Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15501
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2012.05.05. 23:59:13

Mikaos írta: Mi lehet az oka ennek?
Tudok az ellenoldalon egy embert,aki nagyon jól összefoglalná ezt neked.
Röviden: valamiért,ami véletlenül sem az,hogy a barca űrfocit játszik és csak és kizárólag támadólag lép fel. valamiért,ami véletlenül sem az, hogy a játékosaink nem hentesek,hanem játszák,nem pedig ölik a futballt. véletlenül sem az,hogy Messi a valaha volt egyik legnagyobb játékos, akit a mai labdarúgás két legnagyszerűbb középpályása segít...
Valami más oka van. Hegyi Ivántól kezdve, a magyar Sport tv szerkesztőségén át egy egész hálózat épült ki a barca ajnározására világszerte,sokkal titkosabb mint bármelyik más ügynökség,és sokkal hatékonyabban működik.

De nem vagyok tudója a témának,mondom fel lehet keresni A 4betűs karaktert,ő tud ebben segíteni. nagy szaktekintélye a témának.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2012.05.05. 23:45:43

Az a hihetetlen nagy poén (nem tudom, hogy csak nekem tűnt-e fel?!), hogy a madridi szurkolói oldalakon kívül a kutyát nem érdekel a Real bajnoki címe.

Akárhány sport, vagy hírportált, tv-adót keresek fel, kis túlzással egy-két sorban megemlítik, hogy "nyertek a fővárosiak", de a következő mondatokban már inkább velünk foglalkoznak: vagy Messi-vel, vagy Guardiola-val, vagy a Barca korszakalkotó focijával, vagy azzal a stílussal és magatartással, amit a klubunk és a játékosok képviselnek. Hihetetlen.....

Mi lehet az oka ennek?
(Ismétlem: lehet, hogy csak nekem tűnt ez fel, illetve, hogy csak én látom így...de én -majdnem- biztos vagyok benne, hogy nekünk mindegyik bajnoki címünknél, BL-győzelmünknél sokkal nagyobb volt a visszhang)
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2012.05.05. 23:00:24

először is Messinek grat az Aranycipőhöz
a mi meccsünkről:

hát ez még viccnek is rossz volt... annyira szánalmas volt, hogy az valami hihetetlen.

még az elején egy nagy Marcelo hibából megindultak, Carvalho popsira csücsült és gól is.
kaptunk egy tizenegyest, mert szögletnél CR-t úgy leterítette az egyik Granadai mintha szumóztak volna... :lol:

és a 93. percben meg a semmiből egy olyan szép öngólt rúgtak, hogy csak na...

szóval még számomra is rejtély, hogy nyertünk.... :lol:
madridista
Avatar
samy85
Capitá del Barça
Hozzászólások: 879
Csatlakozott: 2008.12.01. 18:07:58
Tartózkodási hely: Jurassic Park

2012.05.04. 18:57:01

http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos- ... 8885_n.jpg
Az ott "shakira" alatt nem Ramos??? :D
ferninho írta:...pedig ha minden meccsen hajtanak és berúgják a helyzeteiket, akkor csinálhat bármit a bíró...
Szerintem mi is hajtottunk minden meccsen... és a Játékvezetés igenis Botrányosan gyenge... mindkét oldalra voltak égbekiáltó hibák...
de minden más meccsen is...
Kép
Nincs nappalom, de kárpótol ezeregy éjszaka!
"Foglalkoztat a jövőm, mivel hátralévő napjaimat ott szeretném eltölteni."
füst
Barça B
Hozzászólások: 60
Csatlakozott: 2009.05.27. 16:53:45

2012.05.04. 14:41:46

Cé meg végig mint egy debil
Mekkorát röhögtem. :lol:
odanézz SMS
Avatar
Firefox
Capitá del Barça
Hozzászólások: 772
Csatlakozott: 2011.06.03. 21:06:35

2012.05.04. 14:22:49

http://www.youtube.com/watch?v=rJv7ERCf ... e=youtu.be
1:35-nél Higany ugyan mit szívott? :lol: Cé meg végig mint egy debil :lol:
Gracias Pep Guardiola! Visca el Barcaaaaa!!!
Fuc*k off Madrid!
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2012.05.04. 13:13:05

azért mikor kicsit meleg volt nekte a pite, odáát is ment rendesen a birozas... ugye, ugye, az uefalona, meg miegyebek...
tudtam, hogy nem lesz elegendő aláhúzni azt a bizonyos szót...
segítek mégegyszer:
TAPASZTALATBÓL
Ugye emlékszünk még a két x (Malaga, Villareal) után micsoda hiszti ment jo5étól?
Malaga utáni José nyilatkozat:
„Nincs olyan bajnokság, amelyben egy csapat az összes meccsét megnyeri. A bíró két hibás fújást vétett, de nem számít, hiszen ő is hibázhat. A partjelzők két alkalommal tévesen ítélték meg a lest a mi kárunkra, amikor a játékosaim egyedül törhettek volna az ellenfél kapujára. Ez szintén a bajnokság része. Megyünk tovább, holnap egy újabb nap jön és szerdán már újból meccselnünk kell."


és én is szidtam biztosan a bírókat, ez 100%, de utólag belátom értelmetlen dolog.

és ez az ÉN véleményem, nem másé, nem a többi madridistáé, nem Joséé.
madridista
Avatar
Firefox
Capitá del Barça
Hozzászólások: 772
Csatlakozott: 2011.06.03. 21:06:35

2012.05.04. 13:07:21

Kintaro írta:
ferninho írta:Messi szépen begurítja Sevilla ellen a 11est az utolsó percben vagy valamelyik másik meccsen nem azzal töltitek az időt, hogy a 16-os előterében kikoptatjátok a füvet és megveritek a Realt a Camp Nouban és voálá nem kell a bírókkal foglalkozni...

tudom én tapasztalatból, hogy könnyebb a bírókra fogni és nem a csapatodat hibáztatni, pedig ha minden meccsen hajtanak és berúgják a helyzeteiket, akkor csinálhat bármit a bíró.

szóval lehet itt a bírókra fogni meg minden másra, de az a legjobb ha az ember magában keresi a hibát és azon változtat, mert a bírókon nem lehet, azok mindig is buták maradnak és fújkálnak összevissza.

egyszer ide-egyszer oda, most az "idén" volt a sor
Ugye emlékszünk még a két x (Malaga, Villareal) után micsoda hiszti ment jo5étól? :-)
Jaj, de hát az más tészta, a Madridot külön kell kezelni. Mert tudjátok, amit a Madridnak lehet, azt a Barcának nem. Zsozé ezt is elérte :roll:
Gracias Pep Guardiola! Visca el Barcaaaaa!!!
Fuc*k off Madrid!
Kintaro
Barça B
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2012.04.25. 01:07:04

2012.05.04. 13:01:50

ferninho írta:Messi szépen begurítja Sevilla ellen a 11est az utolsó percben vagy valamelyik másik meccsen nem azzal töltitek az időt, hogy a 16-os előterében kikoptatjátok a füvet és megveritek a Realt a Camp Nouban és voálá nem kell a bírókkal foglalkozni...

tudom én tapasztalatból, hogy könnyebb a bírókra fogni és nem a csapatodat hibáztatni, pedig ha minden meccsen hajtanak és berúgják a helyzeteiket, akkor csinálhat bármit a bíró.

szóval lehet itt a bírókra fogni meg minden másra, de az a legjobb ha az ember magában keresi a hibát és azon változtat, mert a bírókon nem lehet, azok mindig is buták maradnak és fújkálnak összevissza.

egyszer ide-egyszer oda, most az "idén" volt a sor
Ugye emlékszünk még a két x (Malaga, Villareal) után micsoda hiszti ment jo5étól? :-)
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2012.05.04. 12:53:26

ferninho írta:Messi szépen begurítja Sevilla ellen a 11est az utolsó percben vagy valamelyik másik meccsen nem azzal töltitek az időt, hogy a 16-os előterében kikoptatjátok a füvet és megveritek a Realt a Camp Nouban és voálá nem kell a bírókkal foglalkozni...

tudom én tapasztalatból, hogy könnyebb a bírókra fogni és nem a csapatodat hibáztatni, pedig ha minden meccsen hajtanak és berúgják a helyzeteiket, akkor csinálhat bármit a bíró.

szóval lehet itt a bírókra fogni meg minden másra, de az a legjobb ha az ember magában keresi a hibát és azon változtat, mert a bírókon nem lehet, azok mindig is buták maradnak és fújkálnak összevissza.

egyszer ide-egyszer oda, most az "idén" volt a sor
azért mikor kicsit meleg volt nekte a pite, odáát is ment rendesen a birozas... ugye, ugye, az uefalona, meg miegyebek... :lol:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2012.05.04. 12:50:32

Messi szépen begurítja Sevilla ellen a 11est az utolsó percben vagy valamelyik másik meccsen nem azzal töltitek az időt, hogy a 16-os előterében kikoptatjátok a füvet és megveritek a Realt a Camp Nouban és voálá nem kell a bírókkal foglalkozni...

tudom én tapasztalatból, hogy könnyebb a bírókra fogni és nem a csapatodat hibáztatni, pedig ha minden meccsen hajtanak és berúgják a helyzeteiket, akkor csinálhat bármit a bíró.

szóval lehet itt a bírókra fogni meg minden másra, de az a legjobb ha az ember magában keresi a hibát és azon változtat, mert a bírókon nem lehet, azok mindig is buták maradnak és fújkálnak összevissza.

egyszer ide-egyszer oda, most az "idén" volt a sor
madridista
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2012.05.04. 12:15:02

Kash írta:
Az meg, hogy Real van aki szerint nem érdemli meg a bajnoki címet... Rúgtak 115 gólt, szereztek 94 pontot, 7-tel vezetnek a 2. helyezett előtt és még van hátra 2 forduló, valamint legyőztek minket a Camp Nouban. Mikor érdemlik meg, ha nem most?
Talán akkor, ha birók egyáltalán nem szólnak bele, mivel a megszokottnál több pontot vettek el tőlünk.
Jajj hagyjuk már ezt a bírózást :S Olyan unalmas, hogy az emberek 98%a mindig úgy látja, hogy a csapatuk ellen fújnak a bírók. Voltak - vannak és lesznek is bírói hibák.
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2012.05.04. 12:10:06

Az meg, hogy Real van aki szerint nem érdemli meg a bajnoki címet... Rúgtak 115 gólt, szereztek 94 pontot, 7-tel vezetnek a 2. helyezett előtt és még van hátra 2 forduló, valamint legyőztek minket a Camp Nouban. Mikor érdemlik meg, ha nem most?
Talán akkor, ha birók egyáltalán nem szólnak bele, mivel a megszokottnál több pontot vettek el tőlünk.
Kép
Avatar
fcbarca0827
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3238
Csatlakozott: 2007.08.30. 14:29:21
Tartózkodási hely: Sülysáp

2012.05.04. 11:51:32

Zsolti95 írta: Tényleg lesz a BL és EL-ben bronzmeccs??? :shock:
annak mi értelme van?
Látjátok, addig-addig csűritek-csavarjátok, míg a Kashizmus átragad másra is. :lol:

Kash! Amúgy az EB-n sincsen bronzmeccs.

Az meg, hogy Real van aki szerint nem érdemli meg a bajnoki címet... Rúgtak 115 gólt, szereztek 94 pontot, 7-tel vezetnek a 2. helyezett előtt és még van hátra 2 forduló, valamint legyőztek minket a Camp Nouban. Mikor érdemlik meg, ha nem most? :lol:
KowalskymegaVega,Supernem,HollywoodUndead,Fish!
Hiperkarma,VadFruttik,EstiKornél,AWS
30Y,BagossyBrothersCompany,Useme,Elefánt
Zsolti95
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2009.10.01. 14:32:32

2012.05.04. 11:42:20

Sanama írta:
Kash írta:
Ne vedd fel,h a srácok itt élcelődnek veled.Igazából jól mondod,mert valóban tervben volt már idén a bronzmeccs,csak a Bernabeu építési munkái miatt (amiért ugye nem lehetett ott a kupadöntő sem) nem lehet lejátszani.Tehát csak jövőre fogják bevezetni,de állítólag a tervezetben benne van egy ígéret,h amennyiben vagy a BARCA vagy a reál korábban kiesne,akkor automatikusan részt vehet a bronzmeccsen.
Ebben az egészben az a szörnyű, hogy tudtam hogy nincs bronzmeccs, tudtam, csakhogy mindenki anyira hajtotta a magáét, hogy elbizonytalanodtam.

Habár tökre szamárság, hogy a VB-ben vagn bronzmeccs, EB-n ha jól tudom van, akkor klubbszinten miért nincs!? Kezdem azt hinni, hogy most is hülyeséget irtam :lol:

On: A Real bajnoki győzelméért nem tudok gartulálni, mivel nem érzem megérdemeltnek, lehet hogy ezzel csak én vagyok igy.
Kash, egyébként meg lesz fordítva. a 2014es VB lesz az utolsó nemzetközi torna ahol lesz bronzmecs, még januárban írták. Ehelyett pedig mind a BL-ben mind az EL-ban lesz, ugye sokkal több meccset jelent, nagyobb bevétel.
Tényleg lesz a BL és EL-ben bronzmeccs??? :shock:
annak mi értelme van?
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2012.05.04. 11:39:02

Kash írta:
Ne vedd fel,h a srácok itt élcelődnek veled.Igazából jól mondod,mert valóban tervben volt már idén a bronzmeccs,csak a Bernabeu építési munkái miatt (amiért ugye nem lehetett ott a kupadöntő sem) nem lehet lejátszani.Tehát csak jövőre fogják bevezetni,de állítólag a tervezetben benne van egy ígéret,h amennyiben vagy a BARCA vagy a reál korábban kiesne,akkor automatikusan részt vehet a bronzmeccsen.
Ebben az egészben az a szörnyű, hogy tudtam hogy nincs bronzmeccs, tudtam, csakhogy mindenki anyira hajtotta a magáét, hogy elbizonytalanodtam.

Habár tökre szamárság, hogy a VB-ben vagn bronzmeccs, EB-n ha jól tudom van, akkor klubbszinten miért nincs!? Kezdem azt hinni, hogy most is hülyeséget irtam :lol:

On: A Real bajnoki győzelméért nem tudok gartulálni, mivel nem érzem megérdemeltnek, lehet hogy ezzel csak én vagyok igy.
Kash, egyébként meg lesz fordítva. a 2014es VB lesz az utolsó nemzetközi torna ahol lesz bronzmecs, még januárban írták. Ehelyett pedig mind a BL-ben mind az EL-ban lesz, ugye sokkal több meccset jelent, nagyobb bevétel.
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2012.05.04. 11:31:49

Ne vedd fel,h a srácok itt élcelődnek veled.Igazából jól mondod,mert valóban tervben volt már idén a bronzmeccs,csak a Bernabeu építési munkái miatt (amiért ugye nem lehetett ott a kupadöntő sem) nem lehet lejátszani.Tehát csak jövőre fogják bevezetni,de állítólag a tervezetben benne van egy ígéret,h amennyiben vagy a BARCA vagy a reál korábban kiesne,akkor automatikusan részt vehet a bronzmeccsen.
Ebben az egészben az a szörnyű, hogy tudtam hogy nincs bronzmeccs, tudtam, csakhogy mindenki anyira hajtotta a magáét, hogy elbizonytalanodtam.

Habár tökre szamárság, hogy a VB-ben vagn bronzmeccs, EB-n ha jól tudom van, akkor klubbszinten miért nincs!? Kezdem azt hinni, hogy most is hülyeséget irtam :lol:

On: A Real bajnoki győzelméért nem tudok gartulálni, mivel nem érzem megérdemeltnek, lehet hogy ezzel csak én vagyok igy.
Kép
herlius
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1435
Csatlakozott: 2008.11.10. 11:55:35
Kapcsolat:

2012.05.04. 11:26:18

G.Gabe írta:Gyerekek. Egy apró elégtétel az, hogy még a hírtv is többet foglalkozott azzal, h MEssi rekordot döntött, mint azzal, hogy a Real bajnok lett :-D
Mert az már nem hír. Már jópár hete eléggé egyértelmű volt a dolog, csak az elvakultak áltatták még magukat.
Zsolti95
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2009.10.01. 14:32:32

2012.05.04. 11:05:20

kilibarca írta:Kép
nem kell murinnyó szintjére lesűllyedni
azért mi is komolyabban vehettünk volna a1-2 meccset...
Avatar
kilibarca
Capitá del Barça
Hozzászólások: 756
Csatlakozott: 2007.06.13. 14:35:35
Tartózkodási hely: Lélekben Camp Nou

2012.05.04. 10:58:13

Kép
G.Gabe
Capitá del Barça
Hozzászólások: 641
Csatlakozott: 2011.04.27. 14:51:32
Tartózkodási hely: Budapest

2012.05.03. 18:36:20

Gyerekek. Egy apró elégtétel az, hogy még a hírtv is többet foglalkozott azzal, h MEssi rekordot döntött, mint azzal, hogy a Real bajnok lett :-D
A világon sok Murinho van, de Guardiola csak egy.- Menotti
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2012.05.03. 16:55:54

miihii írta: Első lépéskén
Még egy TOLMÁCS kellene.....

:mrgreen:

Bocs az OFF-ért :oops:
Jelentkezem! Legjobb tolmacs vagyok, amely a haza valaha ismerni fog!

(Googlefordito rulz)

Bocs az off -ert :)
KépKép
Avatar
samy85
Capitá del Barça
Hozzászólások: 879
Csatlakozott: 2008.12.01. 18:07:58
Tartózkodási hely: Jurassic Park

2012.05.03. 16:49:31

miihii írta:Még egy TOLMÁCS kellene.....

:mrgreen:

Bocs az OFF-ért :oops:
Én bevállalom bár Nem vagyok portugál...:) de csak akkor ha belenyúlhatok valaki szemébe/fülébe! :twisted: :twisted: :twisted:
szerk.: b'ki javitsatok... megint benéztem a dupla hsz-t! :oops:
Kép
Nincs nappalom, de kárpótol ezeregy éjszaka!
"Foglalkoztat a jövőm, mivel hátralévő napjaimat ott szeretném eltölteni."
Avatar
samy85
Capitá del Barça
Hozzászólások: 879
Csatlakozott: 2008.12.01. 18:07:58
Tartózkodási hely: Jurassic Park

2012.05.03. 16:43:55

recrea :)
Vágom a mondani valódat én is! :D
Csak az általad a Pep sorokra célzott részre írok.. a többi kiegyezés :)
Én azt mondom h Pep ezt azért mondta mert már megkönnyebbült... érzi h nem nehezedik rá már akkora nyomás! Iletve nem érzem ezt hibának tőle h kimondta a Madriddal kapcsolatban!
Idő intervallumban történt ami történt, viszont kimondta h a Barcelona sem vak ez ügyben, csupán nem "ugat". Mint Kasztíliában a vetélytárs...
Ott úgyis engedik... Mou hosszú láncon van.. ill. dehogy is...mit beszélek... Pérez van hosszú láncon... lassan a portugál lesz ott az elnök is..
A játékukhoz tudok gratulálni( de ahhoz sem mindig)
De ami körülötte forog az undorító! Mind 1-1-ig! Nem fogom megérteni soha h lehet egy ilyen "csapatnak" szurkolni!!!
Kép
Nincs nappalom, de kárpótol ezeregy éjszaka!
"Foglalkoztat a jövőm, mivel hátralévő napjaimat ott szeretném eltölteni."
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2012.05.03. 16:40:31

sjd írta:
Egyébként meg mihii for president! Nézzük együtt a bronzmeccset? :wink:
Köszipuszi a támogatásért!
Igazából én is úgy érzem,h kiváló elnök lehetnék,indulni is fogok a trónért.Úgy gondolom,h nem csak a kispadon,hanem a vezetőségben is a folyamatosságra kell helyezni a hangsúlyt és a mostani Rózsa Sándor féle elnökség után ugyanígy magyar elnök kell a klub élére.
Amennyiben megválasztanak,minden fórumozó ingyenesen nézheti a meccseket! Természetesen otthon,mivel pénzügyileg rosszul áll a klub,ezért nem engedhetnénk meg megunknak a sokszáz ingyenélőt a Szentélyben.

Első lépésként Kash-t felkérném szakmai tanácsadónak, te pedig ha tudsz hallgatni,akkor lehetsz a csendestársam.
Még egy TOLMÁCS kellene.....

:mrgreen:

Bocs az OFF-ért :oops:
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Válasz küldése