Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
zsírosdeszka
A Madridista
Hozzászólások: 293
Csatlakozott: 2010.04.29. 12:52:02
Tartózkodási hely: Madrid, Santiago Bernabeu stadion

2012.03.06. 07:25:20

z első mondatodhoz annyit,h nem úgy tűnik.Tegnap óta kábé harminckétszer magyaráztad el mindenkinek egyesével az álláspontosat,amivel láthatóan nem tudod megtéríteni azokat,akiknek írod.Mellette elbagatellizálod a már megnyert kupáinkat,emlegeted az elmúlt éveket érintőlegesen,de ne a múltról beszéljünk,mert abban is ugyebár a reál a jobb,meg hasonlók...Csodálom,h még visszaengedünk,mert ugyan nem trágár a stílusod,de a vitaszitásban nagyon pályán vagy.Am is áll a bál a bírók miatt,de te még lapátolsz rá lelkesen a nézeteiddel.Nincs megtiltva,h elmondd,félre ne érts.De egyrészt szélmalomharc,másrészt kissé idegesítő már,h magadat ismételgeted végtelenítve (nyilván,mert unod a témát...) ,amikor meg vki vmit hozzáfűz még,azt lesepred egy lekicsinylő mondattal és megy tovább a lemez...

A másodikhoz meg annyit,h mi meg azért vagy ki az idei szezonra,mert nem vagytok jobbak Wink Több pontotok van,de a jobb csapat ettől még mi vagyunk még mindig.
Erről szól a topik, hogy a különböző nézeteinket megvitassuk. Versus=ellen. Senki nem bagatelizálja el a kupáitokat, a tiétek. Írtam rá, hogy legyetek büszkék az elmúlt 3 évre, becsüljétek meg. Ti bagatelizáljátok el az "összetört kupát", ami tavaly még semmit sem ért, de idén már sokkal többet. Nem gondolom, hogy egy Klub VB címet egy kalap alá lehet venni a BL-lel vagy a bajnoksággal. De most, hogy mi állunk jobban a bajnokságban, most már sokaknak az sem fontos itt, csak a BL, mert hát az a legfontosabb. Az a jobb, aki előrébb áll jelenleg a táblázaton. Most mi, tehát szerintem mi vagyunk a jobbak. Más tészta, hogy lehet hogy ez változik 2-3 hónapon belül, de most jelenleg ez a helyzet. A labdatartásban ti vagytok a jobbak, ez kétségtelen. Nem áll szándékomban sem trágárkodni, sem a fórum szabályzatát megsértve személyeskedni. Elolvastam a szabályzatot, igyekszem betartani. A véleményem viszont áll. Ha ezért tiltanának ki engem akkor az a madridi mivoltom miatt lenne, nem azért mert "vétkeztem". Mindenesetre elnézéseteket kérem, megpróbálok nem ennyire sarkasan fogalmazni!

Más: visszatérve Pepét és Busquets-et felesleges összehasonlítani, mivel mindketten jó játékosok, de nem egy poszton. Természetes mindkét csapatnak a maga játékosa a fontosabb. Emberileg persze nem ismerjük egyiket sem, csak a pályán mutatott viselkedésüket látjuk. Tény, hogy Pepe agresszív, könnyen eldurran az agya, ha nem megy, de attól jó védő. Volt jónéhány unszimpatikus tette, amit nem tesznek majd ki a madridi vitrinbe.
"A XX. század legjobb csapata"
De las glorias deportivas, que campean por Espańa
va el Madrid con su bandera, limpia y blanca que no empańa.
Kép
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2012.03.06. 01:05:31

cyrax írta: Nyilván nem vagy annyira ügyetlen gyerek és utána tudsz nézni egyedül is, ha tényleg érdekelne, ahelyett, hogy itt játszod az ostobát.
amúgy most hogy hirtelen több infót szerettem volna, már utána tudok nézni egyedül is. de a wikis cikk belinkelésénél ez nem volt probléma.... oké :D :D

Nem bizony.
Röviden az a lényege,h a Franco korszakban a helyi értelmiségi réteg,a műveltebb polgárok klubjaként az Espanyol favorizálásával akart tetszelegni a hatalomnak és az elnyomó erőknek.Ellenben a BARCELONA forradalmi,ellenálló,lázadó töltetével.Ez elég nagy politikai felhangot és éles viszályt szított a két fél között,megosztva BARCELONÁt.Franco után ez szépen kezdett lecsillapodni,de elmúlni sosem tudott és a pályán igenis kőkeményen jelen van még a mai napig is ez a több,mint rivalizálás. Tehát tulajdonképpen BCN "királyi klubja" az Espanyol,a katalán kisebbségé pedig az FCB.Innen a nagy ellenségeskedés.
köszönöm :)
madridista
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2012.03.06. 00:04:39

ferninho írta:... nem csak egy szimpla városi rivalizálásról van szó.
Nem bizony.
Röviden az a lényege,h a Franco korszakban a helyi értelmiségi réteg,a műveltebb polgárok klubjaként az Espanyol favorizálásával akart tetszelegni a hatalomnak és az elnyomó erőknek.Ellenben a BARCELONA forradalmi,ellenálló,lázadó töltetével.Ez elég nagy politikai felhangot és éles viszályt szított a két fél között,megosztva BARCELONÁt.Franco után ez szépen kezdett lecsillapodni,de elmúlni sosem tudott és a pályán igenis kőkeményen jelen van még a mai napig is ez a több,mint rivalizálás. Tehát tulajdonképpen BCN "királyi klubja" az Espanyol,a katalán kisebbségé pedig az FCB.Innen a nagy ellenségeskedés.
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
cyrax
Jugador del Barça
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2009.08.19. 13:27:11

2012.03.05. 23:28:34

ferninho írta:
cyrax írta:
Jah, katalán, ezzel a névvel és koronával a címerükben. Javaslom kicsit tekintsd át az Espanyol történelmét, hamar világos lesz, miért izzadnak vért a Barcelona ellen és miért nem a Real ellen....
cyrax, olyan szép nagy szavak voltak ezek, tudnál légyszi erről bővebben beszélni? mert gondolom többet tudsz erről mint egy wiki cikk :)
tényleg érdekel :)
Nyilván nem vagy annyira ügyetlen gyerek és utána tudsz nézni egyedül is, ha tényleg érdekelne, ahelyett, hogy itt játszod az ostobát.
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2012.03.05. 23:27:02

cyrax írta:
Jah, katalán, ezzel a névvel és koronával a címerükben. Javaslom kicsit tekintsd át az Espanyol történelmét, hamar világos lesz, miért izzadnak vért a Barcelona ellen és miért nem a Real ellen....
cyrax, olyan szép nagy szavak voltak ezek, tudnál légyszi erről bővebben beszélni? mert gondolom többet tudsz erről mint egy wiki cikk :)
tényleg érdekel :)

mert a soraidat olvasva nem csak egy szimpla városi rivalizálásról van szó.
madridista
Avatar
mahitoo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1193
Csatlakozott: 2009.11.05. 17:38:37
Tartózkodási hely: Veszprém-Budapest

2012.03.05. 23:22:52

Igen, a stílus is bőven belejátszik.De hogy sima tényeket nem ismernek el, és Mou hülyeségeit fújják, az idegesítő.Mindig ugyanaz a lemez.A Madridban hentesek játszanak, DE EGYSZER! Busi is csúnyán odalépett.A Barcelona a színészválogatott, DE Di Maria, CR, Pepe!!!!!! soha sem színészkednek.Mou és a játékosok is bíróznak, DE EGYSZER Piqué is belekötött a bírókba.És amikor végre a saját oldalunkon nyernénk, mert 200szor annyian vagyunk, akkor Chelsea, Busi kikacsintás... Meg hogy megtaláljuk a Madridot a saját oldalunkon, a Barca vs Real topicban. :evil:
Cali
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1090
Csatlakozott: 2008.04.05. 18:15:31

2012.03.05. 22:48:05

Lehet rossz szokás, de én kb annyit bújom a madridistán a real vs barca topicot meg a kommentáld a híreket topicot, mint ezt a fórumot. Szeretek tisztában lenni a legnagyobb riválissal is, minden szempontból! És ott is ugyanez megy csak pepitában... Amit ti feketének láttok, azt mi fehérnek.

Nekem soha nem jutna eszembe, hogy oda beregeljek és szélmalom harcot vívjak az ottani okosokkal. Ha nem tudjátok elfogadni, hogy itt nem fogják inni az összes szavatokat, akkor felesleges belemennetek bármilyen vitába is. Plusz, ha annyira unalmas a téma, akkor miért írtok még folyamatosan ide, bizonygatva a saját igazatokat?! Okos enged, szamár szenved... nem?

Némelyikőtök szokott igazságot írni, ezt nem vitatom. Legfőképpen egy-két madridista stílusa csapja ki az ittenieknél a biztosítékot.
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2012.03.05. 22:35:45

Legkisebbtobi írta:
miihii írta:
:lol:

Akkor végül is a madridi dolgokhoz cs és kizárólag madridisták szólhatnak.Hmm,ezt a gondolatmenetet meglovagolva mondjam azt,h ez meg egy BARCA fórum,ahhoz h itt ki mit csinál ha reál szurkoló vagy közöd nincs? :idea: :twisted:

Ez más tészta... nem azért jöttem hogy a barcáról vitatkozak... nincs közöm hozzájuk de amikor állandoan a real van porondon néhány emberkénél hát az igen csak érdekel...
Mitől lenne más tészta?Kategorikusan kijelented,h a madrid dolgaihoz BARCÁsnak köze nincs. De az meg rendben van,h idejössz és oltogatod a saját oldalukon a szurkolókat ezzel a vakerral.

A reál van porondon?A BARCA vs reál topicban?Tiszta őrület,mi? :D Pláne,h emberemlékezet óta a legnagyobb riválisok,ráadásul az elmúlt években átlagban havonta meccselünk is és egyre élesebb a versenyfutás és feszültebb a viszony.Ez a viszony élesedik a szurkolók között is,így elengedhetetlen a másikkal foglalkozni.Bár gondolom odaát szó sincs a katalánokról,még néhány embernél sem...
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
mahitoo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1193
Csatlakozott: 2009.11.05. 17:38:37
Tartózkodási hely: Veszprém-Budapest

2012.03.05. 22:29:17

És a madridisták tényleg nem veszik észre a különbséget.Mi itt bohóckodunk a "bírózással".Egy magyar Barca oldalon... Sehova nem számít. Piqué beszól valamit, rögtön vizsgálat.Ha ez vizsgálat tárgya, akkor Mou mégis mit érdemelt volna, főleg miután az UEFÁT is belekeverte?200 évet?
És mielőtt 3 hónapos kiskutyához hasonlítasz Legkisebbtobi, rohadtul nem a Real Madridot "találom meg", hanem akik jelenleg képviselik.Ha már akkor is madridista voltál, hasonlítsd már Mout VDB-hoz, Rault Ronaldóhoz stb.Pepére és Ramosra egyszerűen nem találok alteregót, mert az akkori játékosokat én nagyra tartottam.
cyrax
Jugador del Barça
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2009.08.19. 13:27:11

2012.03.05. 22:19:01

Legkisebbtobi írta: Folyamatos bírói hátszél... így esete legalább volt min nevetnem... amúgy fel van fújva ez a bíró kérdés.. rohadt unalmas.... minden egyes mecs után ez megy... szánalmas már ez... az egész világon [auto_cenzúra] lenne minden bíró? Vagy csak a teknika fejlődésével most már mindent láttunk?

José meg lebuzizta a bírót.... nem mondta mecs után hogy a bíró milyen [auto_cenzúra] volt... ne keverd a szezont a fazonnal.
Ha mindent "látnának" a szövetségben, akkor nem maradnának el ramos és pepe ámokfutásai után a jogos szankciók. Dehát tudjuk, villarato...

Emitt meg jo5é nyilatkozata a meccs után:
"Mindenképpen jobb játékvezetést várok a visszavágón, mert a bíró ezúttal túlságosan is kedvezett a moszkvaiaknak, engedte, hogy a CSZKA játékosai időnként átlépjék a sportszerűség határát, többször is felmutathatta volna nekik a sárga lapot” – tette hozzá a portugál szakember, aki magabiztos, a madridi mérkőzést megelőzően."

Nah erre varrj gombot....van pofája sportszerűségről papolni a labdarúgás legnagyobb patkányának.
Avatar
mahitoo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1193
Csatlakozott: 2009.11.05. 17:38:37
Tartózkodási hely: Veszprém-Budapest

2012.03.05. 22:16:32

Egyik itteni madridistát sem bántottam szerintem semmi személyeskedővel.Idejössz, 9 éves kislányhoz hasonlítasz.Most lesz 20 éve hogy a Barcának drukkolok.Régen nem nagyon volt internet, az emberek örültek hogy pár meccset elcsíphettek az MTV-n meg az ORF1-en.A forumos vitatkozásról az elmúlt pár évről érdemes beszélgetni, meg hogy divatdrukker stb.Még az igazi "galaktikus" érában sem volt jellemző a fórumozás.De aki pl akkor nem ismerte el hogy a Real a világ legjobbja, az kissé elfogult volt.Mikor Capellóval nyert a Madrid, én akkkor is a saját teljesítményünk miatt vertem a fejem a falba.Ti meg isszátok Mou minden szavát.
A Barca vs Real topicban pedig mit vársz a Barca drukkerektől?Fényezzék a csapatodat?Nem te vagy véletlenül rossz helyen?
Avatar
Legkisebbtobi
Barça B
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2010.06.07. 19:13:08
Tartózkodási hely: Szeged

2012.03.05. 22:11:45

cyrax írta:
Legkisebbtobi írta:
Ez más tészta... nem azért jöttem hogy a barcáról vitatkozak... nincs közöm hozzájuk de amikor állandoan a real van porondon néhány emberkénél hát az igen csak érdekel...

Én sem örülök hogy néha elszáll néhány játékosunk agya de nem fogom emiatt kiátkozni őket... tökéletes ember nincs...

Amúgy én sem mondtam hogy azt mondtad hogy a bírók miatt nyer a real.. mert nem igaz szvsz... de azt írod hogy a bírók a madridot nem büntettik... (megjegyzem ez úgy hülyeség ahogy van...) csak idén mou is befogta a száját és nincs akkora galiba körülöttünk..
Idén jo5é is befogta a száját...aham...ld egy nyamvadt x Moszkvában és már ment is a régi lemez. Ha most pár meccset bukna a Real mondjuk a sporik miatt, láthatnád újra az igazi jo5é-t. 10 pont fórból és folyamatos bírói hátszéllel könnyű kussolni...sőt kötelező...
Folyamatos bírói hátszél... így esete legalább volt min nevetnem... amúgy fel van fújva ez a bíró kérdés.. rohadt unalmas.... minden egyes mecs után ez megy... szánalmas már ez... az egész világon [auto_cenzúra] lenne minden bíró? Vagy csak a teknika fejlődésével most már mindent láttunk?

José meg lebuzizta a bírót.... nem mondta mecs után hogy a bíró milyen [auto_cenzúra] volt... ne keverd a szezont a fazonnal.
Fehér a szív, fehér a lélek, madridista leszek amíg élek!

"Nem szeretem a politikusokat. A zenémnek csak a jóhoz és az igazsághoz van köze."
Bob Marley
cyrax
Jugador del Barça
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2009.08.19. 13:27:11

2012.03.05. 22:05:35

Legkisebbtobi írta:
Ez más tészta... nem azért jöttem hogy a barcáról vitatkozak... nincs közöm hozzájuk de amikor állandoan a real van porondon néhány emberkénél hát az igen csak érdekel...

Én sem örülök hogy néha elszáll néhány játékosunk agya de nem fogom emiatt kiátkozni őket... tökéletes ember nincs...

Amúgy én sem mondtam hogy azt mondtad hogy a bírók miatt nyer a real.. mert nem igaz szvsz... de azt írod hogy a bírók a madridot nem büntettik... (megjegyzem ez úgy hülyeség ahogy van...) csak idén mou is befogta a száját és nincs akkora galiba körülöttünk..
Idén jo5é is befogta a száját...aham...ld egy nyamvadt x Moszkvában és már ment is a régi lemez. Ha most pár meccset bukna a Real mondjuk a sporik miatt, láthatnád újra az igazi jo5é-t. 10 pont fórból és folyamatos bírói hátszéllel könnyű kussolni...sőt kötelező...
Avatar
Legkisebbtobi
Barça B
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2010.06.07. 19:13:08
Tartózkodási hely: Szeged

2012.03.05. 22:02:18

miihii írta:
:lol:

Akkor végül is a madridi dolgokhoz cs és kizárólag madridisták szólhatnak.Hmm,ezt a gondolatmenetet meglovagolva mondjam azt,h ez meg egy BARCA fórum,ahhoz h itt ki mit csinál ha reál szurkoló vagy közöd nincs? :idea: :twisted:

Ez más tészta... nem azért jöttem hogy a barcáról vitatkozak... nincs közöm hozzájuk de amikor állandoan a real van porondon néhány emberkénél hát az igen csak érdekel...

Én sem örülök hogy néha elszáll néhány játékosunk agya de nem fogom emiatt kiátkozni őket... tökéletes ember nincs...

Amúgy én sem mondtam hogy azt mondtad hogy a bírók miatt nyer a real.. mert nem igaz szvsz... de azt írod hogy a bírók a madridot nem büntettik... (megjegyzem ez úgy hülyeség ahogy van...) csak idén mou is befogta a száját és nincs akkora galiba körülöttünk..
Fehér a szív, fehér a lélek, madridista leszek amíg élek!

"Nem szeretem a politikusokat. A zenémnek csak a jóhoz és az igazsághoz van köze."
Bob Marley
Avatar
mahitoo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1193
Csatlakozott: 2009.11.05. 17:38:37
Tartózkodási hely: Veszprém-Budapest

2012.03.05. 21:45:27

Legkisebbtobi, a múltkori "inkább Pepe mint Busi" után veled nem vitatkozom.
Én tisztelem a Real Madridot, nem vagyok katalán, nem éltem a Franco érában stb. De ti tényleg ennyire elfogultak és vakok vagytok?Egyszer nem írtam azt, hogy a Madrid a bírók miatt nyeri a bajnokságot.De amit az edzőtök és a játékosaitok "futball" címszó alatt megtehetnek, az nevetséges.Ha Ramosnak olyan ütemérzéke van, mint amit a múltkori könyöklésénél csinált, akkor neki kéne lennie a világ legjobb védőjének.Egy példa részemről:sokan imádták Decót a Barcában.Én nagyon nem. Olyan alattomos és felesleges belépői voltak, amik nem méltóak a Barcelónához, mint ahogy pár játékosunk színészkedései sem.Mivel a Barcát és a Madridot csak a legnagyobbak között lehet említeni, kb egyszinten, ti örültök hogy az edzőtök ilyen?Hogy alattomos barmok játszanak a csapatotokban?Hogy a színészkedésben is ütitek a pár meccs miatt ránkaggatott "színészválogatott" szintjét? És nem kell az álszentség, nem én vitatkozom veletek a madridistán.
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2012.03.05. 21:43:36

zsírosdeszka írta: Lehet kicsit nyers vagyok, de már én is unom a témát. Nekem nem volt elegem az elmúlt 3 szezonból, pedig végig tudtam, hogy ti vagytok a jobbak.
Az első mondatodhoz annyit,h nem úgy tűnik.Tegnap óta kábé harminckétszer magyaráztad el mindenkinek egyesével az álláspontosat,amivel láthatóan nem tudod megtéríteni azokat,akiknek írod.Mellette elbagatellizálod a már megnyert kupáinkat,emlegeted az elmúlt éveket érintőlegesen,de ne a múltról beszéljünk,mert abban is ugyebár a reál a jobb,meg hasonlók...Csodálom,h még visszaengedünk,mert ugyan nem trágár a stílusod,de a vitaszitásban nagyon pályán vagy.Am is áll a bál a bírók miatt,de te még lapátolsz rá lelkesen a nézeteiddel.Nincs megtiltva,h elmondd,félre ne érts.De egyrészt szélmalomharc,másrészt kissé idegesítő már,h magadat ismételgeted végtelenítve (nyilván,mert unod a témát...) ,amikor meg vki vmit hozzáfűz még,azt lesepred egy lekicsinylő mondattal és megy tovább a lemez...

A másodikhoz meg annyit,h mi meg azért vagy ki az idei szezonra,mert nem vagytok jobbak ;) Több pontotok van,de a jobb csapat ettől még mi vagyunk még mindig.

Legkisebbtobi írta: az hogy a madridban ki mit csinál ahhoz már megbocsáss ha barca szurkoló vagy akkor közöd nincs...
:lol:

Akkor végül is a madridi dolgokhoz cs és kizárólag madridisták szólhatnak.Hmm,ezt a gondolatmenetet meglovagolva mondjam azt,h ez meg egy BARCA fórum,ahhoz h itt ki mit csinál ha reál szurkoló vagy közöd nincs? :idea: :twisted:
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára miihii 2012.03.05. 21:48:24-kor.
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Pavel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1688
Csatlakozott: 2006.05.23. 20:57:21
Tartózkodási hely: Budapest

2012.03.05. 21:43:33

zsírosdeszka írta: Mourinho lepippantotta a bírói testületet? Hagyjuk már. Ti misztifikáljátok őt túl. Helyén kellene ezt kezelnetek. Amióta el lehet érni a spanyol bajnokságot azóta nézem a meccseket. Sosem érte a Barcát negatív megkülönböztetés ezen idő alatt. Most volt 2-3 - nem több - meccs, és egyből a világ a ellenetek van.
Ha nem is a Spec5, de Perez papa lehet.
Igen most volt 2-3 meccs csak az elmúlt 8 meccsen.
Már írtam régebben, de újra leírom. Négy-öt évvel ezelőtt abbahagyta egy igazán "madridi szempontból" igazán tehetséges bíró a bíráskodást. A nevére sajnos nem emlékszem. Nem fogod kitalálni miért? A madridnál kapott állást. Ő tartja a kapcsolatot a bírói testülettel. Tudom az összeesküvés elméletek egy kicsit elavultak, de az ördög nem alszik.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Pavel 2012.03.05. 21:50:02-kor.
Avatar
Legkisebbtobi
Barça B
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2010.06.07. 19:13:08
Tartózkodási hely: Szeged

2012.03.05. 21:35:10

Stalkyard írta:
zsírosdeszka írta:
Nem tudom. Ha én bíró lennék, nem azért ítélnék el valakit, mert 6 meccsel ezelőtt egy kollégámnak csúnyákat mondott. Csak az adott játéknapon mutatott, mondott, tett dolgok számítanak.
Nem csak a bíró, hanem a birói testület jelenti fel Piquét. Van különbség. Tehát amíg Mourinhonál tavaly mindennapos volt a bírók szidalmazása, listákat írt az őket sújtó bírói tévedésekről, valamint számos játékos szidta a játékvezetőket, azt tűrték, akkor kussoltak. Nálunk egyetlen játékos hallatja a hangját, úgy, hogy előtte sem az edző, sem a vezetőség, sem senki más szájára nem vette ezeket a bírónak csúfolt majmokat, itt már egyből feljelentgetnek, meg visszaszólnak.

EZ a nem mindegy.
Elég vicces hogy miért állították ki.... de szerintem senki nem tudja hogy mit mondott pique szóval valószínűleg beszólt rendesen annak a baromnak....
Fehér a szív, fehér a lélek, madridista leszek amíg élek!

"Nem szeretem a politikusokat. A zenémnek csak a jóhoz és az igazsághoz van köze."
Bob Marley
Avatar
zsírosdeszka
A Madridista
Hozzászólások: 293
Csatlakozott: 2010.04.29. 12:52:02
Tartózkodási hely: Madrid, Santiago Bernabeu stadion

2012.03.05. 21:33:00

mahitoo írta:Ezt a cikkhez írtam, bemásolom ide is, mert Piqué eset után tényleg kezd betelni a pohár.
Elegem van már ebből a szezonból.Nem is vagyunk a legjobbak magunkhoz képest, de nonszensz a 10 pont hátrányunk.Szerencse, bírók stb.A forumon meg naponta feltűnik valaki, ki tudja hányadik nick-jével, és írja a baromságait.Nem szoktam a madridistát látogatni, de aki igen, az írja már meg, oda is ennyi idióta Barca "drukker" regisztrál?
A játékvezetés meg botrányos.Mou bármit megtehet, mondhat szinte semmi szankció, Piqué meg rögtön vizsgálat alatt.Az ellenfél másodedzőjének a szemébe nyúl, 1 meccs eltiltás... haha.Kb mint a kormányaink.Olyan pofátlanul hazudnak az emberek szemébe, hogy azok sokkot kapnak, és nem tesznek semmit.Ez a foci meggyalázása.Meccsek utáni eltiltások?Nem?Miért nem?A színészkedést is büntetném, mert gyűlölöm.De amit Pepe, Ramos és még páran csinálnak, az már hihetetlen.Persze ha egy videóüzenet, és a "nem volt szándékos" elég az eltiltás ellen, akkor teljesen mindegy.Piqué is kérhetne elnézést, úgy, hogy közben Shakira táncol a háttérben.Nem az a bajom, hogy nem a Barca lesz a bajnok,nem lehet mindig, hanem hogy egy uszító, képmutató, hazug emberekből álló társaság előzi meg, akik a Real Madrid neve mögé bújtak.
Szerintem túl sokat képzeltek bele a történetbe. Nincs kettős mérce. Eddig miért nem volt? Mourinho lepippantotta a bírói testületet? Hagyjuk már. Ti misztifikáljátok őt túl. Helyén kellene ezt kezelnetek. Amióta el lehet érni a spanyol bajnokságot azóta nézem a meccseket. Sosem érte a Barcát negatív megkülönböztetés ezen idő alatt. Most volt 2-3 - nem több - meccs, és egyből a világ a ellenetek van. Kérhetne Piqué elnézést. Miért nem teszi? Azt gondoltátok, hogy 2072-ig tart majd ez a korszak és Valdestől Telloig bezárólag mindenki aranylabdát kap? Lehet kicsit nyers vagyok, de már én is unom a témát. Nekem nem volt elegem az elmúlt 3 szezonból, pedig végig tudtam, hogy ti vagytok a jobbak. Örültem, ha másokat megvertünk, megtaláltam a pozitívumokat. Akik meg kérdezik, hogy hogyan lehet nekik szurkolni, azoknak mondanám, hogy kb. 20 éve szimpatizálok velük és ha van is 1-2 arc a csapatban aki nem egy matyó hímzés, azért nem fogok klubbot váltani. Ilyen erővel szurkoljon mindenki a Bilbaonak, mert ott mindenki baszk. Akkor is a Madridnak szurkolnék ha 11 db Pepe szaladna a pályán... :lol: (Na jó ez kissé morbid volt)
sziryboy írta:Forrás: barcanoticias.blog.hu (remélem nem gond)
http://barcanoticias.blog.hu/2012/03/05 ... t_carballo
Hiteles forrás...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára zsírosdeszka 2012.03.05. 21:35:34-kor.
"A XX. század legjobb csapata"
De las glorias deportivas, que campean por Espańa
va el Madrid con su bandera, limpia y blanca que no empańa.
Kép
Avatar
Legkisebbtobi
Barça B
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2010.06.07. 19:13:08
Tartózkodási hely: Szeged

2012.03.05. 21:32:48

mahitoo írta:Ezt a cikkhez írtam, bemásolom ide is, mert Piqué eset után tényleg kezd betelni a pohár.
Elegem van már ebből a szezonból.Nem is vagyunk a legjobbak magunkhoz képest, de nonszensz a 10 pont hátrányunk.Szerencse, bírók stb.A forumon meg naponta feltűnik valaki, ki tudja hányadik nick-jével, és írja a baromságait.Nem szoktam a madridistát látogatni, de aki igen, az írja már meg, oda is ennyi idióta Barca "drukker" regisztrál?
A játékvezetés meg botrányos.Mou bármit megtehet, mondhat szinte semmi szankció, Piqué meg rögtön vizsgálat alatt.Az ellenfél másodedzőjének a szemébe nyúl, 1 meccs eltiltás... haha.Kb mint a kormányaink.Olyan pofátlanul hazudnak az emberek szemébe, hogy azok sokkot kapnak, és nem tesznek semmit.Ez a foci meggyalázása.Meccsek utáni eltiltások?Nem?Miért nem?A színészkedést is büntetném, mert gyűlölöm.De amit Pepe, Ramos és még páran csinálnak, az már hihetetlen.Persze ha egy videóüzenet, és a "nem volt szándékos" elég az eltiltás ellen, akkor teljesen mindegy.Piqué is kérhetne elnézést, úgy, hogy közben Shakira táncol a háttérben.Nem az a bajom, hogy nem a Barca lesz a bajnok,nem lehet mindig, hanem hogy egy uszító, képmutató, hazug emberekből álló társaság előzi meg, akik a Real Madrid neve mögé bújtak.
Kb. 9 éves hisztis kis lányként viselkedsz.... nézni is rossz hogy miket összeírogatsz... ráadásul még mindig tartom az álláspontom hogy a barca ezt csak magának köszönheti... az meg hogy többet foglalkozol a madriddal mint a barcáddal, az egyrész érthetetlen másrészt ez a nonszensz... az hogy a madridban ki mit csinál ahhoz már megbocsáss ha barca szurkoló vagy akkor közöd nincs... véleményedet persze leírhatod de az hogy minden második hszed madrid-ellenes az nagyon idegesítő...
Fehér a szív, fehér a lélek, madridista leszek amíg élek!

"Nem szeretem a politikusokat. A zenémnek csak a jóhoz és az igazsághoz van köze."
Bob Marley
Avatar
sziryboy
Jugador del Barça
Hozzászólások: 101
Csatlakozott: 2010.04.13. 17:29:17

2012.03.05. 21:29:19

Forrás: barcanoticias.blog.hu (remélem nem gond)
http://barcanoticias.blog.hu/2012/03/05 ... t_carballo
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára sziryboy 2012.03.05. 21:33:14-kor.
Avatar
mahitoo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1193
Csatlakozott: 2009.11.05. 17:38:37
Tartózkodási hely: Veszprém-Budapest

2012.03.05. 21:20:39

Ezt a cikkhez írtam, bemásolom ide is, mert Piqué eset után tényleg kezd betelni a pohár.
Elegem van már ebből a szezonból.Nem is vagyunk a legjobbak magunkhoz képest, de nonszensz a 10 pont hátrányunk.Szerencse, bírók stb.A forumon meg naponta feltűnik valaki, ki tudja hányadik nick-jével, és írja a baromságait.Nem szoktam a madridistát látogatni, de aki igen, az írja már meg, oda is ennyi idióta Barca "drukker" regisztrál?
A játékvezetés meg botrányos.Mou bármit megtehet, mondhat szinte semmi szankció, Piqué meg rögtön vizsgálat alatt.Az ellenfél másodedzőjének a szemébe nyúl, 1 meccs eltiltás... haha.Kb mint a kormányaink.Olyan pofátlanul hazudnak az emberek szemébe, hogy azok sokkot kapnak, és nem tesznek semmit.Ez a foci meggyalázása.Meccsek utáni eltiltások?Nem?Miért nem?A színészkedést is büntetném, mert gyűlölöm.De amit Pepe, Ramos és még páran csinálnak, az már hihetetlen.Persze ha egy videóüzenet, és a "nem volt szándékos" elég az eltiltás ellen, akkor teljesen mindegy.Piqué is kérhetne elnézést, úgy, hogy közben Shakira táncol a háttérben.Nem az a bajom, hogy nem a Barca lesz a bajnok,nem lehet mindig, hanem hogy egy uszító, képmutató, hazug emberekből álló társaság előzi meg, akik a Real Madrid neve mögé bújtak.
Pavel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1688
Csatlakozott: 2006.05.23. 20:57:21
Tartózkodási hely: Budapest

2012.03.05. 21:20:03

Nem a békával a baj, hanem azzal, hogy nincsenek egyenlő feltételek. A kettős mérce egyre nagyobb, ezt neked is el kell ismerned.
Politika csak egy példa volt.
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2012.03.05. 21:18:33

zsírosdeszka írta:
Nem tudom. Ha én bíró lennék, nem azért ítélnék el valakit, mert 6 meccsel ezelőtt egy kollégámnak csúnyákat mondott. Csak az adott játéknapon mutatott, mondott, tett dolgok számítanak.
Nem csak a bíró, hanem a birói testület jelenti fel Piquét. Van különbség. Tehát amíg Mourinhonál tavaly mindennapos volt a bírók szidalmazása, listákat írt az őket sújtó bírói tévedésekről, valamint számos játékos szidta a játékvezetőket, azt tűrték, akkor kussoltak. Nálunk egyetlen játékos hallatja a hangját, úgy, hogy előtte sem az edző, sem a vezetőség, sem senki más szájára nem vette ezeket a bírónak csúfolt majmokat, itt már egyből feljelentgetnek, meg visszaszólnak.

EZ a nem mindegy.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
zsírosdeszka
A Madridista
Hozzászólások: 293
Csatlakozott: 2010.04.29. 12:52:02
Tartózkodási hely: Madrid, Santiago Bernabeu stadion

2012.03.05. 20:59:36

Pavel írta:
zsírosdeszka írta:Szerintem mostanában nektek savanyú a szőlő. Az idényről volt szó, nem az elmúlt 3 évről. Felesleges a múltat szóba hozni, abban a Madrid azért még sokkal de sokkal jobb.
Az egymás elleni eredmények ezt igazolják.
Néha azt veszem ki a szavaidból, hogy nem a földön jársz.
Sokan nem vitatják, hogy a Madrid most éhesebb a sikerre, de a tíz pontot én nagyon soknak tartom. Ennyi nincs a két csapat között. Max 3-4 pont lenne a reális, de még ezen is lehetne vitatkozni.
Mint ahogy korábban írtam, szinte biztos vagyok benne, hogy a bírói testület nem akarja azt, hogy a Barca negyedszer is bajnok legyen.
Ami itt folyik az a tipikus kettős mérce.
Lásd a magyar-eu vita. Valakinek mindent szabad, ha a másik csinál egy kis apróságot (szerintem jogosan) akkor itt a világ vége.
Szerintem a politikát ne keverd bele. Tök mindegy mit tartotok reálisnak. Nem az a lényeg, hanem hogy mennyi pontot szereztetek. Kevesebbet 10 ponttal? Igen. Ez van. A foci nem mindig igazságos, más csapattal is előfordult már a történelemben. Le kell nyelni a békát, melynek növekedésében a Barca játékosai is részt vettek.
"A XX. század legjobb csapata"
De las glorias deportivas, que campean por Espańa
va el Madrid con su bandera, limpia y blanca que no empańa.
Kép
Válasz küldése