Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
B. Tamás
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.02.25. 21:20:32
Kapcsolat:

2012.02.27. 18:19:29

Legkisebbtobi írta:Engem akarsz meggyőzni vagy saját magadat? Mert ha engem akkor a válaszom az hogy nem érdekel.
Nem akarok beleszólni a "vitába", de ha ténylegesen nem érdekel mások véleménye, akkor miért írsz egy fórumra? Hogy leírd azt, hogy a Barça egy színész csapat, s hogy Pepe igazából nem gyilkos, nem mellesleg az elmúlt pár évben valójában a Madrid volt az, aki focizott, a Barcelona pedig a saját tili-tolijával ért el némi eredményt?

Mert ha igen, akkor ezt már mindenki tudja, nem értem, miért ragozzuk.
.
Avatar
madridronie
Madridista
Hozzászólások: 146
Csatlakozott: 2009.05.26. 20:16:41
Tartózkodási hely: Szeged

2012.02.27. 18:11:40

Barca-fanoktól kérdezném elsősorban, hogy mit gondolnak arról, hogy Pep mester ennyire kivár a szerződéshosszabbítással? Vajon milyen Isteni sugallatra vár?
Avatar
Legkisebbtobi
Barça B
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2010.06.07. 19:13:08
Tartózkodási hely: Szeged

2012.02.27. 18:07:15

Barcaman1993 írta:
Legkisebbtobi írta: Nekem van kialakult képem a barcára amit körvonalakba le is írok: Nagyon összeszokott és jó társaság, olyan focival ami valakinek vagy nagyon bejön vagy valakinek nagyon unalmas (nem meglepő módon ebbe a csoportba tartozom), de ha nem megy a foci nekik akkor jönnek ez a színész műesések és hát a classicokon bevett szokás ennek a gyakorlása... hozzáteszem nem lenne ez ha a madrid játékosai is úgy játszanának hogy nem lehetne ezt csinálni (nem veszik fel a provokációt és probálnak a szabályos játék keretein belül maradni)
Ezen jól mosolyogtam. :D Egyrészt nem tudom, hogy ti (főként madridisták) mikor láttok Barca játékost színészkedni (Busquetset leszámítva)? Nagyon nem sűrűn. És mi az oka annak, hogy a Barca játékosok a Klasszikusokon színészkednek? Az, hogy olyan paraj játékosok játszanak a Realban, mint Pepe, Ramos, Marcelo, Conetrao, Arbeloa és még sorolhatnám. Ennek pedig nem hiszem, hogy az a célja, hogy provokálják az ellenfelet. Sztem az elmúlt pár évben a Barca játszott szép számmal erős csapatok ellen és mégsem láthatók olyan jelenetek sehol, mint a Real meccseken. De hát ennek biztos az az oka, hogy mi szándékosan színészkedünk és provokálunk, nem pedig azért mert ilyen Pepe félék csak a csontokra mennek. Másrészt, ha megnézitek a nagy halálokat (mind amellett engem is nagyon idegesít), az esetek nagyon nagy %-ban történik szabálytalanság. Másrészt azért a madrid játékosokat se kell félteni egy kis színházért (Di Mariá, Marcelo, Pepe és ezt is csak sorolhatnám). Úgyhogy ennyi a színészkedésről az én véleményem szerint.
Nálam már az is színészkedés ha valaki elesik azt fetreng egy órat vagy leviszik a pályáról azt 2 perc múlva félpályás sprintet nyom le... tehát nem ezekre a sunyi színészkedésekre gondolok hanem amikor tök felesleges a színház mégis csinálják.... a legjobb példa:

http://www.youtube.com/watch?v=8FgKM9FPFt4

Csontra mennek a madrid játékosok? Na én még olyat se láttam... de a fizikai csoda megtörténhet... amúgy meg a szabálytalanságok 90 % semmi... és ezt nem csak a barcára vetíteném le hanme a futballra is.. a mai fociban már szinte nincs is olyan ütközés ahol az egyik fél ne esne össze... szerintem vicc amikor egy 75-80 kg-os csávónak neki mennek azt hasal akkorát mintha box-mecsen lenne
Fehér a szív, fehér a lélek, madridista leszek amíg élek!

"Nem szeretem a politikusokat. A zenémnek csak a jóhoz és az igazsághoz van köze."
Bob Marley
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3736
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2012.02.27. 17:40:16

Legkisebbtobi írta: Nekem van kialakult képem a barcára amit körvonalakba le is írok: Nagyon összeszokott és jó társaság, olyan focival ami valakinek vagy nagyon bejön vagy valakinek nagyon unalmas (nem meglepő módon ebbe a csoportba tartozom), de ha nem megy a foci nekik akkor jönnek ez a színész műesések és hát a classicokon bevett szokás ennek a gyakorlása... hozzáteszem nem lenne ez ha a madrid játékosai is úgy játszanának hogy nem lehetne ezt csinálni (nem veszik fel a provokációt és probálnak a szabályos játék keretein belül maradni)
Ezen jól mosolyogtam. :D Egyrészt nem tudom, hogy ti (főként madridisták) mikor láttok Barca játékost színészkedni (Busquetset leszámítva)? Nagyon nem sűrűn. És mi az oka annak, hogy a Barca játékosok a Klasszikusokon színészkednek? Az, hogy olyan paraj játékosok játszanak a Realban, mint Pepe, Ramos, Marcelo, Conetrao, Arbeloa és még sorolhatnám. Ennek pedig nem hiszem, hogy az a célja, hogy provokálják az ellenfelet. Sztem az elmúlt pár évben a Barca játszott szép számmal erős csapatok ellen és mégsem láthatók olyan jelenetek sehol, mint a Real meccseken. De hát ennek biztos az az oka, hogy mi szándékosan színészkedünk és provokálunk, nem pedig azért mert ilyen Pepe félék csak a csontokra mennek. Másrészt, ha megnézitek a nagy halálokat (mind amellett engem is nagyon idegesít), az esetek nagyon nagy %-ban történik szabálytalanság. Másrészt azért a madrid játékosokat se kell félteni egy kis színházért (Di Mariá, Marcelo, Pepe és ezt is csak sorolhatnám). Úgyhogy ennyi a színészkedésről az én véleményem szerint.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
Legkisebbtobi
Barça B
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2010.06.07. 19:13:08
Tartózkodási hely: Szeged

2012.02.27. 17:13:40

MichaaBee írta:
Legkisebbtobi írta:Pepe nem színész... egyszer-kétszer beprobálja a barca (!) ellen az nem jelenti hogy egyből színész...

Mészárosnak sem mondhatnám persze undorítóan durva a barca (!) és néhány csapat ellen de számomra beleférnek ezek. (Mielőtt leszednétek a fejem a barca elleniek és a 11 mecses eltiltásos szabálytalansága nem tartozik ide) de a többi egyáltalán nem akkora hogy húha... angoloöknálé röhögve találok ezeknél durvábbakat... Csak nektek van előitéletetek (nem ok nélkül)
Én nem nézek több Real meccset, úgyhogy ezt az állítást nem tudom cáfolni. De ha továbbviszem ezt az eszmefuttatást, akkor sültbolond az, aki szerint színész csapat a Barca. :roll: Mert attól, hogy a Real ellen 2-3 játékos dobálja magát, attól nem színész a csapat, csak mondjuk egy átlag ember max a clásicókon és a BL egyeneskieséses szakaszában látja a Barcelonát, ami alapján rendszeresen tévhit alakul ki bennük.

Engem akarsz meggyőzni vagy saját magadat? Mert ha engem akkor a válaszom az hogy nem érdekel.

Nekem van kialakult képem a barcára amit körvonalakba le is írok: Nagyon összeszokott és jó társaság, olyan focival ami valakinek vagy nagyon bejön vagy valakinek nagyon unalmas (nem meglepő módon ebbe a csoportba tartozom), de ha nem megy a foci nekik akkor jönnek ez a színész műesések és hát a classicokon bevett szokás ennek a gyakorlása... hozzáteszem nem lenne ez ha a madrid játékosai is úgy játszanának hogy nem lehetne ezt csinálni (nem veszik fel a provokációt és probálnak a szabályos játék keretein belül maradni)

Az hogy Guardiola ezt nyilatkozta hát röhje hogy néhány madridi társam ebből is azt veszi ki hogy támadott pep... ne vicceljünk már... ne képzeljünk minden rosszat bele a dolgokba... a magam részéről úgy gondolom hogy megemlítette hogy pepe is hiányozni fog a túlodlaról és ők is megbírkoznak a hiányával, akkor mi is (bár hogy minek hozta ide az nagy kérdés)...

Amúgy Mou üzent Guardiolának is: A szerződéshosszabításnál üzente neki hogy mindegy milyen döntést hozz csak boldog legyen a döntésével...

Tehát a "szemétláda" Mou is tud értelmes lenni :D
Fehér a szív, fehér a lélek, madridista leszek amíg élek!

"Nem szeretem a politikusokat. A zenémnek csak a jóhoz és az igazsághoz van köze."
Bob Marley
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5727
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2012.02.27. 16:36:52

Legkisebbtobi írta:Pepe nem színész... egyszer-kétszer beprobálja a barca (!) ellen az nem jelenti hogy egyből színész...

Mészárosnak sem mondhatnám persze undorítóan durva a barca (!) és néhány csapat ellen de számomra beleférnek ezek. (Mielőtt leszednétek a fejem a barca elleniek és a 11 mecses eltiltásos szabálytalansága nem tartozik ide) de a többi egyáltalán nem akkora hogy húha... angoloöknálé röhögve találok ezeknél durvábbakat... Csak nektek van előitéletetek (nem ok nélkül)
Én nem nézek több Real meccset, úgyhogy ezt az állítást nem tudom cáfolni. De ha továbbviszem ezt az eszmefuttatást, akkor sültbolond az, aki szerint színész csapat a Barca. :roll: Mert attól, hogy a Real ellen 2-3 játékos dobálja magát, attól nem színész a csapat, csak mondjuk egy átlag ember max a clásicókon és a BL egyeneskieséses szakaszában látja a Barcelonát, ami alapján rendszeresen tévhit alakul ki bennük.
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7500
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2012.02.27. 16:17:46

Halfkey írta:Értem, szóval Pep elmondott egy tényt. Messi sárgalapjáról van szó, ehhez tök releváns, hogy hát a Pepének is összegyűlt. Ez nemhogy nem sértő, de még dícséret is.

Benne van amúgy az előző hszemben, hogy miért foglalkozom vele: mert a múltkor még XY tettéhez sehogy sem jött az, hogy mit tesz YZ.
Ha szerinted ez ugyanolyan, mint hogy valakinek egy undorító tettét azzal próbálom magyarázni, illetve kimosdatni, hogy azt mondom bezzeg más is biztos csinálja, akkor kicsit el vagy tévedve. olvass vissza és szerintem megérted a különbséget, ha nem akkor pedig kár vesztegetni erre a témára a szót.
Forca Barca!!!!
Batuka
Barça C
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2012.02.26. 18:31:02

2012.02.27. 16:15:09

„Mindenki azt kéri, hogy Messi kapjon pihenőt, nos, a következő fordulóban pihenni fog, akárcsak Pepe” – mondta Pep, ezzel arra célozva, hogy stílusosan a Real Madridot erősítő Pepe ugyanebben a fordulóban szedte össze idénybeli ötödik sárga lapját.
Hát azért az szomorú, h ennyire nem látják át a dolgot a barcások. Itt egyértelmű utalás volt rá, h Messi a szent,ártatlan és Pepe a mocskos,hentes,favágónak ugyan annyi idő kellett,h 5 sárgát összegyűjtsön, amivel így burkoltan a bírókat kritizálta.
Zsolti95
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2009.10.01. 14:32:32

2012.02.27. 16:06:47

Sándor_is írta:Szerintem meg azért mondta, hogy jelezze, hogy Pepe a tegnapi brutalitásával együtt csak egy sárgát kapott, míg Messi szintén - egy kezezésért... Nem volt jogtalan sárga, csak sztem burkoltan arra utalt, hogy a portugál kb. 3-4 lapot is kaphatott volna a délutáni meccsen.
azt sem értem miért kap mezlevételért egy játékos sárgát, nem egyenértékű egy pepétől megszokott becsúszással.és azt se értem mi van azzal akinek a meze alatt az van h boldog szülinapot fater mitől sárga ez???nem azt írta h vegyél nike-t adidas helyett :roll:
Sándor_is
Jugador del Barça
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2012.01.13. 00:02:11

2012.02.27. 15:29:29

Szerintem meg azért mondta, hogy jelezze, hogy Pepe a tegnapi brutalitásával együtt csak egy sárgát kapott, míg Messi szintén - egy kezezésért... Nem volt jogtalan sárga, csak sztem burkoltan arra utalt, hogy a portugál kb. 3-4 lapot is kaphatott volna a délutáni meccsen.
Halfkey
Jugador del Barça
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2010.07.26. 23:56:08

2012.02.27. 15:28:18

Tudom, hogy ezért írtad, de ettől függetlenül teljesen butaság, és ezt tartom óvodásnak, mert ez nem egy mutogatás volt, hogy bezzeg Pepe is összeszedte a lapot, ő sem jobb mint Messi, hanem annak a ténynek a közlése, hogy mindkét csapatból egy alappillér hiányozni fog, ami az eredmények szempontjából akkor döntő is lehet... Ez teljesen más, mint amiről a múltkor beszéltünk, kevered a szezont a fazonnal, vagy mert nem érted, vagy mert nem akarod érteni.
Szerintem ez a rész igen tanulságos abból a szempontból, hogy mennyire más tud lenni adott cselekedet megítélése a két szempontból. És ezzel semmi baj sincs amúgy, csak "visszafele" is működjön a dolog, ha "nálunk" (akár csapat, akár fórum) van felhozva valami rólatok. :wink: Elfogadom hogy te így látod a helyzetet, de azért kérlek ne engem ovizz le, hogy úgy gondolom kicsit idealizált az általad festett kép, és más értelmet is látok benne.
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2012.02.27. 15:19:41

Halfkey írta:Értem, szóval Pep elmondott egy tényt. Messi sárgalapjáról van szó, ehhez tök releváns, hogy hát a Pepének is összegyűlt. Ez nemhogy nem sértő, de még dícséret is.

Benne van amúgy az előző hszemben, hogy miért foglalkozom vele: mert a múltkor még XY tettéhez sehogy sem jött az, hogy mit tesz YZ.
Messi sárgalapjához képest tök irreleváns, hogy Pepe-nek is összegyűlt, ez teljes mértékben igaz,de nem is ezért mondta el ( szerintem). Nem azért, hogy jelezze, hogy bezzeg a szemét Pepenek is összegyűlt, hanem azért, hogy lássa a közvélemény, hogy a riválistól is egy fontos játékos fog hiányozni, nem csak tőlünk Messi. Ezért írtam, hogy akár dicséretnek is tekintheti, hogy egy mondatban emlegeti Messivel ebből a szempontból. Tudom, hogy ezért írtad, de ettől függetlenül teljesen butaság, és ezt tartom óvodásnak, mert ez nem egy mutogatás volt, hogy bezzeg Pepe is összeszedte a lapot, ő sem jobb mint Messi, hanem annak a ténynek a közlése, hogy mindkét csapatból egy alappillér hiányozni fog, ami az eredmények szempontjából akkor döntő is lehet... Ez teljesen más, mint amiről a múltkor beszéltünk, kevered a szezont a fazonnal, vagy mert nem érted, vagy mert nem akarod érteni.
Halfkey
Jugador del Barça
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2010.07.26. 23:56:08

2012.02.27. 15:14:03

Értem, szóval Pep elmondott egy tényt. Messi sárgalapjáról van szó, ehhez tök releváns, hogy hát a Pepének is összegyűlt. Ez nemhogy nem sértő, de még dícséret is.

Benne van amúgy az előző hszemben, hogy miért foglalkozom vele: mert a múltkor még XY tettéhez sehogy sem jött az, hogy mit tesz YZ.
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2012.02.27. 15:07:52

Halfkey írta:Bocsássatok meg, de ezen két okból hatalmasat röhögtem.
„Mindenki azt kéri, hogy Messi kapjon pihenőt, nos, a következő fordulóban pihenni fog, akárcsak Pepe” – mondta Pep, ezzel arra célozva, hogy stílusosan a Real Madridot erősítő Pepe ugyanebben a fordulóban szedte össze idénybeli ötödik sárga lapját.
1, Mást felhozni ugyebár ovis dolog, mint a minap megtudtam.
2. Evil Mourinho mekkora szemétláda, hogy mindig beszól a Barcának.

Egyébként semmi bajom a dologgal, azt nyilatkozik amit akar, csak remélem konzisztensen ítélitek meg a dolgot az eddigi véleményeitekkel :wink: .
Hu öreg, nem vagy semmi :) Oké elmondta, hogy Pepe sem játszik, de ebben mi a bántó vagy a sértő? Vagy, ha nem az, akkor mi a baj vele és mi a fenéért érdekel téged? Egyébként ezt Pepe dícséretnek is veheti, míg amikor a ti edzőtök nyilatkozik Barcelona játékosokról, akkor a leggyakoribban előforduló jelző a színész...Csak én érzem a különbséget aközött, hogy elmondok egy tényt, mert figyelek az ellenfél fontos játékosaira ( lehet 10-ből 9 edző nem tette volna meg, de ettől még ez nem válik sértővé, bántóvá és semmi baj sincs vele), vagy megsértem a másikat?
Halfkey
Jugador del Barça
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2010.07.26. 23:56:08

2012.02.27. 15:03:53

Bocsássatok meg, de ezen két okból hatalmasat röhögtem.
„Mindenki azt kéri, hogy Messi kapjon pihenőt, nos, a következő fordulóban pihenni fog, akárcsak Pepe” – mondta Pep, ezzel arra célozva, hogy stílusosan a Real Madridot erősítő Pepe ugyanebben a fordulóban szedte össze idénybeli ötödik sárga lapját.
1, Mást felhozni ugyebár ovis dolog, mint a minap megtudtam.
2. Evil Mourinho mekkora szemétláda, hogy mindig beszól a Barcának.

Egyébként semmi bajom a dologgal, azt nyilatkozik amit akar, csak remélem konzisztensen ítélitek meg a dolgot az eddigi véleményeitekkel :wink: .
Wolfy11
Jugador del Barça
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2011.08.12. 20:50:27

2012.02.26. 23:24:42

Ez a Rayo-Real
AtMadrid-Barca meccs rémisztően hasonlított

Messi csodagólja és Rongyolló gólja ...mind a kettő rémisztően szép volt
Valdes ugyanolyan helyzetet fogott ki mint Casillas...csakhogy Casillas a felső sarokból míg Valdes alsóból szedte ki :D
füst
Barça B
Hozzászólások: 60
Csatlakozott: 2009.05.27. 16:53:45

2012.02.26. 21:29:52

Nem kell keresni nekem semmit, épp elég volt nekem egyszer látni... egyszerűen csak valótlan amit írtál -nem csak te, sokan mások-, mert noha Pepe viselkedése többszörösen megbotránkoztató, kihagyással járó sérülésre nem tudnál példát mondani, ami neki köszönhető. Másfelől ha szerinted nem a lényegre reagáltam, akkor kiváncsi lennék az előző hsz-edben mi volt a lényeg. :)
odanézz SMS
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3815
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2012.02.26. 20:57:49

füst írta:
Hát ezért gratulálni tudok csak, végülis igen, inkább törjön el 382 boka, meg szárkapocscsont, minthogy valaki eljátssza hogy bántották. szíved joga
Ugyan már... madridistaként nekem is már a farkam tele van Pepe megmozdulásaival, de sérülést kinek okozott, és mikor? Pedig mind tudjuk mennyi undorító belépője volt...
Hihetetlen komolyan. :D Nem ez a lényeg egyáltalán. Mellesleg hidd el, az adott esetekben ő akkorákat taposott oda mindenkinek, amekkorát csak bírt. Ha minden az ő 'tervei' alapján sikerül, akkor Casqueronak nincs háta, Cissokkonak feje, Messi egy kézzel jár... de keresek neked videókat mindjárt ha akarod.
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Avatar
mahitoo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1193
Csatlakozott: 2009.11.05. 17:38:37
Tartózkodási hely: Veszprém-Budapest

2012.02.26. 20:47:50

Beregisztrálok a "sötét oldalra", és megpróbálom előadni hogy Busi igazából soha sem színészkedett... :D Nagy sikerem lenne abban a 2 percben amíg ki nem dobnak. :D
Avatar
Legkisebbtobi
Barça B
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2010.06.07. 19:13:08
Tartózkodási hely: Szeged

2012.02.26. 20:42:46

Messidona10 írta:
Legkisebbtobi írta:Pepe nem színész... egyszer-kétszer beprobálja a barca (!) ellen az nem jelenti hogy egyből színész...

Mészárosnak sem mondhatnám persze undorítóan durva a barca (!) és néhány csapat ellen de számomra beleférnek ezek. (Mielőtt leszednétek a fejem a barca elleniek és a 11 mecses eltiltásos szabálytalansága nem tartozik ide) de a többi egyáltalán nem akkora hogy húha... angoloöknálé röhögve találok ezeknél durvábbakat... Csak nektek van előitéletetek (nem ok nélkül)
Saját magadnak mondasz ellent több esetben is. Kezdeném azzal, hogy a Getafe elleni rugdosódása szerintem önmagában olyan, ami mellé már ha semmit nem mondunk, akkor is mindenkinek bőven elég. Rendben, hogy a saját szurkolói védik, hiszen ettől szurkoló a szurkoló, de egyet nem értenek vele. Szerintem elég szomorú, ha ez így van, az a jelenet ugyanis nagyon könnyen téríthet el tízezreket a futballtól... Aminek a játék a lényege, ezt pedig megmagyarázni sehogy sem lehet.
Írtad, hogy a "többi nem akkora hogy húha", de jogosan vannak előítéleteink. A szavaidból azt érzem, és bocsáss meg, ha nem így van, hogy te magad sem nézed jó szemmel Pepét, és valóban csak a szurkoló beszél belőled. Elismerem, hogy Pepe sportszakmailag, tehát mikor valóban a labdával törődik, jó játékos, de a többi megmozdulásával nálam azt érte el, hogy nem tudok rá rendes emberként tekinteni. Szerencsére én csak egy vagyok a sok közül, ez nem befolyásol semmit, de ez egy fórum, ahol mindenkinek a saját véleménye számít.
Egyébként pedig ezt a vitát soha senki nem fogja tudni eldönteni, egy évszázados ellentét az ellentét marad, a mi oldalunk Mourinhót sosem fogja szimpatikusnak találni, ti pedig a "színésztársulatot" nem. Én azért bízom benne, hogy lesz még olyan El Clásico, amelyet két ellentétes csapatnak szurkoló is bátran ülhet le közösen megnézni, úgy, hogy utána egymás szemébe tudnak nézni. Sajnos mostanában ez nem így volt.
Visca el Barca!
Maximálisan egyet értek veled és igen én sem nézzem szívesen Pepét már egy ideje Kakával és Híguainnal karöltve, de alapvetően nem tudnék helyette jobb opciót igazolni... :shock: Talán Varane de ő meg fiatal például egy Messi ellen nem hinném hogy feltudná venni a versenyt.... bár letesztelni le lehetne. :D
Fehér a szív, fehér a lélek, madridista leszek amíg élek!

"Nem szeretem a politikusokat. A zenémnek csak a jóhoz és az igazsághoz van köze."
Bob Marley
Avatar
Messidona10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1642
Csatlakozott: 2007.12.19. 18:44:50

2012.02.26. 20:38:17

Legkisebbtobi írta:Pepe nem színész... egyszer-kétszer beprobálja a barca (!) ellen az nem jelenti hogy egyből színész...

Mészárosnak sem mondhatnám persze undorítóan durva a barca (!) és néhány csapat ellen de számomra beleférnek ezek. (Mielőtt leszednétek a fejem a barca elleniek és a 11 mecses eltiltásos szabálytalansága nem tartozik ide) de a többi egyáltalán nem akkora hogy húha... angoloöknálé röhögve találok ezeknél durvábbakat... Csak nektek van előitéletetek (nem ok nélkül)
Saját magadnak mondasz ellent több esetben is. Kezdeném azzal, hogy a Getafe elleni rugdosódása szerintem önmagában olyan, ami mellé már ha semmit nem mondunk, akkor is mindenkinek bőven elég. Rendben, hogy a saját szurkolói védik, hiszen ettől szurkoló a szurkoló, de egyet nem értenek vele. Szerintem elég szomorú, ha ez így van, az a jelenet ugyanis nagyon könnyen téríthet el tízezreket a futballtól... Aminek a játék a lényege, ezt pedig megmagyarázni sehogy sem lehet.
Írtad, hogy a "többi nem akkora hogy húha", de jogosan vannak előítéleteink. A szavaidból azt érzem, és bocsáss meg, ha nem így van, hogy te magad sem nézed jó szemmel Pepét, és valóban csak a szurkoló beszél belőled. Elismerem, hogy Pepe sportszakmailag, tehát mikor valóban a labdával törődik, jó játékos, de a többi megmozdulásával nálam azt érte el, hogy nem tudok rá rendes emberként tekinteni. Szerencsére én csak egy vagyok a sok közül, ez nem befolyásol semmit, de ez egy fórum, ahol mindenkinek a saját véleménye számít.
Egyébként pedig ezt a vitát soha senki nem fogja tudni eldönteni, egy évszázados ellentét az ellentét marad, a mi oldalunk Mourinhót sosem fogja szimpatikusnak találni, ti pedig a "színésztársulatot" nem. Én azért bízom benne, hogy lesz még olyan El Clásico, amelyet két ellentétes csapatnak szurkoló is bátran ülhet le közösen megnézni, úgy, hogy utána egymás szemébe tudnak nézni. Sajnos mostanában ez nem így volt.
Visca el Barca!
Zsolti95
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2009.10.01. 14:32:32

2012.02.26. 20:34:16

Legkisebbtobi írta:Pepe nem színész... egyszer-kétszer beprobálja a barca (!) ellen az nem jelenti hogy egyből színész...

Mészárosnak sem mondhatnám persze undorítóan durva a barca (!) és néhány csapat ellen de számomra beleférnek ezek. (Mielőtt leszednétek a fejem a barca elleniek és a 11 mecses eltiltásos szabálytalansága nem tartozik ide) de a többi egyáltalán nem akkora hogy húha... angoloöknálé röhögve találok ezeknél durvábbakat... Csak nektek van előitéletetek (nem ok nélkül)
ááá mi se tartjuk pepét mészárosnak: http://www.youtube.com/watch?v=uh_C8CIFN7M
am komolyan nem értem (nem a barcás beszél belőlem) h a margit miért nem küldte el ezek után, egy ilyen szintű klubnak meg kéne őriznie a jó hírét
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2012.02.26. 20:33:55

Legkisebbtobi írta:Pepe nem színész... egyszer-kétszer beprobálja a barca (!) ellen az nem jelenti hogy egyből színész...
Ezt vártam már, akkor kíváncsi vagyok hány darab színészkedést tudsz felsorolni Busquets-től
Avatar
mahitoo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1193
Csatlakozott: 2009.11.05. 17:38:37
Tartózkodási hely: Veszprém-Budapest

2012.02.26. 20:32:50

Busi sem csinálta olyan sokszor, csak pont meghatározó meccseken.Ez örökre rajta marad, de meg is érdemli.
Pepe viszont egy alattomos állat.Nem a Real Madridot akarom bántani ez által, ne értsd félre.Amiket ő csinál, sehol sem férnek bele.Materazzit is túlszárnyalta már, pedig az nem semmi teljesítmény.Egy dolog lenne az ideggyengesége, de rengeteg alattomos, hideg fejjel elkövetett durvasága van.A földön rugdosós eset után nem engedtem volna többet focizni.A mai belépője is inkább piros volt mint a Rayo játékosáé.
füst, ezt itt már sokan bepróbálták, de nem jött be.Nem Pepén múlt, hogy egyikből sem lett komolyabb sérülés.Nagyon sok játékosnak hatalmas mázlija volt.Robi Carlos is okozott komoly sérülést, pedig ő cseppet sem ez a kategória.Rengetegszer a szerencsén múlik, Pepe áldozatai eddig megúszták, de Pepe is, mert ha egyszer valakinek ezek után eltöri a lábát, szerintem végleg elmeszelik.Persze, hacsak nem mondja azt hogy nem volt szándékos...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mahitoo 2012.02.26. 20:37:25-kor.
füst
Barça B
Hozzászólások: 60
Csatlakozott: 2009.05.27. 16:53:45

2012.02.26. 20:31:52

Hát ezért gratulálni tudok csak, végülis igen, inkább törjön el 382 boka, meg szárkapocscsont, minthogy valaki eljátssza hogy bántották. szíved joga
Ugyan már... madridistaként nekem is már a farkam tele van Pepe megmozdulásaival, de sérülést kinek okozott, és mikor? Pedig mind tudjuk mennyi undorító belépője volt...
odanézz SMS
Válasz küldése