt, de akkor ki is kellett volna állítani kb. 3 reál játékost a meccsen ha hibátlanul vezeti a bíró, akkor meg azért rinyálnának. A másik hogy tegnap nem nagyon törték magukat a fiúk, mert jó volt nekünk az aktuálisn eredmény, ha feljön egy gólra a RM akkor valószínű hogy a végére megszórták volna őket.
Avatar
B.
Jugador del Barça
Hozzászólások: 112
Csatlakozott: 2011.01.29. 12:18:26

2011.05.04. 09:15:19

LM10 írta:A meg nem adott madridi gólnál szerintem szabadrúgással kellett volna jönnie a realnak. Annyi volt, hogy felrúgták Céert, ő meg ráesett Mascheranora. Én így láttam, de jobb ha tudja a Real, hogy ha a Barcának élet-halál lett volna a győzelem, akkor megcsinálják.
Ha már úgy vesszük, hogy Piqué faultolt, akkor előnyszabály egy ügyes bírónál és Higu 1v1ben mehetett vna.
B.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.05.04. 09:07:40

samy85 mit foglalkozol ezekkel???, nem kell ennyit lovagolni rajta!Nyílván mindenki elfogult a saját csapatával szemben, ez egy olyan értelmetlen, világvégtelenségig nyúló vita, amibe felesleges belekezdeni! :lol: Peace van gyerekek :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.05.04. 09:04:10

El fanático írta: Ebbe a csapatba még erősítés???!!! Mamma mia!!!
Hiába vesztek még sok-sok eurómillióért "neveket" - ugyanígy fogtok továbbra is egyhelyben topogni!
A meglévő hordát kellene csapattá kovácsolni, semmi több.
hát vannak ilyen emberek is,akik nem látják,hogy mennyire nem megfelelő a keret. sok a kp,mégis kevés. 1 normális csatár van. jh nincs. 4 ember kellene. jh,kkp,vkp,cs
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2011.05.04. 08:52:30

A meg nem adott madridi gólnál szerintem szabadrúgással kellett volna jönnie a realnak. Annyi volt, hogy felrúgták Céert, ő meg ráesett Mascheranora. Én így láttam, de jobb ha tudja a Real, hogy ha a Barcának élet-halál lett volna a győzelem, akkor megcsinálják.
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4185
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2011.05.04. 08:46:27

Bob_Marley írta:
samy85 írta:Ami azt illeti a Pályán még viselkedtek, de a pályán kívül már ... nem tudom mit akarnak ezzel elérni... megint Bíróznak....ááá
Olvastam én is, nyílván az idegenbeli Pepe kiállítás tényleg sokat nyomott a latba!Ronaldo nyilatkozata aranyos :lol: Ma megint égni fog itt a tpoik :lol: CR tett róla :lol:
szerk: Subinho én úgy emlékszem Pedro adta el a labdát, s mindenféleképpen említsük emg Busquetset, nagyot játszott Sergio :lol:
én Mascheranora emlékszem... de nem is ez a lényeg, hanem az, hogy tegnap több elkésett szerelése volt a 16 előtt! Sergi valóban jó volt. én megcseréltem volna a 2 embert, vagyis Masch vkp, Sergi védő. kevésbé lett volna kockázatos sztem...
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.05.04. 08:41:29

samy85 írta:Ami azt illeti a Pályán még viselkedtek, de a pályán kívül már ... nem tudom mit akarnak ezzel elérni... megint Bíróznak....ááá
Olvastam én is, nyílván az idegenbeli Pepe kiállítás tényleg sokat nyomott a latba!Ronaldo nyilatkozata aranyos :lol: Ma megint égni fog itt a tpoik :lol: CR tett róla :lol:
szerk: Subinho én úgy emlékszem Pedro adta el a labdát, s mindenféleképpen említsük emg Busquetset, nagyot játszott Sergio :lol:
Kép
Kép
Kép
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4185
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2011.05.04. 08:39:43

így van, a Real most viszonylag tisztességesen odaállt, nem mint az előző 3 klasszikuson. egész jó meccs volt. az a Mascherano hiba ne lett volna!!! nem is értettem miért nem rúgta előre!! minek kellett passzolgatni a kapu előtt, főleg keresztbe??? ha nincs az a gól, akkor sztem gálába ment volna át a vége és biztos jött volna még egy Barca gól!!! így is jó, csak előre látom José nyilatkozatát:
"11 emberrel nem vertek meg minket!!! szabálytalanul jutott tovább a Barca!!!" :D
Kedves José! Azért a Barca jutott tovább, mert Madridban nem mertetek, Barcelonában nem tudtatok támadni!!! Ilyen egyszerű!!! :lol:
nálam Villa, Iniesta volt a legjobb!!! és persze Pedro a gólja miatt!!! Messi is sokat mozgott... faragták is rendesen!!! :?
a döntőben már Abidallal és akkor nem kell attól félni, hogy Masch csinál valmi durvát a 16-oson belül!!! az ő területe a középpálya, ez tegnap nagyon látszott!!! ott bejön, hogy ha kell, mint a szikla állja a sarat, hogy ne tudják a védőkre vinni a labdát. hátul ezt nem teheted meg a kapu előtt ennyivel!!!
Avatar
samy85
Capitá del Barça
Hozzászólások: 879
Csatlakozott: 2008.12.01. 18:07:58
Tartózkodási hely: Jurassic Park

2011.05.04. 08:35:47

Bob_Marley írta:
d írta:Gratulálhatunk a Madridnak, hogy focicsapathoz méltóan viselkedtek, persze volt pár necces belépő, ahol rezgett a léc egy második sárgára, de semmi eget rengető.
A végeredményben nem, de a mutatott játékban kijött a két csapat közti különbség. Bosszantó ez, de csak magunkat hibáztathatjuk: egy nagy hibánkat kihasználta a Madrid, míg mi nem nyomtunk eléggé a győzelemhez. Ami persze nem felróható a srácoknak, elvégre 3-0 volt már az összetett eredmény.

Nem mellékesen Mourinho nélkül kellemesebb volt a légkör...
Ismét csak egyet értek veled!Adebayornak voltak elkésett belépői, de nem éreztem a durvaságot úgy unblock, talán még Carvalho aki tényleg elég közel volt a piroshoz!De pl még Hajdú B. is mondta mikor Diarra elrúgta a labdával együtt Mascherano lábát, hogy ajaj, ilyet nem kellene meg nem nem normális belépő….Hát az egy kemény szerelés volt, de nem szabálytalan!Mi jól játszottunk, s teljesen megérdemelten kerültünk a döntőbe, a Madrid küzdött, s kijár nekik is dicséret, jövőre még keményebb lesz a bajnokság ellenük!
De ami tény mi vagyunk a döntőben!
:lol:
Ami azt illeti a Pályán még viselkedtek, de a pályán kívül már ... nem tudom mit akarnak ezzel elérni... megint Bíróznak....ááá
Kép
Nincs nappalom, de kárpótol ezeregy éjszaka!
"Foglalkoztat a jövőm, mivel hátralévő napjaimat ott szeretném eltölteni."
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.05.04. 07:48:06

d írta:Gratulálhatunk a Madridnak, hogy focicsapathoz méltóan viselkedtek, persze volt pár necces belépő, ahol rezgett a léc egy második sárgára, de semmi eget rengető.
A végeredményben nem, de a mutatott játékban kijött a két csapat közti különbség. Bosszantó ez, de csak magunkat hibáztathatjuk: egy nagy hibánkat kihasználta a Madrid, míg mi nem nyomtunk eléggé a győzelemhez. Ami persze nem felróható a srácoknak, elvégre 3-0 volt már az összetett eredmény.

Nem mellékesen Mourinho nélkül kellemesebb volt a légkör...
Ismét csak egyet értek veled!Adebayornak voltak elkésett belépői, de nem éreztem a durvaságot úgy unblock, talán még Carvalho aki tényleg elég közel volt a piroshoz!De pl még Hajdú B. is mondta mikor Diarra elrúgta a labdával együtt Mascherano lábát, hogy ajaj, ilyet nem kellene meg nem nem normális belépő….Hát az egy kemény szerelés volt, de nem szabálytalan!Mi jól játszottunk, s teljesen megérdemelten kerültünk a döntőbe, a Madrid küzdött, s kijár nekik is dicséret, jövőre még keményebb lesz a bajnokság ellenük!
De ami tény mi vagyunk a döntőben!
:lol:
Kép
Kép
Kép
Avatar
El fanático
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1417
Csatlakozott: 2009.09.08. 12:36:46
Tartózkodási hely: Valahol a nagyon közel és a nagyon távol között...

2011.05.04. 02:19:37

blanee írta: Mindenesetre bíztató amit láttam, jövőre látok rá esélyt, hogy plusz egy-két erősítő igazolással megszorongathatjuk a barcát.
Ebbe a csapatba még erősítés???!!! Mamma mia!!!
Hiába vesztek még sok-sok eurómillióért "neveket" - ugyanígy fogtok továbbra is egyhelyben topogni!
A meglévő hordát kellene csapattá kovácsolni, semmi több.
De amíg csak az egyénieskedés, hisztizés és a pofázás a fő profilja a blanco gárdának, addig nem lesz belőlük csapat, akik a játék szeretete miatt játszanak - akik a közönség szeretete miatt játszanak és abból erőt merítenek - akik tudnak egymásért küzdeni - akik éhezik a sikert.
Nálatok meg az van, hogy a játékosok Mourinhoért játszanak, az ő kedvéért - nem azért, mert ők maguk egy csapat, ugyebár - és nyerni szeretnének, főleg nem azért, mert akármivel is tartoznak a szurkolóiknak, szép és szórakoztató játékkal meg végképp nem. A madridi szórakozást a Mourinho által kreált műbalhék adják.
Láthatjátok, hogy ez a "pénzért mindent meg lehet kapni" taktika a Man.City.-nél sem működik.
De ha Madridban végképp nem akarnak csapatot, csak zsoldosokat, akkor várjnak bőszen arra, hogy a Barca majd egyszer meggyengül, mert az utánpótlás nem biztosít Xavihoz, Messihez és Iniestához hasonló zseniket - lehet és legyen is úgy, hogy arra még akár évtizedeket is várhatnak.
Kép
blanee
Barça B
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: 2007.08.26. 21:17:15

2011.05.04. 01:19:32

Grat a Barcának a döntőhöz.
Szerintem ez volt talán a legtisztább meccs, részünkről mondjuk a vége felé ment a hentelés sajnos, nem értem miért kellettek a 10 méteres becsúszások. Egy kiállítást megérdemeltünk volna.
Szerintem ez a meccs mutatta meg legjobban, hogy hol is van valójában egymáshoz képest a két csapat (habár az eredmény nem is feltétlen-a játék), nem az 5-0 és nem a kupasikerünk. Szerintem volt egy-két jó támadásunk, kár hogy annyi labdát veszítettünk a középpályán, nagyon sokszor feleslegesen bonyolódtunk cselekbe amikből nem lehetett kijönni. Ha a gólunkat megadják lehetett volna valami esélyünk, de nem hiszem hogy ezen múlt, egyet úgyis kaptunk volna.
Mindenesetre bíztató amit láttam, jövőre látok rá esélyt, hogy plusz egy-két erősítő igazolással megszorongathatjuk a barcát.
honda25
Jugador del Barça
Hozzászólások: 176
Csatlakozott: 2009.05.03. 15:10:20

2011.05.04. 00:38:28

Sajnos a meccset nem tudtam megnézni, mert dolgoztam.
Összefoglaló alapján megérdemelt minimum az x, de inkább a győzelem.
Játékban mindkét meccsen vertük a Madridot, gratulálok a csapatnak, irány London.
Hajrá Barca! És a Honda!
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2011.05.04. 00:08:55

szerda, 00:05 - Karanka: "Mourinho felháborodott, a madridisták úgy szintén. A mesternek ezúttal is igaza volt, így lehetetlen a továbbjutás. Az érvénytelenített gól után még 42 perc maradt, ez minden megváltoztatott volna. Élőben nem lehetett látni, de mindenki azt mondta: szabályos gól volt."
:D
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
d
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2009.05.13. 18:46:36

2011.05.03. 23:32:11

Gratulálhatunk a Madridnak, hogy focicsapathoz méltóan viselkedtek, persze volt pár necces belépő, ahol rezgett a léc egy második sárgára, de semmi eget rengető.
A végeredményben nem, de a mutatott játékban kijött a két csapat közti különbség. Bosszantó ez, de csak magunkat hibáztathatjuk: egy nagy hibánkat kihasználta a Madrid, míg mi nem nyomtunk eléggé a győzelemhez. Ami persze nem felróható a srácoknak, elvégre 3-0 volt már az összetett eredmény.

Nem mellékesen Mourinho nélkül kellemesebb volt a légkör...
Válasz küldése