Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
sziryboy
Jugador del Barça
Hozzászólások: 101
Csatlakozott: 2010.04.13. 17:29:17

2011.08.17. 01:30:19

A tippem 3-0
Avatar
L.Messi 10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2372
Csatlakozott: 2010.07.03. 22:08:22
Tartózkodási hely: Kaposvár

2011.08.17. 01:09:10

kakasugynok007 írta:Én már most izgatott vagyok a meccsel kapcsolatban!Szerintetek mi lesz a végeredmény?
2-1. Messi, Fabre és CR.
Kép
kakasugynok007
Capitá del Barça
Hozzászólások: 555
Csatlakozott: 2011.01.26. 22:28:59

2011.08.17. 00:59:44

Én már most izgatott vagyok a meccsel kapcsolatban!Szerintetek mi lesz a végeredmény?
Kép
Visçค Єℓ Bคrçค Visçค Єℓ кคтคℓuภyค!
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2011.08.17. 00:52:25

tuziat96 írta:én így kezdeném a mecset
-----------------------valdes
-----alves------pique-------mascherano----abidal
---------------------sergio--------------------
-----------xavi ------------iniesta--------
----pedro----------messi------------villa--




fabregas kapna 40 percet ahogy sanchez
:twisted: :twisted: 8) 8) 8) :D :D :D
Egyetértek! Jó-jó a két új srác, de azért komolyan kell venni a Realt. Ha Xavi még mindíg nem válallja, hogy kezd akkor viszont Cesc!
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
hArpi89
Jugador del Barça
Hozzászólások: 224
Csatlakozott: 2009.03.17. 10:07:32

2011.08.16. 23:55:08

"A mai labdarúgásban vannak a Világklasszisok, előttük pár lépéssel pedig Lionel Messi. "
messibingyo
Jugador del Barça
Hozzászólások: 223
Csatlakozott: 2010.11.16. 11:56:48

2011.08.16. 23:43:36

Fiuk Lányok nem akarok nagyot mondani de nekem van egy olyan érzésem hogy a Real most egy Pofont kap a Camp Nouba ha nem is lesz nagy eredmeny de játékban sokkal jobb lesz most a Barca erre a nyakamat letenném
bingyo
sura
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 427
Csatlakozott: 2011.02.06. 08:19:05

2011.08.16. 11:18:00

hogy egyszer eljön az idő, amikor a játékrendszerünk ellen kitalálnak vmit (bármekkora gyökér, idővel mourinho vmit ki fog okoskodni) és akkor pep nem fog tudni változtatni. ennek a jeleit véltem vasárnap felfedezni most attól függetlenül, hogy nyilván fáradtak voltak és [auto_cenzúra] volt a felkészülés. sajnos xavi nélkül még mindig meg vagyunk lőve.[/quote]

Szerintem pont ez történt. De ez a visszavágón már nem lepi meg sem Pep-et, sem a csapatot. Ha játszhat Piquet ls Xavi, akkor nem lesz semmi baj. Xavi helyén meg már ott áll Cesc.is, aki jó labdaszerző is.
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.08.16. 11:15:32

Egyetértek daffyval, Benzemának ha nem is 3at, de azért egy gólt mindenképp illett volna szereznie, Cének volt az ordító helyzet, amikor nem találta el jól, plusz volt még 1, amikor belebotlott a labdába és kisodródott. Benzemának volt két fejese, meg még1 nagy helyzet, plusz az elején amikor Abidal blokkolta a gólba tartó lövését...nekünk viszont a két semmiből jött gólunkon kívül csak Pedro helyzete volt a végén, amikor Marcelo szerelte vagy így vagy úgy...
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.08.16. 11:10:19

Kalap1988 írta:
Tocy írta:Helyzetek alapján akár ez is lehetett volna 6-2...más kérdés, hogy Khedira és Pepe nálam piros, az fix.

szerk.: Messi nem volt túl jól... http://www.as.com/futbol/video/messi-vo ... ftb_25/Ves
Azért ebben nem vagyok biztos, végképp nem kiállítások miatt. Voltak helyzeteik, de nem annyi 100%-os ziccer, hogy még négyet lőjjenek...
sajnos benzemának 3 gólt illett volna rúgnia ziccerből. cé-nek is volt egy ordító ajtó-ablak helyzete
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2011.08.16. 10:41:36

Tocy írta:Helyzetek alapján akár ez is lehetett volna 6-2...más kérdés, hogy Khedira és Pepe nálam piros, az fix.

szerk.: Messi nem volt túl jól... http://www.as.com/futbol/video/messi-vo ... ftb_25/Ves
Azért ebben nem vagyok biztos, végképp nem kiállítások miatt. Voltak helyzeteik, de nem annyi 100%-os ziccer, hogy még négyet lőjjenek...
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.08.16. 10:16:38

Helyzetek alapján akár ez is lehetett volna 6-2...más kérdés, hogy Khedira és Pepe nálam piros, az fix.

szerk.: Messi nem volt túl jól... http://www.as.com/futbol/video/messi-vo ... ftb_25/Ves
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2011.08.16. 10:13:05

füst írta:
Azért vegyük figyelembe a tényeket is.
A madrid az alapcsapatával állt ki, tőlünk meg hiányzott 4 alapkezdő. Ráadásul ebből 2 a védelemből!!!
Elől meg egy 2-3 edzéses Alexis is kezdett, ettől függetlenül biztatóan mozgott.
Ettől függetlenül elismerem,hogy jobb volt a madrid,és ránk nézve hízelgő az eredmény,de könyörgöm...megnéztem volna mondjuk hogy hogy ment volna a realnak,ha a védelem közepéből a két alapemberüket kivesszük,meg mondjuk a középpályáról Xabi Alonsot,és Özilt. Nálunk meg az alapkezdő lett volna.
Ezek csak találgatások,de azt akarom ezzel jelezni,hogy a legerősebb összeállítású real játszott,egy olyan barca ellen,akik az életben még egyszer nem fognak így felállni.
2009. 05. 02.

hiányzók: Pepe, Sneijder, Guti, Mahamodou Diarra, De la Red, Ruud van Nistelrooy... (felállt védelem: Ramos-Cannavaro-Metzelder-Heinze)
Érdekelt valakit? :oops: a véderedményt tudjuk. :)

Remélem nem tűnik sértésnek... csak annyit szerettem volna, hogy tudjuk, a fent említett szituáció fordítottjára is rengeteg példa volt csak az elmúlt évekből, de nem igazán számít utólag. Nektek pedig msot különösen nem, ígyis továbbjutók vagytok 90 perc után.
Igen így továbbjutók vagyunk 90 perc után és nem 6-2-re kaptunk ki és nem is lettünk totál lefocizva, mint ti akkor... Szerintem az egy gólos győzelmetek lett volna reális, már csak azért is "csak" ennyi, mert ki kellett volna állítani 1-2 ember tőletek....
füst
Barça B
Hozzászólások: 60
Csatlakozott: 2009.05.27. 16:53:45

2011.08.16. 10:00:20

Azért vegyük figyelembe a tényeket is.
A madrid az alapcsapatával állt ki, tőlünk meg hiányzott 4 alapkezdő. Ráadásul ebből 2 a védelemből!!!
Elől meg egy 2-3 edzéses Alexis is kezdett, ettől függetlenül biztatóan mozgott.
Ettől függetlenül elismerem,hogy jobb volt a madrid,és ránk nézve hízelgő az eredmény,de könyörgöm...megnéztem volna mondjuk hogy hogy ment volna a realnak,ha a védelem közepéből a két alapemberüket kivesszük,meg mondjuk a középpályáról Xabi Alonsot,és Özilt. Nálunk meg az alapkezdő lett volna.
Ezek csak találgatások,de azt akarom ezzel jelezni,hogy a legerősebb összeállítású real játszott,egy olyan barca ellen,akik az életben még egyszer nem fognak így felállni.
2009. 05. 02.

hiányzók: Pepe, Sneijder, Guti, Mahamodou Diarra, De la Red, Ruud van Nistelrooy... (felállt védelem: Ramos-Cannavaro-Metzelder-Heinze)
Érdekelt valakit? :oops: a véderedményt tudjuk. :)

Remélem nem tűnik sértésnek... csak annyit szerettem volna, hogy tudjuk, a fent említett szituáció fordítottjára is rengeteg példa volt csak az elmúlt évekből, de nem igazán számít utólag. Nektek pedig msot különösen nem, ígyis továbbjutók vagytok 90 perc után.
odanézz SMS
Avatar
tuziat96
Barça C
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2010.09.25. 17:01:58
Kapcsolat:

2011.08.16. 09:58:46

én így kezdeném a mecset
-----------------------valdes
-----alves------pique-------mascherano----abidal
---------------------sergio--------------------
-----------xavi ------------iniesta--------
----pedro----------messi------------villa--




fabregas kapna 40 percet ahogy sanchez
:twisted: :twisted: 8) 8) 8) :D :D :D
semij
Barça C
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2010.01.18. 13:49:41
Kapcsolat:

2011.08.16. 09:25:26

Szerintem ez lenne a legjobb
----------------VV------------
D.Alves--Pique--Masch---Abidal
----------Busquets/Keita----
----Fabregas/Xavi---Iniesta/Thiago
Alexis/Pedro--Messi--Villla
Nagyon kéne Xavi mert még Thiago nem mért a madridiakkal de nekem nagyon szimpatikus...
Avatar
vlxe
Capitá del Barça
Hozzászólások: 781
Csatlakozott: 2008.05.07. 23:16:25
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

2011.08.16. 09:09:34

Zozzy 5 írta:Sajnos xavi nélkül még mindig meg vagyunk lőve.
Na pont ezért kellett Cesc!!! Mert ha nem is most, de egy két éven belül ugyanilyen teljesítményt nyújthat! Ha valaki akkor ő igazán alkalmas arra, hogy átvegye idővel Xavi szerepét 8)
Kép
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8569
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.08.16. 09:03:18

Kalap1988 írta: Az nem érv, hogy 3 napot edzettek kb együtt és nincsenek formában ( sérültek, Copa America és a többi), míg a Madrid hetek óta kb teljes kerettel készült? Ne vicceljünk már, jogos lenen a dolog, ha ez szeptemberben van, de még messze nem vagyunk formában, be nem fogunk ragadni,mert 1-2 hét szerintem elég a formához, illetve sok csapatot így is megverünk. Emlékezzünk, tavaly a Sevilla ellen is kb annyira rosszul játszottunk mint most és mi lett a vége. Nem állítom, hogy szerdán már gálát látunk, de valamelyik első bajnokin már könnyen lehet. Én inkább jó jeleket vélek felfedezni, de persze, akik csípőből Guardiola ellenesek ( nem célzok senkire) azok az előző években is meccsről-meccsre szinte temették a csapatot és kárörvendők voltak, ha kikaptunk, mintha csak Pep ellen szorítanának, nem pedig a Barcelonának ( ez mostanában kiegészült az Anti-Rossel fan klubbal :D ). Azt látom, hogy kevésbé felkészült csapat egy élesre járatott riválissal játszott egy nehéz ikszet. Futballozni nem felejtettek el, brutál jó igazolásaink voltak ( ezt nehéz szakmailag vitatni) és meg van a motiváció ( ez látszott a már sikereseken is), illetve az új fiúk mindig hozzák a motiváltságot. Nem kell félni, persze nem kell kiosztani egy címet sem nekünk látatlanban, de az erősorrend mit sem változott Európában. Nem idén fogunk azt hiszem kipukkadni, akkor sem, ha nem nyerünk majd mindent.
észérvekkel teljesen igazad van és nyilván legyen úgy ahogy írtad. nálam ez a borúlátás inkább megérzés. vágom h nem nekem szántad, nem is vagyok guardiola ellenes de attól tartok, hogy egyszer eljön az idő, amikor a játékrendszerünk ellen kitalálnak vmit (bármekkora gyökér, idővel mourinho vmit ki fog okoskodni) és akkor pep nem fog tudni változtatni. ennek a jeleit véltem vasárnap felfedezni most attól függetlenül, hogy nyilván fáradtak voltak és [auto_cenzúra] volt a felkészülés. sajnos xavi nélkül még mindig meg vagyunk lőve.
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2011.08.16. 08:59:59

Barcaman1993 írta:
Bob_Marley írta:Nem kapunk gólt miénk a kupa!Egyáltalán nem lennék elégedetlen egy helyzet nélküli 0:0-val!Persze nem erre játszunk, de a stabil védekezés megalapozhatja elől is a támadásokat!
Keita az első gólban úgy érzem benne volt, ment Özillel, majd látta, hogy baj van a szélen, volt egy mozdulata kifelé, Özil meg beszáguldott a kapu elé, az más kérdés, hogy nem szabadott volna engedni, hogy középre kerüljön a labda!De összetett volt, hogy nem giazán tudtuk megtatani a labdát!Pontatlan volt mind Thiago mind Iniesta!Keita alig adott el labdát, s zavart is rengetegszer, s szerzett is labdát, az egész csapat idegenül mozgott!Rengetegszer már a saját térfélen eladtuk a labdát, s Alves oldalán folyamatosan 2-1ek alakultak ki!Persze Busquets szerepeltetése illetve Xavié is indokolt lenne, de még Fabregas majd 3 edzés után biztos, hogy nem érezné a játékot Barca DNS ide vagy oda!Keita nem élete meccsét játszotta, de őt tenni felelősé kicsit erős számomra!Nem éreztem, hogy rosszul mozgott volna a posztján, ismétlem Thiago és Iniesta is rendkívül gyengén játszott, s az ő feladatuk lett volna a csapat mozgatása, illetve Messié (tudjuk ő beteg volt)!
Szerdán már más lesz a kép s Xavi rengeteget segíthet, láthattuk, hogy mikor beállt vasárnap is, egyből feljebb tudtunk lépni!A mesternek játszania KELL, mert ismét bebizonyosodott, hogy félkarú óriások vagyunk nélküle!
Ott a pont. Végre ott lesz Sergio, aki nagyon hiányzott és remélhetőleg Piqué is. Thiago helyére pedig mindenképpen Xavit, vagy Cesct tenném be. A legnagyobb problémát elől érzem. Villa és Sanchez elég jól mozgott és Pedro is nagyon jól állt be, de Messi nagyon szürke volt. De hát őt kihagyni... :o Háátul pedig egyértelműen gyengusz volt a védelem, de Adriano sztem nem olyan jó védekezésben. A stílusa olyan mint Alvesé, de pont a Real ellen nem szoktak a szélsővédőink fölfutkározni. Akkor én így állnék fel: Valdes-Alves, Piqué, Sergio, Abidal-Xavi/Cesc, Mascherano, Iniesta-Sanchez/Pedro, Messi, Villa. Ezzel a csapattal azt hiszem kicsit jobb lenne a védekezésünk és a labdát is meg tudnánk tartani.
Villa jól mozgott?! legfeljebb addig, amíg nem találkozott a védőjével, mert elmenni egyszer sem tudott! a gólja csodaszép volt, de mert Messitől jó labdát kapott, jó helyre!!! és most jó döntést is hozott, és főleg szépen hajtotta végre! de lássuk be ez 2X45 percre elég?!
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3733
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2011.08.16. 08:52:15

Bob_Marley írta:Nem kapunk gólt miénk a kupa!Egyáltalán nem lennék elégedetlen egy helyzet nélküli 0:0-val!Persze nem erre játszunk, de a stabil védekezés megalapozhatja elől is a támadásokat!
Keita az első gólban úgy érzem benne volt, ment Özillel, majd látta, hogy baj van a szélen, volt egy mozdulata kifelé, Özil meg beszáguldott a kapu elé, az más kérdés, hogy nem szabadott volna engedni, hogy középre kerüljön a labda!De összetett volt, hogy nem giazán tudtuk megtatani a labdát!Pontatlan volt mind Thiago mind Iniesta!Keita alig adott el labdát, s zavart is rengetegszer, s szerzett is labdát, az egész csapat idegenül mozgott!Rengetegszer már a saját térfélen eladtuk a labdát, s Alves oldalán folyamatosan 2-1ek alakultak ki!Persze Busquets szerepeltetése illetve Xavié is indokolt lenne, de még Fabregas majd 3 edzés után biztos, hogy nem érezné a játékot Barca DNS ide vagy oda!Keita nem élete meccsét játszotta, de őt tenni felelősé kicsit erős számomra!Nem éreztem, hogy rosszul mozgott volna a posztján, ismétlem Thiago és Iniesta is rendkívül gyengén játszott, s az ő feladatuk lett volna a csapat mozgatása, illetve Messié (tudjuk ő beteg volt)!
Szerdán már más lesz a kép s Xavi rengeteget segíthet, láthattuk, hogy mikor beállt vasárnap is, egyből feljebb tudtunk lépni!A mesternek játszania KELL, mert ismét bebizonyosodott, hogy félkarú óriások vagyunk nélküle!
Ott a pont. Végre ott lesz Sergio, aki nagyon hiányzott és remélhetőleg Piqué is. Thiago helyére pedig mindenképpen Xavit, vagy Cesct tenném be. A legnagyobb problémát elől érzem. Villa és Sanchez elég jól mozgott és Pedro is nagyon jól állt be, de Messi nagyon szürke volt. De hát őt kihagyni... :o Háátul pedig egyértelműen gyengusz volt a védelem, de Adriano sztem nem olyan jó védekezésben. A stílusa olyan mint Alvesé, de pont a Real ellen nem szoktak a szélsővédőink fölfutkározni. Akkor én így állnék fel: Valdes-Alves, Piqué, Sergio, Abidal-Xavi/Cesc, Mascherano, Iniesta-Sanchez/Pedro, Messi, Villa. Ezzel a csapattal azt hiszem kicsit jobb lenne a védekezésünk és a labdát is meg tudnánk tartani.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19632
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.08.16. 08:36:48

Kalap1988 írta:
SuperMessi írta:Szerdán ezt a felállást megnézném szívesen:
-------------- VV --------------
Alves Pique Fontas Adriano
---------- Busquets ----------
---- Fabregas -- Iniesta ----
-- Sanchez - Messi - Villa --
Eddig egyetértettünk, de most hagyj ne értsünk :) Fontást biztos nem tenném a kezdőbe, amikor az a cél, hogy ne kapjunk gólt, hisz akkor megnyerjük a kupát. Őt be lehet dobni, majd gyengébb csapatok ellen,de nem most. Nálam a helyén Masche kezdene, balbekkben pedig Abi, így stabilabb. Ha Xavi játékra kész és nem kell pihennie _( ezt a stáb tudja), akkor szintén ő a most érkezett Cesc helyett, míg Sanchez kezdőségével nem lenne nagy bajom ( annyira Fabrejéval sem, a hátsó alakzatod nem tetszett), de azért ott is a megszokottat játszatnám, mert most egy kupa a tét. Járt utat járatlanért el ne hagyj. Minden az állapotuktól függ, de nagyot azért nem vesztenénk Sanchezzel és Cesc-kel sem, de a hátsó alakzatod 2-3 gólt legalább kapna ( szerintem).
E...). egyetértek :lol:


Nem kapunk gólt miénk a kupa!Egyáltalán nem lennék elégedetlen egy helyzet nélküli 0:0-val!Persze nem erre játszunk, de a stabil védekezés megalapozhatja elől is a támadásokat!
Keita az első gólban úgy érzem benne volt, ment Özillel, majd látta, hogy baj van a szélen, volt egy mozdulata kifelé, Özil meg beszáguldott a kapu elé, az más kérdés, hogy nem szabadott volna engedni, hogy középre kerüljön a labda!De összetett volt, hogy nem giazán tudtuk megtatani a labdát!Pontatlan volt mind Thiago mind Iniesta!Keita alig adott el labdát, s zavart is rengetegszer, s szerzett is labdát, az egész csapat idegenül mozgott!Rengetegszer már a saját térfélen eladtuk a labdát, s Alves oldalán folyamatosan 2-1ek alakultak ki!Persze Busquets szerepeltetése illetve Xavié is indokolt lenne, de még Fabregas majd 3 edzés után biztos, hogy nem érezné a játékot Barca DNS ide vagy oda!Keita nem élete meccsét játszotta, de őt tenni felelősé kicsit erős számomra!Nem éreztem, hogy rosszul mozgott volna a posztján, ismétlem Thiago és Iniesta is rendkívül gyengén játszott, s az ő feladatuk lett volna a csapat mozgatása, illetve Messié (tudjuk ő beteg volt)!
Szerdán már más lesz a kép s Xavi rengeteget segíthet, láthattuk, hogy mikor beállt vasárnap is, egyből feljebb tudtunk lépni!A mesternek játszania KELL, mert ismét bebizonyosodott, hogy félkarú óriások vagyunk nélküle!
Kép
Kép
Kép
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2011.08.15. 23:38:24

Tdavid írta:
Kash írta:
S.Agüero írta: B csapatnál van.
persze, azt tudom, de Dos Santos meg Deloufeu is Barca b, és ők ottvaoltak Amerikai túrán, de Kiko hol volt?
u20-as VB-n.
Na ezt akartam hallani, na végre valaki megtudta magyarázni.:idea:
Kép
Avatar
Tdavid
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1334
Csatlakozott: 2009.05.09. 13:26:14
Tartózkodási hely: Itt is, ott is.

2011.08.15. 23:36:57

Kash írta:
S.Agüero írta:
Kash írta:Nekem egy kérdésem lenne: nem volt ott a Mdrid ellen, de még a felkészülési mérkőzéseken sem volt ott Kiko, mivan vele?
B csapatnál van.
persze, azt tudom, de Dos Santos meg Deloufeu is Barca b, és ők ottvaoltak Amerikai túrán, de Kiko hol volt?
u20-as VB-n.
Kép
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2011.08.15. 23:35:22

S.Agüero írta:
Kash írta:Nekem egy kérdésem lenne: nem volt ott a Mdrid ellen, de még a felkészülési mérkőzéseken sem volt ott Kiko, mivan vele?
B csapatnál van.
persze, azt tudom, de Dos Santos meg Deloufeu is Barca b, és ők ottvaoltak Amerikai túrán, de Kiko hol volt?
Kép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2011.08.15. 23:33:01

Kash írta:Nekem egy kérdésem lenne: nem volt ott a Mdrid ellen, de még a felkészülési mérkőzéseken sem volt ott Kiko, mivan vele?
B csapatnál van.
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2011.08.15. 23:29:15

Nekem egy kérdésem lenne: nem volt ott a Mdrid ellen, de még a felkészülési mérkőzéseken sem volt ott Kiko, mivan vele?
Kép
Válasz küldése