Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2011.09.19. 16:08:06

mes írta:http://www.madridista.hu/web/index.php? ... o&id=11158


Olvassatok el ezeket a nyilatkozatokat, majd egy Barca vereseg utani nyilatkozatokat. Nagyon nagy kulonbseg van meg a mentalitasban is.
Egyik csapat, ha veszit, elismeri, hogy nem jatszott jol, ezzel ellenben a masik minden okot megtalal, csak ne kelljen belassa, hogy azert nem nyert, mert nem tudott golt rugni. NA itt kezdodnek a problemak.
he?
mondta itt valaki, hogy csak a bírón ment el a meccs? meg hogy jól játszottunk?
meg milyen kifogások?
az hogy elszabta a spori tény, meg is lett említve, de ha végig olvasnád és ami fontosabb értelmeznéd, közel sem csak ráfogják a vereséget....

had idézzek egy kicsit
-Az egyik csapat csak védekezett, a másik támadni akart, de nem volt elég potenciál a támadásokban.
-Nagy lehetőségeink voltak a gólszerzésre, de mi nem tudtuk ezt kihasználni, mert mindig a rossz megoldást választottuk, a Levante pedig vadul védekezett.

-"A játékosaim ismerik ezeket a szituációkat és beleestek a csapdába. Ezért részben enyém a felelősség, és ezzel nincs is problémám. De a játékvezető is a hibás. Túl megbocsájtó volt a büntetőnél és a piros lapnál. Ez szintén a mi hibánk, az enyém és a játékosaimé. Fontos része volt a mai megbeszélésnek a játékosaimmal az olyan szituációk elemzése, mint a Khedira féle piros lap. Nem gondoltam, hogy egy játékosom beleeshet ebbe a csapdába. Próbálsz a legjobban felkészülni a mérkőzésre és ezt kapod vissza. Ez egyrészről normális, mert nem gyakoroljuk ezeket a szituációkat. A játékosoknak pedig kellően intelligensnek kell lenniük ahhoz, hogy tudják, hogyan kell az ilyen helyzeteket kezelni. Érezned kell, hogy a játékvezető mit enged meg.”

-Cristiano Ronaldo 14 órakor azt mondta, nem alkalmas a játékra. Azt mondta, segíthet, de nem volt optimális formában, mert nem javult tegnap óta. Nem volt kész a játékra, nem is edzett tegnap.
(gyakorlatilag lenyilatkozta, hogy Mou erőltette CR-t)

mit kéne még nyilatkoznia?
madridista
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2011.09.19. 16:06:52

Srácok amúgy azon gondolkodtam, hogy a Real kapott-e már ki valaha tisztán? Ha igen, legutóbb mikor? Értem itt azt, hogy saját hibájukból és nem a külső tényezők (pl: bírók) miatt. Szegényeknek mindig közbejön valami, ha kikapnak és sosem azért kapnak ki, mert van egy rossz napjuk a játékosokna, hanem mert elfújják stb...

{ezalatt az igencsak ironikus megjegyzés alatt azt értem, mikor kaptak ki úgy utoljára, h a szurkolók is elismerték a tényt, hogy nem lehetnek mindig a topon és nem bíróztak utána vagy éltek egyéb kifogásokkal...(tisztelet a kivételnek!) } :roll:
Avatar
9Dave
Capitá del Barça
Hozzászólások: 681
Csatlakozott: 2010.08.11. 17:59:54
Tartózkodási hely: Barcelona

2011.09.19. 16:01:03

"Szeretnék nekik gratulálni az okos játékukhoz. Tudják, hogyan kell az ellenfelüket provokálni, megfelelő időben agressziót szítani, minden kis fortélyt bevetni."

Amíg csak az első mondatot olvastam el, egy pillanatra azt hittem ezt nem Mourinho nyilatkozta :roll:
Meg persze a szokásos bírózás stb.
Kép
"Egy passz boldoggá tesz két embert" -Xavi Hernández
Avatar by NEOX. Sig by higany.
D@v3
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2011.09.19. 15:56:39

"A játékosaim ismerik ezeket a szituációkat és beleestek a csapdába. Ezért részben enyém a felelősség, és ezzel nincs is problémám. De a játékvezető is a hibás. Túl megbocsájtó volt a büntetőnél és a piros lapnál."

a CDR döntőn is ez történt, akkor mégis az volt a duma, h tökéletesen megérdemelt győzelmet arattak... akkor nagyon nagyvonalú volt...

:roll:
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2011.09.19. 15:55:09

ferninho írta:ha meg tényleg odarúg az az ember nem marad élve a pályán...
Remek ellenérv :D
Mou nyilatkozata egyáltalán nem felháborító, ha ő nem tudja elfogadni akkor ez van.

Off: Ferenc úr, mostanában nagyon aktív vagy itt eurobarcán, de a hgfx-et eléggé hanyagolod. Hiányolunk :lol:
Avatar
szajko
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4907
Csatlakozott: 2008.04.07. 18:14:42

2011.09.19. 15:53:56

Firefox írta:http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/re ... do-2095612

Csak a szokásos ... 8)
nem is kéne...
mes
Capitá del Barça
Hozzászólások: 830
Csatlakozott: 2010.06.21. 16:40:13
Tartózkodási hely: Marosvasarhely
Kapcsolat:

2011.09.19. 15:53:53

http://www.madridista.hu/web/index.php? ... o&id=11158


Olvassatok el ezeket a nyilatkozatokat, majd egy Barca vereseg utani nyilatkozatokat. Nagyon nagy kulonbseg van meg a mentalitasban is.
Egyik csapat, ha veszit, elismeri, hogy nem jatszott jol, ezzel ellenben a masik minden okot megtalal, csak ne kelljen belassa, hogy azert nem nyert, mert nem tudott golt rugni. NA itt kezdodnek a problemak.
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2011.09.19. 15:46:17

még a brutalitáshoz: Pepe miután kétkézzel fellökte, elgáncsolta a srácot még JÓL LÁTHATÓAN fejbe is rúgta!!!
neee... ezt te se gondolod komolyan sztem...
el hiszem, hogy nektek Pepe egy hülye favágó, amibe van is igazság tartalom, de amikor tényleg nem csinál semmit a meccsen, megint be van állítva egy paraszt favágónak...
hozzá nem ért az ember fejéhez, ha meg tényleg odarúg az az ember nem marad élve a pályán...
szóval lehet itt Pepézni, amikor meg is érdemli, de ezen a meccsen nem csinált egy kis túlzással semmit...
Ezek a madridi nyilatkozatok már megint vérlázítóak. De komolyan, hogy lehet ezt gyomorral bírni, kedves madrid drukkerek? Félelmetes, amit már megint megengednek maguknak a sajtószobában.
én a madridistán olvastam a nyilatkozatot, itt sztem egy kicsit normálisabb fordítanak, mint máshol, ahol az a cél, hogy legyen olvasottság...
én már máshol nem is olvasok nyilatkozatokat, mert egyszerűen akkora ferdítések és csúsztatások vannak hogy az hihetetlen...
http://www.madridista.hu/web/index.php? ... o&id=11158

és én ezekben a nyilatkozatokban semmi kivetni valót nem találtam.
madridista
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2011.09.19. 15:13:16

Nem hiába mondta Pep, hogy Special 5-é a pályán kívüli BL trófea. Ott mindig ő győz. :wink:
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2011.09.19. 15:05:01

Pavel írta:„Csapatomnak kiváló játékosai vannak, akik nagyszerű teljesítményre képesek a nagy stadionokban, de nem tudnak jól alkalmazkodni a helyzethez. A futball piszkos része, a provokáció, a szimulálás, az időhúzás... Ezekhez a Real Madrid nincs hozzászokva.

Mou okossága. A lényeg a kiemelt rész.
No igen,pont az beszél aki a legjobban generálja ezeket,aki utasításba adja,hogy ezek menjenek a pályán,szembenyúl...
No ez bizonyítja milyen ember is,és ezt a mentalitást erölteti(bár megy az nekik alapból is) a csapatra is...Szóval ezt ne magyarázza meg nekem senki,ezt nem lehet...
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2011.09.19. 14:40:02

nos most megnéztem a Levante meccset(ezt nem lehet kihagyni!!)legjobb Murinho képe volt a gól után.
még a brutalitáshoz: Pepe miután kétkézzel fellökte, elgáncsolta a srácot még JÓL LÁTHATÓAN fejbe is rúgta!!! csak ezen a meccsen három piros lapot is érdemelt volna.
az nem különösebben új, hogy bármíly nagy is a különbség a két nagy és a többi között minden szezonban volt és lesz is egy két vereség(sajna ez nálunk is benne van!) ami új, hogy a Madridot részben a saját fegyverével verték meg, egy igen kemény bátran ütköző párharcba kényszerítve őket, de a náluk meglévő alattomosság nélkül.
az emberelőny és az a tény hogy ezuttal a jobb csapat nem játszott jobban, döntőnek bizonyult.
nem igaz, hogy a Madridnak nagy helyzetei lettek volna ! volt néhány helyzetük, de volt a Levanténak is. (már ami kimaradt)
nem akarom az ördögöt a falra festeni de a Levante-vel még nekünk is meggyűlhet a bajunk.
az ominózus DiMaria faultot szerintem simán lefújta volna a bíró de olyan villámgyorsan felugrott és faultolta a védőjét, hogy egyszerűen arra (mármint az elsőre) nem maradt ideje.
szó ami szó: megkaptuk az esélyt a tabella élére állni Classico nélkül, a többi rajtunk múlik.
Avatar
felician333
Barça B
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2009.10.16. 01:18:29

2011.09.19. 14:36:15

hát figyelj, nem volt azért annyira durva szabálytalanság Di Mariával szemben ha megnézed... de tény tiszta szabad volt. ha meg felrúgott valaki és megharagudok rá annyira, hogy törlesztek az nem a csapatársa lesz.... inkább a földön fekve visszarúgok neki, vagy valami ilyesmi.
hát nem tudom te hogy vagy vele,akkor ezek szerint ebben nagyon is különbözünk,ha engem felrúg valaki a pályán és ettől ugye felforr az agyvizem-merthát a játék nagyon nem megy,és még kimerték akasztani a lábamat is-akkor nekem nem első dolgom,hogy nem fújnak? visszaadom már,és jól mondtad azt,hogy nemis azt az embert távolította el,aki felrúgta,de szerinted nézte az a kis csuda,hogy ki volt az? mert én nem nagyon hiszem.de hát ha te így nyomod,nem szívesen játszanék veled a pályán,ellenfélként.

ja és megint csak ismétlem magam,egy dimaria nekem ne engedje már meg magának egy realban! hogy színészkedik,fetreng..
„Kubala László az 50-es években nagy legendája volt a Barcelonának. Azt is tudom, hogy hét törzs egyesüléséből lettetek egy erős nemzetté. Ugyanezt kell tennie a világ többi országának is, így lehet igazán megerősödni. I love Hungría." Jimmy Jump-a magyarokról
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2011.09.19. 14:26:26

mess2009 írta: ne haragudj, de egyenlőségjelet tenni a színészkedés és a brutalitás közé az éppen olyan brutális mint Pepe a pályán.
A fociban egyiknek sincs helye! Mindkettő szégyen, undorító.
A Fifa egy szégyen
Avatar
Mr. Master
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2815
Csatlakozott: 2005.01.03. 11:11:00
Tartózkodási hely: @home

2011.09.19. 14:23:07

Ezek a madridi nyilatkozatok már megint vérlázítóak. De komolyan, hogy lehet ezt gyomorral bírni, kedves madrid drukkerek? Félelmetes, amit már megint megengednek maguknak a sajtószobában. Mourinho már megint a szokásosat alkotja, Pepén nem lepődöm meg. És nekem ne jöjjön azzal, hogy így próbálja meg levenni a játékosairól a terhet, amikor finoman belesuttogja a mikrofonba, hogy oké, hogy a bíró paraszt volt, de hiába mondtam Khedirának, hogy ne legyen tapló, akkora barom, hogy nem képes uralkodni magán. És persze a Levante hibás, mert úgy játszik, mint egy kiscsapat szokott.
------------------ pisti.blog.hu --------------------

--------------- napverse.blog.hu -----------------
Avatar
Firefox
Capitá del Barça
Hozzászólások: 772
Csatlakozott: 2011.06.03. 21:06:35

2011.09.19. 14:05:30

Gracias Pep Guardiola! Visca el Barcaaaaa!!!
Fuc*k off Madrid!
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2011.09.19. 13:36:35

noname írta:Azért ne legyünk elfogultak. Önvédelmi eszköz...Ugyan már! Undorító, szégyenteljes. Nálam a brutalitás és a színészkedés egy kutya. Mindamellett a lasicokon sokkal több a csúnya Real-becsúszás, mint a Busquets-féle alakítások. Alves is ki tud akasztani a színészkedéseivel, de amit Busquets művel néha...Sokszor azt kívánom h tényleg akkorát kapjon, mint amekkorának megjátssza. Di Maria pont ugyanaz. A különbség h Di Maria még haszontalan is, legalábbis azon a pár Real-meccsen, amit láttam nagyon ritkán volt jó. Tipikus munkásember, ugyanaz a kategória, mint Pedro. Csak utóbbi ingyen volt.

A Realnál komoly gondok vannak. Egyszerűen képtelenek veszteni. A Clasicokon is elborult az agyuk, most uagyanaz történt egy Levante ellen. Ilyenkor látszik Mou mentalitésénak a hátránya. Az utóbbi időben ha a Realnak nem megy, rúgdosnak, lökdsődnek, sportszerűtlenek. Ez pedig komoly probléma. Sose fognak legyőzni minket, ha egyszerűen összeomlanak ha nem sikerül semmi eleinte. A csapat vezérei mind ilyenek: MOu-ugyebár sose tudott veszteni.
Ronaldo- ha nem jön össze valami, kezdi a hisztit, ami kiart a meccs végéig.
Talán ez a legnagyobb különbség a régi idők madridja és a mostani közt. Azok tudtak veszteni. Ha a mostanival gondok akadnak, akkor mindenki hibás: a bíró, a gyep, az ellenfél, a bolygók együttállása, egyszerűen képtelenek elfogadni a játékosok, hogy ők ki is kaphatnak. Az van beléjük nevelve, hogy ők a világ legjobbjai, ezért minidg nyerniük kell, függetlenül a játéktól vagya z ellenféltől. Ameddig ez így lesz, sose tudnak minket megelőzni.
Ilyen mentalitással a Real sose lehet a világ legjobb csapata. Olyan csapatok, mint a Barca vagy az MU mindig előttük lesznek. Előbb tanulj meg veszteni, hogy utána győzhess!
ne haragudj, de egyenlőségjelet tenni a színészkedés és a brutalitás közé az éppen olyan brutális mint Pepe a pályán.
Avatar
Firefox
Capitá del Barça
Hozzászólások: 772
Csatlakozott: 2011.06.03. 21:06:35

2011.09.19. 13:27:44

Chino írta:Érdemes elolvasni a nyilatkozatokat. Nevetséges. Megint a bíró tehet mindenről. Főleg Pepén mosolyogtam nagyokat, de Mou se volt semmi. :"Nem akarom a Levante érdemeit elvenni, akik mindig nagyon jól játszanak, amikor haza pályán vannak. Gratulálok nekik, mert ügyesek voltak. Tudják, hogyan kell időt húzni és hogyan kell nem visszaadni a labdát"
Nem kell bántani szegény szpessöl fájvot (remélem idén szpessöl ten lesz :lol: ), legalább ennyi öröme legyen Spanyolhonban, hogy ekkora marhaságokkal égeti magát és a nagy múltú Madridot!
Ámen.
Gracias Pep Guardiola! Visca el Barcaaaaa!!!
Fuc*k off Madrid!
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7504
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.09.19. 13:19:32

Érdemes elolvasni a nyilatkozatokat. Nevetséges. Megint a bíró tehet mindenről. Főleg Pepén mosolyogtam nagyokat, de Mou se volt semmi. :"Nem akarom a Levante érdemeit elvenni, akik mindig nagyon jól játszanak, amikor haza pályán vannak. Gratulálok nekik, mert ügyesek voltak. Tudják, hogyan kell időt húzni és hogyan kell nem visszaadni a labdát"
Forca Barca!!!!
Avatar
Messi199
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 272
Csatlakozott: 2008.11.04. 19:22:29
Tartózkodási hely: Győr , Koroncó

2011.09.19. 12:08:27

Én ezeken szakadok be állandóan :)

http://www.youtube.com/watch?v=weMfQGVFEKQ Speckó unó :D


http://www.youtube.com/watch?v=LdbKTqEj35o Love Story <3 xd
Tots Unit Fem Forca !!
Avatar
Atomot Nekik!
Jugador del Barça
Hozzászólások: 110
Csatlakozott: 2011.01.24. 21:00:25

2011.09.19. 12:01:30

Firefox írta:Ha már a Barca mocskosságánál tartunk :lol:


http://www.youtube.com/watch?v=crnBxv7G ... re=related

1:05-nél a legnagyobb :lol:

Meg a videó címe, még most is röhögök :lol:

Ha-ha-ha! :lol: :lol: :lol:
Köszi! Bearanyoztad a napomat! =D> =D> =D>
Jose Carreras mondta, h két csapatnak szurkol: a Barcának és a Real ellenfelének. (by barca 1986) ;-)
Avatar
kas7as
Jugador del Barça
Hozzászólások: 189
Csatlakozott: 2009.04.30. 12:14:28
Tartózkodási hely: Csíkszereda

2011.09.19. 11:29:53

Firefox írta:Ha már a Barca mocskosságánál tartunk :lol:


http://www.youtube.com/watch?v=crnBxv7G ... re=related

1:05-nél a legnagyobb :lol:

Meg a videó címe, még most is röhögök :lol:
Nagyon ott van, jot rohogtem ezen is!
Thanx :D
"Szabadidejében gombát szed - és aki gombát szed, rossz ember nem lehet."
Guardiola állítása Xaviról.
Avatar
Firefox
Capitá del Barça
Hozzászólások: 772
Csatlakozott: 2011.06.03. 21:06:35

2011.09.19. 11:25:30

Ha már a Barca mocskosságánál tartunk :lol:


http://www.youtube.com/watch?v=crnBxv7G ... re=related

1:05-nél a legnagyobb :lol:

Meg a videó címe, még most is röhögök :lol:
Gracias Pep Guardiola! Visca el Barcaaaaa!!!
Fuc*k off Madrid!
Avatar
kas7as
Jugador del Barça
Hozzászólások: 189
Csatlakozott: 2009.04.30. 12:14:28
Tartózkodási hely: Csíkszereda

2011.09.19. 11:00:41

Sziasztok!

En most nem szitani akarom a dolgokat, de mar annyi forumon olvastam a szinesztanodankrol, hogy muszaly ezt bevagnom! :

Hollywood Diving
http://www.youtube.com/watch?v=puyDsF2t-H4

Hat Maria is tud makacsul fetrengeni es nagyhalalt jatszani! Jo hogy ot is fautoltak, de hogy milyen alattomaosan belepett a Levantesnak mar az piros kellett volna legyen, de meg utana egy jo nagyot szimulal is! HAHAHAH

Hat szerintem van mit tanulnia Sergiotol, legalabb o jol csinalja! :D

http://www.youtube.com/watch?v=T39vZGLG ... re=related
Ezen is jot rohogtem!!!!!
"Szabadidejében gombát szed - és aki gombát szed, rossz ember nem lehet."
Guardiola állítása Xaviról.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7504
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.09.19. 10:47:06

albicelesteX írta:Elvonatkoztatva az eddig lejátszott meccsektől egy kicsit másképp közelíteném meg a Real helyzetét.Szerintem ez az év választó lehet.Ha nem nyernek semmit (nem Király kupára gondolok és nem vitatom,hogy egy szép trófea) akkor szerintem edző váltás lehet talán illetve nem vagyok biztos abban sem,hogy CR maradna például. Előbbi kettő,utóbbi 3 éve lesz itt és,ha nem jönnek az eredmények talán tovább állnak,ami szerintem megint egy új fejezet lehet majd.
Ezt kizártnak tartom. Perez nem fogja elküldeni Mout. Ha már Valdanot is leküldte miatta + teljes szabad kezet adott neki és mindig mellszélességgel támogatja hatalmas öngólt lőne, amit az egoja nem bír el.
Én azért azon elgondolkodnék, hogy -amint korábban is írták- korábbi Madrid-ikonoknak miért ez a véleményük a mostani Realról. Az meg, hogy Mou meg a többi még mindig Övrebözik (még a Dinamo meccs után is) már nevetséges. Akkor Pep is kezdje hánytorgatni a Pepe vs Getafe meccset.
Nem értem, hogy még a győzelmek után is előveszik a bírót, sőt egyből a Barcát is. A madridisták jó része is, nem értem miért kell ilyeneket felhozni, hogy bezzeg Messinek lefújták volna stb.
Az a paranoia ami körüllengi a csapatot félelmetes. Saját magukat járatják le. Mert mi mindig csak azért nyerünk, mert velünk van folyamatosan Fortuna, az Uefa, a Fifa, Platini, az Unicef miatt sőt még a kamerás közvetítés is nekünk kedvez, mert csak azt ismétlik ami számunkra kedvező, mert ilyenek is gyakran előfordul.
Én nem tartom magam elvakult antimadridistának, nem veszem egy kalap alá a real szurkolókat és nem gyűlölök senkit csak azért mert a riválisnak szurkol. Aki ilyen, -nem kell messzire menni, de nem nevesítek- azt csak sajnálni tudom, mert szociálisan neincs egészen rendben.

Azon viszont a madridistáknak is el kellene gondolkodni, hogy nem lehet-e valami alapja annak, hogy sokan durvának látnak sok játékost, és finomabn fogalmaztam.
A kedvencem pedig, hogy "Mou így veszi le a játékosairól a terhet". Hogy eltiltatja magát folyamatosan és a lelátóról vagy a szállodai szobából nézi a tanítványait? Ezt tényleg tanítani kellene. Ráadásul nem hiszem, hogy minden bírónak annyira érdeke lenne, hogy ellenük fújjon. Ezzel őt veszik elő, és kapja folyamatosan a médiától, mindenkitől. Milyen haszna származna ebből,m annyira elvakult Barca fan lenne?

Hogy Zsozé-e a legjobb edző? Hát ezzel is tudnék vitatkozni. Egy SAF-ot, Hiddinket, Henk ten Cate-t, sőt Löw-öt is előbbre tartok, de ez csak pár példa és lehet hogy szubjektív vagyok.
Egy szó mint száz, először nézzenek szét ők is a saját portájukon, utána kezdjenek el színész barcázni stb.

Bocs a hosszú hsz-ért, de most így kijött belőlem pár dolog.
Forca Barca!!!!
Pavel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1688
Csatlakozott: 2006.05.23. 20:57:21
Tartózkodási hely: Budapest

2011.09.19. 10:37:42

„Csapatomnak kiváló játékosai vannak, akik nagyszerű teljesítményre képesek a nagy stadionokban, de nem tudnak jól alkalmazkodni a helyzethez. A futball piszkos része, a provokáció, a szimulálás, az időhúzás... Ezekhez a Real Madrid nincs hozzászokva. Számomra a játékosom a hibás, aki tudta, mi vár rá, mivel beszéltünk erről. Khedira besétált a csapdába. Tökéletesen tudta, és felelősségre vonom, mert részben miatta kaptunk ki. A bíró is hibás, mivel nem adott meg egy büntetőt és nem állította ki az ellenfél játékosát. Én is hibás vagyok, és a többi játékos is, aki a pályán volt”

Mou okossága. A lényeg a kiemelt rész.
Válasz küldése