Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
tszabee
Barça C
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2011.08.12. 23:25:23
Tartózkodási hely: Románia

2011.08.12. 23:33:51

Valakinek van elképzelése, hogy egy felkészülési zavar miatt miért ugrott így meg a Barca szorzója? Nevetséges, hiszen minimum 1-3 lesz az eredmény...nyugodtan tegyétek meg. Ez nem az a film, amiben játszani fog a Real. De ha komolyabb pénzt akartok nyerni, akkor itt a lehetőség...tutti hozni fogják a meccset...vitán felül. :lol:
Avatar
d
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2009.05.13. 18:46:36

2011.08.12. 21:10:00

bottlikakos írta:Egyébként igaza van Guardiolának,hogy Fábri csak hétfőn érkezzen,mivel így nem vonja el a játékosok elől a figyelmet,mint ma (Puyol,Piqué,Alves örömködése,persze ez teljesen érthető ebben a pillanatban...)és hogy csak a classico-ra öszpontosítsanak,ez most sokkal fontosabb. :!: :!: Az edzésre kell most fókuszálni,no meg Guardioláról is lekerült egy teher erre a hétvégére.(Jajj csak meg ne zavarja őket ez az örömteli igazolás... :? )
Hajrá Barca :!: :!: :wink: :)
Másik topicban írtam már, de szerintem ez hülyeség. Ha hivatalossá tennék, akkor mindenki szépen kiörülhetné magát és megnyugodna. Így várakozással teli izgalom van talán még az öltözőben is kicsit (bár nagyon úgy néz ki ők jobban értesültek), az sokkal rosszabb. Fabregasnak meg nem kell minden áron Barcelonában bohóckodnia, persze tudom, hogy Rosell nem tudná elviselni, ha nem vihogna azonnal a fotósoknak Fabregast ölelgetve a Barca címer előtt...
Avatar
bottlikakos
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 259
Csatlakozott: 2008.11.09. 19:07:22
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2011.08.12. 19:43:08

Egyébként igaza van Guardiolának,hogy Fábri csak hétfőn érkezzen,mivel így nem vonja el a játékosok elől a figyelmet,mint ma (Puyol,Piqué,Alves örömködése,persze ez teljesen érthető ebben a pillanatban...)és hogy csak a classico-ra öszpontosítsanak,ez most sokkal fontosabb. :!: :!: Az edzésre kell most fókuszálni,no meg Guardioláról is lekerült egy teher erre a hétvégére.(Jajj csak meg ne zavarja őket ez az örömteli igazolás... :? )
Hajrá Barca :!: :!: :wink: :)
Kép

2009. MÁJUS 2.:real-BARCA2-6
2009.MÁJUS 13.:Király-kupa döntő,Barcelona-Atletic Blbao4-1
2009.MÁJUS 27.:BAJNOKOK LIGÁJA DÖNTŐ,BARCA-manchester united2-0
2010.NOVEMBER 29.:BARCA-real madrid 5-0!!!
2011.MÁJUS 28.:BL DÖNTŐ:BARCA-m.united 3-1!!!
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2011.08.12. 19:28:12

Pozitív hír a Szuperkupa előtt, hogy Sergio Ramos a mai naptól teljes értékű edzésmunkát végezhet, állítja az AS. José Mourinho így nagy valószínűséggel csatasorba állítja a spanyol hátvédet vasárnap, a Barcelona elleni első mérkőzésen.

Ejj de meglepődtem most így hirtelen na... :lol:
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
kakasugynok007
Capitá del Barça
Hozzászólások: 555
Csatlakozott: 2011.01.26. 22:28:59

2011.08.11. 22:13:48

Chino írta:
kakasugynok007 írta::!: :!: :!: ELNÉZÉST :!: :!: :!:
Hibát követtem el amikor Real Barca meccset írtam.Ugyanis Porto Barca meccset akartam írni a BL es topicba.
:oops: :oops: :oops:
Hiába, a megszokás... :lol: :lol: :lol:
Amúgy tényleg!
Kép
Visçค Єℓ Bคrçค Visçค Єℓ кคтคℓuภyค!
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7502
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.08.11. 22:09:11

kakasugynok007 írta::!: :!: :!: ELNÉZÉST :!: :!: :!:
Hibát követtem el amikor Real Barca meccset írtam.Ugyanis Porto Barca meccset akartam írni a BL es topicba.
:oops: :oops: :oops:
Hiába, a megszokás... :lol: :lol: :lol:
Forca Barca!!!!
kakasugynok007
Capitá del Barça
Hozzászólások: 555
Csatlakozott: 2011.01.26. 22:28:59

2011.08.11. 21:16:22

:!: :!: :!: ELNÉZÉST :!: :!: :!:
Hibát követtem el amikor Real Barca meccset írtam.Ugyanis Porto Barca meccset akartam írni a BL es topicba.
:oops: :oops: :oops:
Kép
Visçค Єℓ Bคrçค Visçค Єℓ кคтคℓuภyค!
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2011.08.11. 21:12:46

kakasugynok007 írta:A Spanyol Szuperkupa meccset csak a Pro4 közvetíti?
off: amúgy már ez mi a rák ez a pro4? múltkor nézem tv-ben a meccs előzetesét a tv2-őn mondom jóvan' aztán benyögik a végén, hogy prónégy'. he?
csupa öröm és bódottá'.

és, hogy ne legyek teljesen off:

Casillas lassan átadja a múltnak Zubi válogatottsági rekordját.
Nem semmi, 30 évesen 122-szeres válogatott. 150 simán meglehet neki szerintem, sőt ha azt nézem, hogy kapusok között még egyáltalán nem számít öregnek akkor több is.
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
Robcsyy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1134
Csatlakozott: 2006.07.10. 21:34:57

2011.08.11. 21:12:13

kakasugynok007 írta:A Spanyol Szuperkupa meccset csak a Pro4 közvetíti?
csak és kizárólag...
sport1 is adja
Before you laugh at kids who believe in Santa, remember there are grown men who believe that Cristiano Ronaldo is a better footballer than Lionel Messi.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.08.11. 21:10:42

kakasugynok007 írta:A Spanyol Szuperkupa meccset csak a Pro4 közvetíti?
a sport1en kívül lehet :wink:
kakasugynok007
Capitá del Barça
Hozzászólások: 555
Csatlakozott: 2011.01.26. 22:28:59

2011.08.11. 21:09:10

A Spanyol Szuperkupa meccset csak a Pro4 közvetíti?
Kép
Visçค Єℓ Bคrçค Visçค Єℓ кคтคℓuภyค!
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21305
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2011.08.11. 10:22:32

d írta:Azt, hogy ez csak pletyka. Amúgy nem értem miért állapodnának meg előre, miért váltana télen csapatot, illetve ha jövőre kell csak, akkor mi értelme már most aláírni a szerződést? Drágább már nem lesz, olcsóbb még lehet.
Viszont más csapat lecsaphat rá. Mondjuk sztem a legokosabb döntés ilyen esetekben egy vásárlási opciót kötni, így ha Real akarja később elhozhatja úgy, h nem kell más csapatokkal licitálgatnia, ha meggondolják magukat akkor nem.
Avatar
d
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2009.05.13. 18:46:36

2011.08.11. 10:18:19

Azt, hogy ez csak pletyka. Amúgy nem értem miért állapodnának meg előre, miért váltana télen csapatot, illetve ha jövőre kell csak, akkor mi értelme már most aláírni a szerződést? Drágább már nem lesz, olcsóbb még lehet.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21305
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2011.08.11. 10:18:02

Zibra16 írta:Madridistán azt írják, hogy a Margit még júliusban mindenben megegyezett az FC Porto játékosával Radamel Falcaoval és, hogy még nem tudják, hogy januárban vagy jövö nyáron fog e csatlakozni hozzájuk én remélem nagyon , hogy sohasem
Erről mi a véleményetek ?
forrás http://www.madridista.hu/web/index.php? ... o&id=10777
:x :evil:
Nem tűnik túl hihetőnek számomra. De ha mégis igaz, mindenképpen okosabb igazolásnak tartom, mint esetleg Neymart. Gondolom ebben az esetben nem jönne a brazil. De Falcao-t is az újságok már sok helyre eladták ezen a nyáron. :lol:
Zibra16
Jugador del Barça
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2010.07.02. 19:01:04
Tartózkodási hely: Mo.

2011.08.11. 10:13:27

Madridistán azt írják, hogy a Margit még júliusban mindenben megegyezett az FC Porto játékosával Radamel Falcaoval és, hogy még nem tudják, hogy januárban vagy jövö nyáron fog e csatlakozni hozzájuk én remélem nagyon , hogy sohasem
Erről mi a véleményetek ?
forrás http://www.madridista.hu/web/index.php? ... o&id=10777
:x :evil:
Avatar
Atomot Nekik!
Jugador del Barça
Hozzászólások: 110
Csatlakozott: 2011.01.24. 21:00:25

2011.08.11. 01:34:30

Barcaman1993 írta:http://www.hatharom.hu/article/9392dd-a ... zes-i-resz

Csak számomra érthetetlen az egész? A jegyárak gondolom nagyjából ugyanannyiak lehetnek ott, mint nálunk. Nálunk viszont egyértelműen több néző van. A TV-s bevételek ugye egyenlők, míg mi nekünk azért már évről évre jönnek az eredmények és a BL nagyon szép pénzt hoz, míg a Realnak jó pár évig ez jóval kevesebb volt. Egyedül szponzoráció terén állnak(tak) jobban, mint mi, de most már a Qatar Foundation segítségével is ledolgoztuk ezt. Én pedig értetlenkedve állok előtte, hogyan sikerült ekkora különbségnek kijönnie? Bár Lapotáék mikor leköszöntek 11 milliós profitról beszéltek. Rosell 70 millás hiányról. Ennek a francia újságnak nem tudom hogy jöttek ki így ezek az adatok. Másrészt meg ki tudja, hogy mennyi igaz a Real pénzügyi helyzetéről. Az is érthetetlen számomra, hogy az Arsenal, hogy bír még a Realénál is jóval nagyobb profitot termelni? Akkor csak 1 józanparaszti kérdésem lenne, hogy miért nem vesznek akkor minőségi embereket? Ennyi pénzből nem csak tehetséges fiatalokat lehet venni.
Mind a Realról, mind a Barcelonáról szóló cikkek szakmailag gázosak, amatőrök. Ráadásul a Barcásban még tényanyag is alig van. A Reálos rősen hiányos. Elolvastam és a hajam égnek állt. Nem kell vele foglalkozni. :twisted:
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21305
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2011.08.10. 12:59:48

Barcaman1993 írta:
Lehet, hogy a profit a cél, viszont akkor 2 dolog üt be. Egyrészt az Arsenal nem lesz sikeres. Ez a legnagyobb baj, mert a nézők természetesen a jó meccsekért mennek ki, de a kupák is érdeklik őket. Másrészt a magánkézbe kerülés hátránya ez. Vannak olyan csapatok, mint a City, Chelsea stb. ahol megtesznek mindent a siker érdekében, vhol pedig csak üzletnek nézik a focit (lásd Arsenal!?) és csak a nyereséget nyúlják le belőle. Ilyen szempontból a Barca meg a Real nagy előnyben van, hogy nincs ráutalva senkire.
Igen, jól látod, épp ez a probléma az Arsenalnál. Volt is róla egy nagyon jó cikk a PL topicban, Game linkelte be.

Amúgy még a Portot nézném meg, mivel ők nincsenek a cikkben. De sztem ők is termelhetnek profitot, hisz rendre jó pénzért eladják a legjobbjaikat, és a töredékéjért vesznek újakat, akiket ha felfuttatnak aztán ismét eladnak. Meg az Ajax is ilyen, bár mostanában már nem jön onnan annyi és olyan szintű klasszis mint a 90-s években, vagy 2000-s évek elején.
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3736
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2011.08.10. 09:32:11

LG írta:
Barcaman1993 írta: Az is érthetetlen számomra, hogy az Arsenal, hogy bír még a Realénál is jóval nagyobb profitot termelni? Akkor csak 1 józanparaszti kérdésem lenne, hogy miért nem vesznek akkor minőségi embereket? Ennyi pénzből nem csak tehetséges fiatalokat lehet venni.
Az Arsenalnal a kiadások jóval kisebbek, mint pl. nálunk, vagy a Realnál. Nem vesznek 100 milliókért embereket, nincsenek közel sem akkor fizetések. Ha tőlük távozik vki, akkor igyekszenek tisztességesen elkérni az árát. Meg asszem voltak vmi lakóparkok, amibe sokat fektettek, és most kezd megtérülni.
Igazolhatnának minőségi embereket, de egyre inkább úgy gondolom, h vezetőségüknek nem elsősorban a címek nyerése, hanem a profit a cél.
Lehet, hogy a profit a cél, viszont akkor 2 dolog üt be. Egyrészt az Arsenal nem lesz sikeres. Ez a legnagyobb baj, mert a nézők természetesen a jó meccsekért mennek ki, de a kupák is érdeklik őket. Másrészt a magánkézbe kerülés hátránya ez. Vannak olyan csapatok, mint a City, Chelsea stb. ahol megtesznek mindent a siker érdekében, vhol pedig csak üzletnek nézik a focit (lásd Arsenal!?) és csak a nyereséget nyúlják le belőle. Ilyen szempontból a Barca meg a Real nagy előnyben van, hogy nincs ráutalva senkire.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21305
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2011.08.10. 09:26:41

Barcaman1993 írta: Az is érthetetlen számomra, hogy az Arsenal, hogy bír még a Realénál is jóval nagyobb profitot termelni? Akkor csak 1 józanparaszti kérdésem lenne, hogy miért nem vesznek akkor minőségi embereket? Ennyi pénzből nem csak tehetséges fiatalokat lehet venni.
Az Arsenalnal a kiadások jóval kisebbek, mint pl. nálunk, vagy a Realnál. Nem vesznek 100 milliókért embereket, nincsenek közel sem akkor fizetések. Ha tőlük távozik vki, akkor igyekszenek tisztességesen elkérni az árát. Meg asszem voltak vmi lakóparkok, amibe sokat fektettek, és most kezd megtérülni.
Igazolhatnának minőségi embereket, de egyre inkább úgy gondolom, h vezetőségüknek nem elsősorban a címek nyerése, hanem a profit a cél.
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3736
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2011.08.10. 09:15:58

http://www.hatharom.hu/article/9392dd-a ... zes-i-resz

Csak számomra érthetetlen az egész? A jegyárak gondolom nagyjából ugyanannyiak lehetnek ott, mint nálunk. Nálunk viszont egyértelműen több néző van. A TV-s bevételek ugye egyenlők, míg mi nekünk azért már évről évre jönnek az eredmények és a BL nagyon szép pénzt hoz, míg a Realnak jó pár évig ez jóval kevesebb volt. Egyedül szponzoráció terén állnak(tak) jobban, mint mi, de most már a Qatar Foundation segítségével is ledolgoztuk ezt. Én pedig értetlenkedve állok előtte, hogyan sikerült ekkora különbségnek kijönnie? Bár Lapotáék mikor leköszöntek 11 milliós profitról beszéltek. Rosell 70 millás hiányról. Ennek a francia újságnak nem tudom hogy jöttek ki így ezek az adatok. Másrészt meg ki tudja, hogy mennyi igaz a Real pénzügyi helyzetéről. Az is érthetetlen számomra, hogy az Arsenal, hogy bír még a Realénál is jóval nagyobb profitot termelni? Akkor csak 1 józanparaszti kérdésem lenne, hogy miért nem vesznek akkor minőségi embereket? Ennyi pénzből nem csak tehetséges fiatalokat lehet venni.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.08.09. 18:07:10

messibingyo írta:Benzema, Özil és CR7 - a három tenor (a madridistarol) na ha ez igy van akkor LIonel Messi egyedul egy Vonosnegyes
sikerült megragadni a lényeget,ügyes vagy :roll:
messibingyo
Jugador del Barça
Hozzászólások: 223
Csatlakozott: 2010.11.16. 11:56:48

2011.08.09. 18:01:32

Benzema, Özil és CR7 - a három tenor (a madridistarol) na ha ez igy van akkor LIonel Messi egyedul egy Vonosnegyes
bingyo
Avatar
Bogyó
Jugador del Barça
Hozzászólások: 239
Csatlakozott: 2011.04.20. 16:33:44

2011.08.09. 13:47:16

LG írta:Hanyagold ezt a takony stílust.
Én is értettem, h mire céloztál hidd el. Csak én vagyok óvodás szinten, és nem hiszem, h Mourinho kiakadna egy ilyen nyilatkozattól. Tudom, h itt páran óvodás szinten vannak, és úgy gondolják, José maga az ördög, a Barca fő ellensége. + a játékosait is arra kényszeríti, h utálják a Barcát. Nőjetek már fel. :lol:

CR meg nem tudom miért keverted ide, mikor ő sztem mindig is elismerően nyilatkozott a Barcáról.

Mást lett volna, ha azt nyilatkozza Neymar, h a Barca az álmai klubja, és itt akar játszani. Akkor joggal találhatták meg volna ezzel. De csak azt mondta, h jelenleg a Barca csúcs, és Messi legjobb játékos. Amivel teljesen igazad mondott, és amit jelenleg a madridisták nagy része, a játékosaik, és a vezetőik is elismernek.
A vastagbetűs résszel mindent elmondtál.
És minden egyes hozzászólásoddal csak azt támasztod alá, hogy egyáltalán nem értetted a mondandóm lényegét.
Egy szóval nem mondtam, hogy Mourinho erre meg arra kényszerítené a játékosait meg blablabla. Ezt te keverted ide.
Ami pedig az utolsó mondatodat illeti... Most akkor mondd azt, hogy peace and love volt a Madrid meg a Barca között...
De én ezt itt befejeztem, nem tudom, miért kellett ennyire felfújni.
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.08.09. 10:33:52

d írta:Felesleges túlkombinálni. Neymar nem mondott semmi kifogásolhatót és Mourinho, valamint a többi Real játékos és a szakmai stáb is van elég profi ahhoz, hogy ilyesmin ne akadjon ki. Ráadásul egyelőre még semmi nem köti a Madridhoz.
Ennyi, nem tudom, miért kell ugrani mindenre...
Avatar
d
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2009.05.13. 18:46:36

2011.08.09. 10:32:09

Felesleges túlkombinálni. Neymar nem mondott semmi kifogásolhatót és Mourinho, valamint a többi Real játékos és a szakmai stáb is van elég profi ahhoz, hogy ilyesmin ne akadjon ki. Ráadásul egyelőre még semmi nem köti a Madridhoz.
Válasz küldése