Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2012.03.05. 11:45:03

Azért a kettős mércével idén már kivan minden létező tököm.
Józsi bevárja a meccs után a bírót nincs szankció, Pepe alattomos faltja után elintézik annyival "majd ha amputálni kell akkor foglalkozunk vele", Casillas a kupa meccsen szól a bírónak hogy ünnepeljen velünk nincs szankció.
Én is abba a táborba tartozom ha korrekt bíráskodás lett volna akkor is vezetne a Madrid(úgy látszik a milliónyi sérült+alapozás hiánya elég hogy leesen neki a bajnokság) csak nem 10-el hanem mondjuk még bőven lőtávolba lennénk egy hazai klasszikussal.
BL-t fontosabbnak tartom az lenne az igazán történelmi. :)
G.Gabe
Capitá del Barça
Hozzászólások: 641
Csatlakozott: 2011.04.27. 14:51:32
Tartózkodási hely: Budapest

2012.03.05. 11:44:47

Egyszer még Pep is megemlítette ősszel, hogy Messi nem magától szokott elesni a 16-oson belül, annak valami oka van. Szerényen így célzott arra, h azon a meccsen Messit 3x vágták fel, és egyszer nem kapott tizit.
A világon sok Murinho van, de Guardiola csak egy.- Menotti
retek10
Barça C
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2012.02.12. 21:45:05

2012.03.05. 11:35:15

Igen, láttuk két fordulóval ezelőtt.
Nézd meg az elmúlt pár év egymás elleni meccseiket a Barca és a Real ellen.
Az Atletico luzer csapat, akik 1-1 meccsre jók egy évben. A Madrid tökét is megszorongatták már nagyon sokszor, ugyh ez szimpla mártírkodás. Amugy meg nem nyert a Barca 2-szer? Ebből egy meccsen egy félidőt lehoztak, 3 alibi 6 kapott góllal.
És az Espanyol meg az Atletico még nem egy kategória.
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2012.03.05. 11:25:45

altercore írta:
Kalap1988 írta:
altercore írta:http://www.hatharom.hu/article/6ef8c4-a ... sznek?eb=1

vicces, hogy amíg nyeregben volt a barca, ment az arcoskodás, hogy sosem foglalkoznak a bírókkal bezzeg a real... aztán most, hogy már nem minden történik úgy ahogy szeretnék, rögtön keresik a bűnbakot. Alves mondta, ha jól emlékszem, hogy a kifogások keresése a vesztesek eszköze...
Ez egy baromság! És tudod miért? Mert általánosítasz! Pique-vel mostanság valami nincs rendben fejben, igen, ő kifogást keresett arra, hogy miért állították ki, de ezt el is ítéli mindenki, mint ahogy Pep is oda fog neki csapni, ebben biztos vagyok. Ilyet nem lehet mondani... Viszont éppen azért, mert nálunk ez kivétel, ferdítés az, ahogy te általánosságban ítélkezel. Egyébiránt azért, mert a bajnokságban előrébb álltok, még nem jelenti azt, hogy ne menne a Barcelonának a játék. Voltak hibák, de nincs itt semmilyen mélypont, ezt jól mutatja, hogy eddig 3 sorozatban találkoztunk idén, mindháromból ti jöttetek ki vesztesen. Ha megnyeritek a bajnokságot, akkor megérdemlitek, de ez nem jelenti azt, hogy a Barcelona borzasztó nagy gödörben lenne rengeteget gyengült volna ( arról nem is szólva, hogy ha mi duplázunk először a bl-ben, persze ehhez még sokat kell tenni...). Haraptok, akartok, megérdemlitek a bajnokságot, ha így folytatjátok. Rossz a bíráskodás, ami idén minket sújtott inkább, de összességében tökéletes bíráskodásnál is ti vezetnétek ( max nem 10 ponttal), úgy hogy erre nem kell hivatkozni és itt nem is szoktak olyan sokan.
nem mondtam , hogy a barca gödörben van. amúgy ha jól emléxem Xavi is említette már, hogy a barcát hátrányosan érintik a bírói ítéleket. nem általánosítok, sztem ha itt eurobarcán a hírek között keresgélnék, legalább 3 különböző barca játékost nyilatkozatát elő tudnám kaparni, akik számonkérték a játékvezetést.
Lehet, hogy Xavi egy fél mondattal megemlítette, hogy rossz volt ez vagy az az ítélet, aztán hozzátette, hogy de azért x-eltünk, vagy kaptunk ki, mert nem használtuk ki a helyzeteinket stb. ( tőle nem emlékszem ilyenre, de lehet). _Ezzel szemben tavaly nálatok az egész csapat bírózott, (, akik nyilatkoztak persze, még a legsportszerűbb Iker is) és egyértelműen erre fogták a Barca bl továbbjutását, sikerét. Nálunk a játékosok nem fogják rá a rosszabb eredményt, de ettől még meg lehet említeni, mert mi a fenéért fújnak ilyen rosszul a spanyol bírók ? ( nem csak ellenünk). Tapintható a különbség...
altercore
Barça B
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2009.12.21. 14:00:04

2012.03.05. 11:21:09

Kalap1988 írta:
altercore írta:http://www.hatharom.hu/article/6ef8c4-a ... sznek?eb=1

vicces, hogy amíg nyeregben volt a barca, ment az arcoskodás, hogy sosem foglalkoznak a bírókkal bezzeg a real... aztán most, hogy már nem minden történik úgy ahogy szeretnék, rögtön keresik a bűnbakot. Alves mondta, ha jól emlékszem, hogy a kifogások keresése a vesztesek eszköze...
Ez egy baromság! És tudod miért? Mert általánosítasz! Pique-vel mostanság valami nincs rendben fejben, igen, ő kifogást keresett arra, hogy miért állították ki, de ezt el is ítéli mindenki, mint ahogy Pep is oda fog neki csapni, ebben biztos vagyok. Ilyet nem lehet mondani... Viszont éppen azért, mert nálunk ez kivétel, ferdítés az, ahogy te általánosságban ítélkezel. Egyébiránt azért, mert a bajnokságban előrébb álltok, még nem jelenti azt, hogy ne menne a Barcelonának a játék. Voltak hibák, de nincs itt semmilyen mélypont, ezt jól mutatja, hogy eddig 3 sorozatban találkoztunk idén, mindháromból ti jöttetek ki vesztesen. Ha megnyeritek a bajnokságot, akkor megérdemlitek, de ez nem jelenti azt, hogy a Barcelona borzasztó nagy gödörben lenne rengeteget gyengült volna ( arról nem is szólva, hogy ha mi duplázunk először a bl-ben, persze ehhez még sokat kell tenni...). Haraptok, akartok, megérdemlitek a bajnokságot, ha így folytatjátok. Rossz a bíráskodás, ami idén minket sújtott inkább, de összességében tökéletes bíráskodásnál is ti vezetnétek ( max nem 10 ponttal), úgy hogy erre nem kell hivatkozni és itt nem is szoktak olyan sokan.
nem mondtam , hogy a barca gödörben van. amúgy ha jól emléxem Xavi is említette már, hogy a barcát hátrányosan érintik a bírói ítéleket. nem általánosítok, sztem ha itt eurobarcán a hírek között keresgélnék, legalább 3 különböző barca játékost nyilatkozatát elő tudnám kaparni, akik számonkérték a játékvezetést.
G.Gabe
Capitá del Barça
Hozzászólások: 641
Csatlakozott: 2011.04.27. 14:51:32
Tartózkodási hely: Budapest

2012.03.05. 11:17:37

altercore írta:http://www.hatharom.hu/article/6ef8c4-a ... sznek?eb=1

vicces, hogy amíg nyeregben volt a barca, ment az arcoskodás, hogy sosem foglalkoznak a bírókkal bezzeg a real... aztán most, hogy már nem minden történik úgy ahogy szeretnék, rögtön keresik a bűnbakot. Alves mondta, ha jól emlékszem, hogy a kifogások keresése a vesztesek eszköze...
vicces, hogy Piqué ellen egy ilyen miatt feljelentést tesznek, és keresztre feszítik, míg a realnál a bírók köpködését elnézik
A világon sok Murinho van, de Guardiola csak egy.- Menotti
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2012.03.05. 11:12:49

Sergi írta:

http://www.youtube.com/watch?v=DN2UD1RR6AY

Ez megfelel 1 indoknak?Mi történt az öltözőben,ha 3-1-es félidő után hirtelen beop 3 gólt a kis cs.cskáitok csapata?Nem,nem a feltámadás a ti részetekről,hanem a hirtelen feleszmélés az Espanyol részéről h "Te jó ég,ez nem a Barcelona,akkor majd alakítsunk vmit a 2.ban..."

Az évtized csalása volt ez kérem szépen...
jól van... az volt, jah... még ki is lett számolva, hogy a meccs végén nyerje meg a Madrid a meccset, hogy drámaibb legyen.



off:
amúgy ha már felmerült ez a szezon a mai napig egy élmény olvasgatni az az évi élő közvetítések topikot...
http://www.eurobarca.hu/forum/viewtopic.php?t=709

na itt voltak még szép dolgok... :lol:
madridista
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2012.03.05. 11:04:58

altercore írta:http://www.hatharom.hu/article/6ef8c4-a ... sznek?eb=1

vicces, hogy amíg nyeregben volt a barca, ment az arcoskodás, hogy sosem foglalkoznak a bírókkal bezzeg a real... aztán most, hogy már nem minden történik úgy ahogy szeretnék, rögtön keresik a bűnbakot. Alves mondta, ha jól emlékszem, hogy a kifogások keresése a vesztesek eszköze...
Ez egy baromság! És tudod miért? Mert általánosítasz! Pique-vel mostanság valami nincs rendben fejben, igen, ő kifogást keresett arra, hogy miért állították ki, de ezt el is ítéli mindenki, mint ahogy Pep is oda fog neki csapni, ebben biztos vagyok. Ilyet nem lehet mondani... Viszont éppen azért, mert nálunk ez kivétel, ferdítés az, ahogy te általánosságban ítélkezel. Egyébiránt azért, mert a bajnokságban előrébb álltok, még nem jelenti azt, hogy ne menne a Barcelonának a játék. Voltak hibák, de nincs itt semmilyen mélypont, ezt jól mutatja, hogy eddig 3 sorozatban találkoztunk idén, mindháromból ti jöttetek ki vesztesen. Ha megnyeritek a bajnokságot, akkor megérdemlitek, de ez nem jelenti azt, hogy a Barcelona borzasztó nagy gödörben lenne rengeteget gyengült volna ( arról nem is szólva, hogy ha mi duplázunk először a bl-ben, persze ehhez még sokat kell tenni...). Haraptok, akartok, megérdemlitek a bajnokságot, ha így folytatjátok. Rossz a bíráskodás, ami idén minket sújtott inkább, de összességében tökéletes bíráskodásnál is ti vezetnétek ( max nem 10 ponttal), úgy hogy erre nem kell hivatkozni és itt nem is szoktak olyan sokan.
Avatar
kennyke04
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1360
Csatlakozott: 2007.04.17. 14:04:52
Tartózkodási hely: DöBö

2012.03.05. 11:01:05

#David Villa# írta:Azért ha megnézed vicc ez az Espanyol. Madrid támad, és akkor kevesebb espanyol védő van hátul mint madridi támadó.
Ennyi a lényeg! Lehet akármilyen gyors támadásvezetése a Realnak, de ha 6 támadóra 5védő jut, nem sok sót esznek meg. A hátul gurigázásnál is, 4 védő kínok között, körömpasszokat csinál egymásnak, míg 6-7 madridi letámad intenzíven, kérdem én, miért nem vágdossák előre annak a legalább 1 szabad embernek, vagy ha nem is tisztán áll, de legalább felé. Inkább rizikóznak hátul. Nem értem. Akkor kapcsoltam el a meccsről, amikor a szlovák gyerek jobb oldalon otthagyta tán Marcelót, vezette 3 hazai védőre, közbe a csatár, a kis brazil, Romaric, 3asból 1 legalább tisztán volt, Verdu 30-35 méterre és nem azzal van bajom, hogy nem passzolt és elrontotta a cselt, hanem a reakciók: fogják a fejüket, sétálgatnak hátra-fele tehát, 5védőre jutott 7 madridi játékos. Ez nonszensz egy kiscssapattól. Az meg, hogy 25méterre a kapunktól akarunk védekezni kizárólag 1v1ben a világ egyik leggyorsabb és legtechnikásabb támadószekciója ellen hát kérem, nevetséges :) És ezt nem a Real számlájára írom, ők csak játszák a játékukat, amit sok csapat meg is könnyít.
"A fociban az a lényeg,
hogy a labdát, ahhoz passzold, akin ugyanolyan színű mez van, mint rajtad.
Ja! És futni kell! A vízilabdában ezt már rég kitalálták: aki nem úszik - megfullad."
- Hofi Géza
Pavel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1688
Csatlakozott: 2006.05.23. 20:57:21
Tartózkodási hely: Budapest

2012.03.05. 10:56:03

retek10 írta:
Az Atletico csak a Real ellen adja fel a meccseket.
igen, láttuk ősszel, amikor egy laza 5ösbe úgy kocogtak bele a Nou Campban, mintha többet akartak volna kapni. ugyanez volt tegnap az Espanyol
Igen, láttuk két fordulóval ezelőtt.
Nézd meg az elmúlt pár év egymás elleni meccseiket a Barca és a Real ellen.
altercore
Barça B
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2009.12.21. 14:00:04

2012.03.05. 10:55:39

http://www.hatharom.hu/article/6ef8c4-a ... sznek?eb=1

vicces, hogy amíg nyeregben volt a barca, ment az arcoskodás, hogy sosem foglalkoznak a bírókkal bezzeg a real... aztán most, hogy már nem minden történik úgy ahogy szeretnék, rögtön keresik a bűnbakot. Alves mondta, ha jól emlékszem, hogy a kifogások keresése a vesztesek eszköze...
Avatar
Sergi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 200
Csatlakozott: 2007.06.25. 14:41:53
Tartózkodási hely: Hotel California

2012.03.05. 10:53:47

ferninho írta: van egy kis információm (nem sok) az Espanyolról, de látom te jobban képben vagy, leírnád úgy összességében ezeket a dolgokat légy szíves, vagy linkelnél valami erről szóló cikket pls?
http://www.youtube.com/watch?v=DN2UD1RR6AY

Ez megfelel 1 indoknak?Mi történt az öltözőben,ha 3-1-es félidő után hirtelen beop 3 gólt a kis cs.cskáitok csapata?Nem,nem a feltámadás a ti részetekről,hanem a hirtelen feleszmélés az Espanyol részéről h "Te jó ég,ez nem a Barcelona,akkor majd alakítsunk vmit a 2.ban..."

Az évtized csalása volt ez kérem szépen...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Sergi 2012.03.05. 10:56:10-kor.
retek10
Barça C
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2012.02.12. 21:45:05

2012.03.05. 10:03:57

Az Atletico csak a Real ellen adja fel a meccseket.
igen, láttuk ősszel, amikor egy laza 5ösbe úgy kocogtak bele a Nou Campban, mintha többet akartak volna kapni. ugyanez volt tegnap az Espanyol
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2012.03.05. 08:41:45

cyrax írta:
zsírosdeszka írta: Elnézést, városi riválist akartam írni.
Jah, katalán, ezzel a névvel és koronával a címerükben. Javaslom kicsit tekintsd át az Espanyol történelmét, hamar világos lesz, miért izzadnak vért a Barcelona ellen és miért nem a Real ellen....
van egy kis információm (nem sok) az Espanyolról, de látom te jobban képben vagy, leírnád úgy összességében ezeket a dolgokat légy szíves, vagy linkelnél valami erről szóló cikket pls?
madridista
Avatar
#David Villa#
Capitá del Barça
Hozzászólások: 886
Csatlakozott: 2011.03.17. 18:29:46

2012.03.05. 07:55:19

Igazából azt nem értem, hogy mi ilyen gólokat, mint pl. Ronaldo gólja miért nem tudunk sose lőni? Komolyan mondom a Real gyors és egyszerű akciók végén simán gólokat szerez, mi meg állandóan piszkosul megszenvedünk egy gólért. Nem is értem, hogy miért van ez. Egyébként az eredménnyel kapcsolatban nem sokat tévedtem...[quote]

Azért ha megnézed vicc ez az Espanyol. Madrid támad, és akkor kevesebb espanyol védő van hátul mint madridi támadó. Sokkal nyitottabban játszanak a madrid ellen. Ellenünk is így játszanának esélyük sem lenne. Taktikájuk mindent elmond. Azért ha a Madrid ellen is bekkelni áll be egy csapat, ők is szenvednek. Az Espanyol most ismét odadobta a 3 pontot, ezt nem kell túlragozni...
cyrax
Jugador del Barça
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2009.08.19. 13:27:11

2012.03.05. 07:44:42

zsírosdeszka írta: Elnézést, városi riválist akartam írni.
Jah, katalán, ezzel a névvel és koronával a címerükben. Javaslom kicsit tekintsd át az Espanyol történelmét, hamar világos lesz, miért izzadnak vért a Barcelona ellen és miért nem a Real ellen....
Avatar
zsírosdeszka
A Madridista
Hozzászólások: 293
Csatlakozott: 2010.04.29. 12:52:02
Tartózkodási hely: Madrid, Santiago Bernabeu stadion

2012.03.05. 07:37:07

Pavel írta:
zsírosdeszka írta: Visszatérve az esti témához, nem tudom mi vesz rá egy katalán együttest, hogy a Madrid ellen ne játsszon motiváltan. Annyira nem utálhatják a Barcát, vagy ha igen akkor elég szomorú. Az Atletico Madrid sem adja fel a Barca ellen, csak mert városi riválisa a Realnak.
Az Espanyol nem katalán. Az Atletico csak a Real ellen adja fel a meccseket. A miért az talány.
Elnézést, városi riválist akartam írni.
"A XX. század legjobb csapata"
De las glorias deportivas, que campean por Espańa
va el Madrid con su bandera, limpia y blanca que no empańa.
Kép
Pavel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1688
Csatlakozott: 2006.05.23. 20:57:21
Tartózkodási hely: Budapest

2012.03.05. 07:34:08

zsírosdeszka írta: Visszatérve az esti témához, nem tudom mi vesz rá egy katalán együttest, hogy a Madrid ellen ne játsszon motiváltan. Annyira nem utálhatják a Barcát, vagy ha igen akkor elég szomorú. Az Atletico Madrid sem adja fel a Barca ellen, csak mert városi riválisa a Realnak.
Az Espanyol nem katalán. Az Atletico csak a Real ellen adja fel a meccseket. A miért az talány.
Avatar
zsírosdeszka
A Madridista
Hozzászólások: 293
Csatlakozott: 2010.04.29. 12:52:02
Tartózkodási hely: Madrid, Santiago Bernabeu stadion

2012.03.05. 07:22:57

Barcaman1993 írta:
zsírosdeszka írta:A meccsre visszatérve voltak szép jelenetek és gólok.
http://www.youtube.com/watch?v=sog5Ix9P ... r_embedded
Igazából azt nem értem, hogy mi ilyen gólokat, mint pl. Ronaldo gólja miért nem tudunk sose lőni? Komolyan mondom a Real gyors és egyszerű akciók végén simán gólokat szerez, mi meg állandóan piszkosul megszenvedünk egy gólért. Nem is értem, hogy miért van ez. Egyébként az eredménnyel kapcsolatban nem sokat tévedtem...
Én ebben az évben ezért tartom unalmasabbnak a Barca játékát. A Dinho-Eto'o-Deco vonal játéka jobban tetszett. A Madrid meccsei pörgősebbek, megy a gyors ellentámadás, nem kell félóráig a labdatartásunkat nézegetnem. Szeretem, ha az ellen is támad, megy az adok-kapok. Anno Zidanékra volt pl. jellemző, hogy rúgjunk többet, mint amennyit kapunk. Jobban szeretem a 4:3-at, min az 1:0-t. A Barca ellen néhányszor jut el az ellenfél a kapuig (ami persze őket dicséri), de ezáltal az egész meccs számomra unalmassá válik.

Visszatérve az esti témához, nem tudom mi vesz rá egy katalán együttest, hogy a Madrid ellen ne játsszon motiváltan. Annyira nem utálhatják a Barcát, vagy ha igen akkor elég szomorú. Az Atletico Madrid sem adja fel a Barca ellen, csak mert városi riválisa a Realnak.
"A XX. század legjobb csapata"
De las glorias deportivas, que campean por Espańa
va el Madrid con su bandera, limpia y blanca que no empańa.
Kép
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3736
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2012.03.05. 07:01:00

zsírosdeszka írta:A meccsre visszatérve voltak szép jelenetek és gólok.
http://www.youtube.com/watch?v=sog5Ix9P ... r_embedded
Igazából azt nem értem, hogy mi ilyen gólokat, mint pl. Ronaldo gólja miért nem tudunk sose lőni? Komolyan mondom a Real gyors és egyszerű akciók végén simán gólokat szerez, mi meg állandóan piszkosul megszenvedünk egy gólért. Nem is értem, hogy miért van ez. Egyébként az eredménnyel kapcsolatban nem sokat tévedtem...
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
Imperial
Jugador del Barça
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2009.06.27. 03:10:32

2012.03.05. 00:13:42

Nem kell szerintem ennyire kötekedni a madridistákkal, a csapatuk jól játszik, legtöbbször dominálja az ellenfeleit, ezért megérdemelten vezeti a bajnokságot. Nem a legjobb csapat fog nyer idén, de nem alaptalanul fogják majd azt mondani, hogy ők nyertek, tehát ők a jobbak.
Szerencsére nem az eredményeinkért szerettem a Barcába, nem is fogok mindig odakopizni a bajnoki címeink számát, a rekordjainkat és az egyéb trófeáinkat mindenhova, mint ahogy a másik féltől gyakran látom.
Főleg otthon, de idén is nagyon jó, szórakoztató meccseket játszottunk, nekem továbbra sincs szebb a mi játékstílusunknál!
A Real focija is nagyszerű idén, magasan a többiek felett játszik színvonalban, a világon talán 2-3 klub lép eséllyel ellenük a pályára rajtunk kívül, szóval szintén nem szeretném szándékosan degradálni a játékukat, hogy magunkat fényezzem, ezt a fegyvert is szerintem hagyjuk meg a madridistáknak a lelkük gyógyítgatására.
Bírózni sem érdemes szerintem, mert azzal megint csak az ő szintjükre süllyednénk! Változtatni úgysem fogunk tudni az eredményeken, és amúgy is; legtöbbször olyan meccseken vétenek a kárunkra, amikor az említett mérkőzéseken bekötött szemmel is győznünk kellene. El kell ismernünk, idén nem játszottunk mindig úgy, ahogy azt vártuk, vagy ahogy kellett volna.
Az El Clásicokat viszont senki sem veheti el tőlünk, és bevallom; nekem a BL-döntőnél is fontosabbak ezek a meccsek(kivéve ha a döntő nem egy El Clásico is egyben :D).
Ahogy észrevettem a másik oldal ezeket a meccseket is már próbálja lekicsinyíteni, degradálni, tegyék csak nyugodtan! Ne éljünk álomvilágban, azokon a meccseken sem fogunk mindig győzni, egyszer minden sorozatnak vége lesz, de egyelőre élvezem azt kényeztetést, amivel a csapat kiszolgál minket! :)
A másik fél nagyképűségéből pedig próbáljunk meg erényt kovácsolni, és mutassuk meg, hogy a keseredettségünkben sem fogunk hozzájuk hasonlóan gyűlölködő, köpködő, gyerekes hangnemet megütni.



*A madridisták alatt a szurkolóik többségét értettem, elnézést amiatt, hogy így az intelligensebb szurkolóikat is így beskatulyáztam.
Avatar
zsírosdeszka
A Madridista
Hozzászólások: 293
Csatlakozott: 2010.04.29. 12:52:02
Tartózkodási hely: Madrid, Santiago Bernabeu stadion

2012.03.05. 00:04:56

A meccsre visszatérve voltak szép jelenetek és gólok.
http://www.youtube.com/watch?v=sog5Ix9P ... r_embedded
"A XX. század legjobb csapata"
De las glorias deportivas, que campean por Espańa
va el Madrid con su bandera, limpia y blanca que no empańa.
Kép
Avatar
kurdt
Megmentő :)
Hozzászólások: 1884
Csatlakozott: 2006.10.30. 15:59:29
Tartózkodási hely: hütte

2012.03.04. 23:52:02

zsírosdeszka írta:
Azért az utolsón a Nou Campban egyértelműen a Madrid volt a jobb. Meg kell nézni a következőt, kíváncsi leszek. Ha marad a Barca fölénye a Classicókon az elkövetkező 1-2 évben is, akkor aláírom. De látszik Mou keze munkája. Az első évében jöttek egymás után a klasszikusok, nem volt ideje. Most ez már a 2. éve. Kíváncsi leszek.
Azért abba is gondolj bele, hogy azon a meccsen a Barçának nem volt muszáj nyernie. Ráadásul 2:0-lal mentek a félidőre és idén hajlamos elkényelmesedni a Barça ilyen helyzetben. Ez nem jó dolog, és egyébként is tisztelet a Realnak, hogy nem adták fel. De azért, mert a Real egy félidőn keresztül a támadófocira koncentrált, és nem a Barça játékának megölésére, még nem érdemes messzemenő következtetésekbe bocsátkozni.

Most végiggondoltam: a kupadöntőt leszámítva a Barça mindig megverte a Mourinho-féle Realt, amikor kellett. A Szuperkupa első meccsén is meg kellett volna, de az a strandpapucsos Barça volt (annyira meg nem rossz a Real, hogy akkor is megverjük őket).
A Bernabeu-beli tavalyi bajnokin elég volt a döntetlen (arról nem beszélve, hogy C. Ronaldo ott azért kapott tizenegyest, mert nem bírt gólt szerezni a szabadrúgásokból, amiket kapott), a BL- és a Kupa-visszavágón szintén.
Ami azt illeti a Camp Nouban egyszer kellett eddig tényleg megverni a Real-t, az 5-0 lett...
Kép
Your village called. Their idiot is missing.
Avatar
mahitoo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1193
Csatlakozott: 2009.11.05. 17:38:37
Tartózkodási hely: Veszprém-Budapest

2012.03.04. 23:49:23

Hát látszik... Látszott a Chelsea-nél meg at Internél is.Főleg a játékosain.Szerintem a futball történelemben egy edző sem engedhetett meg magának olyan dolgokat mint Mou.Annyira kíváncsi lennék a madridistákra, ha Guardiola nyilatkozott volna ilyeneket, és ő nyúlt volna bele Karanka szemébe.Nagyon sajnálom, hogy egy ilyen ember irányítása alatt álló Madrid győz le minket.
Sándor_is
Jugador del Barça
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2012.01.13. 00:02:11

2012.03.04. 23:47:44

zsírosdeszka írta: A Chelsea ellen meg nektek kellett.
Új megvilágításba helyezi a Chelsea-s kérdéskört amúgy ez a blogbejegyzés.

http://barcelona.blog.nepsport.hu/archi ... /Vaklarma/
Válasz küldése