Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
#David Villa#
Capitá del Barça
Hozzászólások: 886
Csatlakozott: 2011.03.17. 18:29:46

2012.01.17. 16:00:32

Azt hiszem ahhoz képest, amit Valdes a legutóbbi Clasico-n bemutatott, Pinto már csak labdabiztosabb lehet

Nem azzal a bakijával van a gond, hanem a hátsó passzoknál sokkal jobban bevonható, mint az Indián.
Avatar
#David Villa#
Capitá del Barça
Hozzászólások: 886
Csatlakozott: 2011.03.17. 18:29:46

2012.01.17. 15:59:23

[quote="sjd"]"Ángel di María mégsem térhet vissza a Real Madridba a Barcelona ellen. Bár úgy volt, hogy az argentin szélső a katalánok elleni spanyol Király Kupa-találkozón már ismét ott lehet a csapatba izomszakadása után, ez nem történhet meg. A 23 éves játékos ugyanis combsérülést szenvedett a blancók edzésén, így José Mourinhó vezetőedző elgondolkozhat azon, kit állít a helyére." - hatharom.hu

Ez kamu hír, szokásos Marca. Mourinho a sajtótájékoztatón kijelentette ott lesz a keretben.
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2012.01.17. 15:58:59

#David Villa# írta:Kell a négy védő holnapra. Talán Pinto miatt is indokolt, hiszen nem annyira labdabiztos mint Valdes, illetve 1 vs 1-ben Valdes jobb. Remélem Pinto jó napot fog ki, bár lekopogom rég láttam tőle bakit.
Azt hiszem ahhoz képest, amit Valdes a legutóbbi Clasico-n bemutatott, Pinto már csak labdabiztosabb lehet :wink:
Avatar
#David Villa#
Capitá del Barça
Hozzászólások: 886
Csatlakozott: 2011.03.17. 18:29:46

2012.01.17. 15:57:01

Kell a négy védő holnapra. Talán Pinto miatt is indokolt, hiszen nem annyira labdabiztos mint Valdes, illetve 1 vs 1-ben Valdes jobb. Remélem Pinto jó napot fog ki, bár lekopogom rég láttam tőle bakit.
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2012.01.17. 15:56:36

Di Maria hiánya is elég komolyan érintené a blancókat szerintem, plusz még ha Pepe se vállalhatná a játékot.. Lennének gondok, de bárki is fog játszani, szoros meccs lesz.
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2012.01.17. 15:54:48

"Ángel di María mégsem térhet vissza a Real Madridba a Barcelona ellen. Bár úgy volt, hogy az argentin szélső a katalánok elleni spanyol Király Kupa-találkozón már ismét ott lehet a csapatba izomszakadása után, ez nem történhet meg. A 23 éves játékos ugyanis combsérülést szenvedett a blancók edzésén, így José Mourinhó vezetőedző elgondolkozhat azon, kit állít a helyére." - hatharom.hu

Ez a Real Madrid orvosi szoba lassan kezd olyan lenni, mint egy átigazolási saga. Egyik nap mondanak valamit, másik nap pont az ellenkezőjét :D
Avatar
MessiFan91
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 297
Csatlakozott: 2012.01.09. 12:01:39
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti, Románia

2012.01.17. 15:45:43

"Carles Puyol egy rendkívül érdekes és talán sokatmondó statisztikával rendelkezik: a Barça kapitánya ugyanis a Betis elleni, hétvégi győzelemmel immáron 50 mérkőzés óta veretlen a katalán csapat színeiben. Puyolnak legutóbb akkor kellett a pályán elszenvednie egy vereséget, amikor a Pep Team 2010. április 20-án 3-1-re kikapott idegenben az Internazionale ellenében a Bajnokok Ligája elődöntőjének első mérkőzésén. Azóta azonban Puyollal a védelemben 42 győzelmet és 8 döntetlent jegyez a Barcelona."

Ha Puyol játszik, nem lesz baj :D
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2012.01.17. 15:02:40

herr.toth írta:Xavi nyilatkozata viszont most elég korrektre sikeredett. lehet sok volt a tojáslikőr vagy nem tudom :mrgreen:
Miért, volt olyan, amikor nem volt korrekt?
Pályán "belül", és pályán kívül is mindig korrekt volt.
Akárcsak a csapat jó része.
Az utóbbi évekből egyetlen darab ellenséges nyilatkozatra nem emlékszem a Barca játékosaitól.
szerk.: és edzőitől sem
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2012.01.17. 13:19:22

shutterisland írta:
pontosan. SŐT számomra úgy tűnik még el sem kezdődött a meccs de már a konfliktusokat keresi..
azt ne mondd nekem, ha pepe nem játszana, 5ből 3 madrid szurkoló nem azzal magyarázná a vereséget :D

anno a bírókba kapaszkodtak, szuperkupán abba, hogy le voltunk focizva, csak mákunk volt, legutóbbi meccsen a szerencsés gólunkba és ronaldo két kihagyott helyzetére :D

ezért akarom, hogy játszon csak pepe és di maria is, de ahogy látom, fognak is.
De ezzel minek foglalkozunk? Az a Real Madrid, aki épp pályára lép, ha kikapnak, az ugyanannyira vereség, mint ha a teljes keret kapna ki. Magyarázkodhatnak onnantól, nem szabad, hogy ez minket érdekeljen. Ne foglalkozz ezzel szerintem, most tök igaza van mindenkinek, aki emiatt "megrótt" téged.
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2012.01.17. 13:16:38

pontosan. SŐT számomra úgy tűnik még el sem kezdődött a meccs de már a konfliktusokat keresi..
azt ne mondd nekem, ha pepe nem játszana, 5ből 3 madrid szurkoló nem azzal magyarázná a vereséget :D

anno a bírókba kapaszkodtak, szuperkupán abba, hogy le voltunk focizva, csak mákunk volt, legutóbbi meccsen a szerencsés gólunkba és ronaldo két kihagyott helyzetére :D

ezért akarom, hogy játszon csak pepe és di maria is, de ahogy látom, fognak is.
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2012.01.17. 11:04:14

herr.toth írta:
Ne haragudj, de te nagyon is túl sokat foglalkozol azzal, hogy ki mit gondol, mond, mit ír a fórumokon, blogokon és fészbúkon. Ha megverjük a Madridot tőlem aztán főhetnek a saját levükben tovább, írhatnak, amit akarnak, az én örömömet nem fogják elrontani.

pontosan. SŐT számomra úgy tűnik még el sem kezdődött a meccs de már a konfliktusokat keresi..

Xavi nyilatkozata viszont most elég korrektre sikeredett. lehet sok volt a tojáslikőr vagy nem tudom :mrgreen:
Miért te emlékszel inkorrekt Xavi nyilatkozatra?Ő sosem foglalkozik a bírókkal, a válogatott csapattársakat barátnak tekinti a legnagyobb médiaháború közepette is és mindig tiszteli a Madridot. Mástól, pl Alvestől lehet, hogy volt ilyen,de Xavitól nem tudsz mondani, nem is értem, hogy miről beszélsz.
Avatar
d
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2009.05.13. 18:46:36

2012.01.17. 10:55:40

daffy írta:ahogy alvesé is :shock:
már-már gyanúsan korrekt volt
Jaja, közben már hegyezi Xavi a stoplist. :)
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2012.01.17. 10:48:40

herr.toth írta: Xavi nyilatkozata viszont most elég korrektre sikeredett. lehet sok volt a tojáslikőr vagy nem tudom :mrgreen:
ahogy alvesé is :shock:
már-már gyanúsan korrekt volt
Avatar
d
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2009.05.13. 18:46:36

2012.01.17. 10:48:08

Őszintén szólva én már kétlem, hogy ezen taktikáznának az edzők, mikor azt se hiszi el senki, ha kérdeznek. Guardiola se most jött le a falvédőről, hogy ne számított volna ilyesmire.
Avatar
herr.toth
Barça B
Hozzászólások: 72
Csatlakozott: 2009.07.10. 19:01:28

2012.01.17. 10:46:56

[/quote]Ne haragudj, de te nagyon is túl sokat foglalkozol azzal, hogy ki mit gondol, mond, mit ír a fórumokon, blogokon és fészbúkon. Ha megverjük a Madridot tőlem aztán főhetnek a saját levükben tovább, írhatnak, amit akarnak, az én örömömet nem fogják elrontani.[quote]

pontosan. SŐT számomra úgy tűnik még el sem kezdődött a meccs de már a konfliktusokat keresi..

Xavi nyilatkozata viszont most elég korrektre sikeredett. lehet sok volt a tojáslikőr vagy nem tudom :mrgreen:
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2012.01.17. 10:40:00

füst írta:De a lényeg hogy ne aggódj, nem akar téged becsapni senki.
Már megijedtem :wink:

Viccet félretéve. Személy szerint örülnék ha egyikük sem játszana. Gondolom nem kell magyaráznom miért :)
Kép
füst
Barça B
Hozzászólások: 60
Csatlakozott: 2009.05.27. 16:53:45

2012.01.17. 10:34:26

Nem, csupán nem komoly Pepe sérülése, a játéka kérdéses volt, nem pedig kizárt. Di Mariáról tudni lehetett hogy felépül a Clásicóra, a kérdés, hogyan érinti a többmeccses kihagyás. Egyikük miatt sem vagyok nyugodt, de hát amúgy se lennék az, hisz jó eséllyel megint égünk otthon. De a lényeg hogy ne aggódj, nem akar téged becsapni senki.
odanézz SMS
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2012.01.17. 10:28:52

Höhö :D Mondtam én, hogy nagy a kamu. Az AS lehozta, hogy Di Maria is rendben van, és hogy Pepe kihagyta a tegnapi edzést kezdő lesz holnap :D Csak nem értem, ezzel próbáltak minket becsapni vagy micsoda :?: :roll:
Kép
Avatar
d
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2009.05.13. 18:46:36

2012.01.17. 09:37:35

shutterisland írta:MÁS : abba nem gondoltatok bele, hogy ha carvalho, khedira és arbeloa mellett pepe sem lesz játékra alkalmas (ne adj isten, még di maria sem) akkor meg lesz magyarázva a vereség ? :D

nekünk is vannak hiányzóink, de fontás és afellay abszolút perememberek, míg villa és pedro idén formán kívül van.

TÉNY, hogy a (remélem bekövetkező) győzelmet nem kellene megmagyarázni, viszont már előre látom :D
az igazi hátulütő pedig az, hogy ha így is nyernének, akkor meg "ilyen csapattal is megvertünk titeket"... :D

szóval azért csak az lenne a legjobb, ha pepéstől, di mariástól sikerülne nyerni....de végül is mindegy, csak nyerjünk, ezt csak így megjegyeztem egy hosszabb lábjegyzet formájában :D
Ne haragudj, de te nagyon is túl sokat foglalkozol azzal, hogy ki mit gondol, mond, mit ír a fórumokon, blogokon és fészbúkon. Ha megverjük a Madridot tőlem aztán főhetnek a saját levükben tovább, írhatnak, amit akarnak, az én örömömet nem fogják elrontani.
Avatar
#David Villa#
Capitá del Barça
Hozzászólások: 886
Csatlakozott: 2011.03.17. 18:29:46

2012.01.17. 09:23:17

Persze, megy a vakítás. Én előbb madridistán olvastam. Amúgy ott azt írták edzésen megsérült ő is. Aztán 5 perccel később már kivették azt, hogy edzésen sérült volna meg. :D
Most az hiszi Mourinho, hogy ezzel bekavarhat Pep taktikájába? Hogy majd úgy készül, mintha nem lenne Pepe meg Di Maria?
Ezzel taktikázik? Ha csak a taktika része, akkor még a madridistákat is szívatja, izguljanak csak...
Avatar
bali 15
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2544
Csatlakozott: 2008.06.05. 20:18:25

2012.01.17. 09:22:03

sőt manapság a foci maga nem is köt le annyira,én mindössze a szórakoztató játékot szeretem és szeretném nézni. nem érdekel a barcai sablon,a mourinho-i szilárd védelem. egy qpr-bolton meccsen olykor jobban tudok szórakozni,mint egy barca - realon. ha ezt divatdrukkerségnek hívják,akkor hívjuk annak.
Fúú, ez nekem is beütött. Csak én rosszabb eset vagyok.
Én például csípem a Barcát, de lassan már kezdek kiábrándulni az egész sportágból. Dögunalom.
Lassan ott tartok, hogy csak a kontinenstornákat fogom nézni, mert ott tiszta verseny van. Nem azért erősebb a másik mert neki hűde faxomszomfényes múltja van, mindenki abból gazdálkodik amije van.
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2012.01.17. 09:18:17

Lehozta a marca, hogy Di Maria lehetséges mégsem lesz bevethető szerdára. Nem hiszek már nekik, annyi itt a kavarodás :D Pepéről is tegnap írtak két mondatot azóta semmi, hogy akkor tényleg nem játszhat, tehát azt veszem ki hogy játszani fog, ahogy DM is. Szerintem :twisted:
Kép
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2012.01.17. 02:51:12

gyerekek, eljutottunk oda, hogy madridista belharc tör ki az eurobarcán :D
remélem daffy megérzései igazolódnak be. :D

MÁS : abba nem gondoltatok bele, hogy ha carvalho, khedira és arbeloa mellett pepe sem lesz játékra alkalmas (ne adj isten, még di maria sem) akkor meg lesz magyarázva a vereség ? :D

nekünk is vannak hiányzóink, de fontás és afellay abszolút perememberek, míg villa és pedro idén formán kívül van.

TÉNY, hogy a (remélem bekövetkező) győzelmet nem kellene megmagyarázni, viszont már előre látom :D
az igazi hátulütő pedig az, hogy ha így is nyernének, akkor meg "ilyen csapattal is megvertünk titeket"... :D

szóval azért csak az lenne a legjobb, ha pepéstől, di mariástól sikerülne nyerni....de végül is mindegy, csak nyerjünk, ezt csak így megjegyeztem egy hosszabb lábjegyzet formájában :D
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2012.01.16. 18:25:50

herr.toth írta: mert sujkolom őket is, mindenki meggyőzhető :D

fájó szívvel elfogadom h daffy itt a mintapéldány, engem meg már most sokan gy*kérnek néznek..DE egyszerűen elfogadhatatlan számomra h egy magát madridistának vagy csak egyszerűen Real Madrid szurkolónak tartó egyén, egyszer nem mondja ki azt h igen most megverjük őket.
ha úgy érzem,hogy nyerni fogunk,akkor kimondom. ezt megteszem általába 36 bajnoki előtt,de mivel a barcát erősebbnek tartom,ezért nem fogok hazudni. remélem a sikert és nem hiszek benne. nyugodtan hívhatnál ezért divatdrukkernek,sőt tán még jogos is lenne,mert én zizuékat szerettem meg,azon nőttem fel és az állt hozzám közel. hogy az a real madrid volt-e vagy a keret,az jó kérdés,de a szívemtől a mostani csapat távolabb áll,de még mindig közelebb,mint bármely másik. nem vagyok fanatikus,sőt manapság a foci maga nem is köt le annyira,én mindössze a szórakoztató játékot szeretem és szeretném nézni. nem érdekel a barcai sablon,a mourinho-i szilárd védelem. egy qpr-bolton meccsen olykor jobban tudok szórakozni,mint egy barca - realon. ha ezt divatdrukkerségnek hívják,akkor hívjuk annak. én a szórakoztató foci szeretetének hívom,de ezzel nem kell egyetértenie senkinek
van ilyen állatfaj is :wink:
Avatar
herr.toth
Barça B
Hozzászólások: 72
Csatlakozott: 2009.07.10. 19:01:28

2012.01.16. 18:18:48

Ezt egy teljesen normális vélemény, csak akkor nem értem miért várod el másoktól, azt, hogy azt mondják "kitömjük őket, sírni fognak", mert különben "a barcának szurkolnak"
mert sujkolom őket is, mindenki meggyőzhető :D

fájó szívvel elfogadom h daffy itt a mintapéldány, engem meg már most sokan gy*kérnek néznek..DE egyszerűen elfogadhatatlan számomra h egy magát madridistának vagy csak egyszerűen Real Madrid szurkolónak tartó egyén, egyszer nem mondja ki azt h igen most megverjük őket.
Válasz küldése